Categorie 'Jongens Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 53
Categorie afkorting: JPA1
Berekeningswijze: Pupillen A - Jongens
Meerkamp:
  • 60 meter ( 3 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • Slingeren ( 10 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 10 pogingen )
  • Verspringen ( 10 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x Meters maken
  • 1 x Slingeren
  • 1 x Vortexwerpen
  • 1 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Pupil A1'

    Er is nog geen tijdschema beschikbaar

    Tijdschema

    Er is nog geen tijdschema beschikbaar

    Atleten 'Jongens Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team M 60mDuurSlingVortexVer
    234 Casper de Winter ARV Ilion 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    235 Manne Baan Leiden 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    236 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    237 Florian Bloemheuvel De Spartaan 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    238 Nathan van den Hoorn AAV `36 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    239 Davey Ouwehand Rijnsoever 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    240 Thijs Paddenburg De Spartaan 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    241 Tijn van Bergen AAV `36 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    242 Roberto Sira Rijnsoever 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    243 Noa Pet AAV `36 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    244 Bram Jansen ARV Ilion 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    245 Floris V.d. Rotte Avantri 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    246 Joep den Dulk Leiden 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    247 Wytze Konijn AV `47 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    248 Luuk van den Berg De Spartaan 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    249 Stan Berger VS97 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    250 Pepijn den Boer AAV `36 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    251 Hamzah Salah Leiden 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    252 Sem van der Boom AAV `36 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    253 Carsten Schouten ARV Ilion 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    254 Colin Groenendijk De Spartaan 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    255 Jente Husslage AV `47 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    256 Viktor Zarembski Rijnsoever 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    257 Luuk de Haan AV Gouda 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    258 Chico Hoogervorst AAV `36 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    259 Luuk Schoonman AV Gouda 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    260 Ibrahim Maatoug Leiden 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    261 Maurice Moons SC Antilope 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    262 Richard de Kort Leiden 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    263 Xander Turkstra ARV Ilion 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    264 Mik Vermeulen AAV `36 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    265 Jesper Schaasberg ARV Ilion 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    266 Matt ter Steege SC Antilope 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    267 Jasper Koning Leiden 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    268 Maarten Hagenaars SC Reeuwijk 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    269 Ivar Spiering Trackstars 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    270 Ivar Martens ARV Ilion 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    271 Stijn van Klaveren Rijnsoever 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    272 Bas de Frankrijker AV `47 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    273 Jelle Hoogeveen AAV `36 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    274 Thijs van Bruggen AV `47 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    275 Robin Trap De Spartaan 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    276 Xander Broer AV Gouda 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    277 Rick van Duijn SC Reeuwijk 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    278 Sem Heijboer AV `47 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    279 Tobias Henze AV Gouda 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    280 Stijn van Eijk AV Gouda 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    281 Gideon Kreuk AV Gouda 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    282 Ollie Meurs De Spartaan 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    283 Victor Waterreus Leiden 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    284 Marwin Monteny Trackstars Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    - -
    285 Sjoerd Mikkers AV Gouda 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -
    286 Jaco Boot SC Reeuwijk 60m
    Duur
    Sling
    Vortex
    Ver
    -

    Verenigingen 'Jongens Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 8
    ARV Ilion ILIO 7
    AV De Spartaan SPTN 6
    AV Gouda GOUD 7
    AV Rijnsoever RYNS 4
    AV `47 AV47 5
    Avantri AVTR 1
    Leiden Atletiek LATL 7
    SC Antilope ANTL 2
    SC Reeuwijk SCRW 3
    Trackstars TSNL 2
    Voorschoten `97 VS97 1

