Atleten 'Jongens Junior C1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f800m1500m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
1 Lars Laverman Nijmegen 4x50m
--------------
2 Jasper Kooter AAC 60m
1500m
JJC1 - 60mJJC1 - 1500m -------------
3 Jarik van de Mast Altis 1500m
4x50m
JJC1 - 1500m -------------
4 Falco Aarts Maastricht 1500m
JJC1 - 1500m --------------
5 Luuk Knossen AV Aquilo 1500m
JJC1 - 1500m --------------
6 Luke Hiddink AV Archeus 1500m
JJC1 - 1500m --------------
7 Tijmen Wisselink AV Argo 1500m
JJC1 - 1500m --------------
8 Romano Guellai AV Atos 60m
1500m
JJC1 - 60mJJC1 - 1500m -------------
9 Alessio Rimedia AV Atos 800m
1500m
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m -------------
10 Quint van der Riet HLLM 1500m
JJC1 - 1500m --------------
11 Melle Ketellapper AV Lionitas 1500m
Ver
JJC1 - 1500mJJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
12 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 1500m
JJC1 - 1500m --------------
13 Stef Kortekaas Olympus `70 800m
1500m
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m -------------
14 Ruben van Seventer Olympus `70 800m
1500m
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m -------------
15 Daan Reefman Pallas `67 60m
1500m
JJC1 - 60mJJC1 - 1500m -------------
16 Niek Nijman AV Rijssen 800m
1500m
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m -------------
17 Max Swabedissen AV Rijssen 1500m
JJC1 - 1500m --------------
18 Pieter Fallaux CAV Energie 800m
1500m
4x50m
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m ------------
19 Parker Consten Ciko `66 1500m
JJC1 - 1500m --------------
20 Ruben Oppenhuizen Leiden 1500m
JJC1 - 1500m --------------
21 Tim Schüssel Nijmegen 1500m
4x50m
JJC1 - 1500m -------------
22 Julius Geleijns Scorpio 1500m
JJC1 - 1500m --------------
23 Jurre Klumpenaar VAV 60m
1500m
JJC1 - 60mJJC1 - 1500m -------------
24 Hidde Nijland AAV SISU 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale -----------
25 Justin Labrijn Almere `81 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale ----------
26 Jamie Sesay Almere `81 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale ---------
27 Tim Beune Altis 60m
60m_hf
4x50m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale ------------
28 Koen Van der Linde Altis 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale -----------
29 Tyrone Richards Altis 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale ----------
30 Beau Suvaal ARV Ilion 60m
800m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 800mJJC1 - 60mH ------------
31 Thijmen Middelkamp AV Athlos 60m
4x50m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
32 Joël Mondria AV Atos 60m
JJC1 - 60m --------------
33 Jaco Delissen AV Attila 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale ----------
34 Matthijs Klaasboer DVTR 60m
60m_hf
800m
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 800mJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale ----------
35 Jur Bakker AV Edam 60m
60m_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
36 Leandro Ouwehand AV Edam 60m
800m
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 800mJJC - Hoog 3 ------------
37 Milo de Langen AV Feniks 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale ---------
38 Valentijn Keijzer AV Fortuna 60m
Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale -----------
39 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 60m
60m_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale -------------
40 Rick Velkers Heerenveen 60m
800m
JJC1 - 60mJJC1 - 800m -------------
41 Thijs Jorritsma HRRR 60m
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - Hoog -------------
42 Alexandar Pelletier AV Hylas 60m
60m_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
43 Kariem Kishk Olympus `70 60m
60mH
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
44 Thomas Kleijweg Olympus `70 60m
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale ------------
45 Justin van Dooren AV Sparta 60m
60mH
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Hoog ------------
46 Coen de Haan SPLS 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale ----------
47 Cas Hoekstra AV34 60m
JJC1 - 60m --------------
48 Milan Mesie AV34 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale ----------
49 Tigo Mesie AV34 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale ----------
50 Twan Hogerbrugge AV `47 60m
60m_hf
800m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 800m ------------
51 Lucas Bal CAV Energie 60m
4x50m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
52 Daan Moelands DJA 60m
Hoog
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
53 Youri de Wit DJA 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale -----------
54 Wessel de Lange Fortius 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
55 Menno Weeda Fortius 60m
60mH
60mH_hf
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Hoog -----------
56 Jorik Bokelman GACH 60m
60mH
60mH_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2 -----------
57 Lucas Man GACH 60m
60m_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
58 Gijs van Lieshout HAC 60m
800m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 800mJJC1 - 60mH ------------
59 Lucca Marks HLLS 60m
4x50m
Kogel
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...tie Groep ------------
60 Martijn Pos HLLS 60m
4x50m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
61 Michael Quirk HLLS 60m
Hoog
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
62 Joeri Steenman HLLS 60m
60m_hf
4x50m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale ------------
63 Meijne Viersen HLLS 60m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 60mH -------------
64 Harm van d...erkmortel LGDR 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale -----------
65 Samuel Schinagl Nijmegen 60m
4x50m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
66 Tom Zoetelief Nijmegen 60m
4x50m
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - Hoog ------------
67 Olario Kartodimedjo PAC 60m
60m_f
60m_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1 -----------
68 Jarno van der Meide PAC 60m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 60mH -------------
69 Timo Spiering PAC 60m
60m_hf
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Hoog ------------
70 Daniel Erbe Gomez Phanos 60m
Kogel
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...tie Groep -------------
71 Eyoël Hiensch Phanos 60m
60m_f
60m_hf
800m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 800m -----------
72 Yohannes Hiensch Phanos 60m
60m_f
60m_hf
800m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 800m -----------
73 Dieter Stolzenbach PH 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
74 Riks Pollen Scopias 60m
60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale ------------
75 Thom Kortenoever Typhoon 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale ---------
76 Ruiz Lodder Typhoon 60m
60m_f
60m_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve Finale ------------
77 Toon de Kwaasteniet U-Track 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
78 Damian Stamper U-Track 60m
JJC1 - 60m --------------
79 Rik Dijkslag VAV 60m
60mH
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
80 Emiel Verbon VAV 60m
60m_hf
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC - Hoog 3 ------------
81 Jermaine Kleine AAV SISU 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale ----------
82 Brendan Noordijk AV Athlos 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2 -----------
83 Ewan ter Hennepe AV Gouda 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale -----------
84 Jared Broers AV Hera 60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale ------------
85 Mark Scholten AV Impala 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale -----------
86 Krijn van Hofweegen Pallas `67 60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale -------------
87 Tim Pelkmans AV Sprint 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale -----------
88 Kim Alofsen Startbaan 60mH
60mH_hf
Ver
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
89 Glenn de Boer AV34 60mH
Hoog
JJC1 - 60mHJJC - Hoog 3 -------------
90 Jordy Hui...in t Veld AV34 60mH
Ver
JJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
91 Benjamin den Hartog CAV Energie 60mH
60mH_hf
4x50m
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale ------------
92 Tim Klein DJA 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Hoog ---------
93 Daniel Hensen Eindhoven 60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale -------------
94 Max Birdja Haag 60mH
60mH_hf
Hoog
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Hoog ------------
95 Joas van Hellemondt Leiden 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Ver
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC - Hoog 3JJC1 - Ver...e Groep 2 ----------
96 Niels van Weesep PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale ------------
97 Stijn Hendriks Scorpio 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale ---------
98 Rick Stolp Spado 60mH
JJC1 - 60mH --------------
99 Binne Brok Tempo AV 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale ----------
100 Abel Stoker Tempo AV 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale -----------
101 Noah Tagage U-Track 60mH
JJC1 - 60mH --------------
102 Sweder Visser AAC `61 800m
JJC1 - 800m --------------
103 Sus de Ridder Hanzesport 800m
JJC1 - 800m --------------
104 Rutger Berends Heerenveen 800m
JJC1 - 800m --------------
105 Ivar van Ruijven Olympus `70 800m
JJC1 - 800m --------------
106 Koen Geelen Pallas `67 800m
JJC1 - 800m --------------
107 Thomas Reining AV PEC 1910 800m
JJC1 - 800m --------------
108 Max Kreeft AV Spiridon 800m
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 800mJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale ------------
109 Rick van der Meer AV Zeewolde 800m
Hoog
Ver
JJC1 - 800mJJC - Hoog 3JJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
110 Martijn van der Lecq AV34 800m
JJC1 - 800m --------------
111 Niek Kolle SV Noordkop 800m
JJC1 - 800m --------------
112 Quintin Janse Tempo AV 800m
Kogel
Kogel_f
Ver
JJC1 - 800mJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2 -----------
113 Timo Hoogendoorn U-Track 800m
JJC1 - 800m --------------
114 Manuel Ji... Zambrano U-Track 800m
JJC1 - 800m --------------
115 Pjotr Dolfsma VRT 800m
JJC1 - 800m --------------
116 Ruben Hermans Maastricht Hoog
JJC1 - Hoog --------------
117 Melchior Treffers AV34 Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale ------------
118 Tobias Boekeloo Tempo AV Hoog
JJC1 - Hoog --------------
119 Daan Geerling AV Athlos 4x50m
Kogel
JJC1 - Kog...tie Groep -------------
120 Robbin Hoogendoorn AV Gouda Kogel
Ver
JJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
121 Jurre van Oosten AV Gouda Kogel
JJC1 - Kog...tie Groep --------------
122 Tjalle-Dur... der Eems HRRR Kogel
Hoog
JJC1 - Kog...tie GroepJJC - Hoog 3 -------------
123 Pjotr ter Doest AV Impala 4x50m
Kogel
Ver
JJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
124 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 4x50m
Kogel
Kogel_f
JJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale ------------
125 Bart Adriaanse Voorne Kogel
JJC1 - Kog...tie Groep --------------
126 Lucas Man GACH 60m
Ver
JJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
127 Teus Nuhn GACH Hoog
Ver
JJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
128 Tibor Jaasma U-Track Ver
JJC1 - Ver...e Groep 1 --------------
129 Julian van den Belt AV Rijssen Ver
JJC1 - Ver...e Groep 2 --------------
130 Senna Stamper U-Track Ver
JJC1 - Ver...e Groep 2 --------------
131 Tobias Janssens AV Lycurgus Polshoog
JJC1 en J... Polshoog --------------
132 Jelle Müller AV Lycurgus Polshoog
JJC1 en J... Polshoog --------------

