Categorie 'Meisjes Pupil A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 63
Categorie afkorting: MPA
Berekeningswijze: Pupillen A - Meisjes
Meerkamp:
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 8 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 8 pogingen )
  • Kogelstoten 2 kilogram ( 8 pogingen )
  • Hoogspringen ( 8 pogingen )
  • Polsstokverspringen ( 8 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Meisjes Pupil A'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:15 Vortex Uitslagen
    10:15 Vortex Uitslagen
    10:15 Vortex Uitslagen
    10:15 Kogel Uitslagen
    10:15 Kogel Uitslagen
    10:15 Hoog Uitslagen
    10:15 60mH Uitslagen
    10:15 60mH Uitslagen
    10:15 60mH Uitslagen
    10:15 Hoog Uitslagen
    10:15 60mH Uitslagen
    10:45 60mH Uitslagen
    10:45 60mH Uitslagen
    10:45 60mH Uitslagen
    10:45 Hoog Uitslagen
    10:45 Hoog Uitslagen
    10:45 Kogel Uitslagen
    10:45 Vortex Uitslagen
    10:45 Vortex Uitslagen
    10:45 Vortex Uitslagen
    10:45 Kogel Uitslagen
    10:45 Vortex Uitslagen
    11:15 Hoog Uitslagen
    11:15 Kogel Uitslagen
    11:15 Kogel Uitslagen
    11:15 60mH Uitslagen
    11:15 60mH Uitslagen
    11:15 60mH Uitslagen
    11:15 60mH Uitslagen
    11:45 Kogel Uitslagen
    11:45 Hoog Uitslagen
    11:45 Hoog Uitslagen
    11:45 Polsver Uitslagen
    11:45 Polsver Uitslagen
    11:45 Polsver Uitslagen
    11:45 Polsver Uitslagen
    12:15 Polsver Uitslagen
    12:15 Polsver Uitslagen
    12:15 Polsver Uitslagen
    12:15 Hoog Uitslagen
    12:15 Hoog Uitslagen
    12:15 Kogel Uitslagen
    12:15 Polsver Uitslagen
    12:15 Kogel Uitslagen
    12:45 Polsver Uitslagen
    12:45 Polsver Uitslagen
    12:45 Polsver Uitslagen
    12:45 Vortex Uitslagen
    12:45 Vortex Uitslagen
    12:45 Vortex Uitslagen
    12:45 Kogel Uitslagen
    12:45 Kogel Uitslagen
    12:45 Hoog Uitslagen
    12:45 Vortex Uitslagen
    12:45 Hoog Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen


    Tijdschema

    10:15u13:25u
    Meisjes Pupil A
    Vortex
    60mH
    Hoog
    Kogel
    Polsver
    Polsver
    Duur

    Atleten 'Meisjes Pupil A'

    Snr Naam Team M
    45 Naomi Kocken ACHL Team 01 a
    46 Mila Prinsen ACHL Team 01 a
    47 Nina de Jong AV Oss `78 Team 09 a
    48 Hilde van Zantvoort AV Oss `78 Team 09 a
    49 Anna van der Eijk Reusel `69 Team 09 a
    50 Iris Vugts Reusel `69 Team 09 a
    104 Amber van Gurp AV Attila Team 10 a
    105 Mila Strooper AV Attila Team 10 a
    106 Floor Verhoeven AV Attila Team 10 a
    107 Sarah Buijs AV Sprint Team 02 a
    108 Ylva den Heijer AV Sprint Team 02 a
    109 Djayla Hoek AV Sprint Team 02 a
    110 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint Team 02 a
    111 Roza Willemen AV Sprint Team 02 a
    112 Fenna Winkel AV Sprint Team 02 a
    113 Daniek van Loon DAK Team 06 a
    114 Elien Smits DAK Team 06 a
    115 Sophie van der Sande Eindhoven Team 06 a
    116 Lana Wang Eindhoven Team 06 a
    117 Manon Apeldoorn VOLO Team 06 a
    118 Isis Maas VOLO Team 06 a
    119 Mare ter Wal VOLO Team 06 a
    178 Lynn Heeren GVAC Team 03 a
    179 Sophie van... Boogaart HAC Team 03 a
    180 Renske Gottenbos HAC Team 03 a
    181 Janne van den Berg PH Team 11 a
    182 Linde van Bragt PH Team 11 a
    183 Eden Brouwers PH Team 11 a
    184 Jasmijn van Geloof PH Team 11 a
    185 Nienke Overmeijer PH Team 11 a
    187 Tika Spijkers PH Team 11 a
    188 Renske van der Steen PH Team 11 a
    189 Noa van Velzen PH Team 11 a
    190 Feline Verboven PH Team 11 a
    191 Fenne Bijlhouwer Spado Team 07 a
    192 Georgina Blaine Spado Team 07 a
    193 Stara Carmelia Spado Team 07 a
    194 Tinka Fokke Spado Team 07 a
