Atleten 'Jongens Junior A'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f200m200m_f400m400m_f800m800m_f1500m1500m_f3000m60mH60mH_fKogelHoogHSSPolshoogVer
1 Jitse van Esch AAV `36 Kogel
JJA - Kogel ------------------
2 Mattias Nab AAV `36 400m
JJA - 400m ------------------
3 Rick van de Noort AAV `36 60mH
Ver
JJA - 60mHJJA - Ver -----------------
4 Tim van der Kooi AC TION 60m
400m
JJA - 60mJJA - 400m -----------------
5 Danu Mulyo AC TION 60m
60m_hf
JJA - 60mJJA - 60m_hf -----------------
6 Bram Anderiessen AKU 1500m
1500m_f
3000m
JJA - 1500mJJA - 1500m_fJJA - 3000m ----------------
7 Tim Zandee AKU 200m
JJA - 200m ------------------
8 Justin Lam Almere `81 800m
1500m
1500m_f
JJA - 800mJJA - 1500mJJA - 1500m_f ----------------
9 Julian Sas Almere `81 Hoog
Ver
JJA - HoogJJA - Ver -----------------
10 Arthur van Essen Altis 60m
60mH
JJA - 60mJJA - 60mH -----------------
11 Rick Hollestelle Altis Hoog
Polshoog
JJA - HoogJJA - Polshoog -----------------
12 Marijn Kriegsman Altis 60mH
Ver
JJA - 60mHJJA - Ver -----------------
13 Joppe Stokvis Altis 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
Hoog
Ver
JJA - 60mJJA - 60m_hfJJA - 60mHJJA - 60mH_fJJA - HoogJJA - Ver -------------
14 Lucas van Klaveren ARV Ilion Hoog
Polshoog
JJA - HoogJJA - Polshoog -----------------
15 Mischa Lips ARV Ilion 60m
60m_hf
200m
200m_f
JJA - 60mJJA - 60m_hfJJA - 200mJJA - 200m_f ---------------
16 Jelle De Roon Atledo 800m
JJA - 800m ------------------
17 Jaïr van Winkel Atledo 3000m
JJA - 3000m ------------------
18 Twan Duvigneau AL73 60m
200m
JJA - 60mJJA - 200m -----------------
19 Bjorn Sloot AL73 60m
60mH
Polshoog
JJA - 60mJJA - 60mHJJA - Polshoog ----------------
20 Levi Hazes AV 1923 60m
60m_f
60m_hf
JJA - 60mJJA - 60m_fJJA - 60m_hf ----------------
21 Thijmen Alderden AV Aalsmeer 1500m
JJA - 1500m ------------------
22 Jesse Nijmeijer AV Archeus 800m
JJA - 800m ------------------
23 Finn Garritsen AV Argo Hoog
JJA - Hoog ------------------
24 Rick Mombarg AV Argo 60m
60m_hf
JJA - 60mJJA - 60m_hf -----------------
25 Mattijs Mols AV Attila Kogel
JJA - Kogel ------------------
26 Robin Van Riel AV Attila 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -----------------
27 Jorg Schellekens AV Attila 800m
JJA - 800m ------------------
28 Brian Versluis AV Atverni 800m
800m_f
JJA - 800mJJA - 800m_f -----------------
29 Koen Grandiek Castricum 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -----------------
30 Mats Heine Castricum 800m
JJA - 800m ------------------
31 Tijmen Hoedjes Castricum 800m
1500m
JJA - 800mJJA - 1500m -----------------
32 Hugo Roelofsen Castricum 800m
JJA - 800m ------------------
33 Timo Stegink Castricum 800m
800m_f
JJA - 800mJJA - 800m_f -----------------
34 Hidde Zeestraten Castricum 400m
800m
JJA - 400mJJA - 800m -----------------
35 Abdiniini Hassan AV Cifla 3000m
JJA - 3000m ------------------
36 Abdikhani Mohamed AV Cifla 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -----------------
37 Daniël Versteeg Clytoneus 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m -----------------
38 Lauri Hulleman DVTR 200m
200m_f
Ver
JJA - 200mJJA - 200m_fJJA - Ver ----------------
39 Tiemen Pulles DVTR 60m
JJA - 60m ------------------
40 Léon Mak De Gemzen 60mH
Kogel
Hoog
Polshoog
JJA - 60mHJJA - KogelJJA - HoogJJA - Polshoog ---------------
41 Aron Koning AV De Keien 800m
800m_f
JJA - 800mJJA - 800m_f -----------------
42 Steven Oosterkamp De Spartaan 60m
200m
JJA - 60mJJA - 200m -----------------
43 Jurgen van der Zwet De Spartaan 400m
400m_f
JJA - 400mJJA - 400m_f -----------------
44 Joris Pals AV Feniks Kogel
JJA - Kogel ------------------
45 Scott Boon Flevo Delta 60m
HSS
Polshoog
Ver
JJA - 60mJJA - HSSJJA - PolshoogJJA - Ver ---------------
46 Jarno de Groot Flevo Delta 60mH
60mH_f
JJA - 60mHJJA - 60mH_f -----------------
47 Niels Kok Flevo Delta 400m
400m_f
JJA - 400mJJA - 400m_f -----------------
48 Stan Ritzer Flevo Delta 60m
60m_hf
JJA - 60mJJA - 60m_hf -----------------
49 Jair Melfor AV Fortuna 60m
JJA - 60m ------------------
50 Devi Robbemond AV Fortuna Kogel
JJA - Kogel ------------------
51 Cicero Voois AV Fortuna Kogel
JJA - Kogel ------------------
52 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 60mH
60mH_f
JJA - 60mHJJA - 60mH_f -----------------
53 Tonnie de Benis AVGM 800m
JJA - 800m ------------------
54 Sander Smits AVGM Hoog
JJA - Hoog ------------------
55 Wietse Bosman AV Gouda 60m
200m
JJA - 60mJJA - 200m -----------------
56 Bart Schaper HLLM 60m
JJA - 60m ------------------
57 Gerwin De Haan Heerenveen 400m
60mH
Kogel
Polshoog
JJA - 400mJJA - 60mHJJA - KogelJJA - Polshoog ---------------
58 Lars van Hoeven Heerenveen 400m
800m
800m_f
JJA - 400mJJA - 800mJJA - 800m_f ----------------
