Atleten 'Meisjes Junior D1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f600m1000m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
819 Maite Stienstra AV Lionitas 4x50m
--------------
820 Elise de Jong PAC 60mH
60mH_hf
Polshoog
MJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... Polshoog ------------
821 Piret Nijhoff PAC 60m
Polshoog
MJD1 - 60mJJD en MJD... Polshoog -------------
822 Roos de Vries PAC 60m
60m_hf
Polshoog
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... Polshoog ------------
823 Erin Rademaker AAC `61 600m
1000m
Ver
MJD1 - 600mMJD1 - 1000m ------------
824 Laila Yahyaoui Almere `81 600m
1000m
MJD1 - 600mMJD1 - 1000m -------------
825 Aafke Wijkmans AV Astylos 1000m
MJD1 - 1000m --------------
826 Mare Versluis De Liemers 1000m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
MJD1 - 1000mMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 1 ----------
827 Evi Falkena Flevo Delta 1000m
4x50m
MJD1 - 1000m -------------
828 Kim Remijn Flevo Delta 1000m
Hoog
MJD1 - 1000mMJD - Hoog 3 -------------
829 Meike Rozemeijer AV Hera 600m
1000m
4x50m
MJD1 - 600mMJD1 - 1000m ------------
830 India Plomp Hollandia 1000m
4x50m
Hoog
Ver
MJD1 - 1000m -----------
831 Sophie Roos Hollandia 60m
1000m
4x50m
MJD1 - 60mMJD1 - 1000m ------------
832 Bernice Frank AV Lionitas 1000m
MJD1 - 1000m --------------
833 Laura Babucci NEAV 1000m
MJD1 - 1000m --------------
834 Vera Kruis AV NOP 1000m
MJD1 - 1000m --------------
835 Sara Meijer AV PEC 1910 60m
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 1000m -------------
836 Fanny den Uyl Startbaan 600m
1000m
Hoog
MJD1 - 600mMJD1 - 1000m ------------
837 Lisanne Noman AV Zuidwal 60m
1000m
4x50m
Kogel
MJD1 - 60mMJD1 - 1000mMJD1 - Kog...e Groep 2 -----------
838 Lieske Drost AV34 1000m
60mH
Ver
MJD1 - 1000mMJD1 - 60mH ------------
839 Isa van Puffelen AV34 600m
1000m
Hoog
MJD1 - 600mMJD1 - 1000mMJD1 - Hoog ------------
840 Marit Simonse AV `56 1000m
Kogel
MJD1 - 1000mMJD1 - Kog...e Groep 1 -------------
841 Iris van der Horst BAV 1000m
Hoog
Ver
MJD1 - 1000m ------------
842 Abigail Noruwa BAV 60m
60m_hf
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - 1000m ------------
843 Cecilia Lima CAV Energie 1000m
4x50m
Kogel
Ver
MJD1 - 1000mMJD1 - Kog...e Groep 2 -----------
844 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 1000m
4x50m
Kogel
MJD1 - 1000mMJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
845 Anne Smits DAK 1000m
Hoog
MJD1 - 1000m -------------
846 Paula Kliphuis GACH 600m
1000m
Kogel
MJD1 - 600mMJD1 - 1000mMJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
847 Hannah Nijkamp GACH 600m
1000m
MJD1 - 600mMJD1 - 1000m -------------
848 Lotte Pos GACH 600m
1000m
Ver
MJD1 - 600mMJD1 - 1000m ------------
849 Emmelie Pos GACH 1000m
60mH
Ver
MJD1 - 1000mMJD1 - 60mH ------------
850 Sophie van...er Schoot GACH 600m
1000m
Ver
MJD1 - 600mMJD1 - 1000mMJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
851 Simone Vilain Haag 1000m
Kogel
Ver
MJD1 - 1000mMJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
852 Floor Bomer HLLS 60m
1000m
4x50m
MJD1 - 60mMJD1 - 1000m ------------
853 Sanne Geurtsen HLLS 60m
1000m
4x50m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 1000mMJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
854 Aisha Meijer HLLS 60m
1000m
4x50m
Kogel
MJD1 - 60mMJD1 - 1000mMJD1 - Kog...e Groep 1 -----------
855 Layana Chrafih PAC 600m
1000m
Ver
MJD1 - 600mMJD1 - 1000mMJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
856 Tess van Zuilen Phanos 60m
1000m
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJD1 - 60mMJD1 - 1000mMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH FinaleMJD1 - 60m...ve Finale ----------
857 Eden Brouwers PH 1000m
4x50m
Kogel
Hoog
MJD1 - 1000mMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Hoog -----------
858 Eline Smit PH 1000m
MJD1 - 1000m --------------
859 Edda van der Velden Rotterdam 600m
1000m
Ver
MJD1 - 600mMJD1 - 1000mMJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
860 Bodhin Kreefft Spado 60m
60m_hf
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - 1000m ------------
861 Floor Verkaart Spado 1000m
MJD1 - 1000m --------------
862 Elles Branderhorst VAV 60m
1000m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 1000m ------------
863 Jana Nagtegaal AAV `36 600m
Kogel
Kogel_f
Hoog
MJD1 - 600mMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Kog...en FinaleMJD1 - Hoog -----------
864 Emma Vreijling AAV `36 60m
600m
MJD1 - 60mMJD1 - 600m -------------
865 Lotte Kes AKU 600m
60mH
Kogel
MJD1 - 600mMJD1 - 60mHMJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
866 Savienne Asikende Almere `81 60m
60m_f
60m_hf
600m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - 600mMJD1 - Ver...e Groep 1 ----------
867 Annemijn Kerstholt Altis 600m
60mH
60mH_hf
4x50m
Kogel
MJD1 - 600mMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Kog...e Groep 1 ----------
868 Indy Kortman Altis 600m
60mH
Ver
MJD1 - 600mMJD1 - 60mH ------------
869 Jelke Steenbeek Altis 60m
600m
4x50m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 600mMJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
870 Bente van ...ckevorsel AV Astylos 60m
600m
MJD1 - 60mMJD1 - 600m -------------
871 Anne Marys...uit Fluit AV Atverni 600m
MJD1 - 600m --------------
872 Jill Uilhoorn Fivelstreek 60m
60m_hf
600m
Kogel
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - 600mMJD1 - Kog...e Groep 1 -----------
873 Malin Schouten AV Hera 600m
4x50m
Hoog
MJD1 - 600mMJD - Hoog 3 ------------
874 Yara de Boer AV Lionitas 600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Hoog
MJD1 - 600mMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Hoog ---------
875 Tessa Celine de Roos AV Lionitas 600m
Hoog
MJD1 - 600mMJD1 - Hoog -------------
876 Nienke Mast NEAV 600m
60mH
MJD1 - 600mMJD1 - 60mH -------------
877 Manon van der Zwaard AV NOP 600m
60mH
60mH_hf
Ver
MJD1 - 600mMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 1 -----------
878 Luna Pedemonte Olympus `70 600m
60mH
Kogel
Kogel_f
MJD1 - 600mMJD1 - 60mHMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Kog...en Finale -----------
879 Donja Zwinkels Olympus `70 60m
600m
60mH
MJD1 - 60mMJD1 - 600mMJD1 - 60mH ------------
880 Myrthe de Boer Startbaan 60m
600m
MJD1 - 60mMJD1 - 600m -------------
881 Elise Bolech Startbaan 600m
Hoog
MJD1 - 600m -------------
882 Floortje de Jonge Startbaan 60m
600m
Hoog
MJD1 - 60mMJD1 - 600mMJD - Hoog 3 ------------
883 Christiann... Koenraad Startbaan 600m
Kogel
Hoog
MJD1 - 600mMJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
884 Lara van Brummelen AV34 600m
Kogel
MJD1 - 600mMJD1 - Kog...e Groep 2 -------------
885 Inke van d...ikkenberg AV `56 60m
600m
4x50m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 600mMJD1 - Ver...e Groep 1 -----------
886 Yara Karelse AV `56 600m
4x50m
Hoog
Ver
MJD1 - 600mMJD1 - HoogMJD1 - Ver...e Groep 1 -----------
887 Zoe van Luijk AV `56 600m
4x50m
Kogel
Ver
MJD1 - 600mMJD1 - Kog...e Groep 1 -----------
888 Olivie van...er Linden HLLS 60m
600m
MJD1 - 60mMJD1 - 600m -------------
889 Jinte Braas SAV 60m
60m_hf
600m
60mH
60mH_hf
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - 600mMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve Finale ----------
890 Kaitlijn v... Dongeren SAV 600m
60mH
Kogel
MJD1 - 600mMJD1 - 60mHMJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
891 Helene di ...cchianico Tempo AV 600m
Kogel
Ver
MJD1 - 600mMJD1 - Kog...e Groep 1 ------------
892 Sterre Heemskerk AAV `36 60m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver...e Groep 2 -------------
893 Joan Hardon AC TION 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 2MJD1 - Ver...en Finale -----------
894 Naomi van Berkel AKU 60m
Hoog
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
895 Suzan Taal AKU 60m
Hoog
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - HoogMJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
