Atleten 'Meisjes Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f200m200m_f400m400m_f800m800m_f1500m1500m_f3000m60mH60mH_fKogelHoogHSSPolshoogVer
545 Tessa Beugelink AAC 800m
1500m
MJB - 800mMJB - 1500m -----------------
546 Sanne Niestijl AAC `61 1500m
MJB - 1500m ------------------
547 Lisanne Van Es AAV SISU 60m
Kogel
MJB - 60mMJB - Kogel -----------------
548 Jonne van ...r Giessen AAV `36 60mH
MJB - 60mH ------------------
549 Kadidja Sangare AAV `36 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
Hoog
Ver
MJB - 60mMJB - 60m_fMJB - 60m_hfMJB - 60mHMJB - 60mH_fMJB - HoogMJB - Ver ------------
550 Mila Wacht AAV `36 60m
Ver
MJB - 60mMJB - Ver -----------------
551 Tamar Veltman Almere `81 800m
800m_f
MJB - 800mMJB - 800m_f -----------------
552 Kira Landman Altis Kogel
Hoog
MJB - KogelMJB - Hoog -----------------
553 Amy Walraven Altis 200m
MJB - 200m ------------------
554 Thyra van Diemen ARV Ilion Polshoog
MJB - Polshoog ------------------
555 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 60m
60m_hf
60mH
Polshoog
Ver
MJB - 60mMJB - 60m_hfMJB - 60mHMJB - PolshoogMJB - Ver --------------
556 Zoë Sedney ARV Ilion 200m
200m_f
60mH
60mH_f
Hoog
MJB - 200mMJB - 200m_fMJB - 60mHMJB - 60mH_fMJB - Hoog --------------
557 Aerin Gaston AV 1923 60m
MJB - 60m ------------------
558 Floor van den Brink AV Athlos Hoog
MJB - Hoog ------------------
559 Sterre van...er Linden AV Athlos 60m
200m
Ver
MJB - 60mMJB - 200mMJB - Ver ----------------
560 Romy Dannenburg AV Atverni 60m
60mH
MJB - 60mMJB - 60mH -----------------
561 Louiza Kruiswijk AV Atverni HSS
Ver
MJB - HSSMJB - Ver -----------------
562 Lotte van Schaik AV Atverni 800m
800m_f
MJB - 800mMJB - 800m_f -----------------
563 Sara Schouten AV Atverni 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m_f -----------------
564 Sanne Schouten AV Atverni 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m_f -----------------
565 Manon Stringa AV Atverni 800m
MJB - 800m ------------------
566 Esra Zijderlaan AV Atverni 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m_f -----------------
567 Femke Been Castricum 800m
MJB - 800m ------------------
568 Lotte Poelman Castricum 200m
MJB - 200m ------------------
569 Yasmine Abbes AV Cifla 800m
800m_f
MJB - 800mMJB - 800m_f -----------------
570 Lieke Hoogsteen AV Cifla 800m
MJB - 800m ------------------
571 Manjorie Janssen AV Cifla 3000m
MJB - 3000m ------------------
572 Maaike Heida Clytoneus 60m
200m
MJB - 60mMJB - 200m -----------------
573 Megan Broekhuis DVTR 60m
60m_hf
60mH
Ver
MJB - 60mMJB - 60m_hfMJB - 60mHMJB - Ver ---------------
574 Anna Oosterwegel DVTR 400m
60mH
MJB - 400mMJB - 60mH -----------------
575 Eveline de Jong De Spartaan 60mH
Hoog
Ver
MJB - 60mHMJB - HoogMJB - Ver ----------------
576 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 400m
MJB - 400m ------------------
577 Manon Verdonck AV Edam 1500m
MJB - 1500m ------------------
578 Sarah AE Itiola AV Feniks 60m
60m_f
60m_hf
200m
60mH
MJB - 60mMJB - 60m_fMJB - 60m_hfMJB - 200mMJB - 60mH --------------
579 Nikki Boon Flevo Delta 60mH
Kogel
HSS
Ver
MJB - 60mHMJB - KogelMJB - HSSMJB - Ver ---------------
580 Diede van der Meer Flevo Delta Hoog
MJB - Hoog ------------------
581 Mette van der Meer Flevo Delta 60mH
Polshoog
MJB - 60mHMJB - Polshoog -----------------
582 Amber Aarssen AV Fortuna 400m
MJB - 400m ------------------
583 Ilse Hogeveen HLLM 60m
MJB - 60m ------------------
584 Milou Kaestner HLLM Kogel
MJB - Kogel ------------------
585 Joyce Menick HLLM 400m
60mH
MJB - 400mMJB - 60mH -----------------
586 Olivia Greven Hanzesport 60m
MJB - 60m ------------------
587 Sarah Peerik Hanzesport 800m
800m_f
MJB - 800mMJB - 800m_f -----------------
588 Rikst Slot Heerenveen 60m
60m_hf
60mH
Ver
MJB - 60mMJB - 60m_hfMJB - 60mHMJB - Ver ---------------
589 Terri Talan Heerenveen 60mH
HSS
MJB - 60mHMJB - HSS -----------------
590 Kahlan Veen Heerenveen Kogel
MJB - Kogel ------------------
591 Femke Jonker AV Hera HSS
MJB - HSS ------------------
592 Rosa Kuin AV Hera Kogel
MJB - Kogel ------------------
593 Jenda de Boer HRRR 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m_f -----------------
594 Sanne Haagsma HRRR 60m
60m_hf
200m
Ver
MJB - 60mMJB - 60m_hfMJB - 200mMJB - Ver ---------------
595 Silke van der Zwaag HRRR 60m
Kogel
MJB - 60mMJB - Kogel -----------------
596 Nina van Diepen AV Hylas 800m
MJB - 800m ------------------
597 Anduella Kwasiba AV Jahn II 60m
60m_f
60m_hf
MJB - 60mMJB - 60m_fMJB - 60m_hf ----------------
598 Sabrina Cruden AV Lionitas 60mH
Kogel
Ver
MJB - 60mHMJB - KogelMJB - Ver ----------------
599 Cicely Sille AV Lionitas 60m
MJB - 60m ------------------
600 Ilse Steigenga AV Lionitas 60m
60m_hf
Ver
MJB - 60mMJB - 60m_hfMJB - Ver ----------------
601 Inez Bouwen AV Lycurgus Hoog
HSS
MJB - HoogMJB - HSS -----------------
602 Mara Cotterink AV Lycurgus 60m
60m_f
60m_hf
400m
400m_f
60mH
MJB - 60mMJB - 60m_fMJB - 60m_hfMJB - 400mMJB - 400m_fMJB - 60mH -------------
603 Lieve Eising AV Lycurgus 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m_f -----------------
604 Anouk Haverkort AV Lycurgus 60m
60mH
Ver
MJB - 60mMJB - 60mHMJB - Ver ----------------
605 Afra Jiya AV Lycurgus 60m
60m_hf
MJB - 60mMJB - 60m_hf -----------------
606 Sienna Klous AV Lycurgus 60m
200m
Ver
MJB - 60mMJB - 200mMJB - Ver ----------------
607 Charon Lak AV Lycurgus Kogel
Ver
MJB - KogelMJB - Ver -----------------
608 Fabiënne Müller AV Lycurgus Kogel
MJB - Kogel ------------------
609 Anna Roelofs AV Lycurgus 200m
200m_f
Ver
MJB - 200mMJB - 200m_fMJB - Ver ----------------
610 Sheralda Bottse NEAV 400m
800m
Ver
MJB - 400mMJB - 800mMJB - Ver ----------------
611 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 60m
Ver
MJB - 60mMJB - Ver -----------------
612 Jolijn Schuurman AV Nijkerk Kogel
MJB - Kogel ------------------
613 Sophie van den Berg AV NOP 400m
60mH
MJB - 400mMJB - 60mH -----------------
614 Maureen Louws AV NOP 200m
MJB - 200m ------------------
615 Anouk Schoop AV NOP 60mH
60mH_f
Hoog
Ver
MJB - 60mHMJB - 60mH_fMJB - HoogMJB - Ver ---------------
616 Isa Leen Olympus `70 3000m
MJB - 3000m ------------------
617 Anne Knijnenburg AV Oss `78 800m
800m_f
MJB - 800mMJB - 800m_f -----------------
618 Sephora Bancé AV Passaat 60m
MJB - 60m ------------------
619 Amber Fritse AV Passaat 60mH
MJB - 60mH ------------------
620 Sarah van Beilen AV PEC 1910 60mH
Hoog
MJB - 60mHMJB - Hoog -----------------
621 Minke Nijhuis AV PEC 1910 800m
MJB - 800m ------------------
622 Suzan Plat AV PEC 1910 60m
60m_hf
60mH
Hoog
Ver
MJB - 60mMJB - 60m_hfMJB - 60mHMJB - HoogMJB - Ver --------------
623 Marlot Bruggink AV Rijssen 800m
MJB - 800m ------------------
624 Milou Oplaat AV Rijssen 800m
MJB - 800m ------------------
625 Margo Schippers AV Rijssen HSS
MJB - HSS ------------------
626 Yara Kramer AV Salland Kogel
MJB - Kogel ------------------
627 Annabelle Emmen AV Spiridon Hoog
MJB - Hoog ------------------
628 Denise van der Linde SPOB 60m
200m
MJB - 60mMJB - 200m -----------------
629 Anniek Bloemers AV Sprint Kogel
MJB - Kogel ------------------
630 Fleur van der Linden AV Sprint Polshoog
MJB - Polshoog ------------------
631 Britt Marijnissen AV Sprint 60m
60mH
MJB - 60mMJB - 60mH -----------------
632 Sheenai Muntslag AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
MJB - 60mMJB - 60m_fMJB - 60m_hfMJB - 200mMJB - 200m_f --------------
633 Jinke Prinsen AV Sprint Kogel
Hoog
MJB - KogelMJB - Hoog -----------------
634 Tessa Smits AV Sprint Kogel
MJB - Kogel ------------------
635 Silke Vonk AV Sprint 200m
200m_f
60mH
MJB - 200mMJB - 200m_fMJB - 60mH ----------------
636 Ilja Koelink AV Trias 60m
MJB - 60m ------------------
637 Nienke Madderom AV Trias 60mH
60mH_f
MJB - 60mHMJB - 60mH_f -----------------
638 Xiorèse Romero AV Trias 60m
60m_hf
200m
MJB - 60mMJB - 60m_hfMJB - 200m ----------------
639 Minke Bisschops AV Unitas 60m
60m_f
60m_hf
MJB - 60mMJB - 60m_fMJB - 60m_hf ----------------
640 Anke Mols AV Unitas Hoog
MJB - Hoog ------------------
641 Anouk Rensink AV Unitas 200m
200m_f
MJB - 200mMJB - 200m_f -----------------
642 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 800m
MJB - 800m ------------------
643 Sophia Mulder AV34 400m
400m_f
Ver
MJB - 400mMJB - 400m_fMJB - Ver ----------------
644 Tess van Randtwijk AV34 1500m
3000m
MJB - 1500mMJB - 3000m -----------------
645 Kim Van Leest AV `40 60mH
MJB - 60mH ------------------
646 Luca van Loon AV `40 60m
60mH
MJB - 60mMJB - 60mH -----------------
647 Shirin van Anrooij AV `56 3000m
MJB - 3000m ------------------
