Categorie 'Meisjes Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 52
Categorie afkorting: MPA2
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 60 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten 2 kilogram ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 10 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 1000 meter
  • Tijdschema 'Meisjes Pupil A2'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:00 Kogel
    ring 1
    Uitslagen
    10:00 Kogel
    ring 2
    Uitslagen
    11:35 Hoog
    hoog 3
    Uitslagen
    11:35 Hoog
    hoog 1
    Uitslagen
    13:00 60m Uitslagen
    14:25 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    10:00u15:00u
    Meisjes Pupil A2
    Kogel - ring 1
    Hoog - hoog 3
    60m
    1000m

    Atleten 'Meisjes Pupil A2'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 1000m
    7 Benita Beerse Almere `81 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    8 Rosalie Franken Almere `81 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    24 Kaitlyn Groot AV 1923 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    29 Anne Jongedijk AV 1923 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    31 Doris Thomas AV 1923 1000m
    MPA2 - 1000m -
    64 Lilian van der Ent De Spartaan 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    77 Julia Pieterse De Spartaan 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    91 Liz Jonk AV Edam 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000m a
    93 Lynn Van Vlaanderen AV Edam 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000m a
    109 Kira Bremer AV Hera 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    129 Eveline Kappar AV Hera 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    152 Emma Simon AV Hera 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    169 Jill Hoeve Hollandia 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000m a
    197 Milou Sieperda HRRR Meerkamp
    MPA2 - groep 1 a -
    199 Anthe Troost HRRR 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000m a
    215 Charlize EG AV Hylas 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    216 Sarah van Exel AV Hylas 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    250 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    296 Sanne Loomans AV Lycurgus Meerkamp
    MPA2 - groep 1 a -
    315 Vicky Haan NEAV 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000m a
    317 Kirsten Hartwijk NEAV 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000m a
    338 Floortje Lusthof Olympus `70 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000m a
    356 Jikke Baumann Startbaan 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    357 Tuulia Berents Startbaan 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    366 Djuna Gersen Startbaan 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    384 Irene Snoek Startbaan 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    390 Milou Verweij Startbaan 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    404 Merel van het Kaar AV Suomi Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - groep 2 a -
    453 Indy Broer Triathlon Meerkamp
    MPA2 - groep 1 a -
    456 Carmen Lijzenga Triathlon Meerkamp
    MPA2 - groep 1 a -
    457 Kyra van der Meer Triathlon 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000m a