Verenigingen 'Jongens Junior C1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 1
AAC `61 AC61 1
AAV SISU SISU 2
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 4
ARV Ilion ILIO 1
Atletiek Maastricht MSTR 2
AV Aquilo AQLO 1
AV Archeus ARCH 1
AV Argo ARGO 1
AV Athlos ATLS 3
AV Atos ATOS 3
AV Attila ATTL 1
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV Edam EDAM 2
AV Feniks FNKS 1
AV Fortuna FRTN 1
AV Gouda GOUD 4
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Hanzesport HNZS 1
AV Heerenveen HRVN 2
AV Hera HERA 1
AV Horror Sneek HRRR 2
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 2
AV Lionitas LNTS 1
AV Lycurgus LYCG 3
AV Olympus `70 OL70 5
AV Pallas `67 PL67 3
AV PEC 1910 PEC 1
AV Rijssen RSSN 3
AV Sparta SPRT 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Lelystad SPLS 1
AV Sprint SPRN 1
AV Startbaan STBN 1
AV Zeewolde ZWLD 1
AV `34 Apeldoorn AV34 7
AV `47 AV47 1
CAV Energie ENRG 4
Ciko `66 CIKO 1
DJA DJA 3
Eindhoven Atletiek EHAT 1
Fortius FORT 2
GAC Hilversum GACH 4
Haag Atletiek HAAG 1
HAC HAC 1
Hellas Utrecht HLLS 5
Leiden Atletiek LATL 2
Lopersgroep Deurne LGDR 1
Nijmegen Atletiek NYMG 4
PAC PAC 4
Phanos PHNS 3
Prins Hendrik PH 1
Scopias Atletiek SCPS 1
Scorpio SCRP 2
Spado SPDO 1
SV Noordkop NRDK 1
Tempo AV TMPO 4
Typhoon TPHN 2
U-Track UTRK 7
VAV VAV 3
Venloop Running Team VRT 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Jongens Junior C1