648 Julia van Dijk JSPR HSS
MJB - HSS ------------------
649 Elisanne Buunk AVA `70 60m
60mH
Kogel
HSS
Ver
MJB - 60mMJB - 60mHMJB - KogelMJB - HSSMJB - Ver --------------
650 Emma van de Beek BAV Ver
MJB - Ver ------------------
651 Lotte Bleijerveld BAV 60m
MJB - 60m ------------------
652 Sabien Hilhorst BAV 800m
MJB - 800m ------------------
653 Frouke Benz CAV Energie 800m
MJB - 800m ------------------
654 Valéria Montijn CAV Energie 200m
MJB - 200m ------------------
655 Anna Eikendal Ciko `66 1500m
3000m
MJB - 1500mMJB - 3000m -----------------
656 Anna Hightower Ciko `66 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m_f -----------------
657 Doortje van der Mark Ciko `66 60m
200m
MJB - 60mMJB - 200m -----------------
658 Eline Schwietert Ciko `66 400m
MJB - 400m ------------------
659 Bowien Snepvangers DJA Kogel
MJB - Kogel ------------------
660 Marleen Suelmann SPWS 200m
MJB - 200m ------------------
661 Melissa U...jk Winkel SPWS 800m
MJB - 800m ------------------
662 Joyce de Jong Fit 400m
800m
1500m
1500m_f
3000m
MJB - 400mMJB - 800mMJB - 1500mMJB - 1500m_fMJB - 3000m --------------
663 Wendy de Jong Fit 400m
800m
1500m
3000m
MJB - 400mMJB - 800mMJB - 1500mMJB - 3000m ---------------
664 Tes Van Noort Fortius 60m
MJB - 60m ------------------
665 Karlijn Schouten Fortius Polshoog
MJB - Polshoog ------------------
666 Sophie van der Spoel Fortius 60m
MJB - 60m ------------------
667 Jolente Bleijs GACH 1500m
MJB - 1500m ------------------
668 Eline Dalderop GACH 200m
400m
HSS
MJB - 200mMJB - 400mMJB - HSS ----------------
669 Suzet Doornheim GACH 800m
MJB - 800m ------------------
670 Puck Harms GACH 60m
60m_hf
60mH
Kogel
MJB - 60mMJB - 60m_hfMJB - 60mHMJB - Kogel ---------------
671 Ilse Hengeveld GACH Polshoog
MJB - Polshoog ------------------
672 Kato Leusink GACH 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
MJB - 60mMJB - 60m_fMJB - 60m_hfMJB - 60mHMJB - 60mH_f --------------
673 Mette Oosterink GACH 800m
MJB - 800m ------------------
674 Otte Wienese GACH Polshoog
MJB - Polshoog ------------------
675 Dilay Yandi GACH 60m
MJB - 60m ------------------
676 Vera Derksema Groningen 60mH
60mH_f
MJB - 60mHMJB - 60mH_f -----------------
677 Sofie Dokter Groningen Hoog
Ver
MJB - HoogMJB - Ver -----------------
678 Emy Guikema Groningen 200m
60mH
MJB - 200mMJB - 60mH -----------------
679 Josefien Harmsen Groningen 800m
MJB - 800m ------------------
680 Lianne Huisjes Groningen 60m
200m
MJB - 60mMJB - 200m -----------------
681 Danique Huisjes Groningen 60m
200m
MJB - 60mMJB - 200m -----------------
682 Noortje Huitema Groningen 400m
MJB - 400m ------------------
683 Suzanne Libbers Groningen 400m
400m_f
MJB - 400mMJB - 400m_f -----------------
684 Nica Lips Groningen Ver
MJB - Ver ------------------
685 Tiba Miran Groningen 400m
MJB - 400m ------------------
686 Danara Dew... Stoppels Groningen 60m
Kogel
Ver
MJB - 60mMJB - KogelMJB - Ver ----------------
687 Iris Veldt Groningen 60m
60m_hf
200m
MJB - 60mMJB - 60m_hfMJB - 200m ----------------
688 Aukje Vellinga Groningen 60mH
Hoog
MJB - 60mHMJB - Hoog -----------------
689 Brecht van der Vliet Groningen 200m
Ver
MJB - 200mMJB - Ver -----------------
690 Britt Weerman Groningen 60mH
Hoog
MJB - 60mHMJB - Hoog -----------------
691 Sterre Bal Haag Polshoog
MJB - Polshoog ------------------
692 Ama van Bussel Haag 60m
MJB - 60m ------------------
693 Hedda van Dort Haag 60m
MJB - 60m ------------------
694 Esther van der Pijl Haag 400m
MJB - 400m ------------------
695 Grace-Ann Pronk Haag 60m
60m_hf
200m
Ver
MJB - 60mMJB - 60m_hfMJB - 200mMJB - Ver ---------------
696 Quinty Sanders HAC 400m
MJB - 400m ------------------
697 Maaike Geerling HAC `63 200m
60mH
MJB - 200mMJB - 60mH -----------------
698 Britt Roos HAC `63 400m
800m
MJB - 400mMJB - 800m -----------------
699 Samar Ahmed HLLS Polshoog
MJB - Polshoog ------------------
700 Marijke va...den Broek HLLS 200m
60mH
Hoog
MJB - 200mMJB - 60mHMJB - Hoog ----------------
701 Kira van den Ham HLLS Polshoog
MJB - Polshoog ------------------
702 Yara Linnekamp HLLS 60mH
60mH_f
Ver
MJB - 60mHMJB - 60mH_fMJB - Ver ----------------
703 Laura Schnell HLLS 60m
60mH
Ver
MJB - 60mMJB - 60mHMJB - Ver ----------------
704 Coos Veldpaus HLLS 60m
60m_hf
MJB - 60mMJB - 60m_hf -----------------
705 Jonne Siebrand Isala `96 Hoog
MJB - Hoog ------------------
706 Julia Arlotti KAV Holland 60m
Kogel
Hoog
MJB - 60mMJB - KogelMJB - Hoog ----------------
707 Rosalie Breems KAV Holland 60mH
MJB - 60mH ------------------
708 Sarah van Ekeris KAV Holland 60m
60m_hf
Ver
MJB - 60mMJB - 60m_hfMJB - Ver ----------------
709 Robina Negenman KAV Holland 200m
60mH
Kogel
MJB - 200mMJB - 60mHMJB - Kogel ----------------
710 Nikki Taag KAV Holland 60m
60mH
Ver
MJB - 60mMJB - 60mHMJB - Ver ----------------
711 Fay Witte KAV Holland Hoog
Ver
MJB - HoogMJB - Ver -----------------
712 Bobet Kloosterman Leiden 800m
MJB - 800m ------------------
713 Esther Lievers Leiden 400m
MJB - 400m ------------------
714 Amina Maatoug Leiden 800m
800m_f
MJB - 800mMJB - 800m_f -----------------
715 Marta Moreno Leiden 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m_f -----------------
716 Isabelle Reijman Leiden Kogel
MJB - Kogel ------------------
717 Lara Weghorst Leiden 60m
60m_hf
60mH
Ver
MJB - 60mMJB - 60m_hfMJB - 60mHMJB - Ver ---------------
718 Femke Gellekink MPM Kogel
MJB - Kogel ------------------
719 Dorte Heideman MPM 800m
MJB - 800m ------------------
720 Marjolein Klaren MPM Polshoog
MJB - Polshoog ------------------
721 Suzan Schippers MPM 60m
MJB - 60m ------------------
722 Renske de Vries MPM Hoog
MJB - Hoog ------------------
723 Robin Wesselkamp MPM 60m
60mH
MJB - 60mMJB - 60mH -----------------
724 Zoe van Dijk NTB 1500m
MJB - 1500m ------------------
725 Vivian Kip OSM `75 Kogel
MJB - Kogel ------------------
726 Alida van Daalen PAC Kogel
MJB - Kogel ------------------
727 Bridget Janssen PAC Kogel
MJB - Kogel ------------------
728 Vica van Middelkoop PAC 400m
MJB - 400m ------------------
729 Kristina Tergau PAC Polshoog
MJB - Polshoog ------------------
730 Joyce van Welie PAC Kogel
MJB - Kogel ------------------
731 Megan de Ruiter Phanos 200m
MJB - 200m ------------------
732 Miro Vlasman Phanos 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
MJB - 60mMJB - 60m_fMJB - 60m_hfMJB - 200mMJB - 200m_f --------------
733 Demi Boom PH 400m
400m_f
MJB - 400mMJB - 400m_f -----------------
734 Sanne Diepen PH 400m
800m
MJB - 400mMJB - 800m -----------------
735 Nina Franke PH 400m
400m_f
60mH
MJB - 400mMJB - 400m_fMJB - 60mH ----------------
736 Lotte Houtman PH Hoog
MJB - Hoog ------------------
737 Myrthe Kouwenberg PH 400m
800m
MJB - 400mMJB - 800m -----------------
738 Roos Vernooij PH 60mH
MJB - 60mH ------------------
739 Cinder Vis PH 1500m
MJB - 1500m ------------------
740 Hanna van der Zalm PH 60m
Ver
MJB - 60mMJB - Ver -----------------
741 Ruth Vogels Rotterdam 60m
60mH
60mH_f
MJB - 60mMJB - 60mHMJB - 60mH_f ----------------
742 Yara Schoenmakers RTE 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m_f -----------------
743 Laura van Langen SAV 3000m
MJB - 3000m ------------------
744 Fee Mok SAV 1500m
MJB - 1500m ------------------
745 Ella Mosselman SAV 400m
800m
MJB - 400mMJB - 800m -----------------
746 Eva Nijdam Scorpio 400m
400m_f
Kogel
MJB - 400mMJB - 400m_fMJB - Kogel ----------------
747 Janneke Pluimes Scorpio Kogel
MJB - Kogel ------------------
748 Bieke Schipperen Scorpio 800m
MJB - 800m ------------------
749 Trijntje v... Elzakker Spado 60m
MJB - 60m ------------------
750 Lotte Haest Spado Kogel
Polshoog
MJB - KogelMJB - Polshoog -----------------
751 Amy Hasselton Spado 60mH
Ver
MJB - 60mHMJB - Ver -----------------
752 Meike Verdaasdonk Spado 400m
MJB - 400m ------------------
753 Madelief Vaessen Swift 400m
60mH
Ver
MJB - 400mMJB - 60mHMJB - Ver ----------------
754 Jane Wanten Swift 800m
MJB - 800m ------------------
755 Jill Wanten Swift 1500m
MJB - 1500m ------------------
756 Claudy Nouws THOR Hoog
MJB - Hoog ------------------
757 Sarah Kortland Typhoon 60mH
MJB - 60mH ------------------
758 Anne Geijtenbeek U-Track 3000m
MJB - 3000m ------------------
759 Kellynsia Leerdam U-Track HSS
MJB - HSS ------------------
760 Simi Pater U-Track 60m
60m_hf
200m
MJB - 60mMJB - 60m_hfMJB - 200m ----------------
761 Nketia Seedo U-Track 60m
MJB - 60m ------------------
762 Fenna Achterberg VAV 60mH
Hoog
MJB - 60mHMJB - Hoog -----------------
763 Rosella van Keulen VAV 60m
60m_hf
MJB - 60mMJB - 60m_hf -----------------
764 Fenne Janssen VRT 1500m
MJB - 1500m ------------------

