Categorie 'Jongens Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 49
Categorie afkorting: JPA1
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden
  • 3 x Vortexwerpen
  • 3 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Pupil A1'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:45 11:30 Vortex Uitslagen
    10:45 11:00 60mH Uitslagen
    12:15 13:00 Hoog
    hoog 2
    Uitslagen
    12:15 13:00 Hoog
    hoog 1
    Uitslagen
    12:15 12:35 60m Uitslagen
    13:45 14:35 Ver
    ver 2
    Uitslagen
    13:45 14:35 Ver
    ver 1
    Uitslagen
    15:15 15:55 Kogel Uitslagen
    15:15 15:30 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    10:45u15:30u
    Jongens Pupil A1
    2 onderdelen
    3 onderdelen
    2 onderdelen
    1000m

    Atleten 'Jongens Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m1000m60mHVortexKogelHoogVer
    301 Aimé Suvaal ARV Ilion 60m
    60mH
    Kogel
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 60mHJPA1 - KogelJPA1 - Ver groep 1 ---
    302 Andre Dias Scarano AV `40 60m
    1000m
    Vortex
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - VortexJPA1 - Ver groep 1 ---
    303 Baher Bakr Eindhoven 60m
    60mH
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 60mHJPA1 - Ver groep 1 ----
    304 Beau van Balen Pijnenburg 60mH
    Kogel
    Hoog
    Ver
    JPA1 - 60mHJPA1 - KogelJPA1 - Hoog groep 1JPA1 - Ver groep 1 ---
    305 Benjamin Johannes AAC 1000m
    JPA1 - 1000m ------
    306 Boet van Hove AV Trias 1000m
    JPA1 - 1000m ------
    307 Casper van Elst AV Phoenix 60m
    1000m
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - Ver groep 2 ----
    308 Chris de Jong Pijnenburg 60m
    1000m
    60mH
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - 60mHJPA1 - Ver groep 1 ---
    309 Danilo Roest Pijnenburg 60m
    Vortex
    Kogel
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - VortexJPA1 - KogelJPA1 - Ver groep 1 ---
    310 David van der Velden Rotterdam 1000m
    Vortex
    Hoog
    Ver
    JPA1 - 1000mJPA1 - VortexJPA1 - Hoog groep 1JPA1 - Ver groep 2 ---
    311 Detmar Immerzeel Pallas `67 1000m
    Vortex
    Hoog
    Ver
    JPA1 - 1000mJPA1 - VortexJPA1 - Hoog groep 1JPA1 - Ver groep 1 ---
    312 Diede Schotsman AV Zuidwal Vortex
    Hoog
    JPA1 - VortexJPA1 - Hoog groep 2 -----
    313 Elihle Tersteeg Nijmegen 1000m
    Vortex
    Ver
    JPA1 - 1000mJPA1 - VortexJPA1 - Ver groep 2 ----
    314 Florijn va...der Vliet Pijnenburg 60m
    1000m
    60mH
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - 60mHJPA1 - Ver groep 2 ---
    315 Gijs Schoemaker Fit 60m
    Vortex
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - VortexJPA1 - Ver groep 1 ----
    316 Gio Kromokario ARV Ilion 60m
    Vortex
    Kogel
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - VortexJPA1 - KogelJPA1 - Ver groep 2 ---
    317 Hidde Peter Leiden Vortex
    Kogel
    Hoog
    Ver
    JPA1 - VortexJPA1 - KogelJPA1 - Hoog groep 2JPA1 - Ver groep 2 ---
    318 Hidde de Jong Fit 1000m
    Hoog
    Ver
    JPA1 - 1000mJPA1 - Hoog groep 1JPA1 - Ver groep 2 ----
    319 Hielke Van...n Kieboom Fit 60m
    1000m
    Vortex
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - VortexJPA1 - Ver groep 1 ---
    320 Jitte Ydema Pijnenburg 60m
    1000m
    60mH
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - 60mHJPA1 - Ver groep 1 ---
    321 Jorg Klomp ATH 60m
    1000m
    60mH
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - 60mHJPA1 - Ver groep 2 ---