    458 Berrit Roex Triathlon 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000m a
    465 Floor van Minnen WRNG 1000m
    MPA2 - 1000m -
    487 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    497 Floor Leeflang AV Zuidwal 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    503 Maud te Pas AV Zuidwal 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    508 Hannah Rebel AV Zuidwal 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    517 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a
    546 Britt de Graaf DEM 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000m a
    547 Yara Lena Herwegh DEM 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000m a
    563 Lisa Molenaar DEM 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000m a
    573 Fiene Rosendaal DEM 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000m a
    581 Sienna Smit DEM 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000m a
    617 Iris Loonstra HLLS 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000m a
    620 Jackie Vissers HLLS 1000m
    MPA2 - 1000m -
    644 Eva Heilig SAV 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000m a
    647 Ella Klumpenhouwer SAV 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000m a
    648 Iza Koopman SAV 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000m a
    656 Anouk Ronday SAV 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000m a
    660 Melissa van Velzen SAV 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000m a
    668 Georgina Blaine Spado Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - groep 2 a -
    669 Amber Adriaansen SV Noordkop 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - groep 1MPA2 - 1000mMPA2 - groep 2 a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Almere `81 AM81 2
    AV 1923 AV23 3
    AV De Spartaan SPTN 2
    AV Edam EDAM 2
    AV Hera HERA 3
    AV Hollandia HLLD 1
    AV Horror Sneek HRRR 2
    AV Hylas HYLS 3
    AV Lycurgus LYCG 1
    AV NEA-Volharding NEAV 2
    AV Olympus `70 OL70 1
    AV Startbaan STBN 5
    AV Suomi SOMI 1
    AV Triathlon Triathlon 4
    AV Wieringermeer WRNG 1
    AV Zuidwal ZDWL 5
    DEM DEM 5
    Hellas Utrecht HLLS 2
    SAV SAV 5
    Spado SPDO 1
    SV Noordkop NRDK 1

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A2

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Sanne Loomans AV Lycurgus 9,52 7,18 1,25 1557
    2 Georgina Blaine Spado 9,46 6,97 1,20 1519
    3 Anthe Troost HRRR 9,75 7,18 1,20 1482
    4 Floortje Lusthof Olympus `70 9,77 6,76 1,20 1455
    5 Fiene Rosendaal DEM 9,80 5,98 1,25 1440
    6 Iris Loonstra HLLS 10,14 6,43 1,20 1378
    7 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 10,15 6,24 1,20 1365
    8 Britt de Graaf DEM 9,86 5,86 1,15 1349
    9 Benita Beerse Almere `81 10,27 6,85 1,10 1311
    10 Sienna Smit DEM 9,71 5,31 1,10 1302
    11 Lilian van der Ent De Spartaan 10,07 6,10 1,10 1295
    12 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 10,13 5,35 1,15 1275
    13 Milou Sieperda HRRR 10,71 6,60 1,15 1270
    14 Lynn Van Vlaanderen AV Edam 10,24 6,47 1,05 1256
    15 Julia Pieterse De Spartaan 10,25 5,38 1,10 1223
    16 Jill Hoeve Hollandia 10,16 5,06 1,10 1215
    17 Liz Jonk AV Edam 10,55 5,73 1,10 1203
    18 Berrit Roex Triathlon 9,95 5,19 1,00 1182
    19 Melissa van Velzen SAV 10,79 6,03 1,05 1153
    20 Emma Simon AV Hera 10,27 5,37 1,00 1146