Verenigingen 'Meisjes Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 1
AAC `61 AC61 1
AAV SISU SISU 1
AAV `36 AV36 3
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 2
ARV Ilion ILIO 3
AV 1923 AV23 1
AV Athlos ATLS 2
AV Atverni ATVN 7
AV Castricum CSTR 2
AV Cifla CFLA 3
AV Clytoneus CLYT 1
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Spartaan SPTN 2
AV Edam EDAM 1
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 3
AV Fortuna FRTN 1
AV Haarlemmermeer HLLM 3
AV Hanzesport HNZS 2
AV Heerenveen HRVN 3
AV Hera HERA 2
AV Horror Sneek HRRR 3
AV Hylas HYLS 1
AV Jahn II JAHN 1
AV Lionitas LNTS 3
AV Lycurgus LYCG 9
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV Nijkerk NKRK 2
AV NOP NOP 3
AV Olympus `70 OL70 1
AV Oss `78 OS78 1
AV Passaat PSST 2
AV PEC 1910 PEC 3
AV Rijssen RSSN 3
AV Salland SLLN 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 7
AV Trias TRAS 3
AV Unitas UNTS 3
AV Wijchen WYCH 1
AV `34 Apeldoorn AV34 2
AV `40 AV40 2
AV `56 AV56 1
AV `t Jasper Sport JSPR 1
AVA `70 AV70 1
BAV BAV 3
CAV Energie ENRG 2
Ciko `66 CIKO 4
DJA DJA 1
EAC De Sperwers SPWS 2
Fit FIT 2
Fortius FORT 3
GAC Hilversum GACH 9
Groningen Atletiek GRNG 15
Haag Atletiek HAAG 5
HAC HAC 1
HAC `63 HC63 2
Hellas Utrecht HLLS 6
Isala `96 ISLA 1
KAV Holland KAVH 6
Leiden Atletiek LATL 6
Marathon Pim Mulier MPM 6
Nederlandse Triathlon Bond NTB 1
OSM `75 OSM 1
PAC PAC 5
Phanos PHNS 2
Prins Hendrik PH 8
Rotterdam Atletiek RDAM 1
Running Team Eindhoven RTE 1
SAV SAV 3
Scorpio SCRP 3
Spado SPDO 4
Swift Atletiek SWFT 3
THOR THOR 1
Typhoon TPHN 1
U-Track UTRK 4
VAV VAV 2
Venloop Running Team VRT 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Minke Bisschops AV Unitas 7,68Q 7,63
2 Kato Leusink GACH 7,86Q 7,91
3 Sarah AE Itiola AV Feniks 7,89Q 7,82
4 Rosella van Keulen VAV 7,96Q 8,03
5 Miro Vlasman Phanos 7,97Q 8,03
6 Kadidja Sangare AAV `36 7,99Q 7,95
6 Sheenai Muntslag AV Sprint 7,99Q 8,00
8 Mara Cotterink AV Lycurgus 8,04Q 8,05
9 Rikst Slot Heerenveen 8,05Q 8,00
10 Sanne Haagsma HRRR 8,06Q 8,10
11 Coos Veldpaus HLLS 8,07Q 8,25
12 Anduella Kwasiba AV Jahn II 8,08Q 8,04
13 Lara Weghorst Leiden 8,10Q 8,13
14 Simi Pater U-Track 8,13Q 8,02
15 Grace-Ann Pronk Haag 8,15Q 8,17
15 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,15Q 8,12
15 Suzan Plat AV PEC 1910 8,15Q 8,19
15 Iris Veldt Groningen 8,15Q 8,22
19 Xiorèse Romero AV Trias 8,16Q 8,22
20 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 8,18q 8,23
21 Afra Jiya AV Lycurgus 8,23q 8,17
22 Puck Harms GACH 8,34q 8,41
22 Megan Broekhuis DVTR 8,34Q 8,19
24 Sarah van Ekeris KAV Holland 8,37q 8,48
25 Trijntje v... Elzakker Spado 8,39 8,24
25 Danara Dew... Stoppels Groningen 8,39 8,36
27 Dilay Yandi GACH 8,41 8,35
28 Laura Schnell HLLS 8,42 8,41
29 Silke van der Zwaag HRRR 8,43 8,54
30 Luca van Loon AV `40 8,44 8,43
30 Doortje van der Mark Ciko `66 8,44 8,54
32 Hedda van Dort Haag 8,48 8,44
33 Maaike Heida Clytoneus 8,50 8,40
34 Nikki Taag KAV Holland 8,56 8,56
34 Britt Marijnissen AV Sprint 8,56 8,53
36 Hanna van der Zalm PH 8,61 8,48
37 Suzan Schippers MPM 8,63 8,52
Nketia Seedo U-Track DQ 7,35

