Categorie 'Jongens Pupil A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 54
Categorie afkorting: JPA
Berekeningswijze: Pupillen A - Jongens
Meerkamp:
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 8 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 8 pogingen )
  • Kogelstoten 2 kilogram ( 8 pogingen )
  • Hoogspringen ( 8 pogingen )
  • Polsstokverspringen ( 8 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Jongens Pupil A'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:15 60mH Uitslagen
    10:15 Vortex Uitslagen
    10:15 Vortex Uitslagen
    10:15 60mH Uitslagen
    10:15 60mH Uitslagen
    10:15 Hoog Uitslagen
    10:15 Kogel Uitslagen
    10:15 Vortex Uitslagen
    10:15 Vortex Uitslagen
    10:15 Hoog Uitslagen
    10:45 Vortex Uitslagen
    10:45 60mH Uitslagen
    10:45 60mH Uitslagen
    10:45 Vortex Uitslagen
    10:45 Vortex Uitslagen
    10:45 Kogel Uitslagen
    10:45 Hoog Uitslagen
    10:45 60mH Uitslagen
    10:45 60mH Uitslagen
    10:45 Kogel Uitslagen
    11:15 Hoog Uitslagen
    11:15 Kogel Uitslagen
    11:15 60mH Uitslagen
    11:15 60mH Uitslagen
    11:15 Hoog Uitslagen
    11:15 Kogel Uitslagen
    11:15 60mH Uitslagen
    11:45 Polsver Uitslagen
    11:45 Kogel Uitslagen
    11:45 Hoog Uitslagen
    11:45 Polsver Uitslagen
    11:45 Polsver Uitslagen
    11:45 Kogel Uitslagen
    11:45 Hoog Uitslagen
    12:15 Hoog Uitslagen
    12:15 Hoog Uitslagen
    12:15 Kogel Uitslagen
    12:15 Polsver Uitslagen
    12:15 Polsver Uitslagen
    12:15 Polsver Uitslagen
    12:45 Kogel Uitslagen
    12:45 Polsver Uitslagen
    12:45 Polsver Uitslagen
    12:45 Kogel Uitslagen
    12:45 Hoog Uitslagen
    12:45 Vortex Uitslagen
    12:45 Vortex Uitslagen
    12:45 Polsver Uitslagen
    12:45 Polsver Uitslagen
    12:45 Vortex Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen
    13:15 Duur Uitslagen


    Tijdschema

    10:15u13:25u
    Jongens Pupil A
    60mH
    Vortex
    Hoog
    Polsver
    Hoog
    Kogel
    Duur

    Atleten 'Jongens Pupil A'

    Snr Naam Team M
    1 Ivar van Doorn AV Oss `78 Team 09 a
    2 Luuk Groenewegen AV Oss `78 Team 09 a
    3 Tijl Hes AV Oss `78 Team 09 a
    4 Sieb Stiemer AV Oss `78 Team 09 a
    5 Dylano Baas Reusel `69 Team 09 a
    6 Teun Bleumer Reusel `69 Team 09 a
    7 Chris de Kort Reusel `69 Team 09 a
    8 Casper Couwenberg PH Team 05 a
    9 Samuel Dobbelstein PH Team 05 a
    10 Juul van Dongen PH Team 05 a
    11 Jibbe Leenders PH Team 05 a
    12 Floris Milder PH Team 05 a
    13 Koen Milder PH Team 05 a
    14 Julius Nolet PH Team 05 a
    15 Robbie Smulders PH Team 05 a
    16 Xavier van Zutven PH Team 05 a
    17 Dani Goorden THOR Team 01 a
    18 Casper den Haan THOR Team 01 a
    19 Pim van der Maale THOR Team 01 a
    20 Matthijs Quartel THOR Team 01 a
    21 Ruben Uij...ewilligen THOR Team 01 a
    22 Finn van Zomeren THOR Team 01 a
    73 Milan van Rooij AV Attila Team 10 a
    74 Tristen Strooper AV Attila Team 10 a
    75 Sebastiaan Prins AV De Keien Team 06 a
    76 Timo Van Ravestein AV De Keien Team 06 a
    77 Lars Bloemers AV Sprint Team 02 a
    78 Jesse Boomaars AV Sprint Team 02 a
    79 Kilan Goddijn AV Sprint Team 02 a
    80 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 02 a
