Categorie 'Meisjes Pupil A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 45
Categorie afkorting: MPA
Berekeningswijze: Pupillen A - Meisjes
Meerkamp:
  • 35 meter ( 7 pogingen )
  • 35 meter horden ( 7 pogingen )
  • Kogelstoten ( 7 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Meisjes Pupil A'

    Snr Naam Onderdelen Team M Team-est
    3 Levie Groenendaal AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Weert a
    5 Billy Vos AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Weert a
    8 Merel Gerritsen AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Weert a
    26 Jolie Baerveldt AVON Team-est
    Meerkamp
    Team 25 AV...en Helden a
    28 Kiara Sluijpers AVON Team-est
    Meerkamp
    Team 25 AV...en Helden a
    31 Feline Feron AVON Team-est
    Meerkamp
    Team 25 AV...en Helden a
    36 Louise Smolenaers AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Weert a
    37 Lieke Jans ATOP Team-est
    Meerkamp
    Team 23 Ac...en Leudal a
    38 Sofie Soer AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Weert a
    42 Jinane El Arji AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Weert a
    44 Rosa Drijver AVON Team-est
    Meerkamp
    Team 25 AV...en Helden a
    45 Yora Hansman AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Weert a
    49 Amy Damen Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 18 Swift a
    53 Evi Thoneick Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 18 Swift a
    66 Nicky Snellens Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 18 Swift a
    67 Nina Joosten Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 24 Swift a
    68 Noa Zanders Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 18 Swift a
    72 Rio Linssen Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 24 Swift a
    74 Sarah Geraets Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 18 Swift a
    76 Steffie Joosten Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 18 Swift a
    108 Isabel Rozema Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 18 Swift a
    114 Fenne van Pol Leudal Team-est
    Meerkamp
    Team 23 Ac...en Leudal a
    116 Alicia van Leeuwen Leudal Team-est
    Meerkamp
    Team 23 Ac...en Leudal a
    118 Marit van Leipsig Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 24 Swift a
    121 Gwen Willems Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 24 Swift a
    125 Benthe Leushuis Maastricht Team-est
    Meerkamp
    Team 20 At...aastricht a
    126 Emma Aarts Maastricht Team-est
    Meerkamp
    Team 20 At...aastricht a
    127 Bodil Pronk Maastricht Team-est
    Meerkamp
    Team 20 At...aastricht a
    128 Myrthe de Koning Maastricht Team-est
    Meerkamp
    Team 20 At...aastricht a
    133 Fenne van Mulken AV Caesar Team-est
    Meerkamp
    Team 23 Ac...en Leudal a
    134 Imme de Jong AV Caesar Team-est
    Meerkamp
    Team 23 Ac...en Leudal a
    138 Senna Muijtjens Maastricht Team-est
    Meerkamp
    Team 20 At...aastricht a
    140 Dagmar Oosting ATV Venray Meerkamp
    Team 27 ATV Venray a -
    142 Isabel van Bakel ATV Venray Meerkamp
    Team 27 ATV Venray a -