    242 Lotte Aerts AVGM Team 08 a
    243 Eliza Dielhof AVGM Team 08 a
    244 Micki Geijsels AVGM Team 08 a
    245 Milou Keulstra AVGM Team 08 a
    246 Iris van Sluisveld AVGM Team 08 a
    247 Gaby van Sluisveld AVGM Team 08 a
    248 Sanne van de Wiel AVGM Team 08 a
    249 Seline de Neef Groene Ster Team 12 a
    250 Tara Tilborgh Groene Ster Team 12 a
    251 Noëlle Schalk AV Spiridon Team 12 a
    252 Ghislaine Schalk AV Spiridon Team 12 a
    254 Yvanka Wesdorp SV Diomedon Team 12 a
    255 Jady Bakx THOR Team 04 a
    256 Noa Casparie THOR Team 04 a
    257 Babet van Dommele THOR Team 04 a
    258 Fleur van Gaans THOR Team 04 a
    259 Amarah Garcia THOR Team 04 a
    260 Roos Jansen THOR Team 04 a
    261 Loïs Konings THOR Team 04 a
    262 Yfke van Manen THOR Team 04 a
    263 Nina van Oorschot THOR Team 04 a
    264 Senna van Oorschot THOR Team 04 a
    265 Yanou van ...ijenbroek THOR Team 04 a
    266 Floor Schilder THOR Team 04 a
    267 Anne van Zimmeren THOR Team 04 a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 2
    AV Attila ATTL 3
    AV Generaal Michaelis AVGM 7
    AV Groene Ster GRST 2
    AV Oss `78 OS78 2
    AV Reusel `69 RS69 2
    AV Spiridon SPRD 2
    AV Sprint SPRN 6
    DAK DAK 2
    Eindhoven Atletiek EHAT 2
    GVAC GVAC 1
    HAC HAC 2
    O.S.S. - VOLO VOLO 3
    Prins Hendrik PH 9
    Spado SPDO 4
    SV Diomedon DMDN 1
    THOR THOR 13
  • Meerkamp
  • Duur
  • 60mH
  • Kogel
  • Vortex
  • Hoog
  • Polsver
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    1 Stara Carmelia Spado Team 07 1475,00 10,3 7,50 22,50 1,40 4,75 536 473
    2 Eden Brouwers PH Team 11 1500,00 10,7 6,60 33,50 1,20 4,20 505 505
    3 Lotte Aerts AVGM Team 08 1525,00 11,4 7,30 31,50 1,20 4,10 494 424
    4 Linde van Bragt PH Team 11 1250,00 10,1 5,70 29,50 1,25 4,70 487 487
    5 Milou Keulstra AVGM Team 08 1500,00 10,2 6,10 26,00 1,15 4,45 479 479
    6 Renske van der Steen PH Team 11 1350,00 10,1 5,50 27,00 1,20 4,30 461 408
    7 Janne van den Berg PH Team 11 1350,00 10,9 6,30 27,50 1,20 4,35 460 382
    8 Micki Geijsels AVGM Team 08 1375,00 10,6 6,80 24,00 1,25 4,05 456 398
    9 Sophie van... Boogaart HAC Team 03 1350,00 10,2 6,60 20,50 1,25 4,25 452 342
    10 Noëlle Schalk AV Spiridon Team 12 1350,00 10,9 7,10 21,00 1,20 4,40 446 446
    11 Iris van Sluisveld AVGM Team 08 1475,00 11,0 6,90 22,00 1,15 4,05 440 320
    12 Georgina Blaine Spado Team 07 1300,00 10,6 6,00 28,00 1,05 4,20 427 378
    13 Nina de Jong AV Oss `78 Team 09 1350,00 10,1 5,70 23,00 1,20 3,80 425 360
    14 Mila Strooper AV Attila Team 10 1275,00 11,0 6,50 22,20 1,20 4,05 418 356
    15 Noa van Velzen PH Team 11 1275,00 10,8 5,50 26,50 1,20 3,85 417 246
    16 Ylva den Heijer AV Sprint Team 02 1425,00 11,0 6,40 21,00 1,15 3,90 415 294
    17 Lynn Heeren GVAC Team 03 1250,00 11,2 6,10 20,50 1,20 4,40 414 256
    18 Yvanka Wesdorp SV Diomedon Team 12 1250,00 11,9 5,50 20,50 1,30 4,15 402 402
    19 Eliza Dielhof AVGM Team 08 1475,00 11,3 4,80 22,50 1,10 4,05 402 172
    20 Iris Vugts Reusel `69 Team 09 1450,00 11,9 5,30 25,00 1,10 3,60 385 141
    21 Nienke Overmeijer PH Team 11 1200,00 11,0 5,20 20,50 1,10 4,25 379 108
    22 Tara Tilborgh Groene Ster Team 12 1175,00 11,9 5,50 30,00 1,05 3,75 374 295
    23 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint Team 02 1325,00 11,4 6,10 24,50 0,95 3,80 372 160
    24 Renske Gottenbos HAC Team 03 1350,00 12,0 6,60 21,00 1,05 3,75 370 122
    25 Sarah Buijs AV Sprint Team 02 1250,00 11,3 6,50 22,50 1,00 3,80 368 154
    26 Gaby van Sluisveld AVGM Team 08 1375,00 11,2 5,60 18,50 1,10 3,65 367 73
    27 Elien Smits DAK Team 06 1525,00 12,0 5,70 17,00 1,05 3,75 366 265