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil A

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Pupil A

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil A

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 60 meter Pupil A

    Naam Team Res OBP
    Amber Spek MPA1 - SC Antilope 12,03 ---
    Anne van Rooijen MPA1 - ARV Ilion 10,78 ---
    Bas de Frankrijker JPA1 - AV `47 10,18 ---
    Bo Vermeulen MPA1 - AAV `36 11,82 ---
    Bram Jansen JPA1 - ARV Ilion 10,05 ---
    Carsten Schouten JPA1 - ARV Ilion 10,14 ---
    Casper de Winter JPA1 - ARV Ilion 10,08 ---
    Chiara Kolfin MPA1 - VS97 10,32 ---
    Chico Hoogervorst JPA1 - AAV `36 10,84 ---
    Colin Groenendijk JPA1 - De Spartaan 10,39 ---
    Daisy van Rijn MPA1 - AAV `36 12,05 ---
    Davey Ouwehand JPA1 - Rijnsoever 9,58 ---
    Elianne Hopman MPA1 - ARV Ilion 10,04 ---
    Elise Verboom MPA1 - ARV Ilion 11,19 ---
    Emma van der Linden MPA1 - ARV Ilion 10,81 ---
    Esmee Lommerse MPA1 - De Spartaan 10,27 ---
    Fenne Kauffman MPA1 - De Spartaan 10,38 ---
    Fenne van der Horst MPA1 - AV Gouda 12,17 ---
    Fien Verkleij MPA1 - AAV `36 10,05 ---
    Fleur Rietveld MPA1 - Avantri 9,91 ---
    Fleur van Zon MPA1 - ARV Ilion 10,54 ---
    Florian Bloemheuvel JPA1 - De Spartaan 10,07 ---
    Floris V.d. Rotte JPA1 - Avantri 9,78 ---
    Gideon Kreuk JPA1 - AV Gouda 11,62 ---
    Guusje van Oosten MPA1 - AV Gouda 12,53 ---
    Hamzah Salah JPA1 - Leiden 10,60 ---
    Ibrahim Maatoug JPA1 - Leiden 10,32 ---
    Isa Ong MPA1 - Leiden 10,31 ---
    Isa Hammer MPA1 - AV Gouda 11,17 ---
    Ivar Martens JPA1 - ARV Ilion 11,04 ---
    Ivar Spiering JPA1 - Trackstars 10,78 ---
    Jaco Boot JPA1 - SC Reeuwijk 12,95 ---
    Jasmijn van Tol MPA1 - Leiden 10,76 ---
    Jasper Koning JPA1 - Leiden 11,58 ---
    Jelle Hoogeveen JPA1 - AAV `36 11,51 ---
    Jente Husslage JPA1 - AV `47 10,68 ---
    Jesper Schaasberg JPA1 - ARV Ilion 11,78 ---
    Joep den Dulk JPA1 - Leiden 10,27 ---
    Joyce Nijenhuis MPA1 - Rijnsoever 12,52 ---
    Julia Pieterse MPA1 - De Spartaan 10,14 ---
    Karlijn Jansz MPA1 - Leiden 10,25 ---
    Kiira van Dijk MPA1 - Rijnsoever 10,84 ---
    Kim van Veen MPA1 - Trackstars 10,86 ---
    Konstantin...akopoulou MPA1 - Avantri 11,89 ---
    Lieke van Tol MPA1 - AAV `36 11,17 ---
    Lilian van der Ent MPA1 - De Spartaan 10,28 ---
    Lisa Zoet MPA1 - AV `47 12,55 ---
    Lizette de Jong MPA1 - AAV `36 12,13 ---
    Luuk van den Berg JPA1 - De Spartaan 10,49 ---
    Luuk de Haan JPA1 - AV Gouda 11,21 ---
    Luuk Schoonman JPA1 - AV Gouda 10,76 ---
    Maarten Hagenaars JPA1 - SC Reeuwijk 10,69 ---
    Mae van den Berg MPA1 - Leiden 9,51 ---
    Manne Baan JPA1 - Leiden 9,07 ---
    Mare van der Meulen MPA1 - Avantri 11,47 ---
    Marloes Timmer MPA1 - AV `47 11,52 ---
    Matt ter Steege JPA1 - SC Antilope 10,47 ---
    Maurice Moons JPA1 - SC Antilope 11,34 ---
    Merlijn Piepenbroek JPA1 - ARV Ilion 9,70 ---
    Mik Vermeulen JPA1 - AAV `36 11,25 ---
    Nathan van den Hoorn JPA1 - AAV `36 10,35 ---
    Nikki van Luling MPA1 - AAV `36 11,19 ---
    Noa Pet JPA1 - AAV `36 10,10 ---
    Ollie Meurs JPA1 - De Spartaan 11,96 ---
    Pepijn den Boer JPA1 - AAV `36 11,03 ---
    Phileine Godefrooi MPA1 - De Spartaan 12,43 ---
    Richard de Kort JPA1 - Leiden 10,43 ---
    Rick van Duijn JPA1 - SC Reeuwijk 12,00 ---
    Roberto Sira JPA1 - Rijnsoever 10,60 ---
    Robin Trap JPA1 - De Spartaan 11,36 ---
    Romy van Maaren MPA1 - SC Reeuwijk 12,49 ---
    Roos Went MPA1 - Rijnsoever 12,29 ---
    Ruth Kuipers MPA1 - AAV `36 10,61 ---
    Sam Lopes...na Fortes MPA1 - AV Gouda 10,37 ---
    Sara van der Valk MPA1 - AV `47 11,48 ---
    Sem van der Boom JPA1 - AAV `36 10,46 ---
    Sem Heijboer JPA1 - AV `47 12,50 ---
    Silke Wijnstra MPA1 - SC Antilope 11,35 ---
    Sjoerd Mikkers JPA1 - AV Gouda 11,05 ---
    Stan Berger JPA1 - VS97 10,82 ---
    Sterre Wansinck MPA1 - AAV `36 11,50 ---
    Stijn van Klaveren JPA1 - Rijnsoever 10,78 ---
    Stijn van Eijk JPA1 - AV Gouda 11,35 ---
    Thijs Paddenburg JPA1 - De Spartaan 9,77 ---
    Thijs van Bruggen JPA1 - AV `47 12,63 ---
    Tijn van Bergen JPA1 - AAV `36 10,02 ---
    Tobias Henze JPA1 - AV Gouda 10,33 ---
    Victor Waterreus JPA1 - Leiden 11,14 ---
    Viktor Zarembski JPA1 - Rijnsoever 11,34 ---
    Wytze Konijn JPA1 - AV `47 10,68 ---
    Xander Turkstra JPA1 - ARV Ilion 10,62 ---
    Xander Broer JPA1 - AV Gouda 12,30 ---

