Categorie 'Jongens Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 99
Categorie afkorting: JJA
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 60 meter finale
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 60 meter horden
  • 1 x 60 meter horden finale
  • 6 x Kogelstoten
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior A'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:15 60mH Uitslagen
    11:55 1500m Uitslagen
    13:20 Ver Uitslagen
    13:30 800m Uitslagen
    13:50 Polshoog
    Mannen JJA JJB: 3,20m + 10cm
    Uitslagen
    14:05 60mH_f Uitslagen
    15:30 60m
    let op meldtijd
    Uitslagen
    17:00 Polshoog
    Mannen JJA JJB: 4,00m +10 cm
    Uitslagen
    17:05 Hoog
    Mannen JJA JJB MAT 2: 1,65m + 5cm
    Uitslagen
    17:05 Hoog
    Mannen JJA JJB MAT 1: 1,80m + 5cm
    Uitslagen
    17:30 400m
    let op meldtijd
    Uitslagen
    17:40 Kogel
    6kg
    Uitslagen
    18:30 400m
    let op meldtijd
    Uitslagen
    19:10 60m_f Uitslagen


    Tijdschema

    11:15u19:15u
    Jongens Junior A
    60mH
    1500m
    Ver
    800m
    Polshoog - Mannen JJA JJB: 3,20m + 10cm
    60mH_f
    60m - let op meldtijd

