Categorie 'Meisjes Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 13
Categorie afkorting: MPA1
Berekeningswijze: Pupillen A - Meisjes
Meerkamp:
  • 60 meter ( 9 pogingen )
  • 60 meter horden ( 9 pogingen )
  • Slingeren ( 9 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 9 pogingen )
  • Verspringen ( 9 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Verenigingen 'Meisjes Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atletiek Maastricht MSTR 3
    AV Achilles Top ATOP 4
    AV Caesar CAES 1
    AV Unitas UNTS 1
    AVON AVON 3
    STB STB 1

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    Naam Team 60m60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    Anna Coerver MPA2 - STB Team 13 10,9 12,4 12,50 12,50 2,90 226 107
    Anne Paulssen MPA1 - STB Team 13 10,5 12,8 12,00 12,50 2,85 225 114
    Anne Kuijpers MPA2 - AVON Team 13 11,4 13,5 13,00 16,50 3,00 219 51
    Audrey Reijnen MPA2 - STB Team 13 11,3 13,6 11,50 13,00 2,45 182 0
    Bram Houben JPA2 - AV Unitas Team 16 --- --- --- --- DNS 0 0
    Carlijn Mols MPA2 - ATOP Team 15 9,4 10,5 21,50 19,50 3,70 399 399
    Casper Janssen JPA2 - AV Unitas Team 12 10,5 13,1 12,00 17,00 3,10 212 47
    Collin Krauweel JPA1 - AV Unitas Team 16 10,8 13,7 11,50 16,00 3,15 195 96
    Dette Hofman MPA2 - AV Unitas Team 16 10,2 13,7 15,00 17,00 3,15 260 260
    Eline Prickaerts MPA2 - Maastricht Team 14 10,4 11,8 14,50 23,50 3,00 302 238
    Falco Aarts JPA2 - Maastricht Team 14 9,7 11,1 12,50 23,00 3,20 285 246
    Femke Dassen MPA1 - AVON Team 13 14,1 18,6 8,50 11,50 1,55 56 0
    Floortje Eijkmans MPA1 - ATOP Team 15 11,0 11,6 14,50 17,50 2,80 261 167
    Hannah Kling MPA1 - AVON Team 13 11,4 13,8 9,50 9,00 2,50 155 0
    Ilse Donners MPA2 - AVON Team 13 10,0 10,7 13,00 20,00 3,50 328 328
    Imke Hoogeboom MPA2 - STB Team 13 10,8 11,6 14,50 20,00 2,90 279 279
    Iris van den Heuvel MPA2 - Maastricht Team 14 10,1 11,4 12,00 23,00 3,55 322 279
    Jaybre Wau MPA2 - Maastricht Team 14 --- --- --- --- DNS 0 0
    Jelle Klomp JPA1 - STB Team 13 11,1 13,1 12,00 17,50 2,60 188 0
    Jente Hofman MPA2 - ATOP Team 15 10,2 12,0 15,00 15,00 3,15 279 248
    Jenthe Mulken van MPA1 - AV Caesar Team 12 12,0 13,9 12,00 16,50 2,25 173 0
    Jip van den Heuvel JPA2 - Maastricht Team 14 --- --- --- --- DNS 0 0
    Jip Keiren JPA1 - AV Unitas Team 12 11,0 11,6 14,50 26,00 3,00 262 155
    Jorben Eijpe JPA1 - AV Unitas Team 16 11,1 13,9 16,00 20,50 2,15 196 100
    Jurre Veldhuijsen JPA2 - AV Unitas Team 12 11,9 14,5 10,50 14,00 2,40 135 0
    Kasper Wessels JPA2 - AV Unitas Team 16 10,8 11,9 14,00 19,50 2,95 235 145
    Kiki van Lieshout MPA2 - Maastricht Team 14 10,9 14,5 14,00 16,00 2,40 200 53
