Tijdschema 'Meisjes Pupil A2'

Er is nog geen tijdschema beschikbaar

Tijdschema

Er is nog geen tijdschema beschikbaar

Atleten 'Meisjes Pupil A2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep Team M Duur60mHKogelVortexHoogPolsver
287 Jana Nagtegaal AAV `36 Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
288 Jarit van der Ven De Spartaan Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
289 Megan Breumelhof ARV Ilion Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
290 Sterre Heemskerk AAV `36 Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
291 Tara Sierksma Leiden Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
292 Renske de Wilde AV Gouda Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
293 Lenja van Rooij Leiden Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
294 Rosanne Zoetemelk Leiden Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
295 Gioia Remkes De Spartaan Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
296 Jet V.d. Heijden Leiden Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
297 Marijn Kieft AAV `36 Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
298 Stine Nuijen Leiden Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
299 Lynn Duiker SC Antilope Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
300 Juul Cuypers Leiden Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
301 Hester Vooijs Leiden Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
302 Femke Zwaan Leiden Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
303 Bodil de Jong Leiden Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
304 Steffanie Gilissen De Spartaan Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
305 Sofie Heidinga De Spartaan Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
306 Linde Candido Leiden Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
307 Silke Lamberst AAV `36 Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
308 Puck van der Wolf AV Gouda Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
309 Maud van Noort De Spartaan Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
310 Mees Kuiper Leiden Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
311 Cathleen van Esterik AV Gouda Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
312 Anna Kooij AV Gouda Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
313 Lauren Goseling Rijnsoever Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
314 Isa Kovács De Spartaan Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
315 Merel van Reen AAV `36 Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
316 Joyce Rijsdam AAV `36 Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
317 Tess Berghout Trackstars Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
318 Rosanne Boer ARV Ilion Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
319 Sietske Evovo Trackstars Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
320 Kirsten Markman AAV `36 Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
321 Soukaina Chaoui AV Gouda Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
322 Nerena Brunt AAV `36 Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
323 Jonne de Gelder SC Antilope Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
324 Jente van der Lugt Trackstars Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
325 Indy Stor AV Gouda Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
326 Esmeé de Rijke Trackstars Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
327 Charlotte Haasnoot Rijnsoever Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
328 Anniek van Holten ARV Ilion Duur
60mH
Kogel
Vortex
Hoog
Polsver
-
405 Isa Kovács De Spartaan Duur
- -----
417 Esmeé de Rijke Trackstars Duur
- -----

Verenigingen 'Meisjes Pupil A2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 8
ARV Ilion ILIO 3
AV De Spartaan SPTN 7
AV Gouda GOUD 6
AV Rijnsoever RYNS 2
Leiden Atletiek LATL 11
SC Antilope ANTL 2
Trackstars TSNL 5

Uitslagen Meerkamp Pupil A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Pupil A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 60 meter Pupil A

Naam Team Res OBP
Amber Spek MPA1 - SC Antilope 12,03 ---
Anne van Rooijen MPA1 - ARV Ilion 10,78 ---
Bas de Frankrijker JPA1 - AV `47 10,18 ---
Bo Vermeulen MPA1 - AAV `36 11,82 ---
Bram Jansen JPA1 - ARV Ilion 10,05 ---
Carsten Schouten JPA1 - ARV Ilion 10,14 ---
Casper de Winter JPA1 - ARV Ilion 10,08 ---
Chiara Kolfin MPA1 - VS97 10,32 ---
Chico Hoogervorst JPA1 - AAV `36 10,84 ---
Colin Groenendijk JPA1 - De Spartaan 10,39 ---
Daisy van Rijn MPA1 - AAV `36 12,05 ---
Davey Ouwehand JPA1 - Rijnsoever 9,58 ---
Elianne Hopman MPA1 - ARV Ilion 10,04 ---
Elise Verboom MPA1 - ARV Ilion 11,19 ---
Emma van der Linden MPA1 - ARV Ilion 10,81 ---
Esmee Lommerse MPA1 - De Spartaan 10,27 ---
Fenne Kauffman MPA1 - De Spartaan 10,38 ---
Fenne van der Horst MPA1 - AV Gouda 12,17 ---
Fien Verkleij MPA1 - AAV `36 10,05 ---
Fleur Rietveld MPA1 - Avantri 9,91 ---
Fleur van Zon MPA1 - ARV Ilion 10,54 ---
Florian Bloemheuvel JPA1 - De Spartaan 10,07 ---
Floris V.d. Rotte JPA1 - Avantri 9,78 ---
Gideon Kreuk JPA1 - AV Gouda 11,62 ---
Guusje van Oosten MPA1 - AV Gouda 12,53 ---
Hamzah Salah JPA1 - Leiden 10,60 ---
Ibrahim Maatoug JPA1 - Leiden 10,32 ---
Isa Ong MPA1 - Leiden 10,31 ---
Isa Hammer MPA1 - AV Gouda 11,17 ---
Ivar Martens JPA1 - ARV Ilion 11,04 ---
Ivar Spiering JPA1 - Trackstars 10,78 ---
Jaco Boot JPA1 - SC Reeuwijk 12,95 ---
Jasmijn van Tol MPA1 - Leiden 10,76 ---
Jasper Koning JPA1 - Leiden 11,58 ---
Jelle Hoogeveen JPA1 - AAV `36 11,51 ---
Jente Husslage JPA1 - AV `47 10,68 ---
Jesper Schaasberg JPA1 - ARV Ilion 11,78 ---
Joep den Dulk JPA1 - Leiden 10,27 ---
Joyce Nijenhuis MPA1 - Rijnsoever 12,52 ---
Julia Pieterse MPA1 - De Spartaan 10,14 ---
Karlijn Jansz MPA1 - Leiden 10,25 ---
Kiira van Dijk MPA1 - Rijnsoever 10,84 ---
Kim van Veen MPA1 - Trackstars 10,86 ---
Konstantin...akopoulou MPA1 - Avantri 11,89 ---
Lieke van Tol MPA1 - AAV `36 11,17 ---
Lilian van der Ent MPA1 - De Spartaan 10,28 ---
Lisa Zoet MPA1 - AV `47 12,55 ---
Lizette de Jong MPA1 - AAV `36 12,13 ---
Luuk van den Berg JPA1 - De Spartaan 10,49 ---
Luuk de Haan JPA1 - AV Gouda 11,21 ---
Luuk Schoonman JPA1 - AV Gouda 10,76 ---
Maarten Hagenaars JPA1 - SC Reeuwijk 10,69 ---
Mae van den Berg MPA1 - Leiden 9,51 ---
Manne Baan JPA1 - Leiden 9,07 ---
Mare van der Meulen MPA1 - Avantri 11,47 ---
Marloes Timmer MPA1 - AV `47 11,52 ---
Matt ter Steege JPA1 - SC Antilope 10,47 ---
Maurice Moons JPA1 - SC Antilope 11,34 ---
Merlijn Piepenbroek JPA1 - ARV Ilion 9,70 ---
Mik Vermeulen JPA1 - AAV `36 11,25 ---
Nathan van den Hoorn JPA1 - AAV `36 10,35 ---
Nikki van Luling MPA1 - AAV `36 11,19 ---
Noa Pet JPA1 - AAV `36 10,10 ---
Ollie Meurs JPA1 - De Spartaan 11,96 ---
Pepijn den Boer JPA1 - AAV `36 11,03 ---
Phileine Godefrooi MPA1 - De Spartaan 12,43 ---
Richard de Kort JPA1 - Leiden 10,43 ---
Rick van Duijn JPA1 - SC Reeuwijk 12,00 ---
Roberto Sira JPA1 - Rijnsoever 10,60 ---
Robin Trap JPA1 - De Spartaan 11,36 ---
Romy van Maaren MPA1 - SC Reeuwijk 12,49 ---
Roos Went MPA1 - Rijnsoever 12,29 ---
Ruth Kuipers MPA1 - AAV `36 10,61 ---
Sam Lopes...na Fortes MPA1 - AV Gouda 10,37 ---
Sara van der Valk MPA1 - AV `47 11,48 ---
Sem van der Boom JPA1 - AAV `36 10,46 ---
Sem Heijboer JPA1 - AV `47 12,50 ---
Silke Wijnstra MPA1 - SC Antilope 11,35 ---
Sjoerd Mikkers JPA1 - AV Gouda 11,05 ---
Stan Berger JPA1 - VS97 10,82 ---
Sterre Wansinck MPA1 - AAV `36 11,50 ---
Stijn van Klaveren JPA1 - Rijnsoever 10,78 ---
Stijn van Eijk JPA1 - AV Gouda 11,35 ---
Thijs Paddenburg JPA1 - De Spartaan 9,77 ---
Thijs van Bruggen JPA1 - AV `47 12,63 ---
Tijn van Bergen JPA1 - AAV `36 10,02 ---
Tobias Henze JPA1 - AV Gouda 10,33 ---
Victor Waterreus JPA1 - Leiden 11,14 ---
Viktor Zarembski JPA1 - Rijnsoever 11,34 ---
Wytze Konijn JPA1 - AV `47 10,68 ---
Xander Turkstra JPA1 - ARV Ilion 10,62 ---
Xander Broer JPA1 - AV Gouda 12,30 ---