    Atleten 'Jongens Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_f400m800m1500m60mH60mH_fKogelHoogPolshoogVer
    5 Tunji Abisoye Ciko `66 400m
    JJA - 400m ----------
    12 Thomas Albers AV `40 800m
    JJA - 800m ----------
    24 Sander Baas HAC `63 Kogel
    JJA - Kogel ----------
    31 Jay Beelen AV Trias 60mH
    60mH_f
    JJA - 60mHJJA - 60mH_f ---------
    35 Gijs van Beilen AV PEC 1910 60m
    400m
    JJA - 60mJJA - 400m ---------
    40 Hugo van den Berg AV NOP Hoog
    Ver
    Mannen - H...rtgroep 2JJA - Ver ---------
    46 Rowan Beun AV Unitas 800m
    JJA - 800m ----------
    64 Isayah Boers Phanos 60m
    60m_f
    JJA - 60mJJA - 60m_f ---------
    74 Scott Boon Flevo Delta 60m
    Ver
    JJA - 60m ---------
    76 Niels Boonstra AV Statina 60m
    Hoog
    JJA - 60mMannen - H...rtgroep 2 ---------
    88 Thomas Bovenberg Leiden 800m
    JJA - 800m ----------
    114 Tino Claessens Haag 400m
    JJA - 400m ----------
    115 Thom Clemens HLLS 400m
    JJA - 400m ----------
    136 Kevin Deur AV Sparta 60m
    JJA - 60m ----------
    150 Olav Donker PH 60m
    Ver
    JJA - 60mJJA - Ver ---------
    161 Twan Duvigneau Gendringen 60m
    JJA - 60m ----------
    163 Danny Ediagbonya Ciko `66 60mH
    Ver
    JJA - 60mH ---------
    183 Shaquille ...manuelson PAC Kogel
    JJA - Kogel ----------
    189 Jitse van Esch AAV `36 Kogel
    Ver
    JJA - Ver ---------
    192 Jelle Evers Spado Ver
    ----------
    206 Jens van Gelderen AV Lycurgus 400m
    Msen - 400m ----------
    207 Jens Gerrits AV Wijchen 1500m
    JJA - 1500m ----------
    218 Koen Grandiek Castricum 1500m
    JJA - 1500m ----------
    223 Rens Groot Startbaan 400m
    JJA - 400m ----------
    224 Maurik de Groot Haag 60m
    400m
    60mH
    JJA - 400mJJA - 60mH --------
    225 Jarno de Groot Flevo Delta 60mH
    JJA - 60mH ----------
    226 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 60m
    Ver
    JJA - 60mJJA - Ver ---------
    230 Gerwin De Haan Heerenveen 60mH
    Hoog
    Polshoog
    JJA - 60mHMannen - H...rtgroep 2Mannen- Po...rtgroep 1 --------
    247 Shaquille Haverkamp Rotterdam 60m
    60m_f
    JJA - 60mJJA - 60m_f ---------
    249 Levi Hazes AV 1923 60m
    60m_f
    JJA - 60mJJA - 60m_f ---------
    257 Ruben Heijnen Zeeland 60m
    JJA - 60m ----------
    259 Mats Heine Castricum 400m
    JJA - 400m ----------
    270 Tijmen Hoedjes Castricum 800m
    JJA - 800m ----------
    275 Pierre ten Holder AV PEC 1910 400m
    JJA - 400m ----------
    276 Rick Hollestelle Altis Polshoog
    Mannen - P...rtgroep 2 ----------
    277 Wesley van der Holst PAC 60m
    60mH
    JJA - 60mJJA - 60mH ---------
    284 Boris Hoogervorst KAV Holland 60m
    Ver
    JJA - 60mJJA - Ver ---------
    285 Jos Hoogewerf KAV Holland 60mH
    Polshoog
    JJA - 60mH ---------
    293 Ole van der Horst Eindhoven 60m
    JJA - 60m ----------
    295 Thijs Houbiers Leiden 800m
    JJA - 800m ----------
    308 Lauri Hulleman DVTR 60mH
    Kogel
    Hoog
    Polshoog
    Ver
    JJA - 60mHJJA - KogelMannen - P...rtgroep 2JJA - Ver ------
    314 Synnargio Ignatia DEM 60m
    JJA - 60m ----------
    328 Pepijn Janssen GACH 400m
    800m
    JJA - 800m ---------
    346 Kristof va...amperdijk GACH 60m
    400m
    JJA - 60mJJA - 400m ---------
    356 Sander Klaassen De Gemzen 400m
    JJA - 400m ----------
    358 Lucas van Klaveren ARV Ilion 60m
    60mH
    60mH_f
    Ver
    JJA - 60mHJJA - 60mH_fJJA - Ver -------
    366 Jordan Knops Voorne 60m
    JJA - 60m ----------
    368 Arjen de Kock Spado Polshoog
    Mannen- Po...rtgroep 1 ----------
    372 Niels Kok Flevo Delta 400m
    JJA - 400m ----------
    376 Aron Koning AV De Keien 800m
    JJA - 800m ----------
    378 Sander Koops SPWS 60mH
    60mH_f
    JJA - 60mHJJA - 60mH_f ---------
    384 Marijn Kriegsman Altis 60mH
    Ver
    JJA - 60mHJJA - Ver ---------
    393 Glenn Kunst Haag 60mH
    Polshoog
    JJA - 60mHMannen - P...rtgroep 2 ---------
    394 Jahmal Kusmus Eindhoven 60m
    JJA - 60m ----------
    396 Thomas Kwint Groningen 800m
    JJA - 800m ----------
    415 Daan Lubberdink Ciko `66 60m
    60m_f
    JJA - 60mJJA - 60m_f ---------
    421 Léon Mak De Gemzen 60mH
    60mH_f
    Kogel
    Polshoog
    Ver
    JJA - 60mHJJA - 60mH_fJJA - KogelMannen - P...rtgroep 2JJA - Ver ------
    456 Daan Molleman AV Suomi 400m
    JJA - 400m ----------
    458 Kristian Mos Heerenveen 60m
    60m_f
    JJA - 60mJJA - 60m_f ---------
    466 Mattias Nab AAV `36 60m
    Kogel
    Ver
    JJA - 60mJJA - KogelJJA - Ver --------
    475 Guus Nijkamp Spado 60m
    60mH
    JJA - 60mJJA - 60mH ---------
    478 Tim van Noord AV PEC 1910 400m
    JJA - 400m ----------
    479 Rick van de Noort AAV `36 60mH
    60mH_f
    Kogel
    Ver
    JJA - 60mHJJA - 60mH_fJJA - KogelJJA - Ver -------
    480 Daan Notenboom Castricum 800m
    JJA - 800m ----------
    485 Danilo Ogunseri Nijmegen 60m
    JJA - 60m ----------
    507 Jordi Ouwehand AV Edam 400m
    ----------
    512 Jakob Pütz PH Polshoog
    Mannen - P...rtgroep 2 ----------
    525 Stefan Pol U-Track 60m
    60mH
    JJA - 60mJJA - 60mH ---------
    531 Reinder Prince Triathlon 400m
    800m
    JJA - 400mJJA - 800m ---------
    534 Tijn Pronk KAV Holland 400m
    800m
    JJA - 400mJJA - 800m ---------
    537 Jesse Pupping AV Lycurgus 60m
    Kogel
    Polshoog
    JJA - 60mJJA - Kogel --------
    546 Skip Renders GACH 60m
    400m
    Ver
    JJA - 60mJJA - 400mJJA - Ver --------
    554 Hugo Roelofsen Castricum 800m
    JJA - 800m ----------
    557 Jelle de Roon Atledo 800m
    JJA - 800m ----------
    561 Jasper Rou VAV 60m
    JJA - 60m ----------
    588 Yvar - Schoorlemmer MPM 400m
    JJA - 400m ----------
    608 Jasper Slingerland Eindhoven Hoog
    Ver
    Mannen - H...rtgroep 1JJA - Ver ---------
    615 Sander Smits AVGM 60m
    Hoog
    Mannen - H...rtgroep 1 ---------
    620 Daan Spiljard PAC 60mH
    60mH_f
    Polshoog
    JJA - 60mHJJA - 60mH_fMannen- Po...rtgroep 1 --------
    624 Timo Stegink Castricum 800m
    JJA - 800m ----------
    631 Melle van der Stoel AV34 Ver
    JJA - Ver ----------
    634 Tim Stoetzer Haag Hoog
    Mannen - H...rtgroep 2 ----------
    636 Joppe Stokvis Altis 60m
    JJA - 60m ----------
    639 Eric Stuiver Start `78 800m
    JJA - 800m ----------
    644 Mika Taag KAV Holland 60mH
    Ver
    JJA - 60mH ---------
    647 Thijs Roel... Terlouw Spurt `88 800m
    1500m
    JJA - 800m ---------
    679 Daniël Versteeg Clytoneus 400m
    JJA - 400m ----------
    680 Yslain Verwaal PAC 60mH
    60mH_f
    JJA - 60mHJJA - 60mH_f ---------
    699 Mitchel de Vries Altis 400m
    JJA - 400m ----------
    702 Remly Vry Phanos 60m
    60m_f
    JJA - 60mJJA - 60m_f ---------
    707 Milan Weeda Startbaan 400m
    JJA - 400m ----------
    713 August van de Weijer AV Sprint 400m
    JJA - 400m ----------
    725 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 400m
    Polshoog
    JJA - 400mMannen- Po...rtgroep 1 ---------
    750 Tim Zandee AKU 400m
    JJA - 400m ----------
    752 Milo Zech...allebroek Leiden 60m
    60m_f
    JJA - 60mJJA - 60m_f ---------
    753 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 60mH
    60mH_f
    JJA - 60mHJJA - 60mH_f ---------
    755 Maurits van der Ziel VAV Polshoog
    Mannen - P...rtgroep 2 ----------
    762 Jurgen van der Zwet De Spartaan 400m
    Msen - 400m ----------
    764 Onyema Adigida Phanos 60m
    60m_f
    JJA - 60mJJA - 60m_f ---------