    Lasse Maas JPA1 - ATOP Team 15 11,5 12,0 14,50 11,00 2,75 190 0
    Lenny Hermans JPA2 - AV Unitas Team 12 9,9 10,7 16,00 22,00 3,00 292 292
    Lieke Feron MPA1 - AVON Team 13 10,0 11,5 17,00 19,50 3,00 314 314
    Lisa Blokzijl MPA1 - AV Unitas Team 12 11,1 12,2 12,00 14,00 2,65 220 0
    Luca Broers JPA1 - ATOP Team 15 10,9 13,1 14,50 19,50 3,10 222 41
    Lucas Koolen JPA2 - ATOP Team 15 9,3 10,6 19,50 24,00 3,35 343 343
    Luna Bodelier MPA1 - ATOP Team 15 10,1 12,1 11,50 18,50 3,00 271 231
    Malte Cremers JPA2 - AV Unitas Team 16 10,1 10,9 21,00 29,50 3,25 341 341
    Margreet de Vilder MPA1 - Maastricht Team 14 10,4 14,1 13,00 14,50 2,75 218 91
    Marit Bremers MPA2 - AV Unitas Team 16 9,4 10,4 14,50 20,50 3,50 360 360
    Marle Leushuis MPA1 - Maastricht Team 14 10,1 11,9 13,00 15,50 2,70 261 139
    Martine Herberichs MPA1 - ATOP Team 15 11,1 12,5 11,00 10,00 2,20 182 0
    Maureen Mols MPA1 - ATOP Team 15 10,6 12,1 13,50 12,50 3,00 246 160
    Maxime Visser MPA2 - Maastricht Team 14 9,8 12,0 15,00 22,50 2,60 300 197
    Merijn Bremers JPA1 - AV Unitas Team 16 9,1 11,8 12,50 13,50 3,10 255 194
    Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 14 --- --- --- --- DNS 0 0
    Olivier Spierts JPA1 - STB Team 13 10,6 12,9 16,00 28,00 2,50 251 177
    Robin Bisschops JPA1 - AV Unitas Team 12 9,7 10,3 16,50 19,00 3,65 317 317
    Ruben Hermans JPA2 - Maastricht Team 14 9,8 11,3 17,50 28,50 3,25 322 322
    Sjoerd Hodiamont JPA2 - AV Unitas Team 12 9,5 10,7 12,50 18,00 3,20 279 204
    Timo Kaanen JPA1 - AV Unitas Team 12 10,1 10,7 14,50 21,50 2,60 268 235
    Tom Schmit JPA2 - ATOP Team 15 --- --- --- --- --- 0 0
    Tom Weegels JPA2 - STB Team 13 12,2 14,2 16,00 20,00 2,55 181 98
    Tycho Devoi JPA1 - AV Unitas Team 16 --- --- --- --- DNS 0 0
    Yannick Fredrix JPA1 - AV Unitas Team 12 9,9 10,9 15,00 24,00 3,00 291 247

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anna Coerver MPA2 - STB Team 13 10,9 --- 52
    Anne Paulssen MPA1 - STB Team 13 10,5 --- 62
    Anne Kuijpers MPA2 - AVON Team 13 11,4 --- 42
    Audrey Reijnen MPA2 - STB Team 13 11,3 --- 44
    Bram Houben JPA2 - AV Unitas Team 16 --- ---
    Carlijn Mols MPA2 - ATOP Team 15 9,4 --- 91
    Casper Janssen JPA2 - AV Unitas Team 12 10,5 --- 54
    Collin Krauweel JPA1 - AV Unitas Team 16 10,8 --- 47
    Dette Hofman MPA2 - AV Unitas Team 16 10,2 --- 69
    Eline Prickaerts MPA2 - Maastricht Team 14 10,4 --- 64
    Falco Aarts JPA2 - Maastricht Team 14 9,7 --- 72
    Femke Dassen MPA1 - AVON Team 13 14,1 --- 3
    Floortje Eijkmans MPA1 - ATOP Team 15 11,0 --- 50
    Hannah Kling MPA1 - AVON Team 13 11,4 --- 42
    Ilse Donners MPA2 - AVON Team 13 10,0 --- 74
    Imke Hoogeboom MPA2 - STB Team 13 10,8 --- 55