59 Kristian Mos Heerenveen 60m
60m_hf
200m
JJA - 60mJJA - 60m_hfJJA - 200m ----------------
60 Sytze Bram de Witte HRRR Kogel
JJA - Kogel ------------------
61 Mark Roosien AV Hylas 60m
200m
JJA - 60mJJA - 200m -----------------
62 Jarin van der Kooi AV Impala 60m
Kogel
HSS
JJA - 60mJJA - KogelJJA - HSS ----------------
63 Sven Smeman AV Impala Hoog
JJA - Hoog ------------------
64 Brian Pot Heredia AV Jahn II 60m
JJA - 60m ------------------
65 Jens van Gelderen AV Lycurgus 800m
800m_f
JJA - 800mJJA - 800m_f -----------------
66 Jelle de Jong AV Lycurgus Kogel
JJA - Kogel ------------------
67 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 60m
400m
Polshoog
JJA - 60mJJA - 400mJJA - Polshoog ----------------
68 Hugo van den Berg AV NOP Ver
JJA - Ver ------------------
69 Luc Beuckens AV NOP 1500m
JJA - 1500m ------------------
70 Martijn Kroes AV NOVA Hoog
JJA - Hoog ------------------
71 Alberto Biswane Olympus `70 60m
200m
JJA - 60mJJA - 200m -----------------
72 Guido Persoon Olympus `70 Hoog
HSS
JJA - HoogJJA - HSS -----------------
73 Hidde Leenders AV Oss `78 400m
JJA - 400m ------------------
74 Gijs van Beilen AV PEC 1910 60m
200m
JJA - 60mJJA - 200m -----------------
75 Pierre ten Holder AV PEC 1910 60m
60m_hf
400m
400m_f
JJA - 60mJJA - 60m_hfJJA - 400mJJA - 400m_f ---------------
76 Kevin Deur AV Sparta 60m
60m_hf
JJA - 60mJJA - 60m_hf -----------------
77 Netanel Dorothea AV Sparta 60m
200m
JJA - 60mJJA - 200m -----------------
78 Martijn Geerts AV Sparta 60m
200m
HSS
Ver
JJA - 60mJJA - 200mJJA - HSSJJA - Ver ---------------
79 Thijs Meershoek AV Sparta Kogel
JJA - Kogel ------------------
80 Robin Spoor AV Sparta 60m
200m
JJA - 60mJJA - 200m -----------------
81 Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta 60m
JJA - 60m ------------------
82 Justin Verheul SPOB 60m
60m_hf
200m
JJA - 60mJJA - 60m_hfJJA - 200m ----------------
83 Jelle van de Wal SPOB 60m
200m
Ver
JJA - 60mJJA - 200mJJA - Ver ----------------
84 Jelen Franjic AV Sprint 60m
JJA - 60m ------------------
85 David Thommassen AV Sprint 60m
200m
JJA - 60mJJA - 200m -----------------
86 Thijs Roel... Terlouw Spurt `88 800m
JJA - 800m ------------------
87 Eric Stuiver Start `78 800m
JJA - 800m ------------------
88 Stein Overtoom Startbaan 800m
JJA - 800m ------------------
89 Jelle Schijfsma Startbaan Hoog
JJA - Hoog ------------------
90 Daan Molleman AV Suomi 400m
JJA - 400m ------------------
91 Jay Beelen AV Trias 60mH
60mH_f
JJA - 60mHJJA - 60mH_f -----------------
92 Dave Wesselink AV Trias 60mH
60mH_f
JJA - 60mHJJA - 60mH_f -----------------
93 Reinder Prince Triathlon 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -----------------
94 Rowan Beun AV Unitas 800m
JJA - 800m ------------------
95 Lorens Niehof AVV 800m
JJA - 800m ------------------
96 Jens Gerrits AV Wijchen 1500m
JJA - 1500m ------------------
97 Melle van der Stoel AV34 Ver
JJA - Ver ------------------
98 Lars Woudenberg AV34 Kogel
Hoog
JJA - KogelJJA - Hoog -----------------
99 Thomas Albers AV `40 800m
JJA - 800m ------------------
100 Daan Schuurman AV `47 60m
200m
Kogel
Ver
JJA - 60mJJA - 200mJJA - KogelJJA - Ver ---------------
101 Ruud Louter AV `56 Kogel
JJA - Kogel ------------------
102 Lars Boertien CAV Energie Kogel
JJA - Kogel ------------------
103 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 60m
60m_f
60m_hf
JJA - 60mJJA - 60m_fJJA - 60m_hf ----------------
104 Tunji Abisoye Ciko `66 400m
400m_f
JJA - 400mJJA - 400m_f -----------------
105 Danny Ediagbonya Ciko `66 60mH
Ver
JJA - 60mHJJA - Ver -----------------
106 Daan Lubberdink Ciko `66 60m
200m
200m_f
JJA - 60mJJA - 200mJJA - 200m_f ----------------
107 Stijn van Nierop DAK 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m -----------------
108 Synnargio Ignatia DEM 60m
JJA - 60m ------------------
109 Yael Scope DEM 60m
JJA - 60m ------------------
110 Sander Koops SPWS 60mH
60mH_f
HSS
JJA - 60mHJJA - 60mH_fJJA - HSS ----------------
111 Ole van der Horst Eindhoven 60m
60m_hf
JJA - 60mJJA - 60m_hf -----------------
112 Jahmal Kusmus Eindhoven 60m
JJA - 60m ------------------
113 Jasper Slingerland Eindhoven Hoog
JJA - Hoog ------------------
114 Daan van der Velden Eindhoven 3000m
JJA - 3000m ------------------
115 Tim Verbaandert Eindhoven 3000m
JJA - 3000m ------------------
116 Levi Casilio Fortius 60m
60m_hf
JJA - 60mJJA - 60m_hf -----------------
117 Siem ter Braake GACH Polshoog
JJA - Polshoog ------------------
118 Pepijn Janssen GACH 800m
JJA - 800m ------------------
119 Kristof va...amperdijk GACH 60m
200m
HSS
JJA - 60mJJA - 200mJJA - HSS ----------------
120 Skip Renders GACH 60m
200m
Ver
JJA - 60mJJA - 200mJJA - Ver ----------------
121 Thijs Borcheld Groningen 3000m
