Atleten 'Jongens Junior D2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f600m1000m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
395 Sepp Knippels DAK 4x50m
--------------
396 Jorn Stommels DAK 4x50m
--------------
397 Edwin Van...r Heijden DAK 4x50m
--------------
398 Jonas Vos DAK 4x50m
--------------
399 Bram Eleveld AV Athlos 60m
Kogel
Polshoog
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2JJD en MJD... Polshoog ------------
400 Bruce Boon Flevo Delta 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Polshoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD en MJD... Polshoog ---------
401 Mick van Kleeff PAC 60mH
Polshoog
JJD2 - 60mHJJD en MJD... Polshoog -------------
402 Max Jongenburger Phanos Kogel
Kogel_f
Polshoog
JJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD en MJD... Polshoog ------------
403 Olav Ewoldt AAC 60m
1000m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 1000m ------------
404 Jelmer Rensing AAC `61 1000m
JJD2 - 1000m --------------
405 Max Sprenkels Almere `81 60m
1000m
60mH
JJD2 - 60mJJD2 - 1000mJJD2 - 60mH ------------
406 Marijn van der Harst Altis 1000m
60mH
4x50m
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
407 Jip van der Kieft Altis 1000m
4x50m
JJD2 - 1000m -------------
408 Levi Posthuma Altis 1000m
4x50m
Ver
Ver_f
JJD2 - 1000mJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale -----------
409 Wout Plugge AV Aquilo 1000m
JJD2 - 1000m --------------
410 Thijs van der Maaten AV Athlos 60m
1000m
JJD2 - 60mJJD2 - 1000m -------------
411 Bram Nusmeier AV Athlos 1000m
JJD2 - 1000m --------------
412 Kees Hulman DVTR 1000m
60mH
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - 60mHJJD2 - Hoog ------------
413 Jaap Zoon Flevo Delta 1000m
JJD2 - 1000m --------------
414 Jonne Roos AV Lycurgus 1000m
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
415 Sil Westenbrink AV Lycurgus 1000m
JJD2 - 1000m --------------
416 Olivier van Benthem AV PEC 1910 1000m
JJD2 - 1000m --------------
417 Ids Peenstra AV PEC 1910 1000m
JJD2 - 1000m --------------
418 Senna Kampinga AV Zeewolde 1000m
JJD2 - 1000m --------------
419 Wout Van der Weide AV34 1000m
60mH
JJD2 - 1000mJJD2 - 60mH -------------
420 Jesse van de Beek BAV 1000m
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
421 Marnix de Kunder CAV Energie 1000m
JJD2 - 1000m --------------
422 Roemer Struik DAK 1000m
4x50m
JJD2 - 1000m -------------
423 Finn Van der Maas Fit 60m
1000m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 1000mJJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
424 David Elzinga GACH 600m
1000m
4x50m
Kogel
JJD2 - 600mJJD2 - 1000mJJD2 - Kog...e Groep 1 -----------
425 Wu Ping Kuiper Groningen 1000m
JJD2 - 1000m --------------
426 Florian van Lent Haag 1000m
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
427 Meije Bosma HLLS 1000m
JJD2 - 1000m --------------
428 Luca Sillen Nijmegen 1000m
JJD2 - 1000m --------------
429 Jules Antoine PAC 1000m
JJD2 - 1000m --------------
430 Sven van d...eerendonk PH 1000m
JJD2 - 1000m --------------
431 Jake Romijn PH 1000m
60mH
60mH_hf
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog -----------
432 Lans Timmermans PH 1000m
60mH
60mH_hf
JJD2 - 1000mJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve Finale ------------
433 Michiel Zunderman Rotterdam 1000m
JJD2 - 1000m --------------
434 Robin De Haan SC Reeuwijk 1000m
Hoog
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
435 Niels Laros Scorpio 1000m
JJD2 - 1000m --------------
436 Tijm Oosterom Typhoon 1000m
JJD2 - 1000m --------------
437 Sven Wildeboer VAV 60m
60m_hf
1000m
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 1000mJJD - Hoog 3 -----------
438 Carl Martens ARV Ilion 600m
JJD2 - 600m --------------
439 Thom de Weger AV Gouda 60m
600m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 600mJJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
440 Thijn van der Zee Hanzesport 600m
Hoog
Ver
JJD2 - 600mJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
441 Lennart Boogaard AV Hera 600m
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 600mJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale ------------
442 Thijs ten ...uggencate AV Hera 600m
JJD2 - 600m --------------
443 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgus 60m
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 600m -------------
444 Merlijn Bonhof AV34 600m
JJD2 - 600m --------------
445 Rafael Van Goor AV34 60m
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 600m -------------
446 Remco de Baar AV `56 60m
60m_hf
600m
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600mJJD2 - Ver...e Groep 2 ----------
447 Mart Kapteijn AV `56 600m
4x50m
Kogel
JJD2 - 600mJJD2 - Kog...e Groep 1 ------------
448 Milo Gemert Haag 600m
Hoog
Ver
JJD2 - 600mJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
449 Joep ten Houten HAC 60m
60m_hf
600m
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600m -----------
450 Mika van Mierlo Isala `96 600m
Hoog
Ver
Ver_f
JJD2 - 600mJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale -----------
451 Job van Keulen Nijmegen 600m
60mH
60mH_hf
Ver
JJD2 - 600mJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
452 Miquel de la Fuente PAC 60m
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 600m -------------
453 Koen Diepen PH 60m
60m_hf
600m
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600m -----------
454 Max de Kruijf PH 600m
4x50m
JJD2 - 600m -------------
455 Kenan van der Kooij Altis 60m
60m_hf
4x50m
Hoog
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver...en Finale ---------
456 Maurice Afognon ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve Finale ------------
457 Sem Verkaart Castricum 60m
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale ------------
458 Isaac Mensah AV Feniks 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale ----------
459 Arjuno Orsini AV Gouda 60m
Kogel
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 1 ------------
460 Tymo Bouman AV Haarlem 60m
60m_hf
60mH
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - Hoog -----------
461 Ziggy Veldman Heerenveen 60m
60m_hf
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
462 Roan Jorritsma HRRR 60m
Kogel
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 1 ------------
463 Jilke Oswald HRRR 60m
Kogel
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
464 Joris Cotterink AV Lycurgus 60m
Kogel
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
465 Damian Paap AV Lycurgus 60m
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale ------------
466 Zack Rot AV Lycurgus 60m
60mH
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver...en Finale -----------
467 Maurits va...cheijndel Olympus `70 60m
Kogel
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
468 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 60m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
469 Cas van der Vegt AV Salland 60m
60m_hf
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD - Hoog 3 ------------
470 Faith Abu AV Sparta 60m
60m_hf
60mH
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
471 Tim Tempelman SPLS 60m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
472 Dyamo Hoek AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve Finale ------------
473 Jimmy Marcera AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog -----------
474 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1 ---------
475 Justin Middelbos AV Zuidwal 60m
60m_hf
4x50m
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog -----------
476 Marijn Atmodimedjo AV34 60m
60mH
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
477 Nino van den Berg AV `56 60m
Kogel
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
478 Quinten Mertens AV `56 60m
4x50m
Hoog
Ver
JJD2 - 60mJJD - Hoog 3JJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
479 Merijn Verdijk DAK 60m
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
480 Bart Mol DJA 60m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
481 Jeffrey Rijkhals DNMC 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale ----------
482 Sven Hurkmans Fortius 60m
Kogel
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2 -------------
483 Ryan Andela GACH 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1 ---------
484 David Pronk Haag 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale -------
485 Sydney Albertzoon HLLS 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve Finale ---------
486 Olaf van der Hidde HLLS 60m
60mH
JJD2 - 60mJJD2 - 60mH -------------
487 Béla Federer KAV Holland 60m
JJD2 - 60m --------------
488 Jules Roelfsema KAV Holland 60m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
489 Lucas Dui...van Twist PAC 60m
60m_hf
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
490 Finn Hage PAC 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve Finale ----------
491 Rais Semedo Moreira PAC 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve Finale -----------
492 Viggo Tijbosch PH 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver...en Finale --------
493 Finn Verhoeff PH 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1 --------
494 Siebe-Joos...armentier Tempo AV 60m
60mH
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
495 Joris IJzinga Altis 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD - Hoog 3 --------
496 Luuk van der Maaten AV Athlos 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog ------------
497 Jory Davids Haaksbergen 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver...en Finale ----------
498 Finn Hillemans DJA 60mH
Hoog
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
499 Ridzerd Punt PAC 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD - Hoog 3 ------------
500 Aiden Bareman Voorne 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver...en Finale ----------
501 Merlijn Warmenhoven Voorne 60mH
Hoog
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
502 Casper van Tuijl Almere `81 Hoog
JJD - Hoog 3 --------------
503 Kevin Breumelhof ARV Ilion Hoog
Ver
JJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
504 Yannick Rolvink Olympus `70 Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
Ver_f
JJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale ----------
505 Thijn Dorrestein GACH 4x50m
Hoog
JJD - Hoog 3 -------------
506 Bas Nolsen Tempo AV Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
JJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2 -----------
507 Luca Broers ATOP Kogel
Kogel_f
JJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale -------------
508 Mees Stoetzer Haag Kogel
Kogel_f
JJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale -------------
509 Yuri Stolk Pijnenburg Kogel
Kogel_f
JJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale -------------
510 Ryan Jansen Scorpio Kogel
Kogel_f
JJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale -------------
511 Joey de Hesselle DJA Hoog
Ver
JJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 1 -------------
512 Menne Gras AV Unitas Hoog
JJD2 - Hoog --------------
513 Julius Meijer AV Zuidwal 4x50m
Hoog
JJD2 - Hoog -------------
514 Kyle Censabella HLLS Hoog
JJD - Hoog 3 --------------

