Categorie 'Meisjes Pupil C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 41
Categorie afkorting: MPC
Berekeningswijze: Pupillen C - Meisjes
Meerkamp:
  • 40 meter ( 8 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 40 meter horden ( 8 pogingen )
  • Slingeren ( 8 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 8 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 8 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Atleten 'Meisjes Pupil C'

    Snr Naam Team M
    58 Liz Broks ACHL Team 13 a
    59 Dewi Gulden ACHL Team 13 a
    60 Ileyke Kiliç ACHL Team 13 a
    61 Maud van Rijsewijk PH Team 17 a
    62 Liv Soyo PH Team 17 a
    63 Eva Voets PH Team 17 a
    64 Myrthe Willems PH Team 17 a
    65 Floor Engels ACHL Team 13 a
    66 Isabel Kocken ACHL Team 13 a
    67 Siri Groenewegen AV Oss `78 Team 21 a
    68 Sara Beumer PH Team 17 a
    69 Maud Boinck PH Team 17 a
    131 Anouk Rutjes Atledo Team 18 a
    132 Joyce van Sluisveld AVGM Team 22 a
    133 Katja Houtepen AV Sprint Team 14 a
    134 Juno Bolder VOLO Team 22 a
    135 Tess van Heijningen THOR Team 18 a
    136 Sofie Nagelkerke THOR Team 18 a
    137 Nora Suijkerbuijk THOR Team 18 a
    138 Tess Aerts AVGM Team 22 a
    139 Maud de Beer THOR Team 18 a
    140 Mayte Mar...z Wiericx THOR Team 18 a
    141 Eline Terhell THOR Team 18 a
    143 Test Test THOR Team 18 a
    203 Fem Peeters Reusel `69 Team 23 a
    204 Noor Bengayou AVV Team 23 a
    205 Annabel Gnodde AVV Team 23 a
    206 Saskia Grosfeld AVV Team 23 a
    207 Elle van Ravestein AV De Keien Team 19 a
    208 Fieke van Sijll AV De Keien Team 19 a
    209 Lynn Sterken AV De Keien Team 19 a
    210 Tara Castenmiller SV Diomedon Team 23 a
    211 Elin van Treijen SV Diomedon Team 23 a
    281 Elize Bogers Groene Ster Team 24 a
    282 Elisa Freij Groene Ster Team 24 a
    283 Rowena Stok Spado Team 24 a
    284 Joan Zwakenberg Spado Team 24 a
    285 Ise van Agtmaal Groene Ster Team 24 a
    286 Romy Schneider Groene Ster Team 24 a
    287 Daisy van Tilborgh Groene Ster Team 24 a
    288 Isabelle v...der Sande Eindhoven Team 20 a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 5
    Atledo ATLD 1
    AV De Keien KEIN 3
    AV Generaal Michaelis AVGM 2
    AV Groene Ster GRST 5
    AV Oss `78 OS78 1
    AV Reusel `69 RS69 1
    AV Sprint SPRN 1
    AV Valkenswaard AVV 3
    Eindhoven Atletiek EHAT 1
    O.S.S. - VOLO VOLO 1
    Prins Hendrik PH 6
    Spado SPDO 2
    SV Diomedon DMDN 2
    THOR THOR 7
  • Meerkamp
  • 40m
  • Duur
  • 40mH
  • Sling
  • Vortex
  • Hurk
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil C

