Categorie 'Jongens Pupil B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 34
Categorie afkorting: JPB
Berekeningswijze: Pupillen B - Jongens
Meerkamp:
  • 40 meter ( 8 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 40 meter horden ( 8 pogingen )
  • Slingeren ( 8 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 8 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 8 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Jongens Pupil B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:15 10:40 Vortex Uitslagen
    10:15 10:40 40m Uitslagen
    10:15 10:40 Hurk Uitslagen
    10:15 10:40 40m Uitslagen
    10:15 10:40 40m Uitslagen
    10:15 10:40 Vortex Uitslagen
    10:15 10:40 Hurk Uitslagen
    10:15 10:40 Vortex Uitslagen
    10:15 10:40 Vortex Uitslagen
    10:45 11:10 Hurk Uitslagen
    10:45 11:10 Vortex Uitslagen
    10:45 11:10 40m Uitslagen
    10:45 11:10 Vortex Uitslagen
    10:45 11:10 Vortex Uitslagen
    10:45 11:10 Hurk Uitslagen
    10:45 11:10 40m Uitslagen
    10:45 11:10 Hurk Uitslagen
    10:45 11:10 Hurk Uitslagen
    11:15 11:40 Sling Uitslagen
    11:15 11:40 Hurk Uitslagen
    11:15 11:40 Hurk Uitslagen
    11:15 11:40 Hurk Uitslagen
    11:15 11:40 Sling Uitslagen
    11:15 11:40 Sling Uitslagen
    11:15 11:40 Sling Uitslagen
    11:45 12:10 40mH Uitslagen
    11:45 12:10 Sling Uitslagen
    11:45 12:10 40mH Uitslagen
    11:45 12:10 Sling Uitslagen
    11:45 12:10 40mH Uitslagen
    11:45 12:10 40mH Uitslagen
    12:15 12:40 Sling Uitslagen
    12:15 12:40 40mH Uitslagen
    12:15 12:40 Sling Uitslagen
    12:15 12:40 Sling Uitslagen
    12:15 12:40 40mH Uitslagen
    12:45 13:10 40m Uitslagen
    12:45 13:10 40mH Uitslagen
    12:45 13:10 Vortex Uitslagen
    12:45 13:10 40mH Uitslagen
    12:45 13:10 40mH Uitslagen
    12:45 13:10 40m Uitslagen
    12:45 13:10 Vortex Uitslagen
    12:45 13:10 40m Uitslagen
    12:45 13:10 40m Uitslagen
    13:25 13:35 Duur Uitslagen
    13:25 13:35 Duur Uitslagen
    13:25 13:35 Duur Uitslagen
    13:25 13:35 Duur Uitslagen
    13:25 13:35 Duur Uitslagen
    13:25 13:35 Duur Uitslagen
    13:25 13:35 Duur Uitslagen
    13:25 13:35 Duur Uitslagen
    13:25 13:35 Duur Uitslagen


    Tijdschema

    10:15u13:35u
    Jongens Pupil B
    Vortex
    Hurk
    Sling
    40mH
    Sling
    40m
    Duur

    Atleten 'Jongens Pupil B'

    Snr Naam M
    23 Mark Franken ACHL - Team 13 a
    24 Raoul Gulden ACHL - Team 13 a
    25 Cas Keetels ACHL - Team 13 a
    26 Savan Loilargosain AV Attila - Team 21 a
    27 Jurre van Hout AV Oss `78 - Team 21 a
    88 Jorrit Verhagen AVGM - Team 22 a
    89 Tijn Janssens AV Sprint - Team 14 a
    90 Tijmen Rotte AV Sprint - Team 14 a
    91 Luuk Verbeek AV Sprint - Team 14 a