Verenigingen 'Jongens Junior D2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 1
AAC `61 AC61 1
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 5
ARV Ilion ILIO 3
AV Achilles Top ATOP 1
AV Aquilo AQLO 1
AV Athlos ATLS 4
AV Castricum CSTR 1
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 2
AV Gouda GOUD 2
AV Haaksbergen HKBG 1
AV Haarlem HRLM 1
AV Hanzesport HNZS 1
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hera HERA 2
AV Horror Sneek HRRR 2
AV Lycurgus LYCG 6
AV Olympus `70 OL70 2
AV PEC 1910 PEC 3
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Salland SLLN 1
AV Sparta SPRT 1
AV Spirit Lelystad SPLS 1
AV Sprint SPRN 2
AV Unitas UNTS 1
AV Zeewolde ZWLD 2
AV Zuidwal ZDWL 2
AV `34 Apeldoorn AV34 4
AV `56 AV56 4
BAV BAV 1
CAV Energie ENRG 1
DAK DAK 6
DJA DJA 3
Dynamica ADSV DNMC 1
Fit FIT 1
Fortius FORT 1
GAC Hilversum GACH 3
Groningen Atletiek GRNG 1
Haag Atletiek HAAG 4
HAC HAC 1
Hellas Utrecht HLLS 4
Isala `96 ISLA 1
KAV Holland KAVH 2
Nijmegen Atletiek NYMG 2
PAC PAC 7
Phanos PHNS 1
Prins Hendrik PH 7
Rotterdam Atletiek RDAM 1
SC Reeuwijk SCRW 1
Scorpio SCRP 2
Tempo AV TMPO 2
Typhoon TPHN 1
VAV VAV 1
Voorne Atletiek VRNE 2

