Atleten 'Jongens Junior D1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f600m1000m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
249 Ard de Jong Altis Ver
--------------
250 Lars Mulder Altis 60m
4x50m
Ver
------------
251 Coen Bloemberg Flevo Delta 4x50m
--------------
252 Jorian Reijnders Flevo Delta 4x50m
Ver
-------------
253 Ruben Scholte Flevo Delta 4x50m
--------------
254 Florian Vriezen GACH 60mH
4x50m
Kogel
Polshoog
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 1JJD en MJD... Polshoog -----------
255 Levi de Bruijn PAC 600m
60mH
60mH_hf
Polshoog
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... Polshoog -----------
256 Ate Clobus AAC `61 1000m
60mH
60mH_hf
4x50m
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale -----------
257 Rens Gosselink AC TION 1000m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel Finale ---------
258 Peter Idema AKU 1000m
Kogel
JJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 2 -------------
259 Thom van der Leest Altis 1000m
4x50m
Kogel
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
260 Benjamin Post Altis 60m
1000m
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 1000m ------------
261 Willem van der Hoest ARV Ilion 1000m
Hoog
JJD1 - 1000m -------------
262 Mart Hallers AV Archeus 1000m
JJD1 - 1000m --------------
263 Floris Remijn AV Athlos 60m
600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m ------------
264 Timo Straathof AV Atverni 1000m
JJD1 - 1000m --------------
265 Wesley Boers Fivelstreek 600m
1000m
Kogel
JJD1 - 600mJJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
266 Matthias Treurniet AV Fortuna 1000m
60mH
Kogel
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
267 Tim van Tilburg AV Gouda 60m
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
268 Jan Elsinga Heerenveen 60m
60m_hf
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
269 Milan Kal Olympus `70 60m
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000m ------------
270 Thomas Arp Pallas `67 1000m
Hoog
Ver
JJD1 - 1000mJJD - Hoog 3 ------------
271 Julien Jansen AV PEC 1910 1000m
JJD1 - 1000m --------------
272 Thijs ter Maat AV PEC 1910 1000m
JJD1 - 1000m --------------
273 Lukas Smit AV PEC 1910 1000m
JJD1 - 1000m --------------
274 Boyd Steur AV PEC 1910 1000m
JJD1 - 1000m --------------
275 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 1000m
Hoog
JJD1 - 1000mJJD1 - Hoog -------------
276 Daan de Mooij Rijnsoever 60m
1000m
60mH
60mH_hf
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale -----------
277 Twan Vossebelt AV Rijssen 1000m
JJD1 - 1000m --------------
278 Koen Steenblok AV `56 60m
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
279 Ipe Verbrugge AV `56 60m
1000m
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000m -----------
280 Ruben Schussler Climax 600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m -------------
281 Daan van Dessel DJA 600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m -------------
282 Aidan Zorgdrager GACH 600m
1000m
60mH
JJD1 - 600mJJD1 - 1000mJJD1 - 60mH ------------
283 Lucas Koeling GVAC 1000m
Hoog
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
284 Lasse Reijnen HAC 1000m
4x50m
JJD1 - 1000m -------------
285 Gijs Bomer HLLS 1000m
Ver
Ver_f
JJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale ------------
286 Finn van Ek HLLS 1000m
60mH
60mH_hf
Hoog
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Hoog -----------
287 Harm Welleweerd HLLS 600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m -------------
288 Sam de Wild HLLS 1000m
Ver
Ver_f
JJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale ------------
289 Leif Jaspers PAC 1000m
60mH
Hoog
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - Hoog ------------
290 Matthijs de Jong PAC 1000m
JJD1 - 1000m --------------
291 Giel van Veen PAC 1000m
Ver
JJD1 - 1000m -------------
292 Jessy van der Vegt PAC 1000m
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2 -------------
293 Willem Hammink Phanos 60m
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
294 Samuel Dobbelstein PH 60m
1000m
JJD1 - 60mJJD1 - 1000m -------------
295 Vasco Mosselman SAV 600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m -------------
296 Thomas Aerdts Scopias 1000m
Ver
JJD1 - 1000m -------------
297 Luca Dooper Tempo AV 60m
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
298 Rik Janissen VRT 1000m
JJD1 - 1000m --------------
299 Valenciano Roffel AAC `61 60m
60m_f
60m_hf
600m
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600m ----------
300 Leroy Eisden AV Atos 600m
60mH
60mH_hf
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale ------------
301 Yaasir Albojaddaine Flevo Delta 600m
JJD1 - 600m --------------
302 Morris Hulsman Heerenveen 60m
600m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
303 Senna Giling Hollandia 60m
60m_hf
600m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
304 Silas Hoeve SPLS 600m
JJD1 - 600m --------------
305 Sep de Jong AV34 600m
60mH
Kogel
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 1 ------------
306 Kai Muijsers AV34 600m
4x50m
Kogel
Hoog
JJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD - Hoog 3 -----------
307 Julius Prop AV34 60m
60m_hf
600m
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600m -----------
308 Paul Kuijpers AVON 600m
JJD1 - 600m --------------
309 Wouter Fallaux CAV Energie 600m
4x50m
JJD1 - 600m -------------
310 Jamie de Koning CAV Energie 60m
600m
4x50m
Hoog
JJD1 - 600m -----------
311 Jerry Woe CAV Energie 60m
600m
4x50m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale ----------
312 Willem de Groot GACH 60m
600m
60mH
60mH_hf
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale ----------
313 Toon van den Hende GACH 60m
600m
JJD1 - 600m -------------
314 Luce Wijma GACH 600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2 ---------
315 Julian Keun Groningen 60m
600m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
316 Jazz Huf Haag 600m
4x50m
Hoog
Ver
Ver_f
JJD1 - 600mJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale ----------
317 Jayden van der Velde Haag 60m
60m_f
60m_hf
600m
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600m ---------
318 Ramses ten Houten HAC 60m
600m
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 600m ------------
319 Floris van der Vijgh HLLS 60m
60m_hf
600m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale ----------
320 Floris van Campen KAV Holland 600m
60mH
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
321 Tom Knapen KAV Holland 600m
Hoog
Ver
JJD1 - 600m ------------
322 Sil de Ruiter KAV Holland 600m
60mH
Hoog
JJD1 - 600mJJD1 - 60mH ------------
323 Ivar Vialard KAV Holland 600m
60mH
60mH_hf
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
324 Daan Dijkman PAC 600m
Ver
JJD1 - 600m -------------
325 Barend van de Donk PAC 600m
Kogel
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
326 Rick Schipper PAC 600m
Kogel
JJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 1 -------------
327 Aaron Ponne SAV 600m
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel Finale ------------
328 Jio Classen Scopias 600m
4x50m
Kogel
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 1 -----------
329 Mike Berends AAC `61 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Hoog ----------
330 Robbin Gunther AKU 60m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
331 Abel Kloppenburg AKU 60m
60m_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
332 Rogier Groeneweg Altis 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1 ----------
333 Timo Laseur Altis 60m
60m_hf
4x50m
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD - Hoog 3 -----------
334 Giel Sportel Altis 60m
60m_hf
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1 -----------
335 Philip Walraven Altis 60m
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
336 Damian Wolters AV Athlos 60m
Hoog
JJD1 - 60mJJD - Hoog 3 -------------
337 Milan Hoogeveen Flevo Delta 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel Finale ----------
338 Shakir Burmania HRRR 60m
Ver
JJD1 - 60m -------------
339 Quinten Geleynse AV Lionitas 60m
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD - Hoog 3 ------------
340 Sven van Gelderen AV Lycurgus 60m
60m_f
60m_hf
60mH
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - Ver...e Groep 1 ----------
341 Luuk van Cappelle Olympus `70 60m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
342 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 60m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
343 Bryan Duff AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel Finale ------
344 Timo Eilers AV Sparta 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2 -----------
345 Mika Liefrink AV Sparta 60m
60m_hf
4x50m
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1 ----------
346 Angelo de Nooijer AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale ---------
347 Sven Rijnten Startbaan 60m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 1 ------------
348 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 60m
4x50m
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Hoog -----------
349 Lucien Driessen AV34 60m
60mH
4x50m
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2 -----------
350 Mika Naber AV34 60m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2 ---------
351 Jozuah Revierre CAV Energie 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale -------
352 Jonas Vos DAK 60m
60mH
60mH_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale -----------
353 Senne Gisius GACH 60m
60m_hf
60mH
4x50m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale ---------
354 Quin Spieker GACH 60m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2 ---------
355 Michiel Gulickx Gloria 60m
60m_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
356 Martin Houppermans Haag 60m
4x50m
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD - Hoog 3JJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
357 Mees Walta Haag 60m
Ver
JJD1 - Ver...e Groep 2 -------------
358 Victor van der Voort HAC 60m
60m_hf
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve Finale ------------
359 Jarno van Daalen PAC 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale --------
360 Jin van der Lee PAC 60m
60m_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
361 Daniel Lu...cheurleer Phanos 60m
JJD1 - 60m --------------
362 Robbie Smulders PH 60m
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2 -------------
363 Finn van de Klundert Scopias 60m
60m_hf
4x50m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale ----------
364 Tuur Simons Scopias 60m
4x50m
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD - Hoog 3JJD1 - Ver...e Groep 1 -----------
365 Dave Damen Swift 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2 -----------
366 Avi Jumnoodoo Typhoon 60m
60m_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale ----------
367 Job Schaafsma VAV 60m
Ver
JJD1 - 60m -------------
368 Wesley Monster Voorne 60m
60m_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
369 Julian Wilting AC TION 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Hoog ------------
370 Elf Meerman AV Atos 60mH
JJD1 - 60mH --------------
371 Rowan Tiemes Flevo Delta 60mH
4x50m
Kogel
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
372 Tyrone Lak AV Lycurgus 60mH
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Hoog -----------
373 Ryan Heeren AV Spiridon 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Hoog ---------
374 Luuk Pelkmans AV Sprint 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Hoog ---------
375 Jonathan Fennema AV34 60mH
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 1 ------------
376 Sam van der Aar DEM 60mH
60mH_hf
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Hoog -----------
377 Casper Sollman GACH 60m
60mH
Kogel
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
378 Mika Heijstek Haag 60mH
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
379 David Fontein HLLS 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale ---------
380 Friso Koedijk Phanos 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale ------------
381 Ids Kok Phanos 60mH
60mH_hf
Kogel
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
382 Xavier van Zutven PH 60mH
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Hoog ------------
383 Seppe Swinkels Scopias 60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD - Hoog 3 -----------
384 Layi Oniwinde AV Sparta 4x50m
Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1 ----------
385 Eelco Korstjens Startbaan 60m
Kogel
Ver
JJD1 - Kog...e Groep 1 ------------
386 Rociano Sno Startbaan 60m
Kogel
Ver
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
387 Sepp Knippels DAK 60m
Kogel
JJD1 - Kog...e Groep 1 -------------
388 Neo Thijssen HLLS 60m
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel Finale -----------
389 Casper Couwenberg PH Kogel
Hoog
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD - Hoog 3 -------------
390 Tim Duker AAC `61 4x50m
Kogel
JJD1 - Kog...e Groep 2 -------------
391 Ivar Kleuver Almere `81 Kogel
Kogel_f
JJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel Finale -------------
392 Edwin Van...r Heijden DAK Kogel
JJD1 - Kog...e Groep 2 --------------
393 Luuk van Wijk Haag 4x50m
Kogel
Hoog
Ver
JJD1 - Kog...e Groep 2 -----------
394 Rens Hooiveld Pallas `67 Hoog
Ver
JJD - Hoog 3 -------------