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Minke Bisschops AV Unitas 7,66Q 7,68
2 Sarah AE Itiola AV Feniks 7,87Q 7,89
3 Sheenai Muntslag AV Sprint 7,89Q 7,99
4 Kato Leusink GACH 7,91Q 7,86
5 Kadidja Sangare AAV `36 7,92Q 7,99
6 Miro Vlasman Phanos 7,98q 7,97
6 Anduella Kwasiba AV Jahn II 7,98Q 8,08
8 Mara Cotterink AV Lycurgus 8,00q 8,04
9 Rosella van Keulen VAV 8,02 7,96
10 Xiorèse Romero AV Trias 8,07 8,16
10 Rikst Slot Heerenveen 8,07 8,05
12 Sanne Haagsma HRRR 8,09 8,06
13 Lara Weghorst Leiden 8,11 8,10
13 Iris Veldt Groningen 8,11 8,15
15 Afra Jiya AV Lycurgus 8,15 8,23
15 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,15 8,15
17 Suzan Plat AV PEC 1910 8,19 8,15
18 Simi Pater U-Track 8,20 8,13
19 Grace-Ann Pronk Haag 8,24 8,15
20 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 8,26 8,18
21 Megan Broekhuis DVTR 8,35 8,34
22 Sarah van Ekeris KAV Holland 8,42 8,37
23 Puck Harms GACH 8,50 8,34
Coos Veldpaus HLLS DQ 8,07

