Atleten 'Jongens Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f200m200m_f400m400m_f800m800m_f1500m1500m_f3000m60mH60mH_fKogelHoogHSSPolshoogVer
183 Manolito Musters AAC `61 800m
JJB - 800m ------------------
184 Hakim Riadi AAV SISU 800m
1500m
JJB - 800mJJB - 1500m -----------------
185 Ludo Van N...wenhuizen AAV `36 400m
800m
JJB - 400mJJB - 800m -----------------
186 Bram Klein Poelhuis AC TION 800m
Ver
JJB - 800mJJB - Ver -----------------
187 Marnix Wilting AC TION Kogel
JJB - Kogel ------------------
188 Max van Liempdt Almere `81 1500m
3000m
JJB - 1500mJJB - 3000m -----------------
189 Keitharo ...sterwolde Almere `81 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m_hfJJB - 200mJJB - 200m_f --------------
190 Tim de Greef Altis Kogel
JJB - Kogel ------------------
191 Lars Hogendoorn Altis 60m
60m_f
60m_hf
200m
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m_hfJJB - 200m ---------------
192 Sven Jansons Altis 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
Ver
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m_hfJJB - 60mHJJB - 60mH_fJJB - Ver -------------
193 Henrik Kok Altis 400m
400m_f
JJB - 400mJJB - 400m_f -----------------
194 Ton van Mameren Altis HSS
Ver
JJB - HSSJJB - Ver -----------------
195 Marcus Melenhorst Altis 60m
JJB - 60m ------------------
196 Patrick Meskes Altis 200m
400m
JJB - 200mJJB - 400m -----------------
197 Marten Prince Altis Kogel
JJB - Kogel ------------------
198 Jermo Harper ARV Ilion Hoog
HSS
JJB - HoogJJB - HSS -----------------
199 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 60m
60m_hf
60mH
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 60mH ----------------
200 Brik van Dusseldorp Atledo 800m
800m_f
JJB - 800mJJB - 800m_f -----------------
201 Job Geerds AV 1923 Ver
JJB - Ver ------------------
202 Milan Hovenier AV 1923 Ver
JJB - Ver ------------------
203 Diede Mieras AV 1923 60m
JJB - 60m ------------------
204 Jasper Oskam AV 1923 400m
JJB - 400m ------------------
205 Daniël Schepers AV 1923 Kogel
JJB - Kogel ------------------
206 Daan Woldring AV 1923 800m
JJB - 800m ------------------
207 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 800m
JJB - 800m ------------------
208 Quinten van Ommen ATOP 60m
200m
Ver
JJB - 60mJJB - 200mJJB - Ver ----------------
209 Frank Seppenwoolde ATNY 400m
Ver
JJB - 400mJJB - Ver -----------------
210 Rick Van Riel AV Attila 1500m
JJB - 1500m ------------------
211 Pablo Velt AV Atverni 3000m
JJB - 3000m ------------------
212 Bart Van Zandwijk AV Atverni 60m
JJB - 60m ------------------
213 Alex Bakker Castricum 200m
400m
JJB - 200mJJB - 400m -----------------
214 Kick Castricum Castricum 800m
1500m
JJB - 800mJJB - 1500m -----------------
215 Joep Welsch Castricum 800m
JJB - 800m ------------------
216 Mirto Canters AV Cifla 1500m
JJB - 1500m ------------------
217 Abdirahman Mohamed AV Cifla 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f -----------------
218 Wybe Sesink AV Cifla 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f -----------------
219 Joep Vermeulen AV Cifla 1500m
JJB - 1500m ------------------
220 Jelle Timmerman Clytoneus 800m
JJB - 800m ------------------
221 Gijs van de Wetering De Gemzen 800m
1500m
JJB - 800mJJB - 1500m -----------------
222 Bas Meeuwenoord De Spartaan 200m
400m
400m_f
JJB - 200mJJB - 400mJJB - 400m_f ----------------
223 Julian Van Meggelen De Spartaan 60m
60mH
JJB - 60mJJB - 60mH -----------------
224 Neal Ott De Spartaan Polshoog
JJB - Polshoog ------------------
225 Jochem van Stijn De Spartaan 800m
JJB - 800m ------------------
226 Jochem van Dijk DKEV 400m
800m
JJB - 400mJJB - 800m -----------------
227 Jeroen van het Hof AV Edam Hoog
JJB - Hoog ------------------
228 Marnix Kolkman AV Edam 60mH
60mH_f
Polshoog
JJB - 60mHJJB - 60mH_fJJB - Polshoog ----------------
229 Thimo Henraat AV Feniks 200m
400m
JJB - 200mJJB - 400m -----------------
230 Kjell de Groot Flevo Delta 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f -----------------
231 Daan Schade Flevo Delta Kogel
JJB - Kogel ------------------
232 Robin van der Stege Flevo Delta Kogel
JJB - Kogel ------------------
233 Thijs Zoon Flevo Delta 800m
JJB - 800m ------------------
234 Kay Djoehari AV Fortuna 200m
JJB - 200m ------------------
235 Ruben Koning AV Gouda 400m
400m_f
JJB - 400mJJB - 400m_f -----------------
236 Jochem Ribberink AV Gouda 200m
60mH
JJB - 200mJJB - 60mH -----------------
237 Indigo Tjan AV Gouda 800m
JJB - 800m ------------------
238 Polle Höngens HLLM 400m
800m
JJB - 400mJJB - 800m -----------------
239 Rob van Limpt HLLM 3000m
JJB - 3000m ------------------
240 Justin Ravensbergen HLLM 60m
JJB - 60m ------------------
241 Ezra Verboom HLLM 400m
400m_f
60mH
JJB - 400mJJB - 400m_fJJB - 60mH ----------------
242 Yoeri Verburg HLLM 60m
200m
400m
JJB - 60mJJB - 200mJJB - 400m ----------------
243 Thomas Weijers HLLM 200m
400m
JJB - 200mJJB - 400m -----------------
244 Fedor de Pagter Hanzesport 60m
200m
Kogel
JJB - 60mJJB - 200mJJB - Kogel ----------------
245 Hugo Schouten Hanzesport 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m -----------------
246 Marvens Bruinsma Heerenveen 60m
JJB - 60m ------------------
247 Sil Chris de Jong Heerenveen 200m
800m
JJB - 200mJJB - 800m -----------------
248 Romello Christiaan AV Hera 60m
60m_hf
200m
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 200m ----------------
249 Koen Hoedjes AV Hera 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m_hfJJB - Kogel ---------------
250 Lars Philipsen AV Hera 800m
800m_f
JJB - 800mJJB - 800m_f -----------------
251 Jeff Tesselaar AV Hera 800m
JJB - 800m ------------------
252 Quinten van Delft Hollandia 400m
800m
JJB - 400mJJB - 800m -----------------
253 Enzo Meerstra Hollandia 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver -----------------
254 Bas Meester Hollandia 60mH
JJB - 60mH ------------------
255 Luca van Diepen AV Hylas 800m
JJB - 800m ------------------
256 Maël Kramer AV Hylas 60m
60m_hf
60mH
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 60mH ----------------
257 Ruben Talstra AV Impala 3000m
JJB - 3000m ------------------
258 Freek Moll AV Jahn II 60m
JJB - 60m ------------------
259 Joost van Deudekom AV Lycurgus 400m
Kogel
JJB - 400mJJB - Kogel -----------------
260 Mike de Dood AV Lycurgus 1500m
3000m
JJB - 1500mJJB - 3000m -----------------
261 Harm Janssens AV Lycurgus Hoog
JJB - Hoog ------------------
262 Teun de Koning AV Lycurgus Kogel
JJB - Kogel ------------------
263 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 400m
800m
800m_f
JJB - 400mJJB - 800mJJB - 800m_f ----------------
264 Gino Van Wijk AV Lycurgus 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m_hfJJB - 200mJJB - 200m_f --------------
265 Angelo Visser NEAV 1500m
JJB - 1500m ------------------
266 Robin Boersma AV NOP 400m
60mH
60mH_f
JJB - 400mJJB - 60mHJJB - 60mH_f ----------------
267 Julian Jansen AV NOP 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
Ver
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 60mHJJB - 60mH_fJJB - Ver --------------
268 Jasper Voesten AV NOP Polshoog
JJB - Polshoog ------------------
269 Tom Hoogeboom AV NOVA 3000m
JJB - 3000m ------------------
270 Daan de Jong Olympus `70 60m
JJB - 60m ------------------
271 Ruben Rolvink Olympus `70 Kogel
JJB - Kogel ------------------
272 Julian Erkelens AV Passaat 200m
Ver
JJB - 200mJJB - Ver -----------------
273 Tobias Steevensz AV Passaat 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver -----------------
274 Sander Van Tuijl AV Passaat Hoog
JJB - Hoog ------------------
275 Owen Beuckens AV PEC 1910 Hoog
Ver
JJB - HoogJJB - Ver -----------------
276 Hidde van der Woud Pijnenburg 60m
JJB - 60m ------------------
277 Pim Bakker AV Rijssen 1500m
JJB - 1500m ------------------
278 Niels Dennekamp AV Rijssen 400m
HSS
JJB - 400mJJB - HSS -----------------
279 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 800m
JJB - 800m ------------------
280 Mees Kappert AV Salland 60mH
60mH_f
JJB - 60mHJJB - 60mH_f -----------------
281 Brett Duff AV Sparta 60m
60m_hf
HSS
Ver
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - HSSJJB - Ver ---------------
282 Tarik Hochlaf AV Sparta 400m
JJB - 400m ------------------
283 Sjoerd de Haan SPLS 60m
Kogel
JJB - 60mJJB - Kogel -----------------
284 Jasper Van Amerongen SPOB 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m -----------------
285 Jan Munning SPOB 200m
400m
JJB - 200mJJB - 400m -----------------
286 Mathieu van Opstal SPOB Kogel
JJB - Kogel ------------------
287 Marijn de Wit SPOB 60mH
Hoog
JJB - 60mHJJB - Hoog -----------------
288 Menno van den Broek AV Sprint 400m
JJB - 400m ------------------
289 Lars Mackenbach AV Sprint 60m
200m
60mH
JJB - 60mJJB - 200mJJB - 60mH ----------------
290 Sjoerd Pastoor AV Sprint Polshoog
JJB - Polshoog ------------------
291 Timme Koster AV Trias 60mH
60mH_f
JJB - 60mHJJB - 60mH_f -----------------
292 Stan Nijhuis AV Trias Hoog
JJB - Hoog ------------------
293 Casper Peterse AV Trias 60mH
Hoog
JJB - 60mHJJB - Hoog -----------------
294 Viggo Parol Triathlon 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f -----------------
295 Fraon Bischoff AV Unitas 800m
JJB - 800m ------------------
296 Joris Abelen AV Wijchen 200m
400m
JJB - 200mJJB - 400m -----------------
297 Max Muller AV Wijchen 1500m
JJB - 1500m ------------------
298 Max Duijs AV Zuidwal Ver
JJB - Ver ------------------
299 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 60m
