Categorie 'Meisjes Pupil C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 16
Categorie afkorting: MPC
Berekeningswijze: Pupillen C - Meisjes
Meerkamp:
  • 35 meter ( 7 pogingen )
  • 35 meter horden ( 7 pogingen )
  • Medicienbalstoten ( 7 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Meisjes Pupil C'

    Snr Naam Onderdelen Team M Team-est
    16 Bieke Emans AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Weert a
    48 Aila Colijn AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Weert a
    57 Ise Houben Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 09 Sw...en Leudal a
    62 Madelon Mestrom Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 06 Sw...en Helden a
    63 Marah Berben Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 09 Sw...en Leudal a
    69 Pleun Cillekens Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 09 Sw...en Leudal a
    75 Sjuulke Tersmette Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 04 Sw...en Caesar a
    96 Britt Smeets STB Team-est
    Meerkamp
    Team 07 STB a
    97 Christel Dörenberg STB Team-est
    Meerkamp
    Team 07 STB a
    98 Eline Dieteren STB Team-est
    Meerkamp
    Team 07 STB a
    99 Floor Quaedackers STB Team-est
    Meerkamp
    Team 07 STB a
    110 Sofie Rozema Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 09 Sw...en Leudal a
    111 Saar Beek Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 09 Sw...en Leudal a
    136 Floor Houben AV Caesar Team-est
    Meerkamp
    Team 04 Sw...en Caesar a
    162 Jelyna Leenders ATV Venray Meerkamp
    Team 01 ATV Venray a -
    206 Amber Bemelen AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 08 Unitas a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ATV Venray VNRY 1
    AV Caesar CAES 1
    AV Unitas UNTS 1
    AV Weert WRT 2
    STB STB 4
    Swift Atletiek SWFT 7

    Uitslagen Meerkamp Pupil C meisjes

    # Naam Team 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    1 Sofie Rozema Swift Team 09 Sw...en Leudal 6,7 7,9 5,00 0,75 273 273
    2 Pleun Cillekens Swift Team 09 Sw...en Leudal 6,7 7,0 3,60 0,75 272 227
    3 Britt Smeets STB Team 07 STB 7,0 7,6 4,10 0,75 252 252
    4 Bieke Emans AV Weert Team 02 Weert 7,0 8,2 4,60 0,70 238 238
    5 Aila Colijn AV Weert Team 02 Weert 6,6 8,1 3,10 0,75 237 201
    6 Floor Quaedackers STB Team 07 STB 6,9 8,6 3,70 0,80 233 190
    7 Marah Berben Swift Team 09 Sw...en Leudal 7,9 8,4 4,30 0,70 196 158
    8 Ise Houben Swift Team 09 Sw...en Leudal 7,4 8,3 3,70 0,65 195 97
    9 Floor Houben AV Caesar Team 04 Sw...en Caesar 7,2 8,5 3,00 0,65 185 107
    10 Madelon Mestrom Swift Team 06 Sw...en Helden 7,1 9,2 3,40 0,65 182 66
    11 Jelyna Leenders ATV Venray Team 01 ATV Venray 7,4 9,8 3,80 0,65 167 0
    12 Sjuulke Tersmette Swift Team 04 Sw...en Caesar 7,2 9,2 2,60 0,65 164 62
    13 Eline Dieteren STB Team 07 STB 7,7 9,1 3,20 0,60 150 0
    14 Christel Dörenberg STB Team 07 STB 7,4 9,8 2,90 0,60 142 0
    15 Saar Beek Swift Team 09 Sw...en Leudal 8,2 11,0 2,30 0,60 92 0
    16 Amber Bemelen AV Unitas Team 08 Unitas DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp 35 meter Pupil C meisjes

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Aila Colijn AV Weert Team 02 Weert 6,6 --- 86
    2 Pleun Cillekens Swift Team 09 Sw...en Leudal 6,7 --- 82
    2 Sofie Rozema Swift Team 09 Sw...en Leudal 6,7 --- 82
    4 Floor Quaedackers STB Team 07 STB 6,9 --- 74
    5 Bieke Emans AV Weert Team 02 Weert 7,0 --- 70
    5 Britt Smeets STB Team 07 STB 7,0 --- 70
    7 Madelon Mestrom Swift Team 06 Sw...en Helden 7,1 --- 66
    8 Floor Houben AV Caesar Team 04 Sw...en Caesar 7,2 --- 62
    8 Sjuulke Tersmette Swift Team 04 Sw...en Caesar 7,2 --- 62
    10 Jelyna Leenders ATV Venray Team 01 ATV Venray 7,4 --- 54
    10 Christel Dörenberg STB Team 07 STB 7,4 --- 54
    10 Ise Houben Swift Team 09 Sw...en Leudal 7,4 --- 54
    13 Eline Dieteren STB Team 07 STB 7,7 --- 44
    14 Marah Berben Swift Team 09 Sw...en Leudal 7,9 --- 38
    15 Saar Beek Swift Team 09 Sw...en Leudal 8,2 --- 29
    Amber Bemelen AV Unitas Team 08 Unitas DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 35 meter horden Pupil C meisjes