    28 Yanou van ...ijenbroek THOR Team 04 1325,00 11,4 5,40 20,50 1,05 3,90 365 269
    29 Roza Willemen AV Sprint Team 02 1525,00 11,0 4,90 14,00 1,05 3,75 362 156
    30 Fenne Bijlhouwer Spado Team 07 1325,00 11,1 5,60 19,00 1,00 3,90 360 222
    31 Anna van der Eijk Reusel `69 Team 09 1375,00 11,8 6,30 20,00 1,10 3,30 357 121
    32 Noa Casparie THOR Team 04 1350,00 11,7 5,00 19,00 1,10 3,80 356 356
    33 Sanne van de Wiel AVGM Team 08 1475,00 12,0 5,30 18,00 1,05 3,70 356 72
    34 Floor Schilder THOR Team 04 1350,00 11,7 4,90 17,50 1,20 3,55 354 231
    35 Tinka Fokke Spado Team 07 1300,00 11,7 5,80 23,50 1,05 3,35 351 167
    36 Amarah Garcia THOR Team 04 1325,00 12,1 5,70 16,50 1,10 3,75 344 305
    37 Mare ter Wal VOLO Team 06 1250,00 11,5 5,40 19,00 1,10 3,60 343 169
    38 Isis Maas VOLO Team 06 1325,00 11,6 5,10 17,00 1,05 3,85 341 253
    39 Djayla Hoek AV Sprint Team 02 1500,00 11,4 4,30 19,50 0,95 3,35 334 75
    40 Seline de Neef Groene Ster Team 12 1150,00 11,2 5,10 16,00 1,10 3,80 332 214
    41 Manon Apeldoorn VOLO Team 06 1325,00 11,3 5,20 15,00 1,00 3,80 332 160
    42 Tika Spijkers PH Team 11 1225,00 10,7 4,90 16,50 1,05 3,60 331 82
    43 Nina van Oorschot THOR Team 04 1450,00 12,0 4,60 19,50 1,00 3,40 329 179
    44 Hilde van Zantvoort AV Oss `78 Team 09 1275,00 11,9 5,00 20,00 0,95 3,65 320 0
    45 Amber van Gurp AV Attila Team 10 1250,00 12,9 5,00 21,50 1,10 3,40 319 52
    46 Jasmijn van Geloof PH Team 11 550,00 10,8 6,00 16,00 1,10 3,60 309 139
    47 Anne van Zimmeren THOR Team 04 1335,00 12,7 4,70 17,00 1,05 3,55 308 97
    48 Jady Bakx THOR Team 04 1125,00 12,6 4,90 15,00 1,00 3,95 293 140
    49 Roos Jansen THOR Team 04 1275,00 12,6 4,30 14,00 1,00 3,80 291 89
    50 Loïs Konings THOR Team 04 1100,00 12,3 3,70 20,50 1,05 3,50 288 99
    51 Daniek van Loon DAK Team 06 1075,00 13,2 6,60 19,50 0,95 3,30 285 118
    52 Lana Wang Eindhoven Team 06 1250,00 11,9 4,30 14,50 0,95 3,45 279 62
    53 Mila Prinsen ACHL Team 01 1300,00 11,9 4,90 11,00 0,95 2,85 256 175
    54 Fleur van Gaans THOR Team 04 1250,00 13,0 4,10 11,00 0,95 3,65 255 0
    55 Naomi Kocken ACHL Team 01 1175,00 12,4 4,50 9,50 0,95 3,60 252 209
    56 Feline Verboven PH Team 11 1200,00 13,1 4,10 15,50 0,95 3,30 251 0
    57 Babet van Dommele THOR Team 04 1250,00 12,6 4,90 9,50 0,90 3,45 249 45
    58 Ghislaine Schalk AV Spiridon Team 12 1225,00 14,0 4,20 10,00 1,00 3,10 222 41
    59 Yfke van Manen THOR Team 04 875,00 20,8 4,10 8,00 0,80 2,35 99 0
    60 Senna van Oorschot THOR Team 04 400,00 21,3 2,80 9,50 0,65 2,15 60 0
    61 Floor Verhoeven AV Attila Team 10 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    61 Fenna Winkel AV Sprint Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    61 Sophie van der Sande Eindhoven Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Meisjes Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Lotte Aerts AVGM Team 08 1525,00 1625,00 79
    1 Roza Willemen AV Sprint Team 02 1525,00 --- 79
    1 Elien Smits DAK Team 06 1525,00 1550,00 79
    4 Milou Keulstra AVGM Team 08 1500,00 --- 75
    4 Djayla Hoek AV Sprint Team 02 1500,00 1475,00 75
    4 Eden Brouwers PH Team 11 1500,00 1475,00 75
    7 Iris van Sluisveld AVGM Team 08 1475,00 --- 72
    7 Eliza Dielhof AVGM Team 08 1475,00 --- 72
    7 Sanne van de Wiel AVGM Team 08 1475,00 --- 72
    7 Stara Carmelia Spado Team 07 1475,00 --- 72
    11 Iris Vugts Reusel `69 Team 09 1450,00 1475,00 68
    11 Nina van Oorschot THOR Team 04 1450,00 --- 68
    13 Ylva den Heijer AV Sprint Team 02 1425,00 --- 65
    14 Micki Geijsels AVGM Team 08 1375,00 --- 58
    14 Gaby van Sluisveld AVGM Team 08 1375,00 --- 58