896 Blessin UIterwijk Almere `81 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Kog...en Finale -----------
897 Annemijn Beijer Altis 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 2 ----------
898 Kyana Richards Altis 60m
Kogel
MJD1 - 60mMJD1 - Kog...e Groep 1 -------------
899 Noralie Schuurman Altis 60m
60m_hf
4x50m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
900 Megan Breumelhof ARV Ilion 60m
Ver
MJD1 - 60m -------------
901 Maud Brouwer De Gemzen 60m
4x50m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
902 Francine V...der Stoop De Gemzen 60m
4x50m
Hoog
Ver
MJD1 - 60mMJD - Hoog 3MJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
903 Renske de Wilde AV Gouda 60m
Kogel
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Kog...e Groep 1 ------------
904 Manon Hoedjes AV Hera 60m
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Kog...en Finale ----------
905 Nikki de Smit Hollandia 60m
4x50m
Kogel
MJD1 - 60mMJD1 - Kog...e Groep 1 ------------
906 Aniek Vreeling HRRR 60m
60mH
60mH_hf
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve Finale -----------
907 Lana Broers AV Hylas 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 2MJD1 - Ver...en Finale --------
908 Mayke Ruige AV Lionitas 60m
4x50m
Kogel
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
909 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Kogel
MJD1 - 60mMJD1 - 60m FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Kog...e Groep 1 ----------
910 Daniek Meijer AV Marvel 60m
Hoog
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - HoogMJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
911 Iris van Leuveren AV Nijkerk 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Kog...en FinaleMJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
912 Femi Ayodeji AV PEC 1910 60m
60m_hf
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
913 Charissa Boeters AV Sparta 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 2 ----------
914 Noëlle Schalk AV Spiridon 60m
Kogel
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
915 Juul de Reijdt AV Sprint 60m
Hoog
MJD1 - 60mMJD1 - Hoog -------------
916 Jet Vliegen AV Statina 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 1MJD1 - Ver...en Finale -----------
917 Myrthe Dantuma AV34 60m
Kogel
Hoog
MJD1 - 60mMJD1 - Kog...e Groep 1MJD - Hoog 3 ------------
918 Noa Schouten AV34 60m
60mH
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60mH ------------
919 Tess Jack CAV Energie 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Ver...e Groep 1MJD1 - Ver...en Finale ---------
920 Annemaj de Jong CAV Energie 60m
60mH
Hoog
MJD1 - 60mMJD1 - 60mH ------------
921 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 60m
4x50m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
922 Zoë Geurtz Eindhoven 60m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver...e Groep 2 -------------
923 Merel Dielessen Fortius 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Hoog ----------
924 Anniek de Lange Fortius 60m
60m_hf
4x50m
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 2MJD1 - Ver...en Finale ----------
925 Cristy Pieter Fortius 60m
4x50m
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mMJD1 - Ver...e Groep 2MJD1 - Ver...en Finale -----------
926 Floor Zebel Fortius 60m
4x50m
Kogel
MJD1 - 60mMJD1 - Kog...e Groep 1 ------------
927 Dinisha Overvliet GACH 60m
60mH
Kogel
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
928 Sascha Keukenkamp Groningen 60m
60mH
60mH_hf
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
929 Lynn Heeren GVAC 60m
Hoog
Ver
MJD1 - 60mMJD - Hoog 3 ------------
930 Roos Osse Haag 60m
60mH
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - Ver...e Groep 1MJD1 - Ver...en Finale -----------
931 Alida Tanggahma Haag 60m
60m_hf
Hoog
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - HoogMJD1 - Ver...e Groep 1MJD1 - Ver...en Finale ----------
932 Nikki Verweij Haag 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Kog...en FinaleMJD1 - Ver...e Groep 1 -----------
933 Sophie van... Boogaart HAC 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
MJD1 - 60mMJD1 - 60m FinaleMJD1 - 60m...ve Finale -----------
934 Israe Elmakkaoui HLLS 60m
60mH
60mH_hf
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve Finale ------------
935 Nikita Vissers HLLS 60m
60mH
4x50m
MJD1 - 60mMJD1 - 60mH ------------
936 Kris Oosterveld MPM 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 2MJD1 - Ver...en Finale ----------
937 Najila Donata PAC 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 1MJD1 - Ver...en Finale ----------
938 Florianne van Uden PAC 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Kog...en Finale ----------
939 Jada Vredebregt PAC 60m
Ver
MJD1 - 60m -------------
940 Lotta Zuijdgeest PAC 60m
60mH
60mH_hf
Hoog
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD - Hoog 3 -----------
941 Milou van den Berg Phanos 60m
60m_hf
Kogel
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Ver...e Groep 1 -----------
942 Tahnee Bijnoe Phanos 60m
60m_f
60m_hf
MJD1 - 60mMJD1 - 60m FinaleMJD1 - 60m...ve Finale ------------
943 Charlotte Buwalda Phanos 60m
60m_f
60m_hf
60mH
MJD1 - 60mMJD1 - 60m FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - 60mH -----------
944 Saar Visser Phanos 60m
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH FinaleMJD1 - 60m...ve Finale -----------
945 Janne van den Berg PH 60m
4x50m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
946 Linde van Bragt PH 60m
60mH
4x50m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - Ver...e Groep 1 -----------
947 Renske van der Steen PH 60m
60m_hf
4x50m
Hoog
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD - Hoog 3MJD1 - Ver...e Groep 1 ----------
948 Jools van ... Klundert Scopias 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
MJD1 - 60mMJD1 - 60m FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve Finale ---------
949 Margit van Son Scorpio 60m
MJD1 - 60m --------------
950 Britt van Westerlaak Altis 60mH
Hoog
Ver
MJD1 - 60mH ------------
951 Elsa Lila AV Astylos 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Kog...en FinaleMJD1 - Hoog ---------
952 Nynke Rijpma HRRR 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Kog...en FinaleMJD1 - Ver...e Groep 2 ----------
953 Alyssa Bulthuis AV Impala 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - HoogMJD1 - Ver...e Groep 1MJD1 - Ver...en Finale ---------
954 Martje ter Doest AV Impala 60mH
60mH_hf
Kogel
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Hoog -----------
955 Maud Van Bentem AV NOP 60mH
60mH_hf
Kogel
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Hoog -----------
956 Saskia Otten Olympus `70 60mH
Kogel
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
957 Noah Schotman AV Salland 60mH
Kogel
MJD1 - 60mHMJD1 - Kog...e Groep 2 -------------
958 Mirte Verhagen CAV Energie 60mH
Hoog
MJD1 - 60mH -------------
959 Anne Hoomoedt PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Kog...en FinaleMJD1 - Hoog ---------
960 Vera Lutgendorp Almere `81 Kogel
Kogel_f
Hoog
MJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Kog...en FinaleMJD1 - Hoog ------------
961 Sophie Le Blansch Hollandia 4x50m
Kogel
Ver
MJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
962 Susan Breeuwsma HRRR 60m
Kogel
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Kog...e Groep 1 ------------
963 Pien Mittertreiner Olympus `70 Kogel
Kogel_f
MJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Kog...en Finale -------------
964 Floortje Overeem AV34 Kogel
Hoog
Ver
MJD1 - Kog...e Groep 1 ------------
965 Elena Slagt Altis 4x50m
Kogel
Hoog
Ver
Ver_f
MJD1 - Kog...e Groep 2MJD - Hoog 3MJD1 - Ver...e Groep 2MJD1 - Ver...en Finale ----------
966 Eva Middelkamp AV Athlos Kogel
MJD1 - Kog...e Groep 2 --------------
967 Iris Mackaaij GACH Kogel
MJD1 - Kog...e Groep 2 --------------
968 Eline Zwagemaker SAV Kogel
MJD1 - Kog...e Groep 2 --------------
969 Kyla Koops Heerenveen 600m
60mH
Hoog
MJD1 - 600mMJD1 - 60mHMJD - Hoog 3 ------------

