Categorie 'Jongens Pupil A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 51
Categorie afkorting: JPA
Berekeningswijze: Pupillen A - Jongens
Meerkamp:
  • 35 meter ( 7 pogingen )
  • 35 meter horden ( 7 pogingen )
  • Kogelstoten ( 7 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam M Team-est
    1 Dylan Bouten AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Weert Team 16 Weert Team 16 Weert (Team-est) (-1e)
    a
    2 Ian Waals AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Weert Team 19 Weert Team 19 Weert (Team-est) (-1e)
    a
    4 Mahmut Tanrikulu AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Weert Team 19 Weert Team 19 Weert (Team-est) (-1e)
    a
    6 Pieke Billekkens AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Weert Team 16 Weert Team 16 Weert (Team-est) (-1e)
    a
    7 Ries Wilbers AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Weert Team 19 Weert Team 19 Weert (Team-est) (-1e)
    a
    9 Collin Nevelsteen AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Weert Team 19 Weert Team 19 Weert (Team-est) (-1e)
    a
    10 Bas Verheijen AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Weert Team 16 Weert Team 16 Weert (Team-est) (-1e)
    a
    18 Ries Emans AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Weert Team 16 Weert Team 16 Weert (Team-est) (-1e)
    a
    19 Fabian Kessels AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Weert Team 19 Weert Team 19 Weert (Team-est) (-1e)
    a
    21 Ivo Bierman AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Weert Team 19 Weert Team 19 Weert (Team-est) (-1e)
    a
    22 Kay Marris AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Weert Team 16 Weert Team 16 Weert (Team-est) (-1e)
    a
    27 Mo Philipsen AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Weert Team 16 Weert Team 16 Weert (Team-est) (-1e)
    a
    30 Sven Theunissen AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Weert Team 16 Weert Team 16 Weert (Team-est) (-1e)
    a
    32 Stijn Pelzer ATOP Team-est
    Meerkamp
    Team 23 Ac...en Leudal Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal (Team-est) (-1e)
    a
    35 Mathijs Ottenheijm Helden Team-est
    Meerkamp
    Team 25 AV...en Helden Team 25 AVON en Helden Team 25 AVON en Helden (Team-est) (-1e)
    a
    40 Dion Muijsenberg Helden Team-est
    Meerkamp
    Team 25 AV...en Helden Team 25 AVON en Helden Team 25 AVON en Helden (Team-est) (-1e)
    a
    47 Ivar Colijn AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Weert Team 16 Weert Team 16 Weert (Team-est) (-1e)
    a
    51 Daan Geraeds Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 21 Swift Team 21 Swift Team 21 Swift (Team-est) (-1e)
    a
    55 Gijs Deckers Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 26 Swift Team 26 Swift Team 26 Swift (Team-est) (-1e)
    a
    59 Koen Stribos Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 26 Swift Team 26 Swift Team 26 Swift (Team-est) (-1e)
    a
    61 Lukas Falck Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 21 Swift Team 21 Swift Team 21 Swift (Team-est) (-1e)
    a
    70 Raf Vaessen Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 24 Swift Team 24 Swift Team 24 Swift (Team-est) (-1e)
    a
    71 Raf Wolters Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 21 Swift Team 21 Swift Team 21 Swift (Team-est) (-1e)
    a
    73 Roi Schoemakers Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 26 Swift Team 26 Swift Team 26 Swift (Team-est) (-1e)