    21 Kyra van der Meer Triathlon 11,17 6,01 1,10 1140
    22 Carmen Lijzenga Triathlon 10,52 4,69 1,10 1138
    23 Maud te Pas AV Zuidwal 10,08 5,09 0,95 1119
    24 Rosalie Franken Almere `81 10,54 4,93 1,05 1114
    25 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 11,24 6,32 1,05 1113
    26 Hannah Rebel AV Zuidwal 10,72 5,14 1,05 1105
    27 Sarah van Exel AV Hylas 10,29 4,64 1,00 1093
    28 Amber Adriaansen SV Noordkop 10,96 5,40 1,05 1090
    29 Kaitlyn Groot AV 1923 10,57 5,16 1,00 1089
    30 Lisa Molenaar DEM 10,43 4,30 1,05 1086
    31 Anne Jongedijk AV 1923 10,74 4,11 1,10 1066
    32 Ella Klumpenhouwer SAV 10,89 5,42 1,00 1063
    33 Anouk Ronday SAV 10,68 4,73 1,00 1045
    34 Eveline Kappar AV Hera 11,17 5,91 0,95 1023
    35 Djuna Gersen Startbaan 11,31 6,00 0,95 1012
    36 Tuulia Berents Startbaan 10,63 3,65 1,05 1008
    37 Irene Snoek Startbaan 10,87 5,53 0,85 963
    38 Kira Bremer AV Hera 11,49 5,02 0,95 928
    39 Yara Lena Herwegh DEM 10,26 4,38 0,75 896
    40 Iza Koopman SAV 11,32 4,75 0,90 892
    41 Kirsten Hartwijk NEAV 12,00 3,99 1,05 870
    42 Vicky Haan NEAV 11,95 4,07 0,95 808
    43 Floor Leeflang AV Zuidwal 12,52 5,63 0,80 748
    44 Jikke Baumann Startbaan 11,98 3,51 0,90 724
    45 Charlize EG AV Hylas 12,36 3,98 0,90 722
    46 Eva Heilig SAV DNS 6,08 0,80 607
    48 Milou Verweij Startbaan DNS DNS DNS 0
    48 Indy Broer Triathlon DNS DNS DNS 0
    49 Merel van het Kaar AV Suomi DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A2

    # Naam 60mOBPPunten totaal
    1 Georgina Blaine Spado 9,46 9,29 566
    2 Sanne Loomans AV Lycurgus 9,52 --- 555
    3 Sienna Smit DEM 9,71 9,63 524
    4 Anthe Troost HRRR 9,75 --- 517
    5 Floortje Lusthof Olympus `70 9,77 9,45 514
    6 Fiene Rosendaal DEM 9,80 9,55 509
    7 Britt de Graaf DEM 9,86 9,77 500
    8 Berrit Roex Triathlon 9,95 --- 486
    9 Lilian van der Ent De Spartaan 10,07 9,58 467
    10 Maud te Pas AV Zuidwal 10,08 --- 466
    11 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 10,13 --- 458
    12 Iris Loonstra HLLS 10,14 9,81 457
    13 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 10,15 --- 455
    14 Jill Hoeve Hollandia 10,16 --- 454
    15 Lynn Van Vlaanderen AV Edam 10,24 --- 442
    16 Julia Pieterse De Spartaan 10,25 --- 441
    17 Yara Lena Herwegh DEM 10,26 --- 439
    18 Benita Beerse Almere `81 10,27 --- 438
    18 Emma Simon AV Hera 10,27 --- 438
    20 Sarah van Exel AV Hylas 10,29 10,11 435
    21 Lisa Molenaar DEM 10,43 10,54 415
    22 Carmen Lijzenga Triathlon 10,52 --- 402
    23 Rosalie Franken Almere `81 10,54 --- 399
    24 Liz Jonk AV Edam 10,55 10,02 398
    25 Kaitlyn Groot AV 1923 10,57 --- 395
    26 Tuulia Berents Startbaan 10,63 10,70 387
    27 Anouk Ronday SAV 10,68 --- 380
    28 Milou Sieperda HRRR 10,71 --- 376
    29 Hannah Rebel AV Zuidwal 10,72 --- 375
    30 Anne Jongedijk AV 1923 10,74 --- 372
    31 Melissa van Velzen SAV 10,79 --- 366
    32 Irene Snoek Startbaan 10,87 10,62 355
    33 Ella Klumpenhouwer SAV 10,89 --- 352
    34 Amber Adriaansen SV Noordkop 10,96 --- 343
    35 Kyra van der Meer Triathlon 11,17 --- 317
    35 Eveline Kappar AV Hera 11,17 --- 317
    37 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 11,24 --- 308
    38 Djuna Gersen Startbaan 11,31 10,43 300
    39 Iza Koopman SAV 11,32 --- 299
    40 Kira Bremer AV Hera 11,49 --- 279
    41 Vicky Haan NEAV 11,95 --- 227
    42 Jikke Baumann Startbaan 11,98 12,46 224
