Categorie 'Jongens Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 21
Categorie afkorting: JPA2
Berekeningswijze: Pupillen A - Jongens
Meerkamp:
  • 60 meter ( 9 pogingen )
  • 60 meter horden ( 9 pogingen )
  • Kogelstoten ( 9 pogingen )
  • Hoogspringen ( 9 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil A2'

    Snr Naam Onderdelen Team M Team-est
    32 Mart Bijker Heerenveen Team-est
    Meerkamp
    Team 13 a
    39 Dean Meindertsma Heerenveen Team-est
    Meerkamp
    Team 13 a
    40 Ilya Nauta Heerenveen Team-est
    Meerkamp
    Team 13 a
    101 Bas ter Steege Groningen Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    158 Tim Duiven Start `78 Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    166 Reinder Andringa AV Lionitas Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a
    172 Jort Jellema AV Lionitas Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a
    179 Marne van der Kooi AV Impala Team-est
    Meerkamp
    Team 15 a
    182 Rienk Loonstra AV Impala Team-est
    Meerkamp
    Team 15 a
    186 Riva van der Schoot AV Impala Team-est
    Meerkamp
    Team 15 a
    226 Sander de Haan HRRR Team-est
    Meerkamp
    Team 08 a
    238 Tim Elferink AAC `61 Team-est
    Meerkamp
    Team 12 a
    239 Martin Kiewiet AAC `61 Team-est
    Meerkamp
    Team 12 a
    241 Denzel Nieuwenkamp AAC `61 Team-est
    Meerkamp
    Team 12 a
    243 Robin Scheinhardt AAC `61 Team-est
    Meerkamp
    Team 12 a
    247 Lasse Cnubben Groningen Team-est
    Meerkamp
    Team 16 a
    248 Thijs van Dam Groningen Team-est
    Meerkamp
    Team 16 a
    250 Mart Groenboom Groningen Team-est
    Meerkamp
    Team 16 a
    251 Cuno Harmes Groningen Team-est
    Meerkamp
    Team 16 a
    254 Jens Niemeijer Groningen Team-est
    Meerkamp
    Team 16 a
    297 Jort Sloterwijk Groningen Team-est
    Meerkamp
    a

    Verenigingen 'Jongens Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 4
    AV Heerenveen HRVN 3
    AV Horror Sneek HRRR 1
    AV Impala IMPL 3
    AV Lionitas LNTS 2
    AV Start `78 ST78 1
    Groningen Atletiek GRNG 7

    Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A2

    Naam Team 60m60mHKogelHoogPunten totaalTeam punten
    Bas ter Steege Groningen Team 10 10,1 12,4 4,60 0,95 167 167
    Cuno Harmes Groningen Team 16 9,5 11,2 4,80 1,20 233 195
    Dean Meindertsma Heerenveen Team 13 10,7 12,7 4,70 1,05 163 0
    Denzel Nieuwenkamp AAC `61 Team 12 10,7 11,9 6,10 1,00 183 84
    Ilya Nauta Heerenveen Team 13 9,1 10,2 6,50 1,20 278 278
    Jens Niemeijer Groningen Team 16 9,9 11,7 5,30 1,00 194 0
    Jort Jellema AV Lionitas Team 11 11,3 11,8 5,80 1,00 170 136
    Jort Sloterwijk Groningen --- --- --- --- 0
    Lasse Cnubben Groningen Team 16 10,2 11,2 6,70 1,20 238 182
    Marne van der Kooi AV Impala Team 15 9,1 10,2 6,90 1,25 289 289
    Mart Bijker Heerenveen Team 13 9,5 11,2 5,40 1,10 225 181
    Mart Groenboom Groningen Team 16 10,1 11,4 5,10 1,10 205 106
    Martin Kiewiet AAC `61 Team 12 10,0 11,3 4,50 1,00 190 123
    Reinder Andringa AV Lionitas Team 11 9,3 10,3 6,30 1,10 255 255
    Rienk Loonstra AV Impala Team 15 10,9 13,2 6,60 1,05 174 96
    Riva van der Schoot AV Impala Team 15 DNS 13,2 DNS DNS 37 0
    Robin Scheinhardt AAC `61 Team 12 10,8 12,4 3,90 0,85 133 0
    Sander de Haan HRRR Team 08 10,3 11,6 5,80 1,05 199 199
    Thijs van Dam Groningen Team 16 10,0 12,1 5,90 1,05 200 50
    Tim Elferink AAC `61 Team 12 9,2 9,7 8,00 1,15 294 294
    Tim Duiven Start `78 Team 07 10,6 11,8 4,60 1,00 170 170

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Jongens Pupil A2

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Bas ter Steege Groningen Team 10 10,1 --- 58
    Cuno Harmes Groningen Team 16 9,5 --- 72
    Dean Meindertsma Heerenveen Team 13 10,7 --- 45
    Denzel Nieuwenkamp AAC `61 Team 12 10,7 --- 45
    Ilya Nauta Heerenveen Team 13 9,1 --- 83
    Jens Niemeijer Groningen Team 16 9,9 --- 63
    Jort Jellema AV Lionitas Team 11 11,3 --- 34
    Jort Sloterwijk Groningen --- ---
    Lasse Cnubben Groningen Team 16 10,2 --- 56
    Marne van der Kooi AV Impala Team 15 9,1 --- 83
    Mart Bijker Heerenveen Team 13 9,5 --- 72
    Mart Groenboom Groningen Team 16 10,1 --- 58
    Martin Kiewiet AAC `61 Team 12 10,0 --- 61
    Reinder Andringa AV Lionitas Team 11 9,3 --- 78
    Rienk Loonstra AV Impala Team 15 10,9 --- 41
    Riva van der Schoot AV Impala Team 15 DNS --- 0
    Robin Scheinhardt AAC `61 Team 12 10,8 --- 43
    Sander de Haan HRRR Team 08 10,3 --- 54
    Thijs van Dam Groningen Team 16 10,0 --- 61
    Tim Elferink AAC `61 Team 12 9,2 --- 80
    Tim Duiven Start `78 Team 07 10,6 --- 47

