Atleten 'Jongens Junior C1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f800m1500m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
1 Lars Laverman Nijmegen 4x50m
--------------
2 Jasper Kooter AAC 60m
1500m
JJC1 - 60mJJC1 - 1500m -------------
3 Jarik van de Mast Altis 1500m
4x50m
JJC1 - 1500m -------------
4 Falco Aarts Maastricht 1500m
JJC1 - 1500m --------------
5 Luuk Knossen AV Aquilo 1500m
JJC1 - 1500m --------------
6 Luke Hiddink AV Archeus 1500m
JJC1 - 1500m --------------
7 Tijmen Wisselink AV Argo 1500m
JJC1 - 1500m --------------
8 Romano Guellai AV Atos 60m
1500m
JJC1 - 60mJJC1 - 1500m -------------
9 Alessio Rimedia AV Atos 800m
1500m
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m -------------
10 Quint van der Riet HLLM 1500m
JJC1 - 1500m --------------
11 Melle Ketellapper AV Lionitas 1500m
Ver
JJC1 - 1500mJJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
12 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 1500m
JJC1 - 1500m --------------
13 Stef Kortekaas Olympus `70 800m
1500m
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m -------------
14 Ruben van Seventer Olympus `70 800m
1500m
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m -------------
15 Daan Reefman Pallas `67 60m
1500m
JJC1 - 60mJJC1 - 1500m -------------
16 Niek Nijman AV Rijssen 800m
1500m
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m -------------
17 Max Swabedissen AV Rijssen 1500m
JJC1 - 1500m --------------
18 Pieter Fallaux CAV Energie 800m
1500m
4x50m
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m ------------
19 Parker Consten Ciko `66 1500m
JJC1 - 1500m --------------
20 Ruben Oppenhuizen Leiden 1500m
JJC1 - 1500m --------------
21 Tim Schüssel Nijmegen 1500m
4x50m
JJC1 - 1500m -------------
22 Julius Geleijns Scorpio 1500m
JJC1 - 1500m --------------
23 Jurre Klumpenaar VAV 60m
1500m
JJC1 - 60mJJC1 - 1500m -------------
24 Hidde Nijland AAV SISU 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale -----------
25 Justin Labrijn Almere `81 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale ----------
26 Jamie Sesay Almere `81 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale ---------
27 Tim Beune Altis 60m
60m_hf
4x50m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale ------------
28 Koen Van der Linde Altis 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale -----------
29 Tyrone Richards Altis 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale ----------
30 Beau Suvaal ARV Ilion 60m
800m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 800mJJC1 - 60mH ------------
31 Thijmen Middelkamp AV Athlos 60m
4x50m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
32 Joël Mondria AV Atos 60m
JJC1 - 60m --------------
33 Jaco Delissen AV Attila 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale ----------
34 Matthijs Klaasboer DVTR 60m
60m_hf
800m
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 800mJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale ----------
35 Jur Bakker AV Edam 60m
60m_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
36 Leandro Ouwehand AV Edam 60m
800m
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 800mJJC - Hoog 3 ------------
37 Milo de Langen AV Feniks 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale ---------
38 Valentijn Keijzer AV Fortuna 60m
Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale -----------
39 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 60m
60m_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale -------------
40 Rick Velkers Heerenveen 60m
800m
JJC1 - 60mJJC1 - 800m -------------
41 Thijs Jorritsma HRRR 60m
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - Hoog -------------
42 Alexandar Pelletier AV Hylas 60m
60m_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
43 Kariem Kishk Olympus `70 60m
60mH
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
44 Thomas Kleijweg Olympus `70 60m
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale ------------
45 Justin van Dooren AV Sparta 60m
60mH
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Hoog ------------
46 Coen de Haan SPLS 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale ----------
47 Cas Hoekstra AV34 60m
JJC1 - 60m --------------
48 Milan Mesie AV34 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale ----------
49 Tigo Mesie AV34 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale ----------
50 Twan Hogerbrugge AV `47 60m
60m_hf
800m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 800m ------------
51 Lucas Bal CAV Energie 60m
4x50m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
52 Daan Moelands DJA 60m
Hoog
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
53 Youri de Wit DJA 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale -----------
54 Wessel de Lange Fortius 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
55 Menno Weeda Fortius 60m
60mH
60mH_hf
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Hoog -----------
56 Jorik Bokelman GACH 60m
60mH
60mH_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2 -----------
57 Lucas Man GACH 60m
60m_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
58 Gijs van Lieshout HAC 60m
800m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 800mJJC1 - 60mH ------------
59 Lucca Marks HLLS 60m
4x50m
Kogel
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...tie Groep ------------
60 Martijn Pos HLLS 60m
4x50m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
61 Michael Quirk HLLS 60m
Hoog
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
62 Joeri Steenman HLLS 60m
60m_hf
4x50m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale ------------
63 Meijne Viersen HLLS 60m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 60mH -------------
64 Harm van d...erkmortel LGDR 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale -----------
65 Samuel Schinagl Nijmegen 60m
4x50m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