    Iris van den Heuvel MPA2 - Maastricht Team 14 10,1 --- 72
    Jaybre Wau MPA2 - Maastricht Team 14 --- ---
    Jelle Klomp JPA1 - STB Team 13 11,1 --- 42
    Jente Hofman MPA2 - ATOP Team 15 10,2 --- 69
    Jenthe Mulken van MPA1 - AV Caesar Team 12 12,0 --- 30
    Jip van den Heuvel JPA2 - Maastricht Team 14 --- ---
    Jip Keiren JPA1 - AV Unitas Team 12 11,0 --- 44
    Jorben Eijpe JPA1 - AV Unitas Team 16 11,1 --- 42
    Jurre Veldhuijsen JPA2 - AV Unitas Team 12 11,9 --- 28
    Kasper Wessels JPA2 - AV Unitas Team 16 10,8 --- 47
    Kiki van Lieshout MPA2 - Maastricht Team 14 10,9 --- 52
    Lasse Maas JPA1 - ATOP Team 15 11,5 --- 34
    Lenny Hermans JPA2 - AV Unitas Team 12 9,9 --- 67
    Lieke Feron MPA1 - AVON Team 13 10,0 --- 74
    Lisa Blokzijl MPA1 - AV Unitas Team 12 11,1 --- 48
    Luca Broers JPA1 - ATOP Team 15 10,9 --- 45
    Lucas Koolen JPA2 - ATOP Team 15 9,3 --- 82
    Luna Bodelier MPA1 - ATOP Team 15 10,1 --- 72
    Malte Cremers JPA2 - AV Unitas Team 16 10,1 --- 62
    Margreet de Vilder MPA1 - Maastricht Team 14 10,4 --- 64
    Marit Bremers MPA2 - AV Unitas Team 16 9,4 --- 91
    Marle Leushuis MPA1 - Maastricht Team 14 10,1 --- 72
    Martine Herberichs MPA1 - ATOP Team 15 11,1 --- 48
    Maureen Mols MPA1 - ATOP Team 15 10,6 --- 59
    Maxime Visser MPA2 - Maastricht Team 14 9,8 --- 80
    Merijn Bremers JPA1 - AV Unitas Team 16 9,1 --- 87
    Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 14 --- ---
    Olivier Spierts JPA1 - STB Team 13 10,6 --- 52
    Robin Bisschops JPA1 - AV Unitas Team 12 9,7 --- 72
    Ruben Hermans JPA2 - Maastricht Team 14 9,8 --- 69
    Sjoerd Hodiamont JPA2 - AV Unitas Team 12 9,5 --- 77
    Timo Kaanen JPA1 - AV Unitas Team 12 10,1 --- 62
    Tom Schmit JPA2 - ATOP Team 15 --- ---
    Tom Weegels JPA2 - STB Team 13 12,2 --- 23
    Tycho Devoi JPA1 - AV Unitas Team 16 --- ---
    Yannick Fredrix JPA1 - AV Unitas Team 12 9,9 --- 67

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anna Coerver MPA2 - STB Team 13 12,4 --- 59
    Anne Paulssen MPA1 - STB Team 13 12,8 --- 52
    Anne Kuijpers MPA2 - AVON Team 13 13,5 --- 42
    Audrey Reijnen MPA2 - STB Team 13 13,6 --- 40
    Bram Houben JPA2 - AV Unitas Team 16 --- ---
    Carlijn Mols MPA2 - ATOP Team 15 10,5 --- 93
    Casper Janssen JPA2 - AV Unitas Team 12 13,1 --- 41
    Collin Krauweel JPA1 - AV Unitas Team 16 13,7 --- 34
    Dette Hofman MPA2 - AV Unitas Team 16 13,7 --- 39
    Eline Prickaerts MPA2 - Maastricht Team 14 11,8 --- 69
    Falco Aarts JPA2 - Maastricht Team 14 11,1 --- 71
    Femke Dassen MPA1 - AVON Team 13 18,6 --- 0
    Floortje Eijkmans MPA1 - ATOP Team 15 11,6 --- 72
    Hannah Kling MPA1 - AVON Team 13 13,8 --- 38
    Ilse Donners MPA2 - AVON Team 13 10,7 --- 89
