Atleten 'Meisjes Junior C2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f800m1500m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
684 Lieke Geerling AV Athlos 4x50m
--------------
685 Thyra van Diemen ARV Ilion Polshoog
MJC1 en MJ... Polshoog --------------
686 Mette van der Meer Flevo Delta 60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
MJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC1 en MJ... Polshoog -----------
687 Sandy de Does Haag Kogel
Polshoog
MJC2 - Kog...e Groep 1MJC1 en MJ... Polshoog -------------
688 Lieke Cox PAC 60m
Polshoog
MJC2 - 60mMJC1 en MJ... Polshoog -------------
689 Kristina Tergau PAC 60mH
60mH_hf
Polshoog
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC1 en MJ... Polshoog ------------
690 Sofie Thomas PAC 60mH
60mH_hf
Polshoog
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC1 en MJ... Polshoog ------------
691 Tessa Beugelink AAC 800m
1500m
MJC2 - 800mMJC2 - 1500m -------------
692 Maren de Koning AV Archeus 1500m
MJC2 - 1500m --------------
693 Rianne Breugem AV Athlos 1500m
4x50m
MJC2 - 1500m -------------
694 Janneke van Hofslot Triathlon 1500m
MJC2 - 1500m --------------
695 Fenna Heijbroek Phanos 1500m
MJC2 - 1500m --------------
696 Laura van Langen SAV 800m
1500m
MJC2 - 800mMJC2 - 1500m -------------
697 Fee Mok SAV 1500m
MJC2 - 1500m --------------
698 Jill Wanten Swift 1500m
MJC2 - 1500m --------------
699 Sindy de Bruijn AKU 60m
60m_f
60m_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve Finale ------------
700 Nadieh Meerman Almere `81 60m
60mH
Kogel
Kogel_f
MJC2 - 60mMJC2 - 60mHMJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en Finale -----------
701 Sarah van Tuijl Almere `81 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2MJC2 - Ver...en Finale -----------
702 Amara Nnadi Altis 60m
60m_hf
60mH
4x50m
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mH -----------
703 Ellis de Vries Altis 60m
4x50m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
704 Valerie Afognon ARV Ilion 60m
60mH
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
705 Denise Arisa ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve Finale ---------
706 Morgann De Jong ARV Ilion 60m
60m_hf
60mH
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 2 -----------
708 Sydney Kempers AL73 60m
Kogel
MJC2 - 60mMJC2 - Kog...e Groep 1 -------------
709 Cindy Hofstede DVTR 60m
Hoog
MJC2 - 60mMJC - Hoog 3 -------------
710 Evelien va...Houweling De Gemzen 60m
60mH
60mH_hf
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2 -----------
711 Mieke van de Pasch AV Gouda 60m
60mH
Kogel
MJC2 - 60mMJC2 - 60mHMJC2 - Kog...e Groep 1 ------------
712 Ilse Hogeveen HLLM 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2 ----------
713 Milou Kaestner HLLM 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2 -----------
714 Fleur Luttikhuizen AV Lycurgus 60m
60mH
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
715 Laura Wilde NEAV 60m
MJC2 - 60m --------------
716 Maureen Louws AV NOP 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve Finale ---------
717 Saga Liefrink AV Sparta 60m
Hoog
Ver
MJC2 - 60mMJC - Hoog 3MJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
718 Sica Verwasch AV Unitas 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2MJC2 - Ver...en Finale ----------
719 Emer Zuijlen AV Unitas 60m
60m_hf
60mH
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mH ------------
720 Marloes Bos AV Zuidwal 60m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
721 Elle van Kasteren AV34 60m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
722 Bente van der Stoel AV34 60m
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mMJC2 - Ver...e Groep 2MJC2 - Ver...en Finale ------------
723 Wisterlande Kouters DJA 60m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
724 Kira Hendriks SPWS 60m
60mH
MJC2 - 60mMJC2 - 60mH -------------
725 Jonne Rode SPWS 60m
60mH
MJC2 - 60mMJC2 - 60mH -------------
726 Strea Ajise Haag 60m
MJC2 - 60m --------------
727 Hedda van Dort Haag 60m
60m_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve Finale -------------
728 Laura Büker HAC 60m
60m_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve Finale -------------
729 Kim Brouwer HLLS 60m
60m_hf
60mH
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mH ------------
730 Myrthe Steenbeek Leiden 60m
Hoog
MJC2 - 60mMJC - Hoog 3 -------------
731 Loïs Steenbeek Leiden 60m
800m
Kogel
MJC2 - 60mMJC2 - 800mMJC2 - Kog...e Groep 1 ------------
732 Suzan Schippers MPM 60m
60m_hf
800m
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 800m ------------
733 Kenya Ramos PAC 60m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
734 Linde Sluimer PAC 60m
60mH
60mH_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve Finale ------------
735 Décheny Vreugd PAC 60m
MJC2 - 60m --------------
736 Noa Wingbermuhle PAC 60m
60m_hf
Hoog
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Hoog ------------
737 Isabel van Bokhoven PH 60m
60m_hf
4x50m
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve Finale ------------
738 Nienke Meubermans PH 60m
60m_hf
800m
4x50m
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 800m -----------
739 Daantje de Vet PH 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2 ----------
740 Ciara van Dongeren SAV 60m
60mH
MJC2 - 60mMJC2 - 60mH -------------
741 Femke Kuppens Scorpio 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve Finale ---------
742 Veerle van Son Scorpio 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve Finale -----------
743 Amber van ... Klundert Spado 60m
60mH
MJC2 - 60mMJC2 - 60mH -------------
744 Britt van ...gdenbergh Spado 60m
60m_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve Finale -------------
745 Loren Djolo Swift 60m
60m_f
60m_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve Finale ------------
746 Isa Verberne Swift 60m
60m_hf
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
747 Wies Rosenberg Tempo AV 60m
60mH
MJC2 - 60mMJC2 - 60mH -------------
748 N'ketia Seedo U-Track 60m
60m_f
60m_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve Finale ------------
749 Sandra Troost U-Track 60m
MJC2 - 60m --------------
750 Idilay Kaymaz AC TION 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1MJC2 - Ver...en Finale ----------
751 Dewi Nijrolder AV Archeus 60mH
Hoog
Ver
MJC2 - 60mHMJC - Hoog 3MJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
752 Roos Goorman DVTR 800m
60mH
MJC2 - 800mMJC2 - 60mH -------------
753 Joyce Menick HLLM 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1MJC2 - Ver...en Finale ---------
754 Anke Binnema Heerenveen 60mH
60mH_hf
Ver
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
755 Fiona de Vries AV Impala 60mH
Hoog
MJC2 - 60mHMJC2 - Hoog -------------
756 Sabrina Cruden AV Lionitas 60mH
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Kog...e Groep 1MJC2 - Kog...en FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1MJC2 - Ver...en Finale --------
757 Julia Jongejeugd NEAV 60mH
60mH_hf
Kogel
Hoog
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Kog...e Groep 1MJC2 - Hoog -----------
758 Eline Mast NEAV 800m
60mH
60mH_hf
MJC2 - 800mMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve Finale ------------
759 Linsy Heestermans AV Sprint 60mH
Ver
MJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
760 Daan de Reijdt AV Sprint 800m
60mH
60mH_hf
MJC2 - 800mMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve Finale ------------
761 Renske Idzenga AV Zuidwal 800m
60mH
Ver
MJC2 - 800mMJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
762 Chimene Van velden AV `40 60mH
MJC2 - 60mH --------------
763 Anouk van Dal DAK 60mH
60mH_hf
Ver
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
764 Britt Weerman Groningen 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
MJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Hoog -----------
765 Lizzy Arts HAC 800m
60mH
Ver
MJC2 - 800mMJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
766 Isis Hordijk HLLS 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1MJC2 - Ver...en Finale -----------
767 Nienke Overgoor HLLS 60mH
Kogel
Kogel_f
MJC2 - 60mHMJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en Finale ------------
768 Sterre van Bragt PH 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1 -----------
769 Annemiek van Iersel PH 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1MJC2 - Ver...en Finale ----------
770 Ruth Vogels Rotterdam 60mH
60mH_f
60mH_hf
MJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve Finale ------------
771 Ella Mosselman SAV 800m
60mH
60mH_hf
MJC2 - 800mMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve Finale ------------
772 Amber Slomp AAC `61 800m
Kogel
MJC2 - 800mMJC2 - Kog...e Groep 1 -------------
773 Azualjok Agok AAV `36 800m
MJC2 - 800m --------------
774 Carmen Huikeshoven Altis 800m
MJC2 - 800m --------------
775 Britt Jager Altis 800m
MJC2 - 800m --------------
776 Loïs Kok Altis 800m
MJC2 - 800m --------------
777 Puk Pouleijn Altis 800m
MJC2 - 800m --------------
778 Lara Putto AV Archeus 800m
MJC2 - 800m --------------
779 Rosa Molenberg AV Athlos 800m
4x50m
MJC2 - 800m -------------
780 Iris Bredewolt De Gemzen 800m
MJC2 - 800m --------------
781 Eva Hendriks AV Lionitas 800m
MJC2 - 800m --------------
782 Mandy Hansma AV PEC 1910 800m
MJC2 - 800m --------------
783 Joanne Lehr AV PEC 1910 800m
MJC2 - 800m --------------
784 Jasmijn Welling Startbaan 800m
MJC2 - 800m --------------
785 Naomi van Opstal Eindhoven 800m
MJC2 - 800m --------------
786 Selma Spikman Groningen 800m
MJC2 - 800m --------------
787 Denise de Does Haag 800m
MJC2 - 800m --------------
788 Rosa Ellens Haag 800m
MJC2 - 800m --------------
789 Jildou Guest Haag 800m
MJC2 - 800m --------------
790 Britt Roos HAC `63 800m
MJC2 - 800m --------------
791 Anouk van Manen MPM 800m
Ver
MJC2 - 800mMJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
792 Judith Haarsma PAC 800m
Hoog
MJC2 - 800mMJC2 - Hoog -------------
793 Demi van Mourik PAC 800m
MJC2 - 800m --------------
794 Teuntje Uiters PAC 800m
Hoog
MJC2 - 800mMJC - Hoog 3 -------------
795 Jane Wanten Swift 800m
MJC2 - 800m --------------
796 Isil Sert U-Track 800m
MJC2 - 800m --------------
797 Floor Dijkstra AAC `61 Hoog
MJC2 - Hoog --------------
798 Kim Lutgendorp Almere `81 Hoog
MJC2 - Hoog --------------
799 Franka Pouwels ARV Ilion Hoog
MJC2 - Hoog --------------
800 Floor Alessie AV Attila Kogel
Hoog
MJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Hoog -------------
801 Femke Jonker AV Hera Hoog
Ver
Ver_f
MJC - Hoog 3MJC2 - Ver...e Groep 1MJC2 - Ver...en Finale ------------
802 Lisanne Haasdijk AV Lionitas 4x50m
Hoog
MJC2 - Hoog -------------
803 Nina Borger AV Unitas Hoog
Ver
Ver_f
MJC2 - HoogMJC2 - Ver...e Groep 1MJC2 - Ver...en Finale ------------
804 Anne Zuijdgeest PAC Hoog
MJC2 - Hoog --------------
805 Simone Schouws Phanos Hoog
Ver
MJC2 - HoogMJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
806 Robin Kuller NEAV Kogel
MJC2 - Kog...e Groep 1 --------------
807 Linde van Dijken VAV 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Kog...e Groep 1MJC2 - Kog...en FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2 ----------
808 Emma Verhoeff Voorne Kogel
MJC2 - Kog...e Groep 1 --------------
809 Rozemarie Fokkema AAC `61 Kogel
Kogel_f
MJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en Finale -------------
810 Des Hatzmann De Gemzen Kogel
MJC2 - Kog...e Groep 2 --------------
811 Jessamy Roubos AV Zaanland Kogel
Kogel_f
Ver
MJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
812 Danara Stoppels Groningen Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1MJC2 - Ver...en Finale -----------
813 Hagar Bruil PAC Kogel
Kogel_f
MJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en Finale -------------
814 Meike Kroon PAC Kogel
Kogel_f
MJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en Finale -------------
815 Merel Pijnenburg PAC Kogel
Kogel_f
MJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en Finale -------------
816 Fabienne van der Tak PAC Kogel
MJC2 - Kog...e Groep 2 --------------
817 Joyce van Welie PAC Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2MJC2 - Ver...en Finale -----------
818 Pien van Berk AV Gouda Hoog
Ver
MJC - Hoog 3MJC2 - Ver...e Groep 2 -------------