Verenigingen 'Jongens Junior D1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 4
AC TION TION 2
AKU AKU 3
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 8
ARV Ilion ILIO 1
AV Archeus ARCH 1
AV Athlos ATLS 2
AV Atos ATOS 2
AV Atverni ATVN 1
AV Fivelstreek FVLS 1
AV Flevo Delta FLDT 6
AV Fortuna FRTN 1
AV Gouda GOUD 1
AV Heerenveen HRVN 2
AV Hollandia HLLD 1
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Lionitas LNTS 1
AV Lycurgus LYCG 2
AV Olympus `70 OL70 2
AV Pallas `67 PL67 2
AV PEC 1910 PEC 4
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Rijnsoever RYNS 1
AV Rijssen RSSN 1
AV Sparta SPRT 6
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Lelystad SPLS 1
AV Sprint SPRN 1
AV Startbaan STBN 3
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `34 Apeldoorn AV34 6
AV `56 AV56 2
AVON AVON 1
CAV Energie ENRG 4
Climax CLMX 1
DAK DAK 3
DEM DEM 1
DJA DJA 1
GAC Hilversum GACH 8
Gloria Atletiek GLRA 1
Groningen Atletiek GRNG 1
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 6
HAC HAC 3
Hellas Utrecht HLLS 7
KAV Holland KAVH 4
PAC PAC 10
Phanos PHNS 4
Prins Hendrik PH 4
SAV SAV 2
Scopias Atletiek SCPS 5
Swift Atletiek SWFT 1
Tempo AV TMPO 1
Typhoon TPHN 1
VAV VAV 1
Venloop Running Team VRT 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Jongens Junior D1