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 25,23Q 24,48
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 25,87Q 24,10
3 Anouk Rensink AV Unitas 25,88Q 25,56
4 Miro Vlasman Phanos 25,91Q 25,95
5 Silke Vonk AV Sprint 26,18q 26,83
6 Sheenai Muntslag AV Sprint 26,27q 26,31
7 Robina Negenman KAV Holland 26,30 25,98
8 Valéria Montijn CAV Energie 26,51 26,22
9 Sanne Haagsma HRRR 26,53 26,94
10 Emy Guikema Groningen 26,80 26,72
11 Grace-Ann Pronk Haag 26,82 26,96
12 Maureen Louws AV NOP 26,97 26,30
13 Simi Pater U-Track 26,99 26,95
14 Xiorèse Romero AV Trias 26,99 26,46
15 Megan de Ruiter Phanos 27,01 26,26
16 Maaike Geerling HAC `63 27,30 27,79
17 Doortje van der Mark Ciko `66 27,36 27,10
18 Eline Dalderop GACH 27,46 27,30
19 Iris Veldt Groningen 27,78 27,76
20 Denise van der Linde SPOB 28,97 28,90
21 Lotte Poelman Castricum 29,10 28,68
Sienna Klous AV Lycurgus DQ 28,14
Amy Walraven Altis DQ 27,73
Brecht van der Vliet Groningen DQ 27,39

