Categorie 'Meisjes Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 54
Categorie afkorting: MPA1
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden
  • 3 x Vortexwerpen
  • 3 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Pupil A1'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:45 11:45 Hoog
    hoog 2
    Uitslagen
    10:45 11:45 Hoog
    hoog 1
    Uitslagen
    11:15 11:30 60mH Uitslagen
    12:15 12:45 Vortex Uitslagen
    12:35 13:00 60m Uitslagen
    13:45 15:00 Kogel Uitslagen
    15:30 16:00 Ver
    ver 2
    Uitslagen
    15:30 16:00 Ver
    ver 1
    Uitslagen
    15:45 16:00 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    10:45u16:00u
    Meisjes Pupil A1
    3 onderdelen
    2 onderdelen
    Kogel
    1000m

    Atleten 'Meisjes Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m1000m60mHVortexKogelHoogVer
    101 Amy Damen Swift 60m
    60mH
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - 60mHMPA1 - Ver groep 1 ----
    102 Anne van Blokland Pijnenburg 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - KogelMPA1 - Hoog groep 1MPA1 - Ver groep 2 ---
    103 Anouk Langstraat ATH 1000m
    Vortex
    Hoog
    MPA1 - 1000mMPA1 - VortexMPA1 - Hoog groep 1 ----
    104 Carmen Van Soest GACH Vortex
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA1 - VortexMPA1 - KogelMPA1 - Hoog groep 2MPA1 - Ver groep 1 ---
    105 Clara Boor AAC Kogel
    Hoog
    MPA1 - KogelMPA1 - Hoog groep 1 -----
    106 Elin van Dijken AKU 60m
    1000m
    Hoog
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - Hoog groep 2 ----
    107 Eliza Huizinga Groningen 60m
    1000m
    60mH
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - 60mH ----
    108 Ellemeike Visser Heerenveen 60m
    1000m
    Kogel
    Hoog
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - KogelMPA1 - Hoog groep 2 ---
    109 Erin Ghiani Almere `81 60m
    MPA1 - 60m ------
    110 Eva Blokland AV Passaat 1000m
    Vortex
    Kogel
    Hoog
    MPA1 - 1000mMPA1 - VortexMPA1 - KogelMPA1 - Hoog groep 2 ---
    111 Fenne Boudewijns Pijnenburg 60m
    60mH
    Kogel
    MPA1 - 60mMPA1 - 60mHMPA1 - Kogel ----
    112 Fieke Sportel Groningen 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - KogelMPA1 - Hoog groep 2MPA1 - Ver groep 1 ---
    113 Inaya Yahyaoui Almere `81 1000m
    MPA1 - 1000m ------
    114 Inez Keun Groningen Vortex
    Kogel
    Ver
    MPA1 - VortexMPA1 - KogelMPA1 - Ver groep 1 ----
    115 Iris Rietvelt Pijnenburg 60m
    1000m
    Kogel
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - Kogel ----
    116 Jaydee Broersma AV Athlos 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - KogelMPA1 - Hoog groep 2MPA1 - Ver groep 1 ---
    117 Jelincy Nijlhof Almere `81 60m
    Kogel
    MPA1 - 60mMPA1 - Kogel -----
    118 Judith Sjenitzer Pijnenburg 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - KogelMPA1 - Hoog groep 1MPA1 - Ver groep 2 ---
    119 Léonie Couzy AAC 60m
    60mH
    Kogel
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - 60mHMPA1 - KogelMPA1 - Ver groep 2 ---
    120 Lieke Boshuizen AAA 60m
    Hoog
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - Hoog groep 1MPA1 - Ver groep 2 ----
    121 Lieke Jans ATOP 60m
    1000m
    60mH
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - 60mH ----
    122 Lisa Kerkhoff Pijnenburg 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - KogelMPA1 - Hoog groep 1MPA1 - Ver groep 2 ---
    123 Liv Pennock Climax 60m
    60mH
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - 60mHMPA1 - Ver groep 1 ----
    125 Marit Kleijnen Pijnenburg Vortex
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA1 - VortexMPA1 - KogelMPA1 - Hoog groep 1MPA1 - Ver groep 2 ---
