Categorie 'Jongens Pupil C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 44
Categorie afkorting: JPC
Berekeningswijze: Pupillen C - Jongens
Meerkamp:
  • 40 meter ( 8 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 40 meter horden ( 8 pogingen )
  • Slingeren ( 8 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 8 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 8 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Jongens Pupil C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:15 10:40 Vortex Uitslagen
    10:15 10:40 Hurk Uitslagen
    10:15 10:40 40m Uitslagen
    10:15 10:40 Hurk Uitslagen
    10:15 10:40 40m Uitslagen
    10:15 10:40 40m Uitslagen
    10:15 10:40 40m Uitslagen
    10:15 10:40 Vortex Uitslagen
    10:15 10:40 Hurk Uitslagen
    10:15 10:40 Hurk Uitslagen
    10:45 11:10 Hurk Uitslagen
    10:45 11:10 40m Uitslagen
    10:45 11:10 Vortex Uitslagen
    10:45 11:10 40m Uitslagen
    10:45 11:10 Vortex Uitslagen
    10:45 11:10 Vortex Uitslagen
    10:45 11:10 Vortex Uitslagen
    10:45 11:10 Hurk Uitslagen
    10:45 11:10 40m Uitslagen
    10:45 11:10 40m Uitslagen
    11:15 11:40 Sling Uitslagen
    11:15 11:40 Hurk Uitslagen
    11:15 11:40 Hurk Uitslagen
    11:15 11:40 Hurk Uitslagen
    11:15 11:40 Hurk Uitslagen
    11:15 11:40 Sling Uitslagen
    11:45 12:10 40mH Uitslagen
    11:45 12:10 Sling Uitslagen
    11:45 12:10 Sling Uitslagen
    11:45 12:10 40mH Uitslagen
    11:45 12:10 Sling Uitslagen
    11:45 12:10 Sling Uitslagen
    12:15 12:40 40mH Uitslagen
    12:15 12:40 Sling Uitslagen
    12:15 12:40 40mH Uitslagen
    12:15 12:40 Sling Uitslagen
    12:15 12:40 Sling Uitslagen
    12:15 12:40 Sling Uitslagen
    12:15 12:40 40mH Uitslagen
    12:15 12:40 40mH Uitslagen
    12:45 13:10 40m Uitslagen
    12:45 13:10 Vortex Uitslagen
    12:45 13:10 40mH Uitslagen
    12:45 13:10 Vortex Uitslagen
    12:45 13:10 40mH Uitslagen
    12:45 13:10 40mH Uitslagen
    12:45 13:10 40mH Uitslagen
    12:45 13:10 40m Uitslagen
    12:45 13:10 Vortex Uitslagen
    12:45 13:10 Vortex Uitslagen
    13:25 13:35 Duur Uitslagen
    13:25 13:35 Duur Uitslagen
    13:25 13:35 Duur Uitslagen
    13:25 13:35 Duur Uitslagen
    13:25 13:35 Duur Uitslagen
    13:25 13:35 Duur Uitslagen
    13:25 13:35 Duur Uitslagen
    13:25 13:35 Duur Uitslagen
    13:25 13:35 Duur Uitslagen
    13:25 13:35 Duur Uitslagen


    Tijdschema

    10:15u13:35u
    Jongens Pupil C
    10 onderdelen
    10 onderdelen
    6 onderdelen
    6 onderdelen
    8 onderdelen
    10 onderdelen
    Duur

    Atleten 'Jongens Pupil C'

    Snr Naam M
    28 Bryan van der Hoek ACHL - Team 13 a
    29 Auke Korving ACHL - Team 13 a
    30 Vincent van der Star ACHL - Team 13 a
    31 Mick Tap ACHL - Team 13 a
    32 Simon Coomans AV Attila - Team 21 a
    33 Rens Maric...genhuizen AV Oss `78 - Team 21 a
    34 Leonard Oti AV Oss `78 - Team 21 a
    35 Guus Beumer PH - Team 17 a
