Categorie 'Jongens Pupil C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 15
Categorie afkorting: JPC
Berekeningswijze: Pupillen C - Jongens
Meerkamp:
  • 35 meter ( 7 pogingen )
  • 35 meter horden ( 7 pogingen )
  • Medicienbalstoten ( 7 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil C'

    Snr Naam Onderdelen Team M Team-est
    33 Lucas Ottenheijm Helden Team-est
    Meerkamp
    Team 06 Sw...en Helden a
    34 Stan Willemsen Helden Team-est
    Meerkamp
    Team 06 Sw...en Helden a
    87 Koen Deckers Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 09 Sw...en Leudal a
    88 Noah Babic Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 09 Sw...en Leudal a
    89 Baer Koumans Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 04 Sw...en Caesar a
    90 Pepijn Afman Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 09 Sw...en Leudal a
    102 Koen Hellenbrand STB Team-est
    Meerkamp
    Team 07 STB a
    113 Colin van Moorsel Leudal Team-est
    Meerkamp
    Team 09 Sw...en Leudal a
    117 Matteo van Leeuwen Leudal Team-est
    Meerkamp
    Team 09 Sw...en Leudal a
    131 Jeffrey van Nuil Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 06 Sw...en Helden a
    171 Seth Van den Elzen AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 08 Unitas a
    172 Ibe Senden AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 08 Unitas a
    173 Boris Koopmans AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 08 Unitas a
    199 Casper Cox AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 05 Un...s en AVON a
    201 Yannick Deckers AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 05 Un...s en AVON a

    Verenigingen 'Jongens Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atletiek Helden HLDN 2
    Atletiek Leudal LEUD 2
    AV Unitas UNTS 5
    STB STB 1
    Swift Atletiek SWFT 5

    Uitslagen Meerkamp Pupil C jongens

    # Naam Team 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    1 Yannick Deckers AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 6,1 6,9 5,70 0,85 310 310
    2 Ibe Senden AV Unitas Team 08 Unitas 6,5 8,0 4,80 0,85 252 252
    3 Stan Willemsen Helden Team 06 Sw...en Helden 6,7 7,2 3,90 0,80 240 197
    4 Casper Cox AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 7,0 8,1 4,50 0,80 219 59
    5 Baer Koumans Swift Team 04 Sw...en Caesar 6,9 8,5 4,40 0,75 205 166
    6 Boris Koopmans AV Unitas Team 08 Unitas 7,2 8,0 3,90 0,75 197 197
    7 Jeffrey van Nuil Swift Team 06 Sw...en Helden 6,5 8,6 3,40 0,65 188 78
    8 Noah Babic Swift Team 09 Sw...en Leudal 7,0 8,1 3,30 0,70 185 104
    9 Matteo van Leeuwen Leudal Team 09 Sw...en Leudal 6,8 9,1 4,10 0,65 179 113
    10 Seth Van den Elzen AV Unitas Team 08 Unitas 7,3 8,4 4,10 0,65 175 137
    11 Colin van Moorsel Leudal Team 09 Sw...en Leudal 7,4 8,9 4,10 0,70 168 90
    12 Pepijn Afman Swift Team 09 Sw...en Leudal 7,5 8,8 3,10 0,70 152 0
    13 Koen Hellenbrand STB Team 07 STB 7,5 9,0 3,60 0,65 149 0
    14 Lucas Ottenheijm Helden Team 06 Sw...en Helden 7,4 9,1 3,20 0,65 145 0
    15 Koen Deckers Swift Team 09 Sw...en Leudal 7,5 9,3 3,00 0,65 135 0

    Uitslagen Meerkamp 35 meter Pupil C jongens

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Yannick Deckers AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 6,1 --- 94
    2 Ibe Senden AV Unitas Team 08 Unitas 6,5 --- 78
    2 Jeffrey van Nuil Swift Team 06 Sw...en Helden 6,5 --- 78
    4 Stan Willemsen Helden Team 06 Sw...en Helden 6,7 --- 70
    5 Matteo van Leeuwen Leudal Team 09 Sw...en Leudal 6,8 --- 67
    6 Baer Koumans Swift Team 04 Sw...en Caesar 6,9 --- 63
    7 Casper Cox AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 7,0 --- 60
    7 Noah Babic Swift Team 09 Sw...en Leudal 7,0 --- 60
    9 Boris Koopmans AV Unitas Team 08 Unitas 7,2 --- 53
    10 Seth Van den Elzen AV Unitas Team 08 Unitas 7,3 --- 50
    11 Lucas Ottenheijm Helden Team 06 Sw...en Helden 7,4 --- 47
    11 Colin van Moorsel Leudal Team 09 Sw...en Leudal 7,4 --- 47
    13 Koen Hellenbrand STB Team 07 STB 7,5 --- 44
    13 Koen Deckers Swift Team 09 Sw...en Leudal 7,5 --- 44
    13 Pepijn Afman Swift Team 09 Sw...en Leudal 7,5 --- 44