    14 Anna van der Eijk Reusel `69 Team 09 1375,00 1375,00 58
    17 Nina de Jong AV Oss `78 Team 09 1350,00 1350,00 55
    17 Noëlle Schalk AV Spiridon Team 12 1350,00 --- 55
    17 Renske Gottenbos HAC Team 03 1350,00 --- 55
    17 Sophie van... Boogaart HAC Team 03 1350,00 --- 55
    17 Janne van den Berg PH Team 11 1350,00 1375,00 55
    17 Renske van der Steen PH Team 11 1350,00 1425,00 55
    17 Floor Schilder THOR Team 04 1350,00 --- 55
    17 Noa Casparie THOR Team 04 1350,00 --- 55
    25 Anne van Zimmeren THOR Team 04 1335,00 --- 53
    26 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint Team 02 1325,00 1175,00 52
    26 Manon Apeldoorn VOLO Team 06 1325,00 --- 52
    26 Isis Maas VOLO Team 06 1325,00 --- 52
    26 Fenne Bijlhouwer Spado Team 07 1325,00 --- 52
    26 Amarah Garcia THOR Team 04 1325,00 --- 52
    26 Yanou van ...ijenbroek THOR Team 04 1325,00 --- 52
    32 Mila Prinsen ACHL Team 01 1300,00 --- 49
    32 Georgina Blaine Spado Team 07 1300,00 --- 49
    32 Tinka Fokke Spado Team 07 1300,00 --- 49
    35 Mila Strooper AV Attila Team 10 1275,00 --- 46
    35 Hilde van Zantvoort AV Oss `78 Team 09 1275,00 1325,00 46
    35 Noa van Velzen PH Team 11 1275,00 1375,00 46
    35 Roos Jansen THOR Team 04 1275,00 --- 46
    39 Amber van Gurp AV Attila Team 10 1250,00 --- 43
    39 Sarah Buijs AV Sprint Team 02 1250,00 --- 43
    39 Lana Wang Eindhoven Team 06 1250,00 --- 43
    39 Lynn Heeren GVAC Team 03 1250,00 1325,00 43
    39 Mare ter Wal VOLO Team 06 1250,00 --- 43
    39 Linde van Bragt PH Team 11 1250,00 1375,00 43
    39 Yvanka Wesdorp SV Diomedon Team 12 1250,00 --- 43
    39 Babet van Dommele THOR Team 04 1250,00 --- 43
    39 Fleur van Gaans THOR Team 04 1250,00 --- 43
    48 Ghislaine Schalk AV Spiridon Team 12 1225,00 --- 41
    48 Tika Spijkers PH Team 11 1225,00 --- 41
    50 Feline Verboven PH Team 11 1200,00 --- 38
    50 Nienke Overmeijer PH Team 11 1200,00 1225,00 38
    52 Naomi Kocken ACHL Team 01 1175,00 --- 35
    52 Tara Tilborgh Groene Ster Team 12 1175,00 --- 35
    54 Seline de Neef Groene Ster Team 12 1150,00 --- 33
    55 Jady Bakx THOR Team 04 1125,00 --- 31
    56 Loïs Konings THOR Team 04 1100,00 --- 28
    57 Daniek van Loon DAK Team 06 1075,00 --- 26
    58 Yfke van Manen THOR Team 04 875,00 --- 11
    59 Jasmijn van Geloof PH Team 11 550,00 --- 0
    60 Senna van Oorschot THOR Team 04 400,00 --- 0
    Floor Verhoeven AV Attila Team 10 DNS --- 0
    Fenna Winkel AV Sprint Team 02 DNS --- 0
    Sophie van der Sande Eindhoven Team 06 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Meisjes Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Nina de Jong AV Oss `78 Team 09 10,1 10,10 93
    1 Linde van Bragt PH Team 11 10,1 9,90 93
    1 Renske van der Steen PH Team 11 10,1 10,00 93
    4 Milou Keulstra AVGM Team 08 10,2 --- 91
    4 Sophie van... Boogaart HAC Team 03 10,2 --- 91
    6 Stara Carmelia Spado Team 07 10,3 --- 89
    7 Micki Geijsels AVGM Team 08 10,6 --- 84
    7 Georgina Blaine Spado Team 07 10,6 --- 84
    9 Eden Brouwers PH Team 11 10,7 10,40 82
    9 Tika Spijkers PH Team 11 10,7 --- 82
    11 Noa van Velzen PH Team 11 10,8 10,70 80
    11 Jasmijn van Geloof PH Team 11 10,8 --- 80
    13 Noëlle Schalk AV Spiridon Team 12 10,9 --- 78
    13 Janne van den Berg PH Team 11 10,9 10,50 78
    15 Mila Strooper AV Attila Team 10 11,0 --- 77
    15 Iris van Sluisveld AVGM Team 08 11,0 --- 77
    15 Roza Willemen AV Sprint Team 02 11,0 --- 77
    15 Ylva den Heijer AV Sprint Team 02 11,0 --- 77
    15 Nienke Overmeijer PH Team 11 11,0 11,10 77
    20 Fenne Bijlhouwer Spado Team 07 11,1 --- 75
    21 Gaby van Sluisveld AVGM Team 08 11,2 --- 73
    21 Seline de Neef Groene Ster Team 12 11,2 --- 73