66 Tom Zoetelief Nijmegen 60m
4x50m
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - Hoog ------------
67 Olario Kartodimedjo PAC 60m
60m_f
60m_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1 -----------
68 Jarno van der Meide PAC 60m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 60mH -------------
69 Timo Spiering PAC 60m
60m_hf
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Hoog ------------
70 Daniel Erbe Gomez Phanos 60m
Kogel
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...tie Groep -------------
71 Eyoël Hiensch Phanos 60m
60m_f
60m_hf
800m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 800m -----------
72 Yohannes Hiensch Phanos 60m
60m_f
60m_hf
800m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 800m -----------
73 Dieter Stolzenbach PH 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
74 Riks Pollen Scopias 60m
60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale ------------
75 Thom Kortenoever Typhoon 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale ---------
76 Ruiz Lodder Typhoon 60m
60m_f
60m_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve Finale ------------
77 Toon de Kwaasteniet U-Track 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
78 Damian Stamper U-Track 60m
JJC1 - 60m --------------
79 Rik Dijkslag VAV 60m
60mH
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
80 Emiel Verbon VAV 60m
60m_hf
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC - Hoog 3 ------------
81 Jermaine Kleine AAV SISU 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale ----------
82 Brendan Noordijk AV Athlos 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2 -----------
83 Ewan ter Hennepe AV Gouda 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale -----------
84 Jared Broers AV Hera 60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale ------------
85 Mark Scholten AV Impala 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale -----------
86 Krijn van Hofweegen Pallas `67 60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale -------------
87 Tim Pelkmans AV Sprint 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale -----------
88 Kim Alofsen Startbaan 60mH
60mH_hf
Ver
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
89 Glenn de Boer AV34 60mH
Hoog
JJC1 - 60mHJJC - Hoog 3 -------------
90 Jordy Hui...in t Veld AV34 60mH
Ver
JJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
91 Benjamin den Hartog CAV Energie 60mH
60mH_hf
4x50m
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale ------------
92 Tim Klein DJA 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Hoog ---------
93 Daniel Hensen Eindhoven 60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale -------------
94 Max Birdja Haag 60mH
60mH_hf
Hoog
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Hoog ------------
95 Joas van Hellemondt Leiden 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Ver
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC - Hoog 3JJC1 - Ver...e Groep 2 ----------
96 Niels van Weesep PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale ------------
97 Stijn Hendriks Scorpio 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale ---------
98 Rick Stolp Spado 60mH
JJC1 - 60mH --------------
99 Binne Brok Tempo AV 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale ----------
100 Abel Stoker Tempo AV 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale -----------
101 Noah Tagage U-Track 60mH
JJC1 - 60mH --------------
102 Sweder Visser AAC `61 800m
JJC1 - 800m --------------
103 Sus de Ridder Hanzesport 800m
JJC1 - 800m --------------
104 Rutger Berends Heerenveen 800m
JJC1 - 800m --------------
105 Ivar van Ruijven Olympus `70 800m
JJC1 - 800m --------------
106 Koen Geelen Pallas `67 800m
JJC1 - 800m --------------
107 Thomas Reining AV PEC 1910 800m
JJC1 - 800m --------------
108 Max Kreeft AV Spiridon 800m
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 800mJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale ------------
109 Rick van der Meer AV Zeewolde 800m
Hoog
Ver
JJC1 - 800mJJC - Hoog 3JJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
110 Martijn van der Lecq AV34 800m
JJC1 - 800m --------------
111 Niek Kolle SV Noordkop 800m
JJC1 - 800m --------------
112 Quintin Janse Tempo AV 800m
Kogel
Kogel_f
Ver
JJC1 - 800mJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2 -----------
113 Timo Hoogendoorn U-Track 800m
JJC1 - 800m --------------
114 Manuel Ji... Zambrano U-Track 800m
JJC1 - 800m --------------
115 Pjotr Dolfsma VRT 800m
JJC1 - 800m --------------
116 Ruben Hermans Maastricht Hoog
JJC1 - Hoog --------------
117 Melchior Treffers AV34 Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale ------------
118 Tobias Boekeloo Tempo AV Hoog
JJC1 - Hoog --------------
119 Daan Geerling AV Athlos 4x50m
Kogel
JJC1 - Kog...tie Groep -------------
120 Robbin Hoogendoorn AV Gouda Kogel
Ver
JJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
121 Jurre van Oosten AV Gouda Kogel
JJC1 - Kog...tie Groep --------------
122 Tjalle-Dur... der Eems HRRR Kogel
Hoog
JJC1 - Kog...tie GroepJJC - Hoog 3 -------------
123 Pjotr ter Doest AV Impala 4x50m
Kogel
Ver
JJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
124 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 4x50m
Kogel
Kogel_f
JJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale ------------
125 Bart Adriaanse Voorne Kogel
JJC1 - Kog...tie Groep --------------
126 Lucas Man GACH 60m
Ver
JJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
127 Teus Nuhn GACH Hoog
Ver
JJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
128 Tibor Jaasma U-Track Ver
JJC1 - Ver...e Groep 1 --------------
129 Julian van den Belt AV Rijssen Ver
JJC1 - Ver...e Groep 2 --------------
130 Senna Stamper U-Track Ver
JJC1 - Ver...e Groep 2 --------------
131 Tobias Janssens AV Lycurgus Polshoog
JJC1 en J... Polshoog --------------
132 Jelle Müller AV Lycurgus Polshoog
JJC1 en J... Polshoog --------------