    92 Gijs Linssen VOLO - Team 22 a
    93 Isaiah Taal VOLO - Team 22 a
    157 Tom Hendriks AV De Keien - Team 19 a
    159 Tijn de Kort Reusel `69 - Team 23 a
    160 Rick Brom AVV - Team 23 a
    161 Luuk Roubroeks GVAC - Team 19 a
    162 Teije Fleskens HAC - Team 15 a
    163 Lars de Beer THOR - Team 15 a
    164 Max van den Boom THOR - Team 15 a
    165 Xander Hellenbrand THOR - Team 15 a
    166 Thijs Kwaijtaal THOR - Team 15 a
    167 Sieb van Manen THOR - Team 15 a
    168 Stijn Uytdehaag THOR - Team 15 a
    222 Baher Bakr Eindhoven - Team 20 a
    223 Ezra Born Eindhoven - Team 20 a
    224 Wessel Eijsermans Eindhoven - Team 20 a
    225 Pelle Boinck PH - Team 16 a
    226 Rens Jansen PH - Team 16 a
    227 Melle van der Zanden PH - Team 16 a
    228 Tom Kula Scorpio - Team 20 a
    229 Bas van der Made Scorpio - Team 20 a
    230 Noah Paunussa Scorpio - Team 20 a
    231 Matthijs Buijsen Spado - Team 16 a
    232 Tristan Van Meer Spado - Team 16 a
    233 Wouter van Zunderd Spado - Team 16 a

    Verenigingen 'Jongens Pupil B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 3
    AV Attila ATTL 1
    AV De Keien KEIN 1
    AV Generaal Michaelis AVGM 1
    AV Oss `78 OS78 1
    AV Reusel `69 RS69 1
    AV Sprint SPRN 3
    AV Valkenswaard AVV 1
    Eindhoven Atletiek EHAT 3
    GVAC GVAC 1
    HAC HAC 1
    O.S.S. - VOLO VOLO 2
    Prins Hendrik PH 3
    Scorpio SCRP 3
    Spado SPDO 3
    THOR THOR 6
  • Meerkamp
  • 40m
  • Duur
  • 40mH
  • Sling
  • Vortex
  • Hurk
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil B

    # Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    1 Rick Brom Team 23 6,7 1050,00 7,2 18,00 31,00 1,00 528 528
    2 Matthijs Buijsen Team 16 6,8 1025,00 6,9 15,50 26,50 0,95 481 481
    3 Luuk Roubroeks Team 19 7,0 1000,00 7,4 15,50 25,00 0,90 446 446
    4 Pelle Boinck Team 16 7,1 1000,00 7,6 14,50 24,50 0,95 437 369
    5 Bas van der Made Team 20 6,9 950,00 7,5 17,50 20,50 0,90 432 432
    6 Tijn Janssens Team 14 7,3 1025,00 7,5 16,00 20,00 0,90 422 297
    7 Max van den Boom Team 15 7,1 950,00 7,6 11,50 28,50 0,85 411 411
    8 Baher Bakr Team 20 7,0 950,00 7,4 14,50 20,00 0,90 408 408
    9 Jorrit Verhagen Team 22 7,1 925,00 7,4 14,50 21,50 0,90 408 285
    10 Tristan Van Meer Team 16 7,2 1000,00 7,7 11,50 23,50 0,90 399 130
    11 Teije Fleskens Team 15 7,5 875,00 7,8 13,50 26,50 0,90 395 395
    12 Wessel Eijsermans Team 20 7,4 1025,00 7,4 13,00 18,00 0,90 393 271
    13 Melle van der Zanden Team 16 7,5 950,00 7,8 13,50 22,50 0,80 377 126
    14 Tijmen Rotte Team 14 7,6 750,00 7,8 18,50 20,50 0,85 377 174
    15 Wouter van Zunderd Team 16 7,5 975,00 7,3 12,00 14,50 0,85 355 64