    36 Robin Bijl PH - Team 17 a
    37 Scott Romijn PH - Team 17 a
    38 Floris Smit PH - Team 17 a
    39 Gijs Versteden AV Attila - Team 21 a
    40 Justin Peters AV Oss `78 - Team 21 a
    41 Jonas den Heijer AV Sprint - Team 17 a
    42 David Kok AV Sprint - Team 17 a
    43 Thom Pelkmans AV Sprint - Team 17 a
    44 Duuk Schapendonk PH - Team 17 a
    94 Joeri van Helderen Atledo - Team 18 a
    95 Stijn Pero AVGM - Team 22 a
    96 Lars van Stiphout AVGM - Team 22 a
    97 Senne van de Rest AV Sprint - Team 14 a
    98 Jeroen Luijsterburg THOR - Team 18 a
    99 Max van Tartwijk THOR - Team 18 a
    100 Beau Janssens Atledo - Team 18 a
    101 Finn Hak VOLO - Team 22 a
    102 Timo Visser VOLO - Team 22 a
    103 Thijs Hellenbrand THOR - Team 18 a
    169 Maurice van Beurden AV De Keien - Team 19 a
    170 Jahmani Franssen AV De Keien - Team 19 a
    171 Luuk van d...ieuwenhof Reusel `69 - Team 23 a
    172 Jasper Klok AVV - Team 23 a
    173 Tim van Meer SV Diomedon - Team 23 a
    174 Haico Noorlander AV De Keien - Team 19 a
    175 Seth van de Voort AV De Keien - Team 19 a
    176 Vince Hartman GVAC - Team 19 a
    177 Tim de Kok GVAC - Team 19 a
    234 Hau Wang Eindhoven - Team 20 a
    235 Ian Baatjes Scorpio - Team 20 a
    236 Jens van Tetering Scorpio - Team 20 a
    237 Jens Smit Spado - Team 24 a
    238 Luc Bijvoet Groene Ster - Team 24 a
    239 Tygo van der Schoof Scorpio - Team 20 a
    240 Nigel Kerpel Spado - Team 24 a
    241 Daniël Meerman Spado - Team 24 a

    Verenigingen 'Jongens Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 4
    Atledo ATLD 2
    AV Attila ATTL 2
    AV De Keien KEIN 4
    AV Generaal Michaelis AVGM 2
    AV Groene Ster GRST 1
    AV Oss `78 OS78 3
    AV Reusel `69 RS69 1
    AV Sprint SPRN 4
    AV Valkenswaard AVV 1
    Eindhoven Atletiek EHAT 1
    GVAC GVAC 2
    O.S.S. - VOLO VOLO 2
    Prins Hendrik PH 5
    Scorpio SCRP 3
    Spado SPDO 3
    SV Diomedon DMDN 1
    THOR THOR 3
  • Meerkamp
  • 40m
  • Duur
  • 40mH
  • Sling
  • Vortex
  • Hurk
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil C

    # Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    1 Ian Baatjes Team 20 7,3 975,00 7,4 15,50 26,00 0,95 533 533
    2 Scott Romijn Team 17 7,0 1025,00 7,7 15,00 25,50 0,90 533 533
    3 Guus Beumer Team 17 6,9 1000,00 7,5 15,50 25,50 0,85 532 532
    4 Luuk van d...ieuwenhof Team 23 7,3 975,00 7,8 13,00 23,50 0,85 474 331
    5 Jasper Klok Team 23 7,4 975,00 7,7 14,00 22,00 0,85 474 335
    6 Senne van de Rest Team 14 6,9 900,00 7,6 12,50 22,50 0,85 468 468
    7 Leonard Oti Team 21 6,9 975,00 7,6 13,50 18,00 0,75 453 453
    8 Lars van Stiphout Team 22 7,2 1000,00 7,8 11,00 22,00 0,75 445 333
    9 Stijn Pero Team 22 7,3 900,00 8,0 13,50 20,50 0,85 442 442
    10 Joeri van Helderen Team 18 7,8 900,00 8,0 13,00 21,00 0,85 425 305
    11 Floris Smit Team 17 6,8 925,00 7,7 12,00 13,50 0,85 424 307
