Atleten 'Jongens Junior D1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f600m1000m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
249 Ard de Jong Altis Ver
--------------
250 Lars Mulder Altis 60m
4x50m
Ver
------------
251 Coen Bloemberg Flevo Delta 4x50m
--------------
252 Jorian Reijnders Flevo Delta 4x50m
Ver
-------------
253 Ruben Scholte Flevo Delta 4x50m
--------------
254 Florian Vriezen GACH 60mH
4x50m
Kogel
Polshoog
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 1JJD en MJD... Polshoog -----------
255 Levi de Bruijn PAC 600m
60mH
60mH_hf
Polshoog
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... Polshoog -----------
256 Ate Clobus AAC `61 1000m
60mH
60mH_hf
4x50m
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale -----------
257 Rens Gosselink AC TION 1000m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel Finale ---------
258 Peter Idema AKU 1000m
Kogel
JJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 2 -------------
259 Thom van der Leest Altis 1000m
4x50m
Kogel
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
260 Benjamin Post Altis 60m
1000m
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 1000m ------------
261 Willem van der Hoest ARV Ilion 1000m
Hoog
JJD1 - 1000m -------------
262 Mart Hallers AV Archeus 1000m
JJD1 - 1000m --------------
263 Floris Remijn AV Athlos 60m
600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m ------------
264 Timo Straathof AV Atverni 1000m
JJD1 - 1000m --------------
265 Wesley Boers Fivelstreek 600m
1000m
Kogel
JJD1 - 600mJJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
266 Matthias Treurniet AV Fortuna 1000m
60mH
Kogel
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
267 Tim van Tilburg AV Gouda 60m
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
268 Jan Elsinga Heerenveen 60m
60m_hf
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
269 Milan Kal Olympus `70 60m
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000m ------------
270 Thomas Arp Pallas `67 1000m
Hoog
Ver
JJD1 - 1000mJJD - Hoog 3 ------------
271 Julien Jansen AV PEC 1910 1000m
JJD1 - 1000m --------------
272 Thijs ter Maat AV PEC 1910 1000m
JJD1 - 1000m --------------
273 Lukas Smit AV PEC 1910 1000m
JJD1 - 1000m --------------
274 Boyd Steur AV PEC 1910 1000m
JJD1 - 1000m --------------
275 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 1000m
Hoog
JJD1 - 1000mJJD1 - Hoog -------------
276 Daan de Mooij Rijnsoever 60m
1000m
60mH
60mH_hf
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale -----------
277 Twan Vossebelt AV Rijssen 1000m
JJD1 - 1000m --------------
278 Koen Steenblok AV `56 60m
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
279 Ipe Verbrugge AV `56 60m
1000m
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000m -----------
280 Ruben Schussler Climax 600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m -------------
281 Daan van Dessel DJA 600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m -------------
282 Aidan Zorgdrager GACH 600m
1000m
60mH
JJD1 - 600mJJD1 - 1000mJJD1 - 60mH ------------
283 Lucas Koeling GVAC 1000m
Hoog
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
284 Lasse Reijnen HAC 1000m
4x50m
JJD1 - 1000m -------------
285 Gijs Bomer HLLS 1000m
Ver
Ver_f
JJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale ------------
286 Finn van Ek HLLS 1000m
60mH
60mH_hf
Hoog
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Hoog -----------
287 Harm Welleweerd HLLS 600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m -------------
288 Sam de Wild HLLS 1000m
Ver
Ver_f
JJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale ------------
289 Leif Jaspers PAC 1000m
60mH
Hoog
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - Hoog ------------
290 Matthijs de Jong PAC 1000m
JJD1 - 1000m --------------
291 Giel van Veen PAC 1000m
Ver
JJD1 - 1000m -------------
292 Jessy van der Vegt PAC 1000m
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2 -------------
293 Willem Hammink Phanos 60m
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
294 Samuel Dobbelstein PH 60m
1000m
JJD1 - 60mJJD1 - 1000m -------------
295 Vasco Mosselman SAV 600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m -------------
296 Thomas Aerdts Scopias 1000m
Ver
JJD1 - 1000m -------------
297 Luca Dooper Tempo AV 60m
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
298 Rik Janissen VRT 1000m
JJD1 - 1000m --------------
299 Valenciano Roffel AAC `61 60m
60m_f
60m_hf
600m
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600m ----------
300 Leroy Eisden AV Atos 600m
60mH
60mH_hf
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale ------------
301 Yaasir Albojaddaine Flevo Delta 600m
JJD1 - 600m --------------
302 Morris Hulsman Heerenveen 60m
600m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
303 Senna Giling Hollandia 60m
60m_hf
600m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
304 Silas Hoeve SPLS 600m
JJD1 - 600m --------------
305 Sep de Jong AV34 600m
60mH
Kogel
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 1 ------------
306 Kai Muijsers AV34 600m
4x50m
Kogel
Hoog
JJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD - Hoog 3 -----------
307 Julius Prop AV34 60m
60m_hf
600m
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600m -----------
308 Paul Kuijpers AVON 600m
JJD1 - 600m --------------
309 Wouter Fallaux CAV Energie 600m
4x50m
JJD1 - 600m -------------
310 Jamie de Koning CAV Energie 60m
600m
4x50m
Hoog
JJD1 - 600m -----------
311 Jerry Woe CAV Energie 60m
600m
4x50m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale ----------
312 Willem de Groot GACH 60m
600m
60mH
60mH_hf
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale ----------
313 Toon van den Hende GACH 60m
600m
JJD1 - 600m -------------
314 Luce Wijma GACH 600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2 ---------
315 Julian Keun Groningen 60m
600m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
316 Jazz Huf Haag 600m
4x50m
Hoog
Ver
Ver_f
JJD1 - 600mJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale ----------
317 Jayden van der Velde Haag 60m
60m_f
60m_hf
600m
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600m ---------
318 Ramses ten Houten HAC 60m
600m
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 600m ------------
319 Floris van der Vijgh HLLS 60m
60m_hf
600m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale ----------
320 Floris van Campen KAV Holland 600m
60mH
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
321 Tom Knapen KAV Holland 600m
Hoog
Ver
JJD1 - 600m ------------
322 Sil de Ruiter KAV Holland 600m
60mH
Hoog
JJD1 - 600mJJD1 - 60mH ------------
323 Ivar Vialard KAV Holland 600m
60mH
60mH_hf
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
324 Daan Dijkman PAC 600m
Ver
JJD1 - 600m -------------
325 Barend van de Donk PAC 600m
Kogel
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
326 Rick Schipper PAC 600m
Kogel
JJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 1 -------------
327 Aaron Ponne SAV 600m
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel Finale ------------
328 Jio Classen Scopias 600m
4x50m
Kogel
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 1 -----------
329 Mike Berends AAC `61 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Hoog ----------
330 Robbin Gunther AKU 60m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
331 Abel Kloppenburg AKU 60m
60m_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
332 Rogier Groeneweg Altis 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1 ----------
333 Timo Laseur Altis 60m
60m_hf
4x50m
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD - Hoog 3 -----------
334 Giel Sportel Altis 60m
60m_hf
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1 -----------
335 Philip Walraven Altis 60m
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
336 Damian Wolters AV Athlos 60m
Hoog
JJD1 - 60mJJD - Hoog 3 -------------
337 Milan Hoogeveen Flevo Delta 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel Finale ----------
338 Shakir Burmania HRRR 60m
Ver
JJD1 - 60m -------------
339 Quinten Geleynse AV Lionitas 60m
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD - Hoog 3 ------------
340 Sven van Gelderen AV Lycurgus 60m
60m_f
60m_hf
60mH
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - Ver...e Groep 1 ----------
341 Luuk van Cappelle Olympus `70 60m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
342 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 60m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
343 Bryan Duff AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel Finale ------
344 Timo Eilers AV Sparta 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2 -----------
345 Mika Liefrink AV Sparta 60m
60m_hf
4x50m
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1 ----------
346 Angelo de Nooijer AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale ---------
347 Sven Rijnten Startbaan 60m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 1 ------------
348 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 60m
4x50m
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Hoog -----------
349 Lucien Driessen AV34 60m
60mH
4x50m
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2 -----------
350 Mika Naber AV34 60m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2 ---------
351 Jozuah Revierre CAV Energie 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale -------
352 Jonas Vos DAK 60m
60mH
60mH_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale -----------
353 Senne Gisius GACH 60m
60m_hf
60mH
4x50m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale ---------
354 Quin Spieker GACH 60m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2 ---------
355 Michiel Gulickx Gloria 60m
60m_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
356 Martin Houppermans Haag 60m
4x50m
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD - Hoog 3JJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
357 Mees Walta Haag 60m
Ver
JJD1 - Ver...e Groep 2 -------------
358 Victor van der Voort HAC 60m
60m_hf
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve Finale ------------
359 Jarno van Daalen PAC 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale --------
360 Jin van der Lee PAC 60m
60m_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
361 Daniel Lu...cheurleer Phanos 60m
JJD1 - 60m --------------
362 Robbie Smulders PH 60m
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2 -------------
363 Finn van de Klundert Scopias 60m
60m_hf
4x50m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale ----------
364 Tuur Simons Scopias 60m
4x50m
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD - Hoog 3JJD1 - Ver...e Groep 1 -----------
365 Dave Damen Swift 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2 -----------
366 Avi Jumnoodoo Typhoon 60m
60m_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale ----------
367 Job Schaafsma VAV 60m
Ver
JJD1 - 60m -------------
368 Wesley Monster Voorne 60m
60m_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
369 Julian Wilting AC TION 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Hoog ------------
370 Elf Meerman AV Atos 60mH
JJD1 - 60mH --------------
371 Rowan Tiemes Flevo Delta 60mH
4x50m
Kogel
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
372 Tyrone Lak AV Lycurgus 60mH
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Hoog -----------
373 Ryan Heeren AV Spiridon 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Hoog ---------
374 Luuk Pelkmans AV Sprint 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Hoog ---------
375 Jonathan Fennema AV34 60mH
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 1 ------------
376 Sam van der Aar DEM 60mH
60mH_hf
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Hoog -----------
377 Casper Sollman GACH 60m
60mH
Kogel
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
378 Mika Heijstek Haag 60mH
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
379 David Fontein HLLS 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale ---------
380 Friso Koedijk Phanos 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale ------------
381 Ids Kok Phanos 60mH
60mH_hf
Kogel
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
382 Xavier van Zutven PH 60mH
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Hoog ------------
383 Seppe Swinkels Scopias 60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD - Hoog 3 -----------
384 Layi Oniwinde AV Sparta 4x50m
Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1 ----------
385 Eelco Korstjens Startbaan 60m
Kogel
Ver
JJD1 - Kog...e Groep 1 ------------
386 Rociano Sno Startbaan 60m
Kogel
Ver
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
387 Sepp Knippels DAK 60m
Kogel
JJD1 - Kog...e Groep 1 -------------
388 Neo Thijssen HLLS 60m
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel Finale -----------
389 Casper Couwenberg PH Kogel
Hoog
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD - Hoog 3 -------------
390 Tim Duker AAC `61 4x50m
Kogel
JJD1 - Kog...e Groep 2 -------------
391 Ivar Kleuver Almere `81 Kogel
Kogel_f
JJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel Finale -------------
392 Edwin Van...r Heijden DAK Kogel
JJD1 - Kog...e Groep 2 --------------
393 Luuk van Wijk Haag 4x50m
Kogel
Hoog
Ver
JJD1 - Kog...e Groep 2 -----------
394 Rens Hooiveld Pallas `67 Hoog
Ver
JJD - Hoog 3 -------------