    Imke Hoogeboom MPA2 - STB Team 13 11,6 --- 72
    Iris van den Heuvel MPA2 - Maastricht Team 14 11,4 --- 76
    Jaybre Wau MPA2 - Maastricht Team 14 --- ---
    Jelle Klomp JPA1 - STB Team 13 13,1 --- 41
    Jente Hofman MPA2 - ATOP Team 15 12,0 --- 65
    Jenthe Mulken van MPA1 - AV Caesar Team 12 13,9 --- 36
    Jip van den Heuvel JPA2 - Maastricht Team 14 --- ---
    Jip Keiren JPA1 - AV Unitas Team 12 11,6 --- 63
    Jorben Eijpe JPA1 - AV Unitas Team 16 13,9 --- 32
    Jurre Veldhuijsen JPA2 - AV Unitas Team 12 14,5 --- 25
    Kasper Wessels JPA2 - AV Unitas Team 16 11,9 --- 58
    Kiki van Lieshout MPA2 - Maastricht Team 14 14,5 --- 29
    Lasse Maas JPA1 - ATOP Team 15 12,0 --- 57
    Lenny Hermans JPA2 - AV Unitas Team 12 10,7 --- 77
    Lieke Feron MPA1 - AVON Team 13 11,5 --- 74
    Lisa Blokzijl MPA1 - AV Unitas Team 12 12,2 --- 62
    Luca Broers JPA1 - ATOP Team 15 13,1 --- 41
    Lucas Koolen JPA2 - ATOP Team 15 10,6 --- 79
    Luna Bodelier MPA1 - ATOP Team 15 12,1 --- 64
    Malte Cremers JPA2 - AV Unitas Team 16 10,9 --- 74
    Margreet de Vilder MPA1 - Maastricht Team 14 14,1 --- 34
    Marit Bremers MPA2 - AV Unitas Team 16 10,4 --- 95
    Marle Leushuis MPA1 - Maastricht Team 14 11,9 --- 67
    Martine Herberichs MPA1 - ATOP Team 15 12,5 --- 57
    Maureen Mols MPA1 - ATOP Team 15 12,1 --- 64
    Maxime Visser MPA2 - Maastricht Team 14 12,0 --- 65
    Merijn Bremers JPA1 - AV Unitas Team 16 11,8 --- 60
    Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 14 --- ---
    Olivier Spierts JPA1 - STB Team 13 12,9 --- 44
    Robin Bisschops JPA1 - AV Unitas Team 12 10,3 --- 84
    Ruben Hermans JPA2 - Maastricht Team 14 11,3 --- 67
    Sjoerd Hodiamont JPA2 - AV Unitas Team 12 10,7 --- 77
    Timo Kaanen JPA1 - AV Unitas Team 12 10,7 --- 77
    Tom Schmit JPA2 - ATOP Team 15 --- ---
    Tom Weegels JPA2 - STB Team 13 14,2 --- 28
    Tycho Devoi JPA1 - AV Unitas Team 16 --- ---
    Yannick Fredrix JPA1 - AV Unitas Team 12 10,9 --- 74

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anna Coerver MPA2 - STB Team 13 12,50 --- 45
    Anne Paulssen MPA1 - STB Team 13 12,00 --- 43
    Anne Kuijpers MPA2 - AVON Team 13 13,00 --- 48
    Audrey Reijnen MPA2 - STB Team 13 11,50 --- 40
    Bram Houben JPA2 - AV Unitas Team 16 --- ---
    Carlijn Mols MPA2 - ATOP Team 15 21,50 --- 93
    Casper Janssen JPA2 - AV Unitas Team 12 12,00 --- 37
    Collin Krauweel JPA1 - AV Unitas Team 16 11,50 --- 35
    Dette Hofman MPA2 - AV Unitas Team 16 15,00 --- 58
    Eline Prickaerts MPA2 - Maastricht Team 14 14,50 --- 55
    Falco Aarts JPA2 - Maastricht Team 14 12,50 --- 39
    Femke Dassen MPA1 - AVON Team 13 8,50 --- 25
    Floortje Eijkmans MPA1 - ATOP Team 15 14,50 --- 55