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    1 Liz Broks ACHL Team 13 7,0 900,00 7,3 14,50 12,50 0,80 501 501
    2 Joan Zwakenberg Spado Team 24 7,4 950,00 8,0 11,00 16,00 0,90 483 483
    3 Noor Bengayou AVV Team 23 7,5 925,00 8,1 12,00 13,50 0,90 465 326
    4 Nora Suijkerbuijk THOR Team 18 7,6 875,00 8,3 11,00 21,00 0,75 454 454
    5 Lynn Sterken AV De Keien Team 19 7,6 825,00 8,3 10,00 15,00 0,90 424 424
    6 Sara Beumer PH Team 17 7,6 925,00 8,5 9,50 15,50 0,80 422 146
    7 Maud van Rijsewijk PH Team 17 7,4 900,00 8,9 10,00 18,00 0,70 417 170
    8 Saskia Grosfeld AVV Team 23 7,8 900,00 8,7 12,00 13,00 0,80 412 151
    9 Elize Bogers Groene Ster Team 24 7,6 925,00 8,2 10,00 13,00 0,75 410 410
    10 Katja Houtepen AV Sprint Team 14 7,9 825,00 8,8 11,50 16,00 0,80 403 272
    11 Eva Voets PH Team 17 7,3 800,00 8,1 10,50 16,00 0,65 402 309
    12 Annabel Gnodde AVV Team 23 7,8 800,00 9,0 13,50 16,00 0,65 390 168
    13 Fem Peeters Reusel `69 Team 23 7,2 350,00 7,9 10,50 13,50 0,90 390 325
    14 Fieke van Sijll AV De Keien Team 19 7,4 850,00 8,6 9,50 11,50 0,80 387 331
    15 Joyce van Sluisveld AVGM Team 22 7,8 875,00 8,4 10,50 10,50 0,75 375 333
    16 Myrthe Willems PH Team 17 7,5 800,00 8,3 7,50 16,50 0,70 373 154
    17 Ileyke Kiliç ACHL Team 13 7,5 800,00 8,5 9,50 10,50 0,80 368 270
    18 Liv Soyo PH Team 17 7,4 750,00 8,3 10,00 13,00 0,65 362 0
    19 Juno Bolder VOLO Team 22 8,4 875,00 9,0 10,00 13,00 0,70 344 65
    20 Maud Boinck PH Team 17 8,3 800,00 9,5 10,00 15,00 0,75 340 60
    21 Anouk Rutjes Atledo Team 18 8,2 900,00 9,4 10,50 12,50 0,60 333 136
    22 Rowena Stok Spado Team 24 8,1 800,00 8,9 9,50 8,50 0,75 317 60
    23 Siri Groenewegen AV Oss `78 Team 21 8,0 825,00 9,5 8,00 13,00 0,65 308 0
    24 Elle van Ravestein AV De Keien Team 19 8,1 800,00 9,2 9,00 9,50 0,70 303 0
    25 Ise van Agtmaal Groene Ster Team 24 8,0 675,00 9,3 9,50 10,50 0,70 294 0
    26 Tess Aerts AVGM Team 22 8,5 850,00 8,9 8,50 9,00 0,65 294 0
    27 Elisa Freij Groene Ster Team 24 8,0 825,00 9,5 8,00 9,50 0,65 288 0
    28 Isabel Kocken ACHL Team 13 7,8 800,00 8,6 8,50 6,00 0,60 287 119
    29 Tess van Heijningen THOR Team 18 7,9 750,00 9,1 7,50 9,00 0,65 279 66
    30 Sofie Nagelkerke THOR Team 18 7,6 725,00 9,2 7,00 5,50 0,70 266 129
    31 Daisy van Tilborgh Groene Ster Team 24 8,0 725,00 9,8 5,50 13,00 0,60 253 56
    32 Dewi Gulden ACHL Team 13 8,2 800,00 9,8 7,50 7,00 0,65 252 49
    33 Tara Castenmiller SV Diomedon Team 23 8,5 725,00 8,8 5,00 7,50 0,65 231 0
    34 Maud de Beer THOR Team 18 9,1 900,00 10,2 5,00 8,00 0,60 217 71
    35 Romy Schneider Groene Ster Team 24 8,8 650,00 11,1 6,50 11,00 0,60 193 0
    36 Eline Terhell THOR Team 18 10,2 DNS 10,5 9,00 7,00 0,60 149 0
    37 Floor Engels ACHL Team 13 9,8 725,00 12,5 7,00 7,00 0,60 148 0
    38 Elin van Treijen SV Diomedon Team 23 9,3 625,00 11,4 4,50 6,00 0,50 113 0
    39 Mayte Mar...z Wiericx THOR Team 18 10,3 DNS DNS 5,00 DNS 0,45 40 0
    40 Isabelle v...der Sande Eindhoven Team 20 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    41 Test Test THOR Team 18 --- DNS --- --- --- --- 0 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil C