Verenigingen 'Meisjes Junior D1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 1
AAV `36 AV36 3
AC TION TION 1
AKU AKU 3
Almere `81 AM81 4
Altis ALTS 8
ARV Ilion ILIO 1
AV Astylos ASTL 3
AV Athlos ATLS 1
AV Atverni ATVN 1
AV De Gemzen GMZN 2
AV De Liemers LMRS 1
AV Fivelstreek FVLS 1
AV Flevo Delta FLDT 2
AV Gouda GOUD 1
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hera HERA 3
AV Hollandia HLLD 4
AV Horror Sneek HRRR 3
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 2
AV Lionitas LNTS 6
AV Marvel MRVL 1
AV NEA-Volharding NEAV 2
AV Nijkerk NKRK 1
AV NOP NOP 3
AV Olympus `70 OL70 4
AV PEC 1910 PEC 2
AV Salland SLLN 1
AV Sparta SPRT 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Sprint SPRN 1
AV Startbaan STBN 5
AV Statina STTN 1
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `34 Apeldoorn AV34 6
AV `56 AV56 4
BAV BAV 2
CAV Energie ENRG 6
DAK DAK 1
Eindhoven Atletiek EHAT 1
Fortius FORT 4
GAC Hilversum GACH 7
Groningen Atletiek GRNG 1
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 4
HAC HAC 1
Hellas Utrecht HLLS 6
Marathon Pim Mulier MPM 1
PAC PAC 9
Phanos PHNS 5
Prins Hendrik PH 5
Rotterdam Atletiek RDAM 1
SAV SAV 3
Scopias Atletiek SCPS 1
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 2
Tempo AV TMPO 1
VAV VAV 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Savienne Asikende Almere `81 8,44Q 8,56
2 Kris Oosterveld MPM 8,60Q 8,73
3 Charlotte Buwalda Phanos 8,63Q 8,53
4 Sophie van... Boogaart HAC 8,69Q 9,30
5 Najila Donata PAC 8,71Q 8,89
6 Lana Broers AV Hylas 8,72Q 8,76
7 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,74Q 9,09
8 Tess Jack CAV Energie 8,76Q 8,80
9 Jools van ... Klundert Scopias 8,78Q 8,90
10 Tahnee Bijnoe Phanos 8,79Q 8,96
11 Jet Vliegen AV Statina 8,86Q 9,00
12 Anniek de Lange Fortius 8,89Q 8,93
13 Jinte Braas SAV 8,93Q 9,09
14 Joan Hardon AC TION 8,94Q 9,09
15 Jill Uilhoorn Fivelstreek 8,95Q 9,11
16 Roos de Vries PAC 8,96Q 9,27
17 Bodhin Kreefft Spado 8,97Q 8,85
18 Femi Ayodeji AV PEC 1910 8,98q 9,20
19 Blessin UIterwijk Almere `81 8,99Q 9,00
20 Renske van der Steen PH 9,07q 9,00
21 Milou van den Berg Phanos 9,09Q 9,24
22 Abigail Noruwa BAV 9,09Q 9,18
23 Alida Tanggahma Haag 9,11q 9,18
24 Israe Elmakkaoui HLLS 9,11 9,02
25 Noralie Schuurman Altis 9,16Q 9,30
26 Lotta Zuijdgeest PAC 9,17 9,23
27 Jada Vredebregt PAC 9,19 9,29
28 Nikki Verweij Haag 9,21 9,29
29 Floortje de Jonge Startbaan 9,23 9,25
30 Roos Osse Haag 9,23 9,20
31 Sara Meijer AV PEC 1910 9,27 9,50
32 Florianne van Uden PAC 9,28 9,21
33 Floor Bomer HLLS 9,28 9,36
34 Daniek Meijer AV Marvel 9,29 8,90
35 Aisha Meijer HLLS 9,31 9,33
36 Janne van den Berg PH 9,36 9,20
37 Margit van Son Scorpio 9,38 9,55
38 Sophie Roos Hollandia 9,38 9,43
39 Merel Dielessen Fortius 9,39 9,35
40 Zoë Geurtz Eindhoven 9,43 9,52
41 Nikki de Smit Hollandia 9,44 9,10
42 Juul de Reijdt AV Sprint 9,44 9,46
42 Aniek Vreeling HRRR 9,44 9,30
44 Charissa Boeters AV Sparta 9,48 9,48
45 Sterre Heemskerk AAV `36 9,50 9,50
46 Suzan Taal AKU 9,50 9,40
47 Sascha Keukenkamp Groningen 9,51 9,38
48 Emma Vreijling AAV `36 9,54 9,47
49 Donja Zwinkels Olympus `70 9,57 9,49
50 Sanne Geurtsen HLLS 9,64 9,54
51 Iris van Leuveren AV Nijkerk 9,65 9,50
52 Mayke Ruige AV Lionitas 9,67 9,40
53 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 9,71 9,35
54 Nikita Vissers HLLS 9,78 9,57
55 Lisanne Noman AV Zuidwal 9,80 9,57
56 Piret Nijhoff PAC 9,86 9,47