Uitslagen Meters maken Pupil A

Naam Team ResOBP
Adrian de Geus JPA2 - VS97 --- ---
Amber Spek MPA1 - SC Antilope 1300,00 ---
Anna Kooij MPA2 - AV Gouda 1300,00 ---
Anne van Rooijen MPA1 - ARV Ilion 1175,00 ---
Anniek van Holten MPA2 - ARV Ilion --- ---
Bambi Langenhuizen MPA1 - SC Antilope 1125,00 ---
Bas de Frankrijker JPA1 - AV `47 400,00 ---
Bo Vermeulen MPA1 - AAV `36 1250,00 ---
Bodil de Jong MPA2 - Leiden 1050,00 ---
Bram Smit JPA2 - SC Reeuwijk 1450,00 ---
Bram de Bruijn JPA2 - AV `47 1500,00 ---
Bram Jansen JPA1 - ARV Ilion 1400,00 ---
Carsten Schouten JPA1 - ARV Ilion 1325,00 ---
Casper de Winter JPA1 - ARV Ilion 1400,00 ---
Cathleen van Esterik MPA2 - AV Gouda 1350,00 ---
Chander Ganga JPA2 - Leiden 1325,00 ---
Charlotte Haasnoot MPA2 - Rijnsoever 1175,00 ---
Chiara Kolfin MPA1 - VS97 --- ---
Chico Hoogervorst JPA1 - AAV `36 1475,00 ---
Colin Groenendijk JPA1 - De Spartaan 1225,00 ---
Daan de Mooij JPA2 - Rijnsoever 1550,00 ---
Daisy van Rijn MPA1 - AAV `36 1100,00 ---
Dani Bontebal JPA2 - ARV Ilion 1325,00 ---
Davey Ouwehand JPA1 - Rijnsoever 1575,00 ---
Elianne Hopman MPA1 - ARV Ilion 1300,00 ---
Elise Verboom MPA1 - ARV Ilion 800,00 ---
Emma van der Linden MPA1 - ARV Ilion 1200,00 ---
Ennio Giltay Veth JPA2 - De Spartaan 1150,00 ---
Erik Molevelt JPA2 - Leiden 1475,00 ---
Esmeé de Rijke MPA2 - Trackstars 1,15 ---
Esmeé de Rijke MPA2 - Trackstars 1150,00 ---
Esmee Lommerse MPA1 - De Spartaan 1200,00 ---
Femke Zwaan MPA2 - Leiden 1275,00 ---
Fenne Kauffman MPA1 - De Spartaan 1375,00 ---
Fenne van der Horst MPA1 - AV Gouda 1100,00 ---
Fien Verkleij MPA1 - AAV `36 1200,00 ---
Finn Leukel JPA2 - De Spartaan 1300,00 ---
Fleur Rietveld MPA1 - Avantri 1300,00 ---
Fleur van Zon MPA1 - ARV Ilion 1175,00 ---
Florian Bloemheuvel JPA1 - De Spartaan 1475,00 ---
Floris V.d. Rotte JPA1 - Avantri 1400,00 ---
Gideon Kreuk JPA1 - AV Gouda 1225,00 ---
Gioia Remkes MPA2 - De Spartaan 1425,00 ---
Guusje van Oosten MPA1 - AV Gouda 1050,00 ---
Hamzah Salah JPA1 - Leiden 1225,00 ---
Henri Vennix JPA2 - Avantri 1400,00 ---
Hester Vooijs MPA2 - Leiden 1350,00 ---
Ibrahim Maatoug JPA1 - Leiden 1225,00 ---
Indy Stor MPA2 - AV Gouda --- ---
Ingmar van Andel JPA2 - Leiden 1475,00 ---
Isa Ong MPA1 - Leiden 1350,00 ---
Isa Hammer MPA1 - AV Gouda 1150,00 ---
Isa Kovács MPA2 - De Spartaan 1,13 ---
Isa Kovács MPA2 - De Spartaan 1125,00 ---
Ivar Martens JPA1 - ARV Ilion --- ---
Ivar Spiering JPA1 - Trackstars 1200,00 ---
Jack Lavrijsen JPA2 - AV Gouda 1350,00 ---
Jaco Boot JPA1 - SC Reeuwijk 1225,00 ---
Jamie Tiehuis JPA2 - Trackstars --- ---
Jana Nagtegaal MPA2 - AAV `36 --- ---
Jarit van der Ven MPA2 - De Spartaan 1350,00 ---
Jarno van Leeuwen JPA2 - AV `47 1150,00 ---
Jasmijn van Tol MPA1 - Leiden 1300,00 ---
Jasper Stokman JPA2 - De Spartaan 875,00 ---
Jasper Koning JPA1 - Leiden 1225,00 ---
Jelle Nieuwenhuys JPA2 - Leiden 1550,00 ---
Jelle Hoogeveen JPA1 - AAV `36 1275,00 ---
Jelte Molendijk JPA2 - Leiden 1350,00 ---
Jente Husslage JPA1 - AV `47 1350,00 ---
Jente van der Lugt MPA2 - Trackstars 1275,00 ---
Jesper Schaasberg JPA1 - ARV Ilion 1325,00 ---
Jet V.d. Heijden MPA2 - Leiden 1325,00 ---
Jochem Varkevisser JPA2 - Rijnsoever 1425,00 ---
Joep Kneppers JPA2 - ARV Ilion 1425,00 ---
Joep den Dulk JPA1 - Leiden 1500,00 ---
Jonne de Gelder MPA2 - SC Antilope 1125,00 ---
Joyce Nijenhuis MPA1 - Rijnsoever 1100,00 ---
Joyce Rijsdam MPA2 - AAV `36 1350,00 ---
Julia Pieterse MPA1 - De Spartaan 1250,00 ---
Jurre Dijkstra JPA2 - De Spartaan 1350,00 ---
Juul Cuypers MPA2 - Leiden 1250,00 ---
Kai Beijer JPA2 - Leiden 1125,00 ---
Karlijn Jansz MPA1 - Leiden 1350,00 ---
Kian van D...venvoorde JPA2 - Rijnsoever 1275,00 ---
Kiira van Dijk MPA1 - Rijnsoever 1400,00 ---
Kim van Veen MPA1 - Trackstars 1125,00 ---
Kirsten Markman MPA2 - AAV `36 825,00 ---
Konstantin...akopoulou MPA1 - Avantri 825,00 ---
Lauren Goseling MPA2 - Rijnsoever 1375,00 ---
Lenja van Rooij MPA2 - Leiden 1350,00 ---
Leonard van Eer JPA2 - Rijnsoever 1450,00 ---
Liam Parkins JPA2 - Leiden 1500,00 ---
Lieke van Tol MPA1 - AAV `36 1275,00 ---
