Atleten 'Meisjes Junior C1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f800m1500m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
515 Laure Roelofs Clytoneus 4x50m
--------------
516 Annemarie Gosselink AC TION 1500m
60mH
Ver
MJC1 - 1500mMJC1 - 60mH ------------
517 Marlot Groeneweg Altis 1500m
60mH
Ver
MJC1 - 1500mMJC1 - 60mH ------------
518 Anne de Jong Atledo 1500m
MJC1 - 1500m --------------
519 Luna Zimnik Clytoneus 1500m
60mH
4x50m
Ver
MJC1 - 1500mMJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 1 -----------
520 Ella van den Bosch De Gemzen 1500m
MJC1 - 1500m --------------
521 Veerle van Erp AVGM 1500m
MJC1 - 1500m --------------
523 Hannah Talstra AV Impala 1500m
MJC1 - 1500m --------------
524 Tessa van Herp AV Lycurgus 1500m
MJC1 - 1500m --------------
525 Anna Lusthof Olympus `70 1500m
Kogel
Ver
MJC1 - 1500mMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
526 Sanne van der Pijl Olympus `70 1500m
60mH
MJC1 - 1500mMJC1 - 60mH -------------
527 Mette Verbrugge AV `56 60m
1500m
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 1500m ------------
528 Bridget Konings Ciko `66 800m
1500m
MJC1 - 800mMJC1 - 1500m -------------
529 Marloes Bosman HLLS 800m
1500m
MJC1 - 800mMJC1 - 1500m -------------
530 Michelle Frowijn PAC 1500m
MJC1 - 1500m --------------
531 Marit Griep Scorpio 1500m
MJC1 - 1500m --------------
532 Daphne Zintel AAV `36 60m
Hoog
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC - Hoog 3MJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale -----------
533 Naomie Höhn Altis 60m
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2 ----------
534 Ella Lommen Altis 60m
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
535 Jetske Meijer Altis 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale ---------
536 Marit Simonse Altis 60m
60m_hf
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve Finale ------------
537 Sterre Kurpershoek AV Athlos 60m
4x50m
MJC1 - 60m -------------
538 Liselot Nekkers ATNY 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
539 Mara Donker Clytoneus 60m
4x50m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1 ------------
540 Eva van Schaik Clytoneus 60m
800m
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 800m -----------
541 Lisa van Baalen DVTR 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH -------------
542 Julia van Riswijk De Liemers 60m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 2 -------------
543 Indy Faassen Flevo Delta 60m
800m
MJC1 - 60mMJC1 - 800m -------------
544 Loïs Lessing HLLM 60m
60m_hf
800m
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 800m -----------
545 Nikki van Tienderen HLLM 60m
60mH
4x50m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 1 -----------
546 Marit Staal Heerenveen 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
547 Isa Kolle AV Hera 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en Finale -----------
548 Lianka Wit Hollandia 60m
60mH
60mH_hf
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale -----------
549 Zoë Miedema HRRR 60m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1 -------------
550 Annabel Paul AV Jahn II 60m
60m_hf
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
551 Eline Ruige AV Lionitas 60m
60m_hf
800m
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 800m -----------
552 Merel de Vries AV Lionitas 60m
4x50m
MJC1 - 60m -------------
553 Donna Aalbregt Olympus `70 60m
800m
MJC1 - 60mMJC1 - 800m -------------
554 Ellemijn Blok Olympus `70 60m
60mH
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH -----------
555 Bibienne d...Brabander Olympus `70 60m
4x50m
Kogel
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1 -----------
556 Isis Tinneveld Olympus `70 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale --------
557 Carlijn Bodde Pallas `67 60m
4x50m
MJC1 - 60m -------------
558 Kumi Hack Pallas `67 60m
Hoog
MJC1 - 60mMJC - Hoog 3 -------------
559 Floor Olthof Pallas `67 60m
4x50m
Ver
MJC1 - 60m ------------
560 Rosalie B...nenpoorte AV Salland 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH -------------
561 Siri Liefrink AV Sparta 60m
Kogel
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 2 ------------
562 Pauline Bezems AV Sprint 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH -------------
563 Femke Dam AV Sprint 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH -------------
564 Nine Fransen AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve Finale ------------
565 Romee van Dam Startbaan 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale --------
567 Amber de Roo AV `40 60m
60m_f
60m_hf
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1 -----------
568 Fenna Gelderblom AV `56 60m
60mH
4x50m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 2 -----------
569 Iza Nijsse AV `56 60m
60m_hf
60mH
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mH ----------
570 Tessa Schets AV `56 60m
800m
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 800m ------------
571 Amber Bosman CAV Energie 60m
800m
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 2 -----------
572 Steffie Seher CAV Energie 60m
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
573 Ilse Stok CAV Energie 60m
60m_hf
60mH
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 2 ----------
574 Shirley Longdon DNMC 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
575 Tessa Dielessen Fortius 60m
60mH
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Hoog ------------
576 Meike Bakker GACH 60m
Kogel
Kogel_f
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en Finale ------------
577 Rikkie Bosman GACH 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH -------------
578 Samantha Westerweel GACH 60m
60mH
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
579 Dilay Yandi GACH 60m
60m_hf
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
580 Danique Huisjes Groningen 60m
60m_hf
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
581 Nikita Nie Groningen 60m
Kogel
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
582 Brecht van der Vliet Groningen 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
583 Ama van Bussel Haag 60m
MJC1 - 60m --------------
584 Shannon Kamga Haag 60m
Kogel
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
585 Merle Büker HAC 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH -------------
586 Nori Meulendijks HAC 60m
60m_hf
800m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 800m ------------
587 Annick Koks HLLS 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH -------------
588 Maaike Meewisse HLLS 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
589 Coos Veldpaus HLLS 60m
60m_f
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve Finale ------------
590 Faya Donders Leiden 60m
60m_hf
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC - Hoog 3 ------------
591 Lianne Groenendijk Leiden 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
592 Sara Bossché PAC 60m
Polshoog
MJC1 - 60mMJC1 en MJ... Polshoog -------------
593 Klara van der Gaast PAC 60m
60mH
Polshoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 en MJ... Polshoog ------------
594 Antonia Benevento Phanos 60m
60m_hf
60mH
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 1 -----------
595 Miro Vlasman Phanos 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve Finale ---------
596 Jade Vrij Phanos 60m
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve Finale -------------
597 Katja van Eetvelt RK HAV 60m
60m_f
60m_hf
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2 -----------
598 Xenia Kroonen RK HAV 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
599 Lina Vercoulen Scopias 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Hoog ----------
600 Trijntje v... Elzakker Spado 60m
60m_f
60m_hf
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mH -----------
601 Lois Michielsen Spado 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH -------------
602 Lisanne de Vreede Swift 60m
MJC1 - 60m --------------
603 Rosella van Keulen VAV 60m
60m_f
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve Finale ------------
604 Meike Leenders VAV 60m
800m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
605 Marleen Baas AC TION 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale ---------
606 Eva Kroon Altis 800m
60mH
MJC1 - 800mMJC1 - 60mH -------------
607 Marinka Schuurman Altis 60mH
60mH_hf
4x50m
Polshoog
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 en MJ... PolshoogMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale ---------
608 Elka Wybenga Altis 60mH
4x50m
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - Hoog ------------
609 Jaybre Wau Maastricht 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en Finale ----------
610 Hanna van Baast AV Attila 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale ----------
611 Babs Koeman AV Haarlem 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale ----------
612 Christel Philipsen AV Hera 60mH
Kogel
Kogel_f
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en Finale ------------
613 Romée de Best HRRR 60mH
60mH_hf
Kogel
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale ----------
614 Marije Brouwer HRRR 60mH
Kogel
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 2MJC - Hoog 3 ------------
615 Deveny Huver AV NOP 60mH
Kogel
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
616 Frederiek Dekker Olympus `70 800m
60mH
60mH_hf
4x50m
MJC1 - 800mMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale -----------
617 Bijou Leto AV Sprint 60mH
60mH_hf
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
618 Mikki Lips AV Sprint 60mH
60mH_hf
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
619 Carlijn Mols AV Unitas 800m
60mH
60mH_hf
MJC1 - 800mMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale ------------
620 Eline Brouwer DEM 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2 -----------
621 Zoë Lammertink DEM 60mH
4x50m
Ver
MJC1 - 60mH ------------
622 Lynn van der Meij DEM 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2 -----------
623 Moos van Gendt Eindhoven 60mH
MJC1 - 60mH --------------
624 Esmee Douma Groningen 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale ----------
625 Ava Meijerink Haag 60mH
60mH_hf
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Hoog ------------
626 Britt de Blaauw PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale ----------
627 Romee Hermse PAC 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale ----------
628 Kika de Vos PAC 800m
60mH
MJC1 - 800mMJC1 - 60mH -------------
629 Lara Smits SV Noordkop 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Hoog ----------
630 Eva Tops Tempo AV 60mH
Kogel
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 1 -------------
631 Pearl Lodder Typhoon 60mH
Kogel
Kogel_f
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en Finale ------------
632 Fenna Achterberg VAV 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Hoog -----------
633 Suus van Schaik VAV 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1 -----------
634 Maud van Beest AAV `36 800m
MJC1 - 800m --------------
635 Jona Kuijt Almere `81 800m
Polshoog
Ver
MJC1 - 800mMJC1 en MJ... PolshoogMJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
636 Indy de Blaauw AV Aquilo 800m
MJC1 - 800m --------------
637 Pipp Pauzenga Castricum 800m
Kogel
MJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 2 -------------
638 Mare Frauenfelder AV Cifla 800m
MJC1 - 800m --------------
639 Lieke Hoogsteen AV Cifla 800m
MJC1 - 800m --------------
640 Tessa Molenaar Olympus `70 800m
Kogel
MJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 2 -------------
641 Kore Hengeveld Pallas `67 800m
4x50m
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
642 Tessa Harbrink AV PEC 1910 800m
MJC1 - 800m --------------
643 Dione Schipper Start `78 800m
MJC1 - 800m --------------
644 Celine van...erikhuize Climax 800m
MJC1 - 800m --------------
645 Danique Schram DEM 800m
4x50m
Kogel
MJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 1 ------------
646 Fleur Boender Eindhoven 800m
Ver
MJC1 - 800m -------------
647 Noa Snijders Eindhoven 800m
MJC1 - 800m --------------
648 Myrte Van der Schoot GACH 800m
MJC1 - 800m --------------
649 Noortje Huitema Groningen 800m
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
650 Tiba Miran Groningen 800m
MJC1 - 800m --------------
651 Emily van der Hoeff PAC 800m
Polshoog
Ver
MJC1 - 800mMJC1 en MJ... Polshoog ------------
652 Marloes Buijs Phanos 800m
MJC1 - 800m --------------
653 Bieke Schipperen Scorpio 800m
MJC1 - 800m --------------
654 Puk Terpstra Tempo AV 800m
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
655 Maud van S...rtensdijk Voorne 800m
MJC1 - 800m --------------
656 Mathilda Way Castricum Hoog
Ver
MJC1 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
658 Isa Hartjes Ciko `66 Hoog
MJC1 - Hoog --------------
659 Dorine van Leeuwen Climax Hoog
MJC1 - Hoog --------------
660 Joanne Schaap PH Kogel
Kogel_f
Hoog
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en FinaleMJC - Hoog 3 ------------
661 Eva van Mook THOR Hoog
MJC1 - Hoog --------------
662 Tharissa Palma AAC Kogel
Kogel_f
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
663 Isabel Kerstholt Altis Kogel
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 1 -------------
664 Silke de Haas DEM Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 1 --------------
665 Mila Nijsse GACH Kogel
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 1 -------------
666 Maartje R...senschoon GVAC Kogel
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
667 Lisanne Boot HLLS Kogel
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 1 -------------
668 Lotte Haest Spado Kogel
Kogel_f
Polshoog
MJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 en MJ... Polshoog ------------
669 Isabel Eversen Tempo AV Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 1 --------------
670 Anna Jebose AAC Kogel
Kogel_f
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en Finale -------------
671 Tula Frijters Pallas `67 4x50m
Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 2 -------------
672 Anne Bijpost AV Rijssen Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 2 --------------
673 Emma Beekman AV34 Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 2 --------------
674 Lizelotte Bouvy Haag Kogel
Kogel_f
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en Finale -------------
675 Emma Kamer HLLS Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 2 --------------
676 Leonie Mariën HLLS Kogel
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
677 Laura Varona Perez Leiden Kogel
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
678 Marit Speerstra PAC Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 2 --------------
679 Maaike van Rijswijk CAV Energie 4x50m
Hoog
Ver
MJC - Hoog 3MJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
680 Noortje Knoll Groningen Ver
MJC1 - Ver...e Groep 1 --------------
681 Cindy Jansen Spado Polshoog
MJC1 en MJ... Polshoog --------------
682 Daphne Lambregts Spado Polshoog
MJC1 en MJ... Polshoog --------------
683 Yasmine Aden Pallas `67 Hoog
MJC - Hoog 3 --------------

