Atleten 'Masters Mannen 45+'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_f200m200m_f400m400m_f800m1500m3000m60mH3snelwKogelHoogHSSPolshoogVer
4501 Bart Steehouwer Almere `81 60mH
Hoog
Polshoog
Ver
M45 - 60mH - finaleM40-M55 - ... - finaleM35-M55 Po...gspringenM35-M45 -V... - finale ------------
4502 Zeger Knipmeijer Altis 400m
60mH
M45 - 400m - seriesM45 - 60mH - finale --------------
4503 Robin van de Mast Altis 400m
400m_f
800m
M45 - 400m - seriesM45 - 400m - finaleM45 -800m - finale -------------
4504 Ron Legemaate ARV Ilion 800m
M45 -800m - finale ---------------
4505 Roel Carati Maastricht HSS
Ver
M35-M50+V3...S -finaleM35-M45 -V... - finale --------------
4506 Jeremy Robbemond AV Athlos 60m
60m_f
200m
60mH
Hoog
Ver
M45 - 60m - 2 seriesM45 - 60m - finaleM45 - 200m... 2 seriesM45 - 60mH - finaleM40-M55 - ... - finale ----------
4509 Bert Boer DVTR 60m
60m_f
400m
M45 - 60m - 2 seriesM45 - 60m - finaleM45 - 400m - series -------------
4510 Erwin Bökenkamp AV Edam Kogel
M35-M45 -K... - finale ---------------
4511 Hans Lolkema Heerenveen Kogel
M35-M45 -K... - finale ---------------
4512 Ruud Beerepoot AV Hera 3000m
M35 -M50 3... - finale ---------------
4513 Henk van Dijk AV Hera 200m
200m_f
400m
400m_f
M45 - 200m... 2 seriesM45 - 200m - finaleM45 - 400m - seriesM45 - 400m - finale ------------
4514 Erwin Le Blansch Hollandia 400m
400m_f
M45 - 400m - seriesM45 - 400m - finale --------------
4515 Kik van Swol AV Hylas Kogel
M35-M45 -K... - finale ---------------
4516 Richard Janssens AV Lycurgus 400m
400m_f
M45 - 400m - seriesM45 - 400m - finale --------------
4517 Dirk Jan Demkes Pallas `67 800m
M45 -800m - finale ---------------
4518 Martin Stolk Pijnenburg 1500m
M45 + M50 ... - finale ---------------
4519 Marco Tuppert SPOB 60m
200m
M45 - 60m - 2 seriesM45 - 200m... 2 series --------------
4520 Remco Mallens AV Sprint Polshoog
M35-M55 Po...gspringen ---------------
4521 Erwin Van Heiningen AV34 200m
200m_f
M45 - 200m... 2 seriesM45 - 200m - finale --------------
4522 Ronald van Rijswijk AV34 400m
400m_f
M45 - 400m - seriesM45 - 400m - finale --------------
4524 Cees-Jan Berman AV `56 60m
60m_f
M45 - 60m - 2 seriesM45 - 60m - finale --------------
4525 Patrick Ikink AVA `70 60m
400m
M45 - 60m - 2 seriesM45 - 400m - series --------------
4526 Gerard Faaij Avantri 60m
60m_f
60mH
Ver
M45 - 60m - 2 seriesM45 - 60m - finaleM45 - 60mH - finaleM35-M45 -V... - finale ------------
4527 Rob Zwijnenburg Avantri Kogel
M35-M45 -K... - finale ---------------
4528 Micheal Dennehy Ciko `66 400m
M45 - 400m - series ---------------
4529 Roland Hartjes Ciko `66 Ver
M35-M45 -V... - finale ---------------
4530 Marc Elsbeek Eindhoven Kogel
M35-M45 -K... - finale ---------------
4531 Peter van der Velden Eindhoven 3000m
M35 -M50 3... - finale ---------------
4533 Richard van Delft GACH 60m
60m_f
200m
200m_f
400m
400m_f
M45 - 60m - 2 seriesM45 - 60m - finaleM45 - 200m... 2 seriesM45 - 200m - finaleM45 - 400m - seriesM45 - 400m - finale ----------
4534 Klaas Dijkstra Groningen 60m
60m_f
200m
M45 - 60m - 2 seriesM45 - 60m - finaleM45 - 200m... 2 series -------------
4535 Jordi Mim...ero Palop Haag 60m
200m
M45 - 60m - 2 seriesM45 - 200m... 2 series --------------
4537 Cees Kuijt Leiden 1500m
M45 + M50 ... - finale ---------------
4538 Elliot Oti PH 60m
60m_f
200m
200m_f
M45 - 60m - 2 seriesM45 - 60m - finaleM45 - 200m... 2 seriesM45 - 200m - finale ------------
4539 Ronald Weevers PH 800m
1500m
M45 -800m - finaleM45 + M50 ... - finale --------------
4540 Patrick Kwist Rotterdam 1500m
3000m
M45 + M50 ... - finaleM35 -M50 3... - finale --------------
4541 Frank Bossers Spado HSS
M35-M50+V3...S -finale ---------------
4542 Bart Roth U-Track 60m
60m_f
200m
M45 - 60m - 2 seriesM45 - 60m - finaleM45 - 200m... 2 series -------------
4543 Joris van Zoelen U-Track 60m
200m
M45 - 60m - 2 seriesM45 - 200m... 2 series --------------
4544 Owen Thomas Voorne 200m
200m_f
400m
M45 - 200m... 2 seriesM45 - 200m - finaleM45 - 400m - series -------------