Verenigingen 'Jongens Junior D1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 4
AC TION TION 2
AKU AKU 3
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 8
ARV Ilion ILIO 1
AV Archeus ARCH 1
AV Athlos ATLS 2
AV Atos ATOS 2
AV Atverni ATVN 1
AV Fivelstreek FVLS 1
AV Flevo Delta FLDT 6
AV Fortuna FRTN 1
AV Gouda GOUD 1
AV Heerenveen HRVN 2
AV Hollandia HLLD 1
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Lionitas LNTS 1
AV Lycurgus LYCG 2
AV Olympus `70 OL70 2
AV Pallas `67 PL67 2
AV PEC 1910 PEC 4
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Rijnsoever RYNS 1
AV Rijssen RSSN 1
AV Sparta SPRT 6
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Lelystad SPLS 1
AV Sprint SPRN 1
AV Startbaan STBN 3
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `34 Apeldoorn AV34 6
AV `56 AV56 2
AVON AVON 1
CAV Energie ENRG 4
Climax CLMX 1
DAK DAK 3
DEM DEM 1
DJA DJA 1
GAC Hilversum GACH 8
Gloria Atletiek GLRA 1
Groningen Atletiek GRNG 1
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 6
HAC HAC 3
Hellas Utrecht HLLS 7
KAV Holland KAVH 4
PAC PAC 10
Phanos PHNS 4
Prins Hendrik PH 4
SAV SAV 2
Scopias Atletiek SCPS 5
Swift Atletiek SWFT 1
Tempo AV TMPO 1
Typhoon TPHN 1
VAV VAV 1
Venloop Running Team VRT 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Jongens Junior D1