Verenigingen 'Meisjes Junior C1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 2
AAV `36 AV36 2
AC TION TION 2
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 9
Atledo ATLD 1
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV Aquilo AQLO 1
AV Athlos ATLS 1
AV Atletics Nijverdal ATNY 1
AV Attila ATTL 1
AV Castricum CSTR 2
AV Cifla CFLA 2
AV Clytoneus CLYT 4
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV De Gemzen GMZN 1
AV De Liemers LMRS 1
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Haarlem HRLM 1
AV Haarlemmermeer HLLM 2
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hera HERA 2
AV Hollandia HLLD 1
AV Horror Sneek HRRR 3
AV Impala IMPL 1
AV Jahn II JAHN 1
AV Lionitas LNTS 2
AV Lycurgus LYCG 1
AV NOP NOP 1
AV Olympus `70 OL70 8
AV Pallas `67 PL67 6
AV PEC 1910 PEC 1
AV Rijssen RSSN 1
AV Salland SLLN 1
AV Sparta SPRT 1
AV Sprint SPRN 5
AV Start `78 ST78 1
AV Startbaan STBN 1
AV Unitas UNTS 1
AV `34 Apeldoorn AV34 1
AV `40 AV40 1
AV `56 AV56 4
CAV Energie ENRG 4
Ciko `66 CIKO 2
Climax CLMX 2
DEM DEM 5
Dynamica ADSV DNMC 1
Eindhoven Atletiek EHAT 3
Fortius FORT 1
GAC Hilversum GACH 6
Groningen Atletiek GRNG 7
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 4
HAC HAC 2
Hellas Utrecht HLLS 7
Leiden Atletiek LATL 3
PAC PAC 8
Phanos PHNS 4
Prins Hendrik PH 1
RK HAV RKHV 2
Scopias Atletiek SCPS 1
Scorpio SCRP 2
Spado SPDO 5
SV Noordkop NRDK 1
Swift Atletiek SWFT 1
Tempo AV TMPO 3
THOR THOR 1
Typhoon TPHN 1
VAV VAV 4
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior C1