Verenigingen 'Masters Mannen 45+'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 2
ARV Ilion ILIO 1
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV Athlos ATLS 1
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV Edam EDAM 1
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hera HERA 2
AV Hollandia HLLD 1
AV Hylas HYLS 1
AV Lycurgus LYCG 1
AV Pallas `67 PL67 1
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 1
AV `34 Apeldoorn AV34 2
AV `56 AV56 1
AVA `70 AV70 1
Avantri AVTR 2
Ciko `66 CIKO 2
Eindhoven Atletiek EHAT 2
GAC Hilversum GACH 1
Groningen Atletiek GRNG 1
Haag Atletiek HAAG 1
Leiden Atletiek LATL 1
Prins Hendrik PH 2
Rotterdam Atletiek RDAM 1
Spado SPDO 1
U-Track UTRK 2
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 200 meter finale Mannen 45

# Naam 200m_fQm
1 Elliot Oti PH 24,64 24,88
2 Richard van Delft GACH 25,13 25,54
3 Henk van Dijk AV Hera 25,71 25,36
4 Erwin Van Heiningen AV34 26,19 26,16
5 Owen Thomas Voorne 28,65 28,32

Uitslagen 400 meter finale Mannen 45

# Naam 400m_fQm
1 Richard Janssens AV Lycurgus 55,47 56,33
2 Richard van Delft GACH 56,49 56,89
3 Henk van Dijk AV Hera 57,16 57,86
4 Robin van de Mast Altis 57,86 58,11
5 Ronald van Rijswijk AV34 59,41 58,87
6 Erwin Le Blansch Hollandia 59,43 58,36

Uitslagen 800 meter Mannen 45

# Naam 800mOBP
1 Dirk Jan Demkes Pallas `67 2:08,96 2:10,37
2 Robin van de Mast Altis 2:13,22 2:11,40
3 Ron Legemaate ARV Ilion 2:14,28 2:17,51
Ronald Weevers PH DQ 2:05,45

Uitslagen 1500 meter Mannen 45

# Naam 1500mOBP
1 Patrick Kwist Rotterdam 4:24,50 4:17,77
2 Ronald Weevers PH 4:25,69 4:24,02
3 Martin Stolk Pijnenburg 4:34,60 4:32,97
4 Cees Kuijt Leiden 4:58,12 4:53,99

Uitslagen 3000 meter Mannen 45

# Naam 3000mOBP
1 Peter van der Velden Eindhoven 9:12,41 8:59,62
2 Ruud Beerepoot AV Hera 9:16,67 16:45,15
3 Patrick Kwist Rotterdam 9:22,49 9:12,19

Uitslagen 60 meter horden Mannen 45

# Naam 60mHOBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 9,15 16,67*
2 Gerard Faaij Avantri 9,24 9,69
3 Jeremy Robbemond AV Athlos 9,81 20,12*
4 Zeger Knipmeijer Altis 12,07 12,13

Uitslagen 3000m Snelwandelen Mannen 45

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Kogelstoten Mannen 45

# Naam KogelOBP
1 Hans Lolkema Heerenveen 14,72 15,59
2 Marc Elsbeek Eindhoven 12,05 12,56
3 Kik van Swol AV Hylas 11,74 12,16
4 Erwin Bökenkamp AV Edam 11,58 11,83
5 Rob Zwijnenburg Avantri 10,76 11,54

Uitslagen Hoogspringen Mannen 45

# Naam HoogOBP
1 Jeremy Robbemond AV Athlos 1,74 1,69
2 Bart Steehouwer Almere `81 1,65 1,60

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen 45

# Naam HSSOBP
1 Frank Bossers Spado 10,97 11,24
2 Roel Carati Maastricht 10,04 10,95

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen 45

# Naam PolshoogOBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 3,82 3,90
2 Remco Mallens AV Sprint 3,72 3,90

Uitslagen Verspringen Mannen 45

# Naam VerOBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 5,56 5,66
2 Roland Hartjes Ciko `66 5,40 5,20
3 Gerard Faaij Avantri 5,38 5,26
4 Roel Carati Maastricht 4,78 5,28