Categorie 'Meisjes Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 15
Categorie afkorting: MJA
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 4 x Kogelstoten
  • 4 x Hink-stap-springen
  • 10 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior A'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:30 HSS
    bak 1
    Uitslagen
    12:00 Ver
    bak 1
    Uitslagen
    13:30 Polshoog Uitslagen
    13:30 Kogel Uitslagen
    13:30 HSS
    bak 1
    Uitslagen
    15:00 Kogel Uitslagen
    15:00 Ver
    bak 1
    Uitslagen


    Tijdschema

    10:30u16:30u
    Meisjes Junior A
    HSS - bak 1
    Ver - bak 1
    Ver - bak 1

    Atleten 'Meisjes Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep KogelHSSPolshoogVer
    90 Sanne van Drunen Almere `81 HSS
    Alle categ...10.30 uur ---
    113 Mieke Brinkman ARV Ilion Kogel
    Ver
    Alle categ...15.00 uurAlle categ...12.00 uur --
    117 Romy Corver ARV Ilion Polshoog
    Alle categ...13.30 uur ---
    140 Lysette Wanders ARV Ilion Kogel
    Polshoog
    Alle categ...15.00 uurAlle categ...13.30 uur --
    142 Racquelle Biezen AV 1923 Kogel
    Alle categ...13.30 uur ---
    144 Naseya Weinchard AV 1923 Ver
    Alle categ...12.00 uur ---
    150 Danique de Haan DVTR Kogel
    Ver
    Alle categ...13.30 uurAlle categ...15.00 uur --
    153 Lynn van Zijl DVTR Kogel
    Ver
    Alle categ...13.30 uurAlle categ...15.00 uur --
    156 Joyce Schumacher Flevo Delta Ver
    Alle categ...15.00 uur ---
    179 Jenny Tchedjo U-Track Kogel
    Alle categ...15.00 uur ---
    206 Edikan Ekpo Haag HSS
    Alle categ...13.30 uur ---
    219 Pien Meijs HAAS Polshoog
    Alle categ...13.30 uur ---
    233 Judeska Sheppard Rotterdam HSS
    Alle categ...10.30 uur ---
    483 Nienke Voorheijen THOR HSS
    Alle categ...10.30 uur ---
    484 Jenny Tchedjo U-Track Kogel
    Alle categ...13.30 uur ---

    Verenigingen 'Meisjes Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Almere `81 AM81 1
    ARV Ilion ILIO 3
    AV 1923 AV23 2
    AV Daventria 1906 DVTR 2
    AV Flevo Delta FLDT 1
    Haag Atletiek HAAG 1
    NSAV `t Haasje HAAS 1
    Rotterdam Atletiek RDAM 1
    THOR THOR 1
    U-Track UTRK 2
  • Kogel
  • HSS
  • Polshoog
  • Ver
  • Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior A

    # Naam KogelOBP
    1 Jenny Tchedjo U-Track 12,16 ---
    2 Racquelle Biezen AV 1923 10,96 ---
    3 Lynn van Zijl DVTR 10,96 ---
    4 Lysette Wanders ARV Ilion 9,21 ---
    5 Danique de Haan DVTR 8,98 ---
    6 Mieke Brinkman ARV Ilion 7,30 ---
    Jenny Tchedjo U-Track NM ---

    Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior A

    # Naam HSSOBP
    1 Judeska Sheppard Rotterdam 11,22 ---
    2 Sanne van Drunen Almere `81 10,01 10,90
    3 Nienke Voorheijen THOR 9,95 10,22
    Edikan Ekpo Haag NM 11,72

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior A

    # Naam PolshoogOBP
    1 Romy Corver ARV Ilion 2,27 2,35
    2 Lysette Wanders ARV Ilion 2,07 2,55
    Pien Meijs HAAS NM ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior A

    # Naam VerOBP
    1 Joyce Schumacher Flevo Delta 5,39 5,71
    2 Lynn van Zijl DVTR 5,11 ---
    3 Danique de Haan DVTR 4,89 ---
    4 Naseya Weinchard AV 1923 4,57 ---
    5 Mieke Brinkman ARV Ilion 4,25 ---