    143 Jara Beks ATV Venray Meerkamp
    Team 27 ATV Venray a -
    145 Lissa van den Oever ATV Venray Meerkamp
    Team 27 ATV Venray a -
    146 Lucy Janssen ATV Venray Meerkamp
    Team 27 ATV Venray a -
    151 Isa Krebbers ATV Venray Meerkamp
    Team 27 ATV Venray a -
    178 Faya Smeets AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 17 Unitas a
    180 Nina Rietveld AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 17 Unitas a
    185 Joy Lejeune AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 17 Unitas a
    187 Mirthe Tillmanns AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 17 Unitas a
    191 Sanne Dassen AVON Team-est
    Meerkamp
    Team 25 AV...en Helden a
    193 Pippa Laumann AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 17 Unitas a
    207 Febe Quaedvlieg AVON Team-est
    Meerkamp
    Team 25 AV...en Helden a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atletiek Leudal LEUD 2
    Atletiek Maastricht MSTR 5
    ATV Venray VNRY 6
    AV Achilles Top ATOP 1
    AV Caesar CAES 2
    AV Unitas UNTS 5
    AV Weert WRT 7
    AVON AVON 6
    Swift Atletiek SWFT 11

    Uitslagen Meerkamp Pupil A meisjes

    # Naam Team 35m35mHKogelHurkPunten totaalTeam punten
    1 Levie Groenendaal AV Weert Team 16 Weert 5,8 7,0 7,00 1,10 299 299
    2 Jolie Baerveldt AVON Team 25 AV...en Helden 5,9 7,0 7,70 1,00 289 289
    3 Emma Aarts Maastricht Team 20 At...aastricht 5,7 7,1 6,40 1,05 285 285
    4 Fenne van Pol Leudal Team 23 Ac...en Leudal 6,0 6,3 6,00 0,95 278 278
    5 Benthe Leushuis Maastricht Team 20 At...aastricht 6,2 6,7 6,80 1,00 274 274
    6 Kiara Sluijpers AVON Team 25 AV...en Helden 6,3 6,9 5,80 1,10 265 265
    7 Lieke Jans ATOP Team 23 Ac...en Leudal 6,0 6,5 4,80 1,00 264 264
    8 Isabel Rozema Swift Team 18 Swift 6,1 6,8 6,50 0,95 264 264
    9 Faya Smeets AV Unitas Team 17 Unitas 5,7 6,8 5,50 0,90 263 263
    10 Isa Krebbers ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,3 6,5 6,00 0,95 260 260
    11 Joy Lejeune AV Unitas Team 17 Unitas 5,8 7,0 4,90 0,90 244 199
    12 Marit van Leipsig Swift Team 24 Swift 5,9 6,8 4,20 0,90 236 236
    13 Amy Damen Swift Team 18 Swift 5,9 7,4 4,90 0,90 228 228
    14 Lucy Janssen ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,1 7,1 4,80 0,90 227 227
    15 Yora Hansman AV Weert Team 16 Weert 6,5 7,5 5,80 1,00 226 226
    16 Rosa Drijver AVON Team 25 AV...en Helden 6,1 7,6 4,90 0,95 222 128
    17 Myrthe de Koning Maastricht Team 20 At...aastricht 6,5 7,6 5,10 1,05 221 173
    18 Gwen Willems Swift Team 24 Swift 6,4 7,1 4,30 0,95 216 216
    19 Feline Feron AVON Team 25 AV...en Helden 6,5 7,2 5,40 0,90 216 111
    20 Fenne van Mulken AV Caesar Team 23 Ac...en Leudal 6,6 7,0 4,70 0,95 215 215
    21 Evi Thoneick Swift Team 18 Swift 6,2 7,3 4,60 0,85 209 209
    22 Louise Smolenaers AV Weert Team 19 Weert 6,6 7,3 4,90 0,85 197 197
    23 Jara Beks ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,7 7,4 4,20 0,90 188 152
    24 Merel Gerritsen AV Weert Team 19 Weert 6,7 7,5 5,30 0,80 187 187
    25 Lissa van den Oever ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,7 7,4 5,00 0,80 186 141