    Uitslagen Meerkamp 35 meter horden Pupil C jongens

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Yannick Deckers AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 6,9 --- 76
    2 Stan Willemsen Helden Team 06 Sw...en Helden 7,2 --- 68
    3 Ibe Senden AV Unitas Team 08 Unitas 8,0 --- 49
    3 Boris Koopmans AV Unitas Team 08 Unitas 8,0 --- 49
    5 Casper Cox AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 8,1 --- 47
    5 Noah Babic Swift Team 09 Sw...en Leudal 8,1 --- 47
    7 Seth Van den Elzen AV Unitas Team 08 Unitas 8,4 --- 41
    8 Baer Koumans Swift Team 04 Sw...en Caesar 8,5 --- 39
    9 Jeffrey van Nuil Swift Team 06 Sw...en Helden 8,6 --- 37
    10 Pepijn Afman Swift Team 09 Sw...en Leudal 8,8 --- 33
    11 Colin van Moorsel Leudal Team 09 Sw...en Leudal 8,9 --- 31
    12 Koen Hellenbrand STB Team 07 STB 9,0 --- 29
    13 Lucas Ottenheijm Helden Team 06 Sw...en Helden 9,1 --- 28
    13 Matteo van Leeuwen Leudal Team 09 Sw...en Leudal 9,1 --- 28
    15 Koen Deckers Swift Team 09 Sw...en Leudal 9,3 --- 24

    Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Pupil C jongens

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Yannick Deckers AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 5,70 --- 73
    2 Ibe Senden AV Unitas Team 08 Unitas 4,80 --- 58
    3 Casper Cox AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 4,50 --- 53
    4 Baer Koumans Swift Team 04 Sw...en Caesar 4,40 --- 51
    5 Colin van Moorsel Leudal Team 09 Sw...en Leudal 4,10 --- 46
    5 Matteo van Leeuwen Leudal Team 09 Sw...en Leudal 4,10 --- 46
    5 Seth Van den Elzen AV Unitas Team 08 Unitas 4,10 --- 46
    8 Stan Willemsen Helden Team 06 Sw...en Helden 3,90 --- 43
    8 Boris Koopmans AV Unitas Team 08 Unitas 3,90 --- 43
    10 Koen Hellenbrand STB Team 07 STB 3,60 --- 38
    11 Jeffrey van Nuil Swift Team 06 Sw...en Helden 3,40 --- 35
    12 Noah Babic Swift Team 09 Sw...en Leudal 3,30 --- 34
    13 Lucas Ottenheijm Helden Team 06 Sw...en Helden 3,20 --- 32
    14 Pepijn Afman Swift Team 09 Sw...en Leudal 3,10 --- 31
    15 Koen Deckers Swift Team 09 Sw...en Leudal 3,00 --- 29

    Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil C jongens

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Ibe Senden AV Unitas Team 08 Unitas 0,85 --- 67
    1 Yannick Deckers AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 0,85 --- 67
    3 Stan Willemsen Helden Team 06 Sw...en Helden 0,80 --- 59
    3 Casper Cox AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 0,80 --- 59
    5 Boris Koopmans AV Unitas Team 08 Unitas 0,75 --- 52
    5 Baer Koumans Swift Team 04 Sw...en Caesar 0,75 --- 52
    7 Colin van Moorsel Leudal Team 09 Sw...en Leudal 0,70 --- 44
    7 Noah Babic Swift Team 09 Sw...en Leudal 0,70 --- 44
    7 Pepijn Afman Swift Team 09 Sw...en Leudal 0,70 --- 44
    10 Lucas Ottenheijm Helden Team 06 Sw...en Helden 0,65 --- 38
    10 Matteo van Leeuwen Leudal Team 09 Sw...en Leudal 0,65 --- 38
    10 Seth Van den Elzen AV Unitas Team 08 Unitas 0,65 --- 38
    10 Koen Hellenbrand STB Team 07 STB 0,65 --- 38
    10 Koen Deckers Swift Team 09 Sw...en Leudal 0,65 --- 38
    10 Jeffrey van Nuil Swift Team 06 Sw...en Helden 0,65 --- 38

    Uitslagen Teamestafette Pupil C jongens

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 09 Swift en Leudal (Team-est) - JPC 11 3:13,8 305