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Zoë Sedney ARV Ilion 23,95 25,23
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 24,79 25,87
3 Miro Vlasman Phanos 25,55 25,91
4 Anouk Rensink AV Unitas 25,72 25,88
5 Sheenai Muntslag AV Sprint 26,50 26,27
6 Silke Vonk AV Sprint 26,58 26,18

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Eva Nijdam Scorpio 58,73Q 57,15
2 Mara Cotterink AV Lycurgus 59,04Q 58,54
3 Nina Franke PH 59,76q 59,17
4 Demi Boom PH 1:00,20Q 59,83
5 Sophia Mulder AV34 1:00,37q 1:00,04
6 Eline Dalderop GACH 1:00,58 1:00,26
7 Suzanne Libbers Groningen 1:00,69Q 57,27
8 Britt Roos HAC `63 1:00,93 1:02,45
9 Anna Oosterwegel DVTR 1:01,09 1:01,73
10 Tiba Miran Groningen 1:01,64 1:05,05
11 Quinty Sanders HAC 1:01,96 1:03,56
12 Noortje Huitema Groningen 1:02,07 1:03,03
13 Sophie van den Berg AV NOP 1:02,34 1:03,99
14 Joyce Menick HLLM 1:04,08 1:04,43
15 Amber Aarssen AV Fortuna 1:04,52 1:04,63
16 Esther van der Pijl Haag 1:04,71 1:03,64
17 Sheralda Bottse NEAV 1:05,09 1:06,02
18 Sanne Diepen PH 1:05,22 1:05,85
19 Myrthe Kouwenberg PH 1:07,18 1:04,19
20 Madelief Vaessen Swift 1:08,18 1:06,85
Esther Lievers Leiden DQ 1:02,72
Ella Mosselman SAV DQ 1:04,36

Uitslagen 400 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Suzanne Libbers Groningen 56,82 1:00,69
2 Eva Nijdam Scorpio 57,23 58,73
3 Mara Cotterink AV Lycurgus 57,99 59,04
4 Nina Franke PH 59,24 59,76
5 Demi Boom PH 59,50 1:00,20
6 Sophia Mulder AV34 59,74 1:00,37