60m_hf
200m
200m_f
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 200mJJB - 200m_f ---------------
300 Jelle Kriek AV Zuidwal 60m
200m
400m
JJB - 60mJJB - 200mJJB - 400m ----------------
301 Tijmen Bouw AV34 3000m
JJB - 3000m ------------------
302 Jesse van Heijningen AV34 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m -----------------
303 Noud van de Mast AV34 200m
400m
JJB - 200mJJB - 400m -----------------
304 Jasper Meijerink AV34 400m
JJB - 400m ------------------
305 Bas Westerbroek AV34 60m
JJB - 60m ------------------
306 Jasper van Zaanen AV34 200m
800m
JJB - 200mJJB - 800m -----------------
307 Stephan Van der Jagt AV `47 60m
60m_hf
400m
400m_f
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 400mJJB - 400m_f ---------------
308 Robert de Graaf AV `56 1500m
JJB - 1500m ------------------
309 Noah Lauwers AV `56 200m
Kogel
JJB - 200mJJB - Kogel -----------------
310 Bereket Petersen AV `56 3000m
JJB - 3000m ------------------
311 Bezuayehu Petersen AV `56 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f -----------------
312 Björn Rossel AVA `70 800m
JJB - 800m ------------------
313 Wessel Terpstra BAV Kogel
JJB - Kogel ------------------
314 Haico Boer CAV Energie 3000m
JJB - 3000m ------------------
315 Marlon van Zijl CAV Energie 3000m
JJB - 3000m ------------------
316 Antonny Ediagbonya Ciko `66 Hoog
Polshoog
Ver
JJB - HoogJJB - PolshoogJJB - Ver ----------------
317 Mats Beentjes DEM 400m
JJB - 400m ------------------
318 Michiel va...der Groen DEM 400m
JJB - 400m ------------------
319 Dylan Langeveld DEM 400m
Kogel
Polshoog
JJB - 400mJJB - KogelJJB - Polshoog ----------------
320 Dre Pinas DEM 400m
JJB - 400m ------------------
321 Timo van der Stoep DEM 400m
JJB - 400m ------------------
322 Tim Klein DJA Hoog
JJB - Hoog ------------------
323 DSean Holaman SPWS 60m
60m_hf
Ver
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - Ver ----------------
324 Robin Beks Eindhoven Hoog
JJB - Hoog ------------------
325 Maarten Debeij Eindhoven Hoog
HSS
JJB - HoogJJB - HSS -----------------
326 Jens Peeters Eindhoven 800m
JJB - 800m ------------------
327 Sven Roosen Eindhoven 400m
60mH
JJB - 400mJJB - 60mH -----------------
328 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 800m
JJB - 800m ------------------
329 Merlijn va...er Velden Eindhoven 3000m
JJB - 3000m ------------------
330 Luuk Verbaandert Eindhoven 3000m
JJB - 3000m ------------------
331 Riq de Wit Eindhoven 60m
60m_hf
200m
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 200m ----------------
332 Yannick De Burbure Fortius Kogel
JJB - Kogel ------------------
333 Duane van Dijkhuizen Fortius Polshoog
JJB - Polshoog ------------------
334 Quinten van der Elst Fortius 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver -----------------
335 Ivar De Koning Fortius 200m
60mH
JJB - 200mJJB - 60mH -----------------
336 Tibo Visser Fortius 400m
800m
800m_f
JJB - 400mJJB - 800mJJB - 800m_f ----------------
337 Luc Blank GACH 60m
60mH
Polshoog
JJB - 60mJJB - 60mHJJB - Polshoog ----------------
338 Gabriël ...rnelissen GACH 60m
60m_hf
200m
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 200m ----------------
339 Koen Duikersloot GACH Polshoog
JJB - Polshoog ------------------
340 Tobias van Ee GACH 60mH
Polshoog
JJB - 60mHJJB - Polshoog -----------------
341 Youri Fransen GACH 60m
60mH
Polshoog
JJB - 60mJJB - 60mHJJB - Polshoog ----------------
342 Max van Groeningen GACH 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f -----------------
343 Thijmen Hakenkruger GACH Polshoog
JJB - Polshoog ------------------
344 Bram van der Laan GACH 60m
Kogel
HSS
Ver
JJB - 60mJJB - KogelJJB - HSSJJB - Ver ---------------
345 Yoram Vriezen GACH 60mH
Polshoog
JJB - 60mHJJB - Polshoog -----------------
346 Kosheen Miran Groningen 200m
400m
400m_f
JJB - 200mJJB - 400mJJB - 400m_f ----------------
347 Boas Okken Groningen 60mH
Hoog
JJB - 60mHJJB - Hoog -----------------
348 Aleksander...arnatskiy Groningen 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver -----------------
349 Jorrit Stada Groningen 800m
Ver
JJB - 800mJJB - Ver -----------------
350 Jamie Verhagen Groningen 1500m
JJB - 1500m ------------------
351 Timo den Hollander GVAC 60m
JJB - 60m ------------------
352 Lars Adriaanse Haag 400m
Kogel
JJB - 400mJJB - Kogel -----------------
353 Benjamin Coolen Haag 60m
60m_hf
60mH
Kogel
Polshoog
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 60mHJJB - KogelJJB - Polshoog --------------
354 Nsikak Ekpo Haag 60m
60m_f
60m_hf
200m
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m_hfJJB - 200m ---------------
355 Gaby Emmanuel Haag Kogel
Hoog
JJB - KogelJJB - Hoog -----------------
356 Ferrie Hamer Haag 60mH
Ver
JJB - 60mHJJB - Ver -----------------
357 Nelson Johnson Haag 800m
JJB - 800m ------------------
358 Mark van der Linden Haag 60mH
Kogel
JJB - 60mHJJB - Kogel -----------------
359 Friso Lyppens Haag 1500m
JJB - 1500m ------------------
360 Sam de Paauw Haag Polshoog
JJB - Polshoog ------------------
361 Jonathan Pronk Haag 60m
200m
Ver
JJB - 60mJJB - 200mJJB - Ver ----------------
362 Peter de Kruyff HLLS 60mH
Hoog
Ver
JJB - 60mHJJB - HoogJJB - Ver ----------------
363 Lars Bosman Isala `96 Kogel
JJB - Kogel ------------------
364 Lex van Honschoten KAV Holland 800m
JJB - 800m ------------------
365 Marnix van der Burg Leiden 60m
60m_hf
200m
200m_f
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 200mJJB - 200m_f ---------------
366 Maurits Dekker Leiden 200m
60mH
JJB - 200mJJB - 60mH -----------------
367 Daniël Van Ginkel Leiden 3000m
JJB - 3000m ------------------
368 Coen Huizer Leiden 60mH
JJB - 60mH ------------------
369 Milo Lammertink MPM 60mH
Hoog
JJB - 60mHJJB - Hoog -----------------
370 Thijmen Trouw MPM 800m
JJB - 800m ------------------
371 Pim Weghorst MPM 60m
200m
400m
JJB - 60mJJB - 200mJJB - 400m ----------------
372 Nick Zweers MPM 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver -----------------
373 Casper Decates Nijmegen 60m
60mH
JJB - 60mJJB - 60mH -----------------
374 Teun ter Haar Nijmegen 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f -----------------
375 Chevano Ogunseri Nijmegen 60mH
JJB - 60mH ------------------
376 Timi van Schalkwijk Nijmegen 60mH
60mH_f
JJB - 60mHJJB - 60mH_f -----------------
377 Leon van der Horst OSM `75 400m
JJB - 400m ------------------
378 Stijn - Prijten OSM `75 400m
JJB - 400m ------------------
379 Quinn van der Velden OSM `75 400m
JJB - 400m ------------------
380 Ishan Baidjoe PAC 200m
400m
JJB - 200mJJB - 400m -----------------
381 Isiah Emanuelson PAC 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m_hfJJB - 200mJJB - 200m_f --------------
382 Damian Felter PAC 60m
60m_hf
Ver
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - Ver ----------------
383 Mark Heiden PAC 60mH
60mH_f
JJB - 60mHJJB - 60mH_f -----------------
384 Dushently Isenia PAC 60m
60m_hf
200m
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 200m ----------------
385 Alexander Schrage PAC Hoog
JJB - Hoog ------------------
386 Erik Stok PAC 800m
JJB - 800m ------------------
387 Benjamin van Altena Phanos 60m
60m_hf
200m
60mH
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 200mJJB - 60mH ---------------
388 Luco van Bergen Phanos 3000m
JJB - 3000m ------------------
389 David Cairo Phanos Ver
JJB - Ver ------------------
390 Jasper Kraamer Phanos Hoog
HSS
JJB - HoogJJB - HSS -----------------
391 Pim van Bakel PH 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m_hfJJB - 200mJJB - 200m_f --------------
392 Raphael Dobbelstein PH 800m
JJB - 800m ------------------
393 Rens de Graauw PH 200m
60mH
JJB - 200mJJB - 60mH -----------------
394 Tijmen van Hal PH Hoog
JJB - Hoog ------------------
395 Mats Merkelbach PH Kogel
JJB - Kogel ------------------
396 Floris Nolet PH HSS
Ver
JJB - HSSJJB - Ver -----------------
397 Noah Chokri Rotterdam 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m -----------------
398 Ilias El Khattabi Rotterdam 1500m
3000m
JJB - 1500mJJB - 3000m -----------------
399 Sharif Omoyele Rotterdam 60m
60m_hf
60mH
JJB - 60mJJB - 60m_hfJJB - 60mH ----------------
400 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 800m
JJB - 800m ------------------
401 Noah Baltus SAV 800m
800m_f
JJB - 800mJJB - 800m_f -----------------
402 Stan Schipperen Scorpio 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f -----------------
403 Fabian Biondina Spado HSS
Ver
JJB - HSSJJB - Ver -----------------
404 Jip Haest Spado 60mH
Polshoog
JJB - 60mHJJB - Polshoog -----------------
405 Sven Kolk Spado Hoog
JJB - Hoog ------------------
406 Marvin Lamers Spado 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver -----------------
407 Joost Sinke Spado Hoog
JJB - Hoog ------------------
408 Sam Versluijs Spado 60mH
JJB - 60mH ------------------
409 Norbert Weijenberg Spado 3000m
JJB - 3000m ------------------
410 Xavi Mo-Ajok Spark 60m
60mH
JJB - 60mJJB - 60mH -----------------
411 Djoao Lobles SV Noordkop 800m
800m_f
JJB - 800mJJB - 800m_f -----------------
412 Thies Coenen Swift Kogel
JJB - Kogel ------------------
413 Matyas Kerekgyarto Swift Kogel
JJB - Kogel ------------------
414 Jesse Fokkenrood U-Track 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f -----------------
415 Indy Wekker U-Track 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver -----------------
416 Tom de Pater VAV Polshoog
JJB - Polshoog ------------------
417 Olivier Gijbels VRT 400m
JJB - 400m ------------------