    81 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 02 a
    82 Merlijn Pellis AV Sprint Team 02 a
    83 Tijn van den Berg AVV Team 10 a
    84 Ruben Segers AVV Team 10 a
    85 Matthijs Segers AVV Team 10 a
    86 Beer Vergeer VOLO Team 06 a
    87 Juriaan Visser VOLO Team 06 a
    142 Mathijs van Os AV Attila Team 10 a
    145 Zeb van den Hurk GVAC Team 03 a
    146 Lucas Koeling GVAC Team 03 a
    147 Guus van Oirschot GVAC Team 03 a
    148 Stijn Roersma GVAC Team 03 a
    149 Fergus Tabor HAC Team 03 a
    150 Luuk Verhoeven HAC Team 03 a
    151 Mika van Borrendam Spado Team 07 a
    152 Dyero IJzermans Spado Team 07 a
    153 Quinten Jongkind Spado Team 07 a
    154 Bjarne Maas Spado Team 07 a
    155 Tim Withagen Spado Team 07 a
    217 Nick van Bree AVGM Team 08 a
    218 Orlando Louwers AVGM Team 08 a
    219 Ryan Heeren AV Spiridon Team 12 a
    220 Casper Blonk SV Diomedon Team 12 a
    221 Senna Bogers SV Diomedon Team 12 a

    Verenigingen 'Jongens Pupil A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Attila ATTL 3
    AV De Keien KEIN 2
    AV Generaal Michaelis AVGM 2
    AV Oss `78 OS78 4
    AV Reusel `69 RS69 3
    AV Spiridon SPRD 1
    AV Sprint SPRN 6
    AV Valkenswaard AVV 3
    GVAC GVAC 4
    HAC HAC 2
    O.S.S. - VOLO VOLO 2
    Prins Hendrik PH 9
    Spado SPDO 5
    SV Diomedon DMDN 2
    THOR THOR 6
  • Meerkamp
  • Duur
  • 60mH
  • Kogel
  • Vortex
  • Hoog
  • Polsver
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 02 1575,00 10,2 9,70 37,00 1,45 4,45 553 553
    2 Ryan Heeren AV Spiridon Team 12 1525,00 10,6 9,90 38,50 1,40 4,30 534 534
    3 Tristen Strooper AV Attila Team 10 1400,00 10,6 9,30 48,50 1,20 4,65 531 531
    4 Lucas Koeling GVAC Team 03 1600,00 10,3 7,10 39,50 1,30 4,25 502 408
    5 Sieb Stiemer AV Oss `78 Team 09 1400,00 10,3 8,20 45,00 1,20 4,20 493 439
    6 Mathijs van Os AV Attila Team 10 1375,00 11,0 6,90 41,60 1,20 4,65 470 470
    7 Fergus Tabor HAC Team 03 1500,00 10,0 6,80 31,00 1,15 4,90 463 403
    8 Luuk Verhoeven HAC Team 03 1500,00 10,3 6,90 35,50 1,10 4,60 457 412
    9 Kilan Goddijn AV Sprint Team 02 1525,00 10,5 7,20 34,00 1,25 4,05 454 368
    10 Chris de Kort Reusel `69 Team 09 1325,00 10,2 7,30 29,50 1,30 4,55 449 404
    11 Jesse Boomaars AV Sprint Team 02 1400,00 10,5 7,90 37,50 1,15 4,10 448 320
    12 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 02 1325,00 10,3 8,50 34,50 1,25 3,95 448 320
    13 Orlando Louwers AVGM Team 08 1400,00 10,6 7,70 30,50 1,30 4,25 447 226
    14 Tim Withagen Spado Team 07 1575,00 10,0 6,70 32,00 1,05 4,45 444 444
    15 Guus van Oirschot GVAC Team 03 1300,00 10,7 7,30 38,00 1,10 4,40 434 320
    16 Casper Couwenberg PH Team 05 1375,00 11,3 6,70 39,00 1,20 3,90 424 311
    17 Julius Nolet PH Team 05 1525,00 10,8 6,30 32,50 1,20 3,90 421 421
    18 Jibbe Leenders PH Team 05 1575,00 10,5 6,10 28,00 1,20 3,95 417 343
    19 Tijn van den Berg AVV Team 10 1400,00 10,4 6,10 25,00 1,15 4,70 409 409
    20 Nick van Bree AVGM Team 08 1425,00 10,6 5,80 29,50 1,25 4,05 409 218
    21 Samuel Dobbelstein PH Team 05 1550,00 11,1 5,80 36,50 1,10 3,75 409 285
    22 Robbie Smulders PH Team 05 1475,00 11,2 7,40 38,00 0,90 3,80 399 379
