Categorie 'Meisjes Pupil B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 40
Categorie afkorting: MPB
Berekeningswijze: Pupillen B - Meisjes
Meerkamp:
  • 40 meter ( 8 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 40 meter horden ( 8 pogingen )
  • Slingeren ( 8 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 8 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 8 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Meisjes Pupil B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:15 Vortex Uitslagen
    10:15 Hurk Uitslagen
    10:15 40m Uitslagen
    10:15 Hurk Uitslagen
    10:15 40m Uitslagen
    10:15 40m Uitslagen
    10:15 40m Uitslagen
    10:15 Vortex Uitslagen
    10:15 Vortex Uitslagen
    10:15 Hurk Uitslagen
    10:15 Vortex Uitslagen
    10:45 Hurk Uitslagen
    10:45 40m Uitslagen
    10:45 Vortex Uitslagen
    10:45 40m Uitslagen
    10:45 Vortex Uitslagen
    10:45 Vortex Uitslagen
    10:45 Vortex Uitslagen
    10:45 Hurk Uitslagen
    10:45 Hurk Uitslagen
    10:45 40m Uitslagen
    10:45 Hurk Uitslagen
    11:15 Sling Uitslagen
    11:15 Hurk Uitslagen
    11:15 Hurk Uitslagen
    11:15 Hurk Uitslagen
    11:15 Hurk Uitslagen
    11:15 Sling Uitslagen
    11:15 Sling Uitslagen
    11:15 Sling Uitslagen
    11:45 40mH Uitslagen
    11:45 Sling Uitslagen
    11:45 Sling Uitslagen
    11:45 40mH Uitslagen
    11:45 40mH Uitslagen
    11:45 Sling Uitslagen
    11:45 40mH Uitslagen
    12:15 40mH Uitslagen
    12:15 Sling Uitslagen
    12:15 40mH Uitslagen
    12:15 Sling Uitslagen
    12:15 Sling Uitslagen
    12:15 Sling Uitslagen
    12:15 40mH Uitslagen
    12:45 40m Uitslagen
    12:45 Vortex Uitslagen
    12:45 40mH Uitslagen
    12:45 Vortex Uitslagen
    12:45 40mH Uitslagen
    12:45 40mH Uitslagen
    12:45 40mH Uitslagen
    12:45 40m Uitslagen
    12:45 40m Uitslagen
    12:45 Vortex Uitslagen
    12:45 40m Uitslagen
    13:25 Duur Uitslagen
    13:25 Duur Uitslagen
    13:25 Duur Uitslagen
    13:25 Duur Uitslagen
    13:25 Duur Uitslagen
    13:25 Duur Uitslagen
    13:25 Duur Uitslagen
    13:25 Duur Uitslagen
    13:25 Duur Uitslagen
    13:25 Duur Uitslagen
    13:25 Duur Uitslagen


    Tijdschema

    10:15u13:35u
    Meisjes Pupil B
    Vortex
    Hurk
    Sling
    40mH
    40mH
    40m
    Duur

    Atleten 'Meisjes Pupil B'

    Snr Naam Team M
    51 Indy Brinkman ACHL Team 13 a
    52 Yara Prinsen ACHL Team 13 a
    53 Pukk Korsten AV Attila Team 21 a
    54 Britt van Nieuwburg AV Attila Team 21 a
    55 Esther Van Os AV Attila Team 21 a
    56 Anouk van der Linden AV Oss `78 Team 21 a
    57 Elza Staring AV Oss `78 Team 21 a
    120 Eva den Boer Atledo Team 18 a
    121 Veroline Sanders AVGM Team 22 a
    122 Myrthe Belt AV Sprint Team 14 a
    123 Lotte Damen AV Sprint Team 14 a
    124 Puck van Gils AV Sprint Team 14 a
    125 Anne Heijnen AV Sprint Team 14 a