    16 Savan Loilargosain Team 21 6,9 925,00 7,2 12,00 12,50 0,80 349 256
    17 Tijn de Kort Team 23 7,2 950,00 7,7 12,00 14,00 0,85 347 0
    18 Gijs Linssen Team 22 7,5 925,00 8,0 11,50 18,00 0,85 343 56
    19 Jurre van Hout Team 21 7,5 925,00 8,5 11,50 21,50 0,80 342 179
    20 Isaiah Taal Team 22 7,9 825,00 8,6 14,50 23,00 0,80 342 157
    21 Ezra Born Team 20 7,7 875,00 8,2 12,50 19,00 0,85 337 66
    22 Luuk Verbeek Team 14 7,6 875,00 7,9 12,00 18,00 0,75 325 0
    23 Xander Hellenbrand Team 15 7,8 875,00 8,4 13,00 21,00 0,70 324 139
    24 Noah Paunussa Team 20 7,2 950,00 8,4 10,00 17,00 0,75 320 0
    25 Sieb van Manen Team 15 8,0 825,00 7,9 14,00 16,00 0,80 318 70
    26 Tom Hendriks Team 19 7,5 875,00 8,8 14,00 16,00 0,75 315 123
    27 Cas Keetels Team 13 7,7 875,00 8,1 11,50 18,00 0,75 314 62
    28 Lars de Beer Team 15 8,1 950,00 8,3 11,50 14,00 0,70 290 59
    29 Tom Kula Team 20 7,2 875,00 9,7 9,00 9,50 0,85 262 0
    30 Raoul Gulden Team 13 7,5 875,00 8,9 9,50 11,50 0,70 259 0
    31 Thijs Kwaijtaal Team 15 7,8 750,00 8,3 9,50 9,50 0,80 247 0
    32 Stijn Uytdehaag Team 15 8,1 775,00 8,7 7,50 16,00 0,75 245 53
    33 Rens Jansen Team 16 8,7 825,00 9,2 11,50 13,50 0,60 229 0
    34 Mark Franken Team 13 8,6 750,00 9,4 11,50 10,50 0,75 222 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    1 Rick Brom Team 23 6,7 6,80 80 80
    2 Matthijs Buijsen Team 16 6,8 --- 77 77
    3 Savan Loilargosain Team 21 6,9 --- 74 74
    3 Bas van der Made Team 20 6,9 --- 74 74
    5 Baher Bakr Team 20 7,0 --- 71 71
    5 Luuk Roubroeks Team 19 7,0 --- 71 71
    7 Jorrit Verhagen Team 22 7,1 --- 68 0
    8 Pelle Boinck Team 16 7,1 6,90 68 68
    8 Max van den Boom Team 15 7,1 --- 68 68
    10 Tijn de Kort Team 23 7,2 7,20 65 0
    10 Tom Kula Team 20 7,2 --- 65 0
    10 Noah Paunussa Team 20 7,2 --- 65 0
    10 Tristan Van Meer Team 16 7,2 --- 65 0
    14 Tijn Janssens Team 14 7,3 --- 63 0
    15 Wessel Eijsermans Team 20 7,4 --- 60 0
    16 Raoul Gulden Team 13 7,5 --- 57 0
    16 Tom Hendriks Team 19 7,5 --- 57 0
    16 Jurre van Hout Team 21 7,5 7,20 57 0
    19 Teije Fleskens Team 15 7,5 6,80 57 57
    20 Gijs Linssen Team 22 7,5 --- 57 0
    20 Melle van der Zanden Team 16 7,5 7,20 57 0
    20 Wouter van Zunderd Team 16 7,5 --- 57 0
    23 Luuk Verbeek Team 14 7,6 --- 55 0
    23 Tijmen Rotte Team 14 7,6 --- 55 0
    25 Cas Keetels Team 13 7,7 --- 52 0
    25 Ezra Born Team 20 7,7 --- 52 0
    27 Xander Hellenbrand Team 15 7,8 --- 49 0
    27 Thijs Kwaijtaal Team 15 7,8 --- 49 0
    29 Isaiah Taal Team 22 7,9 --- 47 0
    30 Sieb van Manen Team 15 8,0 --- 45 0
    31 Stijn Uytdehaag Team 15 8,1 --- 42 0
    31 Lars de Beer Team 15 8,1 --- 42 0
    33 Mark Franken Team 13 8,6 --- 31 0