Verenigingen 'Jongens Junior C1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 1
AAC `61 AC61 1
AAV SISU SISU 2
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 4
ARV Ilion ILIO 1
Atletiek Maastricht MSTR 2
AV Aquilo AQLO 1
AV Archeus ARCH 1
AV Argo ARGO 1
AV Athlos ATLS 3
AV Atos ATOS 3
AV Attila ATTL 1
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV Edam EDAM 2
AV Feniks FNKS 1
AV Fortuna FRTN 1
AV Gouda GOUD 4
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Hanzesport HNZS 1
AV Heerenveen HRVN 2
AV Hera HERA 1
AV Horror Sneek HRRR 2
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 2
AV Lionitas LNTS 1
AV Lycurgus LYCG 3
AV Olympus `70 OL70 5
AV Pallas `67 PL67 3
AV PEC 1910 PEC 1
AV Rijssen RSSN 3
AV Sparta SPRT 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Lelystad SPLS 1
AV Sprint SPRN 1
AV Startbaan STBN 1
AV Zeewolde ZWLD 1
AV `34 Apeldoorn AV34 7
AV `47 AV47 1
CAV Energie ENRG 4
Ciko `66 CIKO 1
DJA DJA 3
Eindhoven Atletiek EHAT 1
Fortius FORT 2
GAC Hilversum GACH 4
Haag Atletiek HAAG 1
HAC HAC 1
Hellas Utrecht HLLS 5
Leiden Atletiek LATL 2
Lopersgroep Deurne LGDR 1
Nijmegen Atletiek NYMG 4
PAC PAC 4
Phanos PHNS 3
Prins Hendrik PH 1
Scopias Atletiek SCPS 1
Scorpio SCRP 2
Spado SPDO 1
SV Noordkop NRDK 1
Tempo AV TMPO 4
Typhoon TPHN 2
U-Track UTRK 7
VAV VAV 3
Venloop Running Team VRT 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Jongens Junior C1