JJA - 3000m ------------------
122 Thomas Kwint Groningen 800m
800m_f
JJA - 800mJJA - 800m_f -----------------
123 Rens Hoogendorp GVAC 400m
JJA - 400m ------------------
124 Bjorn Schats GVAC 60mH
JJA - 60mH ------------------
125 Jaden Bernabela Haag Hoog
Ver
JJA - HoogJJA - Ver -----------------
126 Tino Claessens Haag 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m -----------------
127 Maurik de Groot Haag 400m
400m_f
60mH
JJA - 400mJJA - 400m_fJJA - 60mH ----------------
128 Glenn Kunst Haag 60mH
Polshoog
JJA - 60mHJJA - Polshoog -----------------
129 Jurriaan de Rijk Haag 400m
JJA - 400m ------------------
130 Tim Stoetzer Haag Hoog
JJA - Hoog ------------------
131 Thom Clemens HLLS 200m
200m_f
JJA - 200mJJA - 200m_f -----------------
132 Jochem de Groot HLLS 60m
JJA - 60m ------------------
133 Koen van Perse HLLS 60mH
JJA - 60mH ------------------
134 Boris Hoogervorst KAV Holland 60m
200m
Ver
JJA - 60mJJA - 200mJJA - Ver ----------------
135 Jos Hoogewerf KAV Holland 60mH
Polshoog
JJA - 60mHJJA - Polshoog -----------------
136 Sil Negenman KAV Holland 200m
200m_f
60mH
60mH_f
JJA - 200mJJA - 200m_fJJA - 60mHJJA - 60mH_f ---------------
137 Tijn Pronk KAV Holland 200m
400m
800m
JJA - 200mJJA - 400mJJA - 800m ----------------
138 Mika Taag KAV Holland 400m
60mH
Ver
JJA - 400mJJA - 60mHJJA - Ver ----------------
139 Thomas Bovenberg Leiden 400m
800m
JJA - 400mJJA - 800m -----------------
140 Joshua Groen Leiden 400m
JJA - 400m ------------------
141 Thijs Houbiers Leiden 800m
1500m
1500m_f
JJA - 800mJJA - 1500mJJA - 1500m_f ----------------
142 Joshua Wegman Leiden HSS
Ver
JJA - HSSJJA - Ver -----------------
143 Milo Zech...allebroek Leiden 60m
60m_f
60m_hf
JJA - 60mJJA - 60m_fJJA - 60m_hf ----------------
144 René van Benthem MPM 60m
JJA - 60m ------------------
145 Yvar - Schoorlemmer MPM 400m
JJA - 400m ------------------
146 Danilo Ogunseri Nijmegen 60m
JJA - 60m ------------------
147 Jan Polman Nijmegen 60m
60m_hf
200m
JJA - 60mJJA - 60m_hfJJA - 200m ----------------
148 Ramsey Angela PAC 400m
400m_f
JJA - 400mJJA - 400m_f -----------------
149 Shaquille ...manuelson PAC Kogel
JJA - Kogel ------------------
150 Wesley van der Holst PAC 60m
60m_hf
60mH
JJA - 60mJJA - 60m_hfJJA - 60mH ----------------
151 Daan Hoomoedt PAC HSS
Ver
JJA - HSSJJA - Ver -----------------
152 Jeroen Poiesz PAC Hoog
JJA - Hoog ------------------
153 Rafael Raap PAC 60m
60m_hf
Ver
JJA - 60mJJA - 60m_hfJJA - Ver ----------------
154 Daan Spiljard PAC 60mH
Polshoog
JJA - 60mHJJA - Polshoog -----------------
155 Yslain Verwaal PAC 60mH
60mH_f
JJA - 60mHJJA - 60mH_f -----------------
156 Victor van der Wel PAC 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -----------------
157 Onyema Adigida Phanos 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
JJA - 60mJJA - 60m_fJJA - 60m_hfJJA - 200mJJA - 200m_f --------------
158 Philip van de Beek Phanos 60mH
Polshoog
JJA - 60mHJJA - Polshoog -----------------
159 Isayah Boers Phanos 60m
60m_f
60m_hf
200m
JJA - 60mJJA - 60m_fJJA - 60m_hfJJA - 200m ---------------
160 Cain Rutgers Phanos 800m
1500m
1500m_f
JJA - 800mJJA - 1500mJJA - 1500m_f ----------------
161 Remly Vry Phanos 60m
60m_f
60m_hf
JJA - 60mJJA - 60m_fJJA - 60m_hf ----------------
162 Boudewijn Welkzijn Phanos 3000m
JJA - 3000m ------------------
163 Brent Cuijpers PH 800m
JJA - 800m ------------------
164 Olav Donker PH 60m
60m_hf
Ver
JJA - 60mJJA - 60m_hfJJA - Ver ----------------
165 Jorg Kroon PH Kogel
JJA - Kogel ------------------
166 Merijn Nolet PH Kogel
JJA - Kogel ------------------
167 Jakob Pütz PH Polshoog
JJA - Polshoog ------------------
168 Thomas Petsch PH HSS
JJA - HSS ------------------
169 Shaquille Haverkamp Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
JJA - 60mJJA - 60m_fJJA - 60m_hf ----------------
170 Sven van der Pas Scorpio 800m
JJA - 800m ------------------
171 Wislet de Hair Spado 60m
60m_hf
200m
JJA - 60mJJA - 60m_hfJJA - 200m ----------------
172 Arjen De Kock Spado Hoog
Polshoog
JJA - HoogJJA - Polshoog -----------------
173 Guus Nijkamp Spado 60mH
JJA - 60mH ------------------
174 Martin Oonincx Spado 400m
JJA - 400m ------------------
175 Tim de Wit Spado Hoog
JJA - Hoog ------------------
176 Rein van Houwelingen Typhoon Kogel
JJA - Kogel ------------------
177 Stefan Pol U-Track 60m
60mH
JJA - 60mJJA - 60mH -----------------
178 Jasper Rou VAV 200m
JJA - 200m ------------------
179 Youri Driessen VRT 1500m
JJA - 1500m ------------------
180 Ruben Heijnen Zeeland 60m
JJA - 60m ------------------
181 Luc Giele Voorne 400m
60mH
JJA - 400mJJA - 60mH -----------------
182 Jordan Knops Voorne 60m
60m_f
60m_hf
200m
JJA - 60mJJA - 60m_fJJA - 60m_hfJJA - 200m ---------------