# Naam 60mQOBP
1 Bryan Duff AV Sparta 8,18 Q8,12
2 Angelo de Nooijer AV Sparta 8,29 Q8,52
3 Jozuah Revierre CAV Energie 8,42 Q8,41
4 Jarno van Daalen PAC 8,50 Q8,21
5 Valenciano Roffel AAC `61 8,61 Q8,80
6 Jayden van der Velde Haag 8,67 Q8,52
7 Milan Hoogeveen Flevo Delta 8,70 Q9,21
8 Senne Gisius GACH 8,82 Q8,71
9 Sven van Gelderen AV Lycurgus 8,83 Q8,96
10 Mike Berends AAC `61 8,87 Q9,11
11 Abel Kloppenburg AKU 8,89 Q8,80
12 Wesley Monster Voorne 8,90 Q8,84
13 Finn van de Klundert Scopias 8,90 Q9,20
14 Avi Jumnoodoo Typhoon 8,92 Q8,99
15 Timo Laseur Altis 8,94 Q9,04
16 Senna Giling Hollandia 8,96 Q8,90
17 Mika Liefrink AV Sparta 8,98 Q9,01
18 Floris van der Vijgh HLLS 9,07 Q8,91
19 Julius Prop AV34 9,08 Q9,09
20 Jin van der Lee PAC 9,14 q9,09
21 Victor van der Voort HAC 9,14 q9,89
22 Giel Sportel Altis 9,15 q9,31
23 Jan Elsinga Heerenveen 9,20 Q9,52
24 Tim van Tilburg AV Gouda 9,20 -9,22
25 Philip Walraven Altis 9,21 -8,91
26 Mika Naber AV34 9,22 -9,20
27 Samuel Dobbelstein PH 9,26 -9,71
28 Jonas Vos DAK 9,28 -9,70
29 Jerry Woe CAV Energie 9,29 -9,23
30 Rogier Groeneweg Altis 9,30 -9,09
31 Michiel Gulickx Gloria 9,35 Q9,26
32 Dave Damen Swift 9,35 -9,16
33 Benjamin Post Altis 9,36 -9,58
34 Damian Wolters AV Athlos 9,37 -9,30
35 Martin Houppermans Haag 9,38 -9,28
36 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 9,38 -9,27
37 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 9,39 -9,83
38 Daan de Mooij Rijnsoever 9,44 -9,30
39 Ramses ten Houten HAC 9,44 -9,48
40 Job Schaafsma VAV 9,45 -9,48
41 Robbie Smulders PH 9,47 -9,50
42 Milan Kal Olympus `70 9,47 -9,61
43 Willem de Groot GACH 9,48 -9,72
44 Ipe Verbrugge AV `56 9,52 -9,53
45 Julian Keun Groningen 9,52 -9,54
46 Luuk van Cappelle Olympus `70 9,54 -9,74
47 Quin Spieker GACH 9,58 -9,35
48 Tuur Simons Scopias 9,59 -9,40
49 Robbin Gunther AKU 9,72 -9,70
50 Quinten Geleynse AV Lionitas 9,72 -9,89
51 Timo Eilers AV Sparta 9,81 -9,57
52 Morris Hulsman Heerenveen 9,86 -9,30
53 Koen Steenblok AV `56 9,89 -9,83
54 Lucien Driessen AV34 9,96 -9,90
55 Sven Rijnten Startbaan 10,49 -9,94
56 Shakir Burmania HRRR 10,97 -9,00
Daniel Lu...cheurleer Phanos --- -9,01
Willem Hammink Phanos --- -9,45
Eelco Korstjens Startbaan --- -9,97
Rociano Sno Startbaan --- -9,97
Casper Sollman GACH --- -10,58
Toon van den Hende GACH --- -10,06
Lars Mulder Altis --- -10,16
Luca Dooper Tempo AV --- -9,07
Jamie de Koning CAV Energie --- ----
Mees Walta Haag --- -8,93
Neo Thijssen HLLS --- ----
Sepp Knippels DAK --- -10,50
Floris Remijn AV Athlos --- ----