    322 Joris Mantel AV 1923 60m
    1000m
    60mH
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - 60mHJPA1 - Ver groep 2 ---
    323 Justin van Dam AV Zeewolde 60m
    Vortex
    JPA1 - 60mJPA1 - Vortex -----
    324 Kealan Steba GACH 60m
    60mH
    Kogel
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 60mHJPA1 - KogelJPA1 - Ver groep 2 ---
    325 Kian Baard HLLS 60m
    Vortex
    Kogel
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - VortexJPA1 - KogelJPA1 - Ver groep 2 ---
    326 Luc Breton Fit 1000m
    Hoog
    Ver
    JPA1 - 1000mJPA1 - Hoog groep 1JPA1 - Ver groep 1 ----
    327 Manuel Cronie AV Trias 60m
    1000m
    60mH
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - 60mHJPA1 - Ver groep 2 ---
    328 Marouane el Hani AAC 1000m
    JPA1 - 1000m ------
    329 Matthieu Afognon ARV Ilion 60m
    60mH
    Kogel
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 60mHJPA1 - KogelJPA1 - Ver groep 2 ---
    330 Mike van de Vooren HLLS 60m
    1000m
    Vortex
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - Vortex ----
    331 Nick Barendse ARV Ilion 1000m
    60mH
    Hoog
    Ver
    JPA1 - 1000mJPA1 - 60mHJPA1 - Hoog groep 2JPA1 - Ver groep 1 ---
    333 Nodin Sch...nderwoerd Pijnenburg 60m
    Vortex
    Kogel
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - VortexJPA1 - KogelJPA1 - Ver groep 1 ---
    334 Quinn van der Honing Groningen 60m
    Vortex
    Kogel
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - VortexJPA1 - KogelJPA1 - Ver groep 2 ---
    335 Rik Willemse AV Nijkerk Vortex
    Kogel
    Hoog
    Ver
    JPA1 - VortexJPA1 - KogelJPA1 - Hoog groep 1JPA1 - Ver groep 1 ---
    336 Riley Groenbast AV Feniks 1000m
    60mH
    Hoog
    Ver
    JPA1 - 1000mJPA1 - 60mHJPA1 - Hoog groep 1JPA1 - Ver groep 2 ---
    337 Romer de Wit Pijnenburg 60mH
    Kogel
    Hoog
    Ver
    JPA1 - 60mHJPA1 - KogelJPA1 - Hoog groep 1JPA1 - Ver groep 1 ---
    338 Simon van den Pol AV PEC 1910 Hoog
    JPA1 - Hoog groep 2 ------
    339 Stijn Dijkslag VAV 60m
    1000m
    60mH
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - 60mHJPA1 - Ver groep 1 ---
    340 Stijn Pelzer ATOP 1000m
    Hoog
    Ver
    JPA1 - 1000mJPA1 - Hoog groep 2JPA1 - Ver groep 2 ----
    341 Teun Koppenberg AV Zuidwal Vortex
    Hoog
    JPA1 - VortexJPA1 - Hoog groep 1 -----
    342 Thimo Gisius GACH 1000m
    60mH
    Hoog
    Ver
    JPA1 - 1000mJPA1 - 60mHJPA1 - Hoog groep 2JPA1 - Ver groep 2 ---
    343 Thygo de Vries Heerenveen 60m
    1000m
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - Ver groep 2 ----
    344 Thymo Van ...ivenboden ARV Ilion 60m
    1000m
    60mH
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - 60mHJPA1 - Ver groep 1 ---
    345 Ties Kok Pijnenburg 60m
    Vortex
    Kogel
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - VortexJPA1 - KogelJPA1 - Ver groep 1 ---
    346 Tijn den Duijn ARV Ilion 60m
    60mH
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 60mHJPA1 - Ver groep 1 ----
    348 Troy Michilsen AV Fortuna Kogel
    Hoog
    JPA1 - KogelJPA1 - Hoog groep 2 -----
    349 Twan Goudena Clytoneus 1000m
    Vortex
    Ver
    JPA1 - 1000mJPA1 - VortexJPA1 - Ver groep 1 ----
    350 Wessel Eijsermans Eindhoven 1000m
    Hoog
    Ver
    JPA1 - 1000mJPA1 - Hoog groep 1JPA1 - Ver groep 1 ----
    351 Youri van der Linden GACH 60mH
    Kogel
    Hoog
    Ver
    JPA1 - 60mHJPA1 - KogelJPA1 - Hoog groep 2JPA1 - Ver groep 2 ---

