Atleten 'Meisjes Junior D2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f600m1000m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
970 Bente Booij Altis 4x50m
--------------
971 Indy Broersma AV Athlos 4x50m
--------------
972 Yasmine van Rossum Hanzesport 4x50m
--------------
973 Arlaine Bevers DAK 4x50m
--------------
974 Marlies van Helvoirt DAK 4x50m
--------------
975 Valerie Kamphuis DAK 4x50m
Hoog
Ver
------------
976 Anne Smits DAK 4x50m
--------------
977 Alida Tanggahma Haag 4x50m
--------------
978 Nikki Verweij Haag 4x50m
--------------
979 Isabel van Houweling De Gemzen 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Polshoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en FinaleJJD en MJD... Polshoog ---------
980 Loïs Drent AV Sprint Polshoog
Ver
JJD en MJD... PolshoogMJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
981 Lotte van Ham AV Sprint Polshoog
Ver
JJD en MJD... Polshoog -------------
982 Amy de Graaf AV `56 600m
1000m
4x50m
Polshoog
MJD2 - 600mMJD2 - 1000mJJD en MJD... Polshoog -----------
983 Sam Schaalje PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... Polshoog -----------
984 Kim de Pater VAV Polshoog
JJD en MJD... Polshoog --------------
985 Romee Kramer ACO 600m
1000m
MJD2 - 600mMJD2 - 1000m -------------
986 Loes Kempe Altis 1000m
MJD2 - 1000m --------------
987 Maureen Mols ATOP 600m
1000m
60mH
MJD2 - 600mMJD2 - 1000mMJD2 - 60mH ------------
988 Lisa Dekker AV Argo 1000m
MJD2 - 1000m --------------
989 Carmen Guellai AV Atos 600m
1000m
Hoog
MJD2 - 600mMJD2 - 1000mMJD - Hoog 3 ------------
990 Tischa Braum AV Cifla 1000m
MJD2 - 1000m --------------
991 Luena Spijkerboer De Gemzen 1000m
MJD2 - 1000m --------------
992 Roanna Geleijn De Spartaan 600m
1000m
MJD2 - 600mMJD2 - 1000m -------------
993 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 1000m
MJD2 - 1000m --------------
994 Renske Drenten AV Lionitas 1000m
Hoog
Ver
MJD2 - 1000mMJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
995 Esmée Beukers Pallas `67 1000m
60mH
Ver
MJD2 - 1000mMJD2 - 60mH ------------
996 Josefine Ulfman Pallas `67 60m
1000m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 1000m ------------
997 Filsan Versteeg Pallas `67 60m
1000m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 1000mMJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
998 Nila Knoester AV Sparta 1000m
MJD2 - 1000m --------------
999 Iris Turksema SPLS 1000m
60mH
MJD2 - 1000mMJD2 - 60mH -------------
1000 Valerie Chu AV Weert 1000m
Kogel
Ver
MJD2 - 1000mMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
1001 Selina Franken AV Zeewolde 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1002 Febe Bakker BAV 60m
1000m
MJD2 - 60mMJD2 - 1000m -------------
1003 Merel Talens Ciko `66 1000m
Ver
MJD2 - 1000m -------------
1004 Manon van Wezel DAK 1000m
4x50m
Ver
MJD2 - 1000m ------------
1005 Anouk Boomaerts DJA 600m
1000m
MJD2 - 600mMJD2 - 1000m -------------
1006 Yana van Aarle Eindhoven 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1007 Fenne Bakker Fit 60m
1000m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 1000m ------------
1008 Lianne Wuring GACH 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1009 Rosa ten Berg Haag 60m
600m
1000m
MJD2 - 60mMJD2 - 600mMJD2 - 1000m ------------
1010 Lois Gemert Haag 1000m
Hoog
Ver
MJD2 - 1000mMJD - Hoog 3MJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
1011 Eva Kok LGDR 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1012 Rosa Buijs PAC 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1013 Tinke Grotenhuis PH 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1014 Shalomy Karreman Rotterdam 60m
600m
1000m
MJD2 - 60mMJD2 - 600mMJD2 - 1000m ------------
1015 Debora van Langen SAV 600m
1000m
MJD2 - 600mMJD2 - 1000m -------------
1016 Eefke Leeuwis Spado 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1017 Danielle Grijpink Tempo AV 1000m
60mH
4x50m
Ver
MJD2 - 1000mMJD2 - 60mHMJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
1018 Suze Gipmans VRT 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1019 Lotte Slomp AAC `61 60m
600m
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - 600mMJD2 - Kog...iegroep 1 ------------
1020 Kim Braat AAV `36 60m
600m
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - 600m ------------
1021 Floortje Tromp AAV `36 600m
Hoog
Ver
Ver_f
MJD2 - 600mMJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver...en Finale -----------
1022 Jasmijn Post Altis 60m
600m
MJD2 - 60mMJD2 - 600m -------------
1023 Lotte Stam Altis 60m
600m
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 600m ------------
1024 Roos de Jong Atledo 600m
MJD2 - 600m --------------
1025 Danica Willemen Atledo 600m
MJD2 - 600m --------------
1026 Luna Bodelier ATOP 60m
600m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 600m ------------
1027 Fien Molenberg AV Athlos 60m
600m
4x50m
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - 600mMJD - Hoog 3 -----------
1028 Carolien Remijn AV Athlos 60m
600m
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 600m ------------
1029 Joyce de Vries AV Athlos 60m
600m
MJD2 - 60mMJD2 - 600m -------------
1030 Dana GOris AV Atverni 600m
MJD2 - 600m --------------
1031 Esmee Vis De Gemzen 600m
MJD2 - 600m --------------
1032 Fleur Pieters Flevo Delta 600m
4x50m
MJD2 - 600m -------------
1033 Femke Moelker AV Gouda 600m
Kogel
Ver
MJD2 - 600mMJD2 - Kog...iegroep 1 ------------
1034 Lente Bolt Hanzesport 600m
4x50m
Ver
MJD2 - 600m ------------
1035 Ruth Zijlstra Heerenveen 600m
Ver
MJD2 - 600mMJD2 - Ver...e Groep 1 -------------
1036 Tess Jaarsma HRRR 600m
4x50m
Ver
MJD2 - 600mMJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
1037 Noortje Bonten Pallas `67 600m
MJD2 - 600m --------------
1038 Jasmijn Bakker AV Sparta 600m
60mH
Kogel
MJD2 - 600mMJD2 - 60mHMJD2 - Kog...iegroep 2 ------------
1039 Roshwita Holstein AV Sparta 60m
600m
4x50m
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - 600mMJD2 - Kog...iegroep 2 -----------
1040 Charity Saddal AV Sparta 60m
60m_hf
600m
60mH
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 600mMJD2 - 60mH ----------
1041 Jisze Diemer Climax 600m
Hoog
MJD2 - 600mMJD2 - Hoog -------------
1042 Evelyn Navarro Climax 60m
60m_hf
600m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 600m ------------
1043 Anne Taats...alenstijn DEM 600m
Hoog
Ver
MJD2 - 600m ------------
1044 Yoni Markesteijn Fortius 60m
600m
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - 600mMJD2 - Hoog ------------
1045 Shantell Kwofie GACH 60m
60m_f
60m_hf
600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 600mMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve Finale --------
1046 Tara Zorgdrager GACH 60m
600m
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - 600mMJD2 - Kog...iegroep 1 ------------
1047 Lotta Lange Haag 600m
Kogel
MJD2 - 600mMJD2 - Kog...iegroep 1 -------------
1048 Julia Poter Haag 600m
Kogel
Ver
MJD2 - 600mMJD2 - Kog...iegroep 2 ------------
1049 Eva van der Putten HAC 600m
4x50m
Kogel
Ver
MJD2 - 600mMJD2 - Kog...iegroep 1 -----------
1050 Celine Spinder MPM 60m
600m
MJD2 - 60mMJD2 - 600m -------------
1051 Paula Simons PAC 60m
600m
MJD2 - 60mMJD2 - 600m -------------
1052 Romaissae Chettou Rotterdam 60m
600m
MJD2 - 60mMJD2 - 600m -------------
1053 Lynn Behnke Scopias 60m
60m_hf
600m
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 600m -----------
1054 Mette Jacobs Scopias 60m
600m
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 600m ------------
1055 Anouk Verdaasdonk Spado 600m
Ver
Ver_f
MJD2 - 600mMJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver...en Finale ------------
1056 Sophie Cantelberg Swift 60m
600m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 600m ------------
1057 Fenna van Gulik Tempo AV 600m
60mH
4x50m
Ver
MJD2 - 600mMJD2 - 60mH -----------
1058 Brittany Cools THOR 600m
MJD2 - 600m --------------
1059 Janne Leenders VAV 60m
600m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 600m ------------
1060 Jade Linthorst AKU 60m
60mH
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
1061 Lotte Buitenkamp Altis 60m
4x50m
Kogel
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Ver...e Groep 2 -----------
1062 Sofie van Kooij Altis 60m
4x50m
MJD2 - 60m -------------
1063 Keziah Orie Altis 60m
4x50m
MJD2 - 60m -------------
1064 Anissa Toumi Altis 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Hoog ----------
1065 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 60m
4x50m
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 1 ------------
1066 Senna Vroemen Altis 60m
60mH
4x50m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH -----------
1067 Femke van Schalkwijk AV Astylos 60m
60mH
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
1068 Karlijn Linsen AV Athlos 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve Finale ----------
1069 Suusje Berkenbosch De Gemzen 60m
4x50m
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 2 ------------
1070 Ashley Boldewijn AV Feniks 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve Finale ---------