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior D1

# Naam 60m_hfQQm
1 Bryan Duff AV Sparta 8,33 Q8,18
2 Jarno van Daalen PAC 8,37 Q8,50
3 Angelo de Nooijer AV Sparta 8,38 Q8,29
4 Jozuah Revierre CAV Energie 8,43 Q8,42
5 Valenciano Roffel AAC `61 8,48 Q8,61
6 Jayden van der Velde Haag 8,65 Q8,67
7 Sven van Gelderen AV Lycurgus 8,79 q8,83
8 Milan Hoogeveen Flevo Delta 8,82 q8,70
9 Mike Berends AAC `61 8,82 -8,87
10 Senne Gisius GACH 8,86 -8,82
11 Finn van de Klundert Scopias 8,91 -8,90
12 Wesley Monster Voorne 8,92 -8,90
13 Avi Jumnoodoo Typhoon 8,94 -8,92
14 Mika Liefrink AV Sparta 8,96 -8,98
15 Timo Laseur Altis 8,99 -8,94
16 Abel Kloppenburg AKU 9,01 -8,89
17 Victor van der Voort HAC 9,01 -9,14
18 Julius Prop AV34 9,10 -9,08
19 Senna Giling Hollandia 9,10 -8,96
20 Giel Sportel Altis 9,11 -9,15
21 Jin van der Lee PAC 9,19 -9,14
22 Jan Elsinga Heerenveen 9,26 -9,20
23 Floris van der Vijgh HLLS 9,29 -9,07
Michiel Gulickx Gloria DNS -9,35