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D1

# Naam ResQm
1 Charlotte Buwalda Phanos 8,54Q 8,63
2 Savienne Asikende Almere `81 8,58Q 8,44
3 Kris Oosterveld MPM 8,61Q 8,60
4 Sophie van... Boogaart HAC 8,68Q 8,69
5 Jools van ... Klundert Scopias 8,75Q 8,78
6 Tahnee Bijnoe Phanos 8,79q 8,79
7 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,81q 8,74
8 Najila Donata PAC 8,86Q 8,71
9 Lana Broers AV Hylas 8,87 8,72
10 Tess Jack CAV Energie 8,90 8,76
10 Bodhin Kreefft Spado 8,90 8,97
12 Jinte Braas SAV 8,99 8,93
13 Jill Uilhoorn Fivelstreek 9,02 8,95
14 Anniek de Lange Fortius 9,02 8,89
15 Joan Hardon AC TION 9,04 8,94
16 Jet Vliegen AV Statina 9,05 8,86
17 Roos de Vries PAC 9,06 8,96
18 Blessin UIterwijk Almere `81 9,06 8,99
19 Femi Ayodeji AV PEC 1910 9,14 8,98
20 Milou van den Berg Phanos 9,16 9,09
21 Renske van der Steen PH 9,19 9,07
22 Noralie Schuurman Altis 9,25 9,16
23 Alida Tanggahma Haag 9,26 9,11
24 Abigail Noruwa BAV 9,32 9,09