    a
    77 Thom Kessels Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 26 Swift Team 26 Swift Team 26 Swift (Team-est) (-1e)
    a
    78 Tristan Mestrom Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 26 Swift Team 26 Swift Team 26 Swift (Team-est) (-1e)
    a
    79 Tijn van Havere Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 26 Swift Team 26 Swift Team 26 Swift (Team-est) (-1e)
    a
    81 Kenan Durmus Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 24 Swift Team 24 Swift Team 24 Swift (Team-est) (-1e)
    a
    82 Niels den Brok Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 21 Swift Team 21 Swift Team 21 Swift (Team-est) (-1e)
    a
    93 Jente Houben Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 21 Swift Team 21 Swift Team 21 Swift (Team-est) (-1e)
    a
    119 Nils van Leipsig Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 21 Swift Team 21 Swift Team 21 Swift (Team-est) (-1e)
    a
    120 Max Verstraeten Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 21 Swift Team 21 Swift Team 21 Swift (Team-est) (-1e)
    a
    122 Jules Trommelen Maastricht Team-est
    Meerkamp
    Team 20 At...aastricht Team 20 Atletiek Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht (Team-est) (-1e)
    a
    123 Rick Hartmans Maastricht Team-est
    Meerkamp
    Team 20 At...aastricht Team 20 Atletiek Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht (Team-est) (-1e)
    a
    124 Loucas Pachen Maastricht Team-est
    Meerkamp
    Team 20 At...aastricht Team 20 Atletiek Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht (Team-est) (-1e)
    a
    129 Franz Steinert Maastricht Team-est
    Meerkamp
    Team 20 At...aastricht Team 20 Atletiek Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht (Team-est) (-1e)
    a
    135 Hay Maessen AV Caesar Team-est
    Meerkamp
    Team 23 Ac...en Leudal Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal (Team-est) (-1e)
    a
    137 Loyd Leidsman Maastricht Team-est
    Meerkamp
    Team 20 At...aastricht Team 20 Atletiek Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht (Team-est) (-1e)
    a
    148 Channing ...edemeijer ATV Venray Meerkamp
    Team 27 ATV Venray Team 27 ATV Venray Team 27 ATV Venray (Team-est) (-1e)
    a -
    150 Gijs van den Heuvel ATV Venray Meerkamp
    Team 27 ATV Venray Team 27 ATV Venray Team 27 ATV Venray (Team-est) (-1e)
    a -
    154 Luc Sanders ATV Venray Meerkamp
    Team 27 ATV Venray Team 27 ATV Venray Team 27 ATV Venray (Team-est) (-1e)
    a -
    179 Yordi Fredrix AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 17 Unitas Team 17 Unitas Team 17 Unitas (Team-est) (-1e)
    a
    181 Rayan Alikhani AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 17 Unitas Team 17 Unitas Team 17 Unitas (Team-est) (-1e)
    a
    182 Tim Stelten AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 17 Unitas Team 17 Unitas Team 17 Unitas (Team-est) (-1e)
    a
    183 Sem Arts AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 17 Unitas Team 17 Unitas Team 17 Unitas (Team-est) (-1e)
    a
    184 Stan Könings AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 17 Unitas Team 17 Unitas Team 17 Unitas (Team-est) (-1e)
    a
    186 Mateo Castro AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 17 Unitas Team 17 Unitas Team 17 Unitas (Team-est) (-1e)
    a
    188 Mathis Dumernit AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 17 Unitas Team 17 Unitas Team 17 Unitas (Team-est) (-1e)