# Naam 60mQOBP
1 Miro Vlasman Phanos 8,03 Q7,91 Gemeld
2 Rosella van Keulen VAV 8,12 Q8,03 Gemeld
3 Coos Veldpaus HLLS 8,16 Q8,25 Gemeld
4 Katja van Eetvelt RK HAV 8,18 Q8,17 Gemeld
5 Trijntje v... Elzakker Spado 8,27 Q8,24 Gemeld
6 Romee van Dam Startbaan 8,28 Q8,30 Gemeld
7 Amber de Roo AV `40 8,33 Q8,25 Gemeld
8 Nine Fransen AV Sprint 8,35 Q8,34 Gemeld
9 Dilay Yandi GACH 8,39 Q8,30 Gemeld
10 Annabel Paul AV Jahn II 8,50 Q8,42 Gemeld
11 Nori Meulendijks HAC 8,51 Q8,53 Gemeld
12 Lina Vercoulen Scopias 8,51 Q8,57 Gemeld
13 Jetske Meijer Altis 8,51 Q8,57 Gemeld
14 Faya Donders Leiden 8,55 Q8,43 Gemeld
15 Eline Ruige AV Lionitas 8,56 Q8,66 Gemeld
16 Iza Nijsse AV `56 8,58 q8,78 Gemeld
17 Danique Huisjes Groningen 8,59 Q8,67 Gemeld
18 Jade Vrij Phanos 8,60 Q8,68 Gemeld
19 Loïs Lessing HLLM 8,61 q8,55 Gemeld
20 Marit Simonse Altis 8,64 Q8,53 Gemeld
21 Isa Kolle AV Hera 8,66 Q8,60 Gemeld
22 Ilse Stok CAV Energie 8,66 q8,75 Gemeld
23 Isis Tinneveld Olympus `70 8,67 Q8,46 Gemeld
24 Antonia Benevento Phanos 8,68 Q8,52 Gemeld
25 Merel de Vries AV Lionitas 8,71 -9,03 Gemeld
26 Samantha Westerweel GACH 8,72 -8,81 Gemeld
27 Sterre Kurpershoek AV Athlos 8,73 -8,60 Gemeld
28 Nikita Nie Groningen 8,73 -8,60 Gemeld
29 Femke Dam AV Sprint 8,75 -9,08 Gemeld
30 Daphne Zintel AAV `36 8,77 -8,80 Gemeld
31 Rosalie B...nenpoorte AV Salland 8,77 -8,50 Gemeld
32 Steffie Seher CAV Energie 8,81 -8,78 Gemeld
33 Klara van der Gaast PAC 8,81 -8,83 Gemeld
34 Tessa Dielessen Fortius 8,86 -8,90 Gemeld
35 Meike Leenders VAV 8,94 -8,98 Gemeld
36 Lianka Wit Hollandia 8,95 -8,98 Gemeld
37 Lisanne de Vreede Swift 8,95 -8,94 Gemeld
38 Floor Olthof Pallas `67 8,96 -8,94 Gemeld
39 Xenia Kroonen RK HAV 8,98 -8,60 Gemeld
40 Naomie Höhn Altis 9,02 -8,91 Gemeld
41 Donna Aalbregt Olympus `70 9,09 -9,09 Gemeld
42 Lianne Groenendijk Leiden 9,11 -8,68 Gemeld
43 Nikki van Tienderen HLLM 9,13 -8,80 Gemeld
44 Siri Liefrink AV Sparta 9,13 -9,16 Gemeld
45 Bibienne d...Brabander Olympus `70 9,15 -8,91 Gemeld
46 Pauline Bezems AV Sprint 9,15 -8,99 Gemeld
47 Marit Staal Heerenveen 9,18 -9,06 Gemeld
48 Ellemijn Blok Olympus `70 9,23 -9,00 Gemeld
49 Amber Bosman CAV Energie 9,23 -8,74 Gemeld
50 Liselot Nekkers ATNY 9,26 -8,69 Gemeld
50 Lisa van Baalen DVTR 9,26 -8,96 Gemeld
Sara Bossché PAC DNF -8,44 Gemeld
Indy Faassen Flevo Delta --- -9,15 Niet gemeld
Ama van Bussel Haag --- -7,83 Afgemeld
Maaike Meewisse HLLS --- -9,16 Afgemeld
Shirley Longdon DNMC --- -8,42 Afgemeld
Tessa Schets AV `56 --- -9,16 Afgemeld
Fenna Gelderblom AV `56 --- -9,04 Afgemeld
Julia van Riswijk De Liemers --- -8,79 Afgemeld
Brecht van der Vliet Groningen --- -8,29 Afgemeld
Meike Bakker GACH --- -9,53 Afgewezen
Rikkie Bosman GACH --- -9,38 Afgewezen
Ella Lommen Altis --- -9,24 Afgewezen
Mara Donker Clytoneus --- -9,65 Afgewezen
Eva van Schaik Clytoneus --- -9,21 Afgewezen
Shannon Kamga Haag --- -9,20 Afgewezen
Annick Koks HLLS --- -9,22 Afgewezen
Mette Verbrugge AV `56 --- -9,41 Afgewezen
Merle Büker HAC --- -9,25 Afgewezen
Lois Michielsen Spado --- -9,80 Afgewezen
Zoë Miedema HRRR --- -9,60 Afgewezen
Carlijn Bodde Pallas `67 --- -9,17 Afgewezen
Kumi Hack Pallas `67 --- -9,85 Afgewezen