Uitslagen 60 meter Jongens Junior D2

# Naam 60mQOBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 8,07 Q8,11 Gemeld
2 Isaac Mensah AV Feniks 8,16 Q8,38 Gemeld
3 David Pronk Haag 8,18 Q8,29 Gemeld
4 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 8,20 Q8,32 Gemeld
5 Jimmy Marcera AV Sprint 8,42 Q9,31 Gemeld
6 Maurice Afognon ARV Ilion 8,48 Q8,23 Gemeld
7 Dyamo Hoek AV Sprint 8,49 Q9,12 Gemeld
8 Sydney Albertzoon HLLS 8,51 Q8,37 Gemeld
9 Viggo Tijbosch PH 8,57 Q8,83 Gemeld
10 Remco de Baar AV `56 8,58 Q8,90 Gemeld
11 Rais Semedo Moreira PAC 8,60 Q8,59 Gemeld
12 Faith Abu AV Sparta 8,60 Q8,76 Gemeld
13 Ziggy Veldman Heerenveen 8,65 Q8,78 Gemeld
14 Joep ten Houten HAC 8,67 Q8,90 Gemeld
15 Tymo Bouman AV Haarlem 8,68 q9,05 Gemeld
16 Kenan van der Kooij Altis 8,69 Q8,85 Gemeld
17 Lucas Dui...van Twist PAC 8,69 Q8,83 Gemeld
18 Finn Verhoeff PH 8,73 Q9,24 Gemeld
19 Sven Wildeboer VAV 8,77 q9,96 Gemeld
20 Koen Diepen PH 8,78 q8,84 Gemeld
21 Damian Paap AV Lycurgus 8,81 -8,94 Gemeld
22 Ryan Andela GACH 8,84 Q8,68 Gemeld
23 Justin Middelbos AV Zuidwal 8,87 Q8,99 Gemeld
24 Cas van der Vegt AV Salland 8,90 Q9,30 Gemeld
25 Finn Hage PAC 8,94 Q8,85 Gemeld
26 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgus 9,00 -9,31 Gemeld
27 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 9,01 -9,67 Gemeld
28 Tim Tempelman SPLS 9,05 -8,92 Gemeld
29 Olaf van der Hidde HLLS 9,06 -8,80 Gemeld
30 Sem Verkaart Castricum 9,08 -9,32 Gemeld
31 Merijn Verdijk DAK 9,11 -9,38 Gemeld
32 Thijs van der Maaten AV Athlos 9,14 -9,20 Gemeld
33 Zack Rot AV Lycurgus 9,15 -9,16 Gemeld
34 Bram Eleveld AV Athlos 9,19 -9,50 Gemeld
35 Marijn Atmodimedjo AV34 9,24 -9,33 Gemeld
36 Finn Van der Maas Fit 9,25 -9,28 Gemeld
37 Jules Roelfsema KAV Holland 9,26 -9,27 Gemeld
38 Maurits va...cheijndel Olympus `70 9,27 -8,98 Gemeld
39 Max Sprenkels Almere `81 9,28 -9,45 Gemeld
40 Miquel de la Fuente PAC 9,30 -9,22 Gemeld
41 Quinten Mertens AV `56 9,36 -9,14 Gemeld
42 Thom de Weger AV Gouda 9,41 -9,74 Gemeld
43 Jilke Oswald HRRR 9,41 -9,40 Gemeld
44 Roan Jorritsma HRRR 9,44 -9,88 Gemeld
45 Joris Cotterink AV Lycurgus 9,56 -9,50 Gemeld
46 Nino van den Berg AV `56 9,64 -9,62 Gemeld
47 Sven Hurkmans Fortius 9,76 -9,73 Gemeld
48 Arjuno Orsini AV Gouda 9,93 -10,35 Gemeld
49 Rafael Van Goor AV34 10,10 -9,94 Gemeld
50 Béla Federer KAV Holland 11,12 -11,28 Gemeld
Olav Ewoldt AAC DQ ---- Gemeld
Bart Mol DJA --- -8,92 Niet gemeld
Siebe-Joos...armentier Tempo AV --- -10,22 Afgemeld