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior D1

# Naam 60m_fQQm
1 Bryan Duff AV Sparta 8,18 -8,33
2 Jarno van Daalen PAC 8,27 -8,37
3 Angelo de Nooijer AV Sparta 8,37 -8,38
4 Jozuah Revierre CAV Energie 8,47 -8,43
5 Valenciano Roffel AAC `61 8,58 -8,48
6 Jayden van der Velde Haag 8,69 -8,65
7 Sven van Gelderen AV Lycurgus 8,93 -8,79
8 Milan Hoogeveen Flevo Delta 8,95 -8,82

Uitslagen 600 meter Jongens Junior D1

# Naam 600mQOBP
1 Levi de Bruijn PAC 1:44,51 -1:50,39
2 Vasco Mosselman SAV 1:45,71 -1:47,61
3 Daan van Dessel DJA 1:46,22 -1:48,45
4 Wouter Fallaux CAV Energie 1:49,92 -1:58,59
5 Yaasir Albojaddaine Flevo Delta 1:53,27 -1:59,90
6 Harm Welleweerd HLLS 1:53,81 ----
7 Ruben Schussler Climax 1:55,25 -2:03,75
8 Valenciano Roffel AAC `61 1:55,38 -1:55,89
9 Silas Hoeve SPLS 1:55,54 -1:51,64
10 Paul Kuijpers AVON 1:55,92 -1:56,39
11 Julian Keun Groningen 1:56,30 -2:01,48
12 Julius Prop AV34 1:58,64 -1:54,00
13 Jayden van der Velde Haag 1:59,45 -2:00,00
14 Luce Wijma GACH 1:59,76 -2:01,08
15 Kai Muijsers AV34 2:00,26 -1:56,69
16 Aaron Ponne SAV 2:00,90 -1:55,21
17 Jamie de Koning CAV Energie 2:02,23 ----
18 Barend van de Donk PAC 2:03,49 -2:13,86
19 Daan Dijkman PAC 2:03,59 -2:02,09
20 Floris Remijn AV Athlos 2:03,76 ----
21 Floris van Campen KAV Holland 2:04,50 -2:00,26
22 Ivar Vialard KAV Holland 2:05,86 -2:06,22
23 Leroy Eisden AV Atos 2:06,39 -1:58,91
24 Aidan Zorgdrager GACH 2:06,60 -2:05,04
25 Wesley Boers Fivelstreek 2:08,67 -2:12,95
26 Willem de Groot GACH 2:09,09 -2:05,00
27 Jio Classen Scopias 2:11,41 -2:08,34
28 Sil de Ruiter KAV Holland 2:11,45 -2:17,58
29 Jerry Woe CAV Energie 2:13,04 -2:33,58
30 Senna Giling Hollandia 2:15,85 -2:06,22
31 Morris Hulsman Heerenveen 2:27,25 -2:13,80
Toon van den Hende GACH DNS -2:07,83
Ramses ten Houten HAC DNS ----
Jazz Huf Haag DNF -1:58,60
Tom Knapen KAV Holland --- -2:06,12
Floris van der Vijgh HLLS --- -1:51,96
Rick Schipper PAC --- -2:08,34
Sep de Jong AV34 --- -1:54,18

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D1

# Naam 1000mQOBP
1 Daan van Dessel DJA 3:07,16 -3:08,53
2 Vasco Mosselman SAV 3:09,94 -3:12,18
3 Sam de Wild HLLS 3:12,81 -3:12,34
4 Julien Jansen AV PEC 1910 3:19,06 -3:20,06
5 Rens Gosselink AC TION 3:20,02 -3:19,68
6 Harm Welleweerd HLLS 3:20,70 -3:16,94
7 Benjamin Post Altis 3:21,39 -3:16,70
8 Finn van Ek HLLS 3:22,58 -3:17,86
9 Gijs Bomer HLLS 3:23,64 -3:19,35
10 Ipe Verbrugge AV `56 3:23,91 -3:23,89
11 Ruben Schussler Climax 3:24,51 -3:24,27
12 Matthias Treurniet AV Fortuna 3:24,78 -3:25,48
13 Twan Vossebelt AV Rijssen 3:25,31 -3:16,21
14 Rik Janissen VRT 3:25,74 -3:25,05
15 Jessy van der Vegt PAC 3:25,89 -3:14,37
16 Giel van Veen PAC 3:27,52 -3:48,76
17 Thomas Aerdts Scopias 3:28,02 -3:29,00
18 Tim van Tilburg AV Gouda 3:29,76 -3:33,73
19 Matthijs de Jong PAC 3:29,79 -3:28,66
20 Daan de Mooij Rijnsoever 3:30,23 -3:30,86
21 Leif Jaspers PAC 3:31,07 -3:35,32
22 Boyd Steur AV PEC 1910 3:32,66 ----
23 Thom van der Leest Altis 3:33,52 -3:30,09
24 Samuel Dobbelstein PH 3:35,81 -3:51,53
25 Koen Steenblok AV `56 3:36,90 -3:33,16
26 Ate Clobus AAC `61 3:37,36 -3:45,87
27 Lasse Reijnen HAC 3:37,84 -3:48,00
28 Milan Kal Olympus `70 3:39,24 -3:43,04
29 Timo Straathof AV Atverni 3:42,28 -3:40,00
30 Lukas Smit AV PEC 1910 3:42,95 -3:47,07
31 Jan Elsinga Heerenveen 3:44,95 -3:36,81
32 Floris Remijn AV Athlos 3:45,16 ----
33 Aidan Zorgdrager GACH 3:47,34 -3:48,69
34 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 3:54,28 -3:41,20
35 Peter Idema AKU 3:56,70 -3:43,50
36 Thomas Arp Pallas `67 4:02,33 -4:15,57
37 Thijs ter Maat AV PEC 1910 4:02,83 -3:45,51
38 Willem van der Hoest ARV Ilion 4:06,92 -4:13,80
39 Mart Hallers AV Archeus 4:07,28 ----
Wesley Boers Fivelstreek DNS -3:31,50
Lucas Koeling GVAC DNF -3:27,71
Willem Hammink Phanos --- -3:42,65
Luca Dooper Tempo AV --- -3:21,58