Verenigingen 'Meisjes Junior C2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 1
AAC `61 AC61 3
AAV `36 AV36 1
AC TION TION 1
AKU AKU 1
Almere `81 AM81 3
Altis ALTS 6
ARV Ilion ILIO 5
Atletico `73 AL73 1
AV Archeus ARCH 3
AV Athlos ATLS 3
AV Attila ATTL 1
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Gemzen GMZN 3
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Gouda GOUD 2
AV Haarlemmermeer HLLM 3
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hera HERA 1
AV Impala IMPL 1
AV Lionitas LNTS 3
AV Lycurgus LYCG 1
AV NEA-Volharding NEAV 4
AV NOP NOP 1
AV PEC 1910 PEC 2
AV Sparta SPRT 1
AV Sprint SPRN 2
AV Startbaan STBN 1
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 3
AV Zaanland ZNLD 1
AV Zuidwal ZDWL 2
AV `34 Apeldoorn AV34 2
AV `40 AV40 1
DAK DAK 1
DJA DJA 1
EAC De Sperwers SPWS 2
Eindhoven Atletiek EHAT 1
Groningen Atletiek GRNG 3
Haag Atletiek HAAG 6
HAC HAC 2
HAC `63 HC63 1
Hellas Utrecht HLLS 3
Leiden Atletiek LATL 2
Marathon Pim Mulier MPM 2
PAC PAC 16
Phanos PHNS 2
Prins Hendrik PH 5
Rotterdam Atletiek RDAM 1
SAV SAV 4
Scorpio SCRP 2
Spado SPDO 2
Swift Atletiek SWFT 4
Tempo AV TMPO 1
U-Track UTRK 3
VAV VAV 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior C2