    Uitslagen Meters maken Pupil A

    Naam Team ResOBP
    Adrian de Geus JPA2 - VS97 --- ---
    Amber Spek MPA1 - SC Antilope 1300,00 ---
    Anna Kooij MPA2 - AV Gouda 1300,00 ---
    Anne van Rooijen MPA1 - ARV Ilion 1175,00 ---
    Anniek van Holten MPA2 - ARV Ilion --- ---
    Bambi Langenhuizen MPA1 - SC Antilope 1125,00 ---
    Bas de Frankrijker JPA1 - AV `47 400,00 ---
    Bo Vermeulen MPA1 - AAV `36 1250,00 ---
    Bodil de Jong MPA2 - Leiden 1050,00 ---
    Bram Smit JPA2 - SC Reeuwijk 1450,00 ---
    Bram de Bruijn JPA2 - AV `47 1500,00 ---
    Bram Jansen JPA1 - ARV Ilion 1400,00 ---
    Carsten Schouten JPA1 - ARV Ilion 1325,00 ---
    Casper de Winter JPA1 - ARV Ilion 1400,00 ---
    Cathleen van Esterik MPA2 - AV Gouda 1350,00 ---
    Chander Ganga JPA2 - Leiden 1325,00 ---
    Charlotte Haasnoot MPA2 - Rijnsoever 1175,00 ---
    Chiara Kolfin MPA1 - VS97 --- ---
    Chico Hoogervorst JPA1 - AAV `36 1475,00 ---
    Colin Groenendijk JPA1 - De Spartaan 1225,00 ---
    Daan de Mooij JPA2 - Rijnsoever 1550,00 ---
    Daisy van Rijn MPA1 - AAV `36 1100,00 ---
    Dani Bontebal JPA2 - ARV Ilion 1325,00 ---
    Davey Ouwehand JPA1 - Rijnsoever 1575,00 ---
    Elianne Hopman MPA1 - ARV Ilion 1300,00 ---
    Elise Verboom MPA1 - ARV Ilion 800,00 ---
    Emma van der Linden MPA1 - ARV Ilion 1200,00 ---
    Ennio Giltay Veth JPA2 - De Spartaan 1150,00 ---
    Erik Molevelt JPA2 - Leiden 1475,00 ---
    Esmeé de Rijke MPA2 - Trackstars 1,15 ---
    Esmeé de Rijke MPA2 - Trackstars 1150,00 ---
    Esmee Lommerse MPA1 - De Spartaan 1200,00 ---
    Femke Zwaan MPA2 - Leiden 1275,00 ---
    Fenne Kauffman MPA1 - De Spartaan 1375,00 ---
    Fenne van der Horst MPA1 - AV Gouda 1100,00 ---
    Fien Verkleij MPA1 - AAV `36 1200,00 ---
    Finn Leukel JPA2 - De Spartaan 1300,00 ---
    Fleur Rietveld MPA1 - Avantri 1300,00 ---
    Fleur van Zon MPA1 - ARV Ilion 1175,00 ---
    Florian Bloemheuvel JPA1 - De Spartaan 1475,00 ---
    Floris V.d. Rotte JPA1 - Avantri 1400,00 ---
    Gideon Kreuk JPA1 - AV Gouda 1225,00 ---
    Gioia Remkes MPA2 - De Spartaan 1425,00 ---
    Guusje van Oosten MPA1 - AV Gouda 1050,00 ---
    Hamzah Salah JPA1 - Leiden 1225,00 ---
    Henri Vennix JPA2 - Avantri 1400,00 ---
    Hester Vooijs MPA2 - Leiden 1350,00 ---
    Ibrahim Maatoug JPA1 - Leiden 1225,00 ---
    Indy Stor MPA2 - AV Gouda --- ---
    Ingmar van Andel JPA2 - Leiden 1475,00 ---
    Isa Ong MPA1 - Leiden 1350,00 ---
    Isa Hammer MPA1 - AV Gouda 1150,00 ---
    Isa Kovács MPA2 - De Spartaan 1,13 ---
    Isa Kovács MPA2 - De Spartaan 1125,00 ---
    Ivar Martens JPA1 - ARV Ilion --- ---
    Ivar Spiering JPA1 - Trackstars 1200,00 ---
    Jack Lavrijsen JPA2 - AV Gouda 1350,00 ---
    Jaco Boot JPA1 - SC Reeuwijk 1225,00 ---
    Jamie Tiehuis JPA2 - Trackstars --- ---
    Jana Nagtegaal MPA2 - AAV `36 --- ---
    Jarit van der Ven MPA2 - De Spartaan 1350,00 ---
    Jarno van Leeuwen JPA2 - AV `47 1150,00 ---