    43 Kirsten Hartwijk NEAV 12,00 --- 222
    44 Charlize EG AV Hylas 12,36 --- 185
    45 Floor Leeflang AV Zuidwal 12,52 --- 169
    Merel van het Kaar AV Suomi DNS --- 0
    Milou Verweij Startbaan DNS 11,45 0
    Indy Broer Triathlon DNS --- 0
    Eva Heilig SAV DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Pupil A2

    # Naam KogelOBPPunten totaal
    1 Sanne Loomans AV Lycurgus 7,18 --- 476
    1 Anthe Troost HRRR 7,18 --- 476
    3 Georgina Blaine Spado 6,97 --- 464
    4 Benita Beerse Almere `81 6,85 --- 457
    5 Floortje Lusthof Olympus `70 6,76 --- 452
    6 Milou Sieperda HRRR 6,60 --- 442
    7 Lynn Van Vlaanderen AV Edam 6,47 --- 435
    8 Iris Loonstra HLLS 6,43 6,66 432
    9 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 6,32 --- 426
    10 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 6,24 --- 421
    11 Lilian van der Ent De Spartaan 6,10 --- 412
    12 Eva Heilig SAV 6,08 --- 411
    13 Melissa van Velzen SAV 6,03 --- 408
    14 Kyra van der Meer Triathlon 6,01 --- 407
    15 Djuna Gersen Startbaan 6,00 5,48 406
    16 Fiene Rosendaal DEM 5,98 --- 405
    17 Eveline Kappar AV Hera 5,91 --- 400
    18 Britt de Graaf DEM 5,86 --- 397
    19 Liz Jonk AV Edam 5,73 --- 389
    20 Floor Leeflang AV Zuidwal 5,63 --- 383
    21 Irene Snoek Startbaan 5,53 4,69 376
    22 Ella Klumpenhouwer SAV 5,42 --- 369
    23 Amber Adriaansen SV Noordkop 5,40 --- 368
    24 Julia Pieterse De Spartaan 5,38 --- 366
    25 Emma Simon AV Hera 5,37 --- 366
    26 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 5,35 --- 365
    27 Sienna Smit DEM 5,31 --- 362
    28 Berrit Roex Triathlon 5,19 --- 354
    29 Kaitlyn Groot AV 1923 5,16 --- 352
    30 Hannah Rebel AV Zuidwal 5,14 --- 351
    31 Maud te Pas AV Zuidwal 5,09 --- 347
    32 Jill Hoeve Hollandia 5,06 --- 345
    33 Kira Bremer AV Hera 5,02 --- 343
    34 Rosalie Franken Almere `81 4,93 --- 336
    35 Iza Koopman SAV 4,75 --- 324
    36 Anouk Ronday SAV 4,73 --- 323
    37 Carmen Lijzenga Triathlon 4,69 --- 320
    38 Sarah van Exel AV Hylas 4,64 4,71 316
    39 Yara Lena Herwegh DEM 4,38 --- 298
    40 Lisa Molenaar DEM 4,30 --- 292
    41 Anne Jongedijk AV 1923 4,11 --- 278
    42 Vicky Haan NEAV 4,07 --- 275
    43 Kirsten Hartwijk NEAV 3,99 --- 269
    44 Charlize EG AV Hylas 3,98 --- 268
    45 Tuulia Berents Startbaan 3,65 3,55 242
    46 Jikke Baumann Startbaan 3,51 2,42 231
    Merel van het Kaar AV Suomi DNS --- 0
    Milou Verweij Startbaan DNS 4,50 0
    Indy Broer Triathlon DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil A2

    # Naam HoogOBPPunten totaal
    1 Sanne Loomans AV Lycurgus 1,25 --- 526
    1 Fiene Rosendaal DEM 1,25 --- 526
    3 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 1,20 --- 489
    3 Floortje Lusthof Olympus `70 1,20 --- 489
    3 Iris Loonstra HLLS 1,20 1,15 489
    3 Georgina Blaine Spado 1,20 --- 489
    3 Anthe Troost HRRR 1,20 --- 489
    8 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 1,15 --- 452
    8 Britt de Graaf DEM 1,15 --- 452
    8 Milou Sieperda HRRR 1,15 --- 452
    11 Liz Jonk AV Edam 1,10 --- 416
    11 Jill Hoeve Hollandia 1,10 --- 416
    11 Benita Beerse Almere `81 1,10 3,43 416
    11 Anne Jongedijk AV 1923 1,10 --- 416
    11 Carmen Lijzenga Triathlon 1,10 --- 416
    11 Julia Pieterse De Spartaan 1,10 --- 416
    11 Lilian van der Ent De Spartaan 1,10 --- 416
    11 Sienna Smit DEM 1,10 --- 416