1071 Irene Doeze Jager Flevo Delta 60m
4x50m
MJD2 - 60m -------------
1072 Miriam Felix Flevo Delta 60m
4x50m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
1073 Nikki Verschueren Hanzesport 60m
60mH
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH ------------
1074 Nanou Hofmann Heerenveen 60m
60mH
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Hoog ------------
1075 Lotte Endel AV Hera 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve Finale ----------
1076 Yara Molenaar AV Hera 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve Finale -----------
1077 Lieke Kooij HRRR 60m
4x50m
MJD2 - 60m -------------
1079 Baudien Venema HRRR 60m
60m_f
60m_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve Finale ------------
1080 Welmoed va...der Windt HRRR 60m
60m_hf
4x50m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2 -----------
1081 Silke Bosgraaf AV Impala 60m
60m_hf
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve Finale ------------
1082 Jente Leeuwangh AV Lionitas 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver...en Finale ----------
1083 Alyshia Kavehercy NEAV 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Kog...en Finale ----------
1084 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver...en Finale -----------
1085 Franziska Burchett AV Sparta 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Hoog --------
1086 Nikki Docter AV Sparta 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve Finale -----------
1087 Esther van Grol AV Sparta 60m
60mH
4x50m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH -----------
1088 Bente den Boer SPOB 60m
60m_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve Finale -------------
1089 Danjela Lockhorst AV Statina 60m
Hoog
Ver
MJD2 - 60mMJD - Hoog 3 ------------
1090 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 60m
60m_hf
Kogel
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver...en Finale ----------
1091 Kiki Kooijman AV Weert 60m
60m_hf
Kogel
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver...en Finale ----------
1092 Inge Bakker AV34 60m
60mH
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD - Hoog 3 ------------
1093 Fenne Pellaers AV `56 60m
4x50m
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 1 ------------
1094 Cato Velstra BAV 60m
Kogel
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 1MJD - Hoog 3 ------------
1095 Wiep van der Mark Ciko `66 60m
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - Hoog -------------
1096 Suze Zeevat Ciko `66 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
1097 Jente van Loon DAK 60m
4x50m
Kogel
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 1 -----------
1098 Eva-Lin Mertens DAK 60m
4x50m
Ver
MJD2 - 60m ------------
1099 Nynke Verweij DAK 60m
4x50m
Ver
MJD2 - 60m ------------
1100 Julia van Dorp Fortius 60m
Kogel
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
1101 Lois Doornheim GACH 60m
Kogel
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
1102 Senne Wijma GACH 60m
Kogel
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 1 ------------
1103 Isis Ferrier Haag 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver...en Finale -------
1104 Jade Wormer Haag 60m
60mH
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Kog...iegroep 2 ------------
1105 Rosalie van Wouwen Haag 60m
60mH
4x50m
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver...en Finale ----------
1106 Nyssa Engels HAC 60m
4x50m
Ver
MJD2 - 60m ------------
1107 Froukje Bootsma HLLS 60m
60mH
4x50m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH -----------
1108 Maya Clark HLLS 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve Finale ----------
1109 Meike Tan HLLS 60m
60mH
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH ------------
1110 Ilse van Veenendaal HLLS 60m
4x50m
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 2 ------------
1111 Aimee Vriesman HLLS 60m
Kogel
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
1112 Marit Snoek KAV Holland 60m
Hoog
MJD2 - 60mMJD - Hoog 3 -------------
1113 Luna Bouwmeester MPM 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve Finale ----------
1114 Jeske Hiddink Nijmegen 60m
Kogel
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
1115 Carlotta Baan Phanos 60m
60mH
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH ------------
1116 Isabel van den Berg Phanos 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve Finale ---------
1117 Ella de Bruijne Phanos 60m
Kogel
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 1 ------------
1118 Maite Mandaat Phanos 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 2 -----------
1119 Jasmijn Raes Phanos 60m
60mH
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve Finale ------------
1120 Lise Romijn PH 60m
60m_hf
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
1121 Thyra de Bruin SC Antilope 60m
60mH
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve Finale ------------
1122 Sarah Bacuna Scopias 60m
4x50m
MJD2 - 60m -------------
1123 Esmee de Baat Spado 60m
Hoog
Ver
MJD2 - 60mMJD - Hoog 3 ------------
1124 Boglarka ...rekgyarto Swift 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver...en Finale --------
1125 Luna Vermeiren Tempo AV 60m
4x50m
Hoog
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
1126 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 60m
60m_hf
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
1127 Sanne Schokkenkamp Flevo Delta 60mH
MJD2 - 60mH --------------
1128 Fabienne Lazarenko Hanzesport 60mH
4x50m
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
1129 Jildou Binnema Heerenveen 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver...en Finale ---------
1130 Bente Tuil Hollandia 60mH
60mH_hf
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Hoog ------------
1131 Noortje Sieperda HRRR 60mH
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - Ver...e Groep 1 -------------
1132 Joss Ruedisueli AV Sprint 60mH
60mH_hf
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Hoog ------------
1133 Lotte Ploeger DEM 60mH
Hoog
Ver
MJD2 - 60mHMJD - Hoog 3MJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
1134 Maud Visscher Groningen 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en FinaleMJD2 - Hoog ----------
1135 Yara Vereijken HAC 60mH
4x50m
MJD2 - 60mH -------------
1136 Rachel Ivo PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en Finale ----------
1137 Lise Kappen PH 60mH
60mH_hf
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve Finale ------------
1138 Marloes Oomen PH 60mH
Ver
MJD2 - 60mH -------------
1139 Anouk van Jeveren Scorpio 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver...en Finale ----------
1140 Anne Bisschop Voorne 60mH
Hoog
Ver
MJD2 - 60mHMJD - Hoog 3 ------------
1141 Sanne Gouw AV Astylos Kogel
Kogel_f
Hoog
MJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en FinaleMJD2 - Hoog ------------
1142 Nienke Wagenaar De Gemzen 4x50m
Hoog
Ver
MJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
1143 Suzanne Moons AV Gouda Hoog
Ver
MJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 1 -------------
1144 Dunya van den Tooren PAC Hoog
Ver
MJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 1 -------------
1145 Esmée Weber Almere `81 Kogel
Kogel_f
MJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Kog...en Finale -------------
1146 Tinka Klatten AV Gouda Kogel
Ver
MJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Ver...e Groep 1 -------------
1147 Anna van Lohuizen AV34 Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
MJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Kog...en FinaleMJD - Hoog 3MJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
1148 Isa de Bode PAC Kogel
MJD2 - Kog...iegroep 1 --------------
1149 Meike de Graauw PH 4x50m
Kogel
Ver
MJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
1150 Emma Bos Tempo AV 4x50m
Kogel
Ver
MJD2 - Kog...iegroep 1 ------------
1151 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II Kogel
Kogel_f
Ver
MJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
1152 Myla Lega... Melendez Pijnenburg Kogel
MJD2 - Kog...iegroep 2 --------------
1153 Nathalia Montijn CAV Energie Kogel
Kogel_f
MJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en Finale -------------
1154 Simone van Zelst HAC Kogel
Kogel_f
MJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en Finale -------------
1155 Charissa Flierman HLLS Kogel
MJD2 - Kog...iegroep 2 --------------
1156 Anouk Overgoor HLLS Kogel
MJD2 - Kog...iegroep 2 --------------
1157 Damanja Reus SAV Kogel
Kogel_f
MJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en Finale -------------
1158 Lobke Pollen Scopias Kogel
Ver
MJD2 - Kog...iegroep 2 -------------
1159 Hannah Moll AV Jahn II Ver
MJD2 - Ver...e Groep 1 --------------
1160 Sam de Vaan Taxandria Ver
Ver_f
MJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver...en Finale -------------
1161 Isabella Frissen HLLS Ver
MJD2 - Ver...e Groep 2 --------------

