Atleten 'Jongens Junior C2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f800m1500m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
133 Twan van Rijn AAV `36 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Polshoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC - Hoog 3JJC1 en J... Polshoog ----------
134 Wouter Konijn AV Lycurgus 60mH
60mH_hf
Polshoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... Polshoog ------------
135 Max Veldhuizen GACH Polshoog
Ver
JJC1 en J... PolshoogJJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
136 Yoram Vriezen GACH 60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... Polshoog -----------
137 Quinten Wormer Haag 60m
60mH
60mH_hf
Polshoog
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... Polshoog -----------
138 Jasper Oele PAC 60m
60m_f
60m_hf
Polshoog
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... Polshoog -----------
139 Lucius Bout Phanos 60mH
Polshoog
JJC2 - 60mHJJC1 en J... Polshoog -------------
140 Chuck Pols Scorpio 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Polshoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC1 en J... Polshoog ----------
141 Joep Bovee Spado Polshoog
JJC1 en J... Polshoog --------------
142 Marc Dullemond AAV `36 1500m
JJC2 - 1500m --------------
143 Sam Overeem AV34 1500m
Kogel
JJC2 - 1500mJJC2 - Kog...e Groep 1 -------------
144 Ivor Feunekes SPWS 1500m
JJC2 - 1500m --------------
145 William Webster GVAC 1500m
JJC2 - 1500m --------------
146 Ewan Anderson Haag 1500m
JJC2 - 1500m --------------
147 Tim de Wild HLLS 1500m
JJC2 - 1500m --------------
148 Teun ter Haar Nijmegen 1500m
JJC2 - 1500m --------------
149 Pascal Doornhein PAC 1500m
JJC2 - 1500m --------------
150 Gijs de Haan PAC 1500m
JJC2 - 1500m --------------
151 Tjebbe Hemler PAC 1500m
JJC2 - 1500m --------------
152 Mart Koedood PAC 1500m
JJC2 - 1500m --------------
153 Beer Harms Phanos 800m
1500m
JJC2 - 800mJJC2 - 1500m -------------
154 Jip Janissen VRT 1500m
JJC2 - 1500m --------------
155 Winjaris Windster AAC 60m
60m_hf
Hoog
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Hoog ------------
156 Heiko Rotteveel AAV `36 60m
60m_hf
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mH ------------
157 Micha Groen Almere `81 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale ---------
158 Alexander ...derikhoff Altis 60m
4x50m
JJC2 - 60m -------------
159 Marijn van Duijn ARV Ilion 60m
60m_hf
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
160 Bas van der Horst AV Athlos 60m
4x50m
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2 ------------
161 Bart van Zandwijk AV Atverni 60m
60m_f
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve Finale ------------
162 Thijs van ...wershaven DVTR 60m
60mH
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
163 Dave Boamah AV Feniks 60m
60m_f
60m_hf
800m
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 800m -----------
164 Carildo Linger AV Feniks 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale -----------
165 Ronald Mulder Fivelstreek 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
166 Micha Groenenboom AV Gouda 60m
800m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 800mJJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
167 Frank Ruegg AV Gouda 60m
60mH
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
168 Julian Vries Heerenveen 60m
800m
JJC2 - 60mJJC2 - 800m -------------
169 Gerbrand Bontekoe AV Impala 60m
4x50m
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale -----------
170 Florian Va...er Dussen AV Impala 60m
60m_hf
4x50m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1 -----------
171 Tom van Buuren Olympus `70 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
172 Pieter Bulte Pallas `67 60m
60mH
Hoog
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC - Hoog 3 ------------
173 Kylian Meeuwisz Pallas `67 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2 ----------
174 Chris Wieles SCSP 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve Finale ----------
175 Ties van Beek AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale ----------
176 Gianni Brunken AV Sprint 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale -----------
177 Milo Hanssen AV Unitas 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale ---------
178 Michael Botman AV Wijchen 60m
JJC2 - 60m --------------
179 Cédric Fini AV Wijchen 60m
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve Finale -------------
180 Olivier Hendriks AV `40 60m
JJC2 - 60m --------------
181 Marien Sips AV `40 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale -----------
182 Roan Hekkers AV `56 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
183 Hidde de Wilde Cialfo 60m
JJC2 - 60m --------------
184 Bayo Abisoye Ciko `66 60m
JJC2 - 60m --------------
185 Amar Wong Feniks 60m
60m_hf
Hoog
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC - Hoog 3JJC2 - Ver...e Groep 2 -----------
186 Kris Andriessen GACH 60m
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2 -------------
187 Jonas Elzinga GACH 60m
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2 -------------
188 Laurens Jordense GACH 60m
60m_hf
800m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 800mJJC2 - 60mH -----------