    126 Marrit Jelgerhuis Triathlon 60m
    Kogel
    Hoog
    MPA1 - 60mMPA1 - KogelMPA1 - Hoog groep 1 ----
    127 Matilda Evoli Almere `81 60m
    1000m
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000m -----
    128 Maud de Jong AV 1923 60m
    1000m
    Kogel
    Hoog
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - KogelMPA1 - Hoog groep 2 ---
    129 Meike Huistra Heerenveen 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - KogelMPA1 - Hoog groep 2MPA1 - Ver groep 1 ---
    130 Mette van der Veen Pijnenburg 60m
    1000m
    60mH
    Kogel
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - 60mHMPA1 - Kogel ---
    132 Mila Aukema Groningen 60m
    60mH
    Kogel
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - 60mHMPA1 - KogelMPA1 - Ver groep 1 ---
    133 Naomi Zirschkij SAV 60m
    1000m
    Hoog
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - Hoog groep 2 ----
    134 Nena Verdonk AV Phoenix Vortex
    Ver
    MPA1 - VortexMPA1 - Ver groep 2 -----
    135 Nieke Westerveen Atledo 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - KogelMPA1 - Hoog groep 2MPA1 - Ver groep 1 ---
    136 Noortje Zwaal Altis 1000m
    Vortex
    MPA1 - 1000mMPA1 - Vortex -----
    137 Rachel Cross Almere `81 Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA1 - KogelMPA1 - Hoog groep 1MPA1 - Ver groep 2 ----
    138 Renske van der Maas Fit 60m
    60mH
    Kogel
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - 60mHMPA1 - KogelMPA1 - Ver groep 1 ---
    139 Renske Versteeg Pijnenburg 60m
    1000m
    Kogel
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - Kogel ----
    140 Romy Bendanon Triathlon 60m
    1000m
    Kogel
    Hoog
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - KogelMPA1 - Hoog groep 2 ---
    141 Rosalie te...uggencate AV Hera 1000m
    Kogel
    MPA1 - 1000mMPA1 - Kogel -----
    142 Saskia De Jong De Liemers 60m
    1000m
    60mH
    Kogel
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - 60mHMPA1 - Kogel ---
    143 Sofie van Wouwe ATH 60m
    1000m
    60mH
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - 60mH ----
    145 Tess Kuijer AV Zuidwal 60m
    1000m
    Kogel
    Hoog
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - KogelMPA1 - Hoog groep 2 ---
    146 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam 1000m
    60mH
    Vortex
    MPA1 - 1000mMPA1 - 60mHMPA1 - Vortex ----
    147 Toni Ligeon ARV Ilion 60mH
    Vortex
    Kogel
    Ver
    MPA1 - 60mHMPA1 - VortexMPA1 - KogelMPA1 - Ver groep 2 ---
    148 Tunde Janosi Almere `81 60m
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - Ver groep 1 -----
    149 Valentina Akyüz Almere `81 60m
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - Ver groep 2 -----
    150 Valerie Verbree AAC 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - KogelMPA1 - Hoog groep 1MPA1 - Ver groep 2 ---
    151 Valerie Savelsberg Eindhoven 60m
    1000m
    Hoog
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - Hoog groep 1 ----
    152 Yara Keers Fit Vortex
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA1 - VortexMPA1 - KogelMPA1 - Hoog groep 1MPA1 - Ver groep 1 ---
    153 Yara Achterberg VAV 60m
    60mH
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - 60mHMPA1 - Ver groep 2 ----
    154 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - KogelMPA1 - Hoog groep 1MPA1 - Ver groep 1 ---
    155 Zoë Van Gils Rotterdam 1000m
    60mH
    Vortex
    MPA1 - 1000mMPA1 - 60mHMPA1 - Vortex ----
    156 Zoey de Vries AV Impala 1000m
    Vortex
    MPA1 - 1000mMPA1 - Vortex -----
    157 Aimée Pillen Pijnenburg 60m
    Kogel
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - KogelMPA1 - Ver groep 2 ----