    a
    189 Ruben Dumernit AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 17 Unitas Team 17 Unitas Team 17 Unitas (Team-est) (-1e)
    a
    190 Deliano Dormans AVON Team-est
    Meerkamp
    Team 25 AV...en Helden Team 25 AVON en Helden Team 25 AVON en Helden (Team-est) (-1e)
    a
    194 Thijs Bongers Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 24 Swift Team 24 Swift Team 24 Swift (Team-est) (-1e)
    a

    Verenigingen 'Jongens Pupil A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atletiek Helden HLDN 2
    Atletiek Maastricht MSTR 5
    ATV Venray VNRY 3
    AV Achilles Top ATOP 1
    AV Caesar CAES 1
    AV Unitas UNTS 8
    AV Weert WRT 14
    AVON AVON 1
    Swift Atletiek SWFT 16

    Uitslagen Meerkamp Pupil A jongens

    # Naam Team 35m35mHKogelHurkPunten totaalTeam punten
    1 Stan Könings AV Unitas Team 17 Unitas 5,7 6,5 7,30 1,10 280 280
    2 Stijn Pelzer ATOP Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal 6,0 5,8 5,90 1,05 267 267
    3 Roi Schoemakers Swift Team 26 Swift 5,8 6,0 5,60 1,00 260 260
    4 Deliano Dormans AVON Team 25 AVON en Helden 5,8 6,4 6,60 1,00 259 259
    5 Pieke Billekkens AV Weert Team 16 Weert 5,9 6,5 6,30 1,00 248 248
    6 Dion Muijsenberg Helden Team 25 AVON en Helden 5,8 6,9 6,70 1,00 246 246
    7 Bas Verheijen AV Weert Team 16 Weert 5,9 7,0 7,30 0,95 241 241
    8 Yordi Fredrix AV Unitas Team 17 Unitas 5,7 7,0 5,80 0,95 232 177
    9 Mathis Dumernit AV Unitas Team 17 Unitas 6,0 6,9 6,00 0,95 224 165
    10 Raf Vaessen Swift Team 24 Swift 6,3 6,5 5,90 0,90 218 218
    11 Ivar Colijn AV Weert Team 16 Weert 6,0 7,4 6,40 0,95 217 170
    12 Sem Arts AV Unitas Team 17 Unitas 5,9 7,7 6,50 0,95 215 175
    13 Franz Steinert Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 6,3 7,2 5,50 1,05 213 165
    14 Max Verstraeten Swift Team 21 Swift 6,1 7,2 5,80 0,90 206 206
    15 Channing ...edemeijer ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,6 6,9 6,20 0,95 205 205
    16 Jules Trommelen Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 6,2 7,4 5,30 1,00 203 52
    17 Loucas Pachen Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 5,9 8,5 5,50 1,00 194 170
    18 Gijs Deckers Swift Team 26 Swift 6,5 7,0 5,20 0,85 185 185
    19 Loyd Leidsman Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 6,0 7,2 4,00 0,85 184 111
    20 Nils van Leipsig Swift Team 21 Swift 6,4 7,2 5,60 0,80 183 183
    21 Kenan Durmus Swift Team 24 Swift 6,5 7,0 4,10 0,90 179 92
    22 Mahmut Tanrikulu AV Weert Team 19 Weert 6,2 7,6 5,00 0,85 178 138
    23 Raf Wolters Swift Team 21 Swift 6,3 7,3 4,50 0,85 176 176
    24 Mo Philipsen AV Weert Team 16 Weert 6,4 7,9 5,30 0,90 174 0
    25 Koen Stribos Swift Team 26 Swift 6,6 7,5 4,90 0,90 172 172
    26 Ries Emans AV Weert Team 16 Weert 6,8 7,2 5,30 0,85 171 52
    27 Jente Houben Swift Team 21 Swift 6,5 8,1 6,50 0,80 170 170
    28 Rayan Alikhani AV Unitas Team 17 Unitas 6,1 7,6 4,30 0,80 169 0
    29 Thom Kessels Swift Team 26 Swift 6,4 7,7 4,90 0,85 168 168
    30 Thijs Bongers Swift Team 24 Swift 6,6 6,8 7,20 DNS 165 127
    31 Tristan Mestrom Swift Team 26 Swift 6,2 7,4 4,60 0,70 164 135
    32 Tim Stelten AV Unitas Team 17 Unitas 6,4 7,9 4,00 0,90 160 0
    33 Ivo Bierman AV Weert Team 19 Weert 6,6 7,8 4,70 0,85 157 120
    34 Gijs van den Heuvel ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,9 7,8 5,10 0,85 153 0