Verenigingen 'Jongens Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 1
AAV SISU SISU 1
AAV `36 AV36 1
AC TION TION 2
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 8
ARV Ilion ILIO 2
Atledo ATLD 1
AV 1923 AV23 6
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Achilles Top ATOP 1
AV Atletics Nijverdal ATNY 1
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 2
AV Castricum CSTR 3
AV Cifla CFLA 4
AV Clytoneus CLYT 1
AV De Gemzen GMZN 1
AV De Spartaan SPTN 4
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
AV Edam EDAM 2
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 4
AV Fortuna FRTN 1
AV Gouda GOUD 3
AV Haarlemmermeer HLLM 6
AV Hanzesport HNZS 2
AV Heerenveen HRVN 2
AV Hera HERA 4
AV Hollandia HLLD 3
AV Hylas HYLS 2
AV Impala IMPL 1
AV Jahn II JAHN 1
AV Lycurgus LYCG 6
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV NOP NOP 3
AV NOVA NOVA 1
AV Olympus `70 OL70 2
AV Passaat PSST 3
AV PEC 1910 PEC 1
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Rijssen RSSN 3
AV Salland SLLN 1
AV Sparta SPRT 2
AV Spirit Lelystad SPLS 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 4
AV Sprint SPRN 3
AV Trias TRAS 3
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 1
AV Wijchen WYCH 2
AV Zuidwal ZDWL 3
AV `34 Apeldoorn AV34 6
AV `47 AV47 1
AV `56 AV56 4
AVA `70 AV70 1
BAV BAV 1
CAV Energie ENRG 2
Ciko `66 CIKO 1
DEM DEM 5
DJA DJA 1
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 8
Fortius FORT 5
GAC Hilversum GACH 9
Groningen Atletiek GRNG 5
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 10
Hellas Utrecht HLLS 1
Isala `96 ISLA 1
KAV Holland KAVH 1
Leiden Atletiek LATL 4
Marathon Pim Mulier MPM 4
Nijmegen Atletiek NYMG 4
OSM `75 OSM 3
PAC PAC 7
Phanos PHNS 4
Prins Hendrik PH 6
Rotterdam Atletiek RDAM 4
SAV SAV 1
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 7
Spark SPRK 1
SV Noordkop NRDK 1
Swift Atletiek SWFT 2
U-Track UTRK 2
VAV VAV 1
Venloop Running Team VRT 1

