Categorie 'Meisjes Pupil B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 17
Categorie afkorting: MPB
Berekeningswijze: Pupillen B - Meisjes
Meerkamp:
  • 35 meter ( 7 pogingen )
  • 35 meter horden ( 7 pogingen )
  • Medicienbalstoten ( 7 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Meisjes Pupil B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam M Team-est
    13 Firdaous El Arji AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Weert Team 02 Weert Team 02 Weert (Team-est) (-1e)
    a
    17 Imke Wijnen AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Weert Team 02 Weert Team 02 Weert (Team-est) (-1e)
    a
    24 Saar Driessens AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Weert Team 02 Weert Team 02 Weert (Team-est) (-1e)
    a
    29 Laura Sluijpers AVON Team-est
    Meerkamp
    Team 05 Un...s en AVON Team 05 Unitas en AVON Team 05 Unitas en AVON (Team-est) (-1e)
    a
    52 Elin Caris Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 03 Swift Team 03 Swift Team 03 Swift (Team-est) (-1e)
    a
    54 Florense Revenberg Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 03 Swift Team 03 Swift Team 03 Swift (Team-est) (-1e)
    a
    58 Jasmina Schmitz Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 03 Swift Team 03 Swift Team 03 Swift (Team-est) (-1e)
    a
    65 Mila Heusschen Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 03 Swift Team 03 Swift Team 03 Swift (Team-est) (-1e)
    a
    94 Ilse van Banning AV Caesar Team-est
    Meerkamp
    Team 04 Sw...en Caesar Team 04 Swift en Caesar Team 04 Swift en Caesar (Team-est) (-1e)
    a
    106 Tess Schumans STB Team-est
    Meerkamp
    Team 07 STB Team 07 STB Team 07 STB (Team-est) (-1e)
    a
    109 Jonie van der Goor Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 06 Sw...en Helden Team 06 Swift en Helden Team 06 Swift en Helden (Team-est) (-1e)
    a
    161 Jaydee Leenders ATV Venray Meerkamp
    Team 01 ATV Venray Team 01 ATV Venray Team 01 ATV Venray (Team-est) (-1e)
    a -
    165 Lot van Veghel ATV Venray Meerkamp
    Team 01 ATV Venray Team 01 ATV Venray Team 01 ATV Venray (Team-est) (-1e)
    a -
    174 Jessie Lynn Smeets AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 08 Unitas Team 08 Unitas Team 08 Unitas (Team-est) (-1e)
    a
    177 Sanne Dabekaussen AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 05 Un...s en AVON Team 05 Unitas en AVON Team 05 Unitas en AVON (Team-est) (-1e)
    a
    200 Rhodee Hoenjet AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 05 Un...s en AVON Team 05 Unitas en AVON Team 05 Unitas en AVON (Team-est) (-1e)
    a
    203 Eef Swinckels AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 05 Un...s en AVON Team 05 Unitas en AVON Team 05 Unitas en AVON (Team-est) (-1e)
    a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ATV Venray VNRY 2
    AV Caesar CAES 1
    AV Unitas UNTS 4
    AV Weert WRT 3
    AVON AVON 1
    STB STB 1
    Swift Atletiek SWFT 5
  • Meerkamp
  • 35m
  • 35mH
  • M-bal
  • Hurk
  • Team-est
  • Uitslagen Meerkamp Pupil B meisjes

    # Naam Team 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    1 Eef Swinckels AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 6,3 7,0 5,30 0,90 274 274
    2 Jaydee Leenders ATV Venray Team 01 ATV Venray 6,6 7,1 5,50 0,95 272 272
    3 Laura Sluijpers AVON Team 05 Unitas en AVON 6,2 7,0 5,10 0,85 268 268
    4 Rhodee Hoenjet AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 6,4 6,7 5,30 0,80 264 135
    5 Lot van Veghel ATV Venray Team 01 ATV Venray 6,5 7,1 4,60 0,80 239 189
    6 Firdaous El Arji AV Weert Team 02 Weert 6,6 7,2 5,10 0,75 235 188
    7 Sanne Dabekaussen AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 6,9 7,5 5,30 0,80 228 61
    8 Elin Caris Swift Team 03 Swift 6,9 7,5 4,90 0,80 222 168
    9 Tess Schumans STB Team 07 STB 6,6 8,0 3,90 0,85 214 129
    10 Jonie van der Goor Swift Team 06 Swift en Helden 6,9 8,0 5,00 0,75 206 148
    11 Saar Driessens AV Weert Team 02 Weert 6,9 7,8 3,60 0,85 203 61
    12 Mila Heusschen Swift Team 03 Swift 7,0 7,7 4,10 0,70 190 0
    13 Jessie Lynn Smeets AV Unitas Team 08 Unitas 7,3 8,4 4,60 0,75 179 97
    14 Florense Revenberg Swift Team 03 Swift 7,5 8,2 3,30 0,80 166 54
    15 Jasmina Schmitz Swift Team 03 Swift 7,2 8,4 3,40 0,70 158 0
    16 Imke Wijnen AV Weert Team 02 Weert 7,5 9,0 3,70 0,70 145 0
    17 Ilse van Banning AV Caesar Team 04 Swift en Caesar DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp 35 meter Pupil B meisjes

