Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 12
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 1 x 3000m Snelwandelen
  • 4 x Discuswerpen
  • 4 x Kogelstoten
  • 4 x Hink-stap-springen
  • 3 x Polsstokhoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:00 Polshoog Uitslagen
    19:20 100m Uitslagen
    19:30 Ver Uitslagen
    19:50 1000m Uitslagen
    20:00 200m Uitslagen


    Tijdschema

    20:00u20:30u
    Meisjes Junior C
    200m

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m1000m3000m3snelwDiscusKogelHSSPolshoogVer
    245 Loïs Drent AV Sprint Polshoog
    Ver
    Polsstokho...egorieënVerspringe...egorieën --------
    247 Luna Faas AV Sprint Polshoog
    Polsstokho...egorieën ---------
    249 Eline Theuns AV Sprint Polshoog
    Polsstokho...egorieën ---------
    281 Anouk van Dal DAK 100m
    Ver
    100 meter ...egorieënVerspringe...egorieën --------
    282 Tessa Van Heeswijk DAK 100m
    Ver
    100 meter ...egorieënVerspringe...egorieën --------
    283 Minke Mollink DAK 100m
    1000m
    100 meter ...egorieën1000 meter...egorieën --------
    284 Yara Schoenmakers Eindhoven 1000m
    1000 meter...egorieën ---------
    285 Kira van den Ham HLLS Polshoog
    Polsstokho...egorieën ---------
    286 Bieke Schipperen Scorpio 1000m
    1000 meter...egorieën ---------
    386 Anne van Nierop DAK 100m
    200m
    100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën --------
    387 Fenna Verweij DAK 1000m
    1000 meter...egorieën ---------
    388 Jessica Sluiter PH 100m
    100 meter ...egorieën ---------

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Sprint SPRN 3
    DAK DAK 5
    Eindhoven Atletiek EHAT 1
    Hellas Utrecht HLLS 1
    Prins Hendrik PH 1
    Scorpio SCRP 1

    Uitslagen 100 meter Meisjes Junior C

    # Naam 100m OBP
    1 Anne van Nierop DAK 13,84 +0.4 m/s---
    2 Anouk van Dal DAK 13,90 +0.0 m/s---
    3 Minke Mollink DAK 14,02 -0.5 m/s---
    4 Jessica Sluiter PH 14,45 +0.4 m/s---
    5 Tessa Van Heeswijk DAK 14,97 -0.5 m/s---

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior C

    # Naam 200m OBP
    1 Anne van Nierop DAK 28,75 -0.4 m/s28,96

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior C

    # Naam 1000mOBP
    1 Yara Schoenmakers Eindhoven 3:04,58 3:01,00
    2 Bieke Schipperen Scorpio 3:11,55 3:04,00
    3 Minke Mollink DAK 3:41,54 ---
    Fenna Verweij DAK DNS 3,50

    Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 3000m Snelwandelen Meisjes Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam PolshoogOBP
    1 Kira van den Ham HLLS 2,80 2,80
    2 Loïs Drent AV Sprint 1,90 ---
    Eline Theuns AV Sprint NM ---
    Luna Faas AV Sprint NM ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Ver OBP
    1 Anouk van Dal DAK 4,42 +0.0 m/s---
    2 Tessa Van Heeswijk DAK 3,96 +2.3 m/s---
    3 Loïs Drent AV Sprint 3,70 +1.4 m/s---