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Liz Broks ACHL Team 13 7,0 --- 100
    2 Fem Peeters Reusel `69 Team 23 7,2 7,70 92
    3 Eva Voets PH Team 17 7,3 7,40 88
    4 Fieke van Sijll AV De Keien Team 19 7,4 --- 84
    4 Liv Soyo PH Team 17 7,4 7,60 84
    4 Maud van Rijsewijk PH Team 17 7,4 6,90 84
    4 Joan Zwakenberg Spado Team 24 7,4 --- 84
    8 Ileyke Kiliç ACHL Team 13 7,5 --- 80
    8 Noor Bengayou AVV Team 23 7,5 7,00 80
    8 Myrthe Willems PH Team 17 7,5 7,40 80
    11 Lynn Sterken AV De Keien Team 19 7,6 --- 77
    11 Elize Bogers Groene Ster Team 24 7,6 --- 77
    11 Sara Beumer PH Team 17 7,6 7,40 77
    11 Nora Suijkerbuijk THOR Team 18 7,6 --- 77
    11 Sofie Nagelkerke THOR Team 18 7,6 --- 77
    16 Isabel Kocken ACHL Team 13 7,8 --- 69
    16 Joyce van Sluisveld AVGM Team 22 7,8 --- 69
    16 Annabel Gnodde AVV Team 23 7,8 7,90 69
    16 Saskia Grosfeld AVV Team 23 7,8 7,80 69
    20 Katja Houtepen AV Sprint Team 14 7,9 --- 66
    20 Tess van Heijningen THOR Team 18 7,9 --- 66
    22 Elisa Freij Groene Ster Team 24 8,0 --- 63
    22 Ise van Agtmaal Groene Ster Team 24 8,0 --- 63
    22 Daisy van Tilborgh Groene Ster Team 24 8,0 --- 63
    22 Siri Groenewegen AV Oss `78 Team 21 8,0 --- 63
    26 Elle van Ravestein AV De Keien Team 19 8,1 8,10 59
    26 Rowena Stok Spado Team 24 8,1 --- 59
    28 Dewi Gulden ACHL Team 13 8,2 --- 56
    28 Anouk Rutjes Atledo Team 18 8,2 --- 56
    30 Maud Boinck PH Team 17 8,3 8,50 53
    31 Juno Bolder VOLO Team 22 8,4 --- 50
    32 Tess Aerts AVGM Team 22 8,5 8,20 47
    32 Tara Castenmiller SV Diomedon Team 23 8,5 --- 47
    34 Romy Schneider Groene Ster Team 24 8,8 --- 39
    35 Maud de Beer THOR Team 18 9,1 --- 31
    36 Elin van Treijen SV Diomedon Team 23 9,3 --- 26
    37 Floor Engels ACHL Team 13 9,8 --- 16
    38 Eline Terhell THOR Team 18 10,2 --- 9
    39 Mayte Mar...z Wiericx THOR Team 18 10,3 --- 8
    Isabelle v...der Sande Eindhoven Team 20 DNS --- 0
    Test Test THOR Team 18 --- ---

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Meisjes Pupil C

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Joan Zwakenberg Spado Team 24 950,00 --- 83
    2 Elize Bogers Groene Ster Team 24 925,00 --- 77
    2 Noor Bengayou AVV Team 23 925,00 900,00 77
    2 Sara Beumer PH Team 17 925,00 900,00 77
    5 Liz Broks ACHL Team 13 900,00 --- 71
    5 Anouk Rutjes Atledo Team 18 900,00 --- 71
    5 Saskia Grosfeld AVV Team 23 900,00 875,00 71
    5 Maud van Rijsewijk PH Team 17 900,00 925,00 71
    5 Maud de Beer THOR Team 18 900,00 --- 71
    10 Joyce van Sluisveld AVGM Team 22 875,00 --- 65
    10 Juno Bolder VOLO Team 22 875,00 --- 65
    10 Nora Suijkerbuijk THOR Team 18 875,00 --- 65
    13 Fieke van Sijll AV De Keien Team 19 850,00 --- 60
    13 Tess Aerts AVGM Team 22 850,00 825,00 60
    15 Lynn Sterken AV De Keien Team 19 825,00 --- 54
    15 Elisa Freij Groene Ster Team 24 825,00 --- 54
    15 Siri Groenewegen AV Oss `78 Team 21 825,00 --- 54
    15 Katja Houtepen AV Sprint Team 14 825,00 --- 54
    19 Dewi Gulden ACHL Team 13 800,00 --- 49
    19 Isabel Kocken ACHL Team 13 800,00 --- 49
    19 Ileyke Kiliç ACHL Team 13 800,00 --- 49
    19 Elle van Ravestein AV De Keien Team 19 800,00 800,00 49
    19 Annabel Gnodde AVV Team 23 800,00 825,00 49
    19 Eva Voets PH Team 17 800,00 875,00 49
    19 Maud Boinck PH Team 17 800,00 850,00 49
    19 Myrthe Willems PH Team 17 800,00 825,00 49
    19 Rowena Stok Spado Team 24 800,00 --- 49
    28 Liv Soyo PH Team 17 750,00 775,00 40
    28 Tess van Heijningen THOR Team 18 750,00 --- 40
    30 Floor Engels ACHL Team 13 725,00 --- 35
    30 Daisy van Tilborgh Groene Ster Team 24 725,00 --- 35
    30 Tara Castenmiller SV Diomedon Team 23 725,00 --- 35
    30 Sofie Nagelkerke THOR Team 18 725,00 --- 35
    34 Ise van Agtmaal Groene Ster Team 24 675,00 --- 27
    35 Romy Schneider Groene Ster Team 24 650,00 --- 23
    36 Elin van Treijen SV Diomedon Team 23 625,00 --- 20
    37 Fem Peeters Reusel `69 Team 23 350,00 800,00 0
    Isabelle v...der Sande Eindhoven Team 20 DNS --- 0
    Mayte Mar...z Wiericx THOR Team 18 DNS --- 0
    Eline Terhell THOR Team 18 DNS --- 0
    Test Test THOR Team 18 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Meisjes Pupil C