189 Flo van Raalte GACH 60m
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2 -------------
190 Anton Sarnatskiy Groningen 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale -----------
191 Favour Abu Haag 60m
60mH
60mH_hf
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2 -----------
192 Nsikak Ekpo Haag 60m
60m_f
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve Finale ------------
193 Jonathan Pronk Haag 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale --------
194 Stan Atsma HLLS 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale -----------
195 Tim Consemulder HLLS 60m
60mH
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
196 Bjorn van der Velden HLLS 60m
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2 -------------
197 Mika Gravenberch MPM 60m
JJC2 - 60m --------------
198 Steven Zollinger Nijmegen 60m
800m
4x50m
JJC2 - 60mJJC2 - 800m ------------
199 Damian Felter PAC 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale ----------
200 Ronin van der Holst PAC 60m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60mH -------------
201 Robin van Kooij PAC 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale ----------
202 Enrique van Velzen PAC 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
203 Rens de Graauw PH 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale --------
204 Stef de Jong SAV 60m
Kogel
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
205 Jesse Lamberst AAV `36 60mH
60mH_hf
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Hoog ------------
206 Hugo Habraken AV Gouda 800m
60mH
Hoog
JJC2 - 800mJJC2 - 60mHJJC - Hoog 3 ------------
207 Rutger Hoekstra Heerenveen 60mH
60mH_hf
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Hoog ------------
208 Nils Reefman Pallas `67 800m
60mH
Hoog
JJC2 - 800mJJC2 - 60mHJJC - Hoog 3 ------------
209 Brend Baak AV PEC 1910 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale ----------
210 Mark van der Linden Haag 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale --------
211 Sem Oolbekkink Nijmegen 60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
Ver
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 2 ----------
212 Julian Mejame Ejong PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel Finale ----------
213 Taron Punt PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Hoog -----------
214 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Hoog -----------
215 Casper Haagh Scorpio 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale ----------
216 Thijs de Wild Typhoon 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale -----------
217 Brennan Kamerman AAV `36 800m
JJC2 - 800m --------------
218 Owyn Kamerman AAV `36 800m
JJC2 - 800m --------------
219 Jonas Phijffers ATNY 800m
Hoog
JJC2 - 800mJJC2 - Hoog -------------
220 Jeff Tesselaar AV Hera 800m
Ver
Ver_f
JJC2 - 800mJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale ------------
221 Seb Wals AV Lycurgus 800m
JJC2 - 800m --------------
222 Stefan Beukers Pallas `67 800m
Hoog
Ver
JJC2 - 800mJJC - Hoog 3JJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
223 Mark Hollestelle Triathlon 800m
JJC2 - 800m --------------
224 Danièl Castro AV Unitas 800m
JJC2 - 800m --------------
225 Cedric Smits AV Unitas 800m
Ver
JJC2 - 800mJJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
226 Bram Voors SPWS 800m
JJC2 - 800m --------------
227 Daan Roosenschoon GVAC 800m
Ver
JJC2 - 800mJJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
228 Mark Dullaart Haag 800m
JJC2 - 800m --------------
229 Nelson Johnson Haag 800m
JJC2 - 800m --------------
230 Elijah Kaijser PAC 800m
JJC2 - 800m --------------
231 Rik Spelthan PH 800m
JJC2 - 800m --------------
232 Stan Buddingh' Typhoon 800m
JJC2 - 800m --------------
233 Bjorn Hulsebos VAV 800m
Hoog
Ver
JJC2 - 800mJJC - Hoog 3JJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
234 Daan Kneppers ARV Ilion Hoog
JJC2 - Hoog --------------
235 Gijs Koel AV Argo Hoog
Ver
JJC - Hoog 3JJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
236 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus Hoog
JJC - Hoog 3 --------------
237 Mels Hillemans DJA Hoog
JJC - Hoog 3 --------------
238 Olaf Moons SC Antilope Hoog
JJC - Hoog 3 --------------
239 Jord Pluimes Scorpio Hoog
JJC2 - Hoog --------------
240 Luc De Bruin Tempo AV Hoog
JJC2 - Hoog --------------
241 Gaby Emmanuel Haag Kogel
Kogel_f
Hoog
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Hoog ------------
242 Jeremy van Zutven PH Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
Ver_f
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale ----------
243 Sebastiaan Bonte AV Hera Kogel
Kogel_f
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale -------------
244 Piter Nijboer AV Impala Kogel
Kogel_f
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale -------------
245 Bram van Alebeek Nijmegen 4x50m
Kogel
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
246 Matyas Kerekgyarto Swift Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 2 --------------
247 Kaj de Jong AV Statina Hoog
Ver
JJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
248 Jon Rijnsburger Nijmegen 4x50m
Hoog
JJC2 - Hoog -------------

