Categorie 'Masters Mannen 35+'

Tijdschema 'Masters Mannen 35+'

Print Tijdschema

Aanvang Onderdeel
17:24 60mH Uitslagen
17:48 HSS Uitslagen
18:57 3000m
rondbaan
Uitslagen
19:48 400m
rondbaan
Uitslagen
10:09 Polshoog Uitslagen
10:52 60m Uitslagen
11:48 800m
rondbaan
Uitslagen
15:03 Ver Uitslagen
10:18 Kogel Uitslagen
11:26 200m
rondbaan
Uitslagen
12:27 1500m
rondbaan
Uitslagen
15:17 200m_f
rondbaan
Uitslagen


Tijdschema

17:24u15:20u
Masters Mannen 35+
3000m - rondbaan
Polshoog
Ver
Kogel

Atleten 'Masters Mannen 35+'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m200m200m_f400m800m1500m3000m60mH3snelwKogelHoogHSSPolshoogVer
3501 Lennart Teunissen Altis 60m
200m
200m_f
HSS
Ver
M35 - 60m - finaleM35 - 200m... 2 seriesM35 - 200m - finaleM35-M50+V3...S -finaleM35-M45 -V... - finale ---------
3502 Job Dusch Helden 800m
M35+M40 - ... - finale -------------
3503 Maarten van Rhijn AV De Keien 800m
M35+M40 - ... - finale -------------
3504 Bas van Summeren AV De Keien 3000m
M35 -M50 3... - finale -------------
3505 Guido Engelen De Liemers 1500m
M35 + M40 ... - finale -------------
3507 Frank Hilberts Hollandia 60m
Ver
M35 - 60m - finaleM35-M45 -V... - finale ------------
3508 Rink Hallmann Pallas `67 1500m
M35 + M40 ... - finale -------------
3509 Ronnie KR Sentamu AV PEC 1910 60m
200m
M35 - 60m - finaleM35 - 200m... 2 series ------------
3510 Bart Oomen AV Sprint 60m
200m
M35 - 60m - finaleM35 - 200m... 2 series ------------
3511 Arnout Smit AV34 60mH
HSS
Ver
M35+M40 - ... - finaleM35-M50+V3...S -finaleM35-M45 -V... - finale -----------
3512 Niels Sitters BAV 200m
400m
M35 - 200m... 2 seriesM35 - 400m - finale ------------
3513 Ricardo Rivers Ciko `66 200m
200m_f
400m
M35 - 200m... 2 seriesM35 - 200m - finaleM35 - 400m - finale -----------
3514 Rob Kraneveld DAK 60m
200m
200m_f
M35 - 60m - finaleM35 - 200m... 2 seriesM35 - 200m - finale -----------
3515 Ruben van Ameijden Fortius Kogel
M35-M45 -K... - finale -------------
3516 Ewout Pieters Haag 60m
M35 - 60m - finale -------------
3517 Gurmukh Singh Sahans Haag 60mH
Kogel
Polshoog
Ver
M35+M40 - ... - finaleM35-M55 Po...gspringenM35-M45 -V... - finale ----------
3518 Erik van Vreumingen Haag Kogel
M35-M45 -K... - finale -------------
3519 Harm-Jan Martens HAC `63 3000m
M35 -M50 3... - finale -------------
3520 Dennis de Groot HLLS 60m
200m
200m_f
M35 - 60m - finaleM35 - 200m... 2 seriesM35 - 200m - finale -----------
3521 Stijn te Hennepe Leiden 60m
200m
200m_f
M35 - 60m - finaleM35 - 200m... 2 seriesM35 - 200m - finale -----------
3522 Maurice Vlek Phanos 60m
M35 - 60m - finale -------------
3523 Peter Wolters Phanos 400m
M35 - 400m - finale -------------
3524 Chris de Smit RK HAV 1500m
M35 + M40 ... - finale -------------
3525 Jeffrey Wassenburg SV Noordkop Kogel
-------------
3526 Richard Achterberg VAV 200m
200m_f
M35 - 200m... 2 seriesM35 - 200m - finale ------------
3545 Evert Hoving AAV `36 Kogel
-------------

Verenigingen 'Masters Mannen 35+'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 1
Altis ALTS 1
Atletiek Helden HLDN 1
AV De Keien KEIN 2
AV De Liemers LMRS 1
AV Hollandia HLLD 1
AV Pallas `67 PL67 1
AV PEC 1910 PEC 1
AV Sprint SPRN 1
AV `34 Apeldoorn AV34 1
BAV BAV 1
Ciko `66 CIKO 1
DAK DAK 1
Fortius FORT 1
Haag Atletiek HAAG 3
HAC `63 HC63 1
Hellas Utrecht HLLS 1
Leiden Atletiek LATL 1
Phanos PHNS 2
RK HAV RKHV 1
SV Noordkop NRDK 1
VAV VAV 1

Uitslagen 200 meter finale Mannen 35

# Naam 200m_fQm
1 Dennis de Groot HLLS 23,52 23,79
2 Ricardo Rivers Ciko `66 23,92 24,29
3 Lennart Teunissen Altis 24,69 24,57
4 Richard Achterberg VAV 25,00 24,69
5 Stijn te Hennepe Leiden 26,09 25,72
6 Rob Kraneveld DAK 26,63 26,38

Uitslagen 400 meter Mannen 35

# Naam 400mOBP
1 Peter Wolters Phanos 51,10 49,53
2 Ricardo Rivers Ciko `66 54,63 52,33
Niels Sitters BAV DQ 27:20,00

Uitslagen 800 meter Mannen 35

# Naam 800mOBP
1 Job Dusch Helden 2:00,79 1:59,06
Maarten van Rhijn AV De Keien DQ 2:05,56

Uitslagen 1500 meter Mannen 35

# Naam 1500mOBP
1 Guido Engelen De Liemers 4:32,60 4:17,31
2 Chris de Smit RK HAV 4:47,62 4:32,13
Rink Hallmann Pallas `67 DNF 4:25,44

Uitslagen 3000 meter Mannen 35

# Naam 3000mOBP
1 Harm-Jan Martens HAC `63 9:25,92 9:09,39
2 Bas van Summeren AV De Keien 9:54,06 9:52,00

Uitslagen 60 meter horden Mannen 35

# Naam 60mHOBP
1 Arnout Smit AV34 8,97 9,05
2 Gurmukh Singh Sahans Haag 9,44 9,52

Uitslagen 3000m Snelwandelen Mannen 35

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Kogelstoten Mannen 35

# Naam KogelOBP
1 Erik van Vreumingen Haag 17,15 17,29
2 Ruben van Ameijden Fortius 12,19 13,39

Uitslagen Hoogspringen Mannen 35

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen 35

# Naam HSSOBP
1 Lennart Teunissen Altis 14,00 14,58
2 Arnout Smit AV34 12,25 11,99

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen 35

# Naam PolshoogOBP
1 Gurmukh Singh Sahans Haag 3,32 3,30

Uitslagen Verspringen Mannen 35

# Naam VerOBP
1 Lennart Teunissen Altis 6,21 6,43
2 Arnout Smit AV34 6,12 5,97
3 Frank Hilberts Hollandia 5,78 6,19
4 Gurmukh Singh Sahans Haag 5,55 6,05