    23 Juriaan Visser VOLO Team 06 1475,00 11,4 6,80 35,00 1,00 4,00 398 305
    24 Dylano Baas Reusel `69 Team 09 1450,00 10,0 6,90 28,00 1,00 4,10 396 364
    25 Xavier van Zutven PH Team 05 1450,00 11,0 6,30 30,50 1,15 3,90 395 395
    26 Bjarne Maas Spado Team 07 1525,00 10,6 5,90 28,50 1,00 4,15 388 306
    27 Ruben Segers AVV Team 10 1375,00 11,7 6,80 30,00 1,10 4,25 387 342
    28 Ivar van Doorn AV Oss `78 Team 09 1400,00 11,3 5,90 28,00 1,20 3,75 374 133
    29 Teun Bleumer Reusel `69 Team 09 1400,00 10,6 6,00 19,00 1,15 4,30 369 169
    30 Timo Van Ravestein AV De Keien Team 06 1500,00 11,0 6,30 20,50 1,10 4,00 364 364
    31 Beer Vergeer VOLO Team 06 1475,00 11,7 6,70 27,50 1,05 3,50 353 231
    32 Zeb van den Hurk GVAC Team 03 1450,00 10,7 6,20 25,00 1,05 3,55 352 122
    33 Finn van Zomeren THOR Team 01 1350,00 13,1 6,10 32,00 1,10 3,75 346 308
    34 Quinten Jongkind Spado Team 07 1425,00 10,9 5,10 26,00 1,00 3,70 338 123
    35 Luuk Groenewegen AV Oss `78 Team 09 1425,00 11,6 4,70 27,50 1,15 3,40 338 108
    36 Lars Bloemers AV Sprint Team 02 1325,00 11,5 5,70 24,50 1,05 3,95 335 0
    37 Matthijs Segers AVV Team 10 1300,00 11,9 5,20 28,00 1,10 3,65 330 74
    38 Pim van der Maale THOR Team 01 1225,00 11,3 7,10 16,00 1,15 3,95 329 294
    39 Senna Bogers SV Diomedon Team 12 1275,00 11,9 6,20 31,00 1,10 2,95 324 222
    40 Tijl Hes AV Oss `78 Team 09 1325,00 11,7 4,50 23,50 1,10 3,85 318 0
    41 Dani Goorden THOR Team 01 1350,00 12,1 6,30 18,50 1,15 3,60 316 316
    42 Merlijn Pellis AV Sprint Team 02 1350,00 11,1 4,80 22,50 1,05 3,55 312 0
    43 Dyero IJzermans Spado Team 07 1550,00 11,4 4,30 19,00 1,05 3,30 306 110
    44 Floris Milder PH Team 05 1150,00 12,2 5,40 27,00 1,00 3,65 296 0
    45 Stijn Roersma GVAC Team 03 1275,00 12,1 6,30 18,50 1,05 3,50 290 0
    46 Sebastiaan Prins AV De Keien Team 06 1225,00 12,4 4,70 20,50 0,95 3,70 267 0
    47 Koen Milder PH Team 05 DNS 11,5 5,60 21,00 1,05 3,55 261 0
    48 Casper den Haan THOR Team 01 1225,00 11,7 5,00 12,00 1,05 3,55 256 162
    49 Mika van Borrendam Spado Team 07 1225,00 12,5 4,50 15,50 1,00 3,35 240 0
    50 Ruben Uij...ewilligen THOR Team 01 1175,00 14,3 4,30 17,50 1,00 3,20 215 70
    51 Matthijs Quartel THOR Team 01 1250,00 13,9 4,30 12,00 0,95 3,30 204 38
    52 Milan van Rooij AV Attila Team 10 1200,00 13,7 2,50 13,00 0,95 3,20 183 0
    53 Casper Blonk SV Diomedon Team 12 1125,00 15,4 4,50 11,50 1,00 2,65 164 0
    54 Juul van Dongen PH Team 05 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Jongens Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Lucas Koeling GVAC Team 03 1600,00 1625,00 78
    2 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 02 1575,00 --- 75
    2 Jibbe Leenders PH Team 05 1575,00 1575,00 75
    2 Tim Withagen Spado Team 07 1575,00 --- 75
    5 Samuel Dobbelstein PH Team 05 1550,00 1550,00 72
    5 Dyero IJzermans Spado Team 07 1550,00 --- 72
    7 Ryan Heeren AV Spiridon Team 12 1525,00 1600,00 68
    7 Kilan Goddijn AV Sprint Team 02 1525,00 --- 68
    7 Julius Nolet PH Team 05 1525,00 --- 68
    7 Bjarne Maas Spado Team 07 1525,00 --- 68
    11 Timo Van Ravestein AV De Keien Team 06 1500,00 --- 65
    11 Luuk Verhoeven HAC Team 03 1500,00 1550,00 65
    11 Fergus Tabor HAC Team 03 1500,00 1550,00 65