    Verenigingen 'Jongens Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 2
    ARV Ilion ILIO 6
    Atletiekvereniging ATH ATH 1
    AV 1923 AV23 1
    AV Achilles Top ATOP 1
    AV Clytoneus CLYT 1
    AV Feniks FNKS 1
    AV Fortuna FRTN 1
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV Nijkerk NKRK 1
    AV Pallas `67 PL67 1
    AV PEC 1910 PEC 1
    AV Phoenix PHNX 1
    AV Pijnenburg PNBG 8
    AV Trias TRAS 2
    AV Zeewolde ZWLD 1
    AV Zuidwal ZDWL 2
    AV `40 AV40 1
    Eindhoven Atletiek EHAT 2
    Fit FIT 4
    GAC Hilversum GACH 3
    Groningen Atletiek GRNG 1
    Hellas Utrecht HLLS 2
    Leiden Atletiek LATL 1
    Nijmegen Atletiek NYMG 1
    Rotterdam Atletiek RDAM 1
    VAV VAV 1
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • Vortex
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Jongens Pupil A1

    # Naam Res OBP
    1 Matthieu Afognon ARV Ilion 8,56 +0.6 m/s8,63
    2 Jorg Klomp ATH 8,85 +0.6 m/s8,86
    3 Joris Mantel AV 1923 8,88 +0.6 m/s8,88
    4 Kian Baard HLLS 9,14 +0.4 m/s9,30
    5 Manuel Cronie AV Trias 9,21 +0.6 m/s9,16
    6 Quinn van der Honing Groningen 9,23 +0.6 m/s9,25
    7 Gio Kromokario ARV Ilion 9,43 +0.4 m/s9,29
    8 Casper van Elst AV Phoenix 9,50 +0.4 m/s9,43
    9 Thygo de Vries Heerenveen 9,62 +0.4 m/s9,50
    9 Tijn den Duijn ARV Ilion 9,62 +0.4 m/s9,47
    11 Kealan Steba GACH 9,66 +0.5 m/s9,58
    12 Baher Bakr Eindhoven 9,82 +0.3 m/s10,50
    13 Thymo Van ...ivenboden ARV Ilion 10,02 +0.5 m/s10,00
    14 Florijn va...der Vliet Pijnenburg 10,06 +0.5 m/s10,10
    15 Hielke Van...n Kieboom Fit 10,10 +0.5 m/s10,17
    16 Mike van de Vooren HLLS 10,12 -0.3 m/s10,22
    17 Nodin Sch...nderwoerd Pijnenburg 10,20 -0.3 m/s10,20
    18 Gijs Schoemaker Fit 10,21 +0.3 m/s10,66
    19 Danilo Roest Pijnenburg 10,41 -0.3 m/s10,27
    20 Jitte Ydema Pijnenburg 10,42 -0.3 m/s10,30
    21 Chris de Jong Pijnenburg 10,62 +0.5 m/s10,20
    22 Aimé Suvaal ARV Ilion 10,69 -0.3 m/s10,40
    23 Justin van Dam AV Zeewolde 10,71 +0.3 m/s10,58
    24 Ties Kok Pijnenburg 10,78 +0.3 m/s11,02
    25 Stijn Dijkslag VAV 10,95 +0.3 m/s10,76