# Naam 60mQOBP
1 Justin Labrijn Almere `81 7,66 Q7,67 Gemeld
2 Jamie Sesay Almere `81 7,81 Q7,92 Gemeld
3 Eyoël Hiensch Phanos 7,84 Q8,45 Gemeld
4 Ruiz Lodder Typhoon 7,88 Q8,03 Gemeld
5 Olario Kartodimedjo PAC 7,91 Q8,06 Gemeld
6 Jaco Delissen AV Attila 7,91 Q8,30 Gemeld
7 Timo Spiering PAC 7,95 Q8,14 Gemeld
8 Tigo Mesie AV34 7,95 Q7,99 Gemeld
9 Youri de Wit DJA 7,96 Q7,92 Gemeld
10 Hidde Nijland AAV SISU 7,99 Q8,45 Gemeld
11 Thom Kortenoever Typhoon 8,00 Q8,02 Gemeld
12 Yohannes Hiensch Phanos 8,02 Q8,32 Gemeld
13 Alexandar Pelletier AV Hylas 8,05 Q8,49 Gemeld
14 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 8,05 Q8,47 Gemeld
15 Milan Mesie AV34 8,05 q8,10 Gemeld
16 Milo de Langen AV Feniks 8,06 Q8,18 Gemeld
17 Harm van d...erkmortel LGDR 8,07 Q8,53 Gemeld
18 Matthijs Klaasboer DVTR 8,13 Q8,38 Gemeld
19 Lucas Man GACH 8,14 Q8,47 Gemeld
20 Tim Beune Altis 8,16 Q8,27 Gemeld
21 Joeri Steenman HLLS 8,16 q8,31 Gemeld
22 Twan Hogerbrugge AV `47 8,17 Q8,24 Gemeld
23 Emiel Verbon VAV 8,22 q8,50 Gemeld
24 Tom Zoetelief Nijmegen 8,25 -8,43 Gemeld
25 Joël Mondria AV Atos 8,36 -8,67 Gemeld
25 Samuel Schinagl Nijmegen 8,36 -8,69 Gemeld
27 Jorik Bokelman GACH 8,38 -8,76 Gemeld
28 Tyrone Richards Altis 8,39 -8,60 Gemeld
29 Damian Stamper U-Track 8,42 -8,82 Gemeld
30 Jur Bakker AV Edam 8,43 Q8,57 Gemeld
31 Beau Suvaal ARV Ilion 8,47 -8,79 Gemeld
32 Lucas Bal CAV Energie 8,51 -8,85 Gemeld
33 Wessel de Lange Fortius 8,52 -8,46 Gemeld
34 Valentijn Keijzer AV Fortuna 8,53 -8,42 Gemeld
35 Thijmen Middelkamp AV Athlos 8,58 -8,81 Gemeld
36 Martijn Pos HLLS 8,59 -8,55 Gemeld
37 Jurre Klumpenaar VAV 8,60 -8,90 Gemeld
38 Riks Pollen Scopias 8,64 -8,68 Gemeld
39 Coen de Haan SPLS 8,64 -8,53 Gemeld
40 Gijs van Lieshout HAC 8,66 -8,73 Gemeld
41 Daan Moelands DJA 8,72 -8,96 Gemeld
42 Daniel Erbe Gomez Phanos 8,73 -8,91 Gemeld
43 Lucca Marks HLLS 8,76 -8,82 Gemeld
44 Leandro Ouwehand AV Edam 8,79 -9,42 Gemeld
45 Koen Van der Linde Altis 8,79 -9,52 Gemeld
46 Menno Weeda Fortius 8,88 -9,05 Gemeld
47 Toon de Kwaasteniet U-Track 8,89 -8,90 Gemeld
48 Thomas Kleijweg Olympus `70 8,95 -9,01 Gemeld
49 Kariem Kishk Olympus `70 8,95 -9,01 Gemeld
50 Rick Velkers Heerenveen 8,96 -9,08 Gemeld
51 Thijs Jorritsma HRRR 8,99 -9,12 Gemeld
52 Rik Dijkslag VAV 9,49 -7,90 Gemeld
53 Dieter Stolzenbach PH 9,52 -9,08 Gemeld
54 Meijne Viersen HLLS 9,67 -9,92 Gemeld
Daan Reefman Pallas `67 --- -10,06 Niet gemeld
Jasper Kooter AAC --- -8,50 Afgemeld
Justin van Dooren AV Sparta --- -8,13 Afgemeld
Romano Guellai AV Atos --- -9,69 Afgemeld
Jarno van der Meide PAC --- -8,62 Afgemeld
Cas Hoekstra AV34 --- -8,80 Afgemeld
Lucas Man GACH --- ---- Afgewezen
Michael Quirk HLLS --- -8,36 Afgewezen