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 3
    AKU AKU 1
    Almere `81 AM81 7
    Altis ALTS 1
    ARV Ilion ILIO 1
    Atledo ATLD 1
    Atletiek Vereniging AAA AAA 1
    Atletiekvereniging ATH ATH 2
    AV 1923 AV23 1
    AV Achilles Top ATOP 1
    AV Athlos ATLS 1
    AV De Liemers LMRS 1
    AV Heerenveen HRVN 2
    AV Hera HERA 1
    AV Impala IMPL 1
    AV Passaat PSST 1
    AV Phoenix PHNX 1
    AV Pijnenburg PNBG 9
    AV Triathlon Triathlon 2
    AV Zuidwal ZDWL 1
    Climax CLMX 1
    Eindhoven Atletiek EHAT 1
    Fit FIT 2
    GAC Hilversum GACH 1
    Groningen Atletiek GRNG 4
    Rotterdam Atletiek RDAM 3
    SAV SAV 1
    Swift Atletiek SWFT 1
    VAV VAV 1
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • Vortex
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Pupil A1

    # Naam Res OBP
    1 Renske van der Maas Fit 9,07 +0.3 m/s9,19
    2 Maud de Jong AV 1923 9,39 +0.3 m/s9,43
    3 Mila Aukema Groningen 9,41 -0.2 m/s9,53
    4 Liv Pennock Climax 9,43 +0.3 m/s9,46
    5 Lieke Jans ATOP 9,48 +0.3 m/s9,46
    6 Naomi Zirschkij SAV 9,50 -0.2 m/s9,68
    7 Ellemeike Visser Heerenveen 9,58 -0.2 m/s9,65
    8 Jelincy Nijlhof Almere `81 9,68 +0.3 m/s9,78
    9 Fieke Sportel Groningen 9,73 -0.2 m/s9,52
    10 Jaydee Broersma AV Athlos 9,76 +0.3 m/s9,20
    11 Amy Damen Swift 9,78 -0.2 m/s9,50
    12 Eliza Huizinga Groningen 9,79 +0.3 m/s9,76
    13 Saskia De Jong De Liemers 9,92 -0.2 m/s9,70
    14 Tunde Janosi Almere `81 10,00 +0.3 m/s10,23
    15 Iris Rietvelt Pijnenburg 10,02 +0.3 m/s9,99
    16 Léonie Couzy AAC 10,08 +0.3 m/s10,07
    17 Elin van Dijken AKU 10,12 +0.1 m/s10,23
    17 Valerie Savelsberg Eindhoven 10,12 +0.4 m/s10,50
    19 Romy Bendanon Triathlon 10,13 +0.3 m/s9,94
    20 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 10,14 +0.3 m/s9,43
    21 Yara Achterberg VAV 10,17 +0.3 m/s9,83
    21 Lieke Boshuizen AAA 10,17 +0.3 m/s10,08
    23 Tess Kuijer AV Zuidwal 10,25 +0.1 m/s10,30
    24 Mette van der Veen Pijnenburg 10,33 +0.1 m/s10,30
    25 Judith Sjenitzer Pijnenburg 10,34 +0.3 m/s10,20
    26 Sofie van Wouwe ATH 10,58 +0.3 m/s10,00
    27 Aimée Pillen Pijnenburg 10,69 +0.4 m/s11,18
    28 Nieke Westerveen Atledo 10,77 +0.1 m/s10,45
    29 Anne van Blokland Pijnenburg 10,87 +0.4 m/s10,60
    30 Lisa Kerkhoff Pijnenburg 10,93 +0.4 m/s10,80
    31 Valerie Verbree AAC 10,94 +0.1 m/s10,30
    32 Matilda Evoli Almere `81 10,95 -0.2 m/s11,45
    33 Erin Ghiani Almere `81 10,99 -0.2 m/s11,26
    34 Marrit Jelgerhuis Triathlon 11,02 +0.4 m/s10,84
    35 Valentina Akyüz Almere `81 11,39 -0.2 m/s11,37
    36 Fenne Boudewijns Pijnenburg 11,67 -0.2 m/s11,70
    37 Renske Versteeg Pijnenburg 12,04 -0.2 m/s11,70
    Meike Huistra Heerenveen DNS 9,72