# Naam 60mQOBP
1 Bryan Duff AV Sparta 8,18 Q8,12 Gemeld
2 Angelo de Nooijer AV Sparta 8,29 Q8,52 Gemeld
3 Jozuah Revierre CAV Energie 8,42 Q8,41 Gemeld
4 Jarno van Daalen PAC 8,50 Q8,21 Gemeld
5 Valenciano Roffel AAC `61 8,61 Q8,80 Gemeld
6 Jayden van der Velde Haag 8,67 Q8,52 Gemeld
7 Milan Hoogeveen Flevo Delta 8,70 Q9,21 Gemeld
8 Senne Gisius GACH 8,82 Q8,71 Gemeld
9 Sven van Gelderen AV Lycurgus 8,83 Q8,96 Gemeld
10 Mike Berends AAC `61 8,87 Q9,11 Gemeld
11 Abel Kloppenburg AKU 8,89 Q8,80 Gemeld
12 Wesley Monster Voorne 8,90 Q8,84 Gemeld
13 Finn van de Klundert Scopias 8,90 Q9,20 Gemeld
14 Avi Jumnoodoo Typhoon 8,92 Q8,99 Gemeld
15 Timo Laseur Altis 8,94 Q9,04 Gemeld
16 Senna Giling Hollandia 8,96 Q8,90 Gemeld
17 Mika Liefrink AV Sparta 8,98 Q9,01 Gemeld
18 Floris van der Vijgh HLLS 9,07 Q8,91 Gemeld
19 Julius Prop AV34 9,08 Q9,09 Gemeld
20 Jin van der Lee PAC 9,14 q9,09 Gemeld
21 Victor van der Voort HAC 9,14 q9,89 Gemeld
22 Giel Sportel Altis 9,15 q9,31 Gemeld
23 Jan Elsinga Heerenveen 9,20 Q9,52 Gemeld
24 Tim van Tilburg AV Gouda 9,20 -9,22 Gemeld
25 Philip Walraven Altis 9,21 -8,91 Gemeld
26 Mika Naber AV34 9,22 -9,20 Gemeld
27 Samuel Dobbelstein PH 9,26 -9,71 Gemeld
28 Jonas Vos DAK 9,28 -9,70 Gemeld
29 Jerry Woe CAV Energie 9,29 -9,23 Gemeld
30 Rogier Groeneweg Altis 9,30 -9,09 Gemeld
31 Michiel Gulickx Gloria 9,35 Q9,26 Gemeld
32 Dave Damen Swift 9,35 -9,16 Gemeld
33 Benjamin Post Altis 9,36 -9,58 Gemeld
34 Damian Wolters AV Athlos 9,37 -9,30 Gemeld
35 Martin Houppermans Haag 9,38 -9,28 Gemeld
36 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 9,38 -9,27 Gemeld
37 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 9,39 -9,83 Gemeld
38 Daan de Mooij Rijnsoever 9,44 -9,30 Gemeld
39 Ramses ten Houten HAC 9,44 -9,48 Gemeld
40 Job Schaafsma VAV 9,45 -9,48 Gemeld
41 Robbie Smulders PH 9,47 -9,50 Gemeld
42 Milan Kal Olympus `70 9,47 -9,61 Gemeld
43 Willem de Groot GACH 9,48 -9,72 Gemeld
44 Ipe Verbrugge AV `56 9,52 -9,53 Gemeld
45 Julian Keun Groningen 9,52 -9,54 Gemeld
46 Luuk van Cappelle Olympus `70 9,54 -9,74 Gemeld
47 Quin Spieker GACH 9,58 -9,35 Gemeld
48 Tuur Simons Scopias 9,59 -9,40 Gemeld
49 Robbin Gunther AKU 9,72 -9,70 Gemeld
50 Quinten Geleynse AV Lionitas 9,72 -9,89 Gemeld
51 Timo Eilers AV Sparta 9,81 -9,57 Gemeld
52 Morris Hulsman Heerenveen 9,86 -9,30 Gemeld
53 Koen Steenblok AV `56 9,89 -9,83 Gemeld
54 Lucien Driessen AV34 9,96 -9,90 Gemeld
55 Sven Rijnten Startbaan 10,49 -9,94 Gemeld
56 Shakir Burmania HRRR 10,97 -9,00 Gemeld
Willem Hammink Phanos --- -9,45 Afgemeld
Luca Dooper Tempo AV --- -9,07 Afgemeld
Mees Walta Haag --- -8,93 Afgemeld
Daniel Lu...cheurleer Phanos --- -9,01 Afgewezen
Eelco Korstjens Startbaan --- -9,97 Afgewezen
Rociano Sno Startbaan --- -9,97 Afgewezen
Casper Sollman GACH --- -10,58 Afgewezen
Toon van den Hende GACH --- -10,06 Afgewezen
Lars Mulder Altis --- -10,16 Afgewezen
Jamie de Koning CAV Energie --- ---- Afgewezen
Neo Thijssen HLLS --- ---- Afgewezen
Sepp Knippels DAK --- -10,50 Afgewezen
Floris Remijn AV Athlos --- ---- Afgewezen