Uitslagen 60 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 7,04Q 7,09
2 Sven Jansons Altis 7,15Q 7,16
3 Pim van Bakel PH 7,19Q 7,34
4 Nsikak Ekpo Haag 7,23Q 7,10
5 Isiah Emanuelson PAC 7,24Q 7,15
6 Gino Van Wijk AV Lycurgus 7,28Q 7,28
6 Lars Hogendoorn Altis 7,28Q 7,29
8 Koen Hoedjes AV Hera 7,29Q 7,31
9 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 7,34Q 7,46
10 Damian Felter PAC 7,35Q 7,28
11 Romello Christiaan AV Hera 7,37Q 7,38
12 Julian Jansen AV NOP 7,38Q 7,29
12 Brett Duff AV Sparta 7,38Q 7,36
12 Stephan Van der Jagt AV `47 7,38Q 7,51
15 Marnix van der Burg Leiden 7,41Q 7,47
15 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,41Q 7,37
15 Sharif Omoyele Rotterdam 7,41q 7,46
18 Gabriël ...rnelissen GACH 7,42Q 7,35
18 Benjamin Coolen Haag 7,42Q 7,54
20 Riq de Wit Eindhoven 7,45q 7,28
21 Benjamin van Altena Phanos 7,46Q 7,42
21 DSean Holaman SPWS 7,46Q 7,48
23 Maël Kramer AV Hylas 7,48q 7,49
23 Dushently Isenia PAC 7,48q 7,56
25 Indy Wekker U-Track 7,53 7,56
26 Casper Decates Nijmegen 7,54 7,42
27 Lars Mackenbach AV Sprint 7,57 7,65
28 Jasper Van Amerongen SPOB 7,59 7,67
29 Hidde van der Woud Pijnenburg 7,64 7,57
30 Pim Weghorst MPM 7,66 7,64
31 Julian Van Meggelen De Spartaan 7,67 7,56
31 Timo den Hollander GVAC 7,67 7,59
31 Quinten van der Elst Fortius 7,67 7,61
34 Bart Van Zandwijk AV Atverni 7,68 7,67
35 Jelle Kriek AV Zuidwal 7,69 7,61
36 Marvens Bruinsma Heerenveen 7,76 7,65
36 Youri Fransen GACH 7,76 7,71
38 Bas Westerbroek AV34 7,79 7,75
Jonathan Pronk Haag DQ 7,43
Noah Chokri Rotterdam DQ 7,23