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior C1

# Naam 60m_hfQQm
1 Justin Labrijn Almere `81 7,74 Q7,66 Gemeld
2 Eyoël Hiensch Phanos 7,90 Q7,84 Gemeld
3 Jamie Sesay Almere `81 7,93 Q7,81 Gemeld
4 Olario Kartodimedjo PAC 7,94 Q7,91 Gemeld
5 Tigo Mesie AV34 7,95 q7,95 Gemeld
6 Jaco Delissen AV Attila 7,95 q7,91 Gemeld
7 Yohannes Hiensch Phanos 7,99 Q8,02 Gemeld
8 Hidde Nijland AAV SISU 7,99 -7,99 Gemeld
9 Timo Spiering PAC 8,02 -7,95 Gemeld
10 Ruiz Lodder Typhoon 8,03 Q7,88 Gemeld
11 Harm van d...erkmortel LGDR 8,08 -8,07 Gemeld
12 Thom Kortenoever Typhoon 8,08 -8,00 Gemeld
13 Youri de Wit DJA 8,15 -7,96 Gemeld
14 Alexandar Pelletier AV Hylas 8,17 -8,05 Gemeld
15 Milo de Langen AV Feniks 8,18 -8,06 Gemeld
16 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 8,19 -8,05 Gemeld
17 Matthijs Klaasboer DVTR 8,19 -8,13 Gemeld
18 Tim Beune Altis 8,26 -8,16 Gemeld
19 Milan Mesie AV34 8,26 -8,05 Gemeld
20 Twan Hogerbrugge AV `47 8,34 -8,17 Gemeld
21 Joeri Steenman HLLS 8,37 -8,16 Gemeld
22 Lucas Man GACH 8,40 -8,14 Gemeld
23 Emiel Verbon VAV 8,48 -8,22 Gemeld
24 Jur Bakker AV Edam 8,52 -8,43 Gemeld