    Hannah Kling MPA1 - AVON Team 13 9,50 --- 30
    Ilse Donners MPA2 - AVON Team 13 13,00 --- 48
    Imke Hoogeboom MPA2 - STB Team 13 14,50 --- 55
    Iris van den Heuvel MPA2 - Maastricht Team 14 12,00 --- 43
    Jaybre Wau MPA2 - Maastricht Team 14 --- ---
    Jelle Klomp JPA1 - STB Team 13 12,00 --- 37
    Jente Hofman MPA2 - ATOP Team 15 15,00 --- 58
    Jenthe Mulken van MPA1 - AV Caesar Team 12 12,00 --- 43
    Jip van den Heuvel JPA2 - Maastricht Team 14 --- ---
    Jip Keiren JPA1 - AV Unitas Team 12 14,50 --- 48
    Jorben Eijpe JPA1 - AV Unitas Team 16 16,00 --- 55
    Jurre Veldhuijsen JPA2 - AV Unitas Team 12 10,50 --- 30
    Kasper Wessels JPA2 - AV Unitas Team 16 14,00 --- 46
    Kiki van Lieshout MPA2 - Maastricht Team 14 14,00 --- 53
    Lasse Maas JPA1 - ATOP Team 15 14,50 --- 48
    Lenny Hermans JPA2 - AV Unitas Team 12 16,00 --- 55
    Lieke Feron MPA1 - AVON Team 13 17,00 --- 68
    Lisa Blokzijl MPA1 - AV Unitas Team 12 12,00 --- 43
    Luca Broers JPA1 - ATOP Team 15 14,50 --- 48
    Lucas Koolen JPA2 - ATOP Team 15 19,50 --- 71
    Luna Bodelier MPA1 - ATOP Team 15 11,50 --- 40
    Malte Cremers JPA2 - AV Unitas Team 16 21,00 --- 78
    Margreet de Vilder MPA1 - Maastricht Team 14 13,00 --- 48
    Marit Bremers MPA2 - AV Unitas Team 16 14,50 --- 55
    Marle Leushuis MPA1 - Maastricht Team 14 13,00 --- 48
    Martine Herberichs MPA1 - ATOP Team 15 11,00 --- 38
    Maureen Mols MPA1 - ATOP Team 15 13,50 --- 50
    Maxime Visser MPA2 - Maastricht Team 14 15,00 --- 58
    Merijn Bremers JPA1 - AV Unitas Team 16 12,50 --- 39
    Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 14 --- ---
    Olivier Spierts JPA1 - STB Team 13 16,00 --- 55
    Robin Bisschops JPA1 - AV Unitas Team 12 16,50 --- 57
    Ruben Hermans JPA2 - Maastricht Team 14 17,50 --- 62
    Sjoerd Hodiamont JPA2 - AV Unitas Team 12 12,50 --- 39
    Timo Kaanen JPA1 - AV Unitas Team 12 14,50 --- 48
    Tom Schmit JPA2 - ATOP Team 15 --- ---
    Tom Weegels JPA2 - STB Team 13 16,00 --- 55
    Tycho Devoi JPA1 - AV Unitas Team 16 --- ---
    Yannick Fredrix JPA1 - AV Unitas Team 12 15,00 --- 50

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anna Coerver MPA2 - STB Team 13 12,50 --- 22
    Anne Paulssen MPA1 - STB Team 13 12,50 --- 22
    Anne Kuijpers MPA2 - AVON Team 13 16,50 --- 36
    Audrey Reijnen MPA2 - STB Team 13 13,00 --- 24
    Bram Houben JPA2 - AV Unitas Team 16 --- ---
    Carlijn Mols MPA2 - ATOP Team 15 19,50 --- 47
    Casper Janssen JPA2 - AV Unitas Team 12 17,00 --- 33
    Collin Krauweel JPA1 - AV Unitas Team 16 16,00 --- 30
    Dette Hofman MPA2 - AV Unitas Team 16 17,00 --- 38
    Eline Prickaerts MPA2 - Maastricht Team 14 23,50 --- 63
    Falco Aarts JPA2 - Maastricht Team 14 23,00 --- 53