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 7,04Q 7,04
2 Isiah Emanuelson PAC 7,17Q 7,24
3 Sven Jansons Altis 7,19Q 7,15
3 Nsikak Ekpo Haag 7,19Q 7,23
5 Gino Van Wijk AV Lycurgus 7,22q 7,28
5 Koen Hoedjes AV Hera 7,22Q 7,29
7 Pim van Bakel PH 7,23Q 7,19
8 Lars Hogendoorn Altis 7,30q 7,28
9 Damian Felter PAC 7,33 7,35
10 Brett Duff AV Sparta 7,39 7,38
10 Stephan Van der Jagt AV `47 7,39 7,38
12 Riq de Wit Eindhoven 7,40 7,45
13 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 7,42 7,34
13 DSean Holaman SPWS 7,42 7,46
15 Sharif Omoyele Rotterdam 7,43 7,41
16 Julian Jansen AV NOP 7,44 7,38
16 Romello Christiaan AV Hera 7,44 7,37
18 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,45 7,41
19 Marnix van der Burg Leiden 7,46 7,41
20 Benjamin van Altena Phanos 7,47 7,46
21 Benjamin Coolen Haag 7,48 7,42
22 Gabriël ...rnelissen GACH 7,53 7,42
23 Dushently Isenia PAC 7,56 7,48
24 Maël Kramer AV Hylas 7,57 7,48