Verenigingen 'Jongens Junior A'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 3
AC TION TION 2
AKU AKU 2
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 4
ARV Ilion ILIO 2
Atledo ATLD 2
Atletico `73 AL73 2
AV 1923 AV23 1
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Archeus ARCH 1
AV Argo ARGO 2
AV Attila ATTL 3
AV Atverni ATVN 1
AV Castricum CSTR 6
AV Cifla CFLA 2
AV Clytoneus CLYT 1
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Gemzen GMZN 1
AV De Keien KEIN 1
AV De Spartaan SPTN 2
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 4
AV Fortuna FRTN 4
AV Generaal Michaelis AVGM 2
AV Gouda GOUD 1
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Heerenveen HRVN 3
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 2
AV Jahn II JAHN 1
AV Lycurgus LYCG 3
AV NOP NOP 2
AV NOVA NOVA 1
AV Olympus `70 OL70 2
AV Oss `78 OS78 1
AV PEC 1910 PEC 2
AV Sparta SPRT 6
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 2
AV Sprint SPRN 2
AV Spurt `88 SP88 1
AV Start `78 ST78 1
AV Startbaan STBN 2
AV Suomi SOMI 1
AV Trias TRAS 2
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 1
AV Valkenswaard AVV 1
AV Wijchen WYCH 1
AV `34 Apeldoorn AV34 2
AV `40 AV40 1
AV `47 AV47 1
AV `56 AV56 1
CAV Energie ENRG 2
Ciko `66 CIKO 3
DAK DAK 1
DEM DEM 2
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 5
Fortius FORT 1
GAC Hilversum GACH 4
Groningen Atletiek GRNG 2
GVAC GVAC 2
Haag Atletiek HAAG 6
Hellas Utrecht HLLS 3
KAV Holland KAVH 5
Leiden Atletiek LATL 5
Marathon Pim Mulier MPM 2
Nijmegen Atletiek NYMG 2
PAC PAC 9
Phanos PHNS 6
Prins Hendrik PH 6
Rotterdam Atletiek RDAM 1
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 5
Typhoon TPHN 1
U-Track UTRK 1
VAV VAV 1
Venloop Running Team VRT 1
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 1
Voorne Atletiek VRNE 2