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Jongens Pupil A2

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Bas ter Steege Groningen Team 10 12,4 --- 47
    Cuno Harmes Groningen Team 16 11,2 --- 64
    Dean Meindertsma Heerenveen Team 13 12,7 --- 43
    Denzel Nieuwenkamp AAC `61 Team 12 11,9 --- 54
    Ilya Nauta Heerenveen Team 13 10,2 --- 79
    Jens Niemeijer Groningen Team 16 11,7 --- 56
    Jort Jellema AV Lionitas Team 11 11,8 --- 55
    Jort Sloterwijk Groningen --- ---
    Lasse Cnubben Groningen Team 16 11,2 --- 64
    Marne van der Kooi AV Impala Team 15 10,2 --- 79
    Mart Bijker Heerenveen Team 13 11,2 --- 64
    Mart Groenboom Groningen Team 16 11,4 --- 61
    Martin Kiewiet AAC `61 Team 12 11,3 --- 62
    Reinder Andringa AV Lionitas Team 11 10,3 --- 78
    Rienk Loonstra AV Impala Team 15 13,2 --- 37
    Riva van der Schoot AV Impala Team 15 13,2 --- 37
    Robin Scheinhardt AAC `61 Team 12 12,4 --- 47
    Sander de Haan HRRR Team 08 11,6 --- 58
    Thijs van Dam Groningen Team 16 12,1 --- 51
    Tim Elferink AAC `61 Team 12 9,7 --- 88
    Tim Duiven Start `78 Team 07 11,8 --- 55

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Pupil A2

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Bas ter Steege Groningen Team 10 4,60 --- 36
    Cuno Harmes Groningen Team 16 4,80 --- 38
    Dean Meindertsma Heerenveen Team 13 4,70 --- 37
    Denzel Nieuwenkamp AAC `61 Team 12 6,10 --- 52
    Ilya Nauta Heerenveen Team 13 6,50 --- 57
    Jens Niemeijer Groningen Team 16 5,30 --- 43
    Jort Jellema AV Lionitas Team 11 5,80 --- 49
    Jort Sloterwijk Groningen --- ---
    Lasse Cnubben Groningen Team 16 6,70 --- 59
    Marne van der Kooi AV Impala Team 15 6,90 --- 61
    Mart Bijker Heerenveen Team 13 5,40 --- 44
    Mart Groenboom Groningen Team 16 5,10 --- 41
    Martin Kiewiet AAC `61 Team 12 4,50 --- 35
    Reinder Andringa AV Lionitas Team 11 6,30 --- 54
    Rienk Loonstra AV Impala Team 15 6,60 --- 58
    Riva van der Schoot AV Impala Team 15 DNS --- 0
    Robin Scheinhardt AAC `61 Team 12 3,90 --- 28
    Sander de Haan HRRR Team 08 5,80 --- 49
    Thijs van Dam Groningen Team 16 5,90 --- 50
    Tim Elferink AAC `61 Team 12 8,00 --- 74
    Tim Duiven Start `78 Team 07 4,60 --- 36

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A2

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Bas ter Steege Groningen Team 10 0,95 --- 26
    Cuno Harmes Groningen Team 16 1,20 --- 59
    Dean Meindertsma Heerenveen Team 13 1,05 --- 38
    Denzel Nieuwenkamp AAC `61 Team 12 1,00 --- 32
    Ilya Nauta Heerenveen Team 13 1,20 --- 59
    Jens Niemeijer Groningen Team 16 1,00 --- 32
    Jort Jellema AV Lionitas Team 11 1,00 --- 32
    Jort Sloterwijk Groningen --- ---
    Lasse Cnubben Groningen Team 16 1,20 --- 59
    Marne van der Kooi AV Impala Team 15 1,25 --- 66
    Mart Bijker Heerenveen Team 13 1,10 --- 45
    Mart Groenboom Groningen Team 16 1,10 --- 45
    Martin Kiewiet AAC `61 Team 12 1,00 --- 32
    Reinder Andringa AV Lionitas Team 11 1,10 --- 45
    Rienk Loonstra AV Impala Team 15 1,05 --- 38
    Riva van der Schoot AV Impala Team 15 DNS --- 0
    Robin Scheinhardt AAC `61 Team 12 0,85 --- 15
    Sander de Haan HRRR Team 08 1,05 --- 38
    Thijs van Dam Groningen Team 16 1,05 --- 38
    Tim Elferink AAC `61 Team 12 1,15 --- 52
    Tim Duiven Start `78 Team 07 1,00 --- 32

    Uitslagen Teamestafette Jongens Pupil A2

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 13 (Team-est) AV Heerenveen - JPA2 12 2:19,2 634
    2 Team 12 (Team-est) AAC `61 - JPA2 11 2:22,6 590
    3 Team 15 (Team-est) AV Impala - JPA2 13 2:23,0 584
    4 Team 16 (Team-est) Groningen Atletiek - JPA2 11 2:23,8 574
    5 Team 11 (Team-est) AV Lionitas - JPA2 10 2:24,1 571