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior D2

# Naam 60m_hfQQm
1 Maurice Afognon ARV Ilion 7,95 Q8,48 Gemeld
2 Isaac Mensah AV Feniks 8,15 Q8,16 Gemeld
3 David Pronk Haag 8,18 Q8,18 Gemeld
4 Jeffrey Rijkhals DNMC 8,20 Q8,07 Gemeld
5 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 8,21 Q8,20 Gemeld
6 Jimmy Marcera AV Sprint 8,44 q8,42 Gemeld
7 Dyamo Hoek AV Sprint 8,46 Q8,49 Gemeld
8 Sydney Albertzoon HLLS 8,55 q8,51 Gemeld
9 Rais Semedo Moreira PAC 8,69 -8,60 Gemeld
10 Tymo Bouman AV Haarlem 8,69 -8,68 Gemeld
11 Ziggy Veldman Heerenveen 8,71 -8,65 Gemeld
12 Faith Abu AV Sparta 8,72 -8,60 Gemeld
13 Remco de Baar AV `56 8,77 -8,58 Gemeld
14 Kenan van der Kooij Altis 8,79 -8,69 Gemeld
15 Lucas Dui...van Twist PAC 8,80 -8,69 Gemeld
16 Joep ten Houten HAC 8,84 -8,67 Gemeld
17 Ryan Andela GACH 8,89 -8,84 Gemeld
18 Finn Verhoeff PH 8,96 -8,73 Gemeld
19 Koen Diepen PH 8,97 -8,78 Gemeld
20 Finn Hage PAC 9,02 -8,94 Gemeld
21 Viggo Tijbosch PH 9,10 -8,57 Gemeld
22 Justin Middelbos AV Zuidwal 9,13 -8,87 Gemeld
23 Cas van der Vegt AV Salland 9,18 -8,90 Gemeld
24 Sven Wildeboer VAV 9,20 -8,77 Gemeld

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior D2

# Naam 60m_fQm
1 Maurice Afognon ARV Ilion 7,99 7,95 Gemeld
2 Jeffrey Rijkhals DNMC 8,13 8,20 Gemeld
3 Isaac Mensah AV Feniks 8,14 8,15 Gemeld
4 David Pronk Haag 8,17 8,18 Gemeld
5 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 8,19 8,21 Gemeld
6 Jimmy Marcera AV Sprint 8,47 8,44 Gemeld
7 Dyamo Hoek AV Sprint 8,50 8,46 Gemeld
8 Sydney Albertzoon HLLS 8,65 8,55 Gemeld