Uitslagen 60 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Shaquille Haverkamp Rotterdam 7,09Q 6,90
2 Isayah Boers Phanos 7,14Q 7,00
3 Milo Zech...allebroek Leiden 7,18Q 7,15
3 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 7,18Q 7,20
5 Jordan Knops Voorne 7,19Q 7,06
6 Onyema Adigida Phanos 7,20Q 7,04
6 Mischa Lips ARV Ilion 7,20Q 7,28
8 Levi Hazes AV 1923 7,21Q 7,01
9 Remly Vry Phanos 7,22Q 7,16
10 Rafael Raap PAC 7,23Q 7,23
11 Danu Mulyo AC TION 7,24Q 7,31
12 Wislet de Hair Spado 7,29Q 7,24
13 Kevin Deur AV Sparta 7,31Q 7,33
13 Stan Ritzer Flevo Delta 7,31Q 7,19
15 Wesley van der Holst PAC 7,36Q 7,38
16 Rick Mombarg AV Argo 7,37q 7,44
16 Levi Casilio Fortius 7,37Q 7,29
18 Olav Donker PH 7,38q 7,43
18 Justin Verheul SPOB 7,38Q 7,21
20 Jan Polman Nijmegen 7,40Q 7,37
21 Pierre ten Holder AV PEC 1910 7,43q 7,35
22 Kristian Mos Heerenveen 7,44q 7,34
23 Ruben Heijnen Zeeland 7,45 7,45
24 Alberto Biswane Olympus `70 7,46 7,48
25 Joppe Stokvis Altis 7,47Q 7,33
26 Skip Renders GACH 7,51 7,49
26 Ole van der Horst Eindhoven 7,51Q 7,42
28 Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta 7,52 7,33
28 Jelen Franjic AV Sprint 7,52 7,53
30 Tim van der Kooi AC TION 7,54 7,52
31 Boris Hoogervorst KAV Holland 7,55 7,51
31 Mark Roosien AV Hylas 7,55 7,43
31 David Thommassen AV Sprint 7,55 7,48
34 Jarin van der Kooi AV Impala 7,57 7,44
35 Synnargio Ignatia DEM 7,58 7,50
35 Tiemen Pulles DVTR 7,58 7,45
37 Danilo Ogunseri Nijmegen 7,59 7,51
38 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 7,77 7,44