    35 Dylan Bouten AV Weert Team 16 Weert 6,9 7,8 4,30 0,80 140 0
    36 Ruben Dumernit AV Unitas Team 17 Unitas 6,5 8,8 4,70 0,75 132 0
    37 Collin Nevelsteen AV Weert Team 19 Weert 7,5 8,0 5,10 0,80 129 75
    38 Luc Sanders ATV Venray Team 27 ATV Venray 7,2 8,4 5,10 0,80 128 41
    39 Mathijs Ottenheijm Helden Team 25 AVON en Helden 6,4 8,9 4,10 0,70 122 0
    40 Tijn van Havere Swift Team 26 Swift 7,5 8,4 4,50 0,85 120 44
    41 Rick Hartmans Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 6,8 9,0 3,60 0,85 117 0
    42 Sven Theunissen AV Weert Team 16 Weert 6,9 8,4 4,10 0,70 115 0
    43 Ian Waals AV Weert Team 19 Weert 7,1 9,4 5,40 0,75 113 44
    44 Fabian Kessels AV Weert Team 19 Weert 7,4 9,2 5,30 0,75 107 43
    45 Niels den Brok Swift Team 21 Swift 7,3 9,9 4,80 0,80 101 77
    46 Lukas Falck Swift Team 21 Swift 7,1 9,2 4,40 0,70 100 37
    47 Mateo Castro AV Unitas Team 17 Unitas 7,4 9,3 3,70 0,75 89 0
    48 Hay Maessen AV Caesar Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal 7,4 10,1 4,00 0,65 74 0
    49 Ries Wilbers AV Weert Team 19 Weert 7,7 10,7 3,90 0,65 63 0
    50 Kay Marris AV Weert Team 16 Weert DNS DNS DNS DNS 0 0
    50 Daan Geraeds Swift Team 21 Swift DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp 35 meter Pupil A jongens

    # Naam Team 35mOBPPunten totaal
    1 Yordi Fredrix AV Unitas Team 17 Unitas 5,7 --- 71
    1 Stan Könings AV Unitas Team 17 Unitas 5,7 --- 71
    3 Dion Muijsenberg Helden Team 25 AVON en Helden 5,8 --- 67
    3 Deliano Dormans AVON Team 25 AVON en Helden 5,8 --- 67
    3 Roi Schoemakers Swift Team 26 Swift 5,8 --- 67
    6 Loucas Pachen Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 5,9 --- 63
    6 Sem Arts AV Unitas Team 17 Unitas 5,9 --- 63
    6 Pieke Billekkens AV Weert Team 16 Weert 5,9 --- 63
    6 Bas Verheijen AV Weert Team 16 Weert 5,9 --- 63
    10 Loyd Leidsman Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 6,0 --- 59
    10 Stijn Pelzer ATOP Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal 6,0 5,70 59
    10 Mathis Dumernit AV Unitas Team 17 Unitas 6,0 --- 59
    10 Ivar Colijn AV Weert Team 16 Weert 6,0 --- 59
    14 Rayan Alikhani AV Unitas Team 17 Unitas 6,1 --- 55
    14 Max Verstraeten Swift Team 21 Swift 6,1 --- 55
    16 Jules Trommelen Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 6,2 --- 52
    16 Mahmut Tanrikulu AV Weert Team 19 Weert 6,2 --- 52
    16 Tristan Mestrom Swift Team 26 Swift 6,2 --- 52
    19 Franz Steinert Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 6,3 --- 48
    19 Raf Vaessen Swift Team 24 Swift 6,3 --- 48
    19 Raf Wolters Swift Team 21 Swift 6,3 --- 48
    22 Mathijs Ottenheijm Helden Team 25 AVON en Helden 6,4 --- 45
    22 Tim Stelten AV Unitas Team 17 Unitas 6,4 --- 45
    22 Mo Philipsen AV Weert Team 16 Weert 6,4 --- 45
    22 Thom Kessels Swift Team 26 Swift 6,4 --- 45
    22 Nils van Leipsig Swift Team 21 Swift 6,4 --- 45
    27 Ruben Dumernit AV Unitas Team 17 Unitas 6,5 --- 42
    27 Gijs Deckers Swift Team 26 Swift 6,5 --- 42
    27 Kenan Durmus Swift Team 24 Swift 6,5 --- 42
    27 Jente Houben Swift Team 21 Swift 6,5 --- 42
    31 Channing ...edemeijer ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,6 --- 38
    31 Ivo Bierman AV Weert Team 19 Weert 6,6 --- 38
    31 Koen Stribos Swift Team 26 Swift 6,6 --- 38
    31 Thijs Bongers Swift Team 24 Swift 6,6 --- 38
    35 Rick Hartmans Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 6,8 --- 32
    35 Ries Emans AV Weert Team 16 Weert 6,8 --- 32