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior C1

# Naam 60m_hfQQm
1 Rosella van Keulen VAV 8,05 Q8,12 Gemeld
2 Miro Vlasman Phanos 8,08 Q8,03 Gemeld
3 Coos Veldpaus HLLS 8,21 Q8,16 Gemeld
4 Katja van Eetvelt RK HAV 8,25 Q8,18 Gemeld
5 Amber de Roo AV `40 8,25 Q8,33 Gemeld
6 Nine Fransen AV Sprint 8,32 Q8,35 Gemeld
7 Trijntje v... Elzakker Spado 8,34 q8,27 Gemeld
8 Romee van Dam Startbaan 8,35 q8,28 Gemeld
9 Annabel Paul AV Jahn II 8,49 -8,50 Gemeld
10 Jetske Meijer Altis 8,50 -8,51 Gemeld
11 Dilay Yandi GACH 8,51 -8,39 Gemeld
12 Nori Meulendijks HAC 8,59 -8,51 Gemeld
13 Iza Nijsse AV `56 8,61 -8,58 Gemeld
14 Lina Vercoulen Scopias 8,61 -8,51 Gemeld
15 Faya Donders Leiden 8,63 -8,55 Gemeld
16 Jade Vrij Phanos 8,63 -8,60 Gemeld
17 Ilse Stok CAV Energie 8,64 -8,66 Gemeld
18 Isis Tinneveld Olympus `70 8,64 -8,67 Gemeld
19 Loïs Lessing HLLM 8,69 -8,61 Gemeld
20 Antonia Benevento Phanos 8,71 -8,68 Gemeld
21 Danique Huisjes Groningen 8,71 -8,59 Gemeld
22 Marit Simonse Altis 8,72 -8,64 Gemeld
23 Isa Kolle AV Hera 8,78 -8,66 Gemeld
24 Eline Ruige AV Lionitas 8,79 -8,56 Gemeld