    26 Imme de Jong AV Caesar Team 23 Ac...en Leudal 5,6 8,9 4,80 0,70 184 163
    27 Rio Linssen Swift Team 24 Swift 6,6 7,0 3,90 0,75 181 109
    28 Febe Quaedvlieg AVON Team 25 AV...en Helden 6,7 7,8 4,50 0,80 170 0
    29 Nina Joosten Swift Team 24 Swift 7,0 7,9 4,50 0,85 163 91
    30 Dagmar Oosting ATV Venray Team 27 ATV Venray 7,0 8,4 3,60 0,90 147 57
    31 Sanne Dassen AVON Team 25 AV...en Helden 7,5 8,0 5,20 0,75 144 0
    32 Jinane El Arji AV Weert Team 16 Weert 7,2 8,2 5,40 0,70 143 0
    33 Billy Vos AV Weert Team 19 Weert 6,7 9,0 4,30 0,80 143 86
    34 Senna Muijtjens Maastricht Team 20 At...aastricht 7,0 8,5 4,40 0,75 137 0
    35 Sarah Geraets Swift Team 18 Swift 6,6 9,1 4,00 0,75 134 117
    36 Mirthe Tillmanns AV Unitas Team 17 Unitas 6,8 8,8 4,10 0,70 127 0
    37 Isabel van Bakel ATV Venray Team 27 ATV Venray 7,3 8,1 3,50 0,75 126 0
    38 Noa Zanders Swift Team 18 Swift 7,3 8,9 3,80 0,80 119 97
    39 Sofie Soer AV Weert Team 19 Weert 6,9 9,1 3,60 0,75 119 0
    40 Alicia van Leeuwen Leudal Team 23 Ac...en Leudal 7,2 8,6 4,00 0,70 118 26
    41 Nicky Snellens Swift Team 18 Swift 7,0 8,5 3,20 0,70 116 59
    42 Steffie Joosten Swift Team 18 Swift 7,7 10,0 3,10 0,65 68 0
    43 Bodil Pronk Maastricht Team 20 At...aastricht DNS DNS DNS DNS 0 0
    43 Nina Rietveld AV Unitas Team 17 Unitas DNS DNS DNS DNS 0 0
    43 Pippa Laumann AV Unitas Team 17 Unitas DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp 35 meter Pupil A meisjes

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Imme de Jong AV Caesar Team 23 Ac...en Leudal 5,6 --- 86
    2 Emma Aarts Maastricht Team 20 At...aastricht 5,7 --- 82
    2 Faya Smeets AV Unitas Team 17 Unitas 5,7 --- 82
    4 Joy Lejeune AV Unitas Team 17 Unitas 5,8 --- 77
    4 Levie Groenendaal AV Weert Team 16 Weert 5,8 --- 77
    6 Jolie Baerveldt AVON Team 25 AV...en Helden 5,9 --- 72
    6 Amy Damen Swift Team 18 Swift 5,9 --- 72
    6 Marit van Leipsig Swift Team 24 Swift 5,9 --- 72
    9 Lieke Jans ATOP Team 23 Ac...en Leudal 6,0 5,80 68
    9 Fenne van Pol Leudal Team 23 Ac...en Leudal 6,0 --- 68
    11 Lucy Janssen ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,1 --- 64
    11 Rosa Drijver AVON Team 25 AV...en Helden 6,1 --- 64
    11 Isabel Rozema Swift Team 18 Swift 6,1 --- 64
    14 Benthe Leushuis Maastricht Team 20 At...aastricht 6,2 --- 60
    14 Evi Thoneick Swift Team 18 Swift 6,2 --- 60
    16 Isa Krebbers ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,3 --- 56
    16 Kiara Sluijpers AVON Team 25 AV...en Helden 6,3 --- 56
    18 Gwen Willems Swift Team 24 Swift 6,4 --- 52
    19 Myrthe de Koning Maastricht Team 20 At...aastricht 6,5 --- 48
    19 Yora Hansman AV Weert Team 16 Weert 6,5 --- 48
    19 Feline Feron AVON Team 25 AV...en Helden 6,5 --- 48
    22 Fenne van Mulken AV Caesar Team 23 Ac...en Leudal 6,6 --- 44
    22 Louise Smolenaers AV Weert Team 19 Weert 6,6 --- 44
    22 Rio Linssen Swift Team 24 Swift 6,6 --- 44
    22 Sarah Geraets Swift Team 18 Swift 6,6 --- 44
    26 Jara Beks ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,7 --- 41
    26 Lissa van den Oever ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,7 --- 41