    14 Beer Vergeer VOLO Team 06 1475,00 --- 62
    14 Juriaan Visser VOLO Team 06 1475,00 --- 62
    14 Robbie Smulders PH Team 05 1475,00 1475,00 62
    17 Dylano Baas Reusel `69 Team 09 1450,00 1450,00 59
    17 Zeb van den Hurk GVAC Team 03 1450,00 1525,00 59
    17 Xavier van Zutven PH Team 05 1450,00 --- 59
    20 Nick van Bree AVGM Team 08 1425,00 --- 56
    20 Luuk Groenewegen AV Oss `78 Team 09 1425,00 1475,00 56
    20 Quinten Jongkind Spado Team 07 1425,00 1400,00 56
    23 Tristen Strooper AV Attila Team 10 1400,00 --- 54
    23 Orlando Louwers AVGM Team 08 1400,00 --- 54
    23 Sieb Stiemer AV Oss `78 Team 09 1400,00 1450,00 54
    23 Ivar van Doorn AV Oss `78 Team 09 1400,00 1400,00 54
    23 Teun Bleumer Reusel `69 Team 09 1400,00 1400,00 54
    23 Jesse Boomaars AV Sprint Team 02 1400,00 --- 54
    23 Tijn van den Berg AVV Team 10 1400,00 1425,00 54
    30 Mathijs van Os AV Attila Team 10 1375,00 --- 51
    30 Ruben Segers AVV Team 10 1375,00 1400,00 51
    30 Casper Couwenberg PH Team 05 1375,00 1350,00 51
    33 Merlijn Pellis AV Sprint Team 02 1350,00 --- 48
    33 Finn van Zomeren THOR Team 01 1350,00 --- 48
    33 Dani Goorden THOR Team 01 1350,00 --- 48
    36 Tijl Hes AV Oss `78 Team 09 1325,00 1300,00 45
    36 Chris de Kort Reusel `69 Team 09 1325,00 1200,00 45
    36 Lars Bloemers AV Sprint Team 02 1325,00 --- 45
    36 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 02 1325,00 --- 45
    40 Matthijs Segers AVV Team 10 1300,00 1325,00 43
    40 Guus van Oirschot GVAC Team 03 1300,00 --- 43
    42 Stijn Roersma GVAC Team 03 1275,00 --- 40
    42 Senna Bogers SV Diomedon Team 12 1275,00 --- 40
    44 Matthijs Quartel THOR Team 01 1250,00 --- 38
    45 Sebastiaan Prins AV De Keien Team 06 1225,00 --- 35
    45 Mika van Borrendam Spado Team 07 1225,00 --- 35
    45 Pim van der Maale THOR Team 01 1225,00 --- 35
    45 Casper den Haan THOR Team 01 1225,00 --- 35
    49 Milan van Rooij AV Attila Team 10 1200,00 --- 33
    50 Ruben Uij...ewilligen THOR Team 01 1175,00 --- 31
    51 Floris Milder PH Team 05 1150,00 --- 29
    52 Casper Blonk SV Diomedon Team 12 1125,00 --- 26
    Koen Milder PH Team 05 DNS --- 0
    Juul van Dongen PH Team 05 DNS 1500,00 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Jongens Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Dylano Baas Reusel `69 Team 09 10,0 11,00 82
    1 Fergus Tabor HAC Team 03 10,0 9,80 82
    1 Tim Withagen Spado Team 07 10,0 --- 82
    4 Chris de Kort Reusel `69 Team 09 10,2 10,20 79
    4 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 02 10,2 --- 79
    6 Sieb Stiemer AV Oss `78 Team 09 10,3 10,20 78
    6 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 02 10,3 --- 78
    6 Lucas Koeling GVAC Team 03 10,3 10,30 78
    6 Luuk Verhoeven HAC Team 03 10,3 10,10 78
    10 Tijn van den Berg AVV Team 10 10,4 9,70 76
    11 Jesse Boomaars AV Sprint Team 02 10,5 --- 74
    11 Kilan Goddijn AV Sprint Team 02 10,5 --- 74
    11 Jibbe Leenders PH Team 05 10,5 10,60 74
    14 Tristen Strooper AV Attila Team 10 10,6 --- 73
    14 Orlando Louwers AVGM Team 08 10,6 --- 73
    14 Nick van Bree AVGM Team 08 10,6 --- 73
    14 Teun Bleumer Reusel `69 Team 09 10,6 10,80 73