    Verenigingen 'Jongens Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 3
    AKU AKU 1
    Altis ALTS 4
    ARV Ilion ILIO 1
    Atledo ATLD 1
    AV 1923 AV23 1
    AV Castricum CSTR 6
    AV Clytoneus CLYT 1
    AV Daventria 1906 DVTR 1
    AV De Gemzen GMZN 2
    AV De Keien KEIN 1
    AV De Spartaan SPTN 1
    AV Edam EDAM 1
    AV Flevo Delta FLDT 3
    AV Fortuna FRTN 1
    AV Generaal Michaelis AVGM 1
    AV Heerenveen HRVN 2
    AV Lycurgus LYCG 3
    AV NOP NOP 1
    AV PEC 1910 PEC 4
    AV Sparta SPRT 1
    AV Sprint SPRN 1
    AV Spurt `88 SP88 1
    AV Start `78 ST78 1
    AV Startbaan STBN 2
    AV Statina STTN 1
    AV Suomi SOMI 1
    AV Trias TRAS 1
    AV Triathlon Triathlon 1
    AV Unitas UNTS 1
    AV Wijchen WYCH 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 1
    AV `40 AV40 1
    Ciko `66 CIKO 3
    DEM DEM 1
    EAC De Sperwers SPWS 1
    Eindhoven Atletiek EHAT 3
    GAC Hilversum GACH 3
    Gendringen Gendringen 1
    Groningen Atletiek GRNG 1
    Haag Atletiek HAAG 4
    HAC `63 HC63 1
    Hellas Utrecht HLLS 1
    KAV Holland KAVH 4
    Leiden Atletiek LATL 3
    Marathon Pim Mulier MPM 1
    Nijmegen Atletiek NYMG 1
    PAC PAC 4
    Phanos PHNS 3
    Prins Hendrik PH 2
    Rotterdam Atletiek RDAM 1
    Spado SPDO 3
    U-Track UTRK 1
    VAV VAV 2
    Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 1
    Voorne Atletiek VRNE 1