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior C1

# Naam 60m_fQm
1 Miro Vlasman Phanos 7,96 8,08 Gemeld
2 Rosella van Keulen VAV 8,06 8,05 Gemeld
3 Coos Veldpaus HLLS 8,20 8,21 Gemeld
4 Katja van Eetvelt RK HAV 8,26 8,25 Gemeld
5 Amber de Roo AV `40 8,30 8,25 Gemeld
6 Trijntje v... Elzakker Spado 8,36 8,34 Gemeld
7 Nine Fransen AV Sprint 8,41 8,32 Gemeld
8 Romee van Dam Startbaan 8,56 8,35 Gemeld

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C1

# Naam 800mOBP
1 Celine van...erikhuize Climax 2:25,97 2:27,43 Gemeld
2 Tiba Miran Groningen 2:26,30 2:27,41 Gemeld
3 Bieke Schipperen Scorpio 2:27,36 2:23,79 Gemeld
4 Lieke Hoogsteen AV Cifla 2:27,83 2:29,04 Gemeld
5 Dione Schipper Start `78 2:28,21 2:29,33 Gemeld
6 Maud van Beest AAV `36 2:29,82 2:24,36 Gemeld
7 Maud van S...rtensdijk Voorne 2:30,72 2:36,90 Gemeld
8 Meike Leenders VAV 2:33,42 2:26,31 Gemeld
9 Bridget Konings Ciko `66 2:34,86 2:27,80 Gemeld
10 Mare Frauenfelder AV Cifla 2:35,21 2:34,33 Gemeld
11 Danique Schram DEM 2:36,35 2:33,30 Gemeld
12 Indy de Blaauw AV Aquilo 2:39,01 2:38,78 Gemeld
13 Kika de Vos PAC 2:39,27 2:34,88 Gemeld
14 Loïs Lessing HLLM 2:41,18 2:31,31 Gemeld
15 Eline Ruige AV Lionitas 2:41,94 2:34,88 Gemeld
16 Tessa Harbrink AV PEC 1910 2:42,48 2:40,15 Gemeld
17 Fleur Boender Eindhoven 2:44,81 2:43,71 Gemeld
18 Indy Faassen Flevo Delta 2:45,61 2:53,46 Gemeld
19 Noa Snijders Eindhoven 2:45,88 2:45,55 Gemeld
20 Carlijn Mols AV Unitas 2:46,16 2:32,27 Gemeld
21 Puk Terpstra Tempo AV 2:46,23 2:48,30 Gemeld
22 Tessa Schets AV `56 2:48,01 2:39,60 Gemeld
23 Eva Kroon Altis 2:48,62 2:41,78 Gemeld
24 Kore Hengeveld Pallas `67 2:49,22 2:41,71 Gemeld
25 Jona Kuijt Almere `81 2:49,24 3:03,00 Gemeld
26 Emily van der Hoeff PAC 2:50,42 2:46,81 Gemeld
27 Pipp Pauzenga Castricum 2:50,60 --- Gemeld
28 Marloes Bosman HLLS 2:52,98 2:53,91 Gemeld
29 Nori Meulendijks HAC 2:53,10 2:17,66 Gemeld
30 Donna Aalbregt Olympus `70 2:53,96 2:54,75 Gemeld
31 Marloes Buijs Phanos 2:56,67 2:50,03 Gemeld
32 Tessa Molenaar Olympus `70 3:01,72 2:52,39 Gemeld
Amber Bosman CAV Energie DNS 2:20,06 Gemeld
Noortje Huitema Groningen DNF 2:29,88 Gemeld
Myrte Van der Schoot GACH --- 2:19,61 Afgemeld
Eva van Schaik Clytoneus --- 3:08,93 Afgemeld
Frederiek Dekker Olympus `70 --- 2:34,44 Afgemeld

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior C1

# Naam 1500mOBP
1 Michelle Frowijn PAC 5:08,48 5:03,73 Gemeld
2 Bridget Konings Ciko `66 5:09,93 5:13,35 Gemeld
3 Anne de Jong Atledo 5:10,22 5:07,84 Gemeld
4 Marit Griep Scorpio 5:13,13 5:15,49 Gemeld
5 Hannah Talstra AV Impala 5:18,31 5:20,66 Gemeld
6 Tessa van Herp AV Lycurgus 5:22,03 5:13,76 Gemeld
7 Marlot Groeneweg Altis 5:35,78 5:29,86 Gemeld
8 Ella van den Bosch De Gemzen 5:36,13 5:58,00 Gemeld
9 Veerle van Erp AVGM 5:36,16 5:19,70 Gemeld
10 Anna Lusthof Olympus `70 5:39,51 5:26,07 Gemeld
11 Luna Zimnik Clytoneus 5:40,53 5:41,84 Gemeld
12 Mette Verbrugge AV `56 5:53,92 5:54,10 Gemeld
13 Marloes Bosman HLLS 6:01,08 5:51,08 Gemeld
14 Sanne van der Pijl Olympus `70 6:04,24 6:12,23 Gemeld
15 Annemarie Gosselink AC TION 6:04,52 5:51,60 Gemeld