Verenigingen 'Meisjes Junior D2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 1
AAV `36 AV36 2
ACO / Van Elderen ACO 1
AKU AKU 1
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 10
Atledo ATLD 2
AV Achilles Top ATOP 2
AV Argo ARGO 1
AV Astylos ASTL 2
AV Athlos ATLS 5
AV Atos ATOS 1
AV Atverni ATVN 1
AV Cifla CFLA 1
AV De Gemzen GMZN 5
AV De Spartaan SPTN 1
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 4
AV Gouda GOUD 3
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Hanzesport HNZS 4
AV Heerenveen HRVN 3
AV Hera HERA 2
AV Hollandia HLLD 1
AV Horror Sneek HRRR 5
AV Impala IMPL 1
AV Jahn II JAHN 2
AV Lionitas LNTS 2
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV Pallas `67 PL67 4
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Salland SLLN 1
AV Sparta SPRT 7
AV Spirit Lelystad SPLS 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 3
AV Statina STTN 1
AV Triathlon Triathlon 1
AV Weert WRT 2
AV Zeewolde ZWLD 1
AV `34 Apeldoorn AV34 2
AV `56 AV56 2
BAV BAV 2
CAV Energie ENRG 1
Ciko `66 CIKO 3
Climax CLMX 2
DAK DAK 8
DEM DEM 2
DJA DJA 1
Eindhoven Atletiek EHAT 1
Fit FIT 1
Fortius FORT 2
GAC Hilversum GACH 5
Groningen Atletiek GRNG 1
Haag Atletiek HAAG 9
HAC HAC 4
Hellas Utrecht HLLS 8
KAV Holland KAVH 1
Lopersgroep Deurne LGDR 1
Marathon Pim Mulier MPM 2
Nijmegen Atletiek NYMG 1
PAC PAC 6
Phanos PHNS 5
Prins Hendrik PH 5
Rotterdam Atletiek RDAM 2
SAV SAV 2
SC Antilope ANTL 1
Scopias Atletiek SCPS 4
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 3
Swift Atletiek SWFT 2
Taxandria Atletiek TXND 1
Tempo AV TMPO 4
THOR THOR 1
Typhoon TPHN 1
VAV VAV 2
Venloop Running Team VRT 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D2