    Jasmijn van Tol MPA1 - Leiden 1300,00 ---
    Jasper Stokman JPA2 - De Spartaan 875,00 ---
    Jasper Koning JPA1 - Leiden 1225,00 ---
    Jelle Nieuwenhuys JPA2 - Leiden 1550,00 ---
    Jelle Hoogeveen JPA1 - AAV `36 1275,00 ---
    Jelte Molendijk JPA2 - Leiden 1350,00 ---
    Jente Husslage JPA1 - AV `47 1350,00 ---
    Jente van der Lugt MPA2 - Trackstars 1275,00 ---
    Jesper Schaasberg JPA1 - ARV Ilion 1325,00 ---
    Jet V.d. Heijden MPA2 - Leiden 1325,00 ---
    Jochem Varkevisser JPA2 - Rijnsoever 1425,00 ---
    Joep Kneppers JPA2 - ARV Ilion 1425,00 ---
    Joep den Dulk JPA1 - Leiden 1500,00 ---
    Jonne de Gelder MPA2 - SC Antilope 1125,00 ---
    Joyce Nijenhuis MPA1 - Rijnsoever 1100,00 ---
    Joyce Rijsdam MPA2 - AAV `36 1350,00 ---
    Julia Pieterse MPA1 - De Spartaan 1250,00 ---
    Jurre Dijkstra JPA2 - De Spartaan 1350,00 ---
    Juul Cuypers MPA2 - Leiden 1250,00 ---
    Kai Beijer JPA2 - Leiden 1125,00 ---
    Karlijn Jansz MPA1 - Leiden 1350,00 ---
    Kian van D...venvoorde JPA2 - Rijnsoever 1275,00 ---
    Kiira van Dijk MPA1 - Rijnsoever 1400,00 ---
    Kim van Veen MPA1 - Trackstars 1125,00 ---
    Kirsten Markman MPA2 - AAV `36 825,00 ---
    Konstantin...akopoulou MPA1 - Avantri 825,00 ---
    Lauren Goseling MPA2 - Rijnsoever 1375,00 ---
    Lenja van Rooij MPA2 - Leiden 1350,00 ---
    Leonard van Eer JPA2 - Rijnsoever 1450,00 ---
    Liam Parkins JPA2 - Leiden 1500,00 ---
    Lieke van Tol MPA1 - AAV `36 1275,00 ---
    Lilian van der Ent MPA1 - De Spartaan 1425,00 ---
    Linde Candido MPA2 - Leiden 1225,00 ---
    Lisa Zoet MPA1 - AV `47 1100,00 ---
    Lizette de Jong MPA1 - AAV `36 1125,00 ---
    Lucas den Besten JPA2 - Leiden 1475,00 ---
    Lucas van Leeuwen JPA2 - AV `47 1300,00 ---
    Luuk van den Berg JPA1 - De Spartaan 1425,00 ---
    Luuk de Haan JPA1 - AV Gouda 1300,00 ---
    Luuk Schoonman JPA1 - AV Gouda 1350,00 ---
    Lynn Duiker MPA2 - SC Antilope 1275,00 ---
    Maarten Hagenaars JPA1 - SC Reeuwijk 1175,00 ---
    Mae van den Berg MPA1 - Leiden 1350,00 ---
    Manne Baan JPA1 - Leiden 1525,00 ---
    Mare van der Meulen MPA1 - Avantri 975,00 ---
    Marijn Kieft MPA2 - AAV `36 1500,00 ---
    Marloes Timmer MPA1 - AV `47 1150,00 ---
    Marwin Monteny JPA1 - Trackstars 1350,00 ---
    Matt ter Steege JPA1 - SC Antilope 1150,00 ---
    Maud van Noort MPA2 - De Spartaan 1250,00 ---
    Maurice Moons JPA1 - SC Antilope 1225,00 ---
    Mees Kuiper MPA2 - Leiden 400,00 ---
    Megan Breumelhof MPA2 - ARV Ilion 1450,00 ---
    Merel van Reen MPA2 - AAV `36 1275,00 ---
    Merlijn Piepenbroek JPA1 - ARV Ilion 1500,00 ---
    Mik Vermeulen JPA1 - AAV `36 1450,00 ---
    Milan Tol JPA2 - SC Reeuwijk 1450,00 ---
    Milan Esveldt JPA2 - SC Antilope 1425,00 ---
    Moreno Seijsener JPA2 - De Spartaan 1150,00 ---
    Nathan van den Hoorn JPA1 - AAV `36 1500,00 ---
    Nerena Brunt MPA2 - AAV `36 1325,00 ---
    Nick van Leeuwen JPA2 - AAV `36 --- ---