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior C1

# Naam 60mHQOBP
1 Marleen Baas AC TION 9,10 Q9,17 Gemeld
2 Fenna Achterberg VAV 9,32 Q9,33 Gemeld
3 Miro Vlasman Phanos 9,34 Q9,39 Gemeld
4 Britt de Blaauw PAC 9,40 Q9,72 Gemeld
5 Hanna van Baast AV Attila 9,47 Q9,44 Gemeld
6 Jaybre Wau Maastricht 9,50 Q9,77 Gemeld
7 Marinka Schuurman Altis 9,68 Q9,77 Gemeld
8 Suus van Schaik VAV 9,69 Q9,69 Gemeld
9 Romee van Dam Startbaan 9,82 Q9,70 Gemeld
10 Eline Brouwer DEM 9,83 Q9,98 Gemeld
11 Esmee Douma Groningen 9,85 Q9,86 Gemeld
12 Bijou Leto AV Sprint 9,93 Q10,19 Gemeld
13 Frederiek Dekker Olympus `70 10,02 Q9,95 Gemeld
14 Ava Meijerink Haag 10,05 Q9,99 Gemeld
15 Lina Vercoulen Scopias 10,07 Q10,00 Gemeld
16 Carlijn Mols AV Unitas 10,09 Q10,23 Gemeld
17 Babs Koeman AV Haarlem 10,11 Q10,29 Gemeld
17 Mikki Lips AV Sprint 10,11 Q9,94 Gemeld
19 Isis Tinneveld Olympus `70 10,12 q10,37 Gemeld
20 Lynn van der Meij DEM 10,14 Q10,22 Gemeld
21 Romee Hermse PAC 10,15 Q10,46 Gemeld
22 Lara Smits SV Noordkop 10,21 Q9,96 Gemeld
23 Romée de Best HRRR 10,23 q10,47 Gemeld
24 Lianka Wit Hollandia 10,27 q10,15 Gemeld
25 Rosalie B...nenpoorte AV Salland 10,28 -10,46 Gemeld
26 Kika de Vos PAC 10,32 -10,54 Gemeld
27 Elka Wybenga Altis 10,34 -10,83 Gemeld
28 Femke Dam AV Sprint 10,36 -10,79 Gemeld
29 Klara van der Gaast PAC 10,42 -10,64 Gemeld
30 Christel Philipsen AV Hera 10,47 -10,37 Gemeld
31 Pearl Lodder Typhoon 10,68 -10,84 Gemeld
32 Nikki van Tienderen HLLM 10,77 -11,17 Gemeld
33 Annemarie Gosselink AC TION 10,86 -11,09 Gemeld
34 Eva Tops Tempo AV 10,87 -10,77 Gemeld
35 Marije Brouwer HRRR 10,94 -11,74 Gemeld
36 Tessa Dielessen Fortius 10,96 -10,80 Gemeld
37 Ellemijn Blok Olympus `70 10,98 -10,77 Gemeld
38 Ilse Stok CAV Energie 11,01 -11,15 Gemeld
39 Moos van Gendt Eindhoven 11,09 -10,98 Gemeld
40 Fenna Gelderblom AV `56 11,12 -11,33 Gemeld
41 Lisa van Baalen DVTR 11,22 -11,90 Gemeld
42 Eva Kroon Altis 11,45 -11,81 Gemeld
43 Rikkie Bosman GACH 11,50 -11,40 Gemeld
44 Zoë Lammertink DEM 11,53 -11,86 Gemeld
45 Luna Zimnik Clytoneus 11,67 -11,75 Gemeld
46 Merle Büker HAC 11,73 -11,51 Gemeld
47 Samantha Westerweel GACH 11,89 -13,29 Gemeld
48 Marlot Groeneweg Altis 11,97 -12,28 Gemeld
49 Iza Nijsse AV `56 12,12 -12,13 Gemeld
50 Sanne van der Pijl Olympus `70 12,35 -12,58 Gemeld
51 Pauline Bezems AV Sprint 12,51 -12,17 Gemeld
52 Lois Michielsen Spado 16,36 -12,64 Gemeld
53 Antonia Benevento Phanos 17,10 -10,41 Gemeld
Annick Koks HLLS --- -10,60 Niet gemeld
Deveny Huver AV NOP --- -11,52 Afgemeld
Trijntje v... Elzakker Spado --- -9,38 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior C1

# Naam 60mH_hfQQm
1 Marleen Baas AC TION 9,10 Q9,10 Gemeld
2 Fenna Achterberg VAV 9,19 Q9,32 Gemeld
3 Miro Vlasman Phanos 9,30 Q9,34 Gemeld
4 Hanna van Baast AV Attila 9,37 Q9,47 Gemeld
5 Britt de Blaauw PAC 9,48 Q9,40 Gemeld
6 Esmee Douma Groningen 9,59 q9,85 Gemeld
7 Jaybre Wau Maastricht 9,59 Q9,50 Gemeld
8 Suus van Schaik VAV 9,76 q9,69 Gemeld
9 Marinka Schuurman Altis 9,76 -9,68 Gemeld
10 Ava Meijerink Haag 9,77 -10,05 Gemeld
11 Frederiek Dekker Olympus `70 10,00 -10,02 Gemeld
12 Lina Vercoulen Scopias 10,08 -10,07 Gemeld
13 Eline Brouwer DEM 10,12 -9,83 Gemeld
14 Bijou Leto AV Sprint 10,15 -9,93 Gemeld
15 Lianka Wit Hollandia 10,16 -10,27 Gemeld
15 Carlijn Mols AV Unitas 10,16 -10,09 Gemeld
17 Babs Koeman AV Haarlem 10,17 -10,11 Gemeld
18 Romee Hermse PAC 10,18 -10,15 Gemeld
19 Lara Smits SV Noordkop 10,19 -10,21 Gemeld
20 Mikki Lips AV Sprint 10,20 -10,11 Gemeld
21 Romee van Dam Startbaan 10,25 -9,82 Gemeld
22 Romée de Best HRRR 10,29 -10,23 Gemeld
23 Isis Tinneveld Olympus `70 10,44 -10,12 Gemeld
24 Lynn van der Meij DEM 10,61 -10,14 Gemeld