    26 Billy Vos AV Weert Team 19 Weert 6,7 --- 41
    26 Merel Gerritsen AV Weert Team 19 Weert 6,7 --- 41
    26 Febe Quaedvlieg AVON Team 25 AV...en Helden 6,7 --- 41
    31 Mirthe Tillmanns AV Unitas Team 17 Unitas 6,8 --- 37
    32 Sofie Soer AV Weert Team 19 Weert 6,9 --- 34
    33 Dagmar Oosting ATV Venray Team 27 ATV Venray 7,0 --- 31
    33 Senna Muijtjens Maastricht Team 20 At...aastricht 7,0 --- 31
    33 Nicky Snellens Swift Team 18 Swift 7,0 --- 31
    33 Nina Joosten Swift Team 24 Swift 7,0 --- 31
    37 Alicia van Leeuwen Leudal Team 23 Ac...en Leudal 7,2 --- 25
    37 Jinane El Arji AV Weert Team 16 Weert 7,2 --- 25
    39 Isabel van Bakel ATV Venray Team 27 ATV Venray 7,3 --- 22
    39 Noa Zanders Swift Team 18 Swift 7,3 --- 22
    41 Sanne Dassen AVON Team 25 AV...en Helden 7,5 --- 17
    42 Steffie Joosten Swift Team 18 Swift 7,7 --- 13
    Bodil Pronk Maastricht Team 20 At...aastricht DNS --- 0
    Nina Rietveld AV Unitas Team 17 Unitas DNS --- 0
    Pippa Laumann AV Unitas Team 17 Unitas DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 35 meter horden Pupil A meisjes

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Fenne van Pol Leudal Team 23 Ac...en Leudal 6,3 --- 87
    2 Isa Krebbers ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,5 --- 81
    2 Lieke Jans ATOP Team 23 Ac...en Leudal 6,5 6,10 81
    4 Benthe Leushuis Maastricht Team 20 At...aastricht 6,7 --- 74
    5 Faya Smeets AV Unitas Team 17 Unitas 6,8 --- 71
    5 Isabel Rozema Swift Team 18 Swift 6,8 --- 71
    5 Marit van Leipsig Swift Team 24 Swift 6,8 --- 71
    8 Kiara Sluijpers AVON Team 25 AV...en Helden 6,9 --- 68
    9 Fenne van Mulken AV Caesar Team 23 Ac...en Leudal 7,0 --- 65
    9 Joy Lejeune AV Unitas Team 17 Unitas 7,0 --- 65
    9 Levie Groenendaal AV Weert Team 16 Weert 7,0 --- 65
    9 Jolie Baerveldt AVON Team 25 AV...en Helden 7,0 --- 65
    9 Rio Linssen Swift Team 24 Swift 7,0 --- 65
    14 Lucy Janssen ATV Venray Team 27 ATV Venray 7,1 --- 62
    14 Emma Aarts Maastricht Team 20 At...aastricht 7,1 --- 62
    14 Gwen Willems Swift Team 24 Swift 7,1 --- 62
    17 Feline Feron AVON Team 25 AV...en Helden 7,2 --- 60
    18 Louise Smolenaers AV Weert Team 19 Weert 7,3 --- 57
    18 Evi Thoneick Swift Team 18 Swift 7,3 --- 57
    20 Jara Beks ATV Venray Team 27 ATV Venray 7,4 --- 54
    20 Lissa van den Oever ATV Venray Team 27 ATV Venray 7,4 --- 54
    20 Amy Damen Swift Team 18 Swift 7,4 --- 54
    23 Merel Gerritsen AV Weert Team 19 Weert 7,5 --- 51
    23 Yora Hansman AV Weert Team 16 Weert 7,5 --- 51
    25 Myrthe de Koning Maastricht Team 20 At...aastricht 7,6 --- 49
    25 Rosa Drijver AVON Team 25 AV...en Helden 7,6 --- 49
    27 Febe Quaedvlieg AVON Team 25 AV...en Helden 7,8 --- 44
    28 Nina Joosten Swift Team 24 Swift 7,9 --- 41
    29 Sanne Dassen AVON Team 25 AV...en Helden 8,0 --- 39
    30 Isabel van Bakel ATV Venray Team 27 ATV Venray 8,1 --- 37
    31 Jinane El Arji AV Weert Team 16 Weert 8,2 --- 34
    32 Dagmar Oosting ATV Venray Team 27 ATV Venray 8,4 --- 30
    33 Senna Muijtjens Maastricht Team 20 At...aastricht 8,5 --- 28
    33 Nicky Snellens Swift Team 18 Swift 8,5 --- 28