    126 Fenna Mallens AV Sprint Team 14 a
    127 Jade van de Rest AV Sprint Team 14 a
    128 Lieve Stoffelsen AV Sprint Team 14 a
    129 Isa Verkoeijen AV Sprint Team 14 a
    130 Sofie Werners VOLO Team 22 a
    158 Kendra Noorlander AV De Keien Team 19 a
    195 Julia Graat Reusel `69 Team 23 a
    196 Nienke van...en Boomen AVV Team 23 a
    197 Sanne van Dongen AVV Team 23 a
    198 Dylana Goorden THOR Team 15 a
    199 Maud Lambregts THOR Team 15 a
    200 Mila van Mook THOR Team 15 a
    201 Mandy Uij...ewilligen THOR Team 15 a
    202 Imke van Zimmeren THOR Team 15 a
    268 Anouk Langstraat ATH Team 24 a
    269 Lykke van de Vegte Groene Ster Team 24 a
    270 Linde Berendsen PH Team 16 a
    271 Quinty Dammers PH Team 16 a
    272 Merel van Geloof PH Team 16 a
    273 Fieke van Gemert PH Team 16 a
    274 Iris de Jong PH Team 16 a
    275 Renée Schutte PH Team 16 a
    276 Mila Broekhuijsen Scorpio Team 20 a
    277 Faylinn Jansen Scorpio Team 20 a
    278 Meike Koeman Scorpio Team 20 a
    279 Lotte de Grave Spado Team 16 a
    280 Tessa Noom Spado Team 16 a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 2
    Atledo ATLD 1
    Atletiekvereniging ATH ATH 1
    AV Attila ATTL 3
    AV De Keien KEIN 1
    AV Generaal Michaelis AVGM 1
    AV Groene Ster GRST 1
    AV Oss `78 OS78 2
    AV Reusel `69 RS69 1
    AV Sprint SPRN 8
    AV Valkenswaard AVV 2
    O.S.S. - VOLO VOLO 1
    Prins Hendrik PH 6
    Scorpio SCRP 3
    Spado SPDO 2
    THOR THOR 5
  • Meerkamp
  • 40m
  • Duur
  • 40mH
  • Sling
  • Vortex
  • Hurk
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil B

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    1 Mila van Mook THOR Team 15 6,9 975,00 7,2 14,00 17,00 0,95 453 453
    2 Merel van Geloof PH Team 16 7,3 825,00 7,4 17,50 23,00 0,80 442 345
    3 Sanne van Dongen AVV Team 23 6,9 975,00 7,6 15,00 15,00 0,95 442 243
    4 Anouk Langstraat ATH Team 24 6,8 1075,00 7,7 11,50 18,50 0,85 440 440
    5 Anne Heijnen AV Sprint Team 14 7,2 1000,00 7,4 12,00 15,50 1,00 428 310
    6 Iris de Jong PH Team 16 7,3 900,00 7,6 11,00 25,00 0,85 417 170
    7 Puck van Gils AV Sprint Team 14 6,7 900,00 7,6 12,00 16,00 0,95 415 295
    8 Veroline Sanders AVGM Team 22 7,0 925,00 7,8 12,00 17,00 0,95 410 287
    9 Faylinn Jansen Scorpio Team 20 7,2 875,00 7,9 14,50 18,50 0,90 410 291
    10 Tessa Noom Spado Team 16 7,4 875,00 7,6 12,00 22,50 0,85 404 225
    11 Julia Graat Reusel `69 Team 23 7,4 900,00 8,2 13,50 15,00 0,95 388 76
    12 Renée Schutte PH Team 16 6,9 875,00 7,4 11,50 13,00 0,85 376 161
    13 Lykke van de Vegte Groene Ster Team 24 6,9 975,00 7,7 11,50 10,50 0,80 371 284
    14 Jade van de Rest AV Sprint Team 14 7,2 875,00 8,0 12,00 12,00 0,90 359 140
    15 Eva den Boer Atledo Team 18 7,8 925,00 8,1 12,50 15,00 0,85 359 245
    16 Nienke van...en Boomen AVV Team 23 7,3 900,00 8,6 11,50 16,00 0,85 358 0