    21 Lynn Heeren GVAC Team 03 11,2 10,90 73
    24 Eliza Dielhof AVGM Team 08 11,3 --- 71
    24 Sarah Buijs AV Sprint Team 02 11,3 --- 71
    24 Manon Apeldoorn VOLO Team 06 11,3 --- 71
    27 Lotte Aerts AVGM Team 08 11,4 11,40 70
    27 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint Team 02 11,4 11,50 70
    27 Djayla Hoek AV Sprint Team 02 11,4 11,50 70
    27 Yanou van ...ijenbroek THOR Team 04 11,4 --- 70
    31 Mare ter Wal VOLO Team 06 11,5 --- 68
    32 Isis Maas VOLO Team 06 11,6 --- 66
    33 Tinka Fokke Spado Team 07 11,7 --- 65
    33 Floor Schilder THOR Team 04 11,7 --- 65
    33 Noa Casparie THOR Team 04 11,7 --- 65
    36 Anna van der Eijk Reusel `69 Team 09 11,8 11,90 63
    37 Mila Prinsen ACHL Team 01 11,9 --- 62
    37 Tara Tilborgh Groene Ster Team 12 11,9 --- 62
    37 Hilde van Zantvoort AV Oss `78 Team 09 11,9 11,40 62
    37 Iris Vugts Reusel `69 Team 09 11,9 12,00 62
    37 Lana Wang Eindhoven Team 06 11,9 --- 62
    37 Yvanka Wesdorp SV Diomedon Team 12 11,9 --- 62
    43 Sanne van de Wiel AVGM Team 08 12,0 --- 60
    43 Elien Smits DAK Team 06 12,0 11,80 60
    43 Renske Gottenbos HAC Team 03 12,0 --- 60
    43 Nina van Oorschot THOR Team 04 12,0 --- 60
    47 Amarah Garcia THOR Team 04 12,1 --- 59
    48 Loïs Konings THOR Team 04 12,3 --- 55
    49 Naomi Kocken ACHL Team 01 12,4 --- 54
    50 Roos Jansen THOR Team 04 12,6 --- 51
    50 Jady Bakx THOR Team 04 12,6 --- 51
    50 Babet van Dommele THOR Team 04 12,6 --- 51
    53 Anne van Zimmeren THOR Team 04 12,7 --- 50
    54 Amber van Gurp AV Attila Team 10 12,9 --- 47
    55 Fleur van Gaans THOR Team 04 13,0 --- 45
    56 Feline Verboven PH Team 11 13,1 --- 44
    57 Daniek van Loon DAK Team 06 13,2 --- 43
    58 Ghislaine Schalk AV Spiridon Team 12 14,0 --- 32
    59 Yfke van Manen THOR Team 04 20,8 --- 0
    60 Senna van Oorschot THOR Team 04 21,3 --- 0
    Floor Verhoeven AV Attila Team 10 DNS --- 0
    Fenna Winkel AV Sprint Team 02 DNS --- 0
    Sophie van der Sande Eindhoven Team 06 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Stara Carmelia Spado Team 07 7,50 --- 78
    2 Lotte Aerts AVGM Team 08 7,30 7,10 76
    3 Noëlle Schalk AV Spiridon Team 12 7,10 --- 73
    4 Iris van Sluisveld AVGM Team 08 6,90 --- 71
    5 Micki Geijsels AVGM Team 08 6,80 --- 69
    6 Daniek van Loon DAK Team 06 6,60 --- 67
    6 Renske Gottenbos HAC Team 03 6,60 --- 67
    6 Sophie van... Boogaart HAC Team 03 6,60 --- 67
    6 Eden Brouwers PH Team 11 6,60 7,10 67
    10 Mila Strooper AV Attila Team 10 6,50 --- 65
    10 Sarah Buijs AV Sprint Team 02 6,50 --- 65
    12 Ylva den Heijer AV Sprint Team 02 6,40 --- 64
    13 Anna van der Eijk Reusel `69 Team 09 6,30 5,60 63
    13 Janne van den Berg PH Team 11 6,30 6,50 63
    15 Milou Keulstra AVGM Team 08 6,10 --- 60
    15 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint Team 02 6,10 5,60 60
    15 Lynn Heeren GVAC Team 03 6,10 6,10 60
    18 Jasmijn van Geloof PH Team 11 6,00 --- 59
    18 Georgina Blaine Spado Team 07 6,00 --- 59
    20 Tinka Fokke Spado Team 07 5,80 --- 56
    21 Nina de Jong AV Oss `78 Team 09 5,70 6,13 55
    21 Elien Smits DAK Team 06 5,70 5,05 55
    21 Linde van Bragt PH Team 11 5,70 5,70 55
    21 Amarah Garcia THOR Team 04 5,70 --- 55
    25 Gaby van Sluisveld AVGM Team 08 5,60 --- 54
    25 Fenne Bijlhouwer Spado Team 07 5,60 --- 54
    27 Tara Tilborgh Groene Ster Team 12 5,50 --- 53
    27 Noa van Velzen PH Team 11 5,50 5,10 53
    27 Renske van der Steen PH Team 11 5,50 5,90 53
    27 Yvanka Wesdorp SV Diomedon Team 12 5,50 --- 53
    31 Mare ter Wal VOLO Team 06 5,40 --- 51
    31 Yanou van ...ijenbroek THOR Team 04 5,40 --- 51