Lilian van der Ent MPA1 - De Spartaan 1425,00 ---
Linde Candido MPA2 - Leiden 1225,00 ---
Lisa Zoet MPA1 - AV `47 1100,00 ---
Lizette de Jong MPA1 - AAV `36 1125,00 ---
Lucas den Besten JPA2 - Leiden 1475,00 ---
Lucas van Leeuwen JPA2 - AV `47 1300,00 ---
Luuk van den Berg JPA1 - De Spartaan 1425,00 ---
Luuk de Haan JPA1 - AV Gouda 1300,00 ---
Luuk Schoonman JPA1 - AV Gouda 1350,00 ---
Lynn Duiker MPA2 - SC Antilope 1275,00 ---
Maarten Hagenaars JPA1 - SC Reeuwijk 1175,00 ---
Mae van den Berg MPA1 - Leiden 1350,00 ---
Manne Baan JPA1 - Leiden 1525,00 ---
Mare van der Meulen MPA1 - Avantri 975,00 ---
Marijn Kieft MPA2 - AAV `36 1500,00 ---
Marloes Timmer MPA1 - AV `47 1150,00 ---
Marwin Monteny JPA1 - Trackstars 1350,00 ---
Matt ter Steege JPA1 - SC Antilope 1150,00 ---
Maud van Noort MPA2 - De Spartaan 1250,00 ---
Maurice Moons JPA1 - SC Antilope 1225,00 ---
Mees Kuiper MPA2 - Leiden 400,00 ---
Megan Breumelhof MPA2 - ARV Ilion 1450,00 ---
Merel van Reen MPA2 - AAV `36 1275,00 ---
Merlijn Piepenbroek JPA1 - ARV Ilion 1500,00 ---
Mik Vermeulen JPA1 - AAV `36 1450,00 ---
Milan Tol JPA2 - SC Reeuwijk 1450,00 ---
Milan Esveldt JPA2 - SC Antilope 1425,00 ---
Moreno Seijsener JPA2 - De Spartaan 1150,00 ---
Nathan van den Hoorn JPA1 - AAV `36 1500,00 ---
Nerena Brunt MPA2 - AAV `36 1325,00 ---
Nick van Leeuwen JPA2 - AAV `36 --- ---
Niek Esveldt JPA2 - SC Antilope 950,00 ---
Nikki van Luling MPA1 - AAV `36 1175,00 ---
Noa Pet JPA1 - AAV `36 1450,00 ---
Noah Bosman JPA2 - SC Antilope 1425,00 ---
Ollie Meurs JPA1 - De Spartaan 1275,00 ---
Owen Teunissen JPA2 - ARV Ilion 1275,00 ---
Pepijn den Boer JPA1 - AAV `36 1375,00 ---
Phileine Godefrooi MPA1 - De Spartaan 800,00 ---
Puck van der Wolf MPA2 - AV Gouda 1350,00 ---
Raemon Baak JPA2 - De Spartaan 1375,00 ---
Renske de Wilde MPA2 - AV Gouda 1350,00 ---
Richard de Kort JPA1 - Leiden 1175,00 ---
Rick van Duijn JPA1 - SC Reeuwijk 1350,00 ---
Rik den Duijn JPA2 - ARV Ilion 1325,00 ---
Roberto Sira JPA1 - Rijnsoever 1425,00 ---
Robin Trap JPA1 - De Spartaan --- ---
Rodin Verhulst JPA2 - ARV Ilion --- ---
Romy van Maaren MPA1 - SC Reeuwijk 925,00 ---
Roos Went MPA1 - Rijnsoever 1175,00 ---
Rosanne Zoetemelk MPA2 - Leiden 1325,00 ---
Rosanne Boer MPA2 - ARV Ilion 1350,00 ---
Roy Gijsen JPA2 - AV `47 1375,00 ---
Ruth Kuipers MPA1 - AAV `36 1300,00 ---
Ryan Bootsma JPA2 - De Spartaan 1300,00 ---
Sam Lopes...na Fortes MPA1 - AV Gouda 1375,00 ---
Sara van der Valk MPA1 - AV `47 1325,00 ---
Sem van der Boom JPA1 - AAV `36 1400,00 ---
Sem Heijboer JPA1 - AV `47 1225,00 ---
Sietske Evovo MPA2 - Trackstars 1200,00 ---
Silke Wijnstra MPA1 - SC Antilope 1175,00 ---
Silke Lamberst MPA2 - AAV `36 1300,00 ---
Sjoerd de Keijzer JPA2 - SC Reeuwijk 1300,00 ---
Sjoerd Mikkers JPA1 - AV Gouda --- ---
Sofie Heidinga MPA2 - De Spartaan 1275,00 ---
Soukaina Chaoui MPA2 - AV Gouda 1200,00 ---
Spiho Diderik JPA2 - De Spartaan 1200,00 ---
Stan Berger JPA1 - VS97 1325,00 ---
Steffanie Gilissen MPA2 - De Spartaan 1275,00 ---
Sterre Wansinck MPA1 - AAV `36 1125,00 ---
Sterre Heemskerk MPA2 - AAV `36 1375,00 ---
Stijn van Klaveren JPA1 - Rijnsoever 1425,00 ---
Stijn van Eijk JPA1 - AV Gouda 1225,00 ---
Stine Nuijen MPA2 - Leiden 1300,00 ---
Tara Sierksma MPA2 - Leiden 1450,00 ---
Teije van Schaik JPA2 - De Spartaan 1400,00 ---
Tess Berghout MPA2 - Trackstars 1275,00 ---
Thijs de Groot JPA2 - ARV Ilion 1150,00 ---
Thijs Paddenburg JPA1 - De Spartaan 1425,00 ---
Thijs van Bruggen JPA1 - AV `47 1250,00 ---
Tijmen van der Hek JPA2 - Avantri 1275,00 ---
Tijn van Bergen JPA1 - AAV `36 1425,00 ---
Tim Philipse JPA2 - De Spartaan 1300,00 ---
Tim van Tilburg JPA2 - AV Gouda 1500,00 ---
Tobias Henze JPA1 - AV Gouda 1225,00 ---
Twan Siegers JPA2 - AV `47 --- ---
Victor Waterreus JPA1 - Leiden 1275,00 ---
Viktor Zarembski JPA1 - Rijnsoever 1300,00 ---
Willem van der Hoest JPA2 - ARV Ilion 1325,00 ---
Wout Vermeij JPA2 - De Spartaan 1275,00 ---
Wytze Konijn JPA1 - AV `47 1225,00 ---
Xander Turkstra JPA1 - ARV Ilion 1350,00 ---
Xander Broer JPA1 - AV Gouda 1175,00 ---
Youri Feijt JPA2 - De Spartaan 1450,00 ---