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 6,98 7,04
2 Sven Jansons Altis 7,12 7,19
3 Nsikak Ekpo Haag 7,21 7,19
4 Pim van Bakel PH 7,22 7,23
5 Isiah Emanuelson PAC 7,23 7,17
6 Gino Van Wijk AV Lycurgus 7,25 7,22
7 Lars Hogendoorn Altis 7,31 7,30
8 Koen Hoedjes AV Hera 7,32 7,22

Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Pim van Bakel PH 22,28Q 22,58
2 Keitharo ...sterwolde Almere `81 22,50Q 22,81
3 Isiah Emanuelson PAC 22,71q 23,13
4 Marnix van der Burg Leiden 22,78Q 23,07
5 Gino Van Wijk AV Lycurgus 22,79Q 23,94
6 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 22,94q 23,47
7 Romello Christiaan AV Hera 23,13 23,60
8 Kosheen Miran Groningen 23,24 22,74
9 Nsikak Ekpo Haag 23,51 23,42
10 Noah Chokri Rotterdam 23,56 22,78
11 Jochem Ribberink AV Gouda 23,57 24,10
12 Gabriël ...rnelissen GACH 23,68 22,60
13 Jonathan Pronk Haag 23,72 24,29
14 Bas Meeuwenoord De Spartaan 23,78 24,28
15 Pim Weghorst MPM 23,85 24,77
16 Lars Mackenbach AV Sprint 24,00 24,55
17 Ishan Baidjoe PAC 24,45 24,19
18 Julian Erkelens AV Passaat 24,86 24,06
19 Thomas Weijers HLLM 24,88 24,75
20 Thimo Henraat AV Feniks 25,02 24,99
Lars Hogendoorn Altis DQ 23,18
Quinten van Ommen ATOP DQ 23,47
Riq de Wit Eindhoven DQ 24,01
Jasper Van Amerongen SPOB DQ 25,01