# Naam 60mQOBP
1 Justin Labrijn Almere `81 7,66 Q7,67
2 Jamie Sesay Almere `81 7,81 Q7,92
3 Eyoël Hiensch Phanos 7,84 Q8,45
4 Ruiz Lodder Typhoon 7,88 Q8,03
5 Olario Kartodimedjo PAC 7,91 Q8,06
6 Jaco Delissen AV Attila 7,91 Q8,30
7 Timo Spiering PAC 7,95 Q8,14
8 Tigo Mesie AV34 7,95 Q7,99
9 Youri de Wit DJA 7,96 Q7,92
10 Hidde Nijland AAV SISU 7,99 Q8,45
11 Thom Kortenoever Typhoon 8,00 Q8,02
12 Yohannes Hiensch Phanos 8,02 Q8,32
13 Alexandar Pelletier AV Hylas 8,05 Q8,49
14 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 8,05 Q8,47
15 Milan Mesie AV34 8,05 q8,10
16 Milo de Langen AV Feniks 8,06 Q8,18
17 Harm van d...erkmortel LGDR 8,07 Q8,53
18 Matthijs Klaasboer DVTR 8,13 Q8,38
19 Lucas Man GACH 8,14 Q8,47
20 Tim Beune Altis 8,16 Q8,27
21 Joeri Steenman HLLS 8,16 q8,31
22 Twan Hogerbrugge AV `47 8,17 Q8,24
23 Emiel Verbon VAV 8,22 q8,50
24 Tom Zoetelief Nijmegen 8,25 -8,43
25 Joël Mondria AV Atos 8,36 -8,67
25 Samuel Schinagl Nijmegen 8,36 -8,69
27 Jorik Bokelman GACH 8,38 -8,76
28 Tyrone Richards Altis 8,39 -8,60
29 Damian Stamper U-Track 8,42 -8,82
30 Jur Bakker AV Edam 8,43 Q8,57
31 Beau Suvaal ARV Ilion 8,47 -8,79
32 Lucas Bal CAV Energie 8,51 -8,85
33 Wessel de Lange Fortius 8,52 -8,46
34 Valentijn Keijzer AV Fortuna 8,53 -8,42
35 Thijmen Middelkamp AV Athlos 8,58 -8,81
36 Martijn Pos HLLS 8,59 -8,55
37 Jurre Klumpenaar VAV 8,60 -8,90
38 Riks Pollen Scopias 8,64 -8,68
39 Coen de Haan SPLS 8,64 -8,53
40 Gijs van Lieshout HAC 8,66 -8,73
41 Daan Moelands DJA 8,72 -8,96
42 Daniel Erbe Gomez Phanos 8,73 -8,91
43 Lucca Marks HLLS 8,76 -8,82
44 Leandro Ouwehand AV Edam 8,79 -9,42
45 Koen Van der Linde Altis 8,79 -9,52
46 Menno Weeda Fortius 8,88 -9,05
47 Toon de Kwaasteniet U-Track 8,89 -8,90
48 Thomas Kleijweg Olympus `70 8,95 -9,01
49 Kariem Kishk Olympus `70 8,95 -9,01
50 Rick Velkers Heerenveen 8,96 -9,08
51 Thijs Jorritsma HRRR 8,99 -9,12
52 Rik Dijkslag VAV 9,49 -7,90
53 Dieter Stolzenbach PH 9,52 -9,08
54 Meijne Viersen HLLS 9,67 -9,92
Jasper Kooter AAC --- -8,50
Lucas Man GACH --- ----
Justin van Dooren AV Sparta --- -8,13
Romano Guellai AV Atos --- -9,69
Michael Quirk HLLS --- -8,36
Jarno van der Meide PAC --- -8,62
Cas Hoekstra AV34 --- -8,80
Daan Reefman Pallas `67 --- -10,06