Uitslagen 60 meter horden Pupil A

Naam Team Res OBP
Adrian de Geus JPA2 - VS97 12,21 ---
Anna Kooij MPA2 - AV Gouda 12,13 ---
Anniek van Holten MPA2 - ARV Ilion 13,90 ---
Bodil de Jong MPA2 - Leiden 11,30 ---
Bram Smit JPA2 - SC Reeuwijk 11,37 ---
Bram de Bruijn JPA2 - AV `47 11,13 ---
Cathleen van Esterik MPA2 - AV Gouda 12,89 ---
Chander Ganga JPA2 - Leiden 13,51 ---
Charlotte Haasnoot MPA2 - Rijnsoever 14,13 ---
Daan de Mooij JPA2 - Rijnsoever 11,19 ---
Dani Bontebal JPA2 - ARV Ilion 12,22 ---
Ennio Giltay Veth JPA2 - De Spartaan 13,79 ---
Erik Molevelt JPA2 - Leiden 11,31 ---
Esmeé de Rijke MPA2 - Trackstars 13,77 ---
Femke Zwaan MPA2 - Leiden 11,90 ---
Finn Leukel JPA2 - De Spartaan 11,33 ---
Gioia Remkes MPA2 - De Spartaan 11,78 ---
Henri Vennix JPA2 - Avantri 13,59 ---
Hester Vooijs MPA2 - Leiden 12,22 ---
Indy Stor MPA2 - AV Gouda 12,10 ---
Ingmar van Andel JPA2 - Leiden 10,89 ---
Isa Kovács MPA2 - De Spartaan 12,70 ---
Jack Lavrijsen JPA2 - AV Gouda 11,94 ---
Jamie Tiehuis JPA2 - Trackstars 11,42 ---
Jana Nagtegaal MPA2 - AAV `36 10,83 ---
Jarit van der Ven MPA2 - De Spartaan 11,00 ---
Jarno van Leeuwen JPA2 - AV `47 11,91 ---
Jasper Stokman JPA2 - De Spartaan 11,98 ---
Jelle Nieuwenhuys JPA2 - Leiden 11,27 ---
Jelte Molendijk JPA2 - Leiden 12,92 ---
Jente van der Lugt MPA2 - Trackstars 12,58 ---
Jet V.d. Heijden MPA2 - Leiden 12,26 ---
Jochem Varkevisser JPA2 - Rijnsoever 11,62 ---
Joep Kneppers JPA2 - ARV Ilion 11,25 ---
Jonne de Gelder MPA2 - SC Antilope 12,65 ---
Joyce Rijsdam MPA2 - AAV `36 12,43 ---
Jurre Dijkstra JPA2 - De Spartaan 13,34 ---
Juul Cuypers MPA2 - Leiden 11,97 ---
Kai Beijer JPA2 - Leiden 16,39 ---
Kian van D...venvoorde JPA2 - Rijnsoever 13,64 ---
Kirsten Markman MPA2 - AAV `36 11,81 ---
Lauren Goseling MPA2 - Rijnsoever 12,84 ---
Lenja van Rooij MPA2 - Leiden 11,54 ---
Leonard van Eer JPA2 - Rijnsoever 11,37 ---
Liam Parkins JPA2 - Leiden 11,32 ---
Linde Candido MPA2 - Leiden 12,55 ---
Lucas den Besten JPA2 - Leiden 11,38 ---
Lucas van Leeuwen JPA2 - AV `47 13,62 ---
Lynn Duiker MPA2 - SC Antilope 12,13 ---
Marijn Kieft MPA2 - AAV `36 11,55 ---
Maud van Noort MPA2 - De Spartaan 12,71 ---
Mees Kuiper MPA2 - Leiden 12,43 ---
Megan Breumelhof MPA2 - ARV Ilion 11,75 ---
Merel van Reen MPA2 - AAV `36 13,10 ---
Milan Tol JPA2 - SC Reeuwijk 11,57 ---
Milan Esveldt JPA2 - SC Antilope 11,75 ---
Moreno Seijsener JPA2 - De Spartaan 11,74 ---
Nerena Brunt MPA2 - AAV `36 13,79 ---
Nick van Leeuwen JPA2 - AAV `36 11,50 ---
Niek Esveldt JPA2 - SC Antilope 11,56 ---
Noah Bosman JPA2 - SC Antilope 10,74 ---
Owen Teunissen JPA2 - ARV Ilion 12,73 ---
Puck van der Wolf MPA2 - AV Gouda 12,16 ---
Raemon Baak JPA2 - De Spartaan 11,78 ---
Renske de Wilde MPA2 - AV Gouda 11,46 ---
Rik den Duijn JPA2 - ARV Ilion 12,66 ---
Rodin Verhulst JPA2 - ARV Ilion 13,76 ---
Rosanne Zoetemelk MPA2 - Leiden 11,50 ---
Rosanne Boer MPA2 - ARV Ilion 12,92 ---
Roy Gijsen JPA2 - AV `47 11,99 ---
Ryan Bootsma JPA2 - De Spartaan 11,02 ---
Sietske Evovo MPA2 - Trackstars 14,13 ---
Silke Lamberst MPA2 - AAV `36 12,25 ---
Sjoerd de Keijzer JPA2 - SC Reeuwijk 12,13 ---
Sofie Heidinga MPA2 - De Spartaan 12,38 ---
Soukaina Chaoui MPA2 - AV Gouda 13,53 ---
Spiho Diderik JPA2 - De Spartaan 16,84 ---
Steffanie Gilissen MPA2 - De Spartaan 12,30 ---
Sterre Heemskerk MPA2 - AAV `36 11,30 ---
Stine Nuijen MPA2 - Leiden 11,98 ---
Tara Sierksma MPA2 - Leiden 12,00 ---
Teije van Schaik JPA2 - De Spartaan 12,48 ---
Tess Berghout MPA2 - Trackstars 13,13 ---
Thijs de Groot JPA2 - ARV Ilion 10,84 ---
Tijmen van der Hek JPA2 - Avantri 12,23 ---
Tim Philipse JPA2 - De Spartaan 10,63 ---
Tim van Tilburg JPA2 - AV Gouda 11,34 ---
Twan Siegers JPA2 - AV `47 11,76 ---
Willem van der Hoest JPA2 - ARV Ilion 11,00 ---
Wout Vermeij JPA2 - De Spartaan 13,82 ---
Youri Feijt JPA2 - De Spartaan 11,53 ---