    37 Gijs van den Heuvel ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,9 --- 30
    37 Dylan Bouten AV Weert Team 16 Weert 6,9 --- 30
    37 Sven Theunissen AV Weert Team 16 Weert 6,9 --- 30
    40 Ian Waals AV Weert Team 19 Weert 7,1 --- 24
    40 Lukas Falck Swift Team 21 Swift 7,1 --- 24
    42 Luc Sanders ATV Venray Team 27 ATV Venray 7,2 --- 22
    43 Niels den Brok Swift Team 21 Swift 7,3 --- 19
    44 Hay Maessen AV Caesar Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal 7,4 --- 17
    44 Mateo Castro AV Unitas Team 17 Unitas 7,4 --- 17
    44 Fabian Kessels AV Weert Team 19 Weert 7,4 --- 17
    47 Collin Nevelsteen AV Weert Team 19 Weert 7,5 --- 15
    47 Tijn van Havere Swift Team 26 Swift 7,5 --- 15
    49 Ries Wilbers AV Weert Team 19 Weert 7,7 --- 11
    Kay Marris AV Weert Team 16 Weert DNS --- 0
    Daan Geraeds Swift Team 21 Swift DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 35 meter horden Pupil A jongens

    # Naam Team 35mHOBPPunten totaal
    1 Stijn Pelzer ATOP Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal 5,8 6,10 91
    2 Roi Schoemakers Swift Team 26 Swift 6,0 --- 85
    3 Deliano Dormans AVON Team 25 AVON en Helden 6,4 --- 73
    4 Stan Könings AV Unitas Team 17 Unitas 6,5 --- 70
    4 Pieke Billekkens AV Weert Team 16 Weert 6,5 --- 70
    4 Raf Vaessen Swift Team 24 Swift 6,5 --- 70
    7 Thijs Bongers Swift Team 24 Swift 6,8 --- 62
    8 Channing ...edemeijer ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,9 --- 59
    8 Dion Muijsenberg Helden Team 25 AVON en Helden 6,9 --- 59
    8 Mathis Dumernit AV Unitas Team 17 Unitas 6,9 --- 59
    11 Yordi Fredrix AV Unitas Team 17 Unitas 7,0 --- 57
    11 Bas Verheijen AV Weert Team 16 Weert 7,0 --- 57
    11 Gijs Deckers Swift Team 26 Swift 7,0 --- 57
    11 Kenan Durmus Swift Team 24 Swift 7,0 --- 57
    15 Franz Steinert Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 7,2 --- 52
    15 Loyd Leidsman Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 7,2 --- 52
    15 Ries Emans AV Weert Team 16 Weert 7,2 --- 52
    15 Nils van Leipsig Swift Team 21 Swift 7,2 --- 52
    15 Max Verstraeten Swift Team 21 Swift 7,2 --- 52
    20 Raf Wolters Swift Team 21 Swift 7,3 --- 49
    21 Jules Trommelen Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 7,4 --- 47
    21 Ivar Colijn AV Weert Team 16 Weert 7,4 --- 47
    21 Tristan Mestrom Swift Team 26 Swift 7,4 --- 47
    24 Koen Stribos Swift Team 26 Swift 7,5 --- 45
    25 Rayan Alikhani AV Unitas Team 17 Unitas 7,6 --- 42
    25 Mahmut Tanrikulu AV Weert Team 19 Weert 7,6 --- 42
    27 Sem Arts AV Unitas Team 17 Unitas 7,7 --- 40
    27 Thom Kessels Swift Team 26 Swift 7,7 --- 40
    29 Gijs van den Heuvel ATV Venray Team 27 ATV Venray 7,8 --- 38
    29 Dylan Bouten AV Weert Team 16 Weert 7,8 --- 38
    29 Ivo Bierman AV Weert Team 19 Weert 7,8 --- 38
    32 Tim Stelten AV Unitas Team 17 Unitas 7,9 --- 36
    32 Mo Philipsen AV Weert Team 16 Weert 7,9 --- 36
    34 Collin Nevelsteen AV Weert Team 19 Weert 8,0 --- 34
    35 Jente Houben Swift Team 21 Swift 8,1 --- 32
    36 Luc Sanders ATV Venray Team 27 ATV Venray 8,4 --- 26
    36 Sven Theunissen AV Weert Team 16 Weert 8,4 --- 26
    36 Tijn van Havere Swift Team 26 Swift 8,4 --- 26
    39 Loucas Pachen Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 8,5 --- 24
    40 Ruben Dumernit AV Unitas Team 17 Unitas 8,8 --- 19
    41 Mathijs Ottenheijm Helden Team 25 AVON en Helden 8,9 --- 18