# Naam 60mQOBP
1 Isabel van den Berg Phanos 8,14 Q8,11 Gemeld
2 Isis Ferrier Haag 8,33 Q8,35 Gemeld
3 Shantell Kwofie GACH 8,43 Q8,29 Gemeld
4 Ashley Boldewijn AV Feniks 8,45 Q8,64 Gemeld
5 Alyshia Kavehercy NEAV 8,56 Q8,48 Gemeld
6 Boglarka ...rekgyarto Swift 8,57 Q8,56 Gemeld
6 Baudien Venema HRRR 8,57 Q8,64 Gemeld
8 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,58 Q8,48 Gemeld
9 Franziska Burchett AV Sparta 8,59 Q8,66 Gemeld
10 Karlijn Linsen AV Athlos 8,61 Q8,80 Gemeld
11 Maya Clark HLLS 8,61 Q8,53 Gemeld
12 Luna Bouwmeester MPM 8,63 Q8,66 Gemeld
13 Welmoed va...der Windt HRRR 8,71 Q8,80 Gemeld
14 Lynn Behnke Scopias 8,71 Q8,50 Gemeld
15 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 8,73 Q8,65 Gemeld
16 Bente den Boer SPOB 8,74 Q8,79 Gemeld
17 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 8,75 Q8,80 Gemeld
18 Anissa Toumi Altis 8,77 Q8,84 Gemeld
19 Evelyn Navarro Climax 8,81 Q8,84 Gemeld
20 Charity Saddal AV Sparta 8,84 Q8,79 Gemeld
21 Silke Bosgraaf AV Impala 8,86 q8,98 Gemeld
22 Lise Romijn PH 8,88 q9,01 Gemeld
23 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 8,89 q8,84 Gemeld
24 Lois Doornheim GACH 8,90 -8,94 Gemeld
25 Kiki Kooijman AV Weert 8,95 Q8,90 Gemeld
26 Suze Zeevat Ciko `66 8,96 -9,39 Gemeld
27 Rosalie van Wouwen Haag 8,98 -8,85 Gemeld
28 Femke van Schalkwijk AV Astylos 9,01 -9,08 Gemeld
29 Thyra de Bruin SC Antilope 9,03 -9,16 Gemeld
30 Yoni Markesteijn Fortius 9,04 -9,24 Gemeld
31 Lotte Slomp AAC `61 9,04 -8,81 Gemeld
32 Keziah Orie Altis 9,04 -8,92 Gemeld
33 Paula Simons PAC 9,04 -9,07 Gemeld
34 Jasmijn Raes Phanos 9,04 -8,95 Gemeld
35 Fien Molenberg AV Athlos 9,05 -9,21 Gemeld
36 Miriam Felix Flevo Delta 9,10 -9,03 Gemeld
37 Marit Snoek KAV Holland 9,11 -9,35 Gemeld
38 Febe Bakker BAV 9,12 -9,36 Gemeld
39 Yara Molenaar AV Hera 9,13 -9,18 Gemeld
40 Nikki Docter AV Sparta 9,16 -9,06 Gemeld
41 Nyssa Engels HAC 9,20 -9,24 Gemeld
42 Danjela Lockhorst AV Statina 9,20 -9,07 Gemeld
43 Janne Leenders VAV 9,23 -9,38 Gemeld
44 Filsan Versteeg Pallas `67 9,24 -9,32 Gemeld
45 Sarah Bacuna Scopias 9,24 -9,10 Gemeld
46 Shalomy Karreman Rotterdam 9,25 -9,14 Gemeld
47 Sofie van Kooij Altis 9,25 -9,25 Gemeld
48 Jade Linthorst AKU 9,26 -9,10 Gemeld
49 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 9,28 -9,16 Gemeld
50 Julia van Dorp Fortius 9,32 -9,19 Gemeld
51 Celine Spinder MPM 9,33 -9,00 Gemeld
52 Ilse van Veenendaal HLLS 9,34 -9,16 Gemeld
53 Aimee Vriesman HLLS 9,42 -9,37 Gemeld
54 Jade Wormer Haag 9,44 -9,07 Gemeld
55 Fenne Pellaers AV `56 9,64 -9,10 Gemeld
56 Lotte Buitenkamp Altis 9,65 -9,25 Gemeld
Carolien Remijn AV Athlos --- -9,32 Niet gemeld
Ella de Bruijne Phanos --- -9,19 Afgemeld
Esther van Grol AV Sparta --- -9,43 Afgemeld
Lotte Stam Altis --- -8,96 Afgemeld
Wiep van der Mark Ciko `66 --- -8,96 Afgemeld
Maite Mandaat Phanos --- -10,15 Afgewezen
Carlotta Baan Phanos --- -9,84 Afgewezen
Kim Braat AAV `36 --- -9,68 Afgewezen
Nanou Hofmann Heerenveen --- -9,53 Afgewezen
Senne Wijma GACH --- -9,47 Afgewezen
Tara Zorgdrager GACH --- -10,32 Afgewezen
Roshwita Holstein AV Sparta --- -9,57 Afgewezen
Lotte Endel AV Hera --- -9,43 Afgewezen
Suusje Berkenbosch De Gemzen --- -9,60 Afgewezen
Senna Vroemen Altis --- -9,77 Afgewezen
Jasmijn Post Altis --- -9,45 Afgewezen
Fenne Bakker Fit --- -9,88 Afgewezen
Luna Vermeiren Tempo AV --- -9,98 Afgewezen
Cato Velstra BAV --- -9,62 Afgewezen
Rosa ten Berg Haag --- -9,52 Afgewezen
Froukje Bootsma HLLS --- -9,72 Afgewezen
Meike Tan HLLS --- -9,56 Afgewezen
Luna Bodelier ATOP --- -9,70 Afgewezen
Nynke Verweij DAK --- -9,60 Afgewezen
Jente van Loon DAK --- -10,73 Afgewezen
Eva-Lin Mertens DAK --- -10,54 Afgewezen
Romaissae Chettou Rotterdam --- -9,51 Afgewezen
Mette Jacobs Scopias --- -10,00 Afgewezen
Esmee de Baat Spado --- -9,58 Afgewezen
Sophie Cantelberg Swift --- ---- Afgewezen
Inge Bakker AV34 --- -9,50 Afgewezen
Joyce de Vries AV Athlos --- -10,17 Afgewezen
Irene Doeze Jager Flevo Delta --- ---- Afgewezen
Nikki Verschueren Hanzesport --- -9,59 Afgewezen
Lieke Kooij HRRR --- -10,17 Afgewezen
Josefine Ulfman Pallas `67 --- -9,83 Afgewezen
Jeske Hiddink Nijmegen --- -9,60 Afgewezen