    33 Sanne van de Wiel AVGM Team 08 5,30 --- 50
    33 Iris Vugts Reusel `69 Team 09 5,30 5,30 50
    35 Manon Apeldoorn VOLO Team 06 5,20 --- 49
    35 Nienke Overmeijer PH Team 11 5,20 5,30 49
    37 Seline de Neef Groene Ster Team 12 5,10 --- 47
    37 Isis Maas VOLO Team 06 5,10 --- 47
    39 Amber van Gurp AV Attila Team 10 5,00 --- 46
    39 Hilde van Zantvoort AV Oss `78 Team 09 5,00 5,20 46
    39 Noa Casparie THOR Team 04 5,00 --- 46
    42 Mila Prinsen ACHL Team 01 4,90 --- 45
    42 Roza Willemen AV Sprint Team 02 4,90 --- 45
    42 Tika Spijkers PH Team 11 4,90 --- 45
    42 Floor Schilder THOR Team 04 4,90 --- 45
    42 Jady Bakx THOR Team 04 4,90 --- 45
    42 Babet van Dommele THOR Team 04 4,90 --- 45
    48 Eliza Dielhof AVGM Team 08 4,80 --- 44
    49 Anne van Zimmeren THOR Team 04 4,70 --- 42
    50 Nina van Oorschot THOR Team 04 4,60 --- 41
    51 Naomi Kocken ACHL Team 01 4,50 --- 40
    52 Djayla Hoek AV Sprint Team 02 4,30 4,82 38
    52 Lana Wang Eindhoven Team 06 4,30 --- 38
    52 Roos Jansen THOR Team 04 4,30 --- 38
    55 Ghislaine Schalk AV Spiridon Team 12 4,20 --- 36
    56 Feline Verboven PH Team 11 4,10 --- 35
    56 Yfke van Manen THOR Team 04 4,10 --- 35
    56 Fleur van Gaans THOR Team 04 4,10 --- 35
    59 Loïs Konings THOR Team 04 3,70 --- 30
    60 Senna van Oorschot THOR Team 04 2,80 --- 20
    Floor Verhoeven AV Attila Team 10 DNS --- 0
    Fenna Winkel AV Sprint Team 02 DNS --- 0
    Sophie van der Sande Eindhoven Team 06 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Eden Brouwers PH Team 11 33,50 34,00 107
    2 Lotte Aerts AVGM Team 08 31,50 29,00 99
    3 Tara Tilborgh Groene Ster Team 12 30,00 --- 93
    4 Linde van Bragt PH Team 11 29,50 27,00 91
    5 Georgina Blaine Spado Team 07 28,00 --- 85
    6 Janne van den Berg PH Team 11 27,50 27,00 83
    7 Renske van der Steen PH Team 11 27,00 23,50 81
    8 Noa van Velzen PH Team 11 26,50 25,00 79
    9 Milou Keulstra AVGM Team 08 26,00 --- 77
    10 Iris Vugts Reusel `69 Team 09 25,00 22,50 73
    11 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint Team 02 24,50 23,50 71
    12 Micki Geijsels AVGM Team 08 24,00 --- 69
    13 Tinka Fokke Spado Team 07 23,50 --- 67
    14 Nina de Jong AV Oss `78 Team 09 23,00 22,00 65
    15 Eliza Dielhof AVGM Team 08 22,50 --- 63
    15 Sarah Buijs AV Sprint Team 02 22,50 --- 63
    15 Stara Carmelia Spado Team 07 22,50 --- 63
    18 Mila Strooper AV Attila Team 10 22,20 --- 62
    19 Iris van Sluisveld AVGM Team 08 22,00 --- 61
    20 Amber van Gurp AV Attila Team 10 21,50 --- 59
    21 Noëlle Schalk AV Spiridon Team 12 21,00 --- 57
    21 Ylva den Heijer AV Sprint Team 02 21,00 --- 57
    21 Renske Gottenbos HAC Team 03 21,00 --- 57
    24 Lynn Heeren GVAC Team 03 20,50 22,00 55
    24 Sophie van... Boogaart HAC Team 03 20,50 --- 55
    24 Nienke Overmeijer PH Team 11 20,50 20,50 55
    24 Yvanka Wesdorp SV Diomedon Team 12 20,50 --- 55
    24 Loïs Konings THOR Team 04 20,50 --- 55
    24 Yanou van ...ijenbroek THOR Team 04 20,50 --- 55
    30 Hilde van Zantvoort AV Oss `78 Team 09 20,00 19,50 53
    30 Anna van der Eijk Reusel `69 Team 09 20,00 16,00 53
    32 Djayla Hoek AV Sprint Team 02 19,50 17,50 51
    32 Daniek van Loon DAK Team 06 19,50 --- 51
    32 Nina van Oorschot THOR Team 04 19,50 --- 51
    35 Mare ter Wal VOLO Team 06 19,00 --- 49
    35 Fenne Bijlhouwer Spado Team 07 19,00 --- 49
    35 Noa Casparie THOR Team 04 19,00 --- 49
    38 Gaby van Sluisveld AVGM Team 08 18,50 --- 47
    39 Sanne van de Wiel AVGM Team 08 18,00 --- 45
    40 Floor Schilder THOR Team 04 17,50 --- 43
    41 Elien Smits DAK Team 06 17,00 22,00 41
    41 Isis Maas VOLO Team 06 17,00 --- 41