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior C1

# Naam 60m_fQm
1 Justin Labrijn Almere `81 7,59 7,74 Gemeld
2 Tigo Mesie AV34 7,84 7,95 Gemeld
3 Jamie Sesay Almere `81 7,86 7,93 Gemeld
4 Jaco Delissen AV Attila 7,94 7,95 Gemeld
5 Olario Kartodimedjo PAC 7,96 7,94 Gemeld
6 Eyoël Hiensch Phanos 7,97 7,90 Gemeld
7 Ruiz Lodder Typhoon 7,98 8,03 Gemeld
8 Yohannes Hiensch Phanos 8,08 7,99 Gemeld

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C1

# Naam 800mOBP
1 Timo Hoogendoorn U-Track 2:14,68 2:08,90 Gemeld
2 Eyoël Hiensch Phanos 2:16,77 2:15,51 Gemeld
3 Yohannes Hiensch Phanos 2:17,20 2:12,04 Gemeld
4 Martijn van der Lecq AV34 2:17,28 2:14,83 Gemeld
5 Max Kreeft AV Spiridon 2:17,31 2:11,79 Gemeld
6 Thomas Reining AV PEC 1910 2:19,99 2:19,70 Gemeld
7 Pieter Fallaux CAV Energie 2:21,16 2:12,36 Gemeld
8 Sweder Visser AAC `61 2:23,37 --- Gemeld
9 Matthijs Klaasboer DVTR 2:25,45 2:27,00 Gemeld
10 Pjotr Dolfsma VRT 2:25,47 2:21,47 Gemeld
11 Niek Nijman AV Rijssen 2:26,08 2:17,26 Gemeld
12 Rick van der Meer AV Zeewolde 2:26,58 2:26,56 Gemeld
13 Quintin Janse Tempo AV 2:28,72 2:28,92 Gemeld
14 Twan Hogerbrugge AV `47 2:29,25 2:27,40 Gemeld
15 Stef Kortekaas Olympus `70 2:29,88 2:30,16 Gemeld
16 Koen Geelen Pallas `67 2:33,62 2:31,95 Gemeld
17 Ruben van Seventer Olympus `70 2:34,34 2:51,16 Gemeld
18 Gijs van Lieshout HAC 2:35,03 2:22,93 Gemeld
19 Ivar van Ruijven Olympus `70 2:39,43 2:42,92 Gemeld
20 Rick Velkers Heerenveen 2:40,25 2:29,09 Gemeld
21 Alessio Rimedia AV Atos 2:40,51 2:45,61 Gemeld
22 Niek Kolle SV Noordkop 2:40,88 2:36,90 Gemeld
23 Leandro Ouwehand AV Edam 2:42,57 2:47,99 Gemeld
24 Beau Suvaal ARV Ilion 3:13,10 2:50,49 Gemeld
Manuel Ji... Zambrano U-Track --- 2:45,41 Niet gemeld
Rutger Berends Heerenveen --- 2:19,79 Afgemeld
Sus de Ridder Hanzesport --- 2:25,46 Afgemeld

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior C1

# Naam 1500mOBP
1 Falco Aarts Maastricht 4:36,53 4:42,19 Gemeld
2 Niek Nijman AV Rijssen 4:37,01 4:37,77 Gemeld
3 Ruben Oppenhuizen Leiden 4:39,01 4:44,64 Gemeld
4 Tim Schüssel Nijmegen 4:40,50 4:45,02 Gemeld
5 Pieter Fallaux CAV Energie 4:42,92 4:53,36 Gemeld
6 Parker Consten Ciko `66 4:44,01 4:47,76 Gemeld
7 Max Swabedissen AV Rijssen 4:44,10 4:45,36 Gemeld
8 Jarik van de Mast Altis 4:44,83 4:57,05 Gemeld
9 Melle Ketellapper AV Lionitas 4:57,10 5:08,99 Gemeld
10 Quint van der Riet HLLM 4:57,83 --- Gemeld
11 Luuk Knossen AV Aquilo 5:01,81 5:10,77 Gemeld
12 Stef Kortekaas Olympus `70 5:02,43 5:16,04 Gemeld
13 Jurre Klumpenaar VAV 5:10,13 5:10,00 Gemeld
14 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 5:21,13 5:19,46 Gemeld
15 Alessio Rimedia AV Atos 5:26,27 5:44,27 Gemeld
16 Ruben van Seventer Olympus `70 5:27,12 6:03,99 Gemeld
17 Luke Hiddink AV Archeus 5:28,98 --- Gemeld
18 Julius Geleijns Scorpio 5:31,52 --- Gemeld
19 Romano Guellai AV Atos 5:41,36 5:42,05 Gemeld
Daan Reefman Pallas `67 --- 5:40,41 Niet gemeld
Jasper Kooter AAC --- 5:10,38 Afgemeld
Tijmen Wisselink AV Argo --- 4:45,70 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior C1