Uitslagen 600 meter Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Jinte Braas SAV 1:46,38 1:52,96
2 Savienne Asikende Almere `81 1:48,52 1:48,55
3 Jana Nagtegaal AAV `36 1:48,93 1:54,28
4 Laila Yahyaoui Almere `81 1:51,44 1:54,27
5 Yara de Boer AV Lionitas 1:51,78 1:59,37
6 Sophie van...er Schoot GACH 1:53,03 1:55,92
7 Isa van Puffelen AV34 1:55,31 1:57,41
8 Layana Chrafih PAC 1:55,44 1:55,83
9 Lotte Pos GACH 1:58,50 1:58,22
10 Paula Kliphuis GACH 1:59,22 1:58,05
11 Malin Schouten AV Hera 2:02,74 2:06,03
12 Meike Rozemeijer AV Hera 2:02,84 2:08,89
13 Emma Vreijling AAV `36 2:03,29 2:13,84
14 Yara Karelse AV `56 2:03,42 2:00,40
15 Manon van der Zwaard AV NOP 2:03,62 2:05,93
16 Jill Uilhoorn Fivelstreek 2:05,35 2:08,00
17 Nienke Mast NEAV 2:05,40 2:11,86
18 Lotte Kes AKU 2:05,91 2:12,00
19 Kaitlijn v... Dongeren SAV 2:06,31 2:01,37
20 Edda van der Velden Rotterdam 2:07,06 2:10,55
21 Bente van ...ckevorsel AV Astylos 2:07,16 2:05,85
22 Jelke Steenbeek Altis 2:07,64 2:05,22
23 Fanny den Uyl Startbaan 2:08,01 2:10,16
24 Elise Bolech Startbaan 2:10,27 2:08,00
25 Indy Kortman Altis 2:10,97 2:09,98
26 Hannah Nijkamp GACH 2:11,45 2:07,02
27 Lara van Brummelen AV34 2:11,97 2:15,63
28 Christiann... Koenraad Startbaan 2:12,65 2:26,90
29 Myrthe de Boer Startbaan 2:12,76 2:20,60
30 Olivie van...er Linden HLLS 2:12,86 2:25,55
31 Zoe van Luijk AV `56 2:13,79 2:11,00
32 Luna Pedemonte Olympus `70 2:14,35 2:19,36
33 Helene di ...cchianico Tempo AV 2:14,79 2:12,04
34 Floortje de Jonge Startbaan 2:14,99 2:10,00
35 Tessa Celine de Roos AV Lionitas 2:18,68 2:20,60
36 Kyla Koops Heerenveen 2:22,41 2:19,62
37 Donja Zwinkels Olympus `70 2:24,01 2:22,98
38 Annemijn Kerstholt Altis 2:29,20 2:25,06

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Evi Falkena Flevo Delta 3:16,10 3:20,80
2 Laila Yahyaoui Almere `81 3:17,92 3:21,55
3 Isa van Puffelen AV34 3:26,38 3:35,91
4 Layana Chrafih PAC 3:28,11 3:30,83
5 Bodhin Kreefft Spado 3:28,32 3:35,86
6 Sara Meijer AV PEC 1910 3:31,24 3:35,89
7 Sophie van...er Schoot GACH 3:32,76 3:31,02
8 Tess van Zuilen Phanos 3:33,98 3:41,56
9 Lotte Pos GACH 3:34,51 3:35,46
10 Mare Versluis De Liemers 3:34,91 3:37,66
11 Sophie Roos Hollandia 3:35,56 3:41,28
12 Emmelie Pos GACH 3:35,65 3:43,82
13 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 3:35,92 3:27,06
14 Eline Smit PH 3:35,99 3:43,00
15 Lieske Drost AV34 3:36,90 3:34,83
16 Floor Bomer HLLS 3:40,90 3:39,80
17 Abigail Noruwa BAV 3:43,24 3:38,12
18 Lisanne Noman AV Zuidwal 3:43,33 3:45,51
19 Floor Verkaart Spado 3:44,35 3:40,43
20 India Plomp Hollandia 3:44,37 3:39,47
21 Kim Remijn Flevo Delta 3:45,28 3:45,40
22 Bernice Frank AV Lionitas 3:45,63 4:12,00
23 Aisha Meijer HLLS 3:46,56 3:41,27
24 Cecilia Lima CAV Energie 3:47,90 3:47,08
25 Sanne Geurtsen HLLS 3:49,59 3:47,70
26 Laura Babucci NEAV 3:49,64 3:55,72
27 Paula Kliphuis GACH 3:49,97 3:35,15
28 Iris van der Horst BAV 3:52,76 3:59,55
29 Meike Rozemeijer AV Hera 3:53,87 3:40,00
30 Elles Branderhorst VAV 3:55,33 3:53,89
31 Anne Smits DAK 3:55,58 4:02,00
32 Edda van der Velden Rotterdam 3:55,80 3:33,58
33 Fanny den Uyl Startbaan 3:59,06 3:49,74
34 Marit Simonse AV `56 3:59,88 3:59,80
35 Aafke Wijkmans AV Astylos 4:01,12 3:54,43
Hannah Nijkamp GACH DNS 3:52,46

