Categorie 'Jongens Pupil A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 20
Categorie afkorting: JPA
Berekeningswijze: Pupillen A - Jongens
Meerkamp:
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 8 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 8 pogingen )
  • Kogelstoten 2 kilogram ( 8 pogingen )
  • Hoogspringen ( 8 pogingen )
  • Verspringen ( 8 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil A'

    Snr Naam Onderdelen Team M Team-est
    668 Cas van Dort HLLM Team-est
    Meerkamp
    Team 3 a
    672 Levi Ravelli KAV Holland Team-est
    Meerkamp
    Team 2 a
    674 David Bouwens AV Suomi Team-est
    Meerkamp
    Team 2 a
    681 Gijs de Vreugd AV Suomi Meerkamp
    Team 2 a -
    684 Ivar Molenaar AV Suomi Team-est
    Meerkamp
    Team 2 a
    685 Jeffrey de Kok HLLM Team-est
    Meerkamp
    Team 3 a
    686 Jelmer de Gauw AV Zaanland Meerkamp
    Team 1 a -
    690 Leco van Zoelen AV Suomi Team-est
    Meerkamp
    Team 2 a
    696 Marijn van den Berg AV Zaanland Team-est
    Meerkamp
    Team 1 a
    698 Mees Timmer AV Suomi Team-est
    Meerkamp
    Team 2 a
    700 Mikai Snoek AV Suomi Team-est
    Meerkamp
    Team 1 a
    701 Mike van der Veen AV Suomi Meerkamp
    Team 1 a -
    702 Rick Haan AV Suomi Team-est
    Meerkamp
    Team 1 a
    704 Rohan Jahangier AV Suomi Team-est
    Meerkamp
    Team 1 a
    708 Sepp Mooren HLLM Team-est
    Meerkamp
    Team 3 a
    711 Teun Kloosterman AV Suomi Meerkamp
    Team 1 a -
    712 Thyne Schop AV Suomi Team-est
    Meerkamp
    Team 1 a
    713 Tom van Susteren HLLM Team-est
    Meerkamp
    Team 3 a
    714 Tyrone Lak AV Lycurgus Meerkamp
    Team 2 a -
    717 Ciske Keukens HLLM Team-est
    Meerkamp
    Team 3 a

    Verenigingen 'Jongens Pupil A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Haarlemmermeer HLLM 5
    AV Lycurgus LYCG 1
    AV Suomi SOMI 11
    AV Zaanland ZNLD 2
    KAV Holland KAVH 1

    Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Jeffrey de Kok HLLM Team 3 1650,00 10,18 9,00 38,00 1,35 3,70 505 505
    2 Jelmer de Gauw AV Zaanland Team 1 1625,00 11,47 7,70 33,50 1,40 3,55 456 456
    3 Ciske Keukens HLLM Team 3 1450,00 10,97 6,70 27,50 1,30 3,45 389 389
    4 Ivar Molenaar AV Suomi Team 2 1475,00 11,40 6,00 29,50 1,10 3,10 345 202
    5 Sepp Mooren HLLM Team 3 1450,00 11,44 5,50 18,50 1,30 3,10 327 180
    6 David Bouwens AV Suomi Team 2 1325,00 11,90 6,00 25,50 1,20 3,15 323 175
    7 Mikai Snoek AV Suomi Team 1 1250,00 11,18 6,20 22,00 1,20 3,30 320 282
    8 Levi Ravelli KAV Holland Team 2 DNS 10,90 6,60 29,50 1,20 3,35 319 319
    9 Tom van Susteren HLLM Team 3 1375,00 12,35 6,10 20,00 1,15 2,95 292 46
    10 Gijs de Vreugd AV Suomi Team 2 1400,00 11,50 6,60 19,00 1,00 2,95 289 112
    11 Rick Haan AV Suomi Team 1 1250,00 12,25 6,40 21,50 1,15 2,90 287 108
    12 Marijn van den Berg AV Zaanland Team 1 1350,00 12,72 5,40 22,00 1,10 3,00 277 48
    13 Cas van Dort HLLM Team 3 1225,00 11,47 4,80 18,00 1,20 2,95 274 60
    14 Leco van Zoelen AV Suomi Team 2 1325,00 11,70 4,40 20,50 1,05 3,15 270 49
    15 Mike van der Veen AV Suomi Team 1 1400,00 11,87 4,20 16,00 1,10 2,90 258 54
    16 Thyne Schop AV Suomi Team 1 1275,00 12,72 5,50 18,00 1,05 2,80 245 0
    17 Teun Kloosterman AV Suomi Team 1 1250,00 12,26 4,70 15,50 1,10 2,80 239 0
    18 Mees Timmer AV Suomi Team 2 1250,00 13,60 4,00 11,50 1,00 2,25 173 0
    19 Rohan Jahangier AV Suomi Team 1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    19 Tyrone Lak AV Lycurgus Team 2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Jongens Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Jeffrey de Kok HLLM Team 3 1650,00 --- 85
    2 Jelmer de Gauw AV Zaanland Team 1 1625,00 --- 82
    3 Ivar Molenaar AV Suomi Team 2 1475,00 --- 62
    4 Sepp Mooren HLLM Team 3 1450,00 --- 59
    4 Ciske Keukens HLLM Team 3 1450,00 --- 59
    6 Gijs de Vreugd AV Suomi Team 2 1400,00 --- 54
    6 Mike van der Veen AV Suomi Team 1 1400,00 --- 54
    8 Tom van Susteren HLLM Team 3 1375,00 --- 51
    9 Marijn van den Berg AV Zaanland Team 1 1350,00 --- 48
    10 David Bouwens AV Suomi Team 2 1325,00 --- 45
    10 Leco van Zoelen AV Suomi Team 2 1325,00 --- 45
    12 Thyne Schop AV Suomi Team 1 1275,00 --- 40
    13 Mees Timmer AV Suomi Team 2 1250,00 --- 38
    13 Mikai Snoek AV Suomi Team 1 1250,00 --- 38
    13 Rick Haan AV Suomi Team 1 1250,00 --- 38
    13 Teun Kloosterman AV Suomi Team 1 1250,00 --- 38
    17 Cas van Dort HLLM Team 3 1225,00 --- 35
    Rohan Jahangier AV Suomi Team 1 DNS --- 0
    Tyrone Lak AV Lycurgus Team 2 DNS --- 0
    Levi Ravelli KAV Holland Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Jongens Pupil A