Uitslagen Kogelstoten Pupil A

Naam Team ResOBP
Adrian de Geus JPA2 - VS97 4,20 ---
Anna Kooij MPA2 - AV Gouda 4,90 ---
Anniek van Holten MPA2 - ARV Ilion 4,40 ---
Bodil de Jong MPA2 - Leiden 6,20 ---
Bram Smit JPA2 - SC Reeuwijk 5,40 ---
Bram de Bruijn JPA2 - AV `47 7,30 ---
Cathleen van Esterik MPA2 - AV Gouda 5,50 ---
Chander Ganga JPA2 - Leiden 4,30 ---
Charlotte Haasnoot MPA2 - Rijnsoever 3,60 ---
Daan de Mooij JPA2 - Rijnsoever 7,10 ---
Dani Bontebal JPA2 - ARV Ilion 6,10 ---
Ennio Giltay Veth JPA2 - De Spartaan 5,00 ---
Erik Molevelt JPA2 - Leiden 6,10 ---
Esmeé de Rijke MPA2 - Trackstars 4,90 ---
Femke Zwaan MPA2 - Leiden 5,20 ---
Finn Leukel JPA2 - De Spartaan 7,80 ---
Gioia Remkes MPA2 - De Spartaan 6,80 ---
Henri Vennix JPA2 - Avantri 5,80 ---
Hester Vooijs MPA2 - Leiden 5,60 ---
Indy Stor MPA2 - AV Gouda 4,20 ---
Ingmar van Andel JPA2 - Leiden 7,50 ---
Isa Kovács MPA2 - De Spartaan 5,20 ---
Jack Lavrijsen JPA2 - AV Gouda 7,00 ---
Jana Nagtegaal MPA2 - AAV `36 7,00 ---
Jarit van der Ven MPA2 - De Spartaan 7,70 ---
Jarno van Leeuwen JPA2 - AV `47 5,50 ---
Jasper Stokman JPA2 - De Spartaan 7,70 ---
Jelle Nieuwenhuys JPA2 - Leiden 6,60 ---
Jelte Molendijk JPA2 - Leiden 5,50 ---
Jente van der Lugt MPA2 - Trackstars 3,70 ---
Jet V.d. Heijden MPA2 - Leiden 6,40 ---
Jochem Varkevisser JPA2 - Rijnsoever 6,50 ---
Joep Kneppers JPA2 - ARV Ilion 4,70 ---
Jonne de Gelder MPA2 - SC Antilope 4,30 ---
Joyce Rijsdam MPA2 - AAV `36 5,00 ---
Jurre Dijkstra JPA2 - De Spartaan 4,80 ---
Juul Cuypers MPA2 - Leiden 5,30 ---
Kai Beijer JPA2 - Leiden 4,00 ---
Kian van D...venvoorde JPA2 - Rijnsoever 4,90 ---
Kirsten Markman MPA2 - AAV `36 5,20 ---
Lauren Goseling MPA2 - Rijnsoever 5,00 ---
Lenja van Rooij MPA2 - Leiden 6,40 ---
Leonard van Eer JPA2 - Rijnsoever 6,80 ---
Liam Parkins JPA2 - Leiden 5,80 ---
Linde Candido MPA2 - Leiden 6,00 ---
Lucas den Besten JPA2 - Leiden 7,10 ---
Lucas van Leeuwen JPA2 - AV `47 4,80 ---
Lynn Duiker MPA2 - SC Antilope 5,40 ---
Marijn Kieft MPA2 - AAV `36 6,10 ---
Maud van Noort MPA2 - De Spartaan 5,40 ---
Mees Kuiper MPA2 - Leiden 6,10 ---
Megan Breumelhof MPA2 - ARV Ilion 6,30 ---
Merel van Reen MPA2 - AAV `36 4,50 ---
Milan Tol JPA2 - SC Reeuwijk 6,10 ---
Milan Esveldt JPA2 - SC Antilope 5,30 ---
Moreno Seijsener JPA2 - De Spartaan 6,00 ---
Nerena Brunt MPA2 - AAV `36 3,80 ---
Nick van Leeuwen JPA2 - AAV `36 6,10 ---
Niek Esveldt JPA2 - SC Antilope 7,40 ---
Noah Bosman JPA2 - SC Antilope 7,00 ---
Owen Teunissen JPA2 - ARV Ilion 4,70 ---
Puck van der Wolf MPA2 - AV Gouda 5,00 ---
Raemon Baak JPA2 - De Spartaan 5,40 ---
Renske de Wilde MPA2 - AV Gouda 6,50 ---
Rik den Duijn JPA2 - ARV Ilion 5,20 ---
Rodin Verhulst JPA2 - ARV Ilion 5,40 ---
Rosanne Zoetemelk MPA2 - Leiden 5,90 ---
Rosanne Boer MPA2 - ARV Ilion 4,10 ---
Roy Gijsen JPA2 - AV `47 6,20 ---
Ryan Bootsma JPA2 - De Spartaan 6,50 ---
Sietske Evovo MPA2 - Trackstars 5,00 ---
Silke Lamberst MPA2 - AAV `36 5,00 ---
Sjoerd de Keijzer JPA2 - SC Reeuwijk 6,30 ---
Sofie Heidinga MPA2 - De Spartaan 5,30 ---
Soukaina Chaoui MPA2 - AV Gouda 5,60 ---
Spiho Diderik JPA2 - De Spartaan 3,20 ---
Steffanie Gilissen MPA2 - De Spartaan 5,50 ---
Sterre Heemskerk MPA2 - AAV `36 5,90 ---
Stine Nuijen MPA2 - Leiden 5,40 ---
Tara Sierksma MPA2 - Leiden 5,80 ---
Teije van Schaik JPA2 - De Spartaan 5,30 ---
Tess Berghout MPA2 - Trackstars 5,00 ---
Thijs de Groot JPA2 - ARV Ilion 7,70 ---
Tijmen van der Hek JPA2 - Avantri 6,20 ---
Tim Philipse JPA2 - De Spartaan 8,30 ---
Tim van Tilburg JPA2 - AV Gouda 7,70 ---
Twan Siegers JPA2 - AV `47 5,70 ---
Willem van der Hoest JPA2 - ARV Ilion 5,20 ---
Wout Vermeij JPA2 - De Spartaan 5,80 ---
Youri Feijt JPA2 - De Spartaan 7,10 ---