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior A

# Naam ResQm
1 Levi Hazes AV 1923 7,03Q 7,21
2 Shaquille Haverkamp Rotterdam 7,04Q 7,09
3 Isayah Boers Phanos 7,05Q 7,14
4 Onyema Adigida Phanos 7,06Q 7,20
5 Remly Vry Phanos 7,08Q 7,22
6 Jordan Knops Voorne 7,10Q 7,19
7 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 7,11q 7,18
8 Milo Zech...allebroek Leiden 7,13q 7,18
9 Mischa Lips ARV Ilion 7,24 7,20
9 Rafael Raap PAC 7,24 7,23
11 Wislet de Hair Spado 7,26 7,29
12 Kevin Deur AV Sparta 7,27 7,31
12 Danu Mulyo AC TION 7,27 7,24
14 Justin Verheul SPOB 7,29 7,38
15 Stan Ritzer Flevo Delta 7,31 7,31
16 Wesley van der Holst PAC 7,34 7,36
17 Olav Donker PH 7,37 7,38
17 Rick Mombarg AV Argo 7,37 7,37
17 Jan Polman Nijmegen 7,37 7,40
20 Pierre ten Holder AV PEC 1910 7,38 7,43
21 Kristian Mos Heerenveen 7,42 7,44
22 Levi Casilio Fortius 7,51 7,37
23 Ole van der Horst Eindhoven 7,61 7,51
Joppe Stokvis Altis DNF 7,47

Uitslagen 200 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResQm
1 Onyema Adigida Phanos 21,04 22,57
2 Daan Lubberdink Ciko `66 21,61 22,00
3 Lauri Hulleman DVTR 22,77 22,62
4 Sil Negenman KAV Holland 23,09 22,81
5 Thom Clemens HLLS 23,42 22,94
Mischa Lips ARV Ilion DNS 23,26

Uitslagen 400 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Ramsey Angela PAC 48,63Q 47,40
2 Pierre ten Holder AV PEC 1910 50,43Q 49,98
3 Maurik de Groot Haag 50,66Q 51,30
4 Tunji Abisoye Ciko `66 50,84q 49,72
5 Jurgen van der Zwet De Spartaan 51,03Q 50,46
6 Niels Kok Flevo Delta 51,15q 51,11
7 Martin Oonincx Spado 51,24 51,38
8 Tino Claessens Haag 51,36 52,74
9 Stijn van Nierop DAK 51,61 51,65
10 Mattias Nab AAV `36 52,01 52,77
11 Mika Taag KAV Holland 52,62 51,44
12 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 52,64 52,52
13 Gerwin De Haan Heerenveen 52,94 52,88
14 Yvar - Schoorlemmer MPM 52,98 53,07
15 Hidde Leenders AV Oss `78 53,24 51,53
16 Tijn Pronk KAV Holland 53,43 55,11
17 Tim van der Kooi AC TION 53,45 56,47
18 Hidde Zeestraten Castricum 53,85 54,62
19 Rens Hoogendorp GVAC 54,14 53,54
20 Daan Molleman AV Suomi 54,90 55,19
21 Luc Giele Voorne 56,33 53,25
Joshua Groen Leiden DQ 53,91

Uitslagen 400 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResQm
1 Ramsey Angela PAC 48,20 48,63
2 Pierre ten Holder AV PEC 1910 49,50 50,43
3 Jurgen van der Zwet De Spartaan 50,06 51,03
4 Tunji Abisoye Ciko `66 50,07 50,84
5 Maurik de Groot Haag 50,28 50,66
6 Niels Kok Flevo Delta 51,04 51,15

Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Aron Koning AV De Keien 1:57,56Q 1:57,72
2 Jens van Gelderen AV Lycurgus 1:58,10Q 1:58,24
3 Timo Stegink Castricum 1:58,50q 1:59,53
4 Thomas Kwint Groningen 1:58,61q 1:58,17
5 Brian Versluis AV Atverni 1:59,30Q 1:54,35
6 Hugo Roelofsen Castricum 1:59,48 1:57,97
7 Lars van Hoeven Heerenveen 2:01,98Q 1:55,02
8 Thomas Bovenberg Leiden 2:03,22 2:07,91
9 Mats Heine Castricum 2:03,29 2:02,41
10 Jelle De Roon Atledo 2:04,04 1:57,79
11 Stein Overtoom Startbaan 2:04,07 2:03,94
12 Brent Cuijpers PH 2:04,57 2:03,96
13 Eric Stuiver Start `78 2:04,84 2:03,71
14 Jorg Schellekens AV Attila 2:06,27 2:03,81
15 Thomas Albers AV `40 2:06,44 2:01,01
16 Rowan Beun AV Unitas 2:06,97 2:07,00
17 Pepijn Janssen GACH 2:10,25 2:08,37
18 Thijs Roel... Terlouw Spurt `88 2:10,49 2:13,35
19 Jesse Nijmeijer AV Archeus 2:10,97 2:15,47
20 Tijn Pronk KAV Holland 2:11,21 2:10,73
21 Sven van der Pas Scorpio 2:13,38 2:08,45
Tonnie de Benis AVGM DQ 2:08,66

Uitslagen 800 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResQm
1 Lars van Hoeven Heerenveen 1:51,90 2:01,98
2 Brian Versluis AV Atverni 1:53,72 1:59,30
3 Jens van Gelderen AV Lycurgus 1:55,76 1:58,10
4 Thomas Kwint Groningen 1:56,91 1:58,61
5 Timo Stegink Castricum 1:57,54 1:58,50
Aron Koning AV De Keien DQ 1:57,56

Uitslagen 1500 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResQm
1 Bram Anderiessen AKU 3:47,83 4:12,33
2 Robin Van Riel AV Attila 3:52,38 4:17,19
3 Cain Rutgers Phanos 4:04,28 4:17,37
4 Victor van der Wel PAC 4:05,21 4:13,94
5 Abdikhani Mohamed AV Cifla 4:05,89 4:13,85
6 Thijs Houbiers Leiden 4:07,89 4:19,16
7 Justin Lam Almere `81 4:09,12 4:14,26
8 Reinder Prince Triathlon 4:09,62 4:17,47
9 Koen Grandiek Castricum 4:15,35 4:17,84

Uitslagen 3000 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Tim Verbaandert Eindhoven 9:28,91 8:30,47
2 Abdiniini Hassan AV Cifla 9:30,39 9:11,58
3 Daan van der Velden Eindhoven 9:33,43 9:34,86
4 Thijs Borcheld Groningen 9:36,11 8:43,01
5 Jaïr van Winkel Atledo 9:54,64 9:22,44
6 Boudewijn Welkzijn Phanos 9:58,39 9:56,89

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior A

# Naam ResQm
1 Dave Wesselink AV Trias 7,89 8,06
2 Sander Koops SPWS 7,96 8,04
3 Jay Beelen AV Trias 8,21 8,29
4 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 8,22 8,23
5 Yslain Verwaal PAC 8,32 8,35
6 Jarno de Groot Flevo Delta 8,41 8,38
7 Joppe Stokvis Altis 8,47 8,51
8 Sil Negenman KAV Holland 8,58 8,47

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mattijs Mols AV Attila 16,37 16,11 16,60 16,98 17,42 17,43 17,43 15,55
2 Rein van Houwelingen Typhoon 13,56 13,88 14,24 13,98 14,69 14,40 14,69 14,02
3 Ruud Louter AV `56 13,91 13,70 14,67 14,14 13,75 X 14,67 14,12
4 Jelle de Jong AV Lycurgus 13,98 13,41 13,82 13,33 13,71 13,53 13,98 13,99
5 Thijs Meershoek AV Sparta 12,39 12,88 13,36 13,09 13,20 13,79 13,79 12,51
6 Joris Pals AV Feniks 12,67 12,70 13,31 12,68 12,89 13,36 13,36 12,73
7 Sytze Bram de Witte HRRR 12,83 13,10 13,11 12,35 12,86 13,02 13,11 13,22
8 Daan Schuurman AV `47 X 11,85 12,53 X X 12,84 12,84 12,18
9 Jarin van der Kooi AV Impala 11,83 11,16 12,29 12,29 12,64
10 Jorg Kroon PH 12,15 12,11 12,04 12,15 11,96
11 Gerwin De Haan Heerenveen 11,75 11,96 12,08 12,08 12,93
12 Lars Woudenberg AV34 11,80 12,00 12,02 12,02 12,34
13 Merijn Nolet PH 10,81 10,56 11,62 11,62 14,02
14 Lars Boertien CAV Energie 11,57 10,97 11,04 11,57 11,32
15 Devi Robbemond AV Fortuna 11,17 10,95 11,34 11,34 11,32
16 Cicero Voois AV Fortuna 10,34 9,70 9,63 10,34 10,28
Shaquille ...manuelson PAC X X X NM 16,03