    14 Ryan Heeren AV Spiridon Team 12 10,6 10,00 73
    14 Bjarne Maas Spado Team 07 10,6 --- 73
    20 Guus van Oirschot GVAC Team 03 10,7 --- 71
    20 Zeb van den Hurk GVAC Team 03 10,7 10,10 71
    22 Julius Nolet PH Team 05 10,8 --- 70
    23 Quinten Jongkind Spado Team 07 10,9 11,40 68
    24 Mathijs van Os AV Attila Team 10 11,0 --- 67
    24 Timo Van Ravestein AV De Keien Team 06 11,0 --- 67
    24 Xavier van Zutven PH Team 05 11,0 --- 67
    27 Merlijn Pellis AV Sprint Team 02 11,1 --- 65
    27 Samuel Dobbelstein PH Team 05 11,1 10,70 65
    29 Robbie Smulders PH Team 05 11,2 10,50 64
    30 Ivar van Doorn AV Oss `78 Team 09 11,3 10,60 62
    30 Casper Couwenberg PH Team 05 11,3 11,40 62
    30 Pim van der Maale THOR Team 01 11,3 --- 62
    33 Juriaan Visser VOLO Team 06 11,4 --- 61
    33 Dyero IJzermans Spado Team 07 11,4 --- 61
    35 Lars Bloemers AV Sprint Team 02 11,5 --- 59
    35 Koen Milder PH Team 05 11,5 --- 59
    37 Luuk Groenewegen AV Oss `78 Team 09 11,6 10,70 58
    38 Tijl Hes AV Oss `78 Team 09 11,7 11,60 56
    38 Ruben Segers AVV Team 10 11,7 12,00 56
    38 Beer Vergeer VOLO Team 06 11,7 --- 56
    38 Casper den Haan THOR Team 01 11,7 --- 56
    42 Matthijs Segers AVV Team 10 11,9 10,50 54
    42 Senna Bogers SV Diomedon Team 12 11,9 --- 54
    44 Stijn Roersma GVAC Team 03 12,1 --- 51
    44 Dani Goorden THOR Team 01 12,1 --- 51
    46 Floris Milder PH Team 05 12,2 --- 49
    47 Sebastiaan Prins AV De Keien Team 06 12,4 --- 47
    48 Mika van Borrendam Spado Team 07 12,5 --- 46
    49 Finn van Zomeren THOR Team 01 13,1 --- 38
    50 Milan van Rooij AV Attila Team 10 13,7 --- 31
    51 Matthijs Quartel THOR Team 01 13,9 --- 29
    52 Ruben Uij...ewilligen THOR Team 01 14,3 --- 25
    53 Casper Blonk SV Diomedon Team 12 15,4 --- 15
    Juul van Dongen PH Team 05 DNS 10,60 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Jongens Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Ryan Heeren AV Spiridon Team 12 9,90 9,40 96
    2 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 02 9,70 --- 94
    3 Tristen Strooper AV Attila Team 10 9,30 --- 89
    4 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 02 8,50 --- 80
    5 Sieb Stiemer AV Oss `78 Team 09 8,20 7,78 76
    6 Jesse Boomaars AV Sprint Team 02 7,90 --- 73
    7 Orlando Louwers AVGM Team 08 7,70 --- 70
    8 Robbie Smulders PH Team 05 7,40 7,79 67
    9 Chris de Kort Reusel `69 Team 09 7,30 7,50 66
    9 Guus van Oirschot GVAC Team 03 7,30 --- 66
    11 Kilan Goddijn AV Sprint Team 02 7,20 --- 65
    12 Lucas Koeling GVAC Team 03 7,10 7,26 64
    12 Pim van der Maale THOR Team 01 7,10 --- 64
    14 Mathijs van Os AV Attila Team 10 6,90 --- 61
    14 Dylano Baas Reusel `69 Team 09 6,90 6,40 61
    14 Luuk Verhoeven HAC Team 03 6,90 7,30 61
    17 Ruben Segers AVV Team 10 6,80 6,50 60
    17 Fergus Tabor HAC Team 03 6,80 7,00 60
    17 Juriaan Visser VOLO Team 06 6,80 --- 60
    20 Beer Vergeer VOLO Team 06 6,70 --- 59
    20 Casper Couwenberg PH Team 05 6,70 6,60 59
    20 Tim Withagen Spado Team 07 6,70 --- 59
    23 Timo Van Ravestein AV De Keien Team 06 6,30 --- 54
    23 Stijn Roersma GVAC Team 03 6,30 --- 54
    23 Julius Nolet PH Team 05 6,30 --- 54
    23 Xavier van Zutven PH Team 05 6,30 --- 54
