Categorie 'Meisjes Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 11
Categorie afkorting: MJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
  • 50 meter ( 1 pogingen )
  • 60 meter ( 1 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 6 x Kogelstoten
  • 10 x Hoogspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    14:40 Kogel
    kogel2
    Uitslagen
    14:50 Hoog
    hoog2
    Uitslagen
    15:20 50m Uitslagen
    16:35 60m Uitslagen


    Tijdschema

    14:40u16:45u
    Meisjes Junior B
    Kogel - kogel2
    50m
    60m

    Verenigingen 'Meisjes Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Flevo Delta FLDT 1
    AV Impala IMPL 2
    AV Jahn II JAHN 1
    ChiTA Chita 2
    Groningen Atletiek GRNG 1
    HAC `63 HC63 3
    SV Veendam Atletiek VNDM 1
  • Meerkamp
  • Meerkamp - 50m
  • Meerkamp - 60m
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior B

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Anduella Kwasiba AV Jahn II 7,07 8,23 1381
    2 Iris Mulder HAC `63 7,39 8,74 1145
    3 Yassine Bulthuis AV Impala 7,49 8,78 1105
    4 Maaike Geerling HAC `63 7,51 8,93 1062
    5 Chaïra Valerius AV Impala 7,54 8,99 1040
    6 Janiek Fennema ChiTA 7,76 9,15 942
    7 Lotte Schutten SV Veendam 8,00 9,30 845
    8 Laura Veenstra HAC `63 7,93 9,46 828
    9 Bernadet Bos ChiTA 8,86 10,55 402

    Uitslagen Meerkamp 50 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Anduella Kwasiba AV Jahn II 7,07 7,23 672
    2 Iris Mulder HAC `63 7,39 --- 573
    3 Yassine Bulthuis AV Impala 7,49 7,45 543
    4 Maaike Geerling HAC `63 7,51 --- 537
    5 Chaïra Valerius AV Impala 7,54 --- 529
    6 Janiek Fennema ChiTA 7,76 --- 468
    7 Laura Veenstra HAC `63 7,93 --- 423
    8 Lotte Schutten SV Veendam 8,00 --- 405
    9 Bernadet Bos ChiTA 8,86 --- 208

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Anduella Kwasiba AV Jahn II 8,23 8,04 709
    2 Iris Mulder HAC `63 8,74 --- 572
    3 Yassine Bulthuis AV Impala 8,78 8,56 562
    4 Maaike Geerling HAC `63 8,93 --- 525
    5 Chaïra Valerius AV Impala 8,99 --- 511
    6 Janiek Fennema ChiTA 9,15 --- 474
    7 Lotte Schutten SV Veendam 9,30 --- 440
    8 Laura Veenstra HAC `63 9,46 --- 405
    9 Bernadet Bos ChiTA 10,55 --- 194

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Nikki Boon Flevo Delta 13,76 ---
    2 Isabeau Leegwater Groningen 9,56 ---
    3 Bernadet Bos ChiTA 7,74 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Chaïra Valerius AV Impala 1,55 ---
    2 Yassine Bulthuis AV Impala 1,50 1,45
    3 Maaike Geerling HAC `63 1,45 ---
    4 Janiek Fennema ChiTA 1,40 ---