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior C1

# Naam 60mH_fQm
1 Marleen Baas AC TION 9,09 9,10 Gemeld
2 Fenna Achterberg VAV 9,23 9,19 Gemeld
3 Miro Vlasman Phanos 9,32 9,30 Gemeld
4 Hanna van Baast AV Attila 9,48 9,37 Gemeld
5 Britt de Blaauw PAC 9,55 9,48 Gemeld
6 Esmee Douma Groningen 9,64 9,59 Gemeld
7 Suus van Schaik VAV 9,75 9,76 Gemeld
8 Jaybre Wau Maastricht 9,84 9,59 Gemeld

Uitslagen 4 x 50m Meisjes Junior C1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 DEM Girls DEM - MJC1 4 27,88 7
2 Westland Girls AV Olympus `70 - MJC1 4 28,09 6
3 Team AV56 AV `56 - MJC1 4 28,20 5
4 Flits CAV Energie - MJC1 4 28,23 4
5 De vier musketiers AV Pallas `67 - MJC1 4 29,26 3
6 Team Clytoneus AV Clytoneus - MJC1 4 30,24 2
7 AVH meiden AV Haarlemmermeer - MJC1 4 37,27 1

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C1

# Naam KogelQOBP
1 Isa Kolle AV Hera 11,86 Q12,31 Gemeld
2 Lara Smits SV Noordkop 10,78 Q10,30 Gemeld
3 Lotte Haest Spado 10,65 Q12,04 Gemeld
4 Pearl Lodder Typhoon 10,47 Q13,15 Gemeld
4 Jaybre Wau Maastricht 10,47 Q11,70 Gemeld
6 Christel Philipsen AV Hera 10,37 Q12,45 Gemeld
7 Anna Jebose AAC 10,15 Q10,28 Gemeld
8 Lizelotte Bouvy Haag 10,08 Q11,40 Gemeld
9 Naomie Höhn Altis 10,05 Q11,90 Gemeld
10 Meike Bakker GACH 9,91 q11,70 Gemeld
11 Joanne Schaap PH 9,86 q9,92 Gemeld
12 Tharissa Palma AAC 9,53 q9,42 Gemeld
13 Nikita Nie Groningen 9,52 -10,26 Gemeld
14 Shannon Kamga Haag 9,44 -9,42 Gemeld
15 Lisanne Boot HLLS 9,20 -8,84 Gemeld
16 Emma Beekman AV34 9,16 -9,29 Gemeld
17 Bibienne d...Brabander Olympus `70 9,15 -10,55 Gemeld
18 Romée de Best HRRR 9,07 -9,12 Gemeld
19 Marit Speerstra PAC 8,97 -9,41 Gemeld
20 Eva Tops Tempo AV 8,93 -9,21 Gemeld
21 Isabel Eversen Tempo AV 8,89 -10,10 Gemeld
22 Laura Varona Perez Leiden 8,87 -10,34 Gemeld
23 Tessa Molenaar Olympus `70 8,77 -10,88 Gemeld
24 Maartje R...senschoon GVAC 8,70 -9,33 Gemeld
25 Jetske Meijer Altis 8,46 -8,93 Gemeld
26 Fenna Gelderblom AV `56 8,24 -9,62 Gemeld
27 Anne Bijpost AV Rijssen 8,14 -10,66 Gemeld
28 Marije Brouwer HRRR 8,08 -8,32 Gemeld
29 Silke de Haas DEM 8,02 -9,57 Gemeld
30 Tula Frijters Pallas `67 8,00 -9,71 Gemeld
31 Siri Liefrink AV Sparta 7,96 -7,55 Gemeld
32 Nikki van Tienderen HLLM 7,88 -7,73 Gemeld
33 Zoë Miedema HRRR 7,77 -7,80 Gemeld
34 Danique Schram DEM 7,68 -10,19 Gemeld
35 Mila Nijsse GACH 7,39 -8,57 Gemeld
36 Emma Kamer HLLS 7,34 -9,14 Gemeld
37 Anna Lusthof Olympus `70 7,25 -8,85 Gemeld
38 Pipp Pauzenga Castricum 7,22 ---- Gemeld
39 Mara Donker Clytoneus 7,10 -8,30 Gemeld
40 Leonie Mariën HLLS 6,77 -6,64 Gemeld
41 Isabel Kerstholt Altis 6,74 -8,58 Gemeld
Deveny Huver AV NOP --- -8,88 Afgemeld
Julia van Riswijk De Liemers --- -9,12 Afgemeld

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram finale Meisjes Junior C1

# Naam Kogel_fQm
1 Isa Kolle AV Hera 12,54 11,86 Gemeld
2 Lotte Haest Spado 11,92 10,65 Gemeld
3 Jaybre Wau Maastricht 11,48 10,47 Gemeld
4 Lara Smits SV Noordkop 10,92 10,78 Gemeld
5 Christel Philipsen AV Hera 10,79 10,37 Gemeld
6 Anna Jebose AAC 10,79 10,15 Gemeld
7 Naomie Höhn Altis 10,56 10,05 Gemeld
8 Pearl Lodder Typhoon 10,44 10,47 Gemeld
9 Tharissa Palma AAC 9,76 9,53 Gemeld
10 Lizelotte Bouvy Haag 9,66 10,08 Gemeld
11 Joanne Schaap PH 9,42 9,86 Gemeld
12 Meike Bakker GACH 9,18 9,91 Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C1