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Sarah Peerik Hanzesport 2:20,82Q 2:14,55
2 Tamar Veltman Almere `81 2:21,73q 2:16,86
3 Amina Maatoug Leiden 2:22,04Q 2:15,06
4 Anne Knijnenburg AV Oss `78 2:23,32Q 2:11,62
5 Lotte van Schaik AV Atverni 2:23,36q 2:18,75
6 Yasmine Abbes AV Cifla 2:24,17Q 2:14,73
7 Manon Stringa AV Atverni 2:24,32 2:20,29
8 Wendy de Jong Fit 2:24,35 2:29,45
9 Ella Mosselman SAV 2:25,77 2:27,56
10 Dorte Heideman MPM 2:27,49 2:22,94
11 Marlot Bruggink AV Rijssen 2:28,39 2:29,52
12 Tessa Beugelink AAC 2:29,10 2:30,30
13 Joyce de Jong Fit 2:30,15 2:29,17
14 Mette Oosterink GACH 2:30,69 2:25,22
15 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 2:30,81 2:23,99
16 Bieke Schipperen Scorpio 2:31,48 2:23,79
17 Milou Oplaat AV Rijssen 2:31,50 2:29,38
18 Lieke Hoogsteen AV Cifla 2:31,84 2:27,83
19 Bobet Kloosterman Leiden 2:32,00 2:29,73
20 Suzet Doornheim GACH 2:32,96 2:32,08
21 Sanne Diepen PH 2:33,05 2:25,94
22 Jane Wanten Swift 2:39,62 2:36,23

Uitslagen 800 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Amina Maatoug Leiden 2:13,42 2:22,04
2 Anne Knijnenburg AV Oss `78 2:15,55 2:23,32
3 Yasmine Abbes AV Cifla 2:15,68 2:24,17
4 Sarah Peerik Hanzesport 2:17,20 2:20,82
5 Lotte van Schaik AV Atverni 2:19,03 2:23,36
6 Tamar Veltman Almere `81 2:26,19 2:21,73

Uitslagen 1500 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Anna Hightower Ciko `66 4:36,21 4:57,33
2 Sara Schouten AV Atverni 4:40,48 4:55,06
3 Lieve Eising AV Lycurgus 4:42,30 4:58,00
4 Yara Schoenmakers RTE 4:45,63 4:55,69
5 Joyce de Jong Fit 4:47,88 4:54,32
6 Jenda de Boer HRRR 4:57,99 4:58,01
7 Sanne Schouten AV Atverni 4:58,86 5:01,21
8 Marta Moreno Leiden 4:59,85 5:02,61
9 Esra Zijderlaan AV Atverni 5:07,81 4:57,88

Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Manjorie Janssen AV Cifla 9:53,55 10:07,97
2 Shirin van Anrooij AV `56 10:09,15 9:50,09
3 Tess van Randtwijk AV34 10:22,99 10:21,80
4 Anna Eikendal Ciko `66 10:45,01 10:02,41
5 Isa Leen Olympus `70 10:45,56 10:47,27
6 Laura van Langen SAV 10:46,19 10:27,06
7 Anne Geijtenbeek U-Track 11:23,21 11:06,42

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 8,35Q 8,32
2 Kato Leusink GACH 8,56Q 8,92
3 Kadidja Sangare AAV `36 8,76Q 8,78
4 Nienke Madderom AV Trias 8,87Q 8,79
5 Yara Linnekamp HLLS 8,88q 9,06
6 Ruth Vogels Rotterdam 8,95Q 8,92
7 Anouk Schoop AV NOP 8,98Q 9,00
8 Vera Derksema Groningen 9,02q 8,94
9 Amy Hasselton Spado 9,03 9,16
10 Jonne van ...r Giessen AAV `36 9,05 8,83
11 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 9,12 8,94
12 Robina Negenman KAV Holland 9,12 9,14
13 Britt Weerman Groningen 9,15 9,27
14 Nina Franke PH 9,16 9,09
15 Nikki Boon Flevo Delta 9,28 9,32
16 Mette van der Meer Flevo Delta 9,32 9,33
17 Megan Broekhuis DVTR 9,32 9,15
18 Sarah van Beilen AV PEC 1910 9,35 9,40
19 Sarah Kortland Typhoon 9,39 9,05
20 Silke Vonk AV Sprint 9,41 9,20
21 Anna Oosterwegel DVTR 9,45 9,26
22 Sophie van den Berg AV NOP 9,46 9,43
23 Eveline de Jong De Spartaan 9,48 9,49
24 Terri Talan Heerenveen 9,69 9,49

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Alida van Daalen PAC 15,88 15,97 16,28 16,63 16,37 X 16,63 16,53
2 Nikki Boon Flevo Delta 13,27 14,65 12,95 X X 14,41 14,65 14,20
3 Janneke Pluimes Scorpio 12,23 13,12 12,29 14,40 X 14,34 14,40 13,67
4 Bridget Janssen PAC 12,20 12,66 13,81 12,54 13,13 13,53 13,81 14,18
5 Tessa Smits AV Sprint 12,21 13,39 13,45 13,02 13,73 13,07 13,73 12,62
6 Joyce van Welie PAC 11,86 11,61 12,25 11,54 12,52 12,05 12,52 13,08
7 Danara Dew... Stoppels Groningen 11,75 10,90 12,47 11,06 12,33 11,46 12,47 13,27
8 Rosa Kuin AV Hera X 12,35 11,55 11,52 12,37 X 12,37 12,45
9 Puck Harms GACH 11,49 12,00 11,11 12,00 11,74
10 Fabiënne Müller AV Lycurgus 11,53 11,64 11,84 11,84 12,62
11 Robina Negenman KAV Holland 11,64 11,32 11,58 11,64 11,92
12 Lotte Haest Spado 11,60 11,31 11,49 11,60 12,58
13 Kahlan Veen Heerenveen X 11,56 11,53 11,56 12,23
14 Silke van der Zwaag HRRR 11,06 10,62 11,08 11,08 11,39
15 Eva Nijdam Scorpio 11,07 10,82 10,50 11,07 12,26
16 Milou Kaestner HLLM 10,40 X 10,95 10,95 12,39
17 Bowien Snepvangers DJA 10,60 10,49 10,91 10,91 11,49
18 Vivian Kip OSM `75 9,98 10,42 10,89 10,89 11,38