    42 Rick Hartmans Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 9,0 --- 16
    43 Fabian Kessels AV Weert Team 19 Weert 9,2 --- 13
    43 Lukas Falck Swift Team 21 Swift 9,2 --- 13
    45 Mateo Castro AV Unitas Team 17 Unitas 9,3 --- 12
    46 Ian Waals AV Weert Team 19 Weert 9,4 --- 11
    47 Niels den Brok Swift Team 21 Swift 9,9 --- 5
    48 Hay Maessen AV Caesar Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal 10,1 --- 4
    49 Ries Wilbers AV Weert Team 19 Weert 10,7 --- 0
    Kay Marris AV Weert Team 16 Weert DNS --- 0
    Daan Geraeds Swift Team 21 Swift DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A jongens

    # Naam Team KogelOBPPunten totaal
    1 Stan Könings AV Unitas Team 17 Unitas 7,30 --- 66
    1 Bas Verheijen AV Weert Team 16 Weert 7,30 --- 66
    3 Thijs Bongers Swift Team 24 Swift 7,20 --- 65
    4 Dion Muijsenberg Helden Team 25 AVON en Helden 6,70 --- 59
    5 Deliano Dormans AVON Team 25 AVON en Helden 6,60 --- 58
    6 Sem Arts AV Unitas Team 17 Unitas 6,50 --- 57
    6 Jente Houben Swift Team 21 Swift 6,50 --- 57
    8 Ivar Colijn AV Weert Team 16 Weert 6,40 --- 56
    9 Pieke Billekkens AV Weert Team 16 Weert 6,30 --- 54
    10 Channing ...edemeijer ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,20 --- 53
    11 Mathis Dumernit AV Unitas Team 17 Unitas 6,00 --- 51
    12 Stijn Pelzer ATOP Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal 5,90 4,65 50
    12 Raf Vaessen Swift Team 24 Swift 5,90 --- 50
    14 Yordi Fredrix AV Unitas Team 17 Unitas 5,80 --- 49
    14 Max Verstraeten Swift Team 21 Swift 5,80 --- 49
    16 Roi Schoemakers Swift Team 26 Swift 5,60 --- 47
    16 Nils van Leipsig Swift Team 21 Swift 5,60 --- 47
    18 Loucas Pachen Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 5,50 --- 46
    18 Franz Steinert Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 5,50 --- 46
    20 Ian Waals AV Weert Team 19 Weert 5,40 --- 44
    21 Jules Trommelen Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 5,30 --- 43
    21 Ries Emans AV Weert Team 16 Weert 5,30 --- 43
    21 Fabian Kessels AV Weert Team 19 Weert 5,30 --- 43
    21 Mo Philipsen AV Weert Team 16 Weert 5,30 --- 43
    25 Gijs Deckers Swift Team 26 Swift 5,20 --- 42
    26 Gijs van den Heuvel ATV Venray Team 27 ATV Venray 5,10 --- 41
    26 Luc Sanders ATV Venray Team 27 ATV Venray 5,10 --- 41
    26 Collin Nevelsteen AV Weert Team 19 Weert 5,10 --- 41
    29 Mahmut Tanrikulu AV Weert Team 19 Weert 5,00 --- 40
    30 Koen Stribos Swift Team 26 Swift 4,90 --- 39
    30 Thom Kessels Swift Team 26 Swift 4,90 --- 39
    32 Niels den Brok Swift Team 21 Swift 4,80 --- 38
    33 Ruben Dumernit AV Unitas Team 17 Unitas 4,70 --- 37
    33 Ivo Bierman AV Weert Team 19 Weert 4,70 --- 37
    35 Tristan Mestrom Swift Team 26 Swift 4,60 --- 36
    36 Raf Wolters Swift Team 21 Swift 4,50 --- 35
    36 Tijn van Havere Swift Team 26 Swift 4,50 --- 35
    38 Lukas Falck Swift Team 21 Swift 4,40 --- 34
    39 Rayan Alikhani AV Unitas Team 17 Unitas 4,30 --- 33
    39 Dylan Bouten AV Weert Team 16 Weert 4,30 --- 33
    41 Mathijs Ottenheijm Helden Team 25 AVON en Helden 4,10 --- 30
    41 Sven Theunissen AV Weert Team 16 Weert 4,10 --- 30
    41 Kenan Durmus Swift Team 24 Swift 4,10 --- 30
    44 Loyd Leidsman Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 4,00 --- 29
    44 Hay Maessen AV Caesar Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal 4,00 --- 29
    44 Tim Stelten AV Unitas Team 17 Unitas 4,00 --- 29