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior C1

# Naam 60m_hfQQm
1 Justin Labrijn Almere `81 7,74 Q7,66
2 Eyoël Hiensch Phanos 7,90 Q7,84
3 Jamie Sesay Almere `81 7,93 Q7,81
4 Olario Kartodimedjo PAC 7,94 Q7,91
5 Tigo Mesie AV34 7,95 q7,95
6 Jaco Delissen AV Attila 7,95 q7,91
7 Yohannes Hiensch Phanos 7,99 Q8,02
8 Hidde Nijland AAV SISU 7,99 -7,99
9 Timo Spiering PAC 8,02 -7,95
10 Ruiz Lodder Typhoon 8,03 Q7,88
11 Harm van d...erkmortel LGDR 8,08 -8,07
12 Thom Kortenoever Typhoon 8,08 -8,00
13 Youri de Wit DJA 8,15 -7,96
14 Alexandar Pelletier AV Hylas 8,17 -8,05
15 Milo de Langen AV Feniks 8,18 -8,06
16 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 8,19 -8,05
17 Matthijs Klaasboer DVTR 8,19 -8,13
18 Tim Beune Altis 8,26 -8,16
19 Milan Mesie AV34 8,26 -8,05
20 Twan Hogerbrugge AV `47 8,34 -8,17
21 Joeri Steenman HLLS 8,37 -8,16
22 Lucas Man GACH 8,40 -8,14
23 Emiel Verbon VAV 8,48 -8,22
24 Jur Bakker AV Edam 8,52 -8,43

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior C1

# Naam 60m_fQQm
1 Justin Labrijn Almere `81 7,59 -7,74
2 Tigo Mesie AV34 7,84 -7,95
3 Jamie Sesay Almere `81 7,86 -7,93
4 Jaco Delissen AV Attila 7,94 -7,95
5 Olario Kartodimedjo PAC 7,96 -7,94
6 Eyoël Hiensch Phanos 7,97 -7,90
7 Ruiz Lodder Typhoon 7,98 -8,03
8 Yohannes Hiensch Phanos 8,08 -7,99

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C1

# Naam 800mQOBP
1 Timo Hoogendoorn U-Track 2:14,68 -2:08,90
2 Eyoël Hiensch Phanos 2:16,77 -2:15,51
3 Yohannes Hiensch Phanos 2:17,20 -2:12,04
4 Martijn van der Lecq AV34 2:17,28 -2:14,83
5 Max Kreeft AV Spiridon 2:17,31 -2:11,79
6 Thomas Reining AV PEC 1910 2:19,99 -2:19,70
7 Pieter Fallaux CAV Energie 2:21,16 -2:12,36
8 Sweder Visser AAC `61 2:23,37 ----
9 Matthijs Klaasboer DVTR 2:25,45 -2:27,00
10 Pjotr Dolfsma VRT 2:25,47 -2:21,47
11 Niek Nijman AV Rijssen 2:26,08 -2:17,26
12 Rick van der Meer AV Zeewolde 2:26,58 -2:26,56
13 Quintin Janse Tempo AV 2:28,72 -2:28,92
14 Twan Hogerbrugge AV `47 2:29,25 -2:27,40
15 Stef Kortekaas Olympus `70 2:29,88 -2:30,16
16 Koen Geelen Pallas `67 2:33,62 -2:31,95
17 Ruben van Seventer Olympus `70 2:34,34 -2:51,16
18 Gijs van Lieshout HAC 2:35,03 -2:22,93
19 Ivar van Ruijven Olympus `70 2:39,43 -2:42,92
20 Rick Velkers Heerenveen 2:40,25 -2:29,09
21 Alessio Rimedia AV Atos 2:40,51 -2:45,61
22 Niek Kolle SV Noordkop 2:40,88 -2:36,90
23 Leandro Ouwehand AV Edam 2:42,57 -2:47,99
24 Beau Suvaal ARV Ilion 3:13,10 -2:50,49
Rutger Berends Heerenveen --- -2:19,79
Manuel Ji... Zambrano U-Track --- -2:45,41
Sus de Ridder Hanzesport --- -2:25,46

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior C1

# Naam 1500mQOBP
1 Falco Aarts Maastricht 4:36,53 -4:42,19
2 Niek Nijman AV Rijssen 4:37,01 -4:37,77
3 Ruben Oppenhuizen Leiden 4:39,01 -4:44,64
4 Tim Schüssel Nijmegen 4:40,50 -4:45,02
5 Pieter Fallaux CAV Energie 4:42,92 -4:53,36
6 Parker Consten Ciko `66 4:44,01 -4:47,76
7 Max Swabedissen AV Rijssen 4:44,10 -4:45,36
8 Jarik van de Mast Altis 4:44,83 -4:57,05
9 Melle Ketellapper AV Lionitas 4:57,10 -5:08,99
10 Quint van der Riet HLLM 4:57,83 ----
11 Luuk Knossen AV Aquilo 5:01,81 -5:10,77
12 Stef Kortekaas Olympus `70 5:02,43 -5:16,04
13 Jurre Klumpenaar VAV 5:10,13 -5:10,00
14 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 5:21,13 -5:19,46
15 Alessio Rimedia AV Atos 5:26,27 -5:44,27
16 Ruben van Seventer Olympus `70 5:27,12 -6:03,99
17 Luke Hiddink AV Archeus 5:28,98 ----
18 Julius Geleijns Scorpio 5:31,52 ----
19 Romano Guellai AV Atos 5:41,36 -5:42,05
Jasper Kooter AAC --- -5:10,38
Tijmen Wisselink AV Argo --- -4:45,70
Daan Reefman Pallas `67 --- -5:40,41