# Naam 60mQOBP
1 N'ketia Seedo U-Track 7,61 Q7,41 Gemeld
2 Femke Kuppens Scorpio 8,17 Q8,10 Gemeld
3 Denise Arisa ARV Ilion 8,19 Q8,25 Gemeld
4 Maureen Louws AV NOP 8,23 Q8,25 Gemeld
5 Ilse Hogeveen HLLM 8,23 Q8,28 Gemeld
6 Sica Verwasch AV Unitas 8,25 Q8,22 Gemeld
7 Noa Wingbermuhle PAC 8,32 Q8,35 Gemeld
8 Loren Djolo Swift 8,34 Q8,28 Gemeld
9 Sindy de Bruijn AKU 8,35 Q8,36 Gemeld
10 Kim Brouwer HLLS 8,39 Q8,47 Gemeld
11 Hedda van Dort Haag 8,43 Q8,44 Gemeld
12 Nienke Meubermans PH 8,44 Q8,56 Gemeld
13 Emer Zuijlen AV Unitas 8,45 Q8,71 Gemeld
14 Isabel van Bokhoven PH 8,45 Q8,50 Gemeld
15 Sarah van Tuijl Almere `81 8,46 q8,53 Gemeld
16 Daantje de Vet PH 8,46 Q8,53 Gemeld
17 Amara Nnadi Altis 8,49 Q8,51 Gemeld
18 Laura Büker HAC 8,51 Q8,71 Gemeld
19 Britt van ...gdenbergh Spado 8,56 Q8,57 Gemeld
20 Suzan Schippers MPM 8,56 Q8,52 Gemeld
21 Morgann De Jong ARV Ilion 8,57 q8,72 Gemeld
22 Linde van Dijken VAV 8,58 Q8,63 Gemeld
23 Isa Verberne Swift 8,60 q8,68 Gemeld
24 Wies Rosenberg Tempo AV 8,61 -8,41 Gemeld
25 Veerle van Son Scorpio 8,64 Q8,64 Gemeld
26 Bente van der Stoel AV34 8,64 -8,73 Gemeld
27 Evelien va...Houweling De Gemzen 8,66 -8,72 Gemeld
27 Strea Ajise Haag 8,66 -8,70 Gemeld
29 Milou Kaestner HLLM 8,67 -8,93 Gemeld
30 Fleur Luttikhuizen AV Lycurgus 8,69 -8,90 Gemeld
31 Kira Hendriks SPWS 8,73 -8,75 Gemeld
32 Ellis de Vries Altis 8,79 -8,74 Gemeld
33 Lieke Cox PAC 8,79 -8,77 Gemeld
34 Valerie Afognon ARV Ilion 8,84 -8,81 Gemeld
35 Linde Sluimer PAC 8,89 -8,78 Gemeld
36 Cindy Hofstede DVTR 8,90 -8,77 Gemeld
37 Laura Wilde NEAV 8,95 -8,32 Gemeld
38 Saga Liefrink AV Sparta 9,00 -9,20 Gemeld
39 Elle van Kasteren AV34 9,01 -9,02 Gemeld
40 Nadieh Meerman Almere `81 9,03 ---- Gemeld
41 Myrthe Steenbeek Leiden 9,05 -8,86 Gemeld
42 Kenya Ramos PAC 9,06 -9,10 Gemeld
43 Jonne Rode SPWS 9,08 -8,98 Gemeld
44 Loïs Steenbeek Leiden 9,11 -8,98 Gemeld
45 Amber van ... Klundert Spado 9,13 -9,11 Gemeld
46 Ciara van Dongeren SAV 9,29 -9,23 Gemeld
47 Mieke van de Pasch AV Gouda 9,31 -9,24 Gemeld
48 Sydney Kempers AL73 9,32 -9,24 Gemeld
49 Sandra Troost U-Track 9,68 -10,14 Gemeld
Décheny Vreugd PAC --- -8,33 Niet gemeld
Marloes Bos AV Zuidwal --- -8,99 Afgemeld
Wisterlande Kouters DJA --- -8,99 Afgemeld

