Categorie 'Meisjes Junior D2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 50
Categorie afkorting: MJD2
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 60 meter halve finale
  • 1 x 60 meter finale
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 60 meter horden (76cm) finale
  • 3 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 10 x Hoogspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D2'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:40 60mH Uitslagen
    12:20 1000m Uitslagen
    14:00 60mH_f Uitslagen
    14:10 Hoog
    hoog 1
    Uitslagen
    15:15 60m Uitslagen
    15:50 Kogel
    ring 1
    Uitslagen
    16:40 60m_hf Uitslagen
    17:20 60m_f Uitslagen


    Tijdschema

    11:40u17:23u
    Meisjes Junior D2
    60mH
    1000m
    Hoog - hoog 1
    60m
    Kogel - ring 1
    60m_hf

    Atleten 'Meisjes Junior D2'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f1000m60mH60mH_fKogelHoog
    3 Jade Linthorst AKU 60m
    60m_hf
    60mH
    Kogel
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - 60mHMJD2 - KogelMJD2 - Hoog ---
    10 Marith Scherpenberg Almere `81 60m
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - Kogel ------
    14 Marit Schoemaker ARO `88 1000m
    Kogel
    Hoog
    MJD2 - 1000mMJD2 - KogelMJD2 - Hoog -----
    54 Anniek van Triest Clytoneus 1000m
    Kogel
    Hoog
    MJD2 - 1000mMJD2 - KogelMJD2 - Hoog -----
    67 Roanna Geleijn De Spartaan 60m
    60m_hf
    1000m
    MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - 1000m -----
    115 Lotte Endel AV Hera 60m
    60m_hf
    60mH
    Kogel
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - 60mHMJD2 - KogelMJD2 - Hoog ---
    137 Yara Molenaar AV Hera 60m
    60m_hf
    1000m
    60mH
    60mH_f
    MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - 1000mMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_f ---
    157 Meike Wagenaar AV Hera 60m
    60m_hf
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - Kogel -----
    179 Bente Tuil Hollandia 60mH
    60mH_f
    Kogel
    Hoog
    MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_fMJD2 - KogelMJD2 - Hoog ----
    180 Maaike Wiebers Hollandia 60m
    1000m
    MJD2 - 60mMJD2 - 1000m ------
    184 Annamarijn... Ginneken HRRR 60mH
    Hoog
    MJD2 - 60mHMJD2 - Hoog ------
    189 Tess Jaarsma HRRR 60m
    60m_hf
    Kogel
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - KogelMJD2 - Hoog ----
    192 Lieke Kooij HRRR 60m
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - Kogel ------
    198 Noortje Sieperda HRRR 60mH
    Kogel
    Hoog
    MJD2 - 60mHMJD2 - KogelMJD2 - Hoog -----
    200 Baudien Venema HRRR 60m
    60m_f
    60m_hf
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - 60m_hfMJD2 - Hoog ----
    207 Lotte Bierman AV Hylas 60m
    1000m
    MJD2 - 60mMJD2 - 1000m ------
    217 Sophie Fischer AV Hylas 60m
    1000m
    MJD2 - 60mMJD2 - 1000m ------
    220 Daisy Goos AV Hylas 60m
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - Kogel ------
    226 Amy de Haan AV Hylas 60m
    60mH
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Hoog -----
    269 Sarah de Vries AV Impala 60m
    60m_f
    60m_hf
    1000m
    60mH
    60mH_f
    MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - 60m_hfMJD2 - 1000mMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_f --
    273 Renske Drenten AV Lionitas 1000m
    Kogel
    Hoog
    MJD2 - 1000mMJD2 - KogelMJD2 - Hoog -----
    278 Jente Leeuwangh AV Lionitas 60m
    60m_f
    60m_hf
    60mH
    60mH_f
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - 60m_hfMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_fMJD2 - Hoog --
    293 Sascha Kroon AV Lycurgus 1000m
    60mH
    MJD2 - 1000mMJD2 - 60mH ------
    342 Jasmijn Bakker AV Sparta 60m
    1000m
    60mH
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - 1000mMJD2 - 60mHMJD2 - Kogel ----
    343 Roshwita Holstein AV Sparta 60m
    1000m
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - 1000mMJD2 - Kogel -----
    368 Laura Hasse Startbaan 60m
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - Hoog ------
    401 Dominique Barens AV Suomi 60m
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - Kogel ------
    407 Marit Snoek AV Suomi 60m
    60m_hf
    Kogel
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - KogelMJD2 - Hoog ----
    436 Iris Kramer AV Trias 60mH
    60mH_f
    MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_f ------
    461 Willemijn Hiemstra WRNG 60m
    Kogel
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - KogelMJD2 - Hoog -----
    478 Selina Franken AV Zeewolde 1000m
    MJD2 - 1000m -------
    481 Naomi Eskes AV Zuidwal 60m
    1000m
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - 1000mMJD2 - Kogel -----
    494 Asraar Kortokela AV Zuidwal 60m
    1000m
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - 1000mMJD2 - Kogel -----
    506 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 60m
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - Kogel ------
    512 Norah Scheper AV Zuidwal 60m
    Kogel
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - KogelMJD2 - Hoog -----
    519 Tessa Westland AV Zuidwal 60m
    1000m
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - 1000mMJD2 - Kogel -----
    524 Febe Bakker BAV 60m
    60m_hf
    1000m
    MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - 1000m -----
    535 Cato Velstra BAV 60mH
    Kogel
    MJD2 - 60mHMJD2 - Kogel ------
    568 Anne Taats...alenstijn DEM 1000m
    Hoog
    MJD2 - 1000mMJD2 - Hoog ------
    569 Lotte Ploeger DEM 60mH
    Hoog
    MJD2 - 60mHMJD2 - Hoog ------
    571 Yvana Pol DEM 60m
    60m_f
    60m_hf
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - 60m_hfMJD2 - Kogel ----
    580 Nena Schuijt DEM 60m
    60m_hf
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - Kogel -----
    595 Lois Doornheim GACH 60m
    60m_f
    60m_hf
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - 60m_hfMJD2 - Kogel ----
    601 Senne Wijma GACH 60m
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - Kogel ------
    610 Maud Visscher Groningen 1000m
    60mH
    60mH_f
    Kogel
    Hoog
    MJD2 - 1000mMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_fMJD2 - KogelMJD2 - Hoog ---
    652 Debora van Langen SAV 60m
    60m_f
    60m_hf
    1000m
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - 60m_hfMJD2 - 1000mMJD2 - Kogel ---
    655 Damanja Reus SAV 60m
    60m_hf
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - Kogel -----
    682 Danielle Grijpink Tempo AV 60m
    60m_hf
    1000m
    60mH
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - 1000mMJD2 - 60mHMJD2 - Hoog ---
    683 Fenna van Gulik Tempo AV 60m
    60m_hf
    60mH
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - 60mHMJD2 - Hoog ----
    688 Luna Vermeiren Tempo AV 60mH
    Hoog
    MJD2 - 60mHMJD2 - Hoog ------