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior D1

# Naam 60mHQOBP
1 Bryan Duff AV Sparta 9,70 Q9,84
2 Levi de Bruijn PAC 10,62 Q11,05
3 David Fontein HLLS 10,64 Q11,07
4 Luuk Pelkmans AV Sprint 10,74 Q10,71
5 Luce Wijma GACH 10,99 Q10,88
6 Rens Gosselink AC TION 11,01 Q---
7 Ryan Heeren AV Spiridon 11,10 Q10,87
8 Julian Wilting AC TION 11,12 Q10,20
9 Quin Spieker GACH 11,29 Q11,66
10 Mika Naber AV34 11,52 Q11,45
11 Timo Eilers AV Sparta 11,86 Q12,44
12 Sam van der Aar DEM 11,87 Q12,41
13 Ate Clobus AAC `61 11,88 Q10,11
14 Rogier Groeneweg Altis 11,89 Q10,32
15 Willem de Groot GACH 11,89 Q12,20
16 Dave Damen Swift 12,04 q12,07
17 Finn van Ek HLLS 12,11 Q12,13
18 Friso Koedijk Phanos 12,12 q---
19 Daan de Mooij Rijnsoever 12,24 Q10,91
20 Jonas Vos DAK 12,25 q10,80
21 Leroy Eisden AV Atos 12,32 Q10,64
22 Seppe Swinkels Scopias 12,33 q12,23
23 Ivar Vialard KAV Holland 12,40 Q10,63
24 Ids Kok Phanos 12,47 Q10,69
25 Rowan Tiemes Flevo Delta 12,55 -10,90
26 Elf Meerman AV Atos 12,65 -10,44
27 Lucien Driessen AV34 12,69 -13,52
28 Aidan Zorgdrager GACH 12,97 ----
29 Sil de Ruiter KAV Holland 12,97 ----
30 Matthias Treurniet AV Fortuna 12,97 ----
31 Xavier van Zutven PH 13,05 -13,43
32 Floris van Campen KAV Holland 13,32 -11,00
33 Tyrone Lak AV Lycurgus 13,58 -14,23
34 Jonathan Fennema AV34 16,67 ----
Sven van Gelderen AV Lycurgus DNS -11,49
Florian Vriezen GACH --- -11,05
Senne Gisius GACH --- -10,48
Casper Sollman GACH --- -13,20
Mika Heijstek Haag --- -11,62
Leif Jaspers PAC --- -11,05
Sep de Jong AV34 --- ----

Uitslagen 60 meter horden halve finale Jongens Junior D1

# Naam 60mH_hfQQm
1 Bryan Duff AV Sparta 10,18 Q9,70
2 Rens Gosselink AC TION 10,60 Q11,01
3 Luuk Pelkmans AV Sprint 10,79 Q10,74
4 Luce Wijma GACH 10,90 q10,99
5 Ryan Heeren AV Spiridon 11,29 Q11,10
6 David Fontein HLLS 11,44 Q10,64
7 Quin Spieker GACH 11,50 q11,29
8 Rogier Groeneweg Altis 11,51 -11,89
9 Mika Naber AV34 11,58 Q11,52
10 Sam van der Aar DEM 11,79 -11,87
11 Willem de Groot GACH 11,81 -11,89
12 Julian Wilting AC TION 11,85 -11,12
13 Ate Clobus AAC `61 11,88 -11,88
14 Dave Damen Swift 12,13 -12,04
15 Timo Eilers AV Sparta 12,18 -11,86
16 Finn van Ek HLLS 12,22 -12,11
17 Friso Koedijk Phanos 12,26 -12,12
18 Levi de Bruijn PAC 12,41 -10,62
19 Seppe Swinkels Scopias 12,50 -12,33
20 Ids Kok Phanos 12,50 -12,47
21 Daan de Mooij Rijnsoever 12,53 -12,24
22 Ivar Vialard KAV Holland 12,55 -12,40
23 Leroy Eisden AV Atos 12,82 -12,32
24 Jonas Vos DAK 13,03 -12,25