Uitslagen 600 meter Jongens Junior D2

# Naam 600mOBP
1 Carl Martens ARV Ilion 1:39,73 1:43,15 Gemeld
2 Lennart Boogaard AV Hera 1:41,77 1:45,46 Gemeld
3 Job van Keulen Nijmegen 1:43,63 1:41,92 Gemeld
4 Mika van Mierlo Isala `96 1:45,11 1:43,36 Gemeld
5 Max de Kruijf PH 1:45,68 1:48,61 Gemeld
6 Merlijn Bonhof AV34 1:47,85 1:55,72 Gemeld
7 Joep ten Houten HAC 1:51,62 2:00,80 Gemeld
8 Koen Diepen PH 1:51,95 1:51,74 Gemeld
9 David Elzinga GACH 1:52,25 1:53,86 Gemeld
10 Miquel de la Fuente PAC 1:53,24 1:48,88 Gemeld
11 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgus 1:55,18 2:02,35 Gemeld
12 Remco de Baar AV `56 1:56,92 1:56,76 Gemeld
13 Thijs ten ...uggencate AV Hera 1:57,39 1:56,88 Gemeld
14 Rafael Van Goor AV34 1:58,09 2:02,16 Gemeld
15 Thom de Weger AV Gouda 2:04,10 2:04,10 Gemeld
16 Milo Gemert Haag 2:05,08 2:08,03 Gemeld
17 Thijn van der Zee Hanzesport 2:05,69 2:00,61 Gemeld
18 Mart Kapteijn AV `56 2:05,76 2:04,34 Gemeld

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D2

# Naam 1000mOBP
1 Niels Laros Scorpio 2:48,50 2:54,49 Gemeld
2 Meije Bosma HLLS 3:02,00 3:02,63 Gemeld
3 Wu Ping Kuiper Groningen 3:06,31 3:06,44 Gemeld
4 Sil Westenbrink AV Lycurgus 3:12,22 3:26,00 Gemeld
5 Michiel Zunderman Rotterdam 3:15,98 3:12,08 Gemeld
6 Luca Sillen Nijmegen 3:16,14 3:22,52 Gemeld
7 Senna Kampinga AV Zeewolde 3:16,98 3:09,00 Gemeld
8 Thijs van der Maaten AV Athlos 3:18,14 3:12,00 Gemeld
9 Jelmer Rensing AAC `61 3:18,97 3:25,40 Gemeld
10 Levi Posthuma Altis 3:19,00 3:15,35 Gemeld
11 Jake Romijn PH 3:19,56 3:14,14 Gemeld
12 Robin De Haan SC Reeuwijk 3:20,50 3:22,60 Gemeld
13 Marnix de Kunder CAV Energie 3:20,60 3:15,65 Gemeld
14 Wout Plugge AV Aquilo 3:23,39 3:28,66 Gemeld
15 Ids Peenstra AV PEC 1910 3:23,52 3:20,55 Gemeld
16 Wout Van der Weide AV34 3:24,88 3:21,10 Gemeld
17 Jaap Zoon Flevo Delta 3:28,30 3:29,10 Gemeld
18 Finn Van der Maas Fit 3:29,96 3:22,04 Gemeld
19 Olivier van Benthem AV PEC 1910 3:32,44 3:34,78 Gemeld
20 Florian van Lent Haag 3:32,95 3:32,65 Gemeld
21 Jip van der Kieft Altis 3:33,69 --- Gemeld
22 Sven van d...eerendonk PH 3:34,28 3:37,23 Gemeld
23 Jonne Roos AV Lycurgus 3:34,83 3:31,00 Gemeld
24 Max Sprenkels Almere `81 3:34,85 3:36,31 Gemeld
25 Kees Hulman DVTR 3:35,60 3:27,02 Gemeld
26 Marijn van der Harst Altis 3:35,72 3:29,68 Gemeld
27 David Elzinga GACH 3:39,08 3:27,10 Gemeld
28 Roemer Struik DAK 3:41,67 3:44,13 Gemeld
29 Jules Antoine PAC 3:49,66 3:31,07 Gemeld
30 Sven Wildeboer VAV 3:49,84 3:29,73 Gemeld
31 Olav Ewoldt AAC 3:53,17 --- Gemeld
32 Jesse van de Beek BAV 3:54,19 3:48,22 Gemeld
Lans Timmermans PH DNF 3:07,90 Gemeld
Bram Nusmeier AV Athlos --- 3:18,03 Niet gemeld
Tijm Oosterom Typhoon --- 3:20,99 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior D2