    34 Rens Jansen Team 16 8,7 8,20 29 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Jongens Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    1 Rick Brom Team 23 1050,00 1050,00 78 78
    2 Tijn Janssens Team 14 1025,00 --- 73 73
    2 Wessel Eijsermans Team 20 1025,00 --- 73 73
    2 Matthijs Buijsen Team 16 1025,00 --- 73 73
    5 Luuk Roubroeks Team 19 1000,00 --- 68 68
    5 Pelle Boinck Team 16 1000,00 1050,00 68 68
    5 Tristan Van Meer Team 16 1000,00 --- 68 68
    8 Wouter van Zunderd Team 16 975,00 --- 64 64
    9 Tijn de Kort Team 23 950,00 925,00 59 0
    10 Baher Bakr Team 20 950,00 --- 59 59
    10 Melle van der Zanden Team 16 950,00 1000,00 59 59
    10 Bas van der Made Team 20 950,00 --- 59 59
    13 Noah Paunussa Team 20 950,00 --- 59 0
    14 Max van den Boom Team 15 950,00 --- 59 59
    14 Lars de Beer Team 15 950,00 --- 59 59
    16 Savan Loilargosain Team 21 925,00 --- 55 0
    16 Jorrit Verhagen Team 22 925,00 --- 55 0
    16 Jurre van Hout Team 21 925,00 900,00 55 0
    16 Gijs Linssen Team 22 925,00 --- 55 0
    20 Raoul Gulden Team 13 875,00 --- 46 0
    20 Cas Keetels Team 13 875,00 --- 46 0
    20 Tom Hendriks Team 19 875,00 --- 46 0
    20 Luuk Verbeek Team 14 875,00 --- 46 0
    20 Ezra Born Team 20 875,00 --- 46 0
    25 Teije Fleskens Team 15 875,00 975,00 46 46
    26 Tom Kula Team 20 875,00 --- 46 0
    26 Xander Hellenbrand Team 15 875,00 --- 46 0
    28 Isaiah Taal Team 22 825,00 --- 39 0
    28 Rens Jansen Team 16 825,00 875,00 39 0
    28 Sieb van Manen Team 15 825,00 --- 39 0
    31 Stijn Uytdehaag Team 15 775,00 --- 32 0
    32 Mark Franken Team 13 750,00 --- 28 0
    32 Tijmen Rotte Team 14 750,00 --- 28 0
    32 Thijs Kwaijtaal Team 15 750,00 --- 28 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Jongens Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    1 Matthijs Buijsen Team 16 6,9 --- 82 82
    2 Savan Loilargosain Team 21 7,2 --- 76 76
    2 Rick Brom Team 23 7,2 7,10 76 76
    4 Wouter van Zunderd Team 16 7,3 --- 74 0
    5 Jorrit Verhagen Team 22 7,4 --- 72 72
    5 Baher Bakr Team 20 7,4 --- 72 72
    5 Wessel Eijsermans Team 20 7,4 --- 72 72
    5 Luuk Roubroeks Team 19 7,4 --- 72 72
    9 Tijn Janssens Team 14 7,5 --- 70 70
    9 Bas van der Made Team 20 7,5 --- 70 70
    11 Pelle Boinck Team 16 7,6 7,40 68 0
    12 Max van den Boom Team 15 7,6 --- 68 68
    13 Tijn de Kort Team 23 7,7 8,00 66 0
    13 Tristan Van Meer Team 16 7,7 --- 66 0
    15 Tijmen Rotte Team 14 7,8 --- 64 0
    16 Teije Fleskens Team 15 7,8 7,50 64 64
    17 Melle van der Zanden Team 16 7,8 8,00 64 0
    18 Luuk Verbeek Team 14 7,9 --- 62 0
    18 Sieb van Manen Team 15 7,9 --- 62 0
    20 Gijs Linssen Team 22 8,0 --- 60 0