# Naam 60mHQOBP
1 Jared Broers AV Hera 9,00 Q9,27 Gemeld
2 Tim Klein DJA 9,27 Q9,27 Gemeld
3 Stijn Hendriks Scorpio 9,37 Q9,11 Gemeld
4 Tim Pelkmans AV Sprint 9,47 Q9,49 Gemeld
5 Niels van Weesep PAC 9,52 Q9,43 Gemeld
6 Joas van Hellemondt Leiden 9,55 Q9,35 Gemeld
7 Binne Brok Tempo AV 9,68 Q9,68 Gemeld
8 Ewan ter Hennepe AV Gouda 9,76 Q10,61 Gemeld
9 Mark Scholten AV Impala 9,78 Q9,33 Gemeld
10 Milan Mesie AV34 9,88 Q9,49 Gemeld
11 Tigo Mesie AV34 9,91 Q9,78 Gemeld
12 Jermaine Kleine AAV SISU 9,92 Q10,00 Gemeld
13 Daniel Hensen Eindhoven 10,12 Q11,34 Gemeld
14 Abel Stoker Tempo AV 10,18 Q10,01 Gemeld
15 Tyrone Richards Altis 10,20 Q10,97 Gemeld
16 Krijn van Hofweegen Pallas `67 10,22 Q9,68 Gemeld
17 Kim Alofsen Startbaan 10,34 Q11,44 Gemeld
18 Youri de Wit DJA 10,47 Q10,26 Gemeld
19 Brendan Noordijk AV Athlos 10,62 q10,80 Gemeld
20 Coen de Haan SPLS 10,68 q11,66 Gemeld
21 Benjamin den Hartog CAV Energie 10,70 q11,03 Gemeld
22 Jorik Bokelman GACH 10,72 Q11,67 Gemeld
23 Riks Pollen Scopias 10,93 Q10,93 Gemeld
24 Max Birdja Haag 11,03 q10,30 Gemeld
25 Koen Van der Linde Altis 11,22 qR13,32 Gemeld
26 Menno Weeda Fortius 11,34 qR12,14 Gemeld
27 Gijs van Lieshout HAC 11,38 -11,79 Gemeld
28 Beau Suvaal ARV Ilion 11,49 -11,79 Gemeld
29 Rik Dijkslag VAV 12,20 -9,84 Gemeld
30 Meijne Viersen HLLS 12,41 -13,01 Gemeld
31 Kariem Kishk Olympus `70 12,51 -11,93 Gemeld
32 Glenn de Boer AV34 12,51 -11,75 Gemeld
33 Jordy Hui...in t Veld AV34 12,54 -12,66 Gemeld
Noah Tagage U-Track --- -12,97 Niet gemeld
Justin van Dooren AV Sparta --- -9,56 Afgemeld
Jarno van der Meide PAC --- -10,51 Afgemeld
Rick Stolp Spado --- -10,65 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden halve finale Jongens Junior C1

# Naam 60mH_hfQQm
1 Stijn Hendriks Scorpio 9,02 Q9,37 Gemeld
2 Jared Broers AV Hera 9,04 Q9,00 Gemeld
3 Tim Klein DJA 9,26 Q9,27 Gemeld
4 Niels van Weesep PAC 9,32 Q9,52 Gemeld
5 Joas van Hellemondt Leiden 9,51 Q9,55 Gemeld
6 Mark Scholten AV Impala 9,56 q9,78 Gemeld
7 Jermaine Kleine AAV SISU 9,59 q9,92 Gemeld
8 Milan Mesie AV34 9,59 Q9,88 Gemeld
9 Abel Stoker Tempo AV 9,69 -10,18 Gemeld
10 Ewan ter Hennepe AV Gouda 9,73 -9,76 Gemeld
11 Binne Brok Tempo AV 9,91 -9,68 Gemeld
12 Daniel Hensen Eindhoven 9,96 -10,12 Gemeld
13 Tyrone Richards Altis 10,13 -10,20 Gemeld
14 Tigo Mesie AV34 10,13 -9,91 Gemeld
15 Youri de Wit DJA 10,20 -10,47 Gemeld
16 Brendan Noordijk AV Athlos 10,54 -10,62 Gemeld
17 Kim Alofsen Startbaan 10,75 -10,34 Gemeld
18 Riks Pollen Scopias 10,80 -10,93 Gemeld
19 Benjamin den Hartog CAV Energie 10,92 -10,70 Gemeld
20 Jorik Bokelman GACH 10,94 -10,72 Gemeld
21 Koen Van der Linde Altis 11,26 -11,22 Gemeld
22 Coen de Haan SPLS 11,32 -10,68 Gemeld
Tim Pelkmans AV Sprint DNS -9,47 Gemeld
Menno Weeda Fortius DNS -11,34 Gemeld
Max Birdja Haag --- -11,03 Afgemeld
Krijn van Hofweegen Pallas `67 --- -10,22 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior C1