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior D1

# Naam 60mH_fQQm
1 Bryan Duff AV Sparta 9,94 -10,18
2 Luuk Pelkmans AV Sprint 10,36 -10,79
3 David Fontein HLLS 10,78 -11,44
4 Luce Wijma GACH 10,85 -10,90
5 Ryan Heeren AV Spiridon 10,90 -11,29
6 Mika Naber AV34 12,15 -11,58
7 Rens Gosselink AC TION 12,98 -10,60
Quin Spieker GACH DNS -11,50

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D1

# Naam KogelQOBP
1 Milan Hoogeveen Flevo Delta 9,58 Q8,02
2 Bryan Duff AV Sparta 9,32 Q9,50
3 Jarno van Daalen PAC 8,70 Q8,42
4 Aaron Ponne SAV 8,57 Q7,85
5 Jozuah Revierre CAV Energie 8,53 Q8,74
6 Layi Oniwinde AV Sparta 8,50 Q8,46
7 Rens Gosselink AC TION 8,33 q9,78
8 Tyrone Lak AV Lycurgus 8,11 q7,65
9 Ivar Kleuver Almere `81 7,96 q9,05
10 Neo Thijssen HLLS 7,85 q---
11 Luuk Pelkmans AV Sprint 7,55 q8,15
12 Ryan Heeren AV Spiridon 7,52 q8,26
13 Tim Duker AAC `61 7,39 -8,30
14 Sam van der Aar DEM 7,31 -8,10
15 Mike Berends AAC `61 6,92 -8,40
16 Casper Sollman GACH 6,84 -6,92
17 Luuk van Cappelle Olympus `70 6,72 -7,11
18 Barend van de Donk PAC 6,69 -6,67
19 Dave Damen Swift 6,58 -7,90
20 Matthias Treurniet AV Fortuna 6,56 -8,70
21 Quin Spieker GACH 6,46 -7,15
22 Ids Kok Phanos 6,44 -8,74
23 Robbie Smulders PH 6,37 -5,41
24 Eelco Korstjens Startbaan 6,35 -6,00
25 Robbin Gunther AKU 6,10 -7,16
26 Rociano Sno Startbaan 6,09 -7,72
27 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 6,07 -5,22
28 Rowan Tiemes Flevo Delta 5,93 -6,80
29 Wesley Boers Fivelstreek 5,93 -7,64
30 Xavier van Zutven PH 5,88 -5,61
31 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 5,85 -5,48
32 Kai Muijsers AV34 5,72 -6,28
33 Thom van der Leest Altis 5,58 -7,54
34 Casper Couwenberg PH 5,58 -5,88
35 Timo Eilers AV Sparta 5,44 -5,90
36 Sepp Knippels DAK 5,38 -6,00
37 Edwin Van...r Heijden DAK 5,34 -5,65
38 Peter Idema AKU 5,25 -6,61
39 Lucien Driessen AV34 5,13 -5,06
40 Luuk van Wijk Haag 4,91 -6,20
41 Jio Classen Scopias 4,84 -5,23
42 Jonathan Fennema AV34 4,32 -4,99
43 Sven Rijnten Startbaan 3,86 -4,61
Florian Vriezen GACH --- -8,74
Mika Heijstek Haag --- -6,40
Rick Schipper PAC --- -8,00
Sep de Jong AV34 --- -7,05

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram finale Jongens Junior D1

# Naam Kogel_fQQm
1 Bryan Duff AV Sparta 10,06 -9,32
2 Milan Hoogeveen Flevo Delta 9,92 -9,58
3 Aaron Ponne SAV 9,33 -8,57
4 Jarno van Daalen PAC 9,26 -8,70
5 Ivar Kleuver Almere `81 8,65 -7,96
6 Neo Thijssen HLLS 8,48 -7,85
7 Rens Gosselink AC TION 8,31 -8,33
8 Tyrone Lak AV Lycurgus 8,30 -8,11
9 Jozuah Revierre CAV Energie 8,22 -8,53
10 Luuk Pelkmans AV Sprint 7,82 -7,55
11 Ryan Heeren AV Spiridon 7,74 -7,52
12 Layi Oniwinde AV Sparta 7,69 -8,50