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior C2

# Naam 60m_hfQQm
1 N'ketia Seedo U-Track 7,40 Q7,61 Gemeld
2 Denise Arisa ARV Ilion 8,15 Q8,19 Gemeld
3 Sica Verwasch AV Unitas 8,21 Q8,25 Gemeld
4 Femke Kuppens Scorpio 8,23 Q8,17 Gemeld
5 Sindy de Bruijn AKU 8,30 Q8,35 Gemeld
6 Maureen Louws AV NOP 8,32 Q8,23 Gemeld
6 Loren Djolo Swift 8,32 q8,34 Gemeld
8 Ilse Hogeveen HLLM 8,34 q8,23 Gemeld
9 Noa Wingbermuhle PAC 8,34 -8,32 Gemeld
10 Kim Brouwer HLLS 8,40 -8,39 Gemeld
11 Nienke Meubermans PH 8,46 -8,44 Gemeld
12 Sarah van Tuijl Almere `81 8,49 -8,46 Gemeld
13 Isabel van Bokhoven PH 8,50 -8,45 Gemeld
14 Daantje de Vet PH 8,53 -8,46 Gemeld
15 Linde van Dijken VAV 8,53 -8,58 Gemeld
16 Amara Nnadi Altis 8,55 -8,49 Gemeld
17 Hedda van Dort Haag 8,55 -8,43 Gemeld
18 Emer Zuijlen AV Unitas 8,58 -8,45 Gemeld
19 Morgann De Jong ARV Ilion 8,59 -8,57 Gemeld
20 Suzan Schippers MPM 8,62 -8,56 Gemeld
21 Laura Büker HAC 8,68 -8,51 Gemeld
22 Britt van ...gdenbergh Spado 8,70 -8,56 Gemeld
23 Veerle van Son Scorpio 8,72 -8,64 Gemeld
24 Isa Verberne Swift 8,75 -8,60 Gemeld