Uitslagen Slingeren Pupil A

Naam Team ResOBP
Amber Spek MPA1 - SC Antilope 12,50 ---
Anne van Rooijen MPA1 - ARV Ilion 13,00 ---
Bambi Langenhuizen MPA1 - SC Antilope 16,00 ---
Bas de Frankrijker JPA1 - AV `47 12,00 ---
Bo Vermeulen MPA1 - AAV `36 10,00 ---
Bram Jansen JPA1 - ARV Ilion 19,50 ---
Carsten Schouten JPA1 - ARV Ilion 16,00 ---
Casper de Winter JPA1 - ARV Ilion 21,00 ---
Chiara Kolfin MPA1 - VS97 14,50 ---
Chico Hoogervorst JPA1 - AAV `36 14,50 ---
Colin Groenendijk JPA1 - De Spartaan 15,00 ---
Daisy van Rijn MPA1 - AAV `36 9,00 ---
Davey Ouwehand JPA1 - Rijnsoever 17,50 ---
Elianne Hopman MPA1 - ARV Ilion 20,00 ---
Elise Verboom MPA1 - ARV Ilion 12,00 ---
Emma van der Linden MPA1 - ARV Ilion 14,00 ---
Esmee Lommerse MPA1 - De Spartaan 12,50 ---
Fenne Kauffman MPA1 - De Spartaan 17,00 ---
Fenne van der Horst MPA1 - AV Gouda 14,00 ---
Fien Verkleij MPA1 - AAV `36 17,00 ---
Fleur Rietveld MPA1 - Avantri 13,50 ---
Fleur van Zon MPA1 - ARV Ilion 13,50 ---
Florian Bloemheuvel JPA1 - De Spartaan 21,50 ---
Floris V.d. Rotte JPA1 - Avantri 15,50 ---
Gideon Kreuk JPA1 - AV Gouda 13,00 ---
Guusje van Oosten MPA1 - AV Gouda 14,50 ---
Hamzah Salah JPA1 - Leiden 19,50 ---
Ibrahim Maatoug JPA1 - Leiden 17,50 ---
Isa Ong MPA1 - Leiden 13,00 ---
Isa Hammer MPA1 - AV Gouda 14,50 ---
Ivar Martens JPA1 - ARV Ilion 17,50 ---
Ivar Spiering JPA1 - Trackstars 17,50 ---
Jaco Boot JPA1 - SC Reeuwijk 10,00 ---
Jasmijn van Tol MPA1 - Leiden 13,50 ---
Jasper Koning JPA1 - Leiden 18,00 ---
Jelle Hoogeveen JPA1 - AAV `36 15,00 ---
Jente Husslage JPA1 - AV `47 17,00 ---
Jesper Schaasberg JPA1 - ARV Ilion 15,00 ---
Joep den Dulk JPA1 - Leiden 18,00 ---
Joyce Nijenhuis MPA1 - Rijnsoever 11,00 ---
Julia Pieterse MPA1 - De Spartaan 14,50 ---
Karlijn Jansz MPA1 - Leiden 15,50 ---
Kiira van Dijk MPA1 - Rijnsoever 10,00 ---
Kim van Veen MPA1 - Trackstars 13,00 ---
Konstantin...akopoulou MPA1 - Avantri 13,00 ---
Lieke van Tol MPA1 - AAV `36 14,50 ---
Lilian van der Ent MPA1 - De Spartaan 16,50 ---
Lisa Zoet MPA1 - AV `47 10,00 ---
Lizette de Jong MPA1 - AAV `36 10,50 ---
Luuk van den Berg JPA1 - De Spartaan 15,50 ---
Luuk de Haan JPA1 - AV Gouda 18,00 ---
Luuk Schoonman JPA1 - AV Gouda 17,50 ---
Maarten Hagenaars JPA1 - SC Reeuwijk 15,00 ---
Mae van den Berg MPA1 - Leiden 11,50 ---
Manne Baan JPA1 - Leiden 17,00 ---
Mare van der Meulen MPA1 - Avantri 10,00 ---
Marloes Timmer MPA1 - AV `47 7,50 ---
Marwin Monteny JPA1 - Trackstars 12,00 ---
Matt ter Steege JPA1 - SC Antilope 15,00 ---
Maurice Moons JPA1 - SC Antilope 18,00 ---
Merlijn Piepenbroek JPA1 - ARV Ilion 21,00 ---
Mik Vermeulen JPA1 - AAV `36 15,00 ---
Nathan van den Hoorn JPA1 - AAV `36 20,00 ---
Nikki van Luling MPA1 - AAV `36 13,50 ---
Noa Pet JPA1 - AAV `36 16,00 ---
Ollie Meurs JPA1 - De Spartaan 11,50 ---
Pepijn den Boer JPA1 - AAV `36 16,50 ---
Phileine Godefrooi MPA1 - De Spartaan 9,50 ---
Richard de Kort JPA1 - Leiden 17,50 ---
Rick van Duijn JPA1 - SC Reeuwijk 14,00 ---
Roberto Sira JPA1 - Rijnsoever 19,00 ---
Robin Trap JPA1 - De Spartaan 18,50 ---
Romy van Maaren MPA1 - SC Reeuwijk 13,50 ---
Roos Went MPA1 - Rijnsoever 13,50 ---
Ruth Kuipers MPA1 - AAV `36 14,00 ---
Sam Lopes...na Fortes MPA1 - AV Gouda 20,50 ---
Sara van der Valk MPA1 - AV `47 10,00 ---
Sem van der Boom JPA1 - AAV `36 15,00 ---
Sem Heijboer JPA1 - AV `47 15,50 ---
Silke Wijnstra MPA1 - SC Antilope 11,50 ---
Sjoerd Mikkers JPA1 - AV Gouda 11,50 ---
Stan Berger JPA1 - VS97 18,50 ---
Sterre Wansinck MPA1 - AAV `36 11,00 ---
Stijn van Klaveren JPA1 - Rijnsoever 12,50 ---
Stijn van Eijk JPA1 - AV Gouda 13,50 ---
Thijs Paddenburg JPA1 - De Spartaan 18,00 ---
Thijs van Bruggen JPA1 - AV `47 14,50 ---
Tijn van Bergen JPA1 - AAV `36 18,50 ---
Tobias Henze JPA1 - AV Gouda 13,00 ---
Victor Waterreus JPA1 - Leiden 15,00 ---
Viktor Zarembski JPA1 - Rijnsoever 17,00 ---
Wytze Konijn JPA1 - AV `47 17,50 ---
Xander Turkstra JPA1 - ARV Ilion 15,00 ---
Xander Broer JPA1 - AV Gouda 13,00 ---