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam 1.501.551.601.641.681.721.75ResOBP
1 Fay Witte KAV Holland O O O O O O XXX 1,72 1,65
2 Britt Weerman Groningen O XO O XO O XXX 1,68 1,70
3 Annabelle Emmen AV Spiridon O O O XO XXX 1,68 1,68
3 Sarah van Beilen AV PEC 1910 O O O XO XXX 1,68 1,69
5 Zoë Sedney ARV Ilion O O XO XO XXX 1,68 1,71
6 Kadidja Sangare AAV `36 O O O XXX 1,64 1,64
7 Fenna Achterberg VAV O O XO O XXX 1,64 1,60
8 Sofie Dokter Groningen XO XO O XXX 1,64 1,70
9 Diede van der Meer Flevo Delta O O XO XXO XXX 1,64 1,70
10 Claudy Nouws THOR O O O XXX 1,60 1,60
10 Jonne Siebrand Isala `96 O O O XXX 1,60 1,60
12 Suzan Plat AV PEC 1910 O O XO XXX 1,60 1,65
13 Eveline de Jong De Spartaan O O XXO XXX 1,60 1,64
14 Inez Bouwen AV Lycurgus O O XXX 1,55 1,61
15 Anouk Schoop AV NOP XO XO XXX 1,55 1,62

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Louiza Kruiswijk AV Atverni 11,44 11,20 11,32 10,90 10,95 X 11,44 11,64
2 Nikki Boon Flevo Delta 10,82 11,06 11,02 10,66 11,20 11,18 11,20 11,65
3 Kellynsia Leerdam U-Track 11,16 11,04 10,45 10,53 10,80 10,80 11,16 10,93
4 Eline Dalderop GACH 10,36 X 10,58 10,97 11,09 11,03 11,09 10,71
5 Femke Jonker AV Hera 9,97 10,10 10,44 10,63 10,43 10,40 10,63 10,18
6 Julia van Dijk JSPR 10,23 10,32 10,30 10,55 10,24 9,75 10,55 10,96
7 Margo Schippers AV Rijssen 10,51 10,43 10,53 10,54 X 10,50 10,54 11,04
8 Inez Bouwen AV Lycurgus 10,15 10,31 10,31 10,06 X 10,17 10,31 10,59
9 Elisanne Buunk AVA `70 9,99 X 9,87 9,99 10,09
10 Terri Talan Heerenveen X X 9,46 9,46 10,06

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

# Naam 2.402.602.803.003.153.303.403.503.553.65ResOBP
1 Thyra van Diemen ARV Ilion O O O O O XXX 3,55 3,62
2 Nanah Fung-Loy ARV Ilion XO - O XO XXX 3,40 3,55
3 Karlijn Schouten Fortius O O XXO XO X- XX 3,40 3,45
4 Kristina Tergau PAC XO XO XO O XXX 3,30 3,35
5 Otte Wienese GACH O XO XXX 3,15 3,35
5 Fleur van der Linden AV Sprint XO quit 3,15 3,35
7 Samar Ahmed HLLS O O XXO XXX 3,15 3,17
8 Lotte Haest Spado O XO XXX 3,00 3,26
9 Marjolein Klaren MPM O O XXX 2,80 2,95
10 Kira van den Ham HLLS XO O XXX 2,80 2,90
11 Sterre Bal Haag O XO XXX 2,60 2,80
Mette van der Meer Flevo Delta XXX NM 3,10

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 5,39 5,55 5,69 X 5,36 X 5,69 5,46
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 5,41 5,42 5,50 5,58 X 5,46 5,58 5,54
3 Kadidja Sangare AAV `36 5,03 5,49 5,57 5,38 5,45 5,49 5,57 5,49
4 Yara Linnekamp HLLS X X 5,52 5,15 X X 5,52 5,36
5 Anouk Schoop AV NOP 4,48 4,85 5,48 5,04 4,97 5,45 5,48 5,35
6 Amy Hasselton Spado 5,17 5,33 5,43 5,38 5,47 X 5,47 5,48
7 Sofie Dokter Groningen X 5,22 5,37 5,31 X 5,16 5,37 5,58
8 Nikki Taag KAV Holland 5,30 5,07 5,16 X 5,20 X 5,30 5,20
9 Rikst Slot Heerenveen 5,19 4,97 5,24 5,24 5,37
10 Lara Weghorst Leiden 4,97 5,12 5,06 5,12 5,34
11 Suzan Plat AV PEC 1910 5,03 5,12 X 5,12 5,40
12 Nikki Boon Flevo Delta 5,08 X 5,07 5,08 5,60
13 Louiza Kruiswijk AV Atverni 4,99 2,90 X 4,99 5,49
14 Danara Dew... Stoppels Groningen 4,98 X X 4,98 5,29
15 Ilse Steigenga AV Lionitas 4,76 4,88 4,78 4,88 5,20
16 Eveline de Jong De Spartaan X 4,86 X 4,86 5,23