# Naam 60mHQOBP
1 David Pronk Haag 9,52 Q10,02 Gemeld
2 Joris IJzinga Altis 9,68 Q10,97 Gemeld
3 Aiden Bareman Voorne 9,94 Q10,59 Gemeld
4 Bruce Boon Flevo Delta 9,95 Q10,45 Gemeld
5 Finn Verhoeff PH 10,11 Q11,66 Gemeld
6 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 10,14 Q10,60 Gemeld
7 Sydney Albertzoon HLLS 10,17 Q10,51 Gemeld
8 Luuk van der Maaten AV Athlos 10,23 Q11,67 Gemeld
9 Ryan Andela GACH 10,26 Q11,03 Gemeld
10 Finn Hage PAC 10,29 Q10,09 Gemeld
11 Jory Davids Haaksbergen 10,29 Q12,46 Gemeld
12 Ridzerd Punt PAC 10,30 q10,93 Gemeld
13 Lans Timmermans PH 10,32 q11,28 Gemeld
14 Job van Keulen Nijmegen 10,33 q12,47 Gemeld
15 Jake Romijn PH 10,41 q11,05 Gemeld
16 Mick van Kleeff PAC 10,51 -11,00 Gemeld
17 Rais Semedo Moreira PAC 10,51 Q10,74 Gemeld
18 Faith Abu AV Sparta 10,74 -10,87 Gemeld
19 Kees Hulman DVTR 11,07 -11,70 Gemeld
20 Tymo Bouman AV Haarlem 11,29 -11,72 Gemeld
21 Finn Hillemans DJA 11,30 -12,31 Gemeld
22 Marijn van der Harst Altis 11,41 -11,71 Gemeld
23 Merlijn Warmenhoven Voorne 11,46 -10,59 Gemeld
24 Max Sprenkels Almere `81 11,47 -12,96 Gemeld
25 Zack Rot AV Lycurgus 11,87 -11,64 Gemeld
26 Marijn Atmodimedjo AV34 11,95 -12,46 Gemeld
27 Olaf van der Hidde HLLS 12,03 -11,32 Gemeld
Wout Van der Weide AV34 --- -13,63 Niet gemeld
Siebe-Joos...armentier Tempo AV --- -13,43 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden halve finale Jongens Junior D2

# Naam 60mH_hfQQm
1 David Pronk Haag 9,37 Q9,52 Gemeld
2 Bruce Boon Flevo Delta 9,75 Q9,95 Gemeld
3 Joris IJzinga Altis 9,76 Q9,68 Gemeld
4 Finn Verhoeff PH 9,96 Q10,11 Gemeld
5 Aiden Bareman Voorne 10,03 Q9,94 Gemeld
6 Jory Davids Haaksbergen 10,06 q10,29 Gemeld
7 Finn Hage PAC 10,11 Q10,29 Gemeld
8 Sydney Albertzoon HLLS 10,20 q10,17 Gemeld
9 Ryan Andela GACH 10,33 -10,26 Gemeld
10 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 10,36 -10,14 Gemeld
11 Rais Semedo Moreira PAC 10,40 -10,51 Gemeld
12 Lans Timmermans PH 10,46 -10,32 Gemeld
13 Luuk van der Maaten AV Athlos 10,48 -10,23 Gemeld
14 Job van Keulen Nijmegen 10,75 -10,33 Gemeld
15 Jake Romijn PH 11,62 -10,41 Gemeld
Ridzerd Punt PAC DNF -10,30 Gemeld

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior D2

# Naam 60mH_fQm
1 David Pronk Haag 9,47 9,37 Gemeld
2 Bruce Boon Flevo Delta 9,86 9,75 Gemeld
3 Joris IJzinga Altis 9,94 9,76 Gemeld
4 Finn Verhoeff PH 9,95 9,96 Gemeld
5 Finn Hage PAC 10,10 10,11 Gemeld
6 Jory Davids Haaksbergen 10,24 10,06 Gemeld
7 Aiden Bareman Voorne 10,25 10,03 Gemeld
8 Sydney Albertzoon HLLS 10,33 10,20 Gemeld

Uitslagen 4 x 50m Jongens Junior D2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 ToPhers D2 junioren Prins Hendrik - JJD2 4 27,93 5
2 Altis D2 jongens Altis - JJD2 4 28,33 4
3 Altis D1/2 Altis - JJD2 4 29,58 3
4 TEAM AV56 JD AV `56 - JJD2 4 30,04 2
5 Dak devils DAK - JJD2 4 31,22 1