    21 Cas Keetels Team 13 8,1 --- 58 0
    22 Ezra Born Team 20 8,2 --- 57 0
    23 Thijs Kwaijtaal Team 15 8,3 --- 55 0
    23 Lars de Beer Team 15 8,3 --- 55 0
    25 Noah Paunussa Team 20 8,4 --- 53 0
    25 Xander Hellenbrand Team 15 8,4 --- 53 0
    27 Jurre van Hout Team 21 8,5 8,30 51 0
    28 Isaiah Taal Team 22 8,6 --- 50 0
    29 Stijn Uytdehaag Team 15 8,7 --- 48 0
    30 Tom Hendriks Team 19 8,8 --- 46 0
    31 Raoul Gulden Team 13 8,9 --- 45 0
    32 Rens Jansen Team 16 9,2 9,10 40 0
    33 Mark Franken Team 13 9,4 --- 37 0
    34 Tom Kula Team 20 9,7 --- 32 0

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Jongens Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    1 Tijmen Rotte Team 14 18,50 --- 102 102
    2 Rick Brom Team 23 18,00 17,00 99 99
    3 Bas van der Made Team 20 17,50 --- 95 95
    4 Tijn Janssens Team 14 16,00 --- 84 84
    5 Luuk Roubroeks Team 19 15,50 --- 81 81
    5 Matthijs Buijsen Team 16 15,50 --- 81 81
    7 Jorrit Verhagen Team 22 14,50 --- 74 74
    7 Baher Bakr Team 20 14,50 --- 74 74
    7 Isaiah Taal Team 22 14,50 --- 74 74
    7 Pelle Boinck Team 16 14,50 12,00 74 74
    11 Tom Hendriks Team 19 14,00 --- 70 70
    11 Sieb van Manen Team 15 14,00 --- 70 70
    13 Teije Fleskens Team 15 13,50 12,50 67 67
    13 Melle van der Zanden Team 16 13,50 12,00 67 67
    15 Wessel Eijsermans Team 20 13,00 --- 64 64
    15 Xander Hellenbrand Team 15 13,00 --- 64 64
    17 Ezra Born Team 20 12,50 --- 60 0
    18 Savan Loilargosain Team 21 12,00 --- 57 57
    19 Tijn de Kort Team 23 12,00 11,50 57 0
    19 Luuk Verbeek Team 14 12,00 --- 57 0
    19 Wouter van Zunderd Team 16 12,00 --- 57 0
    22 Cas Keetels Team 13 11,50 --- 53 0
    22 Mark Franken Team 13 11,50 --- 53 0
    24 Jurre van Hout Team 21 11,50 8,50 53 53
    25 Gijs Linssen Team 22 11,50 --- 53 0
    25 Rens Jansen Team 16 11,50 10,00 53 0
    25 Tristan Van Meer Team 16 11,50 --- 53 0
    28 Max van den Boom Team 15 11,50 --- 53 53
    29 Lars de Beer Team 15 11,50 --- 53 0
    30 Noah Paunussa Team 20 10,00 --- 43 0
    31 Raoul Gulden Team 13 9,50 --- 40 0
    31 Thijs Kwaijtaal Team 15 9,50 --- 40 0
    33 Tom Kula Team 20 9,00 --- 37 0
    34 Stijn Uytdehaag Team 15 7,50 --- 27 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    1 Rick Brom Team 23 31,00 28,00 119 119
    2 Max van den Boom Team 15 28,50 --- 107 107
    3 Teije Fleskens Team 15 26,50 28,50 99 99
    3 Matthijs Buijsen Team 16 26,50 --- 99 99
    5 Luuk Roubroeks Team 19 25,00 --- 92 92
    6 Pelle Boinck Team 16 24,50 23,00 90 90
    7 Tristan Van Meer Team 16 23,50 --- 85 0
    8 Isaiah Taal Team 22 23,00 --- 83 83
    9 Melle van der Zanden Team 16 22,50 21,50 81 0