    23 Dani Goorden THOR Team 01 6,30 --- 54
    28 Zeb van den Hurk GVAC Team 03 6,20 6,78 53
    28 Senna Bogers SV Diomedon Team 12 6,20 --- 53
    30 Tijn van den Berg AVV Team 10 6,10 6,40 52
    30 Jibbe Leenders PH Team 05 6,10 6,30 52
    30 Finn van Zomeren THOR Team 01 6,10 --- 52
    33 Teun Bleumer Reusel `69 Team 09 6,00 5,50 51
    34 Ivar van Doorn AV Oss `78 Team 09 5,90 6,60 50
    34 Bjarne Maas Spado Team 07 5,90 --- 50
    36 Nick van Bree AVGM Team 08 5,80 --- 49
    36 Samuel Dobbelstein PH Team 05 5,80 6,00 49
    38 Lars Bloemers AV Sprint Team 02 5,70 --- 48
    39 Koen Milder PH Team 05 5,60 --- 47
    40 Floris Milder PH Team 05 5,40 --- 44
    41 Matthijs Segers AVV Team 10 5,20 5,86 42
    42 Quinten Jongkind Spado Team 07 5,10 4,70 41
    43 Casper den Haan THOR Team 01 5,00 --- 40
    44 Merlijn Pellis AV Sprint Team 02 4,80 --- 38
    45 Sebastiaan Prins AV De Keien Team 06 4,70 --- 37
    45 Luuk Groenewegen AV Oss `78 Team 09 4,70 6,10 37
    47 Tijl Hes AV Oss `78 Team 09 4,50 4,70 35
    47 Mika van Borrendam Spado Team 07 4,50 --- 35
    47 Casper Blonk SV Diomedon Team 12 4,50 --- 35
    50 Dyero IJzermans Spado Team 07 4,30 --- 33
    50 Matthijs Quartel THOR Team 01 4,30 --- 33
    50 Ruben Uij...ewilligen THOR Team 01 4,30 --- 33
    53 Milan van Rooij AV Attila Team 10 2,50 --- 14
    Juul van Dongen PH Team 05 DNS 5,60 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Tristen Strooper AV Attila Team 10 48,50 --- 146
    2 Sieb Stiemer AV Oss `78 Team 09 45,00 40,00 134
    3 Mathijs van Os AV Attila Team 10 41,60 --- 122
    4 Lucas Koeling GVAC Team 03 39,50 30,50 114
    5 Casper Couwenberg PH Team 05 39,00 40,50 112
    6 Ryan Heeren AV Spiridon Team 12 38,50 37,50 111
    7 Guus van Oirschot GVAC Team 03 38,00 --- 109
    7 Robbie Smulders PH Team 05 38,00 41,50 109
    9 Jesse Boomaars AV Sprint Team 02 37,50 --- 107
    10 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 02 37,00 --- 105
    11 Samuel Dobbelstein PH Team 05 36,50 34,50 103
    12 Luuk Verhoeven HAC Team 03 35,50 35,50 100
    13 Juriaan Visser VOLO Team 06 35,00 --- 98
    14 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 02 34,50 --- 96
    15 Kilan Goddijn AV Sprint Team 02 34,00 --- 95
    16 Julius Nolet PH Team 05 32,50 --- 89
    17 Tim Withagen Spado Team 07 32,00 --- 88
    17 Finn van Zomeren THOR Team 01 32,00 --- 88
    19 Fergus Tabor HAC Team 03 31,00 29,00 84
    19 Senna Bogers SV Diomedon Team 12 31,00 --- 84
    21 Orlando Louwers AVGM Team 08 30,50 --- 82
    21 Xavier van Zutven PH Team 05 30,50 --- 82
    23 Ruben Segers AVV Team 10 30,00 29,00 81
    24 Nick van Bree AVGM Team 08 29,50 --- 79
    24 Chris de Kort Reusel `69 Team 09 29,50 34,50 79
    26 Bjarne Maas Spado Team 07 28,50 --- 75
    27 Ivar van Doorn AV Oss `78 Team 09 28,00 24,50 74
    27 Dylano Baas Reusel `69 Team 09 28,00 29,00 74
    27 Matthijs Segers AVV Team 10 28,00 29,00 74
    27 Jibbe Leenders PH Team 05 28,00 31,50 74
    31 Luuk Groenewegen AV Oss `78 Team 09 27,50 33,00 72
    31 Beer Vergeer VOLO Team 06 27,50 --- 72
    33 Floris Milder PH Team 05 27,00 --- 70
    34 Quinten Jongkind Spado Team 07 26,00 22,00 67
    35 Tijn van den Berg AVV Team 10 25,00 22,50 63
