Categorie 'Meisjes Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 27
Categorie afkorting: MJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 4 x Kogelstoten
  • 4 x Hink-stap-springen
  • 10 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:30 HSS
    bak 1
    Uitslagen
    10:30 Kogel Uitslagen
    12:00 Ver
    bak 1
    Uitslagen
    12:00 Kogel Uitslagen
    13:30 Polshoog Uitslagen
    13:30 Kogel Uitslagen
    13:30 HSS
    bak 1
    Uitslagen
    15:00 Ver
    bak 1
    Uitslagen
    15:00 Kogel Uitslagen


    Tijdschema

    10:30u16:30u
    Meisjes Junior B
    HSS - bak 1
    Ver - bak 1
    Kogel

    Atleten 'Meisjes Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep KogelHSSPolshoogVer
    120 Thyra van Diemen ARV Ilion Polshoog
    Alle categ...13.30 uur ---
    127 Nanah Fung-Loy ARV Ilion Kogel
    Polshoog
    Ver
    Alle categ...10.30 uurAlle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur -
    130 Maaike van der Hulst ARV Ilion Kogel
    Alle categ...12.00 uur ---
    135 Sterre de Rooij ARV Ilion HSS
    Ver
    Alle categ...10.30 uurAlle categ...12.00 uur --
    136 Zoë Sedney ARV Ilion Kogel
    Ver
    Alle categ...12.00 uurAlle categ...15.00 uur --
    146 Mila Wacht AAV `36 Kogel
    Ver
    Alle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur --
    163 Sarah van der Stam AVGM Kogel
    HSS
    Alle categ...15.00 uurAlle categ...10.30 uur --
    165 Rikst Slot Heerenveen Kogel
    Ver
    Alle categ...12.00 uurAlle categ...15.00 uur --
    166 Terri Talan Heerenveen Kogel
    HSS
    Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uur --
    167 Kahlan Veen Heerenveen Kogel
    Ver
    Alle categ...12.00 uurAlle categ...15.00 uur --
    169 Mara Cotterink AV Lycurgus Kogel
    Ver
    Alle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur --
    171 Sienna Klous AV Lycurgus Ver
    Alle categ...12.00 uur ---
    173 Annyka Wanders ARV Ilion Kogel
    Alle categ...10.30 uur ---
    177 Sophie van den Berg AV NOP Kogel
    Ver
    Alle categ...12.00 uurAlle categ...15.00 uur --
    180 Anouk Schoop AV NOP Ver
    Alle categ...15.00 uur ---
    182 Margo Schippers AV Rijssen Kogel
    HSS
    Alle categ...12.00 uurAlle categ...10.30 uur --
    192 Elisanne Buunk AVA `70 Kogel
    HSS
    Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uur --
    200 Tes Van Noort HRCL HSS
    Alle categ...10.30 uur ---
    208 Samar Ahmed HLLS Polshoog
    Alle categ...13.30 uur ---
    212 Kira van den Ham HLLS Polshoog
    Alle categ...13.30 uur ---
    214 Isabelle Reijman Leiden Kogel
    Alle categ...13.30 uur ---
    218 Marjolein Klaren MPM Polshoog
    Alle categ...13.30 uur ---
    223 Joyce van Welie PAC Kogel
    Ver
    Alle categ...12.00 uurAlle categ...15.00 uur --
    235 Amy Hasselton Spado Kogel
    Ver
    Alle categ...12.00 uurAlle categ...15.00 uur --
    237 Lieke Blommestein Tempo AV HSS
    Alle categ...10.30 uur ---
    482 Esmee Lamers THOR Ver
    Alle categ...12.00 uur ---
    488 Louiza Kruiswijk AV Atverni HSS
    Alle categ...13.30 uur ---

    Verenigingen 'Meisjes Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 1
    ARV Ilion ILIO 6
    AV Atverni ATVN 1
    AV Generaal Michaelis AVGM 1
    AV Heerenveen HRVN 3
    AV Lycurgus LYCG 2
    AV NOP NOP 2
    AV Rijssen RSSN 1
    AVA `70 AV70 1
    DK en AV Hercules HRCL 1
    Hellas Utrecht HLLS 2
    Leiden Atletiek LATL 1
    Marathon Pim Mulier MPM 1
    PAC PAC 1
    Spado SPDO 1
    Tempo AV TMPO 1
    THOR THOR 1
  • Kogel
  • HSS
  • Polshoog
  • Ver
  • Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

    # Naam KogelOBP
    1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 13,15 ---
    2 Joyce van Welie PAC 12,77 12,77
    3 Kahlan Veen Heerenveen 12,23 ---
    4 Zoë Sedney ARV Ilion 12,04 ---
    5 Sophie van den Berg AV NOP 11,11 ---
    6 Isabelle Reijman Leiden 10,24 10,95
    7 Terri Talan Heerenveen 10,18 ---
    8 Amy Hasselton Spado 10,14 10,12
    9 Rikst Slot Heerenveen 9,85 10,99
    10 Margo Schippers AV Rijssen 9,74 ---
    11 Elisanne Buunk AVA `70 9,21 9,16
    12 Mara Cotterink AV Lycurgus 8,99 ---
    13 Maaike van der Hulst ARV Ilion 8,19 ---
    14 Sarah van der Stam AVGM 6,68 ---
    15 Annyka Wanders ARV Ilion 6,55 ---
    Mila Wacht AAV `36 DNS 9,90

    Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

    # Naam HSSOBP
    1 Louiza Kruiswijk AV Atverni 11,11 11,64
    2 Margo Schippers AV Rijssen 10,19 11,04
    3 Terri Talan Heerenveen 9,85 ---
    4 Sarah van der Stam AVGM 9,74 ---
    5 Elisanne Buunk AVA `70 9,69 9,95
    6 Lieke Blommestein Tempo AV 9,20 ---
    7 Sterre de Rooij ARV Ilion 8,97 ---
    Tes Van Noort HRCL DNS ---

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam PolshoogOBP
    1 Thyra van Diemen ARV Ilion 3,57 ---
    2 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 3,27 ---
    3 Samar Ahmed HLLS 3,17 3,10
    4 Marjolein Klaren MPM 2,67 ---
    Kira van den Ham HLLS NM 2,90

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

    # Naam VerOBP
    1 Zoë Sedney ARV Ilion 5,44 ---
    2 Anouk Schoop AV NOP 5,35 ---
    3 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 5,29 ---
    4 Amy Hasselton Spado 5,21 5,48
    5 Rikst Slot Heerenveen 5,00 5,45
    6 Mara Cotterink AV Lycurgus 4,83 ---
    7 Joyce van Welie PAC 4,81 5,02
    8 Sophie van den Berg AV NOP 4,79 ---
    9 Sienna Klous AV Lycurgus 4,79 ---
    10 Mila Wacht AAV `36 4,54 4,79
    11 Sterre de Rooij ARV Ilion 4,51 ---
    12 Esmee Lamers THOR 3,96 4,28
    Kahlan Veen Heerenveen DNS ---