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Lana Broers AV Hylas 10,34Q 11,19
2 Yara de Boer AV Lionitas 10,51Q 11,36
3 Alyssa Bulthuis AV Impala 11,17Q 11,55
4 Anne Hoomoedt PAC 11,40Q 11,17
5 Saar Visser Phanos 11,48Q ---
6 Elsa Lila AV Astylos 11,58Q 11,88
7 Lotta Zuijdgeest PAC 11,64Q 11,69
8 Tess van Zuilen Phanos 11,69Q ---
9 Mare Versluis De Liemers 11,72Q 10,61
10 Charissa Boeters AV Sparta 11,74Q 11,68
11 Annemijn Kerstholt Altis 11,80Q 10,93
12 Martje ter Doest AV Impala 11,87Q 10,50
13 Sascha Keukenkamp Groningen 11,99Q 9,40
14 Elise de Jong PAC 12,00Q 11,55
15 Jools van ... Klundert Scopias 12,00Q 11,20
16 Manon van der Zwaard AV NOP 12,08q 10,87
17 Florianne van Uden PAC 12,10q 11,50
18 Aniek Vreeling HRRR 12,13Q 10,30
19 Nynke Rijpma HRRR 12,14q 12,40
20 Maud Van Bentem AV NOP 12,16Q 9,70
21 Jinte Braas SAV 12,19Q 12,14
22 Israe Elmakkaoui HLLS 12,20Q 11,79
23 Merel Dielessen Fortius 12,27Q 11,92
24 Annemijn Beijer Altis 12,47q 11,79
25 Donja Zwinkels Olympus `70 12,48 13,12
26 Indy Kortman Altis 12,52 12,41
27 Charlotte Buwalda Phanos 12,53 11,31
28 Dinisha Overvliet GACH 12,58 12,84
29 Kaitlijn v... Dongeren SAV 12,60 12,25
30 Britt van Westerlaak Altis 12,87 13,44
31 Nikita Vissers HLLS 12,95 12,96
32 Noah Schotman AV Salland 13,00 10,90
33 Lieske Drost AV34 13,12 14,01
34 Nienke Mast NEAV 13,12 ---
35 Kyla Koops Heerenveen 13,24 11,10
36 Luna Pedemonte Olympus `70 13,37 13,23
37 Saskia Otten Olympus `70 13,66 13,70
38 Lotte Kes AKU 13,70 ---

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior D1

# Naam ResQm
1 Lana Broers AV Hylas 10,29Q 10,34
2 Yara de Boer AV Lionitas 10,79Q 10,51
3 Alyssa Bulthuis AV Impala 11,01Q 11,17
4 Anne Hoomoedt PAC 11,32q 11,40
5 Saar Visser Phanos 11,35Q 11,48
6 Mare Versluis De Liemers 11,49Q 11,72
7 Elsa Lila AV Astylos 11,50Q 11,58
8 Tess van Zuilen Phanos 11,57q 11,69
9 Charissa Boeters AV Sparta 11,60 11,74
10 Elise de Jong PAC 11,62 12,00
11 Martje ter Doest AV Impala 11,70 11,87
12 Lotta Zuijdgeest PAC 11,83 11,64
13 Jools van ... Klundert Scopias 11,84 12,00
14 Annemijn Kerstholt Altis 11,91 11,80
15 Merel Dielessen Fortius 11,97 12,27
16 Florianne van Uden PAC 11,98 12,10
17 Jinte Braas SAV 12,10 12,19
18 Manon van der Zwaard AV NOP 12,31 12,08
19 Nynke Rijpma HRRR 12,31 12,14
20 Sascha Keukenkamp Groningen 12,32 11,99
21 Aniek Vreeling HRRR 12,35 12,13
22 Maud Van Bentem AV NOP 12,47 12,16
23 Annemijn Beijer Altis 12,77 12,47
Israe Elmakkaoui HLLS DNS 12,20

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D1

# Naam ResQm
1 Lana Broers AV Hylas 10,34 10,29
2 Yara de Boer AV Lionitas 10,68 10,79
3 Alyssa Bulthuis AV Impala 10,94 11,01
4 Anne Hoomoedt PAC 11,10 11,32
5 Saar Visser Phanos 11,12 11,35
6 Elsa Lila AV Astylos 11,50 11,50
7 Tess van Zuilen Phanos 11,58 11,57
8 Mare Versluis De Liemers 11,95 11,49