    12 David Kok Team 17 7,3 1025,00 7,8 10,50 17,50 0,70 411 88
    13 Thom Pelkmans Team 17 7,2 1025,00 7,9 9,00 17,50 0,75 409 88
    14 Maurice van Beurden Team 19 7,4 900,00 8,3 12,50 17,00 0,80 399 399
    15 Nigel Kerpel Team 24 7,1 900,00 8,2 13,00 13,50 0,80 397 346
    16 Jeroen Luijsterburg Team 18 7,4 900,00 7,7 11,50 14,50 0,80 391 391
    17 Robin Bijl Team 17 7,6 925,00 8,6 13,50 16,50 0,75 390 80
    18 Timo Visser Team 22 7,6 950,00 8,1 10,00 20,00 0,70 387 155
    19 Rens Maric...genhuizen Team 21 7,5 825,00 8,4 13,00 17,50 0,80 385 339
    20 Vincent van der Star Team 13 7,6 825,00 8,5 11,00 19,50 0,75 368 194
    21 Auke Korving Team 13 7,1 925,00 8,4 11,00 11,50 0,75 365 324
    22 Jens van Tetering Team 20 7,6 950,00 7,9 10,00 11,50 0,75 357 146
    23 Hau Wang Team 20 7,2 850,00 8,3 10,50 13,00 0,75 352 79
    24 Jonas den Heijer Team 17 8,0 925,00 8,9 10,50 17,50 0,70 345 0
    25 Beau Janssens Team 18 8,2 900,00 8,2 11,00 14,50 0,75 345 185
    26 Gijs Versteden Team 21 7,6 875,00 8,6 9,00 16,00 0,70 334 56
    27 Duuk Schapendonk Team 17 7,6 825,00 8,8 9,00 17,00 0,65 319 0
    28 Justin Peters Team 21 7,9 900,00 8,6 7,50 17,00 0,65 317 130
    29 Finn Hak Team 22 7,5 875,00 8,7 9,00 12,50 0,70 317 69
    30 Jahmani Franssen Team 19 7,6 725,00 8,5 9,50 11,50 0,85 314 195
    31 Seth van de Voort Team 19 7,8 850,00 9,3 8,50 12,00 0,70 283 0
    32 Bryan van der Hoek Team 13 8,4 675,00 9,2 11,00 15,50 0,70 279 121
    33 Mick Tap Team 13 7,3 675,00 8,5 11,00 10,00 0,55 278 75
    34 Tim van Meer Team 23 7,5 900,00 10,9 7,50 12,50 0,70 273 0
    35 Jens Smit Team 24 7,9 850,00 10,0 7,50 13,50 0,70 269 51
    36 Simon Coomans Team 21 7,9 825,00 9,2 8,50 10,00 0,70 268 0
    37 Daniël Meerman Team 24 8,1 875,00 9,6 6,50 10,00 0,75 258 0
    38 Haico Noorlander Team 19 8,5 850,00 10,1 11,00 11,00 0,60 252 111
    39 Luc Bijvoet Team 24 7,7 875,00 9,9 6,50 9,00 0,65 244 0
    40 Max van Tartwijk Team 18 7,7 775,00 9,4 7,00 7,50 0,65 232 62
    41 Tim de Kok Team 19 8,6 850,00 9,6 7,00 9,50 0,60 221 0
    42 Tygo van der Schoof Team 20 8,9 775,00 10,8 10,00 8,50 0,70 213 0
    43 Thijs Hellenbrand Team 18 9,7 700,00 10,9 6,50 9,00 0,55 141 0
    44 Vince Hartman Team 19 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    1 Floris Smit Team 17 6,8 7,10 93 93
    2 Leonard Oti Team 21 6,9 7,10 89 89
    2 Senne van de Rest Team 14 6,9 6,70 89 89
    2 Guus Beumer Team 17 6,9 6,90 89 89
    5 Scott Romijn Team 17 7,0 7,10 85 85
    6 Auke Korving Team 13 7,1 --- 82 82
    6 Nigel Kerpel Team 24 7,1 --- 82 82
    8 Lars van Stiphout Team 22 7,2 --- 79 79
    9 Thom Pelkmans Team 17 7,2 --- 79 0
    10 Hau Wang Team 20 7,2 --- 79 79
    11 Mick Tap Team 13 7,3 --- 75 75
    11 Stijn Pero Team 22 7,3 --- 75 75
    11 Luuk van d...ieuwenhof Team 23 7,3 7,60 75 75
    14 David Kok Team 17 7,3 7,40 75 0
    15 Ian Baatjes Team 20 7,3 --- 75 75