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBP
    1 Maud de Jong AV 1923 3:28,37 3:31,70
    2 Anouk Langstraat ATH 3:31,26 3:39,45
    3 Zoë Van Gils Rotterdam 3:35,21 3:33,10
    4 Iris Rietvelt Pijnenburg 3:38,08 3:42,10
    5 Eliza Huizinga Groningen 3:40,90 3:40,93
    6 Lieke Jans ATOP 3:43,78 3:50,55
    7 Eva Blokland AV Passaat 3:43,99 3:43,56
    8 Romy Bendanon Triathlon 3:44,86 3:50,35
    9 Ellemeike Visser Heerenveen 3:45,52 4:11,00
    10 Naomi Zirschkij SAV 3:45,78 3:57,83
    11 Noortje Zwaal Altis 3:47,01 3:43,18
    12 Zoey de Vries AV Impala 3:51,42 3:54,24
    13 Elin van Dijken AKU 3:52,64 3:54,80
    14 Rosalie te...uggencate AV Hera 3:52,67 3:45,92
    15 Valerie Savelsberg Eindhoven 3:54,62 4:00,00
    16 Saskia De Jong De Liemers 3:55,63 3:50,37
    17 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam 3:56,13 3:55,28
    18 Sofie van Wouwe ATH 4:02,41 3:50,97
    19 Tess Kuijer AV Zuidwal 4:05,99 4:01,98
    20 Mette van der Veen Pijnenburg 4:08,94 4:09,12
    21 Renske Versteeg Pijnenburg 4:13,83 4:17,91
    22 Matilda Evoli Almere `81 4:19,46 4:20,00
    Inaya Yahyaoui Almere `81 DNS 3:54,39

    Uitslagen 60 meter horden Meisjes Pupil A1

    # Naam Res OBP
    1 Mila Aukema Groningen 10,72 +1.1 m/s11,50
    2 Zoë Van Gils Rotterdam 10,79 +1.1 m/s11,52
    3 Liv Pennock Climax 10,80 +0.0 m/s10,95
    4 Eliza Huizinga Groningen 10,94 +0.0 m/s11,26
    5 Renske van der Maas Fit 11,10 +0.0 m/s11,11
    6 Lieke Jans ATOP 11,13 +0.0 m/s10,60
    7 Toni Ligeon ARV Ilion 11,27 +1.1 m/s11,35
    8 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam 11,52 +0.3 m/s13,35
    9 Amy Damen Swift 12,10 +1.1 m/s11,50
    10 Yara Achterberg VAV 12,11 +0.0 m/s11,33
    11 Mette van der Veen Pijnenburg 12,61 +0.3 m/s12,30
    12 Léonie Couzy AAC 12,65 +0.3 m/s12,40
    13 Sofie van Wouwe ATH 12,84 +0.3 m/s11,70
    14 Saskia De Jong De Liemers 13,00 +1.1 m/s11,38
    15 Fenne Boudewijns Pijnenburg 13,99 +0.3 m/s14,00

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBP
    1 Eva Blokland AV Passaat 7,44 7,37
    2 Inez Keun Groningen 7,31 7,40
    3 Jaydee Broersma AV Athlos 7,10 6,75
    4 Jelincy Nijlhof Almere `81 7,03 6,13
    5 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 7,00 7,09
    6 Toni Ligeon ARV Ilion 6,92 6,90
    7 Carmen Van Soest GACH 6,77 7,46
    8 Mila Aukema Groningen 6,64 6,70
    9 Renske van der Maas Fit 6,21 5,90
    10 Fieke Sportel Groningen 6,12 6,00
    11 Rosalie te...uggencate AV Hera 6,07 6,22
    12 Tess Kuijer AV Zuidwal 6,05 5,84
    13 Meike Huistra Heerenveen 5,92 6,20
    14 Maud de Jong AV 1923 5,87 5,93
    15 Judith Sjenitzer Pijnenburg 5,58 5,30
    16 Valerie Verbree AAC 5,37 5,40
    17 Marrit Jelgerhuis Triathlon 5,17 4,40
    18 Yara Keers Fit 5,12 5,51
    19 Saskia De Jong De Liemers 5,05 4,86
    20 Romy Bendanon Triathlon 5,00 5,27
    21 Mette van der Veen Pijnenburg 4,75 4,45
    22 Ellemeike Visser Heerenveen 4,73 4,78
    23 Lisa Kerkhoff Pijnenburg 4,70 4,66
    24 Marit Kleijnen Pijnenburg 4,65 5,52
    25 Léonie Couzy AAC 4,62 4,65
    26 Nieke Westerveen Atledo 4,57 5,22
    27 Iris Rietvelt Pijnenburg 4,56 4,70
    28 Clara Boor AAC 4,40 4,00
    29 Fenne Boudewijns Pijnenburg 4,31 4,72
    30 Aimée Pillen Pijnenburg 4,26 3,28
    31 Anne van Blokland Pijnenburg 4,13 4,47
    32 Renske Versteeg Pijnenburg 3,08 2,50
    Rachel Cross Almere `81 DNS 5,90

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBP
    1 Eva Blokland AV Passaat 1,30 1,25
    2 Meike Huistra Heerenveen 1,30 1,25
    3 Jaydee Broersma AV Athlos 1,25 1,30
    4 Fieke Sportel Groningen 1,20 1,25
    5 Tess Kuijer AV Zuidwal 1,20 1,20
    6 Maud de Jong AV 1923 1,20 1,21
    7 Nieke Westerveen Atledo 1,15 1,18
    8 Elin van Dijken AKU 1,10 1,15
    8 Ellemeike Visser Heerenveen 1,10 1,15
    10 Romy Bendanon Triathlon 1,10 1,20
    10 Judith Sjenitzer Pijnenburg 1,10 1,15
    12 Naomi Zirschkij SAV 1,10 1,25
    13 Valerie Savelsberg Eindhoven 1,10 1,10
    14 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 1,05 1,11
    14 Anouk Langstraat ATH 1,05 1,10
    16 Yara Keers Fit 1,05 1,15
    16 Lieke Boshuizen AAA 1,05 1,10
    18 Carmen Van Soest GACH 1,05 1,20
    19 Valerie Verbree AAC 1,00 1,00
    19 Marrit Jelgerhuis Triathlon 1,00 1,00
    21 Marit Kleijnen Pijnenburg 1,00 1,00
    22 Clara Boor AAC 0,95 0,90
    23 Anne van Blokland Pijnenburg 0,90 1,00
    24 Lisa Kerkhoff Pijnenburg 0,85 0,90
    Rachel Cross Almere `81 DNS 1,07

    Uitslagen Verspringen Meisjes Pupil A1

    # Naam Res OBP
    1 Renske van der Maas Fit 4,14 4,30
    2 Meike Huistra Heerenveen 4,04 3,91
    3 Jaydee Broersma AV Athlos 4,03 3,80
    4 Liv Pennock Climax 3,89 4,14
    5 Mila Aukema Groningen 3,77 3,45
    6 Carmen Van Soest GACH 3,70 3,93
    6 Fieke Sportel Groningen 3,70 3,85
    8 Inez Keun Groningen 3,67 3,45
    9 Yara Keers Fit 3,62 3,62
    10 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 3,61 3,80
    11 Amy Damen Swift 3,57 3,50
    12 Nieke Westerveen Atledo 3,53 3,44
    13 Toni Ligeon ARV Ilion 3,40 3,39
    14 Tunde Janosi Almere `81 3,38 3,65
    15 Léonie Couzy AAC 3,34 3,16
    16 Valerie Verbree AAC 3,16 3,34
    17 Yara Achterberg VAV 3,12 3,31
    18 Aimée Pillen Pijnenburg 3,06 3,08
    19 Marit Kleijnen Pijnenburg 3,02 3,21
    20 Lieke Boshuizen AAA 2,96 3,28
    21 Judith Sjenitzer Pijnenburg 2,92 3,13
    22 Anne van Blokland Pijnenburg 2,77 2,87
    23 Lisa Kerkhoff Pijnenburg 2,67 3,15
    24 Valentina Akyüz Almere `81 2,62 2,73
    25 Nena Verdonk AV Phoenix 2,54 2,85
    Rachel Cross Almere `81 DNS 3,36