    17 Fenna Mallens AV Sprint Team 14 7,3 800,00 8,3 13,00 16,50 0,80 353 69
    18 Britt van Nieuwburg AV Attila Team 21 7,3 900,00 8,2 10,00 18,00 0,75 350 199
    19 Pukk Korsten AV Attila Team 21 7,3 900,00 8,2 9,50 12,50 0,90 341 255
    20 Sofie Werners VOLO Team 22 7,7 875,00 8,0 9,00 19,50 0,75 336 0
    21 Indy Brinkman ACHL Team 13 7,2 825,00 8,2 12,00 12,50 0,80 335 250
    22 Linde Berendsen PH Team 16 8,0 750,00 7,6 13,00 13,50 0,85 333 145
    23 Elza Staring AV Oss `78 Team 21 7,6 900,00 8,3 11,50 15,50 0,70 332 115
    24 Lieve Stoffelsen AV Sprint Team 14 8,5 850,00 9,1 13,00 20,00 0,80 330 147
    25 Fieke van Gemert PH Team 16 7,5 825,00 8,2 9,00 16,50 0,85 330 61
    26 Maud Lambregts THOR Team 15 7,5 850,00 8,1 10,50 14,50 0,70 317 174
    27 Quinty Dammers PH Team 16 8,0 825,00 8,0 11,00 15,00 0,75 314 0
    28 Dylana Goorden THOR Team 15 7,5 775,00 8,2 8,50 11,00 0,90 300 131
    29 Yara Prinsen ACHL Team 13 7,8 850,00 8,3 10,50 13,00 0,70 297 44
    30 Anouk van der Linden AV Oss `78 Team 21 7,6 825,00 8,8 9,50 14,50 0,70 290 0
    31 Isa Verkoeijen AV Sprint Team 14 7,6 825,00 7,8 7,50 9,00 0,80 284 71
    32 Mila Broekhuijsen Scorpio Team 20 7,9 875,00 9,8 9,50 10,00 0,75 258 0
    33 Mandy Uij...ewilligen THOR Team 15 8,3 775,00 9,2 8,50 13,00 0,75 249 0
    34 Meike Koeman Scorpio Team 20 7,7 775,00 8,5 8,50 6,00 0,70 238 0
    35 Lotte Damen AV Sprint Team 14 7,9 800,00 8,4 6,50 7,00 0,75 236 0
    36 Myrthe Belt AV Sprint Team 14 8,6 800,00 9,1 7,00 10,50 0,70 219 0
    37 Imke van Zimmeren THOR Team 15 DNS DNS 7,7 7,00 13,00 0,85 204 134
    38 Kendra Noorlander AV De Keien Team 19 DNS DNS DNS 9,00 8,50 DNS 64 0
    39 Lotte de Grave Spado Team 16 DNS DNS DNS DNS 11,00 DNS 35 0
    40 Esther Van Os AV Attila Team 21 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil B

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Puck van Gils AV Sprint Team 14 6,7 --- 88
    2 Anouk Langstraat ATH Team 24 6,8 --- 85
    3 Lykke van de Vegte Groene Ster Team 24 6,9 --- 82
    3 Sanne van Dongen AVV Team 23 6,9 7,00 82
    3 Renée Schutte PH Team 16 6,9 6,50 82
    3 Mila van Mook THOR Team 15 6,9 --- 82
    7 Veroline Sanders AVGM Team 22 7,0 --- 78
    8 Indy Brinkman ACHL Team 13 7,2 --- 72
    8 Jade van de Rest AV Sprint Team 14 7,2 7,10 72
    8 Anne Heijnen AV Sprint Team 14 7,2 --- 72
    8 Faylinn Jansen Scorpio Team 20 7,2 --- 72
    12 Britt van Nieuwburg AV Attila Team 21 7,3 --- 69
    12 Pukk Korsten AV Attila Team 21 7,3 --- 69
    12 Fenna Mallens AV Sprint Team 14 7,3 --- 69
    12 Nienke van...en Boomen AVV Team 23 7,3 7,30 69
    12 Iris de Jong PH Team 16 7,3 7,30 69
    12 Merel van Geloof PH Team 16 7,3 --- 69
    18 Julia Graat Reusel `69 Team 23 7,4 7,10 66
    18 Tessa Noom Spado Team 16 7,4 --- 66
    20 Fieke van Gemert PH Team 16 7,5 7,30 63