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D2

# Naam 60m_hfQQm
1 Isabel van den Berg Phanos 8,26 Q8,14 Gemeld
2 Ashley Boldewijn AV Feniks 8,39 Q8,45 Gemeld
3 Shantell Kwofie GACH 8,42 Q8,43 Gemeld
4 Baudien Venema HRRR 8,49 Q8,57 Gemeld
5 Isis Ferrier Haag 8,52 Q8,33 Gemeld
6 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,59 Q8,58 Gemeld
7 Alyshia Kavehercy NEAV 8,62 q8,56 Gemeld
8 Luna Bouwmeester MPM 8,66 q8,63 Gemeld
9 Boglarka ...rekgyarto Swift 8,67 -8,57 Gemeld
10 Maya Clark HLLS 8,70 -8,61 Gemeld
11 Franziska Burchett AV Sparta 8,70 -8,59 Gemeld
12 Welmoed va...der Windt HRRR 8,74 -8,71 Gemeld
13 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 8,75 -8,75 Gemeld
14 Lynn Behnke Scopias 8,77 -8,71 Gemeld
15 Karlijn Linsen AV Athlos 8,78 -8,61 Gemeld
16 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 8,79 -8,73 Gemeld
17 Charity Saddal AV Sparta 8,84 -8,84 Gemeld
18 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 8,91 -8,89 Gemeld
19 Lise Romijn PH 8,93 -8,88 Gemeld
20 Bente den Boer SPOB 8,93 -8,74 Gemeld
21 Kiki Kooijman AV Weert 8,96 -8,95 Gemeld
22 Anissa Toumi Altis 8,96 -8,77 Gemeld
23 Silke Bosgraaf AV Impala 8,98 -8,86 Gemeld
24 Evelyn Navarro Climax 9,20 -8,81 Gemeld

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D2

# Naam 60m_fQm
1 Isabel van den Berg Phanos 8,14 8,26 Gemeld
2 Isis Ferrier Haag 8,38 8,52 Gemeld
3 Ashley Boldewijn AV Feniks 8,47 8,39 Gemeld
4 Baudien Venema HRRR 8,57 8,49 Gemeld
5 Alyshia Kavehercy NEAV 8,58 8,62 Gemeld
6 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,67 8,59 Gemeld
7 Luna Bouwmeester MPM 8,76 8,66 Gemeld
Shantell Kwofie GACH DNS 8,42 Gemeld