    Uitslagen 60 meter Jongens Junior A

    # Naam 60mQOBP
    1 Shaquille Haverkamp Rotterdam 6,92 q10,53* Gemeld
    2 Onyema Adigida Phanos 6,98 q7,00 Gemeld
    3 Isayah Boers Phanos 7,04 q6,96 Gemeld
    4 Levi Hazes AV 1923 7,06 q10,84* Gemeld
    5 Daan Lubberdink Ciko `66 7,13 q7,11 Gemeld
    6 Remly Vry Phanos 7,14 q7,16 Gemeld
    7 Milo Zech...allebroek Leiden 7,17 q11,14* Gemeld
    8 Kristian Mos Heerenveen 7,31 q7,45 Gemeld
    9 Jahmal Kusmus Eindhoven 7,34 -7,53 Gemeld
    10 Olav Donker PH 7,36 -11,53* Gemeld
    11 Wesley van der Holst PAC 7,37 -7,70 Gemeld
    12 Joppe Stokvis Altis 7,38 -7,35 Gemeld
    13 Ole van der Horst Eindhoven 7,40 -7,42 Gemeld
    14 Kevin Deur AV Sparta 7,41 -7,33 Gemeld
    15 Ruben Heijnen Zeeland 7,48 -7,45 Gemeld
    16 Boris Hoogervorst KAV Holland 7,54 -7,51 Gemeld
    17 Mattias Nab AAV `36 7,58 -7,67 Gemeld
    18 Kristof va...amperdijk GACH 7,58 -7,42 Gemeld
    19 Skip Renders GACH 7,59 -7,49 Gemeld
    20 Jasper Rou VAV 7,60 -7,73 Gemeld
    21 Twan Duvigneau Gendringen 7,64 -7,64 Gemeld
    22 Gijs van Beilen AV PEC 1910 7,69 -7,47 Gemeld
    23 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 7,76 -7,82 Gemeld
    24 Niels Boonstra AV Statina 7,83 -7,92 Gemeld
    25 Jesse Pupping AV Lycurgus 7,93 -8,00 Gemeld
    Synnargio Ignatia DEM --- -7,50 Niet gemeld
    Stefan Pol U-Track --- -7,55 Afgemeld
    Guus Nijkamp Spado --- -11,58* Afgemeld
    Jordan Knops Voorne --- -10,95* Afgemeld
    Scott Boon Flevo Delta --- -7,20 Afgemeld
    Danilo Ogunseri Nijmegen --- -7,51 Afgemeld
    Lucas van Klaveren ARV Ilion --- -11,34* Afgemeld
    Maurik de Groot Haag --- -8,55 Afgemeld
    Sander Smits AVGM --- -7,47* Afgemeld

    Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior A

    # Naam 60m_fQm
    1 Shaquille Haverkamp Rotterdam 6,92 6,92 Gemeld
    2 Isayah Boers Phanos 6,98 7,04 Gemeld
    3 Levi Hazes AV 1923 7,03 7,06 Gemeld
    4 Onyema Adigida Phanos 7,03 6,98 Gemeld
    5 Remly Vry Phanos 7,17 7,14 Gemeld
    6 Milo Zech...allebroek Leiden 7,19 7,17 Gemeld
    Kristian Mos Heerenveen DQ 7,31 Gemeld
    Daan Lubberdink Ciko `66 DNS 7,13 Gemeld