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Liz Broks ACHL Team 13 7,3 --- 104
    2 Fem Peeters Reusel `69 Team 23 7,9 8,50 87
    3 Joan Zwakenberg Spado Team 24 8,0 --- 85
    4 Noor Bengayou AVV Team 23 8,1 8,50 82
    4 Eva Voets PH Team 17 8,1 8,30 82
    6 Elize Bogers Groene Ster Team 24 8,2 --- 79
    7 Lynn Sterken AV De Keien Team 19 8,3 --- 77
    7 Myrthe Willems PH Team 17 8,3 8,80 77
    7 Liv Soyo PH Team 17 8,3 8,50 77
    7 Nora Suijkerbuijk THOR Team 18 8,3 --- 77
    11 Joyce van Sluisveld AVGM Team 22 8,4 --- 74
    12 Ileyke Kiliç ACHL Team 13 8,5 --- 72
    12 Sara Beumer PH Team 17 8,5 8,20 72
    14 Isabel Kocken ACHL Team 13 8,6 --- 70
    14 Fieke van Sijll AV De Keien Team 19 8,6 --- 70
    16 Saskia Grosfeld AVV Team 23 8,7 9,40 67
    17 Katja Houtepen AV Sprint Team 14 8,8 --- 65
    17 Tara Castenmiller SV Diomedon Team 23 8,8 --- 65
    19 Tess Aerts AVGM Team 22 8,9 9,20 63
    19 Maud van Rijsewijk PH Team 17 8,9 8,70 63
    19 Rowena Stok Spado Team 24 8,9 --- 63
    22 Annabel Gnodde AVV Team 23 9,0 9,20 60
    22 Juno Bolder VOLO Team 22 9,0 --- 60
    24 Tess van Heijningen THOR Team 18 9,1 --- 58
    25 Elle van Ravestein AV De Keien Team 19 9,2 8,50 56
    25 Sofie Nagelkerke THOR Team 18 9,2 --- 56
    27 Ise van Agtmaal Groene Ster Team 24 9,3 --- 54
    28 Anouk Rutjes Atledo Team 18 9,4 --- 52
    29 Elisa Freij Groene Ster Team 24 9,5 --- 49
    29 Siri Groenewegen AV Oss `78 Team 21 9,5 --- 49
    29 Maud Boinck PH Team 17 9,5 10,00 49
    32 Dewi Gulden ACHL Team 13 9,8 --- 43
    32 Daisy van Tilborgh Groene Ster Team 24 9,8 --- 43
    34 Maud de Beer THOR Team 18 10,2 --- 36
    35 Eline Terhell THOR Team 18 10,5 --- 31
    36 Romy Schneider Groene Ster Team 24 11,1 --- 21
    37 Elin van Treijen SV Diomedon Team 23 11,4 --- 17
    38 Floor Engels ACHL Team 13 12,5 --- 6
    Isabelle v...der Sande Eindhoven Team 20 DNS --- 0
    Mayte Mar...z Wiericx THOR Team 18 DNS --- 0
    Test Test THOR Team 18 --- ---