    16 Maurice van Beurden Team 19 7,4 --- 72 72
    17 Jasper Klok Team 23 7,4 --- 72 0
    18 Jeroen Luijsterburg Team 18 7,4 --- 72 72
    19 Rens Maric...genhuizen Team 21 7,5 7,90 69 69
    19 Finn Hak Team 22 7,5 --- 69 69
    21 Tim van Meer Team 23 7,5 --- 69 0
    22 Vincent van der Star Team 13 7,6 --- 66 0
    22 Gijs Versteden Team 21 7,6 --- 66 0
    24 Jahmani Franssen Team 19 7,6 --- 66 66
    25 Timo Visser Team 22 7,6 --- 66 0
    25 Duuk Schapendonk Team 17 7,6 7,90 66 0
    25 Robin Bijl Team 17 7,6 7,90 66 0
    25 Jens van Tetering Team 20 7,6 --- 66 0
    29 Luc Bijvoet Team 24 7,7 --- 62 0
    30 Max van Tartwijk Team 18 7,7 --- 62 62
    31 Joeri van Helderen Team 18 7,8 --- 59 0
    31 Seth van de Voort Team 19 7,8 --- 59 0
    33 Simon Coomans Team 21 7,9 --- 57 0
    33 Justin Peters Team 21 7,9 8,20 57 0
    33 Jens Smit Team 24 7,9 --- 57 0
    36 Jonas den Heijer Team 17 8,0 --- 54 0
    37 Daniël Meerman Team 24 8,1 --- 51 0
    38 Beau Janssens Team 18 8,2 --- 48 0
    39 Bryan van der Hoek Team 13 8,4 --- 43 0
    40 Haico Noorlander Team 19 8,5 --- 40 0
    41 Tim de Kok Team 19 8,6 8,50 38 0
    42 Tygo van der Schoof Team 20 8,9 --- 31 0
    43 Thijs Hellenbrand Team 18 9,7 --- 15 0
    Vince Hartman Team 19 DNS --- 0 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Jongens Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    1 Thom Pelkmans Team 17 1025,00 --- 88 88
    1 David Kok Team 17 1025,00 1025,00 88 88
    1 Scott Romijn Team 17 1025,00 1050,00 88 88
    4 Lars van Stiphout Team 22 1000,00 --- 82 82
    4 Guus Beumer Team 17 1000,00 1000,00 82 82
    6 Leonard Oti Team 21 975,00 975,00 76 76
    6 Luuk van d...ieuwenhof Team 23 975,00 975,00 76 76
    6 Jasper Klok Team 23 975,00 --- 76 76
    6 Ian Baatjes Team 20 975,00 --- 76 76
    10 Timo Visser Team 22 950,00 --- 71 71
    10 Jens van Tetering Team 20 950,00 --- 71 71
    12 Auke Korving Team 13 925,00 --- 66 66
    13 Jonas den Heijer Team 17 925,00 --- 66 0
    13 Floris Smit Team 17 925,00 925,00 66 0
    13 Robin Bijl Team 17 925,00 1000,00 66 0
    16 Joeri van Helderen Team 18 900,00 --- 61 0
    17 Beau Janssens Team 18 900,00 --- 61 61
    17 Maurice van Beurden Team 19 900,00 --- 61 61
    17 Stijn Pero Team 22 900,00 --- 61 61
    17 Justin Peters Team 21 900,00 825,00 61 61
    17 Senne van de Rest Team 14 900,00 900,00 61 61
    17 Nigel Kerpel Team 24 900,00 --- 61 61
    23 Tim van Meer Team 23 900,00 --- 61 0
    24 Jeroen Luijsterburg Team 18 900,00 --- 61 61
    25 Gijs Versteden Team 21 875,00 --- 56 56
    26 Luc Bijvoet Team 24 875,00 --- 56 0
    26 Finn Hak Team 22 875,00 --- 56 0
    26 Daniël Meerman Team 24 875,00 --- 56 0
    29 Seth van de Voort Team 19 850,00 --- 51 0
    30 Haico Noorlander Team 19 850,00 --- 51 51
    31 Hau Wang Team 20 850,00 --- 51 0
    31 Tim de Kok Team 19 850,00 850,00 51 0
    31 Jens Smit Team 24 850,00 --- 51 0