# Naam 60mH_fQm
1 Jared Broers AV Hera 8,91 9,04 Gemeld
2 Stijn Hendriks Scorpio 9,07 9,02 Gemeld
3 Tim Klein DJA 9,21 9,26 Gemeld
4 Mark Scholten AV Impala 9,35 9,56 Gemeld
5 Niels van Weesep PAC 9,37 9,32 Gemeld
6 Jermaine Kleine AAV SISU 9,71 9,59 Gemeld
7 Joas van Hellemondt Leiden 9,85 9,51 Gemeld
8 Milan Mesie AV34 9,86 9,59 Gemeld

Uitslagen 4 x 50m Jongens Junior C1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hellashelden Hellas Utrecht - JJC1 4 26,36 4
2 Bliksem CAV Energie - JJC1 4 26,75 3
3 Altis jongens C Altis - JJC1 4 26,77 2
4 Nijmegen JJC1 Nijmegen Atletiek - JJC1 4 26,82 1

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C1

# Naam KogelQOBP
1 Tim Klein DJA 13,36 Q12,00 Gemeld
2 Max Kreeft AV Spiridon 11,34 Q11,14 Gemeld
3 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 10,93 Q10,04 Gemeld
4 Abel Stoker Tempo AV 10,85 Q12,75 Gemeld
5 Thom Kortenoever Typhoon 10,38 q10,75 Gemeld
6 Milo de Langen AV Feniks 10,12 q10,07 Gemeld
7 Justin Labrijn Almere `81 10,00 q9,85 Gemeld
8 Thomas Kleijweg Olympus `70 9,62 q8,97 Gemeld
9 Coen de Haan SPLS 9,32 q10,34 Gemeld
10 Quintin Janse Tempo AV 8,83 q8,40 Gemeld
11 Tyrone Richards Altis 8,73 q9,89 Gemeld
12 Hidde Nijland AAV SISU 8,73 q9,85 Gemeld
13 Daan Geerling AV Athlos 8,37 -8,73 Gemeld
14 Jurre van Oosten AV Gouda 8,34 -9,41 Gemeld
15 Daniel Erbe Gomez Phanos 8,21 -9,45 Gemeld
16 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 7,90 -8,26 Gemeld
17 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 7,67 -9,81 Gemeld
18 Bart Adriaanse Voorne 7,19 -9,19 Gemeld
19 Pjotr ter Doest AV Impala 7,00 -8,25 Gemeld
20 Lucca Marks HLLS 6,92 -7,14 Gemeld

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram finale Jongens Junior C1

# Naam Kogel_fQm
1 Tim Klein DJA 13,59 13,36 Gemeld
2 Max Kreeft AV Spiridon 11,84 11,34 Gemeld
3 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 11,48 10,93 Gemeld
4 Milo de Langen AV Feniks 11,39 10,12 Gemeld
5 Thom Kortenoever Typhoon 11,02 10,38 Gemeld
6 Abel Stoker Tempo AV 10,84 10,85 Gemeld
7 Coen de Haan SPLS 9,82 9,32 Gemeld
8 Justin Labrijn Almere `81 9,58 10,00 Gemeld
9 Thomas Kleijweg Olympus `70 9,10 9,62 Gemeld
10 Tyrone Richards Altis 8,88 8,73 Gemeld
11 Quintin Janse Tempo AV 8,87 8,83 Gemeld
12 Hidde Nijland AAV SISU 8,26 8,73 Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C1

# Naam HoogOBP
1 Jamie Sesay Almere `81 1,80 1,75 Gemeld
2 Tim Klein DJA 1,75 1,78 Gemeld
3 Stijn Hendriks Scorpio 1,70 1,78 Gemeld
4 Melchior Treffers AV34 1,65 1,65 Gemeld
5 Timo Spiering PAC 1,60 1,62 Gemeld
6 Binne Brok Tempo AV 1,55 1,50 Gemeld
7 Valentijn Keijzer AV Fortuna 1,55 1,60 Gemeld
7 Daan Moelands DJA 1,55 1,55 Gemeld
7 Thijs Jorritsma HRRR 1,55 1,52 Gemeld
10 Ruben Hermans Maastricht 1,55 1,55 Gemeld
11 Tom Zoetelief Nijmegen 1,50 1,60 Gemeld
12 Rick van der Meer AV Zeewolde 1,45 1,45 Gemeld
13 Joas van Hellemondt Leiden 1,40 1,45 Gemeld
13 Tobias Boekeloo Tempo AV 1,40 1,55 Gemeld
13 Emiel Verbon VAV 1,40 1,45 Gemeld
13 Menno Weeda Fortius 1,40 1,48 Gemeld
Leandro Ouwehand AV Edam DNS 1,45 Gemeld
Glenn de Boer AV34 DNS 1,40 Gemeld
Teus Nuhn GACH --- --- Afgemeld
Justin van Dooren AV Sparta --- 1,55 Afgemeld
Max Birdja Haag --- 1,55 Afgemeld
Tjalle-Dur... der Eems HRRR --- 1,40 Afgemeld
Michael Quirk HLLS --- 1,55 Afgewezen