Uitslagen Vortexwerpen Pupil A

Naam Team ResOBP
Adrian de Geus JPA2 - VS97 30,00 ---
Amber Spek MPA1 - SC Antilope 16,50 ---
Anna Kooij MPA2 - AV Gouda 12,00 ---
Anne van Rooijen MPA1 - ARV Ilion 16,50 ---
Anniek van Holten MPA2 - ARV Ilion 11,00 ---
Bambi Langenhuizen MPA1 - SC Antilope 14,50 ---
Bas de Frankrijker JPA1 - AV `47 25,50 ---
Bo Vermeulen MPA1 - AAV `36 14,50 ---
Bodil de Jong MPA2 - Leiden 21,50 ---
Bram Smit JPA2 - SC Reeuwijk 22,50 ---
Bram de Bruijn JPA2 - AV `47 37,50 ---
Bram Jansen JPA1 - ARV Ilion 21,50 ---
Carsten Schouten JPA1 - ARV Ilion 22,00 ---
Casper de Winter JPA1 - ARV Ilion 40,00 ---
Cathleen van Esterik MPA2 - AV Gouda 17,00 ---
Chander Ganga JPA2 - Leiden 15,00 ---
Charlotte Haasnoot MPA2 - Rijnsoever 16,00 ---
Chiara Kolfin MPA1 - VS97 16,50 ---
Chico Hoogervorst JPA1 - AAV `36 19,00 ---
Colin Groenendijk JPA1 - De Spartaan 29,50 ---
Daan de Mooij JPA2 - Rijnsoever 36,50 ---
Daisy van Rijn MPA1 - AAV `36 12,00 ---
Dani Bontebal JPA2 - ARV Ilion 29,50 ---
Davey Ouwehand JPA1 - Rijnsoever 22,50 ---
Elianne Hopman MPA1 - ARV Ilion 23,50 ---
Elise Verboom MPA1 - ARV Ilion 19,50 ---
Emma van der Linden MPA1 - ARV Ilion 19,00 ---
Ennio Giltay Veth JPA2 - De Spartaan 17,50 ---
Erik Molevelt JPA2 - Leiden 17,50 ---
Esmeé de Rijke MPA2 - Trackstars 18,00 ---
Esmee Lommerse MPA1 - De Spartaan 18,50 ---
Femke Zwaan MPA2 - Leiden 23,00 ---
Fenne Kauffman MPA1 - De Spartaan 20,00 ---
Fenne van der Horst MPA1 - AV Gouda 17,00 ---
Fien Verkleij MPA1 - AAV `36 21,00 ---
Finn Leukel JPA2 - De Spartaan 29,00 ---
Fleur Rietveld MPA1 - Avantri 13,50 ---
Fleur van Zon MPA1 - ARV Ilion 18,00 ---
Florian Bloemheuvel JPA1 - De Spartaan 32,00 ---
Floris V.d. Rotte JPA1 - Avantri 24,50 ---
Gideon Kreuk JPA1 - AV Gouda 19,50 ---
Gioia Remkes MPA2 - De Spartaan 20,00 ---
Guusje van Oosten MPA1 - AV Gouda 17,00 ---
Hamzah Salah JPA1 - Leiden 26,50 ---
Henri Vennix JPA2 - Avantri 19,00 ---
Hester Vooijs MPA2 - Leiden 21,00 ---
Ibrahim Maatoug JPA1 - Leiden 21,50 ---
Indy Stor MPA2 - AV Gouda 14,00 ---
Ingmar van Andel JPA2 - Leiden 36,00 ---
Isa Ong MPA1 - Leiden 14,00 ---
Isa Hammer MPA1 - AV Gouda 18,00 ---
Isa Kovács MPA2 - De Spartaan 19,50 ---
Ivar Martens JPA1 - ARV Ilion 29,00 ---
Ivar Spiering JPA1 - Trackstars 19,00 ---
Jack Lavrijsen JPA2 - AV Gouda 27,50 ---
Jaco Boot JPA1 - SC Reeuwijk 12,00 ---
Jamie Tiehuis JPA2 - Trackstars 29,50 ---
Jana Nagtegaal MPA2 - AAV `36 30,50 ---
Jarit van der Ven MPA2 - De Spartaan 22,50 ---
Jarno van Leeuwen JPA2 - AV `47 23,00 ---
Jasmijn van Tol MPA1 - Leiden 12,50 ---
Jasper Stokman JPA2 - De Spartaan 35,00 ---
Jasper Koning JPA1 - Leiden 23,50 ---
Jelle Nieuwenhuys JPA2 - Leiden 25,00 ---
Jelle Hoogeveen JPA1 - AAV `36 15,50 ---
Jelte Molendijk JPA2 - Leiden 21,00 ---
Jente Husslage JPA1 - AV `47 21,50 ---
Jente van der Lugt MPA2 - Trackstars 10,00 ---
Jesper Schaasberg JPA1 - ARV Ilion 25,50 ---
Jet V.d. Heijden MPA2 - Leiden 31,00 ---
Jochem Varkevisser JPA2 - Rijnsoever 25,50 ---
Joep Kneppers JPA2 - ARV Ilion 21,50 ---
Joep den Dulk JPA1 - Leiden 21,50 ---
Jonne de Gelder MPA2 - SC Antilope 14,50 ---
Joyce Nijenhuis MPA1 - Rijnsoever 12,50 ---
Joyce Rijsdam MPA2 - AAV `36 11,50 ---
Julia Pieterse MPA1 - De Spartaan 26,00 ---
Jurre Dijkstra JPA2 - De Spartaan 20,00 ---
Juul Cuypers MPA2 - Leiden 21,50 ---
Kai Beijer JPA2 - Leiden 22,00 ---
Karlijn Jansz MPA1 - Leiden 22,50 ---
Kian van D...venvoorde JPA2 - Rijnsoever 17,50 ---
Kiira van Dijk MPA1 - Rijnsoever 13,00 ---
Kim van Veen MPA1 - Trackstars 21,00 ---
Kirsten Markman MPA2 - AAV `36 17,00 ---
Konstantin...akopoulou MPA1 - Avantri 13,00 ---
Lauren Goseling MPA2 - Rijnsoever 23,00 ---
Lenja van Rooij MPA2 - Leiden 26,50 ---
Leonard van Eer JPA2 - Rijnsoever 29,00 ---