    41 Anne van Zimmeren THOR Team 04 17,00 --- 41
    44 Tika Spijkers PH Team 11 16,50 --- 39
    44 Amarah Garcia THOR Team 04 16,50 --- 39
    46 Seline de Neef Groene Ster Team 12 16,00 --- 38
    46 Jasmijn van Geloof PH Team 11 16,00 --- 38
    48 Feline Verboven PH Team 11 15,50 --- 36
    49 Manon Apeldoorn VOLO Team 06 15,00 --- 34
    49 Jady Bakx THOR Team 04 15,00 --- 34
    51 Lana Wang Eindhoven Team 06 14,50 --- 32
    52 Roza Willemen AV Sprint Team 02 14,00 --- 30
    52 Roos Jansen THOR Team 04 14,00 --- 30
    54 Mila Prinsen ACHL Team 01 11,00 --- 19
    54 Fleur van Gaans THOR Team 04 11,00 --- 19
    56 Ghislaine Schalk AV Spiridon Team 12 10,00 --- 15
    57 Naomi Kocken ACHL Team 01 9,50 --- 13
    57 Senna van Oorschot THOR Team 04 9,50 --- 13
    57 Babet van Dommele THOR Team 04 9,50 --- 13
    60 Yfke van Manen THOR Team 04 8,00 --- 8
    Floor Verhoeven AV Attila Team 10 DNS --- 0
    Fenna Winkel AV Sprint Team 02 DNS --- 0
    Sophie van der Sande Eindhoven Team 06 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Stara Carmelia Spado Team 07 1,40 --- 103
    2 Yvanka Wesdorp SV Diomedon Team 12 1,30 --- 85
    3 Micki Geijsels AVGM Team 08 1,25 --- 76
    3 Sophie van... Boogaart HAC Team 03 1,25 --- 76
    3 Linde van Bragt PH Team 11 1,25 1,20 76
    6 Mila Strooper AV Attila Team 10 1,20 --- 68
    6 Lotte Aerts AVGM Team 08 1,20 1,17 68
    6 Nina de Jong AV Oss `78 Team 09 1,20 1,15 68
    6 Noëlle Schalk AV Spiridon Team 12 1,20 --- 68
    6 Lynn Heeren GVAC Team 03 1,20 1,25 68
    6 Eden Brouwers PH Team 11 1,20 1,30 68
    6 Noa van Velzen PH Team 11 1,20 1,15 68
    6 Janne van den Berg PH Team 11 1,20 1,15 68
    6 Renske van der Steen PH Team 11 1,20 1,25 68
    6 Floor Schilder THOR Team 04 1,20 --- 68
    16 Milou Keulstra AVGM Team 08 1,15 --- 59
    16 Iris van Sluisveld AVGM Team 08 1,15 --- 59
    16 Ylva den Heijer AV Sprint Team 02 1,15 --- 59
    19 Amber van Gurp AV Attila Team 10 1,10 --- 52
    19 Eliza Dielhof AVGM Team 08 1,10 --- 52
    19 Gaby van Sluisveld AVGM Team 08 1,10 --- 52
    19 Seline de Neef Groene Ster Team 12 1,10 --- 52
    19 Anna van der Eijk Reusel `69 Team 09 1,10 1,15 52
    19 Iris Vugts Reusel `69 Team 09 1,10 1,10 52
    19 Mare ter Wal VOLO Team 06 1,10 --- 52
    19 Nienke Overmeijer PH Team 11 1,10 1,05 52
    19 Jasmijn van Geloof PH Team 11 1,10 --- 52
    19 Amarah Garcia THOR Team 04 1,10 --- 52
    19 Noa Casparie THOR Team 04 1,10 --- 52
    30 Sanne van de Wiel AVGM Team 08 1,05 --- 44
    30 Tara Tilborgh Groene Ster Team 12 1,05 --- 44
    30 Roza Willemen AV Sprint Team 02 1,05 --- 44
    30 Elien Smits DAK Team 06 1,05 1,15 44
    30 Renske Gottenbos HAC Team 03 1,05 --- 44
    30 Isis Maas VOLO Team 06 1,05 --- 44
    30 Tika Spijkers PH Team 11 1,05 --- 44
    30 Georgina Blaine Spado Team 07 1,05 --- 44
    30 Tinka Fokke Spado Team 07 1,05 --- 44
    30 Loïs Konings THOR Team 04 1,05 --- 44
    30 Yanou van ...ijenbroek THOR Team 04 1,05 --- 44
    30 Anne van Zimmeren THOR Team 04 1,05 --- 44
    42 Ghislaine Schalk AV Spiridon Team 12 1,00 --- 37
    42 Sarah Buijs AV Sprint Team 02 1,00 --- 37
    42 Manon Apeldoorn VOLO Team 06 1,00 --- 37
    42 Fenne Bijlhouwer Spado Team 07 1,00 --- 37
    42 Roos Jansen THOR Team 04 1,00 --- 37
    42 Nina van Oorschot THOR Team 04 1,00 --- 37
    42 Jady Bakx THOR Team 04 1,00 --- 37
    49 Mila Prinsen ACHL Team 01 0,95 --- 30
    49 Naomi Kocken ACHL Team 01 0,95 --- 30
    49 Hilde van Zantvoort AV Oss `78 Team 09 0,95 1,05 30
    49 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint Team 02 0,95 1,10 30
    49 Djayla Hoek AV Sprint Team 02 0,95 1,00 30