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C1

# Naam PolshoogOBP
1 Jelle Müller AV Lycurgus 2,70 2,74 Gemeld
2 Tobias Janssens AV Lycurgus 2,65 2,50 Gemeld

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C1

# Naam VerQOBP
1 Jamie Sesay Almere `81 5,41 Q5,17 Gemeld
2 Stijn Hendriks Scorpio 5,32 Q5,46 Gemeld
3 Tim Pelkmans AV Sprint 5,26 Q5,21 Gemeld
4 Milo de Langen AV Feniks 5,24 Q5,29 Gemeld
5 Jermaine Kleine AAV SISU 5,19 Q5,19 Gemeld
6 Matthijs Klaasboer DVTR 5,06 Q5,28 Gemeld
7 Binne Brok Tempo AV 5,03 Q5,17 Gemeld
8 Thom Kortenoever Typhoon 5,02 Q5,58 Gemeld
9 Jaco Delissen AV Attila 4,99 q4,60 Gemeld
10 Valentijn Keijzer AV Fortuna 4,97 q5,14 Gemeld
11 Melchior Treffers AV34 4,95 q4,91 Gemeld
12 Ewan ter Hennepe AV Gouda 4,88 q4,29 Gemeld
12 Harm van d...erkmortel LGDR 4,88 q5,35 Gemeld
14 Samuel Schinagl Nijmegen 4,87 -4,39 Gemeld
15 Jur Bakker AV Edam 4,85 -5,14 Gemeld
16 Thijmen Middelkamp AV Athlos 4,79 -4,88 Gemeld
17 Brendan Noordijk AV Athlos 4,75 -4,71 Gemeld
18 Joas van Hellemondt Leiden 4,68 -4,69 Gemeld
19 Daan Moelands DJA 4,67 -4,77 Gemeld
20 Julian van den Belt AV Rijssen 4,67 -4,70 Gemeld
21 Martijn Pos HLLS 4,65 -4,82 Gemeld
22 Wessel de Lange Fortius 4,61 -4,79 Gemeld
23 Senna Stamper U-Track 4,59 -4,67 Gemeld
24 Rick van der Meer AV Zeewolde 4,56 -4,54 Gemeld
25 Lucas Bal CAV Energie 4,54 -4,87 Gemeld
26 Quintin Janse Tempo AV 4,53 -4,33 Gemeld
27 Olario Kartodimedjo PAC 4,49 -4,85 Gemeld
28 Melle Ketellapper AV Lionitas 4,41 -4,33 Gemeld
29 Alexandar Pelletier AV Hylas 4,31 -3,81 Gemeld
30 Kim Alofsen Startbaan 4,29 -4,23 Gemeld
31 Lucas Man GACH 4,17 -4,02 Gemeld
32 Jordy Hui...in t Veld AV34 4,08 -3,43 Gemeld
33 Pjotr ter Doest AV Impala 3,98 -4,26 Gemeld
34 Jorik Bokelman GACH 3,97 -4,22 Gemeld
35 Rik Dijkslag VAV 3,72 -3,68 Gemeld
36 Dieter Stolzenbach PH 3,63 -4,41 Gemeld
37 Kariem Kishk Olympus `70 3,53 -3,86 Gemeld
38 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 3,43 -3,63 Gemeld
39 Toon de Kwaasteniet U-Track 3,38 -4,12 Gemeld
40 Teus Nuhn GACH 3,24 ---- Gemeld
Tibor Jaasma U-Track --- -4,22 Niet gemeld
Lucas Man GACH --- ---- Afgemeld
Michael Quirk HLLS --- -4,73 Afgewezen

Uitslagen Verspringen finale Jongens Junior C1

# Naam Ver_fQm
1 Jamie Sesay Almere `81 5,57 5,41 Gemeld
2 Stijn Hendriks Scorpio 5,50 5,32 Gemeld
3 Jermaine Kleine AAV SISU 5,24 5,19 Gemeld
4 Harm van d...erkmortel LGDR 5,22 4,88 Gemeld
5 Milo de Langen AV Feniks 5,19 5,24 Gemeld
6 Thom Kortenoever Typhoon 5,16 5,02 Gemeld
7 Melchior Treffers AV34 5,10 4,95 Gemeld
8 Matthijs Klaasboer DVTR 5,07 5,06 Gemeld
9 Jaco Delissen AV Attila 5,02 4,99 Gemeld
10 Valentijn Keijzer AV Fortuna 4,94 4,97 Gemeld
11 Ewan ter Hennepe AV Gouda 4,86 4,88 Gemeld
12 Binne Brok Tempo AV 4,77 5,03 Gemeld
Tim Pelkmans AV Sprint quit 5,26 Gemeld