Liam Parkins JPA2 - Leiden 25,50 ---
Lieke van Tol MPA1 - AAV `36 22,00 ---
Lilian van der Ent MPA1 - De Spartaan 16,50 ---
Linde Candido MPA2 - Leiden 15,00 ---
Lisa Zoet MPA1 - AV `47 9,00 ---
Lizette de Jong MPA1 - AAV `36 14,50 ---
Lucas den Besten JPA2 - Leiden 31,50 ---
Lucas van Leeuwen JPA2 - AV `47 18,50 ---
Luuk van den Berg JPA1 - De Spartaan 27,00 ---
Luuk de Haan JPA1 - AV Gouda 24,00 ---
Luuk Schoonman JPA1 - AV Gouda 20,50 ---
Lynn Duiker MPA2 - SC Antilope 22,00 ---
Maarten Hagenaars JPA1 - SC Reeuwijk 21,50 ---
Mae van den Berg MPA1 - Leiden 16,50 ---
Manne Baan JPA1 - Leiden 31,00 ---
Mare van der Meulen MPA1 - Avantri 12,00 ---
Marijn Kieft MPA2 - AAV `36 18,00 ---
Marloes Timmer MPA1 - AV `47 9,50 ---
Marwin Monteny JPA1 - Trackstars 15,50 ---
Matt ter Steege JPA1 - SC Antilope 21,50 ---
Maud van Noort MPA2 - De Spartaan 18,00 ---
Maurice Moons JPA1 - SC Antilope 26,50 ---
Mees Kuiper MPA2 - Leiden 21,00 ---
Megan Breumelhof MPA2 - ARV Ilion 31,00 ---
Merel van Reen MPA2 - AAV `36 20,00 ---
Merlijn Piepenbroek JPA1 - ARV Ilion 33,00 ---
Mik Vermeulen JPA1 - AAV `36 22,00 ---
Milan Tol JPA2 - SC Reeuwijk 26,50 ---
Milan Esveldt JPA2 - SC Antilope 19,50 ---
Moreno Seijsener JPA2 - De Spartaan 26,00 ---
Nathan van den Hoorn JPA1 - AAV `36 35,00 ---
Nerena Brunt MPA2 - AAV `36 20,00 ---
Nick van Leeuwen JPA2 - AAV `36 24,50 ---
Niek Esveldt JPA2 - SC Antilope 28,00 ---
Nikki van Luling MPA1 - AAV `36 16,50 ---
Noa Pet JPA1 - AAV `36 28,50 ---
Noah Bosman JPA2 - SC Antilope 30,50 ---
Ollie Meurs JPA1 - De Spartaan 19,00 ---
Owen Teunissen JPA2 - ARV Ilion 21,50 ---
Pepijn den Boer JPA1 - AAV `36 29,50 ---
Phileine Godefrooi MPA1 - De Spartaan 12,00 ---
Puck van der Wolf MPA2 - AV Gouda 18,50 ---
Raemon Baak JPA2 - De Spartaan 25,50 ---
Renske de Wilde MPA2 - AV Gouda 29,00 ---
Richard de Kort JPA1 - Leiden 20,50 ---
Rick van Duijn JPA1 - SC Reeuwijk 15,50 ---
Rik den Duijn JPA2 - ARV Ilion 22,50 ---
Roberto Sira JPA1 - Rijnsoever 28,50 ---
Robin Trap JPA1 - De Spartaan 23,50 ---
Rodin Verhulst JPA2 - ARV Ilion 16,50 ---
Romy van Maaren MPA1 - SC Reeuwijk 16,00 ---
Roos Went MPA1 - Rijnsoever 11,00 ---
Rosanne Zoetemelk MPA2 - Leiden 25,00 ---
Rosanne Boer MPA2 - ARV Ilion 12,00 ---
Roy Gijsen JPA2 - AV `47 30,00 ---
Ruth Kuipers MPA1 - AAV `36 14,50 ---
Ryan Bootsma JPA2 - De Spartaan 22,00 ---
Sam Lopes...na Fortes MPA1 - AV Gouda 24,50 ---
Sara van der Valk MPA1 - AV `47 12,50 ---
Sem van der Boom JPA1 - AAV `36 26,00 ---
Sem Heijboer JPA1 - AV `47 19,00 ---
Sietske Evovo MPA2 - Trackstars 20,00 ---
Silke Wijnstra MPA1 - SC Antilope 11,50 ---
Silke Lamberst MPA2 - AAV `36 20,00 ---
Sjoerd de Keijzer JPA2 - SC Reeuwijk 22,50 ---
Sjoerd Mikkers JPA1 - AV Gouda 16,50 ---
Sofie Heidinga MPA2 - De Spartaan 20,50 ---
Soukaina Chaoui MPA2 - AV Gouda 14,50 ---
Spiho Diderik JPA2 - De Spartaan 7,50 ---
Stan Berger JPA1 - VS97 26,50 ---
Steffanie Gilissen MPA2 - De Spartaan 27,50 ---
Sterre Wansinck MPA1 - AAV `36 18,00 ---
Sterre Heemskerk MPA2 - AAV `36 24,00 ---
Stijn van Klaveren JPA1 - Rijnsoever 16,00 ---
Stijn van Eijk JPA1 - AV Gouda 16,00 ---
Stine Nuijen MPA2 - Leiden 22,50 ---
Tara Sierksma MPA2 - Leiden 28,00 ---
Teije van Schaik JPA2 - De Spartaan 21,00 ---
Tess Berghout MPA2 - Trackstars 20,50 ---
Thijs de Groot JPA2 - ARV Ilion 31,00 ---
Thijs Paddenburg JPA1 - De Spartaan 27,50 ---
Thijs van Bruggen JPA1 - AV `47 21,50 ---
Tijmen van der Hek JPA2 - Avantri 30,00 ---
Tijn van Bergen JPA1 - AAV `36 33,00 ---
Tim Philipse JPA2 - De Spartaan 29,50 ---
Tim van Tilburg JPA2 - AV Gouda 34,50 ---
Tobias Henze JPA1 - AV Gouda 12,50 ---
Twan Siegers JPA2 - AV `47 23,50 ---
Victor Waterreus JPA1 - Leiden 12,00 ---
Viktor Zarembski JPA1 - Rijnsoever