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D2

# Naam KogelQOBP
1 Lennart Boogaard AV Hera 11,08 Q10,88 Gemeld
2 Viggo Tijbosch PH 11,01 Q10,48 Gemeld
3 David Pronk Haag 10,80 Q10,85 Gemeld
4 Bruce Boon Flevo Delta 10,79 Q10,80 Gemeld
5 Yuri Stolk Pijnenburg 10,06 Q10,49 Gemeld
6 Ryan Jansen Scorpio 10,00 Q10,07 Gemeld
7 Yannick Rolvink Olympus `70 9,72 q10,36 Gemeld
8 Joris IJzinga Altis 9,00 q8,75 Gemeld
9 Bas Nolsen Tempo AV 8,50 q8,49 Gemeld
10 Max Jongenburger Phanos 8,43 q--- Gemeld
11 Mees Stoetzer Haag 8,39 q8,74 Gemeld
12 Luca Broers ATOP 8,31 q7,93 Gemeld
13 Bram Eleveld AV Athlos 8,07 -7,56 Gemeld
14 Sven Hurkmans Fortius 7,90 -7,53 Gemeld
15 David Elzinga GACH 7,83 -7,73 Gemeld
16 Jilke Oswald HRRR 7,23 -7,54 Gemeld
17 Arjuno Orsini AV Gouda 7,19 -7,47 Gemeld
18 Maurits va...cheijndel Olympus `70 7,05 -7,21 Gemeld
19 Roan Jorritsma HRRR 6,61 -5,02 Gemeld
20 Nino van den Berg AV `56 6,51 -6,58 Gemeld
21 Mart Kapteijn AV `56 5,83 -6,33 Gemeld
Joris Cotterink AV Lycurgus DNS -6,72 Gemeld

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram finale Jongens Junior D2

# Naam Kogel_fQm
1 Lennart Boogaard AV Hera 11,96 11,08 Gemeld
2 Bruce Boon Flevo Delta 11,64 10,79 Gemeld
3 David Pronk Haag 11,62 10,80 Gemeld
4 Ryan Jansen Scorpio 11,19 10,00 Gemeld
5 Viggo Tijbosch PH 10,54 11,01 Gemeld
6 Yuri Stolk Pijnenburg 10,37 10,06 Gemeld
7 Joris IJzinga Altis 10,20 9,00 Gemeld
8 Yannick Rolvink Olympus `70 10,14 9,72 Gemeld
9 Mees Stoetzer Haag 8,99 8,39 Gemeld
10 Bas Nolsen Tempo AV 8,35 8,50 Gemeld
11 Luca Broers ATOP 8,05 8,31 Gemeld
12 Max Jongenburger Phanos 7,10 8,43 Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D2

# Naam HoogOBP
1 Luuk van der Maaten AV Athlos 1,55 1,55 Gemeld
2 Ridzerd Punt PAC 1,50 1,46 Gemeld
3 Menne Gras AV Unitas 1,50 1,50 Gemeld
4 Julius Meijer AV Zuidwal 1,50 1,50 Gemeld
5 Jake Romijn PH 1,50 1,50 Gemeld
6 Kevin Breumelhof ARV Ilion 1,45 1,45 Gemeld
7 Justin Middelbos AV Zuidwal 1,45 1,44 Gemeld
7 Mika van Mierlo Isala `96 1,45 1,45 Gemeld
9 Bas Nolsen Tempo AV 1,45 1,40 Gemeld
10 Cas van der Vegt AV Salland 1,45 1,45 Gemeld
11 Kyle Censabella HLLS 1,45 1,45 Gemeld
12 Kenan van der Kooij Altis 1,40 1,45 Gemeld
13 Kees Hulman DVTR 1,40 1,45 Gemeld
14 Jimmy Marcera AV Sprint 1,40 1,45 Gemeld
15 Joris IJzinga Altis 1,40 1,35 Gemeld
16 Yannick Rolvink Olympus `70 1,35 1,45 Gemeld
16 Merlijn Warmenhoven Voorne 1,35 1,40 Gemeld
18 Sven Wildeboer VAV 1,35 1,35 Gemeld
19 Joey de Hesselle DJA 1,35 1,50 Gemeld
20 Casper van Tuijl Almere `81 1,30 1,35 Gemeld
20 Thijn Dorrestein GACH 1,30 1,35 Gemeld
22 Tymo Bouman AV Haarlem 1,30 1,40 Gemeld
23 Finn Hillemans DJA 1,30 1,40 Gemeld
24 Quinten Mertens AV `56 1,25 1,35 Gemeld
Thijn van der Zee Hanzesport --- 1,30 1e Gemeld (reserve)
Milo Gemert Haag --- 1,30 2e Gemeld (reserve)
Robin De Haan SC Reeuwijk --- 1,30 3e Gemeld (reserve)
Arjuno Orsini AV Gouda --- 1,25 Afgewezen
Roan Jorritsma HRRR --- 1,25 Afgewezen

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D2

# Naam PolshoogOBP
1 Max Jongenburger Phanos 2,30 --- Gemeld
2 Mick van Kleeff PAC 2,20 2,43 Gemeld
3 Bruce Boon Flevo Delta 2,20 2,35 Gemeld
Bram Eleveld AV Athlos DNS 2,00 Gemeld