    Niek Esveldt JPA2 - SC Antilope 950,00 ---
    Nikki van Luling MPA1 - AAV `36 1175,00 ---
    Noa Pet JPA1 - AAV `36 1450,00 ---
    Noah Bosman JPA2 - SC Antilope 1425,00 ---
    Ollie Meurs JPA1 - De Spartaan 1275,00 ---
    Owen Teunissen JPA2 - ARV Ilion 1275,00 ---
    Pepijn den Boer JPA1 - AAV `36 1375,00 ---
    Phileine Godefrooi MPA1 - De Spartaan 800,00 ---
    Puck van der Wolf MPA2 - AV Gouda 1350,00 ---
    Raemon Baak JPA2 - De Spartaan 1375,00 ---
    Renske de Wilde MPA2 - AV Gouda 1350,00 ---
    Richard de Kort JPA1 - Leiden 1175,00 ---
    Rick van Duijn JPA1 - SC Reeuwijk 1350,00 ---
    Rik den Duijn JPA2 - ARV Ilion 1325,00 ---
    Roberto Sira JPA1 - Rijnsoever 1425,00 ---
    Robin Trap JPA1 - De Spartaan --- ---
    Rodin Verhulst JPA2 - ARV Ilion --- ---
    Romy van Maaren MPA1 - SC Reeuwijk 925,00 ---
    Roos Went MPA1 - Rijnsoever 1175,00 ---
    Rosanne Zoetemelk MPA2 - Leiden 1325,00 ---
    Rosanne Boer MPA2 - ARV Ilion 1350,00 ---
    Roy Gijsen JPA2 - AV `47 1375,00 ---
    Ruth Kuipers MPA1 - AAV `36 1300,00 ---
    Ryan Bootsma JPA2 - De Spartaan 1300,00 ---
    Sam Lopes...na Fortes MPA1 - AV Gouda 1375,00 ---
    Sara van der Valk MPA1 - AV `47 1325,00 ---
    Sem van der Boom JPA1 - AAV `36 1400,00 ---
    Sem Heijboer JPA1 - AV `47 1225,00 ---
    Sietske Evovo MPA2 - Trackstars 1200,00 ---
    Silke Wijnstra MPA1 - SC Antilope 1175,00 ---
    Silke Lamberst MPA2 - AAV `36 1300,00 ---
    Sjoerd de Keijzer JPA2 - SC Reeuwijk 1300,00 ---
    Sjoerd Mikkers JPA1 - AV Gouda --- ---
    Sofie Heidinga MPA2 - De Spartaan 1275,00 ---
    Soukaina Chaoui MPA2 - AV Gouda 1200,00 ---
    Spiho Diderik JPA2 - De Spartaan 1200,00 ---
    Stan Berger JPA1 - VS97 1325,00 ---
    Steffanie Gilissen MPA2 - De Spartaan 1275,00 ---
    Sterre Wansinck MPA1 - AAV `36 1125,00 ---
    Sterre Heemskerk MPA2 - AAV `36 1375,00 ---
    Stijn van Klaveren JPA1 - Rijnsoever 1425,00 ---
    Stijn van Eijk JPA1 - AV Gouda 1225,00 ---
    Stine Nuijen MPA2 - Leiden 1300,00 ---
    Tara Sierksma MPA2 - Leiden 1450,00 ---
    Teije van Schaik JPA2 - De Spartaan 1400,00 ---
    Tess Berghout MPA2 - Trackstars 1275,00 ---
    Thijs de Groot JPA2 - ARV Ilion 1150,00 ---
    Thijs Paddenburg JPA1 - De Spartaan 1425,00 ---
    Thijs van Bruggen JPA1 - AV `47 1250,00 ---
    Tijmen van der Hek JPA2 - Avantri 1275,00 ---
    Tijn van Bergen JPA1 - AAV `36 1425,00 ---
    Tim Philipse JPA2 - De Spartaan 1300,00 ---
    Tim van Tilburg JPA2 - AV Gouda 1500,00 ---
    Tobias Henze JPA1 - AV Gouda 1225,00 ---
    Twan Siegers JPA2 - AV `47 --- ---
    Victor Waterreus JPA1 - Leiden 1275,00 ---
    Viktor Zarembski JPA1 - Rijnsoever 1300,00 ---
    Willem van der Hoest JPA2 - ARV Ilion 1325,00 ---
    Wout Vermeij JPA2 - De Spartaan 1275,00 ---
    Wytze Konijn JPA1 - AV `47 1225,00 ---
    Xander Turkstra JPA1 - ARV Ilion 1350,00 ---
    Xander Broer JPA1 - AV Gouda 1175,00 ---
    Youri Feijt JPA2 - De Spartaan 1450,00 ---