    Femke Dassen MPA1 - AVON Team 13 11,50 --- 18
    Floortje Eijkmans MPA1 - ATOP Team 15 17,50 --- 40
    Hannah Kling MPA1 - AVON Team 13 9,00 --- 10
    Ilse Donners MPA2 - AVON Team 13 20,00 --- 49
    Imke Hoogeboom MPA2 - STB Team 13 20,00 --- 49
    Iris van den Heuvel MPA2 - Maastricht Team 14 23,00 --- 61
    Jaybre Wau MPA2 - Maastricht Team 14 --- ---
    Jelle Klomp JPA1 - STB Team 13 17,50 --- 35
    Jente Hofman MPA2 - ATOP Team 15 15,00 --- 31
    Jenthe Mulken van MPA1 - AV Caesar Team 12 16,50 --- 36
    Jip van den Heuvel JPA2 - Maastricht Team 14 --- ---
    Jip Keiren JPA1 - AV Unitas Team 12 26,00 --- 63
    Jorben Eijpe JPA1 - AV Unitas Team 16 20,50 --- 45
    Jurre Veldhuijsen JPA2 - AV Unitas Team 12 14,00 --- 24
    Kasper Wessels JPA2 - AV Unitas Team 16 19,50 --- 41
    Kiki van Lieshout MPA2 - Maastricht Team 14 16,00 --- 34
    Lasse Maas JPA1 - ATOP Team 15 11,00 --- 14
    Lenny Hermans JPA2 - AV Unitas Team 12 22,00 --- 49
    Lieke Feron MPA1 - AVON Team 13 19,50 --- 47
    Lisa Blokzijl MPA1 - AV Unitas Team 12 14,00 --- 27
    Luca Broers JPA1 - ATOP Team 15 19,50 --- 41
    Lucas Koolen JPA2 - ATOP Team 15 24,00 --- 56
    Luna Bodelier MPA1 - ATOP Team 15 18,50 --- 44
    Malte Cremers JPA2 - AV Unitas Team 16 29,50 --- 75
    Margreet de Vilder MPA1 - Maastricht Team 14 14,50 --- 29
    Marit Bremers MPA2 - AV Unitas Team 16 20,50 --- 51
    Marle Leushuis MPA1 - Maastricht Team 14 15,50 --- 33
    Martine Herberichs MPA1 - ATOP Team 15 10,00 --- 13
    Maureen Mols MPA1 - ATOP Team 15 12,50 --- 22
    Maxime Visser MPA2 - Maastricht Team 14 22,50 --- 59
    Merijn Bremers JPA1 - AV Unitas Team 16 13,50 --- 22
    Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 14 --- ---
    Olivier Spierts JPA1 - STB Team 13 28,00 --- 70
    Robin Bisschops JPA1 - AV Unitas Team 12 19,00 --- 40
    Ruben Hermans JPA2 - Maastricht Team 14 28,50 --- 72
    Sjoerd Hodiamont JPA2 - AV Unitas Team 12 18,00 --- 36
    Timo Kaanen JPA1 - AV Unitas Team 12 21,50 --- 48
    Tom Schmit JPA2 - ATOP Team 15 --- ---
    Tom Weegels JPA2 - STB Team 13 20,00 --- 43
    Tycho Devoi JPA1 - AV Unitas Team 16 --- ---
    Yannick Fredrix JPA1 - AV Unitas Team 12 24,00 --- 56

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil A

    Naam Team Res OBPPunten totaal
    Anna Coerver MPA2 - STB Team 13 2,90 --- 48
    Anne Paulssen MPA1 - STB Team 13 2,85 --- 46
    Anne Kuijpers MPA2 - AVON Team 13 3,00 --- 51
    Audrey Reijnen MPA2 - STB Team 13 2,45 --- 34
    Bram Houben JPA2 - AV Unitas Team 16 DNS --- 0
    Carlijn Mols MPA2 - ATOP Team 15 3,70 --- 75
    Casper Janssen JPA2 - AV Unitas Team 12 3,10 --- 47
    Collin Krauweel JPA1 - AV Unitas Team 16 3,15 --- 49