    Uitslagen 400 meter Jongens Junior A

    # Naam 400mOBP
    1 Tunji Abisoye Ciko `66 50,73 49,72 Gemeld
    2 Maurik de Groot Haag 50,91 51,30 Gemeld
    3 Jens van Gelderen AV Lycurgus 50,99 52,44 Gemeld
    4 Jurgen van der Zwet De Spartaan 51,09 50,46 Gemeld
    5 Pierre ten Holder AV PEC 1910 51,32 49,98 Gemeld
    6 August van de Weijer AV Sprint 52,08 53,57 Gemeld
    7 Niels Kok Flevo Delta 52,13 51,11 Gemeld
    8 Tino Claessens Haag 52,53 52,74 Gemeld
    9 Reinder Prince Triathlon 53,29 52,12 Gemeld
    10 Skip Renders GACH 53,30 53,11 Gemeld
    11 Thom Clemens HLLS 53,59 52,23 Gemeld
    12 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 53,60 52,04 Gemeld
    13 Yvar - Schoorlemmer MPM 53,63 53,07 Gemeld
    14 Daniël Versteeg Clytoneus 53,65 52,48 Gemeld
    15 Mats Heine Castricum 53,75 53,83 Gemeld
    16 Tim van Noord AV PEC 1910 54,22 52,97 Gemeld
    17 Tijn Pronk KAV Holland 54,77 55,11 Gemeld
    Kristof va...amperdijk GACH DNS 53,78 Gemeld
    Gijs van Beilen AV PEC 1910 DNS 52,06 Gemeld
    Rens Groot Startbaan --- 53,86 Afgemeld
    Milan Weeda Startbaan --- 53,86 Afgemeld
    Daan Molleman AV Suomi --- 55,37 Afgewezen
    Tim Zandee AKU --- 57,00 Afgewezen
    Sander Klaassen De Gemzen --- 55,16 Afgewezen
    Mitchel de Vries Altis --- 55,21 Afgewezen
    Jordi Ouwehand AV Edam --- 54,19 Afgemeld
    Pepijn Janssen GACH --- 56,11 Afgemeld

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

    # Naam 800mOBP
    1 Aron Koning AV De Keien 1:58,20 1:57,72 Gemeld
    2 Thomas Kwint Groningen 1:58,27 1:58,17 Gemeld
    3 Hugo Roelofsen Castricum 1:58,39 1:57,97 Gemeld
    4 Reinder Prince Triathlon 1:58,50 1:58,41 Gemeld
    5 Jelle de Roon Atledo 1:59,83 1:57,79 Gemeld
    6 Thijs Houbiers Leiden 2:00,72 2:01,94 Gemeld
    7 Timo Stegink Castricum 2:01,59 1:59,54 Gemeld
    8 Tijmen Hoedjes Castricum 2:06,37 2:02,90 Gemeld
    9 Thomas Bovenberg Leiden 2:07,08 2:07,91 Gemeld
    10 Eric Stuiver Start `78 2:07,35 2:03,71 Gemeld
    11 Rowan Beun AV Unitas 2:08,27 2:07,00 Gemeld
    12 Pepijn Janssen GACH 2:08,33 2:08,37 Gemeld
    13 Thomas Albers AV `40 2:08,62 2:01,01 Gemeld
    14 Tijn Pronk KAV Holland 2:08,66 2:09,03 Gemeld
    Daan Notenboom Castricum --- 2:01,44 Afgemeld
    Thijs Roel... Terlouw Spurt `88 --- 2:13,35 Afgewezen

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior A

    # Naam 1500mOBP
    1 Koen Grandiek Castricum 4:22,15 4:10,00 Gemeld
    2 Jens Gerrits AV Wijchen 4:24,21 4:27,52 Gemeld
    Thijs Roel... Terlouw Spurt `88 --- 4:56,20 Afgemeld

    Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior A

    # Naam 60mHQOBP
    1 Sander Koops SPWS 8,13 q8,11 Gemeld
    2 Léon Mak De Gemzen 8,15 q14,65* Gemeld
    3 Jay Beelen AV Trias 8,17 q8,31 Gemeld
    4 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 8,24 q8,19 Gemeld
    5 Yslain Verwaal PAC 8,40 q8,16 Gemeld
    6 Lucas van Klaveren ARV Ilion 8,43 q14,79* Gemeld
    7 Jarno de Groot Flevo Delta 8,47 -8,47 Gemeld
    8 Daan Spiljard PAC 8,52 q8,34 Gemeld
    9 Rick van de Noort AAV `36 8,59 q8,43 Gemeld
    10 Lauri Hulleman DVTR 8,63 -8,57 Gemeld
    11 Gerwin De Haan Heerenveen 8,80 -8,76 Gemeld
    12 Marijn Kriegsman Altis 8,93 -15,52* Gemeld
    13 Wesley van der Holst PAC 8,93 -9,04 Gemeld
    14 Glenn Kunst Haag 9,04 -8,95 Gemeld
    15 Stefan Pol U-Track 9,31 -9,17 Gemeld
    Jos Hoogewerf KAV Holland --- -14,65* Niet gemeld
    Mika Taag KAV Holland --- -15,06* Afgemeld
    Maurik de Groot Haag --- -8,55 Afgemeld
    Guus Nijkamp Spado --- -8,18 Afgemeld
    Danny Ediagbonya Ciko `66 --- -8,21 Afgemeld

    Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior A

    # Naam 60mH_fQm
    1 Sander Koops SPWS 8,01 8,13 Gemeld
    2 Léon Mak De Gemzen 8,18 8,15 Gemeld
    3 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 8,20 8,24 Gemeld
    4 Yslain Verwaal PAC 8,25 8,40 Gemeld
    5 Daan Spiljard PAC 8,41 8,52 Gemeld
    6 Lucas van Klaveren ARV Ilion 8,43 8,43 Gemeld
    7 Rick van de Noort AAV `36 8,49 8,59 Gemeld
    Jay Beelen AV Trias DNS 8,17 Gemeld

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior A

    # Naam KogelOBP
    1 Shaquille ...manuelson PAC 16,12 16,03 Gemeld
    2 Léon Mak De Gemzen 13,17 12,91 Gemeld
    3 Lauri Hulleman DVTR 12,40 12,60 Gemeld
    4 Jesse Pupping AV Lycurgus 10,97 11,39 Gemeld
    5 Mattias Nab AAV `36 10,76 11,85 Gemeld
    6 Rick van de Noort AAV `36 10,03 11,78 Gemeld
    7 Sander Baas HAC `63 9,68 9,62 Gemeld
    Jitse van Esch AAV `36 --- 12,44 Afgemeld

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior A

    # Naam HoogOBP
    1 Hugo van den Berg AV NOP 1,85 1,82 Gemeld
    2 Gerwin De Haan Heerenveen 1,85 1,82 Gemeld
    3 Niels Boonstra AV Statina 1,80 1,80 Gemeld
    4 Sander Smits AVGM 1,80 2,00 Gemeld
    Jasper Slingerland Eindhoven NM 1,90 Gemeld
    Tim Stoetzer Haag --- 1,75 Afgewezen
    Lauri Hulleman DVTR --- 1,91 Afgemeld

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior A

    # Naam PolshoogOBP
    1 Léon Mak De Gemzen 4,71 4,81 Gemeld
    2 Glenn Kunst Haag 4,51 4,55 Gemeld
    3 Jakob Pütz PH 4,51 4,67 Gemeld
    4 Daan Spiljard PAC 4,30 4,30 Gemeld
    5 Gerwin De Haan Heerenveen 4,20 4,10 Gemeld
    6 Maurits van der Ziel VAV 4,11 4,26 Gemeld
    7 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 4,10 4,10 Gemeld
    8 Lauri Hulleman DVTR 4,01 4,30 Gemeld
    9 Arjen de Kock Spado 4,00 4,14 Gemeld
    Rick Hollestelle Altis NM 4,50 Gemeld
    Jos Hoogewerf KAV Holland --- 4,33 Niet gemeld
    Jesse Pupping AV Lycurgus --- 3,50 Afgewezen

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior A

    # Naam VerOBP
    1 Hugo van den Berg AV NOP 6,97 6,87 Gemeld
    2 Lauri Hulleman DVTR 6,79 7,04 Gemeld
    3 Lucas van Klaveren ARV Ilion 6,41 6,51 Gemeld
    4 Olav Donker PH 6,33 6,60 Gemeld
    5 Melle van der Stoel AV34 6,16 6,33 Gemeld
    6 Léon Mak De Gemzen 6,10 6,11 Gemeld
    7 Skip Renders GACH 6,04 6,28 Gemeld
    8 Rick van de Noort AAV `36 6,02 5,73 Gemeld
    9 Boris Hoogervorst KAV Holland 5,99 5,93 Gemeld
    10 Mattias Nab AAV `36 5,97 5,81 Gemeld
    11 Marijn Kriegsman Altis 5,88 6,10 Gemeld
    12 Jitse van Esch AAV `36 5,87 5,87 Gemeld
    13 Jasper Slingerland Eindhoven 5,80 5,96 Gemeld
    14 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 5,22 5,58 Gemeld
    Mika Taag KAV Holland --- 6,00 Afgemeld
    Jelle Evers Spado --- 5,68 Afgemeld
    Scott Boon Flevo Delta --- 7,06 Afgemeld
    Danny Ediagbonya Ciko `66 --- 6,71 Afgemeld