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior A

# Naam 1.751.801.851.901.941.982.012.04ResOBP
1 Jaden Bernabela Haag O - XO O XXX 2,01 2,04
2 Lucas van Klaveren ARV Ilion O O O XXO O O XXX 2,01 1,94
3 Sander Smits AVGM O O O XXX 1,90 2,00
4 Lars Woudenberg AV34 O XO O O XXX 1,90 1,79
5 Jeroen Poiesz PAC O XO XO XXX 1,90 1,96
6 Martijn Kroes AV NOVA O O XXX 1,85 2,00
7 Joppe Stokvis Altis XXO O XXX 1,85 1,88
8 Tim de Wit Spado O O XO XXX 1,85 1,85
8 Finn Garritsen AV Argo O O XO XXX 1,85 1,89
10 Julian Sas Almere `81 O O XXO XXX 1,85 1,90
10 Guido Persoon Olympus `70 O O XXO XXX 1,85 1,90
12 Arjen De Kock Spado O XO XXX 1,80 1,85
13 Jelle Schijfsma Startbaan XO XO XXX 1,80 1,85
14 Jasper Slingerland Eindhoven O XXX 1,75 1,90
Sven Smeman AV Impala XXX NM 1,75

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daan Hoomoedt PAC 13,11 13,79 X 13,01 - 13,46 13,79 13,78
2 Martijn Geerts AV Sparta 13,06 13,08 13,06 13,12 X 13,58 13,58 12,97
3 Sander Koops SPWS 11,80 X 13,00 13,17 13,18 12,16 13,18 13,76
4 Joshua Wegman Leiden X 13,15 12,91 X 11,46 12,69 13,15 13,53
5 Guido Persoon Olympus `70 12,63 12,97 12,92 12,89 12,91 13,09 13,09 12,76
6 Jarin van der Kooi AV Impala 12,73 11,67 12,85 X 12,06 12,85 12,31
7 Thomas Petsch PH 12,24 12,23 X X 12,21 12,17 12,24 12,24

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior A

# Naam 3.804.004.204.354.504.604.704.75ResOBP
1 Glenn Kunst Haag O X- X- O - 4,70 4,70
2 Scott Boon Flevo Delta XO O O O - XXX 4,60 4,50
3 Philip van de Beek Phanos O O O XXX 4,35 4,50
3 Lucas van Klaveren ARV Ilion O O O XXX 4,35 4,40
5 Rick Hollestelle Altis O XO O XXX 4,35 4,50
6 Siem ter Braake GACH O O XO XXX 4,35 4,50
7 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus O XXO XXO XXX 4,20 4,10
8 Gerwin De Haan Heerenveen O XXX 4,00 4,20
9 Arjen De Kock Spado O XO XXX 4,00 4,14
10 Bjorn Sloot AL73 XXO XXX 4,00 4,30
Daan Spiljard PAC XXX NM 4,30
Jakob Pütz PH XXX NM 4,70

Uitslagen Verspringen Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lauri Hulleman DVTR 6,92 X 6,79 6,77 7,17 X 7,17 7,01
2 Scott Boon Flevo Delta 7,09 7,00 6,90 7,07 X X 7,09 7,06
3 Jaden Bernabela Haag 6,96 6,93 6,69 X 6,81 7,09 7,09 6,88
4 Rafael Raap PAC 6,50 6,78 6,90 6,64 6,89 6,79 6,90 7,39
5 Hugo van den Berg AV NOP 6,86 6,87 6,59 6,74 X 6,61 6,87 6,87
6 Joppe Stokvis Altis 6,33 6,53 6,55 X X 6,64 6,64 6,72
7 Julian Sas Almere `81 6,48 6,46 6,33 6,26 6,31 X 6,48 6,71
8 Melle van der Stoel AV34 6,35 5,91 6,19 6,21 6,09 5,99 6,35 6,33
9 Daan Hoomoedt PAC 6,05 6,14 6,34 6,34 6,37
10 Olav Donker PH 4,50 6,18 6,33 6,33 6,60
11 Skip Renders GACH X 6,30 X 6,30 6,28
12 Daan Schuurman AV `47 X 5,96 6,26 6,26 6,09
13 Marijn Kriegsman Altis 6,01 5,91 X 6,01 6,10
14 Joshua Wegman Leiden X X 5,95 5,95 6,38
15 Mika Taag KAV Holland 5,39 5,77 - 5,77 6,00