Categorie 'Meisjes Pupil B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 24
Categorie afkorting: MPB
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 40 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 1 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 600 meter
  • Tijdschema 'Meisjes Pupil B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:15 40m Uitslagen
    10:45 Hoog
    hoog 2
    Uitslagen
    12:30 Kogel
    kogel 2
    Uitslagen
    14:05 600m Uitslagen


    Tijdschema

    10:15u14:10u
    Meisjes Pupil B
    40m
    Hoog - hoog 2
    Kogel - kogel 2
    600m

    Atleten 'Meisjes Pupil B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 600m
    518 Suze van Driel AAC `61 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    519 Carlijn Etting AAC `61 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    520 Lieke Ottevanger AAC `61 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    521 Sofie Venema AAC `61 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    527 Evy Eising ARV Ilion 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    549 Manon Delhaas AV Aquilo Meerkamp
    MPB - Meerkamp a -
    550 Lindsey Kuil AV Aquilo 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    551 Rianne Kuiper AV Aquilo 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    552 Lotte Smith AV Aquilo 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    573 Elise Hesling Fivelstreek 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    585 Lois Richardson Heerenveen 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    589 Emma Le Blansch Hollandia 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    650 Kirsten Wever AV Jahn II 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    670 Hester Bruins ChiTA 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    699 Zonne Hozee SPWS 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    700 Fay Prins SPWS 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    701 Nienke Veldthuis SPWS 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    702 Puck Voors SPWS 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    703 Elin Zwikker SPWS 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    766 Anouk Huisman Groningen 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    767 Florine Kruiter Groningen 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    783 Jennecy Prokop Phanos 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    784 Sophie de Haas SAV 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a
    789 Marjolie Spelde SV Veendam 600m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 600m a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 4
    ARV Ilion ILIO 1
    AV Aquilo AQLO 4
    AV Fivelstreek FVLS 1
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV Hollandia HLLD 1
    AV Jahn II JAHN 1
    ChiTA Chita 1
    EAC De Sperwers SPWS 5
    Groningen Atletiek GRNG 2
    Phanos PHNS 1
    SAV SAV 1
    SV Veendam Atletiek VNDM 1