    10 Jorrit Verhagen Team 22 21,50 --- 77 77
    10 Jurre van Hout Team 21 21,50 22,50 77 77
    12 Xander Hellenbrand Team 15 21,00 --- 75 75
    13 Tijmen Rotte Team 14 20,50 --- 72 72
    13 Bas van der Made Team 20 20,50 --- 72 72
    15 Tijn Janssens Team 14 20,00 --- 70 70
    15 Baher Bakr Team 20 20,00 --- 70 70
    17 Ezra Born Team 20 19,00 --- 66 66
    18 Cas Keetels Team 13 18,00 --- 62 62
    19 Luuk Verbeek Team 14 18,00 --- 62 0
    19 Wessel Eijsermans Team 20 18,00 --- 62 0
    19 Gijs Linssen Team 22 18,00 --- 62 0
    22 Noah Paunussa Team 20 17,00 --- 57 0
    23 Tom Hendriks Team 19 16,00 --- 53 53
    23 Stijn Uytdehaag Team 15 16,00 --- 53 53
    25 Sieb van Manen Team 15 16,00 --- 53 0
    26 Wouter van Zunderd Team 16 14,50 --- 47 0
    27 Tijn de Kort Team 23 14,00 16,50 44 0
    27 Lars de Beer Team 15 14,00 --- 44 0
    29 Rens Jansen Team 16 13,50 15,00 42 0
    30 Savan Loilargosain Team 21 12,50 --- 38 0
    31 Raoul Gulden Team 13 11,50 --- 34 0
    32 Mark Franken Team 13 10,50 --- 30 0
    33 Tom Kula Team 20 9,50 --- 26 0
    33 Thijs Kwaijtaal Team 15 9,50 --- 26 0

    Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Jongens Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    1 Rick Brom Team 23 1,00 1,05 76 76
    2 Pelle Boinck Team 16 0,95 0,95 69 69
    2 Matthijs Buijsen Team 16 0,95 --- 69 69
    4 Jorrit Verhagen Team 22 0,90 --- 62 62
    5 Tijn Janssens Team 14 0,90 --- 62 0
    6 Baher Bakr Team 20 0,90 --- 62 62
    6 Wessel Eijsermans Team 20 0,90 --- 62 62
    6 Luuk Roubroeks Team 19 0,90 --- 62 62
    6 Teije Fleskens Team 15 0,90 0,90 62 62
    6 Bas van der Made Team 20 0,90 --- 62 62
    6 Tristan Van Meer Team 16 0,90 --- 62 62
    12 Tijn de Kort Team 23 0,85 0,95 56 0
    12 Tijmen Rotte Team 14 0,85 --- 56 0
    12 Ezra Born Team 20 0,85 --- 56 0
    15 Gijs Linssen Team 22 0,85 --- 56 56
    16 Tom Kula Team 20 0,85 --- 56 0
    16 Wouter van Zunderd Team 16 0,85 --- 56 0
    18 Max van den Boom Team 15 0,85 --- 56 56
    19 Savan Loilargosain Team 21 0,80 --- 49 49
    19 Jurre van Hout Team 21 0,80 1,00 49 49
    21 Isaiah Taal Team 22 0,80 --- 49 0
    21 Melle van der Zanden Team 16 0,80 0,80 49 0
    21 Sieb van Manen Team 15 0,80 --- 49 0
    21 Thijs Kwaijtaal Team 15 0,80 --- 49 0
    25 Cas Keetels Team 13 0,75 --- 43 0
    25 Mark Franken Team 13 0,75 --- 43 0
    25 Tom Hendriks Team 19 0,75 --- 43 0
    25 Luuk Verbeek Team 14 0,75 --- 43 0
    25 Noah Paunussa Team 20 0,75 --- 43 0
    25 Stijn Uytdehaag Team 15 0,75 --- 43 0
    31 Raoul Gulden Team 13 0,70 --- 37 0
    31 Xander Hellenbrand Team 15 0,70 --- 37 0
    31 Lars de Beer Team 15 0,70 --- 37 0
    34 Rens Jansen Team 16 0,60 0,70 26 0