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior D1

# Naam 60m_hfQQm
1 Bryan Duff AV Sparta 8,33 Q8,18 Gemeld
2 Jarno van Daalen PAC 8,37 Q8,50 Gemeld
3 Angelo de Nooijer AV Sparta 8,38 Q8,29 Gemeld
4 Jozuah Revierre CAV Energie 8,43 Q8,42 Gemeld
5 Valenciano Roffel AAC `61 8,48 Q8,61 Gemeld
6 Jayden van der Velde Haag 8,65 Q8,67 Gemeld
7 Sven van Gelderen AV Lycurgus 8,79 q8,83 Gemeld
8 Milan Hoogeveen Flevo Delta 8,82 q8,70 Gemeld
9 Mike Berends AAC `61 8,82 -8,87 Gemeld
10 Senne Gisius GACH 8,86 -8,82 Gemeld
11 Finn van de Klundert Scopias 8,91 -8,90 Gemeld
12 Wesley Monster Voorne 8,92 -8,90 Gemeld
13 Avi Jumnoodoo Typhoon 8,94 -8,92 Gemeld
14 Mika Liefrink AV Sparta 8,96 -8,98 Gemeld
15 Timo Laseur Altis 8,99 -8,94 Gemeld
16 Abel Kloppenburg AKU 9,01 -8,89 Gemeld
17 Victor van der Voort HAC 9,01 -9,14 Gemeld
18 Julius Prop AV34 9,10 -9,08 Gemeld
19 Senna Giling Hollandia 9,10 -8,96 Gemeld
20 Giel Sportel Altis 9,11 -9,15 Gemeld
21 Jin van der Lee PAC 9,19 -9,14 Gemeld
22 Jan Elsinga Heerenveen 9,26 -9,20 Gemeld
23 Floris van der Vijgh HLLS 9,29 -9,07 Gemeld
Michiel Gulickx Gloria DNS -9,35 Gemeld

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior D1

# Naam 60m_fQm
1 Bryan Duff AV Sparta 8,18 8,33 Gemeld
2 Jarno van Daalen PAC 8,27 8,37 Gemeld
3 Angelo de Nooijer AV Sparta 8,37 8,38 Gemeld
4 Jozuah Revierre CAV Energie 8,47 8,43 Gemeld
5 Valenciano Roffel AAC `61 8,58 8,48 Gemeld
6 Jayden van der Velde Haag 8,69 8,65 Gemeld
7 Sven van Gelderen AV Lycurgus 8,93 8,79 Gemeld
8 Milan Hoogeveen Flevo Delta 8,95 8,82 Gemeld