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D1

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Nikki Verweij Haag 10,07 quit --- 10,07Q 10,43
2 Elsa Lila AV Astylos 9,17 8,21 8,71 9,17q 9,84
3 Anne Hoomoedt PAC 8,81 8,91 8,98 8,98q 9,51
4 Iris van Leuveren AV Nijkerk 7,87 8,78 8,48 8,78q 9,22
5 Pien Mittertreiner Olympus `70 8,13 8,71 8,76 8,76q 8,67
6 Manon Hoedjes AV Hera 8,39 8,13 8,54 8,54q 9,36
7 Nynke Rijpma HRRR 7,23 7,87 8,50 8,50q 9,04
8 Vera Lutgendorp Almere `81 8,22 8,45 8,19 8,45q 7,90
9 Florianne van Uden PAC 7,33 8,01 8,28 8,28q 8,29
10 Jana Nagtegaal AAV `36 8,26 7,52 7,89 8,26q 8,24
11 Blessin UIterwijk Almere `81 8,23 X 7,48 8,23q 8,24
12 Luna Pedemonte Olympus `70 8,03 7,88 8,18 8,18q 8,33
13 Aisha Meijer HLLS 7,29 7,44 8,12 8,12 8,11
14 Milou van den Berg Phanos 8,03 7,76 7,85 8,03 7,81
15 Elena Slagt Altis 7,76 7,94 X 7,94 8,07
16 Martje ter Doest AV Impala X 7,65 7,74 7,74 7,59
17 Lisanne Noman AV Zuidwal 7,44 7,03 7,65 7,65 7,58
18 Myrthe Dantuma AV34 6,75 7,44 7,57 7,57 7,67
19 Eva Middelkamp AV Athlos 7,55 7,34 7,07 7,55 7,80
20 Christiann... Koenraad Startbaan 6,42 7,10 7,48 7,48 7,15
21 Tess Jack CAV Energie 7,43 6,88 6,51 7,43 8,35
22 Cecilia Lima CAV Energie 7,42 6,92 6,84 7,42 7,22
23 Saskia Otten Olympus `70 7,36 7,01 6,98 7,36 7,05
24 Noah Schotman AV Salland 6,58 7,34 7,21 7,34 7,08
25 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 7,34 7,14 7,07 7,34 7,65
26 Noëlle Schalk AV Spiridon 6,79 7,22 6,94 7,22 7,10
27 Eden Brouwers PH X 6,99 6,65 6,99 7,10
28 Eline Zwagemaker SAV 5,77 6,52 6,99 6,99 6,54
29 Annemijn Kerstholt Altis 6,91 6,08 6,32 6,91 7,06
30 Sophie Le Blansch Hollandia 6,73 X 6,82 6,82 8,01
31 Floortje Overeem AV34 6,06 6,17 6,81 6,81 5,99
32 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 5,28 6,80 5,31 6,80 6,70
33 Jill Uilhoorn Fivelstreek 6,33 6,78 5,90 6,78 7,77
34 Kaitlijn v... Dongeren SAV 6,65 6,49 6,56 6,65 7,22
35 Lara van Brummelen AV34 6,50 6,31 6,59 6,59 6,57
36 Iris Mackaaij GACH 6,47 6,15 6,59 6,59 7,69
37 Floor Zebel Fortius 6,57 5,87 6,21 6,57 7,00
38 Renske de Wilde AV Gouda 6,17 6,18 6,56 6,56 7,43
39 Maud Van Bentem AV NOP 6,13 6,29 6,54 6,54 6,96
40 Mayke Ruige AV Lionitas 6,47 6,23 6,31 6,47 7,08
41 Paula Kliphuis GACH 6,40 5,92 5,97 6,40 6,54
42 Kyana Richards Altis 6,28 6,19 6,26 6,28 7,19
43 Dinisha Overvliet GACH 6,13 5,95 5,96 6,13 7,17
44 Helene di ...cchianico Tempo AV 5,80 6,06 6,12 6,12 5,40
45 Lotte Kes AKU 5,77 5,70 5,45 5,77 6,98
46 Nikki de Smit Hollandia 5,18 5,67 5,55 5,67 5,74
47 Zoe van Luijk AV `56 4,16 4,89 4,29 4,89 5,47
48 Marit Simonse AV `56 4,65 4,82 4,45 4,82 4,93

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram finale Meisjes Junior D1

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Nikki Verweij Haag 9,67 10,06 9,57 9,45 9,95 9,84 10,06 10,07
2 Anne Hoomoedt PAC 9,87 9,46 9,46 9,23 9,08 8,00 9,87 8,98
3 Manon Hoedjes AV Hera 8,64 8,87 9,29 8,09 8,75 9,25 9,29 8,54
4 Iris van Leuveren AV Nijkerk 8,82 9,25 8,84 8,42 8,85 7,05 9,25 8,78
5 Elsa Lila AV Astylos 8,90 8,45 7,98 9,21 9,19 9,16 9,21 9,17
6 Blessin UIterwijk Almere `81 8,96 8,57 7,50 8,84 9,04 8,95 9,04 8,23
7 Luna Pedemonte Olympus `70 8,13 8,19 8,21 7,26 8,11 8,90 8,90 8,18
8 Jana Nagtegaal AAV `36 7,69 7,47 8,16 7,06 7,25 7,12 8,16 8,26
9 Pien Mittertreiner Olympus `70 8,12 8,09 7,91 quit --- --- 8,12 8,76
10 Nynke Rijpma HRRR 7,64 7,89 8,01 quit --- --- 8,01 8,50
11 Florianne van Uden PAC 7,88 7,86 7,70 quit --- --- 7,88 8,28
12 Vera Lutgendorp Almere `81 7,69 7,73 7,24 quit --- --- 7,73 8,45

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D1

# Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
1 Jana Nagtegaal AAV `36 O XO O XO XXO XO XX- 1,50 1,40
2 Yara de Boer AV Lionitas XO XO XO XXX 1,40 1,50
3 Anne Hoomoedt PAC O O O O O XXO XXX 1,40 1,47
3 Juul de Reijdt AV Sprint O O O O XXO XXX 1,40 1,35
5 Vera Lutgendorp Almere `81 O O O O XXX 1,35 1,38
5 Elsa Lila AV Astylos O O O O XXX 1,35 1,40
7 Elena Slagt Altis O O O XO XO O XXX 1,35 1,30
8 Alida Tanggahma Haag O O O O O XXX 1,30 1,35
8 Yara Karelse AV `56 O O O O XXX 1,30 1,33
8 Isa van Puffelen AV34 O O O O XXX 1,30 1,40
11 Maud Van Bentem AV NOP O O O XO XXX 1,30 1,30
11 Myrthe Dantuma AV34 O O O XO XXX 1,30 1,25
11 Tessa Celine de Roos AV Lionitas O O O XO XXX 1,30 1,35
14 Alyssa Bulthuis AV Impala - XXO O XO XXX 1,30 1,30
15 Daniek Meijer AV Marvel O - O O XXX 1,25 1,30
16 Lynn Heeren GVAC O O O XO XXX 1,25 1,25
17 Lotta Zuijdgeest PAC O O O XXX 1,20 1,27
17 Kim Remijn Flevo Delta O O O - XXX 1,20 1,20
19 Suzan Taal AKU O O XO XXX 1,20 1,20
19 Martje ter Doest AV Impala XO XXX 1,20 1,40
19 Merel Dielessen Fortius O O XO XXX 1,20 1,35
22 Malin Schouten AV Hera XO O XO XXX 1,20 1,25
23 Francine V...der Stoop De Gemzen O O XXO XXX 1,20 1,25
24 Kyla Koops Heerenveen O XXX 1,10 1,25
Floortje de Jonge Startbaan DNS 1,20