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil B

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Emma Le Blansch Hollandia 6,96 6,14 1,00 1317
    2 Puck Voors SPWS 7,44 5,12 1,05 1188
    3 Sophie de Haas SAV 7,41 4,21 1,00 1093
    4 Suze van Driel AAC `61 7,67 4,32 1,00 1051
    5 Lois Richardson Heerenveen 7,68 4,26 0,95 1009
    6 Elise Hesling Fivelstreek 7,79 3,72 1,00 984
    7 Lieke Ottevanger AAC `61 7,13 3,01 0,90 981
    8 Evy Eising ARV Ilion 7,55 4,00 0,90 976
    9 Jennecy Prokop Phanos 7,76 3,39 1,00 963
    10 Kirsten Wever AV Jahn II 8,03 3,20 1,05 937
    11 Zonne Hozee SPWS 8,02 3,76 0,95 911
    12 Carlijn Etting AAC `61 8,23 3,75 0,90 839
    13 Elin Zwikker SPWS 7,88 2,80 0,85 780
    14 Anouk Huisman Groningen 7,94 2,78 0,85 768
    15 Nienke Veldthuis SPWS 8,34 3,07 0,90 766
    16 Sofie Venema AAC `61 8,00 2,35 0,90 755
    17 Rianne Kuiper AV Aquilo 7,52 2,11 0,80 743
    18 Manon Delhaas AV Aquilo 7,96 2,52 0,85 741
    19 Lotte Smith AV Aquilo 8,73 3,00 0,90 702
    20 Marjolie Spelde SV Veendam 8,37 2,84 0,75 631
    21 Lindsey Kuil AV Aquilo 9,05 2,59 0,80 548
    22 Hester Bruins ChiTA 8,14 2,72 0,60 546
    23 Fay Prins SPWS DNS DNS DNS 0
    23 Florine Kruiter Groningen DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Emma Le Blansch Hollandia 6,96 6,90 560
    2 Lieke Ottevanger AAC `61 7,13 --- 523
    3 Sophie de Haas SAV 7,41 --- 466
    4 Puck Voors SPWS 7,44 --- 460
    5 Rianne Kuiper AV Aquilo 7,52 --- 444
    6 Evy Eising ARV Ilion 7,55 --- 438
    7 Suze van Driel AAC `61 7,67 --- 416
    8 Lois Richardson Heerenveen 7,68 --- 414
    9 Jennecy Prokop Phanos 7,76 --- 400
    10 Elise Hesling Fivelstreek 7,79 --- 394
    11 Elin Zwikker SPWS 7,88 --- 378
    12 Anouk Huisman Groningen 7,94 --- 368
    13 Manon Delhaas AV Aquilo 7,96 --- 365
    14 Sofie Venema AAC `61 8,00 --- 358
    15 Zonne Hozee SPWS 8,02 --- 354
    16 Kirsten Wever AV Jahn II 8,03 --- 353
    17 Hester Bruins ChiTA 8,14 --- 334
    18 Carlijn Etting AAC `61 8,23 --- 320
    19 Nienke Veldthuis SPWS 8,34 --- 303
    20 Marjolie Spelde SV Veendam 8,37 8,69 298
    21 Lotte Smith AV Aquilo 8,73 --- 245
    22 Lindsey Kuil AV Aquilo 9,05 --- 201
    Fay Prins SPWS DNS --- 0
    Florine Kruiter Groningen DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Emma Le Blansch Hollandia 6,14 6,80 415
    2 Puck Voors SPWS 5,12 --- 349
    3 Suze van Driel AAC `61 4,32 --- 293
    4 Lois Richardson Heerenveen 4,26 --- 289
    5 Sophie de Haas SAV 4,21 --- 285
    6 Evy Eising ARV Ilion 4,00 --- 269
    7 Zonne Hozee SPWS 3,76 --- 251
    8 Carlijn Etting AAC `61 3,75 --- 250
    9 Elise Hesling Fivelstreek 3,72 --- 248
    10 Jennecy Prokop Phanos 3,39 --- 221
    11 Kirsten Wever AV Jahn II 3,20 --- 205
    12 Nienke Veldthuis SPWS 3,07 --- 194
    13 Lieke Ottevanger AAC `61 3,01 --- 189
    14 Lotte Smith AV Aquilo 3,00 --- 188
    15 Marjolie Spelde SV Veendam 2,84 --- 174
    16 Elin Zwikker SPWS 2,80 --- 170
    17 Anouk Huisman Groningen 2,78 --- 168
    18 Hester Bruins ChiTA 2,72 --- 163
    19 Lindsey Kuil AV Aquilo 2,59 --- 151
    20 Manon Delhaas AV Aquilo 2,52 --- 144
    21 Sofie Venema AAC `61 2,35 --- 128
    22 Rianne Kuiper AV Aquilo 2,11 --- 103
    Fay Prins SPWS DNS --- 0
    Florine Kruiter Groningen DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Kirsten Wever AV Jahn II 1,05 --- 379
    1 Puck Voors SPWS 1,05 --- 379
    3 Jennecy Prokop Phanos 1,00 --- 342
    3 Emma Le Blansch Hollandia 1,00 1,05 342
    3 Elise Hesling Fivelstreek 1,00 --- 342
    3 Sophie de Haas SAV 1,00 --- 342
    3 Suze van Driel AAC `61 1,00 --- 342
    8 Lois Richardson Heerenveen 0,95 --- 306
    8 Zonne Hozee SPWS 0,95 --- 306
    10 Evy Eising ARV Ilion 0,90 --- 269
    10 Lotte Smith AV Aquilo 0,90 --- 269
    10 Lieke Ottevanger AAC `61 0,90 --- 269
    10 Carlijn Etting AAC `61 0,90 --- 269
    10 Sofie Venema AAC `61 0,90 --- 269
    10 Nienke Veldthuis SPWS 0,90 --- 269
    16 Manon Delhaas AV Aquilo 0,85 --- 232
    16 Elin Zwikker SPWS 0,85 --- 232
    16 Anouk Huisman Groningen 0,85 --- 232
    19 Rianne Kuiper AV Aquilo 0,80 --- 196
    19 Lindsey Kuil AV Aquilo 0,80 --- 196
    21 Marjolie Spelde SV Veendam 0,75 0,80 159
    22 Hester Bruins ChiTA 0,60 --- 49
    Fay Prins SPWS DNS --- 0
    Florine Kruiter Groningen DNS --- 0

    Uitslagen 600 meter Meisjes Pupil B

    # Naam ResOBP
    1 Emma Le Blansch Hollandia 2:16,7h 2:09,60
    2 Puck Voors SPWS 2:23,5h ---
    3 Suze van Driel AAC `61 2:27,4h ---
    4 Evy Eising ARV Ilion 2:27,8h ---
    5 Sofie Venema AAC `61 2:28,5h ---
    6 Elin Zwikker SPWS 2:28,9h ---
    7 Sophie de Haas SAV 2:30,1h ---
    8 Anouk Huisman Groningen 2:31,4h ---
    9 Zonne Hozee SPWS 2:31,8h ---
    10 Elise Hesling Fivelstreek 2:34,9h ---
    11 Rianne Kuiper AV Aquilo 2:35,6h ---
    12 Lotte Smith AV Aquilo 2:41,4h ---
    13 Kirsten Wever AV Jahn II 2:42,1h ---
    14 Carlijn Etting AAC `61 2:46,8h ---
    15 Lieke Ottevanger AAC `61 2:47,2h ---
    16 Hester Bruins ChiTA 2:48,9h ---
    17 Jennecy Prokop Phanos 2:49,8h ---
    18 Nienke Veldthuis SPWS 2:51,3h ---
    19 Marjolie Spelde SV Veendam 2:52,1h 3:05,68
    20 Lindsey Kuil AV Aquilo 3:14,6h ---
    Lois Richardson Heerenveen DNS ---
    Fay Prins SPWS DNS ---
    Florine Kruiter Groningen DNS ---