Verenigingen 'Jongens Junior C2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 1
AAV `36 AV36 6
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 1
ARV Ilion ILIO 2
AV Argo ARGO 1
AV Athlos ATLS 1
AV Atletics Nijverdal ATNY 1
AV Atverni ATVN 1
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV Feniks FNKS 2
AV Fivelstreek FVLS 1
AV Gouda GOUD 3
AV Heerenveen HRVN 2
AV Hera HERA 2
AV Impala IMPL 3
AV Lycurgus LYCG 3
AV Olympus `70 OL70 1
AV Pallas `67 PL67 4
AV PEC 1910 PEC 1
AV Scheldesport SCSP 1
AV Sprint SPRN 2
AV Statina STTN 1
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 3
AV Wijchen WYCH 2
AV `34 Apeldoorn AV34 1
AV `40 AV40 2
AV `56 AV56 1
Cialfo CLFO 1
Ciko `66 CIKO 1
DJA DJA 1
EAC De Sperwers SPWS 2
Feniks Feniks 1
GAC Hilversum GACH 6
Groningen Atletiek GRNG 1
GVAC GVAC 2
Haag Atletiek HAAG 9
Hellas Utrecht HLLS 4
Marathon Pim Mulier MPM 1
Nijmegen Atletiek NYMG 5
PAC PAC 12
Phanos PHNS 2
Prins Hendrik PH 3
Rotterdam Atletiek RDAM 1
SAV SAV 1
SC Antilope ANTL 1
Scorpio SCRP 3
Spado SPDO 1
Swift Atletiek SWFT 1
Tempo AV TMPO 1
Typhoon TPHN 2
VAV VAV 1
Venloop Running Team VRT 1