Uitslagen 600 meter Jongens Junior D1

# Naam 600mOBP
1 Levi de Bruijn PAC 1:44,51 1:50,39 Gemeld
2 Vasco Mosselman SAV 1:45,71 1:47,61 Gemeld
3 Daan van Dessel DJA 1:46,22 1:48,45 Gemeld
4 Wouter Fallaux CAV Energie 1:49,92 1:58,59 Gemeld
5 Yaasir Albojaddaine Flevo Delta 1:53,27 1:59,90 Gemeld
6 Harm Welleweerd HLLS 1:53,81 --- Gemeld
7 Ruben Schussler Climax 1:55,25 2:03,75 Gemeld
8 Valenciano Roffel AAC `61 1:55,38 1:55,89 Gemeld
9 Silas Hoeve SPLS 1:55,54 1:51,64 Gemeld
10 Paul Kuijpers AVON 1:55,92 1:56,39 Gemeld
11 Julian Keun Groningen 1:56,30 2:01,48 Gemeld
12 Julius Prop AV34 1:58,64 1:54,00 Gemeld
13 Jayden van der Velde Haag 1:59,45 2:00,00 Gemeld
14 Luce Wijma GACH 1:59,76 2:01,08 Gemeld
15 Kai Muijsers AV34 2:00,26 1:56,69 Gemeld
16 Aaron Ponne SAV 2:00,90 1:55,21 Gemeld
17 Jamie de Koning CAV Energie 2:02,23 --- Gemeld
18 Barend van de Donk PAC 2:03,49 2:13,86 Gemeld
19 Daan Dijkman PAC 2:03,59 2:02,09 Gemeld
20 Floris Remijn AV Athlos 2:03,76 --- Gemeld
21 Floris van Campen KAV Holland 2:04,50 2:00,26 Gemeld
22 Ivar Vialard KAV Holland 2:05,86 2:06,22 Gemeld
23 Leroy Eisden AV Atos 2:06,39 1:58,91 Gemeld
24 Aidan Zorgdrager GACH 2:06,60 2:05,04 Gemeld
25 Wesley Boers Fivelstreek 2:08,67 2:12,95 Gemeld
26 Willem de Groot GACH 2:09,09 2:05,00 Gemeld
27 Jio Classen Scopias 2:11,41 2:08,34 Gemeld
28 Sil de Ruiter KAV Holland 2:11,45 2:17,58 Gemeld
29 Jerry Woe CAV Energie 2:13,04 2:33,58 Gemeld
30 Senna Giling Hollandia 2:15,85 2:06,22 Gemeld
31 Morris Hulsman Heerenveen 2:27,25 2:13,80 Gemeld
Toon van den Hende GACH DNS 2:07,83 Gemeld
Ramses ten Houten HAC DNS --- Gemeld
Jazz Huf Haag DNF 1:58,60 Gemeld
Tom Knapen KAV Holland --- 2:06,12 Niet gemeld
Floris van der Vijgh HLLS --- 1:51,96 Afgemeld
Rick Schipper PAC --- 2:08,34 Afgemeld
Sep de Jong AV34 --- 1:54,18 Afgemeld

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D1

# Naam 1000mOBP
1 Daan van Dessel DJA 3:07,16 3:08,53 Gemeld
2 Vasco Mosselman SAV 3:09,94 3:12,18 Gemeld
3 Sam de Wild HLLS 3:12,81 3:12,34 Gemeld
4 Julien Jansen AV PEC 1910 3:19,06 3:20,06 Gemeld
5 Rens Gosselink AC TION 3:20,02 3:19,68 Gemeld
6 Harm Welleweerd HLLS 3:20,70 3:16,94 Gemeld
7 Benjamin Post Altis 3:21,39 3:16,70 Gemeld
8 Finn van Ek HLLS 3:22,58 3:17,86 Gemeld
9 Gijs Bomer HLLS 3:23,64 3:19,35 Gemeld
10 Ipe Verbrugge AV `56 3:23,91 3:23,89 Gemeld
11 Ruben Schussler Climax 3:24,51 3:24,27 Gemeld
12 Matthias Treurniet AV Fortuna 3:24,78 3:25,48 Gemeld
13 Twan Vossebelt AV Rijssen 3:25,31 3:16,21 Gemeld
14 Rik Janissen VRT 3:25,74 3:25,05 Gemeld
15 Jessy van der Vegt PAC 3:25,89 3:14,37 Gemeld
16 Giel van Veen PAC 3:27,52 3:48,76 Gemeld
17 Thomas Aerdts Scopias 3:28,02 3:29,00 Gemeld
18 Tim van Tilburg AV Gouda 3:29,76 3:33,73 Gemeld
19 Matthijs de Jong PAC 3:29,79 3:28,66 Gemeld
20 Daan de Mooij Rijnsoever 3:30,23 3:30,86 Gemeld
21 Leif Jaspers PAC 3:31,07 3:35,32 Gemeld
22 Boyd Steur AV PEC 1910 3:32,66 --- Gemeld
23 Thom van der Leest Altis 3:33,52 3:30,09 Gemeld
24 Samuel Dobbelstein PH 3:35,81 3:51,53 Gemeld
25 Koen Steenblok AV `56 3:36,90 3:33,16 Gemeld
26 Ate Clobus AAC `61 3:37,36 3:45,87 Gemeld
27 Lasse Reijnen HAC 3:37,84 3:48,00 Gemeld
28 Milan Kal Olympus `70 3:39,24 3:43,04 Gemeld
29 Timo Straathof AV Atverni 3:42,28 3:40,00 Gemeld
30 Lukas Smit AV PEC 1910 3:42,95 3:47,07 Gemeld
31 Jan Elsinga Heerenveen 3:44,95 3:36,81 Gemeld
32 Floris Remijn AV Athlos 3:45,16 --- Gemeld
33 Aidan Zorgdrager GACH 3:47,34 3:48,69 Gemeld
34 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 3:54,28 3:41,20 Gemeld
35 Peter Idema AKU 3:56,70 3:43,50 Gemeld
36 Thomas Arp Pallas `67 4:02,33 4:15,57 Gemeld
37 Thijs ter Maat AV PEC 1910 4:02,83 3:45,51 Gemeld
38 Willem van der Hoest ARV Ilion 4:06,92 4:13,80 Gemeld
39 Mart Hallers AV Archeus 4:07,28 --- Gemeld
Wesley Boers Fivelstreek DNS 3:31,50 Gemeld
Lucas Koeling GVAC DNF 3:27,71 Gemeld
Willem Hammink Phanos --- 3:42,65 Niet gemeld
Luca Dooper Tempo AV --- 3:21,58 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior D1