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D2

# Naam VerQOBP
1 Aiden Bareman Voorne 5,05 Q4,61 Gemeld
2 Isaac Mensah AV Feniks 4,87 Q4,87 Gemeld
3 Viggo Tijbosch PH 4,85 Q4,83 Gemeld
4 Jeffrey Rijkhals DNMC 4,83 Q4,86 Gemeld
5 Yannick Rolvink Olympus `70 4,69 q4,35 Gemeld
6 Kenan van der Kooij Altis 4,54 q4,32 Gemeld
7 Sem Verkaart Castricum 4,53 q4,54 Gemeld
8 Zack Rot AV Lycurgus 4,48 q3,89 Gemeld
9 Damian Paap AV Lycurgus 4,46 q4,23 Gemeld
10 Jory Davids Haaksbergen 4,45 q4,33 Gemeld
11 Mika van Mierlo Isala `96 4,43 q4,44 Gemeld
12 Levi Posthuma Altis 4,40 q4,44 Gemeld
13 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 4,38 -4,18 Gemeld
14 Tim Tempelman SPLS 4,36 -4,56 Gemeld
15 Job van Keulen Nijmegen 4,34 -4,17 Gemeld
16 Finn Verhoeff PH 4,33 -4,12 Gemeld
17 Marijn van der Harst Altis 4,32 -4,16 Gemeld
18 Robin De Haan SC Reeuwijk 4,30 -4,12 Gemeld
19 Ziggy Veldman Heerenveen 4,25 -4,72 Gemeld
20 Joey de Hesselle DJA 4,25 -4,37 Gemeld
21 Finn Van der Maas Fit 4,25 -4,15 Gemeld
22 Jilke Oswald HRRR 4,23 -4,18 Gemeld
23 Kevin Breumelhof ARV Ilion 4,18 -4,21 Gemeld
24 Ryan Andela GACH 4,17 -4,40 Gemeld
25 Merlijn Warmenhoven Voorne 4,13 -4,25 Gemeld
26 Marijn Atmodimedjo AV34 4,06 -3,91 Gemeld
27 Lucas Dui...van Twist PAC 4,05 -4,43 Gemeld
28 Remco de Baar AV `56 4,05 -3,97 Gemeld
29 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 4,05 -4,08 Gemeld
30 Milo Gemert Haag 3,98 -4,10 Gemeld
31 Nino van den Berg AV `56 3,93 -3,92 Gemeld
32 Finn Hillemans DJA 3,91 -4,01 Gemeld
33 Florian van Lent Haag 3,87 -4,01 Gemeld
34 Merijn Verdijk DAK 3,84 -4,09 Gemeld
35 Quinten Mertens AV `56 3,83 -4,13 Gemeld
36 Thijn van der Zee Hanzesport 3,81 -4,17 Gemeld
37 Maurits va...cheijndel Olympus `70 3,79 -3,89 Gemeld
38 Thom de Weger AV Gouda 3,78 -3,84 Gemeld
39 Jesse van de Beek BAV 3,71 -3,70 Gemeld
40 Jules Roelfsema KAV Holland 3,67 -3,96 Gemeld
Joris Cotterink AV Lycurgus NM -4,18 Gemeld
Jonne Roos AV Lycurgus --- -3,53 1e Gemeld (reserve)
Bas Nolsen Tempo AV --- -3,77 Niet gemeld
Bart Mol DJA --- -4,66 Niet gemeld
Faith Abu AV Sparta --- -4,08 Afgemeld
Olav Ewoldt AAC --- ---- Afgewezen
Siebe-Joos...armentier Tempo AV --- -3,41 Afgewezen

Uitslagen Verspringen finale Jongens Junior D2

# Naam Ver_fQm
1 Isaac Mensah AV Feniks 4,98 4,87 Gemeld
2 Jeffrey Rijkhals DNMC 4,92 4,83 Gemeld
3 Aiden Bareman Voorne 4,91 5,05 Gemeld
4 Viggo Tijbosch PH 4,91 4,85 Gemeld
5 Jory Davids Haaksbergen 4,60 4,45 Gemeld
6 Kenan van der Kooij Altis 4,56 4,54 Gemeld
7 Damian Paap AV Lycurgus 4,50 4,46 Gemeld
8 Yannick Rolvink Olympus `70 4,48 4,69 Gemeld
9 Mika van Mierlo Isala `96 4,41 4,43 Gemeld
10 Levi Posthuma Altis 4,36 4,40 Gemeld
11 Sem Verkaart Castricum 4,29 4,53 Gemeld
12 Zack Rot AV Lycurgus 3,99 4,48 Gemeld