# Naam HoogOBP
1 Fenna Achterberg VAV 1,60 1,60 Gemeld
2 Marleen Baas AC TION 1,60 1,63 Gemeld
3 Eva van Mook THOR 1,55 1,55 Gemeld
4 Tessa Dielessen Fortius 1,55 1,50 Gemeld
5 Babs Koeman AV Haarlem 1,50 1,47 Gemeld
5 Elka Wybenga Altis 1,50 1,50 Gemeld
5 Romee Hermse PAC 1,50 1,52 Gemeld
5 Isa Hartjes Ciko `66 1,50 1,55 Gemeld
9 Dorine van Leeuwen Climax 1,50 1,50 Gemeld
10 Lara Smits SV Noordkop 1,45 1,60 Gemeld
11 Marije Brouwer HRRR 1,45 1,45 Gemeld
12 Daphne Zintel AAV `36 1,45 1,42 Gemeld
13 Joanne Schaap PH 1,45 1,45 Gemeld
14 Lina Vercoulen Scopias 1,40 1,50 Gemeld
15 Ava Meijerink Haag 1,40 1,52 Gemeld
16 Maaike van Rijswijk CAV Energie 1,35 1,40 Gemeld
17 Mathilda Way Castricum 1,30 1,50 Gemeld
Faya Donders Leiden --- --- Afgemeld
Yasmine Aden Pallas `67 --- 1,30 Afgemeld
Kumi Hack Pallas `67 --- 1,35 Afgemeld

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior C1

# Naam PolshoogOBP
1 Lotte Haest Spado 3,25 3,24 Gemeld
2 Sara Bossché PAC 2,65 2,62 Gemeld
3 Cindy Jansen Spado 2,50 2,25 Gemeld
4 Klara van der Gaast PAC 2,30 2,32 Gemeld
5 Daphne Lambregts Spado 2,30 2,51 Gemeld
6 Emily van der Hoeff PAC 2,10 2,10 Gemeld
7 Jona Kuijt Almere `81 2,00 1,80 Gemeld
Marinka Schuurman Altis --- 2,07 Afgemeld

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C1

# Naam VerQOBP
1 Marleen Baas AC TION 5,16 Q5,36 Gemeld
2 Esmee Douma Groningen 5,04 Q5,14 Gemeld
3 Britt de Blaauw PAC 4,95 Q5,22 Gemeld
4 Hanna van Baast AV Attila 4,94 Q5,05 Gemeld
5 Romee van Dam Startbaan 4,85 Q4,87 Gemeld
6 Marinka Schuurman Altis 4,78 q4,81 Gemeld
7 Jetske Meijer Altis 4,77 q4,69 Gemeld
8 Babs Koeman AV Haarlem 4,70 q4,95 Gemeld
9 Romée de Best HRRR 4,70 q4,61 Gemeld
10 Romee Hermse PAC 4,68 q4,67 Gemeld
11 Isis Tinneveld Olympus `70 4,67 q4,66 Gemeld
12 Daphne Zintel AAV `36 4,66 q4,61 Gemeld
13 Eline Brouwer DEM 4,54 -4,63 Gemeld
14 Dilay Yandi GACH 4,53 -4,76 Gemeld
15 Amber de Roo AV `40 4,51 -4,80 Gemeld
16 Steffie Seher CAV Energie 4,49 -4,46 Gemeld
17 Lynn van der Meij DEM 4,49 -4,46 Gemeld
18 Katja van Eetvelt RK HAV 4,47 -4,59 Gemeld
19 Annabel Paul AV Jahn II 4,39 -4,52 Gemeld
20 Mikki Lips AV Sprint 4,37 -4,53 Gemeld
21 Noortje Huitema Groningen 4,37 -4,44 Gemeld
22 Nikita Nie Groningen 4,35 -4,72 Gemeld
23 Puk Terpstra Tempo AV 4,34 -4,30 Gemeld
24 Anna Lusthof Olympus `70 4,26 -4,37 Gemeld
25 Maartje R...senschoon GVAC 4,25 -4,62 Gemeld
26 Danique Huisjes Groningen 4,21 -4,34 Gemeld
27 Antonia Benevento Phanos 4,18 -4,61 Gemeld
28 Bijou Leto AV Sprint 4,17 -4,30 Gemeld
29 Meike Leenders VAV 4,16 -4,38 Gemeld
30 Xenia Kroonen RK HAV 4,01 -4,44 Gemeld
31 Tharissa Palma AAC 4,00 -4,47 Gemeld
32 Noortje Knoll Groningen 4,00 -4,36 Gemeld
33 Samantha Westerweel GACH 3,97 -4,53 Gemeld
34 Suus van Schaik VAV 3,93 -4,70 Gemeld
35 Luna Zimnik Clytoneus 3,88 -4,30 Gemeld
36 Lianne Groenendijk Leiden 3,83 -4,43 Gemeld
37 Mathilda Way Castricum 3,81 -4,35 Gemeld
38 Liselot Nekkers ATNY 3,58 -4,38 Gemeld
Naomie Höhn Altis NM -4,55 Gemeld
Amber Bosman CAV Energie DNS -4,31 Gemeld
Leonie Mariën HLLS