# Naam 60mHQOBP
1 Bryan Duff AV Sparta 9,70 Q9,84 Gemeld
2 Levi de Bruijn PAC 10,62 Q11,05 Gemeld
3 David Fontein HLLS 10,64 Q11,07 Gemeld
4 Luuk Pelkmans AV Sprint 10,74 Q10,71 Gemeld
5 Luce Wijma GACH 10,99 Q10,88 Gemeld
6 Rens Gosselink AC TION 11,01 Q--- Gemeld
7 Ryan Heeren AV Spiridon 11,10 Q10,87 Gemeld
8 Julian Wilting AC TION 11,12 Q10,20 Gemeld
9 Quin Spieker GACH 11,29 Q11,66 Gemeld
10 Mika Naber AV34 11,52 Q11,45 Gemeld
11 Timo Eilers AV Sparta 11,86 Q12,44 Gemeld
12 Sam van der Aar DEM 11,87 Q12,41 Gemeld
13 Ate Clobus AAC `61 11,88 Q10,11 Gemeld
14 Rogier Groeneweg Altis 11,89 Q10,32 Gemeld
15 Willem de Groot GACH 11,89 Q12,20 Gemeld
16 Dave Damen Swift 12,04 q12,07 Gemeld
17 Finn van Ek HLLS 12,11 Q12,13 Gemeld
18 Friso Koedijk Phanos 12,12 q--- Gemeld
19 Daan de Mooij Rijnsoever 12,24 Q10,91 Gemeld
20 Jonas Vos DAK 12,25 q10,80 Gemeld
21 Leroy Eisden AV Atos 12,32 Q10,64 Gemeld
22 Seppe Swinkels Scopias 12,33 q12,23 Gemeld
23 Ivar Vialard KAV Holland 12,40 Q10,63 Gemeld
24 Ids Kok Phanos 12,47 Q10,69 Gemeld
25 Rowan Tiemes Flevo Delta 12,55 -10,90 Gemeld
26 Elf Meerman AV Atos 12,65 -10,44 Gemeld
27 Lucien Driessen AV34 12,69 -13,52 Gemeld
28 Aidan Zorgdrager GACH 12,97 ---- Gemeld
29 Sil de Ruiter KAV Holland 12,97 ---- Gemeld
30 Matthias Treurniet AV Fortuna 12,97 ---- Gemeld
31 Xavier van Zutven PH 13,05 -13,43 Gemeld
32 Floris van Campen KAV Holland 13,32 -11,00 Gemeld
33 Tyrone Lak AV Lycurgus 13,58 -14,23 Gemeld
34 Jonathan Fennema AV34 16,67 ---- Gemeld
Sven van Gelderen AV Lycurgus DNS -11,49 Gemeld
Senne Gisius GACH --- -10,48 Niet gemeld
Casper Sollman GACH --- -13,20 Niet gemeld
Mika Heijstek Haag --- -11,62 Niet gemeld
Florian Vriezen GACH --- -11,05 Afgemeld
Leif Jaspers PAC --- -11,05 Afgemeld
Sep de Jong AV34 --- ---- Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden halve finale Jongens Junior D1

# Naam 60mH_hfQQm
1 Bryan Duff AV Sparta 10,18 Q9,70 Gemeld
2 Rens Gosselink AC TION 10,60 Q11,01 Gemeld
3 Luuk Pelkmans AV Sprint 10,79 Q10,74 Gemeld
4 Luce Wijma GACH 10,90 q10,99 Gemeld
5 Ryan Heeren AV Spiridon 11,29 Q11,10 Gemeld
6 David Fontein HLLS 11,44 Q10,64 Gemeld
7 Quin Spieker GACH 11,50 q11,29 Gemeld
8 Rogier Groeneweg Altis 11,51 -11,89 Gemeld
9 Mika Naber AV34 11,58 Q11,52 Gemeld
10 Sam van der Aar DEM 11,79 -11,87 Gemeld
11 Willem de Groot GACH 11,81 -11,89 Gemeld
12 Julian Wilting AC TION 11,85 -11,12 Gemeld
13 Ate Clobus AAC `61 11,88 -11,88 Gemeld
14 Dave Damen Swift 12,13 -12,04 Gemeld
15 Timo Eilers AV Sparta 12,18 -11,86 Gemeld
16 Finn van Ek HLLS 12,22 -12,11 Gemeld
17 Friso Koedijk Phanos 12,26 -12,12 Gemeld
18 Levi de Bruijn PAC 12,41 -10,62 Gemeld
19 Seppe Swinkels Scopias 12,50 -12,33 Gemeld
20 Ids Kok Phanos 12,50 -12,47 Gemeld
21 Daan de Mooij Rijnsoever 12,53 -12,24 Gemeld
22 Ivar Vialard KAV Holland 12,55 -12,40 Gemeld
23 Leroy Eisden AV Atos 12,82 -12,32 Gemeld
24 Jonas Vos DAK 13,03 -12,25 Gemeld