    49 Daniek van Loon DAK Team 06 0,95 --- 30
    49 Lana Wang Eindhoven Team 06 0,95 --- 30
    49 Feline Verboven PH Team 11 0,95 --- 30
    49 Fleur van Gaans THOR Team 04 0,95 --- 30
    58 Babet van Dommele THOR Team 04 0,90 --- 23
    59 Yfke van Manen THOR Team 04 0,80 --- 11
    60 Senna van Oorschot THOR Team 04 0,65 --- 0
    Floor Verhoeven AV Attila Team 10 DNS --- 0
    Fenna Winkel AV Sprint Team 02 DNS --- 0
    Sophie van der Sande Eindhoven Team 06 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Meisjes Pupil A

    # Naam Team Res OBPPunten totaal
    1 Stara Carmelia Spado Team 07 4,75 --- 131
    2 Linde van Bragt PH Team 11 4,70 4,15 129
    3 Milou Keulstra AVGM Team 08 4,45 --- 117
    4 Noëlle Schalk AV Spiridon Team 12 4,40 --- 115
    4 Lynn Heeren GVAC Team 03 4,40 4,50 115
    6 Janne van den Berg PH Team 11 4,35 4,25 113
    7 Renske van der Steen PH Team 11 4,30 4,20 111
    8 Sophie van... Boogaart HAC Team 03 4,25 --- 108
    8 Nienke Overmeijer PH Team 11 4,25 4,05 108
    10 Eden Brouwers PH Team 11 4,20 4,30 106
    10 Georgina Blaine Spado Team 07 4,20 --- 106
    12 Yvanka Wesdorp SV Diomedon Team 12 4,15 --- 104
    13 Lotte Aerts AVGM Team 08 4,10 4,15 102
    14 Mila Strooper AV Attila Team 10 4,05 --- 100
    14 Micki Geijsels AVGM Team 08 4,05 --- 100
    14 Iris van Sluisveld AVGM Team 08 4,05 --- 100
    14 Eliza Dielhof AVGM Team 08 4,05 --- 100
    18 Jady Bakx THOR Team 04 3,95 --- 95
    19 Ylva den Heijer AV Sprint Team 02 3,90 --- 93
    19 Fenne Bijlhouwer Spado Team 07 3,90 --- 93
    19 Yanou van ...ijenbroek THOR Team 04 3,90 --- 93
    22 Isis Maas VOLO Team 06 3,85 --- 91
    22 Noa van Velzen PH Team 11 3,85 3,90 91
    24 Seline de Neef Groene Ster Team 12 3,80 --- 89
    24 Nina de Jong AV Oss `78 Team 09 3,80 3,85 89
    24 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint Team 02 3,80 3,60 89
    24 Sarah Buijs AV Sprint Team 02 3,80 --- 89
    24 Manon Apeldoorn VOLO Team 06 3,80 --- 89
    24 Roos Jansen THOR Team 04 3,80 --- 89
    24 Noa Casparie THOR Team 04 3,80 --- 89
    31 Tara Tilborgh Groene Ster Team 12 3,75 --- 87
    31 Roza Willemen AV Sprint Team 02 3,75 --- 87
    31 Elien Smits DAK Team 06 3,75 2,65 87
    31 Renske Gottenbos HAC Team 03 3,75 --- 87
    31 Amarah Garcia THOR Team 04 3,75 --- 87
    36 Sanne van de Wiel AVGM Team 08 3,70 --- 85
    37 Gaby van Sluisveld AVGM Team 08 3,65 --- 83
    37 Hilde van Zantvoort AV Oss `78 Team 09 3,65 3,70 83
    37 Fleur van Gaans THOR Team 04 3,65 --- 83
    40 Naomi Kocken ACHL Team 01 3,60 --- 80
    40 Iris Vugts Reusel `69 Team 09 3,60 4,05 80
    40 Mare ter Wal VOLO Team 06 3,60 --- 80
    40 Jasmijn van Geloof PH Team 11 3,60 --- 80
    40 Tika Spijkers PH Team 11 3,60 --- 80
    45 Floor Schilder THOR Team 04 3,55 --- 78
    45 Anne van Zimmeren THOR Team 04 3,55 --- 78
    47 Loïs Konings THOR Team 04 3,50 --- 76
    48 Lana Wang Eindhoven Team 06 3,45 --- 74
    48 Babet van Dommele THOR Team 04 3,45 --- 74
    50 Amber van Gurp AV Attila Team 10 3,40 --- 72
    50 Nina van Oorschot THOR Team 04 3,40 --- 72
    52 Djayla Hoek AV Sprint Team 02 3,35 3,80 70
    52 Tinka Fokke Spado Team 07 3,35 --- 70
    54 Anna van der Eijk Reusel `69 Team 09 3,30 4,00 68
    54 Daniek van Loon DAK Team 06 3,30 --- 68
    54 Feline Verboven PH Team 11 3,30 --- 68
    57 Ghislaine Schalk AV Spiridon Team 12 3,10 --- 61
    58 Mila Prinsen ACHL Team 01 2,85 --- 51
    59 Yfke van Manen THOR Team 04 2,35 --- 34
    60 Senna van Oorschot THOR Team 04 2,15 --- 27
    Floor Verhoeven AV Attila Team 10 DNS --- 0
    Fenna Winkel AV Sprint Team 02 DNS --- 0
    Sophie van der Sande Eindhoven Team 06 DNS --- 0