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D1

# Naam HoogQOBP
1 Luuk Pelkmans AV Sprint 1,60 -1,57
2 Avi Jumnoodoo Typhoon 1,45 -1,48
3 Ryan Heeren AV Spiridon 1,45 -1,45
4 David Fontein HLLS 1,40 -1,40
5 Mike Berends AAC `61 1,40 -1,35
6 Julian Wilting AC TION 1,40 -1,45
7 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 1,35 -1,30
7 Jazz Huf Haag 1,35 -1,40
9 Lucas Koeling GVAC 1,35 -1,40
10 Sam van der Aar DEM 1,30 -1,25
10 Seppe Swinkels Scopias 1,30 -1,25
12 Kai Muijsers AV34 1,30 -1,25
13 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 1,30 -1,35
14 Mika Liefrink AV Sparta 1,30 -1,25
14 Casper Couwenberg PH 1,30 -1,25
16 Finn van Ek HLLS 1,30 -1,30
17 Leif Jaspers PAC 1,25 -1,28
18 Damian Wolters AV Athlos 1,25 -1,25
Tyrone Lak AV Lycurgus NM -1,25
Layi Oniwinde AV Sparta NM -1,30
Timo Laseur Altis DNS -1,20
Xavier van Zutven PH DNS -1,20
Tuur Simons Scopias DNS -1,25
Thomas Arp Pallas `67 DNS -1,25
Rens Hooiveld Pallas `67 DNS -1,20
Friso Koedijk Phanos --- ----
Tom Knapen KAV Holland --- -1,10
Sil de Ruiter KAV Holland --- -1,05
Willem van der Hoest ARV Ilion --- -1,15
Jamie de Koning CAV Energie --- ----
Martin Houppermans Haag --- -1,15
Luuk van Wijk Haag --- -1,05
Mika Heijstek Haag --- -1,10
Neo Thijssen HLLS --- ----
Jonathan Fennema AV34 --- -0,95
Quinten Geleynse AV Lionitas --- -1,20

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D1

# Naam PolshoogQOBP
1 Florian Vriezen GACH 2,60 -2,45
2 Levi de Bruijn PAC 2,00 -2,00

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D1

# Naam VerQOBP
1 Jarno van Daalen PAC 4,95 Q4,84
2 Jozuah Revierre CAV Energie 4,59 Q4,34
3 David Fontein HLLS 4,58 Q4,57
4 Sam de Wild HLLS 4,46 q4,39
5 Senne Gisius GACH 4,39 q4,57
6 Avi Jumnoodoo Typhoon 4,31 q4,56
7 Gijs Bomer HLLS 4,29 q4,34
8 Jazz Huf Haag 4,25 q4,54
9 Jerry Woe CAV Energie 4,20 q4,14
10 Angelo de Nooijer AV Sparta 4,19 q4,22
11 Floris van der Vijgh HLLS 4,16 q4,55
12 Finn van de Klundert Scopias 4,13 q4,10
13 Senna Giling Hollandia 4,06 -4,20
14 Luce Wijma GACH 4,06 -3,99
15 Mika Naber AV34 4,05 -4,38
16 Lucas Koeling GVAC 4,04 -4,10
17 Tim van Tilburg AV Gouda 4,03 -3,95
18 Jan Elsinga Heerenveen 3,96 -3,90
19 Jin van der Lee PAC 3,95 -4,20
20 Wesley Monster Voorne 3,94 -4,33
21 Abel Kloppenburg AKU 3,94 -4,17
22 Jessy van der Vegt PAC 3,91 -4,49
23 Luuk van Cappelle Olympus `70 3,88 -3,91
24 Floris van Campen KAV Holland 3,79 -4,00
25 Philip Walraven Altis 3,78 -4,19
26 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 3,78 -4,05
27 Barend van de Donk PAC 3,78 -4,03
28 Mika Liefrink AV Sparta 3,76 -4,09
29 Layi Oniwinde AV Sparta 3,76 -4,49
30 Tuur Simons Scopias 3,71 -4,15
31 Koen Steenblok AV `56 3,66 -4,01
32 Michiel Gulickx Gloria 3,63 -3,97
33 Julian Keun Groningen 3,61 -3,95
34 Ivar Vialard KAV Holland 3,59 -3,85
35 Giel Sportel Altis 3,54 -3,95
36 Rogier Groeneweg Altis 3,43 -4,30
37 Thom van der Leest Altis 3,38 -3,87
38 Morris Hulsman Heerenveen 3,24 -3,88
39 Rociano Sno Startbaan 2,95 -3,95
Sven van Gelderen AV Lycurgus NM -4,22
Willem Hammink Phanos --- -4,06
Robbin Gunther AKU --- -3,46
Eelco Korstjens Startbaan --- -3,46
Sven Rijnten Startbaan --- -3,22
Tom Knapen KAV Holland --- -3,70
Lars Mulder Altis --- -3,50
Ard de Jong Altis --- -3,77
Milan Kal Olympus `70 --- -3,78
Luca Dooper Tempo AV --- -4,21
Martin Houppermans Haag --- -3,87
Luuk van Wijk Haag --- -3,41
Mees Walta Haag --- -4,30
Jayden van der Velde Haag