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior D1

# Naam 60mH_fQm
1 Bryan Duff AV Sparta 9,94 10,18 Gemeld
2 Luuk Pelkmans AV Sprint 10,36 10,79 Gemeld
3 David Fontein HLLS 10,78 11,44 Gemeld
4 Luce Wijma GACH 10,85 10,90 Gemeld
5 Ryan Heeren AV Spiridon 10,90 11,29 Gemeld
6 Mika Naber AV34 12,15 11,58 Gemeld
7 Rens Gosselink AC TION 12,98 10,60 Gemeld
Quin Spieker GACH DNS 11,50 Gemeld

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D1

# Naam KogelQOBP
1 Milan Hoogeveen Flevo Delta 9,58 Q8,02 Gemeld
2 Bryan Duff AV Sparta 9,32 Q9,50 Gemeld
3 Jarno van Daalen PAC 8,70 Q8,42 Gemeld
4 Aaron Ponne SAV 8,57 Q7,85 Gemeld
5 Jozuah Revierre CAV Energie 8,53 Q8,74 Gemeld
6 Layi Oniwinde AV Sparta 8,50 Q8,46 Gemeld
7 Rens Gosselink AC TION 8,33 q9,78 Gemeld
8 Tyrone Lak AV Lycurgus 8,11 q7,65 Gemeld
9 Ivar Kleuver Almere `81 7,96 q9,05 Gemeld
10 Neo Thijssen HLLS 7,85 q--- Gemeld
11 Luuk Pelkmans AV Sprint 7,55 q8,15 Gemeld
12 Ryan Heeren AV Spiridon 7,52 q8,26 Gemeld
13 Tim Duker AAC `61 7,39 -8,30 Gemeld
14 Sam van der Aar DEM 7,31 -8,10 Gemeld
15 Mike Berends AAC `61 6,92 -8,40 Gemeld
16 Casper Sollman GACH 6,84 -6,92 Gemeld
17 Luuk van Cappelle Olympus `70 6,72 -7,11 Gemeld
18 Barend van de Donk PAC 6,69 -6,67 Gemeld
19 Dave Damen Swift 6,58 -7,90 Gemeld
20 Matthias Treurniet AV Fortuna 6,56 -8,70 Gemeld
21 Quin Spieker GACH 6,46 -7,15 Gemeld
22 Ids Kok Phanos 6,44 -8,74 Gemeld
23 Robbie Smulders PH 6,37 -5,41 Gemeld
24 Eelco Korstjens Startbaan 6,35 -6,00 Gemeld
25 Robbin Gunther AKU 6,10 -7,16 Gemeld
26 Rociano Sno Startbaan 6,09 -7,72 Gemeld
27 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 6,07 -5,22 Gemeld
28 Rowan Tiemes Flevo Delta 5,93 -6,80 Gemeld
29 Wesley Boers Fivelstreek 5,93 -7,64 Gemeld
30 Xavier van Zutven PH 5,88 -5,61 Gemeld
31 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 5,85 -5,48 Gemeld
32 Kai Muijsers AV34 5,72 -6,28 Gemeld
33 Thom van der Leest Altis 5,58 -7,54 Gemeld
34 Casper Couwenberg PH 5,58 -5,88 Gemeld
35 Timo Eilers AV Sparta 5,44 -5,90 Gemeld
36 Sepp Knippels DAK 5,38 -6,00 Gemeld
37 Edwin Van...r Heijden DAK 5,34 -5,65 Gemeld
38 Peter Idema AKU 5,25 -6,61 Gemeld
39 Lucien Driessen AV34 5,13 -5,06 Gemeld
40 Luuk van Wijk Haag 4,91 -6,20 Gemeld
41 Jio Classen Scopias 4,84 -5,23 Gemeld
42 Jonathan Fennema AV34 4,32 -4,99 Gemeld
43 Sven Rijnten Startbaan 3,86 -4,61 Gemeld
Florian Vriezen GACH --- -8,74 Niet gemeld
Mika Heijstek Haag --- -6,40 Niet gemeld
Rick Schipper PAC --- -8,00 Afgemeld
Sep de Jong AV34 --- -7,05 Afgemeld

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram finale Jongens Junior D1

# Naam Kogel_fQm
1 Bryan Duff AV Sparta 10,06 9,32 Gemeld
2 Milan Hoogeveen Flevo Delta 9,92 9,58 Gemeld
3 Aaron Ponne SAV 9,33 8,57 Gemeld
4 Jarno van Daalen PAC 9,26 8,70 Gemeld
5 Ivar Kleuver Almere `81 8,65 7,96 Gemeld
6 Neo Thijssen HLLS 8,48 7,85 Gemeld
7 Rens Gosselink AC TION 8,31 8,33 Gemeld
8 Tyrone Lak AV Lycurgus 8,30 8,11 Gemeld
9 Jozuah Revierre CAV Energie 8,22 8,53 Gemeld
10 Luuk Pelkmans AV Sprint 7,82 7,55 Gemeld
11 Ryan Heeren AV Spiridon 7,74 7,52 Gemeld
12 Layi Oniwinde AV Sparta 7,69 8,50 Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D1

# Naam HoogOBP
1 Luuk Pelkmans AV Sprint 1,60 1,57 Gemeld
2 Avi Jumnoodoo Typhoon 1,45 1,48 Gemeld
3 Ryan Heeren AV Spiridon 1,45 1,45 Gemeld
4 David Fontein HLLS 1,40 1,40 Gemeld
5 Mike Berends AAC `61 1,40 1,35 Gemeld
6 Julian Wilting AC TION 1,40 1,45 Gemeld
7 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 1,35 1,30 Gemeld
7 Jazz Huf Haag 1,35 1,40 Gemeld
9 Lucas Koeling GVAC 1,35 1,40 Gemeld
10 Sam van der Aar DEM 1,30 1,25 Gemeld
10 Seppe Swinkels Scopias 1,30 1,25 Gemeld
12 Kai Muijsers AV34 1,30 1,25 Gemeld
13 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 1,30 1,35 Gemeld
14 Mika Liefrink AV Sparta 1,30 1,25 Gemeld
14 Casper Couwenberg PH 1,30 1,25 Gemeld
16 Finn van Ek HLLS 1,30 1,30 Gemeld
17 Leif Jaspers PAC 1,25 1,28 Gemeld
18 Damian Wolters AV Athlos 1,25 1,25 Gemeld
Tyrone Lak AV Lycurgus NM 1,25 Gemeld
Layi Oniwinde AV Sparta NM 1,30 Gemeld
Timo Laseur Altis DNS 1,20 Gemeld
Tuur Simons Scopias DNS 1,25 Gemeld
Thomas Arp Pallas `67 DNS 1,25 Gemeld
Rens Hooiveld Pallas `67 DNS 1,20 Gemeld
Xavier van Zutven PH DNS 1,20 2e Gemeld (reserve)
Quinten Geleynse AV Lionitas --- 1,20 1e Gemeld (reserve)
Martin Houppermans Haag --- 1,15 3e Gemeld (reserve)
Friso Koedijk Phanos --- --- Afgewezen
Tom Knapen KAV Holland --- 1,10 Afgewezen
Sil de Ruiter KAV Holland --- 1,05 Afgewezen
Willem van der Hoest ARV Ilion --- 1,15 Afgewezen
Jamie de Koning CAV Energie --- --- Afgewezen
Luuk van Wijk Haag --- 1,05 Afgewezen
Mika Heijstek Haag --- 1,10 Afgewezen
Neo Thijssen HLLS --- --- Afgewezen
Jonathan Fennema AV34 --- 0,95 Afgewezen

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D1

# Naam PolshoogOBP
1 Florian Vriezen GACH 2,60 2,45 Gemeld
2 Levi de Bruijn PAC 2,00 2,00 Gemeld

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D1

# Naam VerQOBP
1 Jarno van Daalen PAC 4,95 Q4,84 Gemeld
2 Jozuah Revierre CAV Energie 4,59 Q4,34 Gemeld
3 David Fontein HLLS 4,58 Q4,57 Gemeld
4 Sam de Wild HLLS 4,46 q4,39 Gemeld
5 Senne Gisius GACH 4,39 q4,57 Gemeld
6 Avi Jumnoodoo Typhoon 4,31 q4,56 Gemeld
7 Gijs Bomer HLLS 4,29 q4,34 Gemeld
8 Jazz Huf Haag 4,25 q4,54 Gemeld
9 Jerry Woe CAV Energie 4,20 q4,14 Gemeld
10 Angelo de Nooijer AV Sparta 4,19 q4,22 Gemeld
11 Floris van der Vijgh HLLS 4,16 q4,55 Gemeld
12 Finn van de Klundert Scopias 4,13 q4,10 Gemeld
13 Senna Giling Hollandia 4,06 -4,20 Gemeld
14 Luce Wijma GACH 4,06 -3,99 Gemeld
15 Mika Naber AV34 4,05 -4,38 Gemeld
16 Lucas Koeling GVAC 4,04 -4,10 Gemeld
17 Tim van Tilburg AV Gouda 4,03 -3,95 Gemeld
18 Jan Elsinga Heerenveen 3,96 -3,90 Gemeld
19 Jin van der Lee PAC 3,95 -4,20 Gemeld
20 Wesley Monster Voorne 3,94 -4,33 Gemeld
21 Abel Kloppenburg AKU 3,94 -4,17 Gemeld
22 Jessy van der Vegt PAC 3,91 -4,49 Gemeld
23 Luuk van Cappelle Olympus `70 3,88 -3,91 Gemeld
24 Floris van Campen KAV Holland 3,79 -4,00 Gemeld
25 Philip Walraven Altis 3,78 -4,19 Gemeld
26 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 3,78 -4,05 Gemeld
27 Barend van de Donk PAC 3,78 -4,03 Gemeld
28 Mika Liefrink AV Sparta 3,76 -4,09 Gemeld
29 Layi Oniwinde AV Sparta 3,76 -4,49 Gemeld
30 Tuur Simons Scopias 3,71 -4,15 Gemeld
31 Koen Steenblok AV `56 3,66 -4,01 Gemeld
32 Michiel Gulickx Gloria 3,63 -3,97 Gemeld
33 Julian Keun Groningen 3,61 -3,95 Gemeld
34 Ivar Vialard KAV Holland 3,59 -3,85 Gemeld
35 Giel Sportel Altis 3,54 -3,95 Gemeld
36 Rogier Groeneweg Altis 3,43 -4,30 Gemeld
37 Thom van der Leest Altis 3,38 -3,87 Gemeld
38 Morris Hulsman Heerenveen