    34 Vincent van der Star Team 13 825,00 --- 46 0
    34 Simon Coomans Team 21 825,00 --- 46 0
    34 Rens Maric...genhuizen Team 21 825,00 825,00 46 0
    34 Duuk Schapendonk Team 17 825,00 800,00 46 0
    38 Tygo van der Schoof Team 20 775,00 --- 38 0
    38 Max van Tartwijk Team 18 775,00 --- 38 0
    40 Jahmani Franssen Team 19 725,00 --- 30 0
    41 Thijs Hellenbrand Team 18 700,00 --- 27 0
    42 Bryan van der Hoek Team 13 675,00 --- 23 0
    42 Mick Tap Team 13 675,00 --- 23 0
    Vince Hartman Team 19 DNS --- 0 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Jongens Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    1 Ian Baatjes Team 20 7,4 --- 86 86
    2 Guus Beumer Team 17 7,5 7,00 84 84
    3 Leonard Oti Team 21 7,6 7,60 82 82
    3 Senne van de Rest Team 14 7,6 8,00 82 82
    5 Jasper Klok Team 23 7,7 --- 79 79
    5 Scott Romijn Team 17 7,7 7,30 79 79
    5 Floris Smit Team 17 7,7 8,00 79 79
    5 Jeroen Luijsterburg Team 18 7,7 --- 79 79
    9 Lars van Stiphout Team 22 7,8 --- 77 77
    9 Luuk van d...ieuwenhof Team 23 7,8 8,50 77 77
    11 David Kok Team 17 7,8 8,10 77 0
    12 Thom Pelkmans Team 17 7,9 --- 75 0
    13 Jens van Tetering Team 20 7,9 --- 75 75
    14 Joeri van Helderen Team 18 8,0 --- 72 72
    14 Stijn Pero Team 22 8,0 --- 72 72
    16 Timo Visser Team 22 8,1 --- 70 0
    17 Beau Janssens Team 18 8,2 --- 68 68
    17 Nigel Kerpel Team 24 8,2 --- 68 68
    19 Maurice van Beurden Team 19 8,3 --- 66 66
    20 Hau Wang Team 20 8,3 --- 66 0
    21 Auke Korving Team 13 8,4 --- 64 64
    21 Rens Maric...genhuizen Team 21 8,4 --- 64 64
    23 Mick Tap Team 13 8,5 --- 62 0
    23 Vincent van der Star Team 13 8,5 --- 62 0
    25 Jahmani Franssen Team 19 8,5 --- 62 62
    26 Gijs Versteden Team 21 8,6 --- 60 0
    26 Justin Peters Team 21 8,6 9,00 60 0
    26 Robin Bijl Team 17 8,6 7,80 60 0
    29 Finn Hak Team 22 8,7 --- 58 0
    30 Duuk Schapendonk Team 17 8,8 8,60 56 0
    31 Jonas den Heijer Team 17 8,9 --- 54 0
    32 Bryan van der Hoek Team 13 9,2 --- 48 0
    32 Simon Coomans Team 21 9,2 --- 48 0
    34 Seth van de Voort Team 19 9,3 --- 46 0
    35 Max van Tartwijk Team 18 9,4 --- 44 0
    36 Tim de Kok Team 19 9,6 10,30 41 0
    36 Daniël Meerman Team 24 9,6 --- 41 0
    38 Luc Bijvoet Team 24 9,9 --- 35 0
    39 Jens Smit Team 24 10,0 --- 34 0
    40 Haico Noorlander Team 19 10,1 --- 32 0
    41 Tygo van der Schoof Team 20 10,8 --- 22 0
    42 Tim van Meer Team 23 10,9 --- 21 0
    42 Thijs Hellenbrand Team 18 10,9 --- 21 0
    Vince Hartman Team 19 DNS --- 0 0

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Jongens Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    1 Guus Beumer Team 17 15,50 13,00 97 97
    1 Ian Baatjes Team 20 15,50 --- 97 97
    3 Scott Romijn Team 17 15,00 13,00 93 93
    4 Jasper Klok Team 23 14,00 --- 85 85
    5 Stijn Pero Team 22 13,50 --- 80 80
    5 Leonard Oti Team 21 13,50 10,00 80 80