    35 Alicia van Leeuwen Leudal Team 23 Ac...en Leudal 8,6 --- 26
    36 Mirthe Tillmanns AV Unitas Team 17 Unitas 8,8 --- 22
    37 Imme de Jong AV Caesar Team 23 Ac...en Leudal 8,9 --- 21
    37 Noa Zanders Swift Team 18 Swift 8,9 --- 21
    39 Billy Vos AV Weert Team 19 Weert 9,0 --- 19
    40 Sofie Soer AV Weert Team 19 Weert 9,1 --- 17
    40 Sarah Geraets Swift Team 18 Swift 9,1 --- 17
    42 Steffie Joosten Swift Team 18 Swift 10,0 --- 5
    Bodil Pronk Maastricht Team 20 At...aastricht DNS --- 0
    Nina Rietveld AV Unitas Team 17 Unitas DNS --- 0
    Pippa Laumann AV Unitas Team 17 Unitas DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A meisjes

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Jolie Baerveldt AVON Team 25 AV...en Helden 7,70 --- 81
    2 Levie Groenendaal AV Weert Team 16 Weert 7,00 --- 72
    3 Benthe Leushuis Maastricht Team 20 At...aastricht 6,80 --- 69
    4 Isabel Rozema Swift Team 18 Swift 6,50 --- 65
    5 Emma Aarts Maastricht Team 20 At...aastricht 6,40 --- 64
    6 Isa Krebbers ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,00 --- 59
    6 Fenne van Pol Leudal Team 23 Ac...en Leudal 6,00 --- 59
    8 Yora Hansman AV Weert Team 16 Weert 5,80 --- 56
    8 Kiara Sluijpers AVON Team 25 AV...en Helden 5,80 --- 56
    10 Faya Smeets AV Unitas Team 17 Unitas 5,50 --- 53
    11 Jinane El Arji AV Weert Team 16 Weert 5,40 --- 51
    11 Feline Feron AVON Team 25 AV...en Helden 5,40 --- 51
    13 Merel Gerritsen AV Weert Team 19 Weert 5,30 --- 50
    14 Sanne Dassen AVON Team 25 AV...en Helden 5,20 --- 49
    15 Myrthe de Koning Maastricht Team 20 At...aastricht 5,10 --- 47
    16 Lissa van den Oever ATV Venray Team 27 ATV Venray 5,00 --- 46
    17 Joy Lejeune AV Unitas Team 17 Unitas 4,90 --- 45
    17 Louise Smolenaers AV Weert Team 19 Weert 4,90 --- 45
    17 Rosa Drijver AVON Team 25 AV...en Helden 4,90 --- 45
    17 Amy Damen Swift Team 18 Swift 4,90 --- 45
    21 Lucy Janssen ATV Venray Team 27 ATV Venray 4,80 --- 44
    21 Lieke Jans ATOP Team 23 Ac...en Leudal 4,80 4,40 44
    21 Imme de Jong AV Caesar Team 23 Ac...en Leudal 4,80 --- 44
    24 Fenne van Mulken AV Caesar Team 23 Ac...en Leudal 4,70 --- 42
    25 Evi Thoneick Swift Team 18 Swift 4,60 --- 41
    26 Febe Quaedvlieg AVON Team 25 AV...en Helden 4,50 --- 40
    26 Nina Joosten Swift Team 24 Swift 4,50 --- 40
    28 Senna Muijtjens Maastricht Team 20 At...aastricht 4,40 --- 39
    29 Billy Vos AV Weert Team 19 Weert 4,30 --- 38
    29 Gwen Willems Swift Team 24 Swift 4,30 --- 38
    31 Jara Beks ATV Venray Team 27 ATV Venray 4,20 --- 36
    31 Marit van Leipsig Swift Team 24 Swift 4,20 --- 36
    33 Mirthe Tillmanns AV Unitas Team 17 Unitas 4,10 --- 35
    34 Alicia van Leeuwen Leudal Team 23 Ac...en Leudal 4,00 --- 34
    34 Sarah Geraets Swift Team 18 Swift 4,00 --- 34
    36 Rio Linssen Swift Team 24 Swift 3,90 --- 33
    37 Noa Zanders Swift Team 18 Swift 3,80 --- 31
    38 Dagmar Oosting ATV Venray Team 27 ATV Venray 3,60 --- 29
    38 Sofie Soer AV Weert Team 19 Weert 3,60 --- 29
    40 Isabel van Bakel ATV Venray Team 27 ATV Venray 3,50 --- 28
    41 Nicky Snellens Swift Team 18 Swift 3,20 --- 24
    42 Steffie Joosten Swift Team 18 Swift 3,10 --- 23
    Bodil Pronk Maastricht Team 20 At...aastricht DNS --- 0
    Nina Rietveld AV Unitas Team 17 Unitas DNS --- 0
    Pippa Laumann AV Unitas Team 17 Unitas DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil A meisjes

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Levie Groenendaal AV Weert Team 16 Weert 1,10 --- 85
    1 Kiara Sluijpers AVON Team 25 AV...en Helden 1,10 --- 85
    3 Emma Aarts Maastricht Team 20 At...aastricht 1,05 --- 77
    3 Myrthe de Koning Maastricht Team 20 At...aastricht 1,05 --- 77
    5 Benthe Leushuis Maastricht Team 20 At...aastricht 1,00 --- 71
    5 Lieke Jans ATOP Team 23 Ac...en Leudal 1,00 0,85 71
    5 Yora Hansman AV Weert Team 16 Weert 1,00 --- 71
    5 Jolie Baerveldt AVON Team 25 AV...en Helden 1,00 --- 71
    9 Isa Krebbers ATV Venray Team 27 ATV Venray 0,95 --- 64
    9 Fenne van Mulken AV Caesar Team 23 Ac...en Leudal 0,95 --- 64
    9 Fenne van Pol Leudal Team 23 Ac...en Leudal 0,95 --- 64
    9 Rosa Drijver AVON Team 25 AV...en Helden 0,95 --- 64
    9 Isabel Rozema Swift Team 18 Swift 0,95 --- 64
    9 Gwen Willems Swift Team 24 Swift 0,95 --- 64
    15 Dagmar Oosting ATV Venray Team 27 ATV Venray 0,90 --- 57
    15 Jara Beks ATV Venray Team 27 ATV Venray 0,90 --- 57
    15 Lucy Janssen ATV Venray Team 27 ATV Venray 0,90 --- 57
    15 Faya Smeets AV Unitas Team 17 Unitas 0,90 --- 57
    15 Joy Lejeune AV Unitas Team 17 Unitas 0,90 --- 57
    15 Feline Feron AVON Team 25 AV...en Helden 0,90 --- 57
    15 Amy Damen Swift Team 18 Swift 0,90 --- 57
    15 Marit van Leipsig Swift Team 24 Swift 0,90 --- 57
    23 Louise Smolenaers AV Weert Team 19 Weert 0,85 --- 51
    23 Evi Thoneick Swift Team 18 Swift 0,85 --- 51
    23 Nina Joosten Swift Team 24 Swift 0,85 --- 51
    26 Lissa van den Oever ATV Venray Team 27 ATV Venray 0,80 --- 45
    26 Billy Vos AV Weert Team 19 Weert 0,80 --- 45
    26 Merel Gerritsen AV Weert Team 19 Weert 0,80 --- 45
    26 Febe Quaedvlieg AVON Team 25 AV...en Helden 0,80 --- 45
    26 Noa Zanders Swift Team 18 Swift 0,80 --- 45
    31 Isabel van Bakel ATV Venray Team 27 ATV Venray 0,75 --- 39
    31 Senna Muijtjens Maastricht Team 20 At...aastricht 0,75 --- 39
    31 Sofie Soer AV Weert Team 19 Weert 0,75 --- 39
    31 Sanne Dassen AVON Team 25 AV...en Helden 0,75 --- 39
    31 Rio Linssen Swift Team 24 Swift 0,75 --- 39
    31 Sarah Geraets Swift Team 18 Swift 0,75 --- 39
    37 Imme de Jong AV Caesar Team 23 Ac...en Leudal 0,70 --- 33
    37 Alicia van Leeuwen Leudal Team 23 Ac...en Leudal 0,70 --- 33
    37 Mirthe Tillmanns AV Unitas Team 17 Unitas 0,70 --- 33
    37 Jinane El Arji AV Weert Team 16 Weert 0,70 --- 33
    37 Nicky Snellens Swift Team 18 Swift 0,70 --- 33
    42 Steffie Joosten Swift Team 18 Swift 0,65 --- 27
    Bodil Pronk Maastricht Team 20 At...aastricht DNS --- 0
    Nina Rietveld AV Unitas Team 17 Unitas DNS --- 0
    Pippa Laumann AV Unitas Team 17 Unitas DNS --- 0

    Uitslagen Teamestafette Pupil A meisjes

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 18 Swift (Team-est) Swift Atletiek - MPA 7 3:06,9 173