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior D1

# Naam 1.701.801.90ResOBP
1 Piret Nijhoff PAC O O O 1,90 1,72
2 Roos de Vries PAC O O XXX 1,80 1,80
Elise de Jong PAC XXX DNS 1,72

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D1

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Cristy Pieter Fortius X 4,67 quit 4,67Q 4,85
2 Joan Hardon AC TION 4,22 4,51 quit 4,51Q 4,45
3 Alida Tanggahma Haag 3,68 4,45 - 4,45Q 4,11
4 Lana Broers AV Hylas 4,40 quit quit 4,40Q 4,29
5 Kris Oosterveld MPM X 4,20 4,21 4,21q 4,31
6 Anniek de Lange Fortius 4,18 4,11 4,12 4,18q 4,20
7 Elena Slagt Altis 4,05 3,98 4,03 4,05q 4,12
8 Jet Vliegen AV Statina 3,87 4,00 4,02 4,02q 3,99
9 Alyssa Bulthuis AV Impala 3,92 3,92 4,00 4,00q 3,90
10 Tess Jack CAV Energie 3,94 3,73 3,98 3,98q 4,24
11 Najila Donata PAC 3,56 3,96 3,90 3,96q 4,16
12 Roos Osse Haag 3,75 X 3,93 3,93q 4,09
13 Naomi van Berkel AKU X 3,59 3,93 3,93 4,04
14 Savienne Asikende Almere `81 3,74 3,92 3,91 3,92 4,44
15 Maud Brouwer De Gemzen 3,85 3,84 3,91 3,91 4,13
16 Mare Versluis De Liemers 3,16 3,56 3,90 3,90 3,96
17 Janne van den Berg PH 3,84 3,78 3,77 3,84 3,95
18 Manon van der Zwaard AV NOP X 3,83 3,77 3,83 4,10
19 Renske van der Steen PH X 3,81 3,79 3,81 4,05
20 Charissa Boeters AV Sparta 3,62 3,78 3,81 3,81 3,90
21 Iris van Leuveren AV Nijkerk 3,81 3,69 3,51 3,81 4,11
22 Yara Karelse AV `56 X 3,81 3,38 3,81 4,00
23 Nikki Verweij Haag 3,80 X 3,71 3,80 4,08
24 Nynke Rijpma HRRR 2,85 3,74 3,78 3,78 3,85
25 Milou van den Berg Phanos 3,69 3,71 3,71 3,71 4,10
26 Noralie Schuurman Altis 3,52 3,29 3,68 3,68 4,18
27 Sterre Heemskerk AAV `36 2,37 2,69 3,68 3,68 4,20
28 Layana Chrafih PAC 3,43 3,67 3,43 3,67 3,84
29 Femi Ayodeji AV PEC 1910 3,26 3,66 3,29 3,66 3,88
30 Edda van der Velden Rotterdam 3,65 3,59 3,18 3,65 4,11
31 Sophie Le Blansch Hollandia 3,65 X X 3,65 3,83
32 Sascha Keukenkamp Groningen 3,59 3,60 3,49 3,60 3,85
33 Francine V...der Stoop De Gemzen 3,59 3,50 3,45 3,59 3,85
34 Sanne Geurtsen HLLS 3,56 3,00 3,33 3,56 3,82
35 Suzan Taal AKU 3,54 3,41 3,49 3,54 3,95
36 Noëlle Schalk AV Spiridon X 3,40 3,54 3,54 3,95
37 Annemijn Beijer Altis 3,22 3,50 3,52 3,52 3,81
38 Sophie van...er Schoot GACH 3,46 3,50 3,35 3,50 3,88
39 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 3,14 3,47 3,12 3,47 3,85
40 Daniek Meijer AV Marvel 3,19 3,42 3,44 3,44 3,95
41 Jelke Steenbeek Altis 3,44 3,14 2,98 3,44 4,09

Uitslagen Verspringen finale Meisjes Junior D1

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Cristy Pieter Fortius 4,53 4,61 4,63 4,72 X X 4,72 4,67
2 Alida Tanggahma Haag 4,42 X 4,11 4,43 4,58 4,57 4,58 4,45
3 Joan Hardon AC TION 4,27 4,36 X 4,36 4,28 4,45 4,45 4,51
4 Lana Broers AV Hylas 3,87 4,25 4,22 X 4,41 4,43 4,43 4,40
5 Kris Oosterveld MPM 3,88 3,77 4,14 4,05 4,35 4,27 4,35 4,21
6 Anniek de Lange Fortius X 3,64 4,22 4,09 3,76 4,17 4,22 4,18
7 Jet Vliegen AV Statina 4,11 X 3,86 4,01 X 3,96 4,11 4,02
8 Roos Osse Haag 3,89 4,00 3,29 X 4,08 3,84 4,08 3,93
9 Najila Donata PAC 3,95 3,93 3,75 quit --- --- 3,95 3,96
10 Alyssa Bulthuis AV Impala 3,75 3,85 quit quit --- --- 3,85 4,00
11 Elena Slagt Altis X 3,83 3,79 quit --- --- 3,83 4,05
Tess Jack CAV Energie - - - quit