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior C2

# Naam 60m_fQm
1 N'ketia Seedo U-Track 7,53 7,40 Gemeld
2 Denise Arisa ARV Ilion 8,14 8,15 Gemeld
3 Sica Verwasch AV Unitas 8,17 8,21 Gemeld
4 Sindy de Bruijn AKU 8,23 8,30 Gemeld
5 Loren Djolo Swift 8,31 8,32 Gemeld
6 Femke Kuppens Scorpio 8,34 8,23 Gemeld
7 Ilse Hogeveen HLLM 8,37 8,34 Gemeld
8 Maureen Louws AV NOP 8,44 8,32 Gemeld

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C2

# Naam 800mOBP
1 Eline Mast NEAV 2:21,90 2:22,56 Gemeld
2 Rosa Ellens Haag 2:23,53 2:29,04 Gemeld
3 Laura van Langen SAV 2:23,78 2:29,60 Gemeld
4 Naomi van Opstal Eindhoven 2:27,05 2:26,48 Gemeld
5 Daan de Reijdt AV Sprint 2:27,10 2:23,34 Gemeld
6 Carmen Huikeshoven Altis 2:27,92 2:24,83 Gemeld
7 Rosa Molenberg AV Athlos 2:30,16 2:26,71 Gemeld
8 Ella Mosselman SAV 2:30,48 2:27,56 Gemeld
9 Puk Pouleijn Altis 2:30,57 2:25,12 Gemeld
10 Teuntje Uiters PAC 2:32,91 2:32,49 Gemeld
11 Selma Spikman Groningen 2:35,01 2:35,88 Gemeld
12 Azualjok Agok AAV `36 2:36,08 2:29,03 Gemeld
13 Jildou Guest Haag 2:36,54 --- Gemeld
14 Roos Goorman DVTR 2:37,50 2:41,15 Gemeld
15 Loïs Kok Altis 2:37,55 2:32,11 Gemeld
16 Suzan Schippers MPM 2:39,74 2:39,88 Gemeld
17 Tessa Beugelink AAC 2:39,75 2:30,30 Gemeld
18 Jasmijn Welling Startbaan 2:40,30 2:38,00 Gemeld
19 Britt Jager Altis 2:40,49 2:31,78 Gemeld
20 Jane Wanten Swift 2:40,98 2:32,91 Gemeld
21 Joanne Lehr AV PEC 1910 2:43,68 2:39,00 Gemeld
22 Mandy Hansma AV PEC 1910 2:47,13 2:40,00 Gemeld
23 Demi van Mourik PAC 2:48,76 2:25,81 Gemeld
24 Lara Putto AV Archeus 2:50,35 2:47,78 Gemeld
25 Renske Idzenga AV Zuidwal 2:50,56 2:48,39 Gemeld
26 Loïs Steenbeek Leiden 2:52,20 2:45,12 Gemeld
27 Amber Slomp AAC `61 2:56,55 2:46,00 Gemeld
28 Isil Sert U-Track 3:11,15 3:11,73 Gemeld
Iris Bredewolt De Gemzen DQ 2:38,31 Gemeld
Lizzy Arts HAC DNS 2:27,70 Gemeld
Nienke Meubermans PH DNS 2:40,07 Gemeld
Anouk van Manen MPM --- 2:41,04 Niet gemeld
Denise de Does Haag --- 2:24,72 Afgemeld
Judith Haarsma PAC --- 2:48,26 Afgemeld
Eva Hendriks AV Lionitas --- 2:48,41 Afgemeld
Britt Roos HAC `63 --- 2:16,83 Afgemeld

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior C2

# Naam 1500mOBP
1 Laura van Langen SAV 4:50,77 4:48,04 Gemeld
2 Fenna Heijbroek Phanos 5:02,73 5:11,17 Gemeld
3 Fee Mok SAV 5:04,93 4:47,53 Gemeld
4 Jill Wanten Swift 5:05,02 5:08,23 Gemeld
5 Janneke van Hofslot Triathlon 5:20,19 5:19,06 Gemeld
6 Tessa Beugelink AAC 5:21,15 5:15,61 Gemeld
7 Rianne Breugem AV Athlos 5:21,59 5:28,08 Gemeld
8 Maren de Koning AV Archeus 5:39,74 5:41,79 Gemeld