    5 Robin Bijl Team 17 13,50 11,00 80 80
    8 Joeri van Helderen Team 18 13,00 --- 76 76
    8 Rens Maric...genhuizen Team 21 13,00 --- 76 76
    10 Luuk van d...ieuwenhof Team 23 13,00 12,50 76 0
    11 Nigel Kerpel Team 24 13,00 --- 76 76
    12 Maurice van Beurden Team 19 12,50 --- 72 72
    12 Senne van de Rest Team 14 12,50 14,00 72 72
    14 Floris Smit Team 17 12,00 10,50 68 68
    15 Jeroen Luijsterburg Team 18 11,50 --- 64 64
    16 Bryan van der Hoek Team 13 11,00 --- 60 60
    17 Mick Tap Team 13 11,00 --- 60 0
    18 Vincent van der Star Team 13 11,00 --- 60 60
    18 Auke Korving Team 13 11,00 --- 60 60
    20 Beau Janssens Team 18 11,00 --- 60 0
    21 Haico Noorlander Team 19 11,00 --- 60 60
    22 Lars van Stiphout Team 22 11,00 --- 60 0
    23 Jonas den Heijer Team 17 10,50 --- 56 0
    23 David Kok Team 17 10,50 9,00 56 0
    23 Hau Wang Team 20 10,50 --- 56 0
    26 Timo Visser Team 22 10,00 --- 52 0
    26 Jens van Tetering Team 20 10,00 --- 52 0
    26 Tygo van der Schoof Team 20 10,00 --- 52 0
    29 Jahmani Franssen Team 19 9,50 --- 48 0
    30 Gijs Versteden Team 21 9,00 --- 44 0
    30 Thom Pelkmans Team 17 9,00 --- 44 0
    30 Finn Hak Team 22 9,00 --- 44 0
    30 Duuk Schapendonk Team 17 9,00 7,50 44 0
    34 Simon Coomans Team 21 8,50 --- 40 0
    34 Seth van de Voort Team 19 8,50 --- 40 0
    36 Justin Peters Team 21 7,50 9,00 32 0
    36 Jens Smit Team 24 7,50 --- 32 0
    36 Tim van Meer Team 23 7,50 --- 32 0
    39 Tim de Kok Team 19 7,00 7,50 29 0
    39 Max van Tartwijk Team 18 7,00 --- 29 0
    41 Luc Bijvoet Team 24 6,50 --- 25 0
    41 Daniël Meerman Team 24 6,50 --- 25 0
    41 Thijs Hellenbrand Team 18 6,50 --- 25 0
    Vince Hartman Team 19 DNS --- 0 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    1 Ian Baatjes Team 20 26,00 --- 116 116
    2 Scott Romijn Team 17 25,50 25,50 113 113
    2 Guus Beumer Team 17 25,50 25,50 113 113
    4 Luuk van d...ieuwenhof Team 23 23,50 23,00 103 103
    5 Senne van de Rest Team 14 22,50 23,00 97 97
    6 Lars van Stiphout Team 22 22,00 --- 95 95
    6 Jasper Klok Team 23 22,00 --- 95 95
    8 Joeri van Helderen Team 18 21,00 --- 90 90
    9 Stijn Pero Team 22 20,50 --- 87 87
    10 Timo Visser Team 22 20,00 --- 84 84
    11 Vincent van der Star Team 13 19,50 --- 82 82
    12 Leonard Oti Team 21 18,00 15,00 74 74
    13 Rens Maric...genhuizen Team 21 17,50 17,50 71 71
    14 Jonas den Heijer Team 17 17,50 --- 71 0
    14 Thom Pelkmans Team 17 17,50 --- 71 0
    14 David Kok Team 17 17,50 13,50 71 0
    17 Maurice van Beurden Team 19 17,00 --- 69 69
    17 Justin Peters Team 21 17,00 14,50 69 69
    19 Duuk Schapendonk Team 17 17,00 14,50 69 0
    20 Robin Bijl Team 17 16,50 19,00 66 0
    21 Gijs Versteden Team 21 16,00 --- 64 0
    22 Bryan van der Hoek Team 13 15,50 --- 61 61
    23 Beau Janssens Team 18 14,50 --- 56 56
    23 Jeroen Luijsterburg Team 18 14,50 --- 56 56