    # Naam Team Res OBPPunten totaal
    1 Jeffrey de Kok HLLM Team 3 10,18 --- 79
    2 Levi Ravelli KAV Holland Team 2 10,90 --- 68
    3 Ciske Keukens HLLM Team 3 10,97 --- 67
    4 Mikai Snoek AV Suomi Team 1 11,18 --- 64
    5 Ivar Molenaar AV Suomi Team 2 11,40 --- 61
    6 Sepp Mooren HLLM Team 3 11,44 --- 60
    7 Cas van Dort HLLM Team 3 11,47 --- 60
    7 Jelmer de Gauw AV Zaanland Team 1 11,47 --- 60
    9 Gijs de Vreugd AV Suomi Team 2 11,50 --- 59
    10 Leco van Zoelen AV Suomi Team 2 11,70 --- 56
    11 Mike van der Veen AV Suomi Team 1 11,87 --- 54
    12 David Bouwens AV Suomi Team 2 11,90 --- 54
    13 Rick Haan AV Suomi Team 1 12,25 --- 49
    14 Teun Kloosterman AV Suomi Team 1 12,26 --- 49
    15 Tom van Susteren HLLM Team 3 12,35 --- 48
    16 Thyne Schop AV Suomi Team 1 12,72 --- 43
    16 Marijn van den Berg AV Zaanland Team 1 12,72 --- 43
    18 Mees Timmer AV Suomi Team 2 13,60 --- 32
    Rohan Jahangier AV Suomi Team 1 DNS --- 0
    Tyrone Lak AV Lycurgus Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Jongens Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Jeffrey de Kok HLLM Team 3 9,00 --- 85
    2 Jelmer de Gauw AV Zaanland Team 1 7,70 --- 70
    3 Ciske Keukens HLLM Team 3 6,70 --- 59
    4 Gijs de Vreugd AV Suomi Team 2 6,60 --- 58
    4 Levi Ravelli KAV Holland Team 2 6,60 --- 58
    6 Rick Haan AV Suomi Team 1 6,40 --- 56
    7 Mikai Snoek AV Suomi Team 1 6,20 --- 53
    8 Tom van Susteren HLLM Team 3 6,10 --- 52
    9 David Bouwens AV Suomi Team 2 6,00 --- 51
    9 Ivar Molenaar AV Suomi Team 2 6,00 --- 51
    11 Sepp Mooren HLLM Team 3 5,50 --- 46
    11 Thyne Schop AV Suomi Team 1 5,50 --- 46
    13 Marijn van den Berg AV Zaanland Team 1 5,40 --- 44
    14 Cas van Dort HLLM Team 3 4,80 --- 38
    15 Teun Kloosterman AV Suomi Team 1 4,70 --- 37
    16 Leco van Zoelen AV Suomi Team 2 4,40 --- 34
    17 Mike van der Veen AV Suomi Team 1 4,20 --- 31
    18 Mees Timmer AV Suomi Team 2 4,00 --- 29
    Rohan Jahangier AV Suomi Team 1 DNS --- 0
    Tyrone Lak AV Lycurgus Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Jeffrey de Kok HLLM Team 3 38,00 --- 109
    2 Jelmer de Gauw AV Zaanland Team 1 33,50 --- 93
    3 Ivar Molenaar AV Suomi Team 2 29,50 --- 79
    3 Levi Ravelli KAV Holland Team 2 29,50 --- 79
    5 Ciske Keukens HLLM Team 3 27,50 --- 72
    6 David Bouwens AV Suomi Team 2 25,50 --- 65
    7 Mikai Snoek AV Suomi Team 1 22,00 --- 53
    7 Marijn van den Berg AV Zaanland Team 1 22,00 --- 53
    9 Rick Haan AV Suomi Team 1 21,50 --- 51
    10 Leco van Zoelen AV Suomi Team 2 20,50 --- 48
    11 Tom van Susteren HLLM Team 3 20,00 --- 46
    12 Gijs de Vreugd AV Suomi Team 2 19,00 --- 43
    13 Sepp Mooren HLLM Team 3 18,50 --- 41
    14 Cas van Dort HLLM Team 3 18,00 --- 39
    14 Thyne Schop AV Suomi Team 1 18,00 --- 39
    16 Mike van der Veen AV Suomi Team 1 16,00 --- 33
    17 Teun Kloosterman AV Suomi Team 1 15,50 --- 31
    18 Mees Timmer AV Suomi Team 2 11,50 --- 18
    Rohan Jahangier AV Suomi Team 1 DNS --- 0
    Tyrone Lak AV Lycurgus Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Jelmer de Gauw AV Zaanland Team 1 1,40 --- 90
    2 Jeffrey de Kok HLLM Team 3 1,35 --- 82
    3 Sepp Mooren HLLM Team 3 1,30 --- 74
    3 Ciske Keukens HLLM Team 3 1,30 --- 74
    5 Cas van Dort HLLM Team 3 1,20 --- 59
    5 David Bouwens AV Suomi Team 2 1,20 --- 59
    5 Mikai Snoek AV Suomi Team 1 1,20 --- 59
    5 Levi Ravelli KAV Holland Team 2 1,20 --- 59
    9 Tom van Susteren HLLM Team 3 1,15 --- 52
    9 Rick Haan AV Suomi Team 1 1,15 --- 52
    11 Ivar Molenaar AV Suomi Team 2 1,10 --- 45
    12 Mike van der Veen AV Suomi Team 1 1,10 --- 45
    12 Teun Kloosterman AV Suomi Team 1 1,10 --- 45
    12 Marijn van den Berg AV Zaanland Team 1 1,10 --- 45
    15 Leco van Zoelen AV Suomi Team 2 1,05 --- 38
    15 Thyne Schop AV Suomi Team 1 1,05 --- 38
    17 Mees Timmer AV Suomi Team 2 1,00 --- 32
    17 Gijs de Vreugd AV Suomi Team 2 1,00 --- 32
    Rohan Jahangier AV Suomi Team 1 DNS --- 0
    Tyrone Lak AV Lycurgus Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil A