Uitslagen 600 meter Meisjes Junior D2

# Naam 600mOBP
1 Shantell Kwofie GACH 1:40,88 1:41,37 Gemeld
2 Jisze Diemer Climax 1:44,54 1:48,14 Gemeld
3 Fleur Pieters Flevo Delta 1:45,11 1:47,99 Gemeld
4 Debora van Langen SAV 1:46,01 1:49,97 Gemeld
5 Anouk Verdaasdonk Spado 1:47,59 1:49,85 Gemeld
6 Amy de Graaf AV `56 1:49,99 1:56,64 Gemeld
7 Evelyn Navarro Climax 1:50,63 1:50,98 Gemeld
8 Celine Spinder MPM 1:51,20 1:49,59 Gemeld
9 Lotte Slomp AAC `61 1:52,27 1:55,00 Gemeld
10 Rosa ten Berg Haag 1:52,75 1:57,10 Gemeld
11 Floortje Tromp AAV `36 1:53,28 1:56,77 Gemeld
12 Ruth Zijlstra Heerenveen 1:53,65 1:59,10 Gemeld
13 Brittany Cools THOR 1:53,72 1:51,75 Gemeld
14 Lynn Behnke Scopias 1:54,01 1:46,25 Gemeld
15 Paula Simons PAC 1:54,63 1:57,30 Gemeld
16 Jasmijn Bakker AV Sparta 1:55,36 2:01,35 Gemeld
17 Lotta Lange Haag 1:55,81 1:57,92 Gemeld
18 Anouk Boomaerts DJA 1:56,26 1:57,52 Gemeld
19 Tess Jaarsma HRRR 1:56,62 1:59,35 Gemeld
20 Roos de Jong Atledo 1:56,67 1:59,03 Gemeld
21 Noortje Bonten Pallas `67 1:57,54 2:01,75 Gemeld
22 Carmen Guellai AV Atos 1:58,07 1:55,83 Gemeld
23 Shalomy Karreman Rotterdam 1:59,17 2:00,35 Gemeld
24 Luna Bodelier ATOP 2:00,06 2:02,36 Gemeld
25 Eva van der Putten HAC 2:00,47 2:01,88 Gemeld
26 Fien Molenberg AV Athlos 2:00,66 1:48,00 Gemeld
27 Anne Taats...alenstijn DEM 2:00,89 --- Gemeld
28 Jasmijn Post Altis 2:01,71 2:04,23 Gemeld
29 Roshwita Holstein AV Sparta 2:01,91 2:01,62 Gemeld
30 Esmee Vis De Gemzen 2:02,06 2:04,55 Gemeld
31 Janne Leenders VAV 2:02,10 1:56,80 Gemeld
32 Lente Bolt Hanzesport 2:02,33 1:57,87 Gemeld
33 Yoni Markesteijn Fortius 2:02,95 2:06,86 Gemeld
34 Mette Jacobs Scopias 2:02,98 2:27,00 Gemeld
35 Femke Moelker AV Gouda 2:04,47 2:04,80 Gemeld
36 Tara Zorgdrager GACH 2:06,45 --- Gemeld
37 Joyce de Vries AV Athlos 2:07,20 2:05,00 Gemeld
38 Fenna van Gulik Tempo AV 2:08,23 2:05,60 Gemeld
39 Dana GOris AV Atverni 2:10,10 2:03,69 Gemeld
40 Danica Willemen Atledo 2:10,71 2:03,00 Gemeld
Charity Saddal AV Sparta DNS 2:04,66 Gemeld
Carolien Remijn AV Athlos DNS 2:01,00 Gemeld
Julia Poter Haag --- 2:12,50 Niet gemeld
Romaissae Chettou Rotterdam --- 2:14,70 Niet gemeld
Romee Kramer ACO --- 2:05,83 Niet gemeld
Kim Braat AAV `36 --- --- Afgemeld
Lotte Stam Altis --- 2:04,09 Afgemeld
Roanna Geleijn De Spartaan --- 1:51,27 Afgemeld
Maureen Mols ATOP --- 2:05,66 Afgemeld
Sophie Cantelberg Swift --- --- Afgemeld

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D2

# Naam 1000mOBP
1 Tischa Braum AV Cifla 3:12,28 3:03,00 Gemeld
2 Selina Franken AV Zeewolde 3:12,90 3:11,38 Gemeld
3 Eva Kok LGDR 3:14,53 3:09,32 Gemeld
4 Yana van Aarle Eindhoven 3:17,29 3:12,95 Gemeld
5 Loes Kempe Altis 3:19,49 3:17,72 Gemeld
6 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 3:22,29 3:17,50 Gemeld
7 Luena Spijkerboer De Gemzen 3:23,87 3:24,89 Gemeld
8 Nila Knoester AV Sparta 3:24,57 3:34,13 Gemeld
9 Lianne Wuring GACH 3:26,35 3:20,04 Gemeld
10 Debora van Langen SAV 3:27,51 3:17,84 Gemeld
11 Rosa ten Berg Haag 3:28,13 3:33,26 Gemeld
12 Tinke Grotenhuis PH 3:28,92 3:42,58 Gemeld
13 Anouk Boomaerts DJA 3:30,49 3:28,55 Gemeld
14 Suze Gipmans VRT 3:31,93 3:33,39 Gemeld
15 Filsan Versteeg Pallas `67 3:35,13 3:34,96 Gemeld
16 Danielle Grijpink Tempo AV 3:35,42 3:32,30 Gemeld
17 Josefine Ulfman Pallas `67 3:37,68 3:33,00 Gemeld
18 Shalomy Karreman Rotterdam 3:39,04 3:39,54 Gemeld
19 Febe Bakker BAV 3:40,25 3:30,22 Gemeld
20 Valerie Chu AV Weert 3:41,46 3:40,64 Gemeld
21 Carmen Guellai AV Atos 3:42,24 3:30,91 Gemeld
22 Amy de Graaf AV `56 3:45,93 3:25,40 Gemeld
23 Rosa Buijs PAC 3:46,25 3:35,51 Gemeld
24 Renske Drenten AV Lionitas 3:46,49 3:35,12 Gemeld
25 Maureen Mols ATOP 3:48,11 3:51,81 Gemeld
26 Iris Turksema SPLS 3:48,19 3:41,04 Gemeld
27 Lisa Dekker AV Argo 3:54,34 3:16,00 Gemeld
28 Merel Talens Ciko `66 3:55,37 4:00,98 Gemeld
29 Lois Gemert Haag 3:55,52 4:05,74 Gemeld
30 Esmée Beukers Pallas `67 3:57,50 4:05,52 Gemeld
31 Manon van Wezel DAK 4:08,96 4:18,23 Gemeld
Eefke Leeuwis Spado --- 3:18,16 Niet gemeld
Romee Kramer ACO --- 3:50,76 Niet gemeld
Fenne Bakker Fit --- 4:03,00 Afgemeld
Roanna Geleijn De Spartaan --- 3:25,29 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D2