    25 Floris Smit Team 17 13,50 11,00 51 0
    25 Nigel Kerpel Team 24 13,50 --- 51 0
    27 Jens Smit Team 24 13,50 --- 51 51
    28 Hau Wang Team 20 13,00 --- 48 0
    29 Finn Hak Team 22 12,50 --- 46 0
    29 Tim van Meer Team 23 12,50 --- 46 0
    31 Seth van de Voort Team 19 12,00 --- 43 0
    32 Auke Korving Team 13 11,50 --- 41 0
    32 Jahmani Franssen Team 19 11,50 --- 41 0
    32 Jens van Tetering Team 20 11,50 --- 41 0
    35 Haico Noorlander Team 19 11,00 --- 38 0
    36 Mick Tap Team 13 10,00 --- 33 0
    36 Simon Coomans Team 21 10,00 --- 33 0
    36 Daniël Meerman Team 24 10,00 --- 33 0
    39 Tim de Kok Team 19 9,50 10,50 31 0
    40 Luc Bijvoet Team 24 9,00 --- 28 0
    40 Thijs Hellenbrand Team 18 9,00 --- 28 0
    42 Tygo van der Schoof Team 20 8,50 --- 26 0
    43 Max van Tartwijk Team 18 7,50 --- 21 0
    Vince Hartman Team 19 DNS --- 0 0

    Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Jongens Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    1 Ian Baatjes Team 20 0,95 --- 83 83
    2 Scott Romijn Team 17 0,90 0,90 75 75
    3 Joeri van Helderen Team 18 0,85 --- 67 67
    3 Jahmani Franssen Team 19 0,85 --- 67 67
    3 Stijn Pero Team 22 0,85 --- 67 67
    6 Luuk van d...ieuwenhof Team 23 0,85 0,90 67 0
    7 Senne van de Rest Team 14 0,85 0,90 67 67
    8 Jasper Klok Team 23 0,85 --- 67 0
    9 Guus Beumer Team 17 0,85 1,00 67 67
    9 Floris Smit Team 17 0,85 0,85 67 67
    11 Maurice van Beurden Team 19 0,80 --- 59 59
    11 Rens Maric...genhuizen Team 21 0,80 --- 59 59
    11 Nigel Kerpel Team 24 0,80 --- 59 59
    11 Jeroen Luijsterburg Team 18 0,80 --- 59 59
    15 Vincent van der Star Team 13 0,75 --- 52 52
    15 Auke Korving Team 13 0,75 --- 52 52
    17 Beau Janssens Team 18 0,75 --- 52 0
    17 Lars van Stiphout Team 22 0,75 --- 52 0
    19 Leonard Oti Team 21 0,75 0,80 52 52
    20 Thom Pelkmans Team 17 0,75 --- 52 0
    20 Hau Wang Team 20 0,75 --- 52 0
    20 Robin Bijl Team 17 0,75 0,80 52 0
    20 Jens van Tetering Team 20 0,75 --- 52 0
    20 Daniël Meerman Team 24 0,75 --- 52 0
    25 Bryan van der Hoek Team 13 0,70 --- 44 0
    25 Simon Coomans Team 21 0,70 --- 44 0
    25 Gijs Versteden Team 21 0,70 --- 44 0
    25 Seth van de Voort Team 19 0,70 --- 44 0
    25 Jonas den Heijer Team 17 0,70 --- 44 0
    25 David Kok Team 17 0,70 0,70 44 0
    25 Timo Visser Team 22 0,70 --- 44 0
    25 Finn Hak Team 22 0,70 --- 44 0
    25 Tygo van der Schoof Team 20 0,70 --- 44 0
    25 Jens Smit Team 24 0,70 --- 44 0
    25 Tim van Meer Team 23 0,70 --- 44 0
    36 Luc Bijvoet Team 24 0,65 --- 38 0
    36 Justin Peters Team 21 0,65 0,75 38 0
    36 Duuk Schapendonk Team 17 0,65 0,75 38 0
    36 Max van Tartwijk Team 18 0,65 --- 38 0
    40 Haico Noorlander Team 19 0,60 --- 31 0
    40 Tim de Kok Team 19 0,60 0,65 31 0
    42 Mick Tap Team 13 0,55 --- 25 0
    42 Thijs Hellenbrand Team 18 0,55 --- 25 0
    Vince Hartman Team 19 DNS --- 0 0