    20 Maud Lambregts THOR Team 15 7,5 --- 63
    20 Dylana Goorden THOR Team 15 7,5 --- 63
    23 Elza Staring AV Oss `78 Team 21 7,6 7,00 60
    23 Anouk van der Linden AV Oss `78 Team 21 7,6 7,60 60
    23 Isa Verkoeijen AV Sprint Team 14 7,6 --- 60
    26 Sofie Werners VOLO Team 22 7,7 --- 57
    26 Meike Koeman Scorpio Team 20 7,7 --- 57
    28 Yara Prinsen ACHL Team 13 7,8 --- 54
    28 Eva den Boer Atledo Team 18 7,8 --- 54
    30 Lotte Damen AV Sprint Team 14 7,9 --- 52
    30 Mila Broekhuijsen Scorpio Team 20 7,9 --- 52
    32 Linde Berendsen PH Team 16 8,0 --- 49
    32 Quinty Dammers PH Team 16 8,0 7,10 49
    34 Mandy Uij...ewilligen THOR Team 15 8,3 --- 42
    35 Lieve Stoffelsen AV Sprint Team 14 8,5 --- 37
    36 Myrthe Belt AV Sprint Team 14 8,6 --- 35
    Esther Van Os AV Attila Team 21 DNS --- 0
    Kendra Noorlander AV De Keien Team 19 DNS --- 0
    Lotte de Grave Spado Team 16 DNS --- 0
    Imke van Zimmeren THOR Team 15 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Meisjes Pupil B

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Anouk Langstraat ATH Team 24 1075,00 --- 92
    2 Anne Heijnen AV Sprint Team 14 1000,00 --- 75
    3 Lykke van de Vegte Groene Ster Team 24 975,00 --- 70
    3 Sanne van Dongen AVV Team 23 975,00 1025,00 70
    3 Mila van Mook THOR Team 15 975,00 --- 70
    6 Eva den Boer Atledo Team 18 925,00 --- 60
    6 Veroline Sanders AVGM Team 22 925,00 --- 60
    8 Britt van Nieuwburg AV Attila Team 21 900,00 --- 56
    8 Pukk Korsten AV Attila Team 21 900,00 --- 56
    8 Elza Staring AV Oss `78 Team 21 900,00 950,00 56
    8 Julia Graat Reusel `69 Team 23 900,00 875,00 56
    8 Puck van Gils AV Sprint Team 14 900,00 --- 56
    8 Nienke van...en Boomen AVV Team 23 900,00 875,00 56
    8 Iris de Jong PH Team 16 900,00 875,00 56
    15 Jade van de Rest AV Sprint Team 14 875,00 875,00 51
    15 Sofie Werners VOLO Team 22 875,00 --- 51
    15 Renée Schutte PH Team 16 875,00 950,00 51
    15 Faylinn Jansen Scorpio Team 20 875,00 --- 51
    15 Mila Broekhuijsen Scorpio Team 20 875,00 --- 51
    15 Tessa Noom Spado Team 16 875,00 --- 51
    21 Yara Prinsen ACHL Team 13 850,00 --- 47
    21 Lieve Stoffelsen AV Sprint Team 14 850,00 --- 47
    21 Maud Lambregts THOR Team 15 850,00 --- 47
    24 Indy Brinkman ACHL Team 13 825,00 --- 43
    24 Anouk van der Linden AV Oss `78 Team 21 825,00 900,00 43
    24 Isa Verkoeijen AV Sprint Team 14 825,00 --- 43
    24 Quinty Dammers PH Team 16 825,00 900,00 43
    24 Fieke van Gemert PH Team 16 825,00 900,00 43
    24 Merel van Geloof PH Team 16 825,00 --- 43
    30 Myrthe Belt AV Sprint Team 14 800,00 --- 39
    30 Fenna Mallens AV Sprint Team 14 800,00 --- 39
    30 Lotte Damen AV Sprint Team 14 800,00 --- 39
    33 Meike Koeman Scorpio Team 20 775,00 --- 35
    33 Mandy Uij...ewilligen THOR Team 15 775,00 --- 35