# Naam 60mHQOBP
1 Shantell Kwofie GACH 9,72 Q9,96 Gemeld
2 Isabel van den Berg Phanos 9,90 Q10,15 Gemeld
3 Rachel Ivo PAC 9,95 Q9,90 Gemeld
4 Boglarka ...rekgyarto Swift 9,97 Q9,93 Gemeld
5 Isis Ferrier Haag 10,11 Q10,55 Gemeld
6 Franziska Burchett AV Sparta 10,15 Q10,34 Gemeld
7 Isabel van Houweling De Gemzen 10,16 Q9,57 Gemeld
8 Ashley Boldewijn AV Feniks 10,22 Q10,71 Gemeld
9 Nikki Docter AV Sparta 10,39 Q11,03 Gemeld
10 Maud Visscher Groningen 10,46 Q10,45 Gemeld
11 Karlijn Linsen AV Athlos 10,56 Q10,50 Gemeld
12 Sam Schaalje PAC 10,65 Q10,71 Gemeld
13 Maya Clark HLLS 10,73 Q10,66 Gemeld
14 Anouk van Jeveren Scorpio 10,80 Q10,92 Gemeld
15 Luna Bouwmeester MPM 10,83 Q10,91 Gemeld
16 Bente Tuil Hollandia 11,00 Q11,39 Gemeld
17 Jasmijn Raes Phanos 11,05 q11,63 Gemeld
18 Lise Kappen PH 11,06 q11,52 Gemeld
19 Jildou Binnema Heerenveen 11,09 Q11,19 Gemeld
20 Yara Molenaar AV Hera 11,14 Q11,38 Gemeld
21 Maite Mandaat Phanos 11,14 q12,13 Gemeld
22 Thyra de Bruin SC Antilope 11,19 q13,22 Gemeld
23 Joss Ruedisueli AV Sprint 11,22 q11,37 Gemeld
24 Lotte Endel AV Hera 11,27 q11,90 Gemeld
25 Rosalie van Wouwen Haag 11,27 -11,23 Gemeld
26 Femke van Schalkwijk AV Astylos 11,50 -11,89 Gemeld
27 Lotte Ploeger DEM 11,52 -11,69 Gemeld
28 Yara Vereijken HAC 11,67 -11,99 Gemeld
29 Charity Saddal AV Sparta 11,71 -11,98 Gemeld
29 Marloes Oomen PH 11,71 -12,71 Gemeld
31 Jasmijn Bakker AV Sparta 11,71 -12,05 Gemeld
32 Jade Linthorst AKU 11,74 -11,51 Gemeld
33 Nanou Hofmann Heerenveen 11,94 -12,05 Gemeld
34 Fenna van Gulik Tempo AV 12,07 -12,05 Gemeld
35 Esmée Beukers Pallas `67 12,23 -12,35 Gemeld
36 Anne Bisschop Voorne 12,27 -11,78 Gemeld
37 Iris Turksema SPLS 12,31 -12,40 Gemeld
38 Froukje Bootsma HLLS 12,32 -12,55 Gemeld
39 Nikki Verschueren Hanzesport 12,39 -12,89 Gemeld
40 Danielle Grijpink Tempo AV 12,48 -12,40 Gemeld
41 Sanne Schokkenkamp Flevo Delta 12,49 -11,40 Gemeld
42 Noortje Sieperda HRRR 12,68 -11,50 Gemeld
43 Senna Vroemen Altis 12,69 -12,91 Gemeld
44 Jade Wormer Haag 12,86 -11,60 Gemeld
Meike Tan HLLS DNS -13,22 Gemeld
Inge Bakker AV34 DNS -12,46 Gemeld
Carlotta Baan Phanos --- -12,98 Niet gemeld
Esther van Grol AV Sparta --- -12,65 Afgemeld
Maureen Mols ATOP --- -13,52 Afgemeld
Fabienne Lazarenko Hanzesport --- -11,55 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior D2

# Naam 60mH_hfQQm
1 Rachel Ivo PAC 9,75 Q9,95 Gemeld
2 Shantell Kwofie GACH 9,86 Q9,72 Gemeld
3 Isabel van den Berg Phanos 10,01 Q9,90 Gemeld
4 Boglarka ...rekgyarto Swift 10,09 Q9,97 Gemeld
5 Ashley Boldewijn AV Feniks 10,13 Q10,22 Gemeld
6 Franziska Burchett AV Sparta 10,15 q10,15 Gemeld
7 Isabel van Houweling De Gemzen 10,26 Q10,16 Gemeld
8 Sam Schaalje PAC 10,44 q10,65 Gemeld
9 Maud Visscher Groningen 10,46 -10,46 Gemeld
10 Nikki Docter AV Sparta 10,70 -10,39 Gemeld
11 Luna Bouwmeester MPM 10,72 -10,83 Gemeld
12 Karlijn Linsen AV Athlos 10,77 -10,56 Gemeld
13 Maya Clark HLLS 10,80 -10,73 Gemeld
14 Bente Tuil Hollandia 10,91 -11,00 Gemeld
15 Jasmijn Raes Phanos 11,03 -11,05 Gemeld
16 Lise Kappen PH 11,14 -11,06 Gemeld
17 Anouk van Jeveren Scorpio 11,17 -10,80 Gemeld
18 Yara Molenaar AV Hera 11,18 -11,14 Gemeld
19 Isis Ferrier Haag 11,19 -10,11 Gemeld
20 Jildou Binnema Heerenveen 11,37 -11,09 Gemeld
21 Lotte Endel AV Hera 11,44 -11,27 Gemeld
22 Thyra de Bruin SC Antilope 11,60 -11,19 Gemeld
23 Maite Mandaat Phanos 12,05 -11,14 Gemeld
24 Joss Ruedisueli AV Sprint 15,78 -11,22 Gemeld