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior C2

# Naam 60mHQOBP
1 Ruth Vogels Rotterdam 8,92 Q8,98 Gemeld
2 Idilay Kaymaz AC TION 9,26 Q9,39 Gemeld
3 Britt Weerman Groningen 9,38 Q9,65 Gemeld
4 Maureen Louws AV NOP 9,39 Q9,33 Gemeld
5 Denise Arisa ARV Ilion 9,40 Q9,68 Gemeld
6 Sabrina Cruden AV Lionitas 9,42 Q9,57 Gemeld
7 Mette van der Meer Flevo Delta 9,48 Q9,29 Gemeld
8 Joyce Menick HLLM 9,55 Q9,83 Gemeld
9 Sofie Thomas PAC 9,59 Q9,71 Gemeld
10 Femke Kuppens Scorpio 9,59 Q9,25 Gemeld
11 Veerle van Son Scorpio 9,68 Q9,89 Gemeld
12 Kristina Tergau PAC 9,74 Q9,47 Gemeld
13 Sterre van Bragt PH 9,81 Q9,87 Gemeld
14 Ella Mosselman SAV 9,85 Q9,97 Gemeld
15 Anke Binnema Heerenveen 9,86 Q9,83 Gemeld
16 Julia Jongejeugd NEAV 9,86 Q10,03 Gemeld
17 Linde Sluimer PAC 9,88 q10,03 Gemeld
18 Annemiek van Iersel PH 9,96 q10,12 Gemeld
18 Daantje de Vet PH 9,96 Q10,12 Gemeld
20 Isis Hordijk HLLS 9,98 q9,95 Gemeld
21 Daan de Reijdt AV Sprint 10,04 Q9,97 Gemeld
22 Eline Mast NEAV 10,07 q11,64 Gemeld
23 Evelien va...Houweling De Gemzen 10,09 q10,61 Gemeld
24 Anouk van Dal DAK 10,12 q10,10 Gemeld
25 Kim Brouwer HLLS 10,15 -10,13 Gemeld
26 Emer Zuijlen AV Unitas 10,16 -10,61 Gemeld
27 Morgann De Jong ARV Ilion 10,18 -10,84 Gemeld
28 Roos Goorman DVTR 10,28 -11,22 Gemeld
29 Kira Hendriks SPWS 10,30 -10,18 Gemeld
30 Linsy Heestermans AV Sprint 10,43 -10,25 Gemeld
31 Fiona de Vries AV Impala 10,49 -10,88 Gemeld
32 Amara Nnadi Altis 10,50 -10,31 Gemeld
33 Dewi Nijrolder AV Archeus 10,62 -10,91 Gemeld
34 Fleur Luttikhuizen AV Lycurgus 10,79 -10,91 Gemeld
35 Amber van ... Klundert Spado 10,88 -11,11 Gemeld
36 Lizzy Arts HAC 10,88 -10,43 Gemeld
37 Jonne Rode SPWS 10,92 -11,23 Gemeld
38 Nadieh Meerman Almere `81 10,98 ---- Gemeld
39 Valerie Afognon ARV Ilion 11,09 -10,84 Gemeld
40 Mieke van de Pasch AV Gouda 11,13 -10,77 Gemeld
41 Ciara van Dongeren SAV 11,68 -10,84 Gemeld
42 Renske Idzenga AV Zuidwal 11,71 -13,27 Gemeld
Chimene Van velden AV `40 --- -11,52 Niet gemeld
Wies Rosenberg Tempo AV --- -10,37 Afgemeld
Nienke Overgoor HLLS --- -11,16 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior C2

# Naam 60mH_hfQQm
1 Ruth Vogels Rotterdam 8,84 Q8,92 Gemeld
2 Britt Weerman Groningen 9,08 Q9,38 Gemeld
3 Femke Kuppens Scorpio 9,11 Q9,59 Gemeld
4 Denise Arisa ARV Ilion 9,14 Q9,40 Gemeld
5 Maureen Louws AV NOP 9,28 Q9,39 Gemeld
6 Idilay Kaymaz AC TION 9,36 Q9,26 Gemeld
7 Mette van der Meer Flevo Delta 9,53 q9,48 Gemeld
8 Joyce Menick HLLM 9,53 q9,55 Gemeld
9 Kristina Tergau PAC 9,60 -9,74 Gemeld
10 Sabrina Cruden AV Lionitas 9,61 -9,42 Gemeld
11 Ella Mosselman SAV 9,64 -9,85 Gemeld
12 Sofie Thomas PAC 9,75 -9,59 Gemeld
13 Daantje de Vet PH 9,82 -9,96 Gemeld
14 Sterre van Bragt PH 9,86 -9,81 Gemeld
15 Veerle van Son Scorpio 9,91 -9,68 Gemeld
16 Isis Hordijk HLLS 9,93 -9,98 Gemeld
17 Eline Mast NEAV 9,94 -10,07 Gemeld
18 Annemiek van Iersel PH 9,96 -9,96 Gemeld
19 Anke Binnema Heerenveen 10,00 -9,86 Gemeld
20 Daan de Reijdt AV Sprint 10,01 -10,04 Gemeld
21 Linde Sluimer PAC 10,03 -9,88 Gemeld
22 Evelien va...Houweling De Gemzen 10,05 -10,09 Gemeld
23 Anouk van Dal DAK 10,18 -10,12 Gemeld
24 Julia Jongejeugd NEAV 10,82 -9,86 Gemeld