    # Naam Team Res OBPPunten totaal
    1 Jeffrey de Kok HLLM Team 3 3,70 --- 65
    2 Jelmer de Gauw AV Zaanland Team 1 3,55 --- 61
    3 Ciske Keukens HLLM Team 3 3,45 --- 58
    4 Levi Ravelli KAV Holland Team 2 3,35 --- 55
    5 Mikai Snoek AV Suomi Team 1 3,30 --- 53
    6 David Bouwens AV Suomi Team 2 3,15 --- 49
    6 Leco van Zoelen AV Suomi Team 2 3,15 --- 49
    8 Sepp Mooren HLLM Team 3 3,10 --- 47
    8 Ivar Molenaar AV Suomi Team 2 3,10 --- 47
    10 Marijn van den Berg AV Zaanland Team 1 3,00 --- 44
    11 Tom van Susteren HLLM Team 3 2,95 --- 43
    11 Cas van Dort HLLM Team 3 2,95 --- 43
    11 Gijs de Vreugd AV Suomi Team 2 2,95 --- 43
    14 Rick Haan AV Suomi Team 1 2,90 --- 41
    14 Mike van der Veen AV Suomi Team 1 2,90 --- 41
    16 Thyne Schop AV Suomi Team 1 2,80 --- 39
    16 Teun Kloosterman AV Suomi Team 1 2,80 --- 39
    18 Mees Timmer AV Suomi Team 2 2,25 --- 24
    Rohan Jahangier AV Suomi Team 1 DNS --- 0
    Tyrone Lak AV Lycurgus Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Teamestafette Jongens Pupil A

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 3 (Team-est) - JPA 12 2:35,41 436