    33 Dylana Goorden THOR Team 15 775,00 --- 35
    36 Linde Berendsen PH Team 16 750,00 --- 31
    Esther Van Os AV Attila Team 21 DNS --- 0
    Kendra Noorlander AV De Keien Team 19 DNS --- 0
    Lotte de Grave Spado Team 16 DNS --- 0
    Imke van Zimmeren THOR Team 15 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Meisjes Pupil B

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Mila van Mook THOR Team 15 7,2 --- 84
    2 Anne Heijnen AV Sprint Team 14 7,4 --- 79
    2 Renée Schutte PH Team 16 7,4 7,10 79
    2 Merel van Geloof PH Team 16 7,4 --- 79
    5 Puck van Gils AV Sprint Team 14 7,6 --- 75
    5 Sanne van Dongen AVV Team 23 7,6 7,30 75
    5 Linde Berendsen PH Team 16 7,6 --- 75
    5 Iris de Jong PH Team 16 7,6 8,10 75
    5 Tessa Noom Spado Team 16 7,6 --- 75
    10 Lykke van de Vegte Groene Ster Team 24 7,7 --- 73
    10 Imke van Zimmeren THOR Team 15 7,7 --- 73
    10 Anouk Langstraat ATH Team 24 7,7 --- 73
    13 Veroline Sanders AVGM Team 22 7,8 --- 71
    13 Isa Verkoeijen AV Sprint Team 14 7,8 --- 71
    15 Faylinn Jansen Scorpio Team 20 7,9 --- 68
    16 Jade van de Rest AV Sprint Team 14 8,0 7,80 66
    16 Sofie Werners VOLO Team 22 8,0 --- 66
    16 Quinty Dammers PH Team 16 8,0 8,40 66
    19 Eva den Boer Atledo Team 18 8,1 --- 64
    19 Maud Lambregts THOR Team 15 8,1 --- 64
    21 Indy Brinkman ACHL Team 13 8,2 --- 62
    21 Britt van Nieuwburg AV Attila Team 21 8,2 --- 62
    21 Pukk Korsten AV Attila Team 21 8,2 --- 62
    21 Julia Graat Reusel `69 Team 23 8,2 8,10 62
    21 Fieke van Gemert PH Team 16 8,2 8,10 62
    21 Dylana Goorden THOR Team 15 8,2 --- 62
    27 Yara Prinsen ACHL Team 13 8,3 --- 60
    27 Elza Staring AV Oss `78 Team 21 8,3 7,70 60
    27 Fenna Mallens AV Sprint Team 14 8,3 --- 60
    30 Lotte Damen AV Sprint Team 14 8,4 --- 58
    31 Meike Koeman Scorpio Team 20 8,5 --- 56
    32 Nienke van...en Boomen AVV Team 23 8,6 7,70 55
    33 Anouk van der Linden AV Oss `78 Team 21 8,8 8,30 51
    34 Lieve Stoffelsen AV Sprint Team 14 9,1 --- 45
    34 Myrthe Belt AV Sprint Team 14 9,1 --- 45
    36 Mandy Uij...ewilligen THOR Team 15 9,2 --- 44
    37 Mila Broekhuijsen Scorpio Team 20 9,8 --- 34
    Esther Van Os AV Attila Team 21 DNS --- 0
    Kendra Noorlander AV De Keien Team 19 DNS --- 0
    Lotte de Grave Spado Team 16 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Meisjes Pupil B

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Merel van Geloof PH Team 16 17,50 --- 105
    2 Sanne van Dongen AVV Team 23 15,00 15,50 85
    3 Faylinn Jansen Scorpio Team 20 14,50 --- 81
    4 Mila van Mook THOR Team 15 14,00 --- 78
    5 Julia Graat Reusel `69 Team 23 13,50 13,00 74
    6 Lieve Stoffelsen AV Sprint Team 14 13,00 --- 70
    6 Fenna Mallens AV Sprint Team 14 13,00 --- 70
    6 Linde Berendsen PH Team 16 13,00 --- 70
    9 Eva den Boer Atledo Team 18 12,50 --- 66