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior C2

# Naam 60mH_fQm
1 Ruth Vogels Rotterdam 8,79 8,84 Gemeld
2 Femke Kuppens Scorpio 9,02 9,11 Gemeld
3 Idilay Kaymaz AC TION 9,17 9,36 Gemeld
4 Denise Arisa ARV Ilion 9,19 9,14 Gemeld
5 Britt Weerman Groningen 9,22 9,08 Gemeld
6 Maureen Louws AV NOP 9,39 9,28 Gemeld
7 Mette van der Meer Flevo Delta 9,47 9,53 Gemeld
8 Joyce Menick HLLM 9,48 9,53 Gemeld

Uitslagen 4 x 50m Meisjes Junior C2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 PrinsHendrikmeidenMJC Prins Hendrik - MJC2 4 26,80 5
2 Altis golden girls Altis - MJC2 4 26,87 4
3 Lionitas MJC2 AV Lionitas - MJC2 4 27,91 3
4 Altis meiden C2 Altis - MJC2 4 28,48 2
5 Athlos C girls AV Athlos - MJC2 4 29,01 1

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C2

# Naam KogelQOBP
1 Danara Stoppels Groningen 11,90 Q12,53 Gemeld
2 Joyce van Welie PAC 11,37 Q12,77 Gemeld
3 Milou Kaestner HLLM 11,34 Q11,53 Gemeld
4 Sabrina Cruden AV Lionitas 11,11 Q11,27 Gemeld
5 Rozemarie Fokkema AAC `61 10,80 q10,52 Gemeld
6 Linde van Dijken VAV 10,61 q10,05 Gemeld
7 Hagar Bruil PAC 10,35 q10,86 Gemeld
8 Merel Pijnenburg PAC 10,31 q10,65 Gemeld
9 Jessamy Roubos AV Zaanland 10,20 q10,41 Gemeld
10 Nadieh Meerman Almere `81 10,15 q--- Gemeld
11 Meike Kroon PAC 10,15 q10,58 Gemeld
12 Nienke Overgoor HLLS 10,00 q9,21 Gemeld
13 Julia Jongejeugd NEAV 9,97 -10,35 Gemeld
14 Loïs Steenbeek Leiden 9,23 -9,40 Gemeld
15 Emma Verhoeff Voorne 9,21 -9,49 Gemeld
16 Mieke van de Pasch AV Gouda 9,08 -9,78 Gemeld
17 Sandy de Does Haag 8,44 -8,82 Gemeld
18 Sydney Kempers AL73 8,37 -8,90 Gemeld
19 Robin Kuller NEAV 7,41 -8,07 Gemeld
20 Amber Slomp AAC `61 7,33 -7,65 Gemeld
21 Des Hatzmann De Gemzen 7,32 -7,69 Gemeld
Fabienne van der Tak PAC --- -9,13 Afgemeld
Floor Alessie AV Attila --- -10,47 Afgemeld

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram finale Meisjes Junior C2

# Naam Kogel_fQm
1 Danara Stoppels Groningen 13,27 11,90 Gemeld
2 Joyce van Welie PAC 13,08 11,37 Gemeld
3 Milou Kaestner HLLM 12,39 11,34 Gemeld
4 Linde van Dijken VAV 10,97 10,61 Gemeld
5 Jessamy Roubos AV Zaanland 10,28 10,20 Gemeld
6 Hagar Bruil PAC 10,26 10,35 Gemeld
7 Merel Pijnenburg PAC 10,07 10,31 Gemeld
8 Nienke Overgoor HLLS 10,07 10,00 Gemeld
9 Rozemarie Fokkema AAC `61 9,88 10,80 Gemeld
10 Sabrina Cruden AV Lionitas 9,78 11,11 Gemeld
11 Nadieh Meerman Almere `81 9,74 10,15 Gemeld
12 Meike Kroon PAC 9,40 10,15 Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C2

# Naam HoogOBP
1 Nina Borger AV Unitas 1,73 1,70 Gemeld
2 Anne Zuijdgeest PAC 1,65 1,61 Gemeld
3 Britt Weerman Groningen 1,60 1,70 Gemeld
4 Franka Pouwels ARV Ilion 1,60 1,50 Gemeld
5 Floor Dijkstra AAC `61 1,55 1,55 Gemeld
6 Kim Lutgendorp Almere `81 1,50 1,58 Gemeld
7 Lisanne Haasdijk AV Lionitas 1,50 1,55 Gemeld
8 Simone Schouws Phanos 1,50 1,52 Gemeld
9 Julia Jongejeugd NEAV 1,50 1,50 Gemeld
10 Cindy Hofstede DVTR 1,45 1,40 Gemeld
11 Judith Haarsma PAC 1,45 1,47 Gemeld
12 Myrthe Steenbeek Leiden 1,40 1,45 Gemeld
12 Femke Jonker AV Hera 1,40 1,44 Gemeld
12 Noa Wingbermuhle PAC 1,40 1,51 Gemeld
12 Pien van Berk AV Gouda 1,40 1,40 Gemeld
12 Fiona de Vries AV Impala 1,40 1,55 Gemeld
17 Teuntje Uiters PAC 1,40 1,43 Gemeld
18 Dewi Nijrolder AV Archeus 1,40 1,45 Gemeld
19 Saga Liefrink AV Sparta 1,35 1,35 Gemeld
Floor Alessie AV Attila --- 1,55 Afgemeld