    Verenigingen 'Meisjes Junior D2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AKU AKU 1
    Almere `81 AM81 1
    ARO `88 AR88 1
    AV Clytoneus CLYT 1
    AV De Spartaan SPTN 1
    AV Hera HERA 3
    AV Hollandia HLLD 2
    AV Horror Sneek HRRR 5
    AV Hylas HYLS 4
    AV Impala IMPL 1
    AV Lionitas LNTS 2
    AV Lycurgus LYCG 1
    AV Sparta SPRT 2
    AV Startbaan STBN 1
    AV Suomi SOMI 2
    AV Trias TRAS 1
    AV Wieringermeer WRNG 1
    AV Zeewolde ZWLD 1
    AV Zuidwal ZDWL 5
    BAV BAV 2
    DEM DEM 4
    GAC Hilversum GACH 2
    Groningen Atletiek GRNG 1
    SAV SAV 2
    Tempo AV TMPO 3
  • 60m
  • 60m_hf
  • 60m_f
  • 1000m
  • 60mH
  • 60mH_f
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,90q ---
    2 Baudien Venema HRRR 9,02q 8,64
    3 Lois Doornheim GACH 9,12q 9,11
    3 Debora van Langen SAV 9,12q 8,97
    5 Yvana Pol DEM 9,13q ---
    6 Sarah de Vries AV Impala 9,19q 9,00
    7 Marit Snoek AV Suomi 9,35q 9,37
    8 Damanja Reus SAV 9,36q ---
    9 Yara Molenaar AV Hera 9,37q ---
    10 Febe Bakker BAV 9,43q 9,36
    11 Jade Linthorst AKU 9,45q 9,10
    12 Tess Jaarsma HRRR 9,50q 9,40
    13 Nena Schuijt DEM 9,53q 9,30
    14 Meike Wagenaar AV Hera 9,64q ---
    15 Roanna Geleijn De Spartaan 9,71q 9,35
    16 Fenna van Gulik Tempo AV 9,74q ---
    17 Lotte Endel AV Hera 9,76q ---
    18 Laura Hasse Startbaan 9,77 9,34
    18 Danielle Grijpink Tempo AV 9,77q ---
    20 Dominique Barens AV Suomi 9,90 ---
    21 Jasmijn Bakker AV Sparta 10,03 9,60
    22 Senne Wijma GACH 10,04 9,75
    23 Roshwita Holstein AV Sparta 10,14 9,57
    24 Lieke Kooij HRRR 10,17 ---
    25 Maaike Wiebers Hollandia 10,19 9,63
    26 Lotte Bierman AV Hylas 10,23 ---
    27 Tessa Westland AV Zuidwal 10,29 ---
    28 Naomi Eskes AV Zuidwal 10,42 ---
    29 Norah Scheper AV Zuidwal 10,43 ---
    30 Amy de Haan AV Hylas 10,72 ---
    31 Sophie Fischer AV Hylas 10,79 ---
    32 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 12,56 ---
    33 Willemijn Hiemstra WRNG 12,99 ---
    Marith Scherpenberg Almere `81 DNS 9,72
    Daisy Goos AV Hylas DNS ---
    Asraar Kortokela AV Zuidwal DNS ---

    Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D2

    # Naam ResQm
    1 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,94 ---
    2 Baudien Venema HRRR 9,08 ---
    3 Yvana Pol DEM 9,10 ---
    4 Lois Doornheim GACH 9,21 ---
    5 Sarah de Vries AV Impala 9,23 ---
    6 Debora van Langen SAV 9,27 ---

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Selina Franken AV Zeewolde 3:21,67 3:11,38
    2 Roanna Geleijn De Spartaan 3:29,28 3:25,29
    3 Febe Bakker BAV 3:30,22 3:38,72
    4 Debora van Langen SAV 3:34,08 3:24,00
    5 Renske Drenten AV Lionitas 3:35,12 3:42,67
    6 Maud Visscher Groningen 3:38,52 3:27,21
    7 Jasmijn Bakker AV Sparta 3:39,77 3:39,02
    8 Anniek van Triest Clytoneus 3:43,71 3:45,03
    9 Maaike Wiebers Hollandia 3:45,40 3:35,29
    10 Sascha Kroon AV Lycurgus 3:47,65 ---
    11 Sarah de Vries AV Impala 3:48,16 3:47,41
    12 Danielle Grijpink Tempo AV 3:48,57 3:32,30
    13 Anne Taats...alenstijn DEM 3:52,31 ---
    14 Roshwita Holstein AV Sparta 3:53,75 3:44,95
    15 Naomi Eskes AV Zuidwal 4:02,09 ---
    16 Marit Schoemaker ARO `88 4:15,93 ---
    17 Tessa Westland AV Zuidwal 4:21,16 ---
    18 Sophie Fischer AV Hylas 4:26,13 ---
    19 Lotte Bierman AV Hylas 4:26,81 ---
    Yara Molenaar AV Hera DNS ---
    Asraar Kortokela AV Zuidwal DNS ---

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) finale Meisjes Junior D2

    # Naam ResQm
    1 Maud Visscher Groningen 10,57 ---
    2 Sarah de Vries AV Impala 11,33 ---
    3 Yara Molenaar AV Hera 11,38 ---
    4 Jente Leeuwangh AV Lionitas 11,40 ---
    5 Bente Tuil Hollandia 11,55 ---
    6 Iris Kramer AV Trias 11,80 ---

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Damanja Reus SAV 11,55 ---
    2 Maud Visscher Groningen 9,76 10,54
    3 Debora van Langen SAV 9,20 9,95
    4 Bente Tuil Hollandia 8,79 9,20
    5 Lois Doornheim GACH 8,36 8,17
    6 Yvana Pol DEM 8,07 ---
    7 Marit Schoemaker ARO `88 7,98 ---
    8 Jade Linthorst AKU 7,96 8,03
    9 Noortje Sieperda HRRR 7,78 ---
    10 Tess Jaarsma HRRR 7,63 7,44
    11 Marit Snoek AV Suomi 7,54 8,64
    12 Cato Velstra BAV 7,30 6,79
    13 Senne Wijma GACH 7,28 8,31
    14 Jasmijn Bakker AV Sparta 7,16 6,70
    15 Dominique Barens AV Suomi 7,02 ---
    16 Anniek van Triest Clytoneus 6,90 ---
    17 Roshwita Holstein AV Sparta 6,81 7,64
    18 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 6,75 ---
    19 Nena Schuijt DEM 6,70 5,61
    20 Meike Wagenaar AV Hera 6,65 ---
    21 Naomi Eskes AV Zuidwal 6,64 ---
    22 Lotte Endel AV Hera 6,45 ---
    23 Renske Drenten AV Lionitas 6,37 7,28
    24 Lieke Kooij HRRR 6,14 ---
    25 Willemijn Hiemstra WRNG 5,97 ---
    26 Tessa Westland AV Zuidwal 5,12 ---
    27 Norah Scheper AV Zuidwal 4,80 ---
    Marith Scherpenberg Almere `81 DNS 9,50
    Daisy Goos AV Hylas DNS ---
    Asraar Kortokela AV Zuidwal DNS ---