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior C1

# Naam 60mHQOBP
1 Jared Broers AV Hera 9,00 Q9,27
2 Tim Klein DJA 9,27 Q9,27
3 Stijn Hendriks Scorpio 9,37 Q9,11
4 Tim Pelkmans AV Sprint 9,47 Q9,49
5 Niels van Weesep PAC 9,52 Q9,43
6 Joas van Hellemondt Leiden 9,55 Q9,35
7 Binne Brok Tempo AV 9,68 Q9,68
8 Ewan ter Hennepe AV Gouda 9,76 Q10,61
9 Mark Scholten AV Impala 9,78 Q9,33
10 Milan Mesie AV34 9,88 Q9,49
11 Tigo Mesie AV34 9,91 Q9,78
12 Jermaine Kleine AAV SISU 9,92 Q10,00
13 Daniel Hensen Eindhoven 10,12 Q11,34
14 Abel Stoker Tempo AV 10,18 Q10,01
15 Tyrone Richards Altis 10,20 Q10,97
16 Krijn van Hofweegen Pallas `67 10,22 Q9,68
17 Kim Alofsen Startbaan 10,34 Q11,44
18 Youri de Wit DJA 10,47 Q10,26
19 Brendan Noordijk AV Athlos 10,62 q10,80
20 Coen de Haan SPLS 10,68 q11,66
21 Benjamin den Hartog CAV Energie 10,70 q11,03
22 Jorik Bokelman GACH 10,72 Q11,67
23 Riks Pollen Scopias 10,93 Q10,93
24 Max Birdja Haag 11,03 q10,30
25 Koen Van der Linde Altis 11,22 qR13,32
26 Menno Weeda Fortius 11,34 qR12,14
27 Gijs van Lieshout HAC 11,38 -11,79
28 Beau Suvaal ARV Ilion 11,49 -11,79
29 Rik Dijkslag VAV 12,20 -9,84
30 Meijne Viersen HLLS 12,41 -13,01
31 Kariem Kishk Olympus `70 12,51 -11,93
32 Glenn de Boer AV34 12,51 -11,75
33 Jordy Hui...in t Veld AV34 12,54 -12,66
Justin van Dooren AV Sparta --- -9,56
Jarno van der Meide PAC --- -10,51
Noah Tagage U-Track --- -12,97
Rick Stolp Spado --- -10,65

Uitslagen 60 meter horden halve finale Jongens Junior C1

# Naam 60mH_hfQQm
1 Stijn Hendriks Scorpio 9,02 Q9,37
2 Jared Broers AV Hera 9,04 Q9,00
3 Tim Klein DJA 9,26 Q9,27
4 Niels van Weesep PAC 9,32 Q9,52
5 Joas van Hellemondt Leiden 9,51 Q9,55
6 Mark Scholten AV Impala 9,56 q9,78
7 Jermaine Kleine AAV SISU 9,59 q9,92
8 Milan Mesie AV34 9,59 Q9,88
9 Abel Stoker Tempo AV 9,69 -10,18
10 Ewan ter Hennepe AV Gouda 9,73 -9,76
11 Binne Brok Tempo AV 9,91 -9,68
12 Daniel Hensen Eindhoven 9,96 -10,12
13 Tyrone Richards Altis 10,13 -10,20
14 Tigo Mesie AV34 10,13 -9,91
15 Youri de Wit DJA 10,20 -10,47
16 Brendan Noordijk AV Athlos 10,54 -10,62
17 Kim Alofsen Startbaan 10,75 -10,34
18 Riks Pollen Scopias 10,80 -10,93
19 Benjamin den Hartog CAV Energie 10,92 -10,70
20 Jorik Bokelman GACH 10,94 -10,72
21 Koen Van der Linde Altis 11,26 -11,22
22 Coen de Haan SPLS 11,32 -10,68
Tim Pelkmans AV Sprint DNS -9,47
Menno Weeda Fortius DNS -11,34
Max Birdja Haag --- -11,03
Krijn van Hofweegen Pallas `67 --- -10,22