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior C2

# Naam PolshoogOBP
1 Thyra van Diemen ARV Ilion 3,75 3,62 Gemeld
2 Kristina Tergau PAC 3,35 3,15 Gemeld
3 Mette van der Meer Flevo Delta 2,90 3,10 Gemeld
4 Sofie Thomas PAC 2,85 2,72 Gemeld
5 Sandy de Does Haag 2,50 2,40 Gemeld
6 Lieke Cox PAC 2,40 2,32 Gemeld

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C2

# Naam VerQOBP
1 Femke Jonker AV Hera 5,09 Q4,89 Gemeld
2 Sarah van Tuijl Almere `81 5,08 Q5,19 Gemeld
3 Danara Stoppels Groningen 5,05 Q5,29 Gemeld
4 Nina Borger AV Unitas 5,01 Q5,10 Gemeld
5 Sica Verwasch AV Unitas 5,00 Q5,06 Gemeld
6 Idilay Kaymaz AC TION 4,87 q4,98 Gemeld
7 Sabrina Cruden AV Lionitas 4,84 q4,76 Gemeld
8 Joyce Menick HLLM 4,83 q4,94 Gemeld
9 Joyce van Welie PAC 4,83 q5,00 Gemeld
10 Annemiek van Iersel PH 4,75 q4,82 Gemeld
11 Bente van der Stoel AV34 4,74 q5,09 Gemeld
12 Isis Hordijk HLLS 4,74 q5,11 Gemeld
13 Ilse Hogeveen HLLM 4,69 -4,87 Gemeld
14 Linsy Heestermans AV Sprint 4,66 -4,82 Gemeld
15 Anouk van Dal DAK 4,61 -4,71 Gemeld
16 Sterre van Bragt PH 4,57 -4,72 Gemeld
17 Evelien va...Houweling De Gemzen 4,52 -4,50 Gemeld
18 Daantje de Vet PH 4,51 -4,65 Gemeld
19 Linde van Dijken VAV 4,46 -4,62 Gemeld
20 Milou Kaestner HLLM 4,46 -4,60 Gemeld
21 Ellis de Vries Altis 4,42 -4,59 Gemeld
22 Morgann De Jong ARV Ilion 4,41 -4,74 Gemeld
23 Anke Binnema Heerenveen 4,33 -4,68 Gemeld
24 Isa Verberne Swift 4,29 -4,88 Gemeld
25 Jessamy Roubos AV Zaanland 4,28 -4,58 Gemeld
26 Pien van Berk AV Gouda 4,27 -4,25 Gemeld
27 Saga Liefrink AV Sparta 4,19 -4,48 Gemeld
28 Elle van Kasteren AV34 4,17 -4,47 Gemeld
29 Renske Idzenga AV Zuidwal 4,13 -4,11 Gemeld
30 Dewi Nijrolder AV Archeus 4,11 -4,24 Gemeld
31 Lizzy Arts HAC 4,01 -4,00 Gemeld
32 Fleur Luttikhuizen AV Lycurgus 3,93 -4,02 Gemeld
33 Kenya Ramos PAC 3,92 -3,98 Gemeld
34 Valerie Afognon ARV Ilion 3,37 -4,34 Gemeld
Simone Schouws Phanos NM -4,48 Gemeld
Anouk van Manen MPM --- -4,39 Niet gemeld
Marloes Bos AV Zuidwal --- -4,26 Afgemeld
Wisterlande Kouters DJA --- -4,25 Afgemeld

Uitslagen Verspringen finale Meisjes Junior C2

# Naam Ver_fQm
1 Sarah van Tuijl Almere `81 5,21 5,08 Gemeld
2 Sica Verwasch AV Unitas 5,09 5,00 Gemeld
3 Danara Stoppels Groningen 5,05 5,05 Gemeld
4 Nina Borger AV Unitas 5,05 5,01 Gemeld
5 Idilay Kaymaz AC TION 4,97 4,87 Gemeld
6 Annemiek van Iersel PH 4,97 4,75 Gemeld
7 Femke Jonker AV Hera 4,94 5,09 Gemeld
8 Sabrina Cruden AV Lionitas 4,88 4,84 Gemeld
9 Bente van der Stoel AV34 4,85 4,74 Gemeld
10 Joyce van Welie PAC 4,79 4,83 Gemeld
11 Isis Hordijk HLLS 4,68 4,74 Gemeld
12 Joyce Menick HLLM 4,63 4,83 Gemeld