Uitslagen 60 meter Jongens Junior C2

# Naam 60mQOBP
1 Nsikak Ekpo Haag 7,47 Q7,24 Gemeld
2 Jonathan Pronk Haag 7,51 Q7,45 Gemeld
3 Damian Felter PAC 7,56 Q7,28 Gemeld
4 Dave Boamah AV Feniks 7,57 Q8,12 Gemeld
5 Rens de Graauw PH 7,62 Q7,72 Gemeld
6 Jasper Oele PAC 7,71 Q7,79 Gemeld
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,74 Q7,67 Gemeld
8 Robin van Kooij PAC 7,75 Q8,00 Gemeld
9 Ties van Beek AV Sprint 7,76 Q7,88 Gemeld
10 Amar Wong Feniks 7,79 Q7,97 Gemeld
11 Gianni Brunken AV Sprint 7,82 Q8,09 Gemeld
12 Carildo Linger AV Feniks 7,84 Q8,04 Gemeld
13 Marijn van Duijn ARV Ilion 7,86 Q7,96 Gemeld
14 Winjaris Windster AAC 7,89 Q8,20 Gemeld
15 Milo Hanssen AV Unitas 7,90 Q7,89 Gemeld
16 Cédric Fini AV Wijchen 7,93 Q8,22 Gemeld
17 Chris Wieles SCSP 7,95 Q7,93 Gemeld
18 Anton Sarnatskiy Groningen 7,97 Q7,86 Gemeld
19 Marien Sips AV `40 8,02 Q8,03 Gemeld
20 Micha Groen Almere `81 8,06 q8,09 Gemeld
21 Florian Va...er Dussen AV Impala 8,07 Q8,01 Gemeld
22 Kylian Meeuwisz Pallas `67 8,07 Q8,10 Gemeld
23 Laurens Jordense GACH 8,07 q8,60 Gemeld
24 Heiko Rotteveel AAV `36 8,09 q8,39 Gemeld
25 Alexander ...derikhoff Altis 8,11 -7,99 Gemeld
26 Hidde de Wilde Cialfo 8,19 -8,12 Gemeld
27 Quinten Wormer Haag 8,20 -8,29 Gemeld
28 Flo van Raalte GACH 8,21 -8,68 Gemeld
29 Bayo Abisoye Ciko `66 8,23 -8,87 Gemeld
30 Michael Botman AV Wijchen 8,27 -8,70 Gemeld
31 Favour Abu Haag 8,29 -8,39 Gemeld
32 Olivier Hendriks AV `40 8,29 -8,19 Gemeld
33 Steven Zollinger Nijmegen 8,30 -8,21 Gemeld
34 Mika Gravenberch MPM 8,34 -8,39 Gemeld
35 Kris Andriessen GACH 8,36 -8,81 Gemeld
36 Thijs van ...wershaven DVTR 8,36 -8,92 Gemeld
37 Tom van Buuren Olympus `70 8,43 -8,43 Gemeld
38 Gerbrand Bontekoe AV Impala 8,44 -8,63 Gemeld
39 Bjorn van der Velden HLLS 8,55 ---- Gemeld
40 Julian Vries Heerenveen 8,56 -9,08 Gemeld
41 Frank Ruegg AV Gouda 8,65 -9,16 Gemeld
42 Micha Groenenboom AV Gouda 8,67 -9,29 Gemeld
43 Ronald Mulder Fivelstreek 8,67 -8,62 Gemeld
44 Jonas Elzinga GACH 8,70 -8,59 Gemeld
45 Pieter Bulte Pallas `67 8,71 -8,81 Gemeld
46 Tim Consemulder HLLS 8,74 -8,70 Gemeld
47 Ronin van der Holst PAC 8,75 -8,83 Gemeld
48 Roan Hekkers AV `56 8,90 -8,79 Gemeld
49 Bas van der Horst AV Athlos 9,11 -9,21 Gemeld
Stan Atsma HLLS DNS -8,13 Gemeld
Stef de Jong SAV --- -8,25 Afgemeld
Enrique van Velzen PAC --- -8,22 Afgemeld

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior C2

# Naam 60m_hfQQm
1 Nsikak Ekpo Haag 7,24 Q7,47 Gemeld
2 Damian Felter PAC 7,31 Q7,56 Gemeld
3 Jonathan Pronk Haag 7,32 Q7,51 Gemeld
4 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,53 Q7,74 Gemeld
5 Jasper Oele PAC 7,62 q7,71 Gemeld
6 Dave Boamah AV Feniks 7,63 Q7,57 Gemeld
7 Robin van Kooij PAC 7,69 Q7,75 Gemeld
8 Ties van Beek AV Sprint 7,73 q7,76 Gemeld
9 Rens de Graauw PH 7,75 -7,62 Gemeld
10 Winjaris Windster AAC 7,76 -7,89 Gemeld
11 Amar Wong Feniks 7,85 -7,79 Gemeld
12 Milo Hanssen AV Unitas 7,86 -7,90 Gemeld
13 Marijn van Duijn ARV Ilion 7,88 -7,86 Gemeld
14 Gianni Brunken AV Sprint 7,90 -7,82 Gemeld
15 Florian Va...er Dussen AV Impala 7,92 -8,07 Gemeld
16 Carildo Linger AV Feniks 7,93 -7,84 Gemeld
17 Chris Wieles SCSP 7,93 -7,95 Gemeld
18 Anton Sarnatskiy Groningen 7,97 -7,97 Gemeld
19 Micha Groen Almere `81 8,02 -8,06 Gemeld
20 Marien Sips AV `40 8,08 -8,02 Gemeld
21 Laurens Jordense GACH 8,18 -8,07 Gemeld
22 Cédric Fini AV Wijchen 8,22 -7,93 Gemeld
23 Heiko Rotteveel AAV `36 8,28 -8,09 Gemeld
24 Kylian Meeuwisz Pallas `67 8,32 -8,07 Gemeld

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior C2

# Naam 60m_fQm
1 Nsikak Ekpo Haag 7,18 7,24 Gemeld
2 Damian Felter PAC 7,27 7,31 Gemeld
3 Jonathan Pronk Haag 7,43 7,32 Gemeld
4 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,58 7,53 Gemeld
5 Dave Boamah AV Feniks 7,67 7,63 Gemeld
6 Ties van Beek AV Sprint 7,70 7,73 Gemeld
7 Robin van Kooij PAC 7,72 7,69 Gemeld
8 Jasper Oele PAC 7,75 7,62 Gemeld

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C2

# Naam 800mOBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 2:12,83 2:06,95 Gemeld
2 Daan Roosenschoon GVAC 2:13,67 2:08,51 Gemeld
3 Beer Harms Phanos 2:14,80 2:10,00 Gemeld
4 Nelson Johnson Haag 2:15,21 2:09,50 Gemeld
5 Jonas Phijffers ATNY 2:16,42 2:13,57 Gemeld
6 Brennan Kamerman AAV `36 2:16,84 2:17,22 Gemeld
7 Mark Dullaart Haag 2:17,44 2:16,39 Gemeld
8 Seb Wals AV Lycurgus 2:17,66 2:19,39 Gemeld
9 Danièl Castro AV Unitas 2:18,98 2:28,75 Gemeld
10 Bjorn Hulsebos VAV 2:19,66 2:19,62 Gemeld
11 Stan Buddingh' Typhoon 2:20,44 2:26,00 Gemeld
12 Rik Spelthan PH 2:21,13 2:27,92 Gemeld
13 Mark Hollestelle Triathlon 2:24,06 2:24,23 Gemeld
14 Steven Zollinger Nijmegen 2:24,74 2:23,82 Gemeld
15 Owyn Kamerman AAV `36 2:25,10 2:20,03 Gemeld
16 Cedric Smits AV Unitas 2:25,45 2:29,64 Gemeld
17 Elijah Kaijser PAC 2:28,42 2:17,63 Gemeld
18 Laurens Jordense GACH 2:28,60 2:18,70 Gemeld
19 Hugo Habraken AV Gouda 2:30,90 2:30,86 Gemeld
20 Julian Vries Heerenveen 2:30,95 2:28,37 Gemeld
21 Nils Reefman Pallas `67 2:32,14 2:26,23 Gemeld
22 Stefan Beukers Pallas `67 2:36,50 2:32,85 Gemeld
23 Micha Groenenboom AV Gouda 2:45,35 2:53,77 Gemeld
Dave Boamah AV Feniks DNF 2:15,72 Gemeld
Bram Voors SPWS --- 2:40,53 Afgemeld

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior C2

# Naam 1500mOBP
1 Teun ter Haar Nijmegen 4:28,13 4:18,37 Gemeld
2 William Webster GVAC 4:35,06 4:34,42 Gemeld
3 Gijs de Haan PAC 4:36,29 4:31,03 Gemeld
4 Tim de Wild HLLS 4:38,45 4:40,56 Gemeld
5 Jip Janissen VRT 4:42,33 4:39,27 Gemeld
6 Ewan Anderson Haag 4:47,64 4:58,20 Gemeld
7 Tjebbe Hemler PAC 4:52,07 4:52,28 Gemeld
8 Marc Dullemond AAV `36 4:53,64 5:01,15 Gemeld
9 Ivor Feunekes SPWS 5:13,71 5:16,63 Gemeld
10 Mart Koedood PAC 5:15,63 5:30,88 Gemeld
11 Pascal Doornhein PAC 5:17,66 5:30,17 Gemeld
12 Sam Overeem AV34 5:26,49 5:27,67 Gemeld
Beer Harms Phanos --- 4:32,09 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior C2

# Naam 60mHQOBP
1 Rens de Graauw PH 8,73 Q8,84 Gemeld
2 Mark van der Linden Haag 8,79 Q8,43 Gemeld
3 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 8,96 Q8,63 Gemeld
4 Twan van Rijn AAV `36 9,10 Q9,44 Gemeld
5 Taron Punt PAC 9,16 Q9,10 Gemeld
5 Gianni Brunken AV Sprint 9,16 Q9,84 Gemeld
7 Yoram Vriezen GACH 9,17 Q8,79 Gemeld
8 Chris Wieles SCSP 9,22 Q--- Gemeld
9 Ties van Beek AV Sprint 9,29 Q9,55 Gemeld
10 Carildo Linger AV Feniks 9,29 Q9,70 Gemeld
11 Jesse Lamberst AAV `36 9,35 Q10,15 Gemeld
12 Stan Atsma HLLS 9,37 Q9,63 Gemeld
13 Julian Mejame Ejong PAC 9,38 Q9,30 Gemeld
14 Thijs de Wild Typhoon 9,41 Q9,14 Gemeld
15 Quinten Wormer Haag 9,42 Q9,24 Gemeld
16 Rutger Hoekstra Heerenveen 9,50 Q9,33 Gemeld
17 Brend Baak AV PEC 1910 9,57 q10,12 Gemeld
18 Sem Oolbekkink Nijmegen 9,66 Q10,09 Gemeld
19 Wouter Konijn AV Lycurgus 9,74 q10,47 Gemeld
20 Marien Sips AV `40 9,78 Q9,83 Gemeld
21 Favour Abu Haag 9,82 q10,66 Gemeld
22 Chuck Pols Scorpio 9,86 q10,57 Gemeld
23 Heiko Rotteveel AAV `36 9,86 -11,21 Gemeld
24 Casper Haagh Scorpio 9,93 Q10,33 Gemeld
25 Kylian Meeuwisz Pallas `67 9,99 Q10,03 Gemeld
26 Laurens Jordense GACH 10,25 -10,82 Gemeld
27 Tim Consemulder HLLS 10,38 -10,44 Gemeld
28 Ronin van der Holst PAC 10,42 -10,76 Gemeld
29 Pieter Bulte Pallas `67 10,57 -10,70 Gemeld
30 Thijs van ...wershaven DVTR 10,88 -12,38 Gemeld
31 Nils Reefman Pallas `67 10,93 -11,08 Gemeld
32 Frank Ruegg AV Gouda 11,39 -12,10 Gemeld
33 Hugo Habraken AV Gouda 11,89 -12,31 Gemeld
Lucius Bout Phanos --- -10,65 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden halve finale Jongens Junior C2

# Naam 60mH_hfQQm
1 Mark van der Linden Haag 8,54 Q8,79 Gemeld
2 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 8,67 Q8,96 Gemeld
3 Yoram Vriezen GACH 8,71 Q9,17 Gemeld
4 Taron Punt PAC 8,93 Q9,16 Gemeld
5 Chris Wieles SCSP 8,95 q9,22 Gemeld
6 Rens de Graauw PH 8,95 Q8,73 Gemeld
7 Twan van Rijn AAV `36 9,01 q9,10 Gemeld
8 Julian Mejame Ejong PAC 9,08 Q9,38 Gemeld
9 Carildo Linger AV Feniks 9,13 -9,29 Gemeld
10 Gianni Brunken AV Sprint 9,29 -9,16 Gemeld
11 Quinten Wormer Haag 9,31 -9,42 Gemeld
12 Ties van Beek AV Sprint 9,32 -9,29 Gemeld
13 Rutger Hoekstra Heerenveen 9,36 -9,50 Gemeld
14 Brend Baak AV PEC 1910 9,39 -9,57 Gemeld
15 Jesse Lamberst AAV `36 9,41 -9,35 Gemeld
16 Stan Atsma HLLS 9,50 -9,37 Gemeld
17 Thijs de Wild Typhoon 9,52 -9,41 Gemeld
18 Wouter Konijn AV Lycurgus 9,62 -9,74 Gemeld
19 Sem Oolbekkink Nijmegen 9,70 -9,66 Gemeld
20 Chuck Pols Scorpio 9,72 -9,86 Gemeld
21 Marien Sips AV `40 9,88 -9,78 Gemeld
22 Favour Abu Haag 9,94 -9,82 Gemeld
23 Casper Haagh Scorpio 10,14 -9,93 Gemeld
24 Kylian Meeuwisz Pallas `67 10,16 -9,99 Gemeld

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior C2

# Naam 60mH_fQm
1 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 8,68 8,67 Gemeld
2 Yoram Vriezen GACH 8,88 8,71 Gemeld
3 Rens de Graauw PH 8,91 8,95 Gemeld
4 Twan van Rijn AAV `36 8,98 9,01 Gemeld
5 Chris Wieles SCSP 8,99 8,95 Gemeld
6 Julian Mejame Ejong PAC 9,08 9,08 Gemeld
7 Taron Punt PAC 9,13 8,93 Gemeld
Mark van der Linden Haag DNF 8,54 Gemeld

Uitslagen 4 x 50m Jongens Junior C2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Nijmegen Atletiek JJC2 Nijmegen Atletiek - JJC2 4 25,84 3
2 Athlos Boys AV Athlos - JJC2 4 27,33 2
3 Impala Boys AV Impala - JJC2 4 DNF 0

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C2

# Naam KogelQOBP
1 Julian Mejame Ejong PAC 15,37 Q14,50 Gemeld
2 Gaby Emmanuel Haag 15,36 Q14,06 Gemeld
3 Sebastiaan Bonte AV Hera 14,58 Q14,99 Gemeld
4 Mark van der Linden Haag 13,68 Q15,18 Gemeld
5 Rens de Graauw PH 13,60 Q12,27 Gemeld
6 Jonathan Pronk Haag 13,12 Q14,76 Gemeld
7 Chuck Pols Scorpio 11,69 Q11,39 Gemeld
8 Robin van Kooij PAC 11,64 Q11,46 Gemeld
9 Piter Nijboer AV Impala 11,27 q9,80 Gemeld
10 Jeremy van Zutven PH 11,19 q11,25 Gemeld
11 Micha Groen Almere `81 11,11 q13,34 Gemeld
12 Milo Hanssen AV Unitas 11,08 q10,78 Gemeld
13 Matyas Kerekgyarto Swift 10,67 -13,30 Gemeld
14 Bram van Alebeek Nijmegen 9,90 -9,59 Gemeld
15 Flo van Raalte GACH 9,68 -9,83 Gemeld
16 Jonas Elzinga GACH 9,53 -9,03 Gemeld
17 Bjorn van der Velden HLLS 9,25 ---- Gemeld
18 Kris Andriessen GACH 9,04 -9,69 Gemeld
19 Sam Overeem AV34 8,25 -8,16 Gemeld
20 Bas van der Horst AV Athlos 7,59 -7,97 Gemeld
Stef de Jong SAV --- -10,41 Afgemeld

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram finale Jongens Junior C2

# Naam Kogel_fQm
1 Julian Mejame Ejong PAC 15,80 15,37 Gemeld
2 Sebastiaan Bonte AV Hera 15,74 14,58 Gemeld
3 Gaby Emmanuel Haag 15,39 15,36 Gemeld
4 Mark van der Linden Haag 15,15 13,68 Gemeld
5 Jonathan Pronk Haag 14,94 13,12 Gemeld
6 Rens de Graauw PH 13,41 13,60 Gemeld
7 Micha Groen Almere `81 12,07 11,11 Gemeld
8 Robin van Kooij PAC 11,94 11,64 Gemeld
9 Jeremy van Zutven PH 11,31 11,19 Gemeld
10 Chuck Pols Scorpio 11,05 11,69 Gemeld
11 Milo Hanssen AV Unitas 10,65 11,08 Gemeld
12 Piter Nijboer AV Impala 10,37 11,27 Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C2

# Naam HoogOBP
1 Gaby Emmanuel Haag 1,95 1,80 Gemeld
2 Taron Punt PAC 1,80 1,73 Gemeld
3 Kaj de Jong AV Statina 1,70 1,70 Gemeld
4 Rutger Hoekstra Heerenveen 1,70 1,70 Gemeld
4 Daan Kneppers ARV Ilion 1,70 1,65 Gemeld
4 Jon Rijnsburger Nijmegen 1,70 1,70 Gemeld
7 Winjaris Windster AAC 1,70 1,60 Gemeld
8 Casper Haagh Scorpio 1,70 1,65 Gemeld
9 Jesse Lamberst AAV `36 1,65 1,65 Gemeld
10 Brend Baak AV PEC 1910 1,65 1,65 Gemeld
11 Jonas Phijffers ATNY 1,65 1,65 Gemeld
12 Jeremy van Zutven PH 1,65 1,65 Gemeld
13 Twan van Rijn AAV `36 1,60 1,60 Gemeld
14 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 1,60 1,55 Gemeld
15 Amar Wong Feniks 1,55 1,55 Gemeld
16 Jord Pluimes Scorpio 1,55 1,62 Gemeld
17 Olaf Moons SC Antilope 1,55 1,60 Gemeld
18 Mels Hillemans DJA 1,55 1,55 Gemeld
19 Gijs Koel AV Argo 1,55 1,50 Gemeld
20 Hugo Habraken AV Gouda 1,45 1,45 Gemeld
20 Pieter Bulte Pallas `67 1,45 1,45 Gemeld
22 Nils Reefman Pallas `67 1,45 1,50 Gemeld
23 Stefan Beukers Pallas `67 1,40 1,45 Gemeld
Luc De Bruin Tempo AV --- 1,65 Afgemeld
Isaya Klein Ikkink Rotterdam --- 1,70 Afgemeld
Sem Oolbekkink Nijmegen --- 1,65 Afgemeld
Bjorn Hulsebos VAV --- 1,60 Afgewezen

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C2

# Naam PolshoogOBP
1 Yoram Vriezen GACH 3,75 3,70 Gemeld
2 Jasper Oele PAC 3,20 3,13 Gemeld
3 Joep Bovee Spado 3,00 2,80 Gemeld
4 Lucius Bout Phanos 2,85 2,60 Gemeld
5 Max Veldhuizen GACH 2,70 --- Gemeld
6 Quinten Wormer Haag 2,70 2,43 Gemeld
7 Wouter Konijn AV Lycurgus 2,65 2,77 Gemeld
8 Chuck Pols Scorpio 2,50 2,53 Gemeld
Twan van Rijn AAV `36 DNS 2,20 Gemeld

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C2

# Naam VerQOBP
1 Damian Felter PAC 6,29 Q6,72 Gemeld
2 Jonathan Pronk Haag 6,24 Q6,16 Gemeld
3 Mark van der Linden Haag 5,71 Q6,10 Gemeld
4 Casper Haagh Scorpio 5,59 Q5,58 Gemeld
5 Thijs de Wild Typhoon 5,53 Q5,81 Gemeld
6 Jeff Tesselaar AV Hera 5,52 Q5,76 Gemeld
7 Milo Hanssen AV Unitas 5,44 q5,12 Gemeld
8 Jeremy van Zutven PH 5,43 q5,71 Gemeld
9 Gerbrand Bontekoe AV Impala 5,43 q5,01 Gemeld
10 Micha Groen Almere `81 5,42 q5,27 Gemeld
11 Anton Sarnatskiy Groningen 5,34 q5,56 Gemeld
12 Brend Baak AV PEC 1910 5,33 q5,24 Gemeld
13 Amar Wong Feniks 5,28 -5,02 Gemeld
14 Gijs Koel AV Argo 5,24 -4,99 Gemeld
15 Sem Oolbekkink Nijmegen 5,23 -4,86 Gemeld
16 Kaj de Jong AV Statina 5,23 -5,00 Gemeld
17 Marijn van Duijn ARV Ilion 5,22 -5,85 Gemeld
18 Bram van Alebeek Nijmegen 5,17 -4,90 Gemeld
19 Kylian Meeuwisz Pallas `67 5,16 -4,91 Gemeld
20 Favour Abu Haag 5,16 -4,92 Gemeld
21 Cedric Smits AV Unitas 4,96 -4,82 Gemeld
22 Roan Hekkers AV `56 4,95 -4,82 Gemeld
23 Thijs van ...wershaven DVTR 4,90 -4,67 Gemeld
24 Florian Va...er Dussen AV Impala 4,90 -5,15 Gemeld
25 Tim Consemulder HLLS 4,82 -4,58 Gemeld
26 Max Veldhuizen GACH 4,75 ---- Gemeld
27 Micha Groenenboom AV Gouda 4,47 -4,07 Gemeld
28 Tom van Buuren Olympus `70 4,43 -4,66 Gemeld
29 Ronald Mulder Fivelstreek 4,27 -4,53 Gemeld
30 Stefan Beukers Pallas `67 4,12 -4,26 Gemeld
Frank Ruegg AV Gouda NM -4,55 Gemeld
Daan Roosenschoon GVAC NM -5,84 Gemeld
Bjorn Hulsebos VAV --- -5,05 Niet gemeld
Stef de Jong SAV --- -4,93 Afgemeld
Enrique van Velzen PAC --- -5,28 Afgemeld

Uitslagen Verspringen finale Jongens Junior C2

# Naam Ver_fQm
1 Damian Felter PAC 6,71 6,29 Gemeld
2 Jonathan Pronk Haag 6,50 6,24 Gemeld
3 Mark van der Linden Haag 5,91 5,71 Gemeld
4 Jeff Tesselaar AV Hera 5,76 5,52 Gemeld
5 Micha Groen Almere `81 5,69 5,42 Gemeld
6 Anton Sarnatskiy Groningen 5,69 5,34 Gemeld
7 Thijs de Wild Typhoon 5,64 5,53 Gemeld
8 Jeremy van Zutven PH 5,56 5,43 Gemeld
9 Casper Haagh Scorpio 5,45 5,59 Gemeld
10 Milo Hanssen AV Unitas 5,26 5,44 Gemeld
11 Brend Baak AV PEC 1910 5,02 5,33 Gemeld
12 Gerbrand Bontekoe AV Impala 4,96 5,43 Gemeld