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D2

# Naam 60mH_fQm
1 Rachel Ivo PAC 9,67 9,75 Gemeld
2 Isabel van den Berg Phanos 9,69 10,01 Gemeld
3 Ashley Boldewijn AV Feniks 9,84 10,13 Gemeld
4 Shantell Kwofie GACH 9,85 9,86 Gemeld
5 Boglarka ...rekgyarto Swift 9,86 10,09 Gemeld
6 Franziska Burchett AV Sparta 10,23 10,15 Gemeld
7 Isabel van Houweling De Gemzen 10,45 10,26 Gemeld
8 Sam Schaalje PAC 10,53 10,44 Gemeld

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D2

# Naam KogelQOBP
1 Rachel Ivo PAC 11,33 Q10,51 Gemeld
2 Alyshia Kavehercy NEAV 11,24 Q11,56 Gemeld
3 Nathalia Montijn CAV Energie 11,08 Q13,46 Gemeld
4 Damanja Reus SAV 11,00 Q11,93 Gemeld
5 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 10,38 q10,73 Gemeld
6 Isabel van Houweling De Gemzen 9,81 q11,26 Gemeld
7 Anna van Lohuizen AV34 9,70 q9,90 Gemeld
8 Sanne Gouw AV Astylos 9,64 q9,73 Gemeld
9 Simone van Zelst HAC 9,54 q9,62 Gemeld
10 Maud Visscher Groningen 9,45 q10,54 Gemeld
11 Jildou Binnema Heerenveen 9,45 q9,29 Gemeld
12 Esmée Weber Almere `81 9,44 q9,73 Gemeld
13 Lotte Slomp AAC `61 9,42 -9,44 Gemeld
14 Valerie Chu AV Weert 9,29 -8,91 Gemeld
15 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 9,20 -9,44 Gemeld
16 Lois Doornheim GACH 9,17 -8,93 Gemeld
17 Suusje Berkenbosch De Gemzen 8,94 -8,13 Gemeld
18 Lotta Lange Haag 8,90 -8,21 Gemeld
19 Anouk Overgoor HLLS 8,69 -8,68 Gemeld
20 Ilse van Veenendaal HLLS 8,34 -8,34 Gemeld
21 Tinka Klatten AV Gouda 8,32 -8,82 Gemeld
22 Meike de Graauw PH 8,30 -8,88 Gemeld
23 Maite Mandaat Phanos 8,10 -8,25 Gemeld
24 Senne Wijma GACH 8,09 -8,31 Gemeld
25 Lotte Buitenkamp Altis 8,05 -7,51 Gemeld
26 Jade Wormer Haag 8,05 -9,07 Gemeld
27 Fenne Pellaers AV `56 8,04 -8,76 Gemeld
28 Eva van der Putten HAC 7,96 -8,12 Gemeld
29 Jeske Hiddink Nijmegen 7,93 -7,52 Gemeld
30 Femke Moelker AV Gouda 7,80 -8,18 Gemeld
31 Kiki Kooijman AV Weert 7,75 -9,29 Gemeld
32 Cato Velstra BAV 7,53 -7,30 Gemeld
33 Charissa Flierman HLLS 7,50 -8,21 Gemeld
34 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 7,44 -6,31 Gemeld
35 Julia van Dorp Fortius 7,36 -7,27 Gemeld
36 Roshwita Holstein AV Sparta 7,34 -7,64 Gemeld
37 Tara Zorgdrager GACH 7,29 -6,98 Gemeld
38 Myla Lega... Melendez Pijnenburg 6,91 -7,62 Gemeld
39 Jente van Loon DAK 6,69 -7,15 Gemeld
40 Jasmijn Bakker AV Sparta 6,63 -7,20 Gemeld
41 Aimee Vriesman HLLS 6,32 -6,93 Gemeld
42 Lobke Pollen Scopias 5,56 -5,88 Gemeld
43 Emma Bos Tempo AV 5,49 -2,46 Gemeld
Anissa Toumi Altis --- -8,55 Niet gemeld
Julia Poter Haag --- -6,89 Niet gemeld
Isa de Bode PAC --- -8,56 Niet gemeld
Ella de Bruijne Phanos --- -7,99 Afgemeld

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram finale Meisjes Junior D2

# Naam Kogel_fQm
1 Rachel Ivo PAC 12,48 11,33 Gemeld
2 Alyshia Kavehercy NEAV 12,09 11,24 Gemeld
3 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 11,90 10,38 Gemeld
4 Nathalia Montijn CAV Energie 11,64 11,08 Gemeld
5 Damanja Reus SAV 11,31 11,00 Gemeld
6 Isabel van Houweling De Gemzen 11,30 9,81 Gemeld
7 Maud Visscher Groningen 11,00 9,45 Gemeld
8 Anna van Lohuizen AV34 9,55 9,70 Gemeld
9 Simone van Zelst HAC 9,40 9,54 Gemeld
10 Jildou Binnema Heerenveen 9,24 9,45 Gemeld
11 Sanne Gouw AV Astylos 9,17 9,64 Gemeld
12 Esmée Weber Almere `81 8,79 9,44 Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D2

# Naam HoogOBP
1 Bente Tuil Hollandia 1,50 1,53 Gemeld
2 Sanne Gouw AV Astylos 1,50 1,47 Gemeld
3 Dunya van den Tooren PAC 1,45 1,47 Gemeld
4 Jisze Diemer Climax 1,40 1,40 Gemeld
5 Joss Ruedisueli AV Sprint 1,40 1,40 Gemeld
6 Anissa Toumi Altis 1,40 1,35 Gemeld
6 Carmen Guellai AV Atos 1,40 1,35 Gemeld
8 Renske Drenten AV Lionitas 1,40 1,40 Gemeld
9 Floortje Tromp AAV `36 1,35 1,37 Gemeld
10 Yoni Markesteijn Fortius 1,35 1,38 Gemeld
11 Maud Visscher Groningen 1,35 1,40 Gemeld
12 Wiep van der Mark Ciko `66 1,35 1,40 Gemeld
13 Nienke Wagenaar De Gemzen