    # Naam Team 35mOBPPunten totaal
    1 Laura Sluijpers AVON Team 05 Unitas en AVON 6,2 --- 82
    2 Eef Swinckels AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 6,3 --- 78
    3 Rhodee Hoenjet AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 6,4 --- 75
    4 Lot van Veghel ATV Venray Team 01 ATV Venray 6,5 --- 71
    5 Jaydee Leenders ATV Venray Team 01 ATV Venray 6,6 --- 68
    5 Firdaous El Arji AV Weert Team 02 Weert 6,6 --- 68
    5 Tess Schumans STB Team 07 STB 6,6 --- 68
    8 Sanne Dabekaussen AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 6,9 --- 58
    8 Saar Driessens AV Weert Team 02 Weert 6,9 --- 58
    8 Jonie van der Goor Swift Team 06 Swift en Helden 6,9 --- 58
    8 Elin Caris Swift Team 03 Swift 6,9 --- 58
    12 Mila Heusschen Swift Team 03 Swift 7,0 --- 55
    13 Jasmina Schmitz Swift Team 03 Swift 7,2 --- 48
    14 Jessie Lynn Smeets AV Unitas Team 08 Unitas 7,3 --- 45
    15 Imke Wijnen AV Weert Team 02 Weert 7,5 --- 40
    15 Florense Revenberg Swift Team 03 Swift 7,5 --- 40
    Ilse van Banning AV Caesar Team 04 Swift en Caesar DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 35 meter horden Pupil B meisjes

    # Naam Team 35mHOBPPunten totaal
    1 Rhodee Hoenjet AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 6,7 --- 74
    2 Eef Swinckels AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 7,0 --- 67
    2 Laura Sluijpers AVON Team 05 Unitas en AVON 7,0 --- 67
    4 Jaydee Leenders ATV Venray Team 01 ATV Venray 7,1 --- 64
    4 Lot van Veghel ATV Venray Team 01 ATV Venray 7,1 --- 64
    6 Firdaous El Arji AV Weert Team 02 Weert 7,2 --- 62
    7 Sanne Dabekaussen AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 7,5 --- 55
    7 Elin Caris Swift Team 03 Swift 7,5 --- 55
    9 Mila Heusschen Swift Team 03 Swift 7,7 --- 51
    10 Saar Driessens AV Weert Team 02 Weert 7,8 --- 49
    11 Tess Schumans STB Team 07 STB 8,0 --- 45
    11 Jonie van der Goor Swift Team 06 Swift en Helden 8,0 --- 45
    13 Florense Revenberg Swift Team 03 Swift 8,2 --- 41
    14 Jessie Lynn Smeets AV Unitas Team 08 Unitas 8,4 --- 37
    14 Jasmina Schmitz Swift Team 03 Swift 8,4 --- 37
    16 Imke Wijnen AV Weert Team 02 Weert 9,0 --- 27
    Ilse van Banning AV Caesar Team 04 Swift en Caesar DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Pupil B meisjes

    # Naam Team M-balOBPPunten totaal
    1 Jaydee Leenders ATV Venray Team 01 ATV Venray 5,50 --- 64
    2 Rhodee Hoenjet AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 5,30 --- 61
    2 Eef Swinckels AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 5,30 --- 61
    2 Sanne Dabekaussen AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 5,30 --- 61
    5 Firdaous El Arji AV Weert Team 02 Weert 5,10 --- 58
    5 Laura Sluijpers AVON Team 05 Unitas en AVON 5,10 --- 58
    7 Jonie van der Goor Swift Team 06 Swift en Helden 5,00 --- 56
    8 Elin Caris Swift Team 03 Swift 4,90 --- 55
    9 Lot van Veghel ATV Venray Team 01 ATV Venray 4,60 --- 50
    9 Jessie Lynn Smeets AV Unitas Team 08 Unitas 4,60 --- 50
    11 Mila Heusschen Swift Team 03 Swift 4,10 --- 43
    12 Tess Schumans STB Team 07 STB 3,90 --- 40
    13 Imke Wijnen AV Weert Team 02 Weert 3,70 --- 37
    14 Saar Driessens AV Weert Team 02 Weert 3,60 --- 35
    15 Jasmina Schmitz Swift Team 03 Swift 3,40 --- 32
    16 Florense Revenberg Swift Team 03 Swift 3,30 --- 31
    Ilse van Banning AV Caesar Team 04 Swift en Caesar DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil B meisjes

    # Naam Team HurkOBPPunten totaal
    1 Jaydee Leenders ATV Venray Team 01 ATV Venray 0,95 --- 76
    2 Eef Swinckels AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 0,90 --- 68
    3 Saar Driessens AV Weert Team 02 Weert 0,85 --- 61
    3 Laura Sluijpers AVON Team 05 Unitas en AVON 0,85 --- 61
    3 Tess Schumans STB Team 07 STB 0,85 --- 61
    6 Lot van Veghel ATV Venray Team 01 ATV Venray 0,80 --- 54
    6 Rhodee Hoenjet AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 0,80 --- 54
    6 Sanne Dabekaussen AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 0,80 --- 54
    6 Florense Revenberg Swift Team 03 Swift 0,80 --- 54
    6 Elin Caris Swift Team 03 Swift 0,80 --- 54
    11 Jessie Lynn Smeets AV Unitas Team 08 Unitas 0,75 --- 47
    11 Firdaous El Arji AV Weert Team 02 Weert 0,75 --- 47
    11 Jonie van der Goor Swift Team 06 Swift en Helden 0,75 --- 47
    14 Imke Wijnen AV Weert Team 02 Weert 0,70 --- 41
    14 Jasmina Schmitz Swift Team 03 Swift 0,70 --- 41
    14 Mila Heusschen Swift Team 03 Swift 0,70 --- 41
    Ilse van Banning AV Caesar Team 04 Swift en Caesar DNS --- 0

    Uitslagen Teamestafette Pupil B meisjes

    Er bestaan nog geen estafette teams.