    10 Indy Brinkman ACHL Team 13 12,00 --- 62
    10 Veroline Sanders AVGM Team 22 12,00 --- 62
    10 Jade van de Rest AV Sprint Team 14 12,00 12,50 62
    10 Anne Heijnen AV Sprint Team 14 12,00 --- 62
    10 Puck van Gils AV Sprint Team 14 12,00 --- 62
    10 Tessa Noom Spado Team 16 12,00 --- 62
    16 Lykke van de Vegte Groene Ster Team 24 11,50 --- 59
    16 Elza Staring AV Oss `78 Team 21 11,50 10,50 59
    16 Nienke van...en Boomen AVV Team 23 11,50 10,00 59
    16 Renée Schutte PH Team 16 11,50 10,50 59
    16 Anouk Langstraat ATH Team 24 11,50 --- 59
    21 Iris de Jong PH Team 16 11,00 11,00 55
    21 Quinty Dammers PH Team 16 11,00 11,00 55
    23 Yara Prinsen ACHL Team 13 10,50 --- 51
    23 Maud Lambregts THOR Team 15 10,50 --- 51
    25 Britt van Nieuwburg AV Attila Team 21 10,00 --- 48
    26 Pukk Korsten AV Attila Team 21 9,50 --- 44
    26 Anouk van der Linden AV Oss `78 Team 21 9,50 10,00 44
    26 Mila Broekhuijsen Scorpio Team 20 9,50 --- 44
    29 Kendra Noorlander AV De Keien Team 19 9,00 --- 40
    29 Sofie Werners VOLO Team 22 9,00 --- 40
    29 Fieke van Gemert PH Team 16 9,00 8,50 40
    32 Meike Koeman Scorpio Team 20 8,50 --- 37
    32 Mandy Uij...ewilligen THOR Team 15 8,50 --- 37
    32 Dylana Goorden THOR Team 15 8,50 --- 37
    35 Isa Verkoeijen AV Sprint Team 14 7,50 --- 30
    36 Myrthe Belt AV Sprint Team 14 7,00 --- 26
    36 Imke van Zimmeren THOR Team 15 7,00 --- 26
    38 Lotte Damen AV Sprint Team 14 6,50 --- 23
    Esther Van Os AV Attila Team 21 DNS --- 0
    Lotte de Grave Spado Team 16 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil B

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Iris de Jong PH Team 16 25,00 21,50 101
    2 Merel van Geloof PH Team 16 23,00 --- 92
    3 Tessa Noom Spado Team 16 22,50 --- 89
    4 Lieve Stoffelsen AV Sprint Team 14 20,00 --- 77
    5 Sofie Werners VOLO Team 22 19,50 --- 75
    6 Faylinn Jansen Scorpio Team 20 18,50 --- 70
    6 Anouk Langstraat ATH Team 24 18,50 --- 70
    8 Britt van Nieuwburg AV Attila Team 21 18,00 --- 68
    9 Veroline Sanders AVGM Team 22 17,00 --- 63
    9 Mila van Mook THOR Team 15 17,00 --- 63
    11 Fenna Mallens AV Sprint Team 14 16,50 --- 61
    11 Fieke van Gemert PH Team 16 16,50 14,50 61
    13 Puck van Gils AV Sprint Team 14 16,00 --- 58
    13 Nienke van...en Boomen AVV Team 23 16,00 15,50 58
    15 Elza Staring AV Oss `78 Team 21 15,50 14,00 56
    15 Anne Heijnen AV Sprint Team 14 15,50 --- 56
    17 Eva den Boer Atledo Team 18 15,00 --- 54
    17 Julia Graat Reusel `69 Team 23 15,00 14,00 54
    17 Sanne van Dongen AVV Team 23 15,00 15,50 54
    17 Quinty Dammers PH Team 16 15,00 16,50 54
    21 Anouk van der Linden AV Oss `78 Team 21 14,50 15,00 51
    21 Maud Lambregts THOR Team 15 14,50 --- 51
    23 Linde Berendsen PH Team 16 13,50 --- 47
    24 Yara Prinsen ACHL Team 13 13,00 --- 44
    24 Renée Schutte PH Team 16 13,00 14,50 44