Uitslagen 200 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Pim van Bakel PH 22,15 22,28
2 Gino Van Wijk AV Lycurgus 22,38 22,79
3 Marnix van der Burg Leiden 22,66 22,78
4 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 23,21 22,94
5 Isiah Emanuelson PAC 23,23 22,71
Keitharo ...sterwolde Almere `81 DQ 22,50

Uitslagen 400 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Ezra Verboom HLLM 49,78 52,36
2 Henrik Kok Altis 50,29 52,50
3 Kosheen Miran Groningen 50,34 51,02
4 Stephan Van der Jagt AV `47 52,10 52,78
5 Ruben Koning AV Gouda 52,82 52,59
6 Bas Meeuwenoord De Spartaan 53,73 52,55

Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Tibo Visser Fortius 2:00,36Q 2:01,08
2 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:00,86q 1:59,34
3 Djoao Lobles SV Noordkop 2:03,12Q 1:52,67
4 Lars Philipsen AV Hera 2:03,33Q 2:03,81
5 Noah Baltus SAV 2:03,78Q 1:57,59
6 Brik van Dusseldorp Atledo 2:04,28q 1:59,56
7 Manolito Musters AAC `61 2:04,43 2:04,19
8 Jelle Timmerman Clytoneus 2:04,58 2:04,03
9 Jochem van Dijk DKEV 2:04,71 2:02,49
10 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 2:05,05 2:05,15
11 Luca van Diepen AV Hylas 2:05,56 2:07,50
12 Jens Peeters Eindhoven 2:05,74 1:58,01
13 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 2:05,92 2:06,30
14 Jeff Tesselaar AV Hera 2:06,30 2:06,95
15 Hakim Riadi AAV SISU 2:06,76 2:07,77
16 Jasper van Zaanen AV34 2:06,82 2:04,45
17 Raphael Dobbelstein PH 2:08,24 2:04,15
18 Indigo Tjan AV Gouda 2:09,53 2:03,86
19 Lex van Honschoten KAV Holland 2:09,63 2:04,67
20 Thijs Zoon Flevo Delta 2:10,46 2:07,59
21 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 2:12,80 2:08,98
22 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 2:14,06 2:09,62
23 Daan Woldring AV 1923 2:14,24 2:07,10
24 Björn Rossel AVA `70 2:15,45 2:08,29

Uitslagen 800 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Djoao Lobles SV Noordkop 1:58,35 2:03,12
2 Noah Baltus SAV 1:59,68 2:03,78
3 Lars Philipsen AV Hera 1:59,89 2:03,33
4 Tibo Visser Fortius 2:00,18 2:00,36
5 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:01,16 2:00,86
6 Brik van Dusseldorp Atledo 2:01,45 2:04,28

Uitslagen 1500 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Stan Schipperen Scorpio 4:06,82 4:12,48
2 Bezuayehu Petersen AV `56 4:07,52 4:18,70
3 Jesse Fokkenrood U-Track 4:10,61 4:13,22
4 Abdirahman Mohamed AV Cifla 4:17,65 4:19,19
5 Kjell de Groot Flevo Delta 4:17,81 4:15,35
6 Max van Groeningen GACH 4:18,58 4:16,63
7 Teun ter Haar Nijmegen 4:19,19 4:18,87
8 Wybe Sesink AV Cifla 4:19,29 4:18,94
9 Viggo Parol Triathlon 4:32,45 4:20,70

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Sven Jansons Altis 8,00Q 7,97
2 Mark Heiden PAC 8,16Q 8,16
3 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,19Q 8,51
4 Marnix Kolkman AV Edam 8,28Q 8,37
5 Robin Boersma AV NOP 8,33Q 8,41
6 Mees Kappert AV Salland 8,39Q 8,39
7 Timme Koster AV Trias 8,40q 8,74
8 Julian Jansen AV NOP 8,43q 8,31
9 Ferrie Hamer Haag 8,43 8,81
10 Ezra Verboom HLLM 8,47 8,40
11 Benjamin Coolen Haag 8,50 8,58
12 Casper Decates Nijmegen 8,65 8,43
13 Peter de Kruyff HLLS 8,66 8,83
14 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 8,70 8,69
15 Chevano Ogunseri Nijmegen 8,72 8,95
16 Luc Blank GACH 8,82 8,59
17 Bas Meester Hollandia 8,84 8,82
18 Benjamin van Altena Phanos 8,86 8,84
19 Julian Van Meggelen De Spartaan 8,87 8,84
20 Tobias van Ee GACH 8,87 8,82
21 Jip Haest Spado 8,93 9,02
Maël Kramer AV Hylas DQ 8,54
Sharif Omoyele Rotterdam DQ 8,45