    35 Zeb van den Hurk GVAC Team 03 25,00 26,50 63
    37 Lars Bloemers AV Sprint Team 02 24,50 --- 62
    38 Tijl Hes AV Oss `78 Team 09 23,50 24,00 58
    39 Merlijn Pellis AV Sprint Team 02 22,50 --- 55
    40 Koen Milder PH Team 05 21,00 --- 49
    41 Timo Van Ravestein AV De Keien Team 06 20,50 --- 48
    41 Sebastiaan Prins AV De Keien Team 06 20,50 --- 48
    43 Teun Bleumer Reusel `69 Team 09 19,00 21,00 43
    43 Dyero IJzermans Spado Team 07 19,00 --- 43
    45 Stijn Roersma GVAC Team 03 18,50 --- 41
    45 Dani Goorden THOR Team 01 18,50 --- 41
    47 Ruben Uij...ewilligen THOR Team 01 17,50 --- 38
    48 Pim van der Maale THOR Team 01 16,00 --- 33
    49 Mika van Borrendam Spado Team 07 15,50 --- 31
    50 Milan van Rooij AV Attila Team 10 13,00 --- 23
    51 Matthijs Quartel THOR Team 01 12,00 --- 19
    51 Casper den Haan THOR Team 01 12,00 --- 19
    53 Casper Blonk SV Diomedon Team 12 11,50 --- 18
    Juul van Dongen PH Team 05 DNS 27,50 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 02 1,45 --- 98
    2 Ryan Heeren AV Spiridon Team 12 1,40 1,40 90
    3 Orlando Louwers AVGM Team 08 1,30 --- 74
    3 Chris de Kort Reusel `69 Team 09 1,30 1,30 74
    3 Lucas Koeling GVAC Team 03 1,30 1,25 74
    6 Nick van Bree AVGM Team 08 1,25 --- 66
    6 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 02 1,25 --- 66
    6 Kilan Goddijn AV Sprint Team 02 1,25 --- 66
    9 Tristen Strooper AV Attila Team 10 1,20 --- 59
    9 Mathijs van Os AV Attila Team 10 1,20 --- 59
    9 Sieb Stiemer AV Oss `78 Team 09 1,20 1,20 59
    9 Ivar van Doorn AV Oss `78 Team 09 1,20 1,25 59
    9 Casper Couwenberg PH Team 05 1,20 1,25 59
    9 Jibbe Leenders PH Team 05 1,20 1,20 59
    9 Julius Nolet PH Team 05 1,20 --- 59
    16 Luuk Groenewegen AV Oss `78 Team 09 1,15 1,15 52
    16 Teun Bleumer Reusel `69 Team 09 1,15 1,20 52
    16 Jesse Boomaars AV Sprint Team 02 1,15 --- 52
    16 Tijn van den Berg AVV Team 10 1,15 1,10 52
    16 Fergus Tabor HAC Team 03 1,15 1,35 52
    16 Xavier van Zutven PH Team 05 1,15 --- 52
    16 Pim van der Maale THOR Team 01 1,15 --- 52
    16 Dani Goorden THOR Team 01 1,15 --- 52
    24 Timo Van Ravestein AV De Keien Team 06 1,10 --- 45
    24 Tijl Hes AV Oss `78 Team 09 1,10 1,10 45
    24 Ruben Segers AVV Team 10 1,10 1,20 45
    24 Matthijs Segers AVV Team 10 1,10 1,05 45
    24 Guus van Oirschot GVAC Team 03 1,10 --- 45
    24 Luuk Verhoeven HAC Team 03 1,10 1,20 45
    24 Samuel Dobbelstein PH Team 05 1,10 1,15 45
    24 Senna Bogers SV Diomedon Team 12 1,10 --- 45
    24 Finn van Zomeren THOR Team 01 1,10 --- 45
    33 Merlijn Pellis AV Sprint Team 02 1,05 --- 38
    33 Lars Bloemers AV Sprint Team 02 1,05 --- 38
    33 Stijn Roersma GVAC Team 03 1,05 --- 38
    33 Zeb van den Hurk GVAC Team 03 1,05 1,15 38
    33 Beer Vergeer VOLO Team 06 1,05 --- 38
    33 Koen Milder PH Team 05 1,05 --- 38
    33 Dyero IJzermans Spado Team 07 1,05 --- 38
    33 Tim Withagen Spado Team 07 1,05 --- 38
    33 Casper den Haan THOR Team 01 1,05 --- 38
    42 Dylano Baas Reusel `69 Team 09 1,00 1,15 32
    42 Juriaan Visser VOLO Team 06 1,00 --- 32
    42 Floris Milder PH Team 05 1,00 --- 32
    42 Quinten Jongkind Spado Team 07 1,00 1,00 32
    42 Mika van Borrendam Spado Team 07 1,00 --- 32