    47 Ries Wilbers AV Weert Team 19 Weert 3,90 --- 28
    48 Mateo Castro AV Unitas Team 17 Unitas 3,70 --- 26
    49 Rick Hartmans Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 3,60 --- 25
    Kay Marris AV Weert Team 16 Weert DNS --- 0
    Daan Geraeds Swift Team 21 Swift DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil A jongens

    # Naam Team HurkOBPPunten totaal
    1 Stan Könings AV Unitas Team 17 Unitas 1,10 --- 73
    2 Franz Steinert Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 1,05 --- 67
    2 Stijn Pelzer ATOP Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal 1,05 1,00 67
    4 Dion Muijsenberg Helden Team 25 AVON en Helden 1,00 --- 61
    4 Jules Trommelen Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 1,00 --- 61
    4 Loucas Pachen Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 1,00 --- 61
    4 Pieke Billekkens AV Weert Team 16 Weert 1,00 --- 61
    4 Deliano Dormans AVON Team 25 AVON en Helden 1,00 --- 61
    4 Roi Schoemakers Swift Team 26 Swift 1,00 --- 61
    10 Channing ...edemeijer ATV Venray Team 27 ATV Venray 0,95 --- 55
    10 Yordi Fredrix AV Unitas Team 17 Unitas 0,95 --- 55
    10 Sem Arts AV Unitas Team 17 Unitas 0,95 --- 55
    10 Mathis Dumernit AV Unitas Team 17 Unitas 0,95 --- 55
    10 Bas Verheijen AV Weert Team 16 Weert 0,95 --- 55
    10 Ivar Colijn AV Weert Team 16 Weert 0,95 --- 55
    16 Tim Stelten AV Unitas Team 17 Unitas 0,90 --- 50
    16 Mo Philipsen AV Weert Team 16 Weert 0,90 --- 50
    16 Koen Stribos Swift Team 26 Swift 0,90 --- 50
    16 Raf Vaessen Swift Team 24 Swift 0,90 --- 50
    16 Kenan Durmus Swift Team 24 Swift 0,90 --- 50
    16 Max Verstraeten Swift Team 21 Swift 0,90 --- 50
    22 Gijs van den Heuvel ATV Venray Team 27 ATV Venray 0,85 --- 44
    22 Rick Hartmans Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 0,85 --- 44
    22 Loyd Leidsman Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 0,85 --- 44
    22 Mahmut Tanrikulu AV Weert Team 19 Weert 0,85 --- 44
    22 Ries Emans AV Weert Team 16 Weert 0,85 --- 44
    22 Ivo Bierman AV Weert Team 19 Weert 0,85 --- 44
    22 Gijs Deckers Swift Team 26 Swift 0,85 --- 44
    22 Raf Wolters Swift Team 21 Swift 0,85 --- 44
    22 Thom Kessels Swift Team 26 Swift 0,85 --- 44
    22 Tijn van Havere Swift Team 26 Swift 0,85 --- 44
    32 Luc Sanders ATV Venray Team 27 ATV Venray 0,80 --- 39
    32 Rayan Alikhani AV Unitas Team 17 Unitas 0,80 --- 39
    32 Dylan Bouten AV Weert Team 16 Weert 0,80 --- 39
    32 Collin Nevelsteen AV Weert Team 19 Weert 0,80 --- 39
    32 Niels den Brok Swift Team 21 Swift 0,80 --- 39
    32 Jente Houben Swift Team 21 Swift 0,80 --- 39
    32 Nils van Leipsig Swift Team 21 Swift 0,80 --- 39
    39 Mateo Castro AV Unitas Team 17 Unitas 0,75 --- 34
    39 Ruben Dumernit AV Unitas Team 17 Unitas 0,75 --- 34
    39 Ian Waals AV Weert Team 19 Weert 0,75 --- 34
    39 Fabian Kessels AV Weert Team 19 Weert 0,75 --- 34
    43 Mathijs Ottenheijm Helden Team 25 AVON en Helden 0,70 --- 29
    43 Sven Theunissen AV Weert Team 16 Weert 0,70 --- 29
    43 Lukas Falck Swift Team 21 Swift 0,70 --- 29
    43 Tristan Mestrom Swift Team 26 Swift 0,70 --- 29
    47 Hay Maessen AV Caesar Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal 0,65 --- 24
    47 Ries Wilbers AV Weert Team 19 Weert 0,65 --- 24
    Kay Marris AV Weert Team 16 Weert DNS --- 0
    Daan Geraeds Swift Team 21 Swift DNS --- 0
    Thijs Bongers Swift Team 24 Swift DNS --- 0