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Sven Jansons Altis 7,92 8,00
2 Mark Heiden PAC 8,10 8,16
3 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,17 8,19
4 Robin Boersma AV NOP 8,41 8,33
5 Marnix Kolkman AV Edam 8,46 8,28
6 Julian Jansen AV NOP 8,48 8,43
7 Mees Kappert AV Salland 8,50 8,39
8 Timme Koster AV Trias 8,52 8,40

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daan Schade Flevo Delta 13,77 14,02 14,43 14,92 X 14,75 14,92 14,74
2 Koen Hoedjes AV Hera 13,82 14,41 13,91 13,83 14,27 14,18 14,41 14,45
3 Noah Lauwers AV `56 14,04 13,69 13,52 14,17 14,12 14,30 14,30 14,62
4 Ruben Rolvink Olympus `70 13,45 13,43 13,76 12,42 13,56 X 13,76 11,40
5 Teun de Koning AV Lycurgus 12,89 13,11 9,55 13,07 12,73 13,62 13,62 12,33
6 Bram van der Laan GACH 13,07 12,92 13,50 12,53 X X 13,50 13,27
7 Benjamin Coolen Haag 13,42 11,96 12,92 12,76 12,71 12,87 13,42 12,62
8 Tim de Greef Altis 10,91 12,32 12,87 12,68 12,24 11,60 12,87 13,10
9 Marten Prince Altis 12,59 12,72 11,47 12,72 12,49
10 Mathieu van Opstal SPOB 11,65 12,60 12,71 12,71 13,28
11 Lars Adriaanse Haag X 12,05 12,68 12,68 13,06
12 Thies Coenen Swift 11,44 12,08 12,47 12,47 13,42
13 Mats Merkelbach PH 11,20 11,94 11,95 11,95 12,85
14 Matyas Kerekgyarto Swift X 10,23 11,75 11,75 13,02
15 Marnix Wilting AC TION 11,45 11,61 11,51 11,61 11,12
16 Yannick De Burbure Fortius 11,47 11,56 11,52 11,56 11,83
17 Dylan Langeveld DEM 11,54 11,13 X 11,54 12,70
18 Joost van Deudekom AV Lycurgus 10,88 10,98 11,15 11,15 11,58

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam 1.701.751.801.851.891.931.961.992.042.07ResOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias O O O XXO XO O XXX 2,04 2,03
2 Robin Beks Eindhoven O O O O XXO O XXX 1,96 1,95
3 Joost Sinke Spado O O XO XO XO XXX 1,93 1,90
4 Tijmen van Hal PH O XO O O XXX 1,85 1,85
5 Maarten Debeij Eindhoven XXO O O XXX 1,85 1,90
6 Boas Okken Groningen O O O XO XXX 1,85 1,81
7 Jeroen van het Hof AV Edam O O XXO XXO 1,85 1,80
8 Peter de Kruyff HLLS O O XXX 1,75 1,84
9 Jermo Harper ARV Ilion XXO XXO XXX 1,75 1,80
10 Alexander Schrage PAC O XXX 1,70 1,85
11 Tim Klein DJA XXO XXX 1,70 1,85
11 Sven Kolk Spado XXO XXX 1,70 1,80
Sander Van Tuijl AV Passaat XXX NM 1,77

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Fabian Biondina Spado 13,55 13,77 13,70 13,32 - X 13,77 13,69
2 Brett Duff AV Sparta 13,27 13,14 X X X X 13,27 12,75
3 Ton van Mameren Altis 12,98 12,81 - 12,85 12,89 12,96 12,98 12,36
4 Jasper Kraamer Phanos 12,32 12,70 X 12,30 X 12,37 12,70 12,44
5 Floris Nolet PH 12,42 X X X 12,66 X 12,66 12,74
6 Bram van der Laan GACH X 11,58 12,11 12,07 12,05 X 12,11 12,24
7 Jermo Harper ARV Ilion 11,62 12,08 X 11,95 11,89 12,00 12,08 12,10

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

# Naam 3.203.403.603.753.904.004.104.154.204.254.354.514.68ResOBP
1 Marnix Kolkman AV Edam O - XXO XO XXX 4,51 4,50
2 Neal Ott De Spartaan O O O XO XXO O XXO XXX 4,20 3,95
3 Benjamin Coolen Haag O XO XXO XXO - XXX 4,15 4,21
4 Youri Fransen GACH O O XO O XXX 3,90 3,70
4 Duane van Dijkhuizen Fortius XO O O XXX 3,90 4,11
6 Tobias van Ee GACH O O O XO XXX 3,90 3,70
7 Jip Haest Spado O O XO O XO XXX 3,90 3,65
8 Sjoerd Pastoor AV Sprint O O XXO XXX 3,75 3,60
9 Yoram Vriezen GACH O O XO XXX 3,60 3,75
10 Thijmen Hakenkruger GACH O XO XO XXX 3,60