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Pleun Cillekens Swift Team 09 Sw...en Leudal 7,0 --- 85
    2 Britt Smeets STB Team 07 STB 7,6 --- 68
    3 Sofie Rozema Swift Team 09 Sw...en Leudal 7,9 --- 60
    4 Aila Colijn AV Weert Team 02 Weert 8,1 --- 55
    5 Bieke Emans AV Weert Team 02 Weert 8,2 --- 52
    6 Ise Houben Swift Team 09 Sw...en Leudal 8,3 --- 50
    7 Marah Berben Swift Team 09 Sw...en Leudal 8,4 --- 48
    8 Floor Houben AV Caesar Team 04 Sw...en Caesar 8,5 --- 45
    9 Floor Quaedackers STB Team 07 STB 8,6 --- 43
    10 Eline Dieteren STB Team 07 STB 9,1 --- 32
    11 Madelon Mestrom Swift Team 06 Sw...en Helden 9,2 --- 31
    11 Sjuulke Tersmette Swift Team 04 Sw...en Caesar 9,2 --- 31
    13 Jelyna Leenders ATV Venray Team 01 ATV Venray 9,8 --- 20
    13 Christel Dörenberg STB Team 07 STB 9,8 --- 20
    15 Saar Beek Swift Team 09 Sw...en Leudal 11,0 --- 5
    Amber Bemelen AV Unitas Team 08 Unitas DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Pupil C meisjes

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Sofie Rozema Swift Team 09 Sw...en Leudal 5,00 --- 71
    2 Bieke Emans AV Weert Team 02 Weert 4,60 --- 64
    3 Marah Berben Swift Team 09 Sw...en Leudal 4,30 --- 58
    4 Britt Smeets STB Team 07 STB 4,10 --- 54
    5 Jelyna Leenders ATV Venray Team 01 ATV Venray 3,80 --- 49
    6 Floor Quaedackers STB Team 07 STB 3,70 --- 47
    6 Ise Houben Swift Team 09 Sw...en Leudal 3,70 --- 47
    8 Pleun Cillekens Swift Team 09 Sw...en Leudal 3,60 --- 45
    9 Madelon Mestrom Swift Team 06 Sw...en Helden 3,40 --- 41
    10 Eline Dieteren STB Team 07 STB 3,20 --- 38
    11 Aila Colijn AV Weert Team 02 Weert 3,10 --- 36
    12 Floor Houben AV Caesar Team 04 Sw...en Caesar 3,00 --- 34
    13 Christel Dörenberg STB Team 07 STB 2,90 --- 32
    14 Sjuulke Tersmette Swift Team 04 Sw...en Caesar 2,60 --- 27
    15 Saar Beek Swift Team 09 Sw...en Leudal 2,30 --- 22
    Amber Bemelen AV Unitas Team 08 Unitas DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil C meisjes

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Floor Quaedackers STB Team 07 STB 0,80 --- 69
    2 Aila Colijn AV Weert Team 02 Weert 0,75 --- 60
    2 Britt Smeets STB Team 07 STB 0,75 --- 60
    2 Pleun Cillekens Swift Team 09 Sw...en Leudal 0,75 --- 60
    2 Sofie Rozema Swift Team 09 Sw...en Leudal 0,75 --- 60
    6 Bieke Emans AV Weert Team 02 Weert 0,70 --- 52
    6 Marah Berben Swift Team 09 Sw...en Leudal 0,70 --- 52
    8 Jelyna Leenders ATV Venray Team 01 ATV Venray 0,65 --- 44
    8 Floor Houben AV Caesar Team 04 Sw...en Caesar 0,65 --- 44
    8 Ise Houben Swift Team 09 Sw...en Leudal 0,65 --- 44
    8 Madelon Mestrom Swift Team 06 Sw...en Helden 0,65 --- 44
    8 Sjuulke Tersmette Swift Team 04 Sw...en Caesar 0,65 --- 44
    13 Christel Dörenberg STB Team 07 STB 0,60 --- 36
    13 Eline Dieteren STB Team 07 STB 0,60 --- 36
    13 Saar Beek Swift Team 09 Sw...en Leudal 0,60 --- 36
    Amber Bemelen AV Unitas Team 08 Unitas DNS --- 0

    Uitslagen Teamestafette Pupil C meisjes

    Er bestaan nog geen estafette teams.