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Meisjes Pupil C

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Liz Broks ACHL Team 13 14,50 --- 104
    2 Annabel Gnodde AVV Team 23 13,50 12,00 94
    3 Noor Bengayou AVV Team 23 12,00 11,50 80
    3 Saskia Grosfeld AVV Team 23 12,00 11,50 80
    5 Katja Houtepen AV Sprint Team 14 11,50 --- 75
    6 Joan Zwakenberg Spado Team 24 11,00 --- 70
    6 Nora Suijkerbuijk THOR Team 18 11,00 --- 70
    8 Anouk Rutjes Atledo Team 18 10,50 --- 65
    8 Joyce van Sluisveld AVGM Team 22 10,50 --- 65
    8 Fem Peeters Reusel `69 Team 23 10,50 10,50 65
    8 Eva Voets PH Team 17 10,50 8,00 65
    12 Lynn Sterken AV De Keien Team 19 10,00 --- 61
    12 Elize Bogers Groene Ster Team 24 10,00 --- 61
    12 Juno Bolder VOLO Team 22 10,00 --- 61
    12 Maud Boinck PH Team 17 10,00 8,00 61
    12 Liv Soyo PH Team 17 10,00 9,50 61
    12 Maud van Rijsewijk PH Team 17 10,00 9,50 61
    18 Ileyke Kiliç ACHL Team 13 9,50 --- 56
    18 Fieke van Sijll AV De Keien Team 19 9,50 --- 56
    18 Ise van Agtmaal Groene Ster Team 24 9,50 --- 56
    18 Sara Beumer PH Team 17 9,50 9,50 56
    18 Rowena Stok Spado Team 24 9,50 --- 56
    23 Elle van Ravestein AV De Keien Team 19 9,00 7,00 51
    23 Eline Terhell THOR Team 18 9,00 --- 51
    25 Isabel Kocken ACHL Team 13 8,50 --- 47
    25 Tess Aerts AVGM Team 22 8,50 10,00 47
    27 Elisa Freij Groene Ster Team 24 8,00 --- 42
    27 Siri Groenewegen AV Oss `78 Team 21 8,00 --- 42
    29 Dewi Gulden ACHL Team 13 7,50 --- 38
    29 Myrthe Willems PH Team 17 7,50 8,00 38
    29 Tess van Heijningen THOR Team 18 7,50 --- 38
    32 Floor Engels ACHL Team 13 7,00 --- 33
    32 Sofie Nagelkerke THOR Team 18 7,00 --- 33
    34 Romy Schneider Groene Ster Team 24 6,50 --- 29
    35 Daisy van Tilborgh Groene Ster Team 24 5,50 --- 20
    36 Tara Castenmiller SV Diomedon Team 23 5,00 --- 16
    36 Mayte Mar...z Wiericx THOR Team 18 5,00 --- 16
    36 Maud de Beer THOR Team 18 5,00 --- 16
    39 Elin van Treijen SV Diomedon Team 23 4,50 --- 12
    Isabelle v...der Sande Eindhoven Team 20 DNS --- 0
    Test Test THOR Team 18 --- ---

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil C

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Nora Suijkerbuijk THOR Team 18 21,00 --- 105
    2 Maud van Rijsewijk PH Team 17 18,00 16,00 86
    3 Myrthe Willems PH Team 17 16,50 15,00 77
    4 Katja Houtepen AV Sprint Team 14 16,00 --- 74
    4 Annabel Gnodde AVV Team 23 16,00 16,00 74
    4 Eva Voets PH Team 17 16,00 18,50 74
    4 Joan Zwakenberg Spado Team 24 16,00 --- 74
    8 Sara Beumer PH Team 17 15,50 15,50 71
    9 Lynn Sterken AV De Keien Team 19 15,00 --- 68
    9 Maud Boinck PH Team 17 15,00 9,50 68
    11 Fem Peeters Reusel `69 Team 23 13,50 10,50 59
    11 Noor Bengayou AVV Team 23 13,50 15,00 59
    13 Elize Bogers Groene Ster Team 24 13,00 --- 56
    13 Daisy van Tilborgh Groene Ster Team 24 13,00 --- 56
    13 Siri Groenewegen AV Oss `78 Team 21 13,00 12,00 56
    13 Saskia Grosfeld AVV Team 23 13,00 11,00 56
    13 Juno Bolder VOLO Team 22 13,00 --- 56
    13 Liv Soyo PH Team 17 13,00 13,50 56
    19 Liz Broks ACHL Team 13 12,50 --- 53
    19 Anouk Rutjes Atledo Team 18 12,50 --- 53
    21 Fieke van Sijll AV De Keien Team 19 11,50 --- 48
    22 Romy Schneider Groene Ster Team 24 11,00 --- 45
    23 Ileyke Kiliç ACHL Team 13 10,50 --- 42
    23 Joyce van Sluisveld AVGM Team 22 10,50 --- 42
    23 Ise van Agtmaal Groene Ster Team 24 10,50 --- 42
    26 Elle van Ravestein AV De Keien Team 19 9,50 8,00 36
    26 Elisa Freij Groene Ster Team 24 9,50 --- 36
    28 Tess Aerts AVGM Team 22 9,00 10,50 33
    28 Tess van Heijningen THOR Team 18 9,00 --- 33
    30 Rowena Stok Spado Team 24 8,50 --- 30
    31 Maud de Beer THOR Team 18 8,00 --- 27
    32 Tara Castenmiller SV Diomedon Team 23 7,50 --- 24
    33 Dewi Gulden ACHL Team 13 7,00 --- 22
    33 Floor Engels ACHL Team 13 7,00 --- 22
    33 Eline Terhell THOR Team 18 7,00 --- 22
    36 Isabel Kocken ACHL Team 13 6,00 --- 16
    36 Elin van Treijen SV Diomedon Team 23 6,00 --- 16
    38 Sofie Nagelkerke THOR Team 18 5,50 --- 13
    Isabelle v...der Sande Eindhoven Team 20 DNS --- 0
    Mayte Mar...z Wiericx THOR Team 18 DNS --- 0
    Test Test THOR Team 18 --- ---

    Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Meisjes Pupil C

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Lynn Sterken AV De Keien Team 19 0,90 --- 87
    1 Fem Peeters Reusel `69 Team 23 0,90 0,85 87
    1 Noor Bengayou AVV Team 23 0,90 0,85 87
    1 Joan Zwakenberg Spado Team 24 0,90 --- 87
    5 Liz Broks ACHL Team 13 0,80 --- 69
    5 Ileyke Kiliç ACHL Team 13 0,80 --- 69
    5 Fieke van Sijll AV De Keien Team 19 0,80 --- 69
    5 Katja Houtepen AV Sprint Team 14 0,80 --- 69
    5 Saskia Grosfeld AVV Team 23 0,80 0,80 69
    5 Sara Beumer PH Team 17 0,80 0,75 69
    11 Joyce van Sluisveld AVGM Team 22 0,75 --- 60
    11 Elize Bogers Groene Ster Team 24 0,75 --- 60
    11 Maud Boinck PH Team 17 0,75 0,85 60
    11 Rowena Stok Spado Team 24 0,75 --- 60
    11 Nora Suijkerbuijk THOR Team 18 0,75 --- 60
    16 Elle van Ravestein AV De Keien Team 19 0,70 --- 52
    16 Ise van Agtmaal Groene Ster Team 24 0,70 --- 52
    16 Juno Bolder VOLO Team 22 0,70 --- 52
    16 Myrthe Willems PH Team 17 0,70 0,75 52
    16 Maud van Rijsewijk PH Team 17 0,70 0,70 52
    16 Sofie Nagelkerke THOR Team 18 0,70 --- 52
    22 Dewi Gulden ACHL Team 13 0,65 --- 44
    22 Tess Aerts AVGM Team 22 0,65 0,70 44
    22 Elisa Freij Groene Ster Team 24 0,65 --- 44
    22 Siri Groenewegen AV Oss `78 Team 21 0,65 --- 44
    22 Annabel Gnodde AVV Team 23 0,65 0,70 44
    22 Eva Voets PH Team 17 0,65 0,75 44
    22 Liv Soyo PH Team 17 0,65 0,70 44
    22 Tara Castenmiller SV Diomedon Team 23 0,65 --- 44
    22 Tess van Heijningen THOR Team 18 0,65 --- 44
    31 Isabel Kocken ACHL Team 13 0,60 --- 36
    31 Floor Engels ACHL Team 13 0,60 --- 36
    31 Anouk Rutjes Atledo Team 18 0,60 --- 36
    31 Romy Schneider Groene Ster Team 24 0,60 --- 36
    31 Daisy van Tilborgh Groene Ster Team 24 0,60 --- 36
    31 Eline Terhell THOR Team 18 0,60 --- 36
    31 Maud de Beer THOR Team 18 0,60 --- 36
    38 Elin van Treijen SV Diomedon Team 23 0,50 --- 22
    39 Mayte Mar...z Wiericx THOR Team 18 0,45 --- 16
    Isabelle v...der Sande Eindhoven Team 20 DNS --- 0
    Test Test THOR Team 18 --- ---