    Uitslagen 60 meter horden Pupil A

    Naam Team Res OBP
    Adrian de Geus JPA2 - VS97 12,21 ---
    Anna Kooij MPA2 - AV Gouda 12,13 ---
    Anniek van Holten MPA2 - ARV Ilion 13,90 ---
    Bodil de Jong MPA2 - Leiden 11,30 ---
    Bram Smit JPA2 - SC Reeuwijk 11,37 ---
    Bram de Bruijn JPA2 - AV `47 11,13 ---
    Cathleen van Esterik MPA2 - AV Gouda 12,89 ---
    Chander Ganga JPA2 - Leiden 13,51 ---
    Charlotte Haasnoot MPA2 - Rijnsoever 14,13 ---
    Daan de Mooij JPA2 - Rijnsoever 11,19 ---
    Dani Bontebal JPA2 - ARV Ilion 12,22 ---
    Ennio Giltay Veth JPA2 - De Spartaan 13,79 ---
    Erik Molevelt JPA2 - Leiden 11,31 ---
    Esmeé de Rijke MPA2 - Trackstars 13,77 ---
    Femke Zwaan MPA2 - Leiden 11,90 ---
    Finn Leukel JPA2 - De Spartaan 11,33 ---
    Gioia Remkes MPA2 - De Spartaan 11,78 ---
    Henri Vennix JPA2 - Avantri 13,59 ---
    Hester Vooijs MPA2 - Leiden 12,22 ---
    Indy Stor MPA2 - AV Gouda 12,10 ---
    Ingmar van Andel JPA2 - