Categorie 'Jongens Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 65
Categorie afkorting: JPA2
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden
  • 3 x Vortexwerpen
  • 3 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Pupil A2'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:45 11:30 Ver
    ver 2
    Uitslagen
    10:45 11:30 Ver
    ver 1
    Uitslagen
    11:00 11:15 60mH Uitslagen
    12:15 13:25 Kogel Uitslagen
    13:45 14:45 Vortex Uitslagen
    14:10 14:35 60m Uitslagen
    15:15 16:05 Hoog
    hoog 2
    Uitslagen
    15:15 16:05 Hoog
    hoog 1
    Uitslagen
    15:30 15:45 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    10:45u15:45u
    Jongens Pupil A2
    3 onderdelen
    Kogel
    2 onderdelen
    1000m

    Atleten 'Jongens Pupil A2'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m1000m60mHVortexKogelHoogVer
    401 Abel Kovacs-Borbas ATH 60m
    1000m
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - Ver groep 2 ----
    402 Abel Molenaar Leiden Hoog
    Ver
    JPA2 - Hoog groep 1JPA2 - Ver groep 1 -----
    403 Beer Timmer HLLS 60m
    60mH
    Kogel
    Hoog
    JPA2 - 60mJPA2 - 60mHJPA2 - KogelJPA2 - Hoog groep 1 ---
    404 Bram Verhoeven Climax 60m
    1000m
    Kogel
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - KogelJPA2 - Ver groep 1 ---
    405 Bram Jansen ARV Ilion 60m
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - Ver groep 2 -----
    406 Carsten Schouten ARV Ilion 60m
    60mH
    JPA2 - 60mJPA2 - 60mH -----
    407 Cas Battem AV Hera 60m
    60mH
    Kogel
    JPA2 - 60mJPA2 - 60mHJPA2 - Kogel ----
    408 Casper de Winter ARV Ilion Vortex
    Kogel
    Ver
    JPA2 - VortexJPA2 - KogelJPA2 - Ver groep 2 ----
    409 Daan Wijnand KAV Holland 60m
    Hoog
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - Hoog groep 1JPA2 - Ver groep 2 ----
    410 Davey Ouwehand Rijnsoever 60m
    1000m
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - Ver groep 2 ----
    411 Emir Bektesevic Eindhoven 60m
    Kogel
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - KogelJPA2 - Ver groep 1 ----
    412 Fabio Valle AV 1923 60m
    Kogel
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - KogelJPA2 - Ver groep 2 ----
    413 Hugo van 't Klooster Pijnenburg Vortex
    Kogel
    Hoog
    Ver
    JPA2 - VortexJPA2 - KogelJPA2 - Hoog groep 2JPA2 - Ver groep 1 ---
    414 Ilya Nauta Heerenveen 60m
    1000m
    60mH
    Kogel
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - 60mHJPA2 - Kogel ---
    415 Ivar Martens ARV Ilion 60mH
    Vortex
    Hoog
    JPA2 - 60mHJPA2 - VortexJPA2 - Hoog groep 1 ----
    416 Ivar Schiltmans PAC 60m
    1000m
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - Ver groep 2 ----
    417 Jesse Cools Altis Vortex
    Hoog
    JPA2 - VortexJPA2 - Hoog groep 2 -----
    418 Jessy Struijs SAV Vortex
    Kogel
    JPA2 - VortexJPA2 - Kogel -----
    419 Jim Putter DJA 60m
    Kogel
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - KogelJPA2 - Ver groep 2 ----
    420 Joep den Dulk Leiden 60m
    1000m
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000m -----
    421 Joeri Appelo SAV 60mH
    Vortex
    Kogel
    Hoog
    JPA2 - 60mHJPA2 - VortexJPA2 - KogelJPA2 - Hoog groep 1 ---
    422 Joppe van Sleeuwen Nijmegen 60m
    1000m
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000m -----
    423 Keano Smits AV Zeewolde 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - KogelJPA2 - Hoog groep 2JPA2 - Ver groep 1 ---
    424 Kian Sanches AV Hera 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - KogelJPA2 - Hoog groep 2JPA2 - Ver groep 2 ---
    425 Koen Bruin AV Phoenix Kogel
    Hoog
    JPA2 - KogelJPA2 - Hoog groep 2 -----
    426 Koray Yandi Almere `81 1000m
    Vortex
    Ver
    JPA2 - 1000mJPA2 - VortexJPA2 - Ver groep 1 ----
    427 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 60m
    1000m
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000m -----
    428 Lucas Karelsen Pijnenburg Vortex
    Hoog
    Ver
    JPA2 - VortexJPA2 - Hoog groep 2JPA2 - Ver groep 1 ----
    429 Maarten Arnoldus Pijnenburg Vortex
    Hoog
    Ver
    JPA2 - VortexJPA2 - Hoog groep 2JPA2 - Ver groep 1 ----
    430 Manne Baan Leiden 60m
    60mH
    Hoog
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 60mHJPA2 - Hoog groep 1JPA2 - Ver groep 2 ---
    431 Marco van Gelder PH 60m
    1000m
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - Ver groep 1 ----
    432 Mart Bijker Heerenveen 60m
    1000m
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000m -----
    433 Maurits Groeneveld KAV Holland 60m
    Hoog
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - Hoog groep 1JPA2 - Ver groep 2 ----
    434 Max Veerbeek Nijmegen 60m
    1000m
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000m -----
    435 Maxim van Dorp Fortius 60m
    1000m
    60mH
    Kogel
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - 60mHJPA2 - Kogel ---
    436 Mees Hirsch Pijnenburg 60m
    Kogel
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - KogelJPA2 - Ver groep 1 ----
    437 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion Vortex
    Kogel
    Hoog
    Ver
    JPA2 - VortexJPA2 - KogelJPA2 - Hoog groep 1JPA2 - Ver groep 2 ---
    438 Mostafa Al-Bayati NEAV 60m
    1000m
    Kogel
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - KogelJPA2 - Ver groep 2 ---
    439 Niels Bitter GACH 1000m
    60mH
    Vortex
    Kogel
    JPA2 - 1000mJPA2 - 60mHJPA2 - VortexJPA2 - Kogel ---
    440 Noah Schoonhoven AV Atverni 1000m
    JPA2 - 1000m ------
    441 Patrick Hees AV 1923 Vortex
    Kogel
    JPA2 - VortexJPA2 - Kogel -----
    442 Quinn Jager Pijnenburg 1000m
    Vortex
    Kogel
    JPA2 - 1000mJPA2 - VortexJPA2 - Kogel ----
    443 Quinten de Vos PAC 60m
    1000m
    60mH
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - 60mH ----
    444 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 60m
    1000m
    Kogel
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - KogelJPA2 - Ver groep 1 ---
    445 Ravi Snoek BAV Hoog
    JPA2 - Hoog groep 2 ------
    446 Richard de Kort Leiden 60m
    60mH
    Hoog
    JPA2 - 60mJPA2 - 60mHJPA2 - Hoog groep 1 ----
    447 Ruben Eefting HAC `63 1000m
    JPA2 - 1000m ------
    448 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 60m
    1000m
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - Ver groep 1 ----
    449 Sam van Keulen Nijmegen 1000m
    Vortex
    JPA2 - 1000mJPA2 - Vortex -----
    450 Sennen Has AV Hera 60m
    60mH
    Kogel
    Hoog
    JPA2 - 60mJPA2 - 60mHJPA2 - KogelJPA2 - Hoog groep 2 ---
    451 Siebe Sesink Nijmegen Vortex
    Ver
    JPA2 - VortexJPA2 - Ver groep 1 -----
    452 Teije Benschop Pijnenburg Vortex
    Kogel
    Hoog
    Ver
    JPA2 - VortexJPA2 - KogelJPA2 - Hoog groep 2JPA2 - Ver groep 1 ---
    453 Teun Merckx Almere `81 60m
    1000m
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - Ver groep 2 ----
    454 Thijmen van der Burg AV Hera 1000m
    Vortex
    Kogel
    Ver
    JPA2 - 1000mJPA2 - VortexJPA2 - KogelJPA2 - Ver groep 1 ---
    455 Ties Oosting AV Trias 60m
    1000m
    Kogel
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - KogelJPA2 - Ver groep 2 ---
    456 Tijmen de Beer GACH 60m
    Kogel
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - KogelJPA2 - Ver groep 2 ----
    457 Tim Verhagen HLLS 1000m
    60mH
    Vortex
    Kogel
    JPA2 - 1000mJPA2 - 60mHJPA2 - VortexJPA2 - Kogel ---
    458 Timo Kieft Pijnenburg 60m
    1000m
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - Ver groep 1 ----
    459 Tion Hilgeman AV Zuidwal Vortex
    Kogel
    Hoog
    Ver
    JPA2 - VortexJPA2 - KogelJPA2 - Hoog groep 1JPA2 - Ver groep 2 ---
    460 Toon Hulman DVTR 60mH
    Vortex
    Kogel
    Hoog
    JPA2 - 60mHJPA2 - VortexJPA2 - KogelJPA2 - Hoog groep 1 ---
    462 Tymen Zwaga De Liemers 1000m
    Vortex
    Kogel
    JPA2 - 1000mJPA2 - VortexJPA2 - Kogel ----
    463 William van Triest Clytoneus 1000m
    60mH
    Vortex
    Kogel
    JPA2 - 1000mJPA2 - 60mHJPA2 - VortexJPA2 - Kogel ---
    464 Yuri Van den Berg AV Zuidwal Vortex
    Hoog
    Ver
    JPA2 - VortexJPA2 - Hoog groep 2JPA2 - Ver groep 1 ----
    465 Yvo van den IJssel De Liemers 60m
    1000m
    Kogel
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - KogelJPA2 - Ver groep 1 ---
    466 Zeb van Elk AV `40 1000m
    Vortex
    JPA2 - 1000mJPA2 - Vortex -----

    Verenigingen 'Jongens Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Almere `81 AM81 2
    Altis ALTS 1
    ARV Ilion ILIO 5
    Atletiekvereniging ATH ATH 1
    AV 1923 AV23 2
    AV Atverni ATVN 1
    AV Clytoneus CLYT 1
    AV Daventria 1906 DVTR 1
    AV De Liemers LMRS 2
    AV Heerenveen HRVN 2
    AV Hera HERA 4
    AV NEA-Volharding NEAV 1
    AV Phoenix PHNX 1
    AV Pijnenburg PNBG 8
    AV Rijnsoever RYNS 2
    AV Trias TRAS 1
    AV Zeewolde ZWLD 2
    AV Zuidwal ZDWL 2
    AV `40 AV40 1
    BAV BAV 1
    Climax CLMX 1
    DJA DJA 1
    Eindhoven Atletiek EHAT 1
    Fortius FORT 1
    GAC Hilversum GACH 2
    HAC `63 HC63 1
    Hellas Utrecht HLLS 2
    KAV Holland KAVH 2
    Leiden Atletiek LATL 4
    Nijmegen Atletiek NYMG 4
    PAC PAC 2
    Prins Hendrik PH 1
    SAV SAV 2
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • Vortex
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Jongens Pupil A2

    # Naam Res OBP
    1 Manne Baan Leiden 8,62 +0.3 m/s8,68
    2 Jim Putter DJA 8,63 +0.3 m/s8,57
    3 Fabio Valle AV 1923 8,74 +0.3 m/s8,90
    4 Tijmen de Beer GACH 8,75 +0.3 m/s8,76
    5 Quinten de Vos PAC 8,95 +0.3 m/s8,86
    6 Mostafa Al-Bayati NEAV 8,99 +0.3 m/s9,03
    7 Ivar Schiltmans PAC 9,12 +0.3 m/s9,18
    8 Davey Ouwehand Rijnsoever 9,18 +0.3 m/s9,00
    9 Maurits Groeneveld KAV Holland 9,27 -0.1 m/s9,33
    10 Abel Kovacs-Borbas ATH 9,30 +0.3 m/s8,84
    11 Teun Merckx Almere `81 9,31 -0.1 m/s9,30
    12 Richard de Kort Leiden 9,34 -0.1 m/s9,34
    13 Daan Wijnand KAV Holland 9,35 +0.3 m/s9,20
    13 Joep den Dulk Leiden 9,35 -0.1 m/s9,35
    15 Mart Bijker Heerenveen 9,44 +0.0 m/s9,50
    16 Ilya Nauta Heerenveen 9,49 +0.3 m/s9,10
    17 Beer Timmer HLLS 9,51 +0.0 m/s9,41
    18 Carsten Schouten ARV Ilion 9,54 +0.0 m/s9,55
    19 Kian Sanches AV Hera 9,55 -0.1 m/s9,34
    20 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 9,57 +0.0 m/s9,45
    21 Bram Verhoeven Climax 9,58 +0.3 m/s10,00
    22 Yvo van den IJssel De Liemers 9,62 +0.3 m/s9,27
    23 Ties Oosting AV Trias 9,66 -0.1 m/s9,33
    24 Bram Jansen ARV Ilion 9,68 +0.0 m/s9,55
    25 Sennen Has AV Hera 9,69 +0.3 m/s9,69
    25 Emir Bektesevic Eindhoven 9,69 +0.3 m/s10,00
    27 Max Veerbeek Nijmegen 9,72 +0.5 m/s10,14
    28 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 9,74 +0.0 m/s9,38
    29 Joppe van Sleeuwen Nijmegen 9,95 +0.3 m/s10,06
    29 Maxim van Dorp Fortius 9,95 +0.3 m/s9,59
    31 Marco van Gelder PH 10,08 +0.3 m/s10,11
    32 Cas Battem AV Hera 10,33 +0.5 m/s10,21
    33 Keano Smits AV Zeewolde 10,45 +0.5 m/s10,70
    34 Timo Kieft Pijnenburg 10,74 +0.5 m/s10,70
    35 Mees Hirsch Pijnenburg 10,82 +0.5 m/s10,47
    36 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 11,06 +0.5 m/s11,00

    Uitslagen 1000 meter Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBP
    1 Abel Kovacs-Borbas ATH 3:11,97 3:15,66
    2 Yvo van den IJssel De Liemers 3:15,86 3:16,67
    3 Sam van Keulen Nijmegen 3:18,90 3:26,35
    4 Quinten de Vos PAC 3:19,71 3:15,12
    5 Ruben Eefting HAC `63 3:20,75 3:25,99
    6 Teun Merckx Almere `81 3:21,54 3:27,95
    7 Ivar Schiltmans PAC 3:22,61 3:22,15
    8 Davey Ouwehand Rijnsoever 3:22,91 3:21,59
    9 Joep den Dulk Leiden 3:26,36 3:25,49
    10 William van Triest Clytoneus 3:27,18 3:24,27
    11 Mart Bijker Heerenveen 3:29,15 3:35,30
    12 Mostafa Al-Bayati NEAV 3:29,28 3:29,89
    13 Tymen Zwaga De Liemers 3:30,05 3:39,22
    14 Koray Yandi Almere `81 3:31,81 3:41,45
    15 Max Veerbeek Nijmegen 3:32,32 3:43,88
    16 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 3:33,31 3:37,20
    17 Ilya Nauta Heerenveen 3:35,10 3:42,89
    18 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3:39,01 3:32,52
    19 Joppe van Sleeuwen Nijmegen 3:43,48 4:00,63
    20 Marco van Gelder PH 3:43,95 3:47,60
    21 Thijmen van der Burg AV Hera 3:47,31 3:39,14
    22 Maxim van Dorp Fortius 3:51,34 3:49,85
    23 Zeb van Elk AV `40 3:54,78 3:45,83
    24 Bram Verhoeven Climax 3:57,45 4:10,00
    25 Tim Verhagen HLLS 3:57,94 3:52,52
    26 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 4:11,05 4:01,90
    27 Timo Kieft Pijnenburg 4:11,68 4:09,93
    28 Quinn Jager Pijnenburg 4:27,47 4:05,62
    Ties Oosting AV Trias DNS 3:26,00
    Niels Bitter GACH DNS 3:40,56
    Noah Schoonhoven AV Atverni DNS 3:24,48

    Uitslagen 60 meter horden Jongens Pupil A2

    # Naam Res OBP
    1 Quinten de Vos PAC 10,29 +0.3 m/s11,00
    2 Ilya Nauta Heerenveen 10,41 -0.2 m/s10,20
    3 Carsten Schouten ARV Ilion 10,57 -0.2 m/s10,78
    4 Niels Bitter GACH 10,67 +0.2 m/s11,50
    5 Beer Timmer HLLS 10,71 +0.2 m/s12,27
    6 Richard de Kort Leiden 10,91 +0.3 m/s10,96
    7 Toon Hulman DVTR 11,08 -0.2 m/s10,70
    8 Sennen Has AV Hera 11,23 -0.2 m/s10,22
    9 William van Triest Clytoneus 11,42 +0.2 m/s11,65
    10 Joeri Appelo SAV 11,52 +0.3 m/s10,80
    11 Maxim van Dorp Fortius 11,78 +0.2 m/s12,34
    12 Ivar Martens ARV Ilion 12,13 +0.3 m/s10,89
    13 Tim Verhagen HLLS 12,18 +0.3 m/s11,17
    14 Cas Battem AV Hera 12,53 +0.2 m/s15,00
    Manne Baan Leiden DNS 10,03

    Uitslagen Vortexwerpen Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBP
    1 Tion Hilgeman AV Zuidwal 48,42 40,58
    2 Casper de Winter ARV Ilion 45,86 41,50
    3 Patrick Hees AV 1923 42,92 39,50
    4 Niels Bitter GACH 42,09 33,09
    5 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 40,09 38,00
    6 Tymen Zwaga De Liemers 37,37 36,86
    7 Toon Hulman DVTR 35,41 40,50
    8 Zeb van Elk AV `40 35,25 37,61
    9 Sam van Keulen Nijmegen 33,31 33,05
    10 Joeri Appelo SAV 33,24 31,57
    11 Jesse Cools Altis 32,65 29,81
    12 Siebe Sesink Nijmegen 31,82 30,86
    13 Maarten Arnoldus Pijnenburg 31,09 27,28
    14 Ivar Martens ARV Ilion 30,60 31,00
    15 Jessy Struijs SAV 29,81 31,47
    16 Hugo van 't Klooster Pijnenburg 28,83 27,54
    17 William van Triest Clytoneus 27,80 30,76
    18 Yuri Van den Berg AV Zuidwal 27,67 21,42
    19 Tim Verhagen HLLS 26,84 31,29
    20 Thijmen van der Burg AV Hera 26,32 22,00
    21 Koray Yandi Almere `81 22,69 24,23
    22 Lucas Karelsen Pijnenburg 18,72 15,70
    23 Teije Benschop Pijnenburg 18,70 18,67
    24 Quinn Jager Pijnenburg 16,28 13,29

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBP
    1 Jessy Struijs SAV 9,75 9,28
    2 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 9,45 9,68
    3 Jim Putter DJA 9,41 9,52
    4 Patrick Hees AV 1923 9,01 9,16
    5 Ties Oosting AV Trias 8,78 9,06
    6 Tion Hilgeman AV Zuidwal 8,77 8,79
    7 Kian Sanches AV Hera 8,52 8,97
    8 Casper de Winter ARV Ilion 8,47 8,60
    9 Tijmen de Beer GACH 8,42 8,21
    10 Niels Bitter GACH 8,09 7,53
    11 Joeri Appelo SAV 8,05 8,51
    12 Ilya Nauta Heerenveen 7,88 7,60
    13 Tymen Zwaga De Liemers 7,85 7,67
    14 Mostafa Al-Bayati NEAV 7,68 7,98
    15 Beer Timmer HLLS 7,63 7,23
    16 Maxim van Dorp Fortius 7,59 7,11
    17 Toon Hulman DVTR 7,18 7,60
    18 William van Triest Clytoneus 6,94 6,58
    19 Hugo van 't Klooster Pijnenburg 6,81 6,68
    20 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 6,60 6,60
    21 Fabio Valle AV 1923 6,57 ---
    22 Koen Bruin AV Phoenix 6,42 6,64
    23 Tim Verhagen HLLS 6,25 6,83
    24 Teije Benschop Pijnenburg 6,03 5,90
    25 Sennen Has AV Hera 5,99 6,76
    26 Yvo van den IJssel De Liemers 5,89 6,14
    27 Thijmen van der Burg AV Hera 5,78 5,90
    28 Emir Bektesevic Eindhoven 5,63 6,50
    29 Keano Smits AV Zeewolde 5,53 5,29
    30 Cas Battem AV Hera 5,34 7,75
    31 Mees Hirsch Pijnenburg 5,14 5,16
    32 Bram Verhoeven Climax 4,76 5,00
    33 Quinn Jager Pijnenburg 4,60 4,52

    Uitslagen Verspringen Jongens Pupil A2

    # Naam Res OBP
    1 Manne Baan Leiden 4,72 4,41
    2 Jim Putter DJA 4,48 4,54
    3 Mostafa Al-Bayati NEAV 4,44 4,36
    4 Tijmen de Beer GACH 4,37 4,51
    5 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 4,30 4,15
    6 Ties Oosting AV Trias 4,20 4,59
    7 Maurits Groeneveld KAV Holland 4,14 4,23
    8 Teun Merckx Almere `81 4,12 4,10
    9 Kian Sanches AV Hera 4,08 4,05
    9 Davey Ouwehand Rijnsoever 4,08 4,30
    11 Daan Wijnand KAV Holland 4,05 4,30
    12 Fabio Valle AV 1923 4,00 4,11
    12 Ivar Schiltmans PAC 4,00 4,15
    12 Siebe Sesink Nijmegen 4,00 3,86
    15 Bram Jansen ARV Ilion 3,98 3,90
    16 Casper de Winter ARV Ilion 3,94 3,97
    17 Koray Yandi Almere `81 3,79 3,62
    18 Abel Kovacs-Borbas ATH 3,78 4,05
    19 Abel Molenaar Leiden 3,74 3,30
    20 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3,70 3,76
    21 Yvo van den IJssel De Liemers 3,65 3,70
    22 Marco van Gelder PH 3,64 3,44
    23 Emir Bektesevic Eindhoven 3,63 3,53
    24 Yuri Van den Berg AV Zuidwal 3,38 3,22
    25 Maarten Arnoldus Pijnenburg 3,35 3,38
    26 Hugo van 't Klooster Pijnenburg 3,32 3,45
    27 Keano Smits AV Zeewolde 3,28 3,11
    28 Bram Verhoeven Climax 3,27 3,50
    29 Thijmen van der Burg AV Hera 3,24 3,29
    30 Teije Benschop Pijnenburg 3,23 3,24
    31 Mees Hirsch Pijnenburg 2,95 3,10
    32 Timo Kieft Pijnenburg 2,86 2,96
    33 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 2,85 3,38
    34 Lucas Karelsen Pijnenburg 2,60 2,93
    Tion Hilgeman AV Zuidwal DNS 4,14