    24 Mandy Uij...ewilligen THOR Team 15 13,00 --- 44
    24 Imke van Zimmeren THOR Team 15 13,00 --- 44
    28 Indy Brinkman ACHL Team 13 12,50 --- 42
    28 Pukk Korsten AV Attila Team 21 12,50 --- 42
    30 Jade van de Rest AV Sprint Team 14 12,00 14,00 40
    31 Lotte de Grave Spado Team 16 11,00 --- 35
    31 Dylana Goorden THOR Team 15 11,00 --- 35
    33 Lykke van de Vegte Groene Ster Team 24 10,50 --- 33
    33 Myrthe Belt AV Sprint Team 14 10,50 --- 33
    35 Mila Broekhuijsen Scorpio Team 20 10,00 --- 30
    36 Isa Verkoeijen AV Sprint Team 14 9,00 --- 26
    37 Kendra Noorlander AV De Keien Team 19 8,50 --- 24
    38 Lotte Damen AV Sprint Team 14 7,00 --- 17
    39 Meike Koeman Scorpio Team 20 6,00 --- 12
    Esther Van Os AV Attila Team 21 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Meisjes Pupil B

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Anne Heijnen AV Sprint Team 14 1,00 --- 84
    2 Veroline Sanders AVGM Team 22 0,95 --- 76
    2 Julia Graat Reusel `69 Team 23 0,95 0,85 76
    2 Puck van Gils AV Sprint Team 14 0,95 --- 76
    2 Sanne van Dongen AVV Team 23 0,95 0,95 76
    2 Mila van Mook THOR Team 15 0,95 --- 76
    7 Pukk Korsten AV Attila Team 21 0,90 --- 68
    7 Jade van de Rest AV Sprint Team 14 0,90 1,00 68
    7 Faylinn Jansen Scorpio Team 20 0,90 --- 68
    7 Dylana Goorden THOR Team 15 0,90 --- 68
    11 Eva den Boer Atledo Team 18 0,85 --- 61
    11 Nienke van...en Boomen AVV Team 23 0,85 0,80 61
    11 Linde Berendsen PH Team 16 0,85 --- 61
    11 Iris de Jong PH Team 16 0,85 0,80 61
    11 Fieke van Gemert PH Team 16 0,85 0,90 61
    11 Renée Schutte PH Team 16 0,85 0,80 61
    11 Tessa Noom Spado Team 16 0,85 --- 61
    11 Imke van Zimmeren THOR Team 15 0,85 --- 61
    11 Anouk Langstraat ATH Team 24 0,85 --- 61
    20 Indy Brinkman ACHL Team 13 0,80 --- 54
    20 Lykke van de Vegte Groene Ster Team 24 0,80 --- 54
    20 Isa Verkoeijen AV Sprint Team 14 0,80 --- 54
    20 Lieve Stoffelsen AV Sprint Team 14 0,80 --- 54
    20 Fenna Mallens AV Sprint Team 14 0,80 --- 54
    20 Merel van Geloof PH Team 16 0,80 --- 54
    26 Britt van Nieuwburg AV Attila Team 21 0,75 --- 47
    26 Lotte Damen AV Sprint Team 14 0,75 --- 47
    26 Sofie Werners VOLO Team 22 0,75 --- 47
    26 Quinty Dammers PH Team 16 0,75 0,80 47
    26 Mila Broekhuijsen Scorpio Team 20 0,75 --- 47
    26 Mandy Uij...ewilligen THOR Team 15 0,75 --- 47
    32 Yara Prinsen ACHL Team 13 0,70 --- 41
    32 Elza Staring AV Oss `78 Team 21 0,70 0,75 41
    32 Anouk van der Linden AV Oss `78 Team 21 0,70 0,85 41
    32 Myrthe Belt AV Sprint Team 14 0,70 --- 41
    32 Meike Koeman Scorpio Team 20 0,70 --- 41
    32 Maud Lambregts THOR Team 15 0,70 --- 41
    Esther Van Os AV Attila Team 21 DNS --- 0
    Kendra Noorlander AV De Keien Team 19 DNS --- 0
    Lotte de Grave Spado Team 16 DNS --- 0