    42 Bjarne Maas Spado Team 07 1,00 --- 32
    42 Casper Blonk SV Diomedon Team 12 1,00 --- 32
    42 Ruben Uij...ewilligen THOR Team 01 1,00 --- 32
    50 Milan van Rooij AV Attila Team 10 0,95 --- 26
    50 Sebastiaan Prins AV De Keien Team 06 0,95 --- 26
    50 Matthijs Quartel THOR Team 01 0,95 --- 26
    53 Robbie Smulders PH Team 05 0,90 1,05 20
    Juul van Dongen PH Team 05 DNS 1,10 0

    Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Jongens Pupil A

    # Naam Team Res OBPPunten totaal
    1 Fergus Tabor HAC Team 03 4,90 4,35 120
    2 Tijn van den Berg AVV Team 10 4,70 4,45 112
    3 Tristen Strooper AV Attila Team 10 4,65 --- 110
    3 Mathijs van Os AV Attila Team 10 4,65 --- 110
    5 Luuk Verhoeven HAC Team 03 4,60 4,65 108
    6 Chris de Kort Reusel `69 Team 09 4,55 4,60 106
    7 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 02 4,45 --- 102
    7 Tim Withagen Spado Team 07 4,45 --- 102
    9 Guus van Oirschot GVAC Team 03 4,40 --- 100
    10 Teun Bleumer Reusel `69 Team 09 4,30 4,40 96
    10 Ryan Heeren AV Spiridon Team 12 4,30 4,20 96
    12 Orlando Louwers AVGM Team 08 4,25 --- 94
    12 Ruben Segers AVV Team 10 4,25 3,95 94
    12 Lucas Koeling GVAC Team 03 4,25 4,15 94
    15 Sieb Stiemer AV Oss `78 Team 09 4,20 4,35 92
    16 Bjarne Maas Spado Team 07 4,15 --- 90
    17 Dylano Baas Reusel `69 Team 09 4,10 3,95 88
    17 Jesse Boomaars AV Sprint Team 02 4,10 --- 88
    19 Nick van Bree AVGM Team 08 4,05 --- 86
    19 Kilan Goddijn AV Sprint Team 02 4,05 --- 86
    21 Timo Van Ravestein AV De Keien Team 06 4,00 --- 85
    21 Juriaan Visser VOLO Team 06 4,00 --- 85
    23 Lars Bloemers AV Sprint Team 02 3,95 --- 83
    23 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 02 3,95 --- 83
    23 Jibbe Leenders PH Team 05 3,95 3,95 83
    23 Pim van der Maale THOR Team 01 3,95 --- 83
    27 Casper Couwenberg PH Team 05 3,90 3,75 81
    27 Julius Nolet PH Team 05 3,90 --- 81
    27 Xavier van Zutven PH Team 05 3,90 --- 81
    30 Tijl Hes AV Oss `78 Team 09 3,85 4,15 79
    31 Robbie Smulders PH Team 05 3,80 4,10 77
    32 Ivar van Doorn AV Oss `78 Team 09 3,75 4,20 75
    32 Samuel Dobbelstein PH Team 05 3,75 3,80 75
    32 Finn van Zomeren THOR Team 01 3,75 --- 75
    35 Sebastiaan Prins AV De Keien Team 06 3,70 --- 74
    35 Quinten Jongkind Spado Team 07 3,70 3,85 74
    37 Matthijs Segers AVV Team 10 3,65 3,75 72
    37 Floris Milder PH Team 05 3,65 --- 72
    39 Dani Goorden THOR Team 01 3,60 --- 70
    40 Merlijn Pellis AV Sprint Team 02 3,55 --- 68
    40 Zeb van den Hurk GVAC Team 03 3,55 4,05 68
    40 Koen Milder PH Team 05 3,55 --- 68
    40 Casper den Haan THOR Team 01 3,55 --- 68
    44 Stijn Roersma GVAC Team 03 3,50 --- 66
    44 Beer Vergeer VOLO Team 06 3,50 --- 66
    46 Luuk Groenewegen AV Oss `78 Team 09 3,40 4,05 63
    47 Mika van Borrendam Spado Team 07 3,35 --- 61
    48 Dyero IJzermans Spado Team 07 3,30 --- 59
    48 Matthijs Quartel THOR Team 01 3,30 --- 59
    50 Milan van Rooij AV Attila Team 10 3,20 --- 56
    50 Ruben Uij...ewilligen THOR Team 01 3,20 --- 56
    52 Senna Bogers SV Diomedon Team 12 2,95 --- 48
    53 Casper Blonk SV Diomedon Team 12 2,65 --- 38
    Juul van Dongen PH Team 05 DNS 4,20 0