    Uitslagen 1000 meter Jongens Pupil A1

    # Naam ResOBP
    1 Joris Mantel AV 1923 3:20,61 3:25,35
    2 Boet van Hove AV Trias 3:27,18 3:29,88
    3 Florijn va...der Vliet Pijnenburg 3:31,24 3:29,00
    4 Riley Groenbast AV Feniks 3:35,98 3:32,51
    5 Jorg Klomp ATH 3:36,01 3:34,30
    6 David van der Velden Rotterdam 3:36,44 3:36,73
    7 Jitte Ydema Pijnenburg 3:37,67 3:39,93
    8 Thygo de Vries Heerenveen 3:38,16 3:41,88
    9 Mike van de Vooren HLLS 3:40,76 3:44,04
    10 Luc Breton Fit 3:40,92 3:50,10
    11 Elihle Tersteeg Nijmegen 3:42,32 3:38,25
    12 Detmar Immerzeel Pallas `67 3:42,58 3:53,03
    13 Hidde de Jong Fit 3:43,26 3:40,09
    14 Casper van Elst AV Phoenix 3:43,70 3:36,36
    15 Wessel Eijsermans Eindhoven 3:44,77 3:36,03
    16 Twan Goudena Clytoneus 3:45,19 3:45,00
    17 Thimo Gisius GACH 3:47,84 3:35,45
    18 Manuel Cronie AV Trias 3:50,16 3:43,90
    19 Stijn Pelzer ATOP 3:51,57 3:48,79
    20 Marouane el Hani AAC 3:53,17 3:49,42
    21 Benjamin Johannes AAC 3:54,19 4:00,67
    22 Hielke Van...n Kieboom Fit 3:56,15 4:05,06
    23 Stijn Dijkslag VAV 4:18,50 4:16,08
    Nick Barendse ARV Ilion DNS 3:38,96
    Thymo Van ...ivenboden ARV Ilion DNS 4:07,40
    Chris de Jong Pijnenburg DNS 3:55,00

    Uitslagen Verspringen Jongens Pupil A1

    # Naam Res OBP
    1 Joris Mantel AV 1923 4,27 4,17
    2 Tijn den Duijn ARV Ilion 4,16 3,62
    3 Matthieu Afognon ARV Ilion 4,15 4,26
    3 Quinn van der Honing Groningen 4,15 4,12
    5 Jorg Klomp ATH 4,06 4,13
    6 Youri van der Linden GACH 4,05 4,18
    7 Stijn Pelzer ATOP 4,01 3,68
    8 Thimo Gisius GACH 4,00 4,06
    9 Riley Groenbast AV Feniks 3,97 4,26
    10 Gio Kromokario ARV Ilion 3,92 4,16
    10 Kian Baard HLLS 3,92 3,78
    12 Kealan Steba GACH 3,91 3,92
    13 Hidde Peter Leiden 3,80 4,06
    14 Thygo de Vries Heerenveen 3,78 3,65
    15 Thymo Van ...ivenboden ARV Ilion 3,75 3,46
    15 Elihle Tersteeg Nijmegen 3,75 3,70
    17 Manuel Cronie AV Trias 3,70 3,97
    18 David van der Velden Rotterdam 3,69 3,84
    19 Hidde de Jong Fit 3,63 3,92
    19 Gijs Schoemaker Fit 3,63 3,41
    21 Detmar Immerzeel Pallas `67 3,58 3,30
    22 Casper van Elst AV Phoenix 3,55 3,99
    23 Rik Willemse AV Nijkerk 3,54 3,43
    24 Twan Goudena Clytoneus 3,44 3,34
    25 Baher Bakr Eindhoven 3,42 3,50
    26 Wessel Eijsermans Eindhoven 3,41 3,25
    27 Hielke Van...n Kieboom Fit 3,40 3,29
    28 Aimé Suvaal ARV Ilion 3,37 3,30
    29 Chris de Jong Pijnenburg 3,36 3,41
    30 Nodin Sch...nderwoerd Pijnenburg 3,35 3,26
    31 Florijn va...der Vliet Pijnenburg 3,34 3,64
    31 Danilo Roest Pijnenburg 3,34 3,36
    33 Luc Breton Fit 3,23 3,46
    34 Jitte Ydema Pijnenburg 3,16 3,15
    35 Ties Kok Pijnenburg 3,07 2,98
    35 Stijn Dijkslag VAV 3,07 2,92
    Nick Barendse ARV Ilion DNS 3,57