    19 Kyra van der Meer Triathlon 1,10 --- 416
    20 Tuulia Berents Startbaan 1,05 0,95 379
    20 Amber Adriaansen SV Noordkop 1,05 --- 379
    20 Kirsten Hartwijk NEAV 1,05 --- 379
    20 Rosalie Franken Almere `81 1,05 --- 379
    20 Melissa van Velzen SAV 1,05 --- 379
    20 Hannah Rebel AV Zuidwal 1,05 --- 379
    20 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 1,05 --- 379
    20 Lisa Molenaar DEM 1,05 --- 379
    28 Lynn Van Vlaanderen AV Edam 1,05 --- 379
    29 Kaitlyn Groot AV 1923 1,00 --- 342
    29 Berrit Roex Triathlon 1,00 --- 342
    29 Anouk Ronday SAV 1,00 --- 342
    29 Ella Klumpenhouwer SAV 1,00 --- 342
    29 Emma Simon AV Hera 1,00 --- 342
    29 Sarah van Exel AV Hylas 1,00 1,00 342
    35 Djuna Gersen Startbaan 0,95 0,95 306
    35 Vicky Haan NEAV 0,95 --- 306
    35 Kira Bremer AV Hera 0,95 --- 306
    35 Eveline Kappar AV Hera 0,95 --- 306
    35 Maud te Pas AV Zuidwal 0,95 --- 306
    40 Jikke Baumann Startbaan 0,90 0,85 269
    40 Iza Koopman SAV 0,90 --- 269
    40 Charlize EG AV Hylas 0,90 --- 269
    43 Irene Snoek Startbaan 0,85 0,95 232
    44 Eva Heilig SAV 0,80 --- 196
    44 Floor Leeflang AV Zuidwal 0,80 --- 196
    46 Yara Lena Herwegh DEM 0,75 --- 159
    Merel van het Kaar AV Suomi DNS --- 0
    Milou Verweij Startbaan DNS 0,90 0
    Indy Broer Triathlon DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil A2

    # Naam 1000mOBP
    1 Britt de Graaf DEM 3:38,92 3:43,00
    2 Liz Jonk AV Edam 3:48,68 3:40,87
    3 Anthe Troost HRRR 3:49,28 3:48,00
    4 Lynn Van Vlaanderen AV Edam 3:50,33 ---
    5 Maud te Pas AV Zuidwal 3:50,52 3:30,51
    6 Jackie Vissers HLLS 3:50,71 3:42,42
    7 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 3:51,30 4:02,59
    8 Hannah Rebel AV Zuidwal 3:51,59 ---
    9 Floortje Lusthof Olympus `70 3:52,13 3:35,00
    10 Benita Beerse Almere `81 3:54,72 ---
    11 Fiene Rosendaal DEM 3:56,02 3:43,11
    12 Jill Hoeve Hollandia 4:02,30 ---
    13 Sarah van Exel AV Hylas 4:08,09 4:11,92
    14 Anne Jongedijk AV 1923 4:08,87 ---
    15 Ella Klumpenhouwer SAV 4:09,15 ---
    16 Lisa Molenaar DEM 4:12,16 4:21,27
    17 Iris Loonstra HLLS 4:13,84 3:48,30
    18 Sienna Smit DEM 4:14,84 4:13,57
    19 Berrit Roex Triathlon 4:20,66 ---
    20 Rosalie Franken Almere `81 4:21,09 ---
    21 Emma Simon AV Hera 4:21,60 ---
    22 Lilian van der Ent De Spartaan 4:22,18 3:46,32
    23 Melissa van Velzen SAV 4:26,03 ---
    24 Amber Adriaansen SV Noordkop 4:30,73 4:16,00
    25 Iza Koopman SAV 4:37,19 ---
    26 Julia Pieterse De Spartaan 4:37,42 ---
    27 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 4:39,08 ---
    28 Yara Lena Herwegh DEM 4:40,37 5:00,00
    29 Irene Snoek Startbaan 4:42,12 4:11,70
    30 Jikke Baumann Startbaan 4:42,64 4:56,60
    31 Tuulia Berents Startbaan 4:55,89 4:57,30
    32 Djuna Gersen Startbaan 4:56,54 4:04,90
    33 Vicky Haan NEAV 4:56,64 ---
    34 Kira Bremer AV Hera 5:05,17 ---
    35 Kirsten Hartwijk NEAV 5:09,03 ---
    36 Floor Leeflang AV Zuidwal 5:10,41 ---
    37 Charlize EG AV Hylas 5:41,27 ---
    Milou Verweij Startbaan DNS 4:46,10
    Kaitlyn Groot AV 1923 DNS ---
    Doris Thomas AV 1923 DNS ---
    Kyra van der Meer Triathlon DNS 4:24,00
    Anouk Ronday SAV DNS ---
    Eva Heilig SAV DNS ---
    Eveline Kappar AV Hera DNS ---
    Floor van Minnen WRNG DNS ---
    Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal DNS ---