    Dette Hofman MPA2 - AV Unitas Team 16 3,15 --- 56
    Eline Prickaerts MPA2 - Maastricht Team 14 3,00 --- 51
    Falco Aarts JPA2 - Maastricht Team 14 3,20 --- 50
    Femke Dassen MPA1 - AVON Team 13 1,55 --- 10
    Floortje Eijkmans MPA1 - ATOP Team 15 2,80 --- 44
    Hannah Kling MPA1 - AVON Team 13 2,50 --- 35
    Ilse Donners MPA2 - AVON Team 13 3,50 --- 68
    Imke Hoogeboom MPA2 - STB Team 13 2,90 --- 48
    Iris van den Heuvel MPA2 - Maastricht Team 14 3,55 --- 70
    Jaybre Wau MPA2 - Maastricht Team 14 DNS --- 0
    Jelle Klomp JPA1 - STB Team 13 2,60 --- 33
    Jente Hofman MPA2 - ATOP Team 15 3,15 --- 56
    Jenthe Mulken van MPA1 - AV Caesar Team 12 2,25 --- 28
    Jip van den Heuvel JPA2 - Maastricht Team 14 DNS --- 0
    Jip Keiren JPA1 - AV Unitas Team 12 3,00 --- 44
    Jorben Eijpe JPA1 - AV Unitas Team 16 2,15 --- 22
    Jurre Veldhuijsen JPA2 - AV Unitas Team 12 2,40 --- 28
    Kasper Wessels JPA2 - AV Unitas Team 16 2,95 --- 43
    Kiki van Lieshout MPA2 - Maastricht Team 14 2,40 --- 32
    Lasse Maas JPA1 - ATOP Team 15 2,75 --- 37
    Lenny Hermans JPA2 - AV Unitas Team 12 3,00 --- 44
    Lieke Feron MPA1 - AVON Team 13 3,00 --- 51
    Lisa Blokzijl MPA1 - AV Unitas Team 12 2,65 --- 40
    Luca Broers JPA1 - ATOP Team 15 3,10 --- 47
    Lucas Koolen JPA2 - ATOP Team 15 3,35 --- 55
    Luna Bodelier MPA1 - ATOP Team 15 3,00 --- 51
    Malte Cremers JPA2 - AV Unitas Team 16 3,25 --- 52
    Margreet de Vilder MPA1 - Maastricht Team 14 2,75 --- 43
    Marit Bremers MPA2 - AV Unitas Team 16 3,50 --- 68
    Marle Leushuis MPA1 - Maastricht Team 14 2,70 --- 41
    Martine Herberichs MPA1 - ATOP Team 15 2,20 --- 26
    Maureen Mols MPA1 - ATOP Team 15 3,00 --- 51
    Maxime Visser MPA2 - Maastricht Team 14 2,60 --- 38
    Merijn Bremers JPA1 - AV Unitas Team 16 3,10 --- 47
    Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 14 DNS --- 0
    Olivier Spierts JPA1 - STB Team 13 2,50 --- 30
    Robin Bisschops JPA1 - AV Unitas Team 12 3,65 --- 64
    Ruben Hermans JPA2 - Maastricht Team 14 3,25 --- 52
    Sjoerd Hodiamont JPA2 - AV Unitas Team 12 3,20 --- 50
    Timo Kaanen JPA1 - AV Unitas Team 12 2,60 --- 33
    Tom Schmit JPA2 - ATOP Team 15 --- ---
    Tom Weegels JPA2 - STB Team 13 2,55 --- 32
    Tycho Devoi JPA1 - AV Unitas Team 16 DNS --- 0
    Yannick Fredrix JPA1 - AV Unitas Team 12 3,00 --- 44

    Uitslagen Teamestafette Pupil A

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 14 (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA2 11 3:00,4 239
    2 Team 16 (Team-est) AV Unitas - JPA2 9 3:03,1 227
    3 Team 15 (Team-est) AV Achilles Top - JPA2 10 3:03,3 226
    4 Team 12 (Team-est) - JPA2 10 3:05,2 218
    5 Team 13 (Team-est) - JPA2 12 3:16,7 173