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior C1

# Naam 60mH_fQQm
1 Jared Broers AV Hera 8,91 -9,04
2 Stijn Hendriks Scorpio 9,07 -9,02
3 Tim Klein DJA 9,21 -9,26
4 Mark Scholten AV Impala 9,35 -9,56
5 Niels van Weesep PAC 9,37 -9,32
6 Jermaine Kleine AAV SISU 9,71 -9,59
7 Joas van Hellemondt Leiden 9,85 -9,51
8 Milan Mesie AV34 9,86 -9,59

Uitslagen 4 x 50m Jongens Junior C1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hellashelden Hellas Utrecht - JJC1 4 26,36 4
2 Bliksem CAV Energie - JJC1 4 26,75 3
3 Altis jongens C Altis - JJC1 4 26,77 2
4 Nijmegen JJC1 Nijmegen Atletiek - JJC1 4 26,82 1

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C1

# Naam KogelQOBP
1 Tim Klein DJA 13,36 Q12,00
2 Max Kreeft AV Spiridon 11,34 Q11,14
3 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 10,93 Q10,04
4 Abel Stoker Tempo AV 10,85 Q12,75
5 Thom Kortenoever Typhoon 10,38 q10,75
6 Milo de Langen AV Feniks 10,12 q10,07
7 Justin Labrijn Almere `81 10,00 q9,85
8 Thomas Kleijweg Olympus `70 9,62 q8,97
9 Coen de Haan SPLS 9,32 q10,34
10 Quintin Janse Tempo AV 8,83 q8,40
11 Tyrone Richards Altis 8,73 q9,89
12 Hidde Nijland AAV SISU 8,73 q9,85
13 Daan Geerling AV Athlos 8,37 -8,73
14 Jurre van Oosten AV Gouda 8,34 -9,41
15 Daniel Erbe Gomez Phanos 8,21 -9,45
16 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 7,90 -8,26
17 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 7,67 -9,81
18 Bart Adriaanse Voorne 7,19 -9,19
19 Pjotr ter Doest AV Impala 7,00 -8,25
20 Lucca Marks HLLS 6,92 -7,14

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram finale Jongens Junior C1

# Naam Kogel_fQQm
1 Tim Klein DJA 13,59 -13,36
2 Max Kreeft AV Spiridon 11,84 -11,34
3 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 11,48 -10,93
4 Milo de Langen AV Feniks 11,39 -10,12
5 Thom Kortenoever Typhoon 11,02 -10,38
6 Abel Stoker Tempo AV 10,84 -10,85
7 Coen de Haan SPLS 9,82 -9,32
8 Justin Labrijn Almere `81 9,58 -10,00
9 Thomas Kleijweg Olympus `70 9,10 -9,62
10 Tyrone Richards Altis 8,88 -8,73
11 Quintin Janse Tempo AV 8,87 -8,83
12 Hidde Nijland AAV SISU 8,26 -8,73

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C1

# Naam HoogQOBP
1 Jamie Sesay Almere `81 1,80 -1,75
2 Tim Klein DJA 1,75 -1,78
3 Stijn Hendriks Scorpio 1,70 -1,78
4 Melchior Treffers AV34 1,65 -1,65
5 Timo Spiering PAC 1,60 -1,62
6 Binne Brok Tempo AV 1,55 -1,50
7 Valentijn Keijzer AV Fortuna 1,55 -1,60
7 Daan Moelands DJA 1,55 -1,55
7 Thijs Jorritsma HRRR 1,55 -1,52
10 Ruben Hermans Maastricht 1,55 -1,55
11 Tom Zoetelief Nijmegen 1,50 -1,60
12 Rick van der Meer AV Zeewolde 1,45 -1,45
13 Joas van Hellemondt Leiden 1,40 -1,45
13 Tobias Boekeloo Tempo AV 1,40 -1,55
13 Emiel Verbon VAV 1,40 -1,45
13 Menno Weeda Fortius 1,40 -1,48
Leandro Ouwehand AV Edam DNS -1,45
Glenn de Boer AV34 DNS -1,40
Teus Nuhn GACH --- ----
Justin van Dooren AV Sparta --- -1,55
Max Birdja Haag --- -1,55
Michael Quirk HLLS --- -1,55
Tjalle-Dur... der Eems HRRR --- -1,40

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C1

# Naam PolshoogQOBP
1 Jelle Müller AV Lycurgus 2,70 -2,74
2 Tobias Janssens AV Lycurgus 2,65 -2,50

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C1

# Naam VerQOBP
1 Jamie Sesay Almere `81 5,41 Q5,17
2 Stijn Hendriks Scorpio 5,32 Q5,46
3 Tim Pelkmans AV Sprint 5,26 Q5,21
4 Milo de Langen AV Feniks 5,24 Q5,29
5 Jermaine Kleine AAV SISU 5,19 Q5,19
6 Matthijs Klaasboer DVTR 5,06 Q5,28
7 Binne Brok Tempo AV 5,03 Q5,17
8 Thom Kortenoever Typhoon 5,02 Q5,58
9 Jaco Delissen AV Attila 4,99 q4,60
10 Valentijn Keijzer AV Fortuna 4,97 q5,14
11 Melchior Treffers AV34 4,95 q4,91
12 Ewan ter Hennepe AV Gouda 4,88 q4,29
12 Harm van d...erkmortel LGDR 4,88 q5,35
14 Samuel Schinagl Nijmegen 4,87 -4,39
15 Jur Bakker AV Edam 4,85 -5,14
16 Thijmen Middelkamp AV Athlos 4,79 -4,88
17 Brendan Noordijk AV Athlos 4,75 -4,71
18 Joas van Hellemondt Leiden 4,68 -4,69
19 Daan Moelands DJA 4,67 -4,77
20 Julian van den Belt AV Rijssen 4,67 -4,70
21 Martijn Pos HLLS 4,65 -4,82
22 Wessel de Lange Fortius 4,61 -4,79
23 Senna Stamper U-Track 4,59 -4,67
24 Rick van der Meer AV Zeewolde 4,56 -4,54
25 Lucas Bal CAV Energie 4,54 -4,87
26 Quintin Janse Tempo AV 4,53 -4,33
27 Olario Kartodimedjo PAC 4,49 -4,85
28 Melle Ketellapper AV Lionitas 4,41 -4,33
29 Alexandar Pelletier AV Hylas 4,31 -3,81
30 Kim Alofsen Startbaan 4,29 -4,23
31 Lucas Man GACH 4,17 -4,02
32 Jordy Hui...in t Veld AV34 4,08 -3,43
33 Pjotr ter Doest AV Impala 3,98 -4,26
34 Jorik Bokelman GACH 3,97 -4,22
35 Rik Dijkslag VAV 3,72 -3,68
36 Dieter Stolzenbach PH 3,63 -4,41
37 Kariem Kishk Olympus `70 3,53 -3,86
38 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 3,43 -3,63
39 Toon de Kwaasteniet U-Track 3,38 -4,12
40 Teus Nuhn GACH 3,24 ----
Lucas Man GACH --- ----
Michael Quirk HLLS --- -4,73
Tibor Jaasma U-Track --- -4,22

Uitslagen Verspringen finale Jongens Junior C1

# Naam Ver_fQQm
1 Jamie Sesay Almere `81 5,57 -5,41
2 Stijn Hendriks Scorpio 5,50 -5,32
3 Jermaine Kleine AAV SISU 5,24 -5,19
4 Harm van d...erkmortel LGDR 5,22 -4,88
5 Milo de Langen AV Feniks 5,19 -5,24
6 Thom Kortenoever Typhoon 5,16 -5,02
7 Melchior Treffers AV34 5,10 -4,95
8 Matthijs Klaasboer DVTR 5,07 -5,06
9 Jaco Delissen AV Attila 5,02 -4,99
10 Valentijn Keijzer AV Fortuna 4,94 -4,97
11 Ewan ter Hennepe AV Gouda 4,86 -4,88
12 Binne Brok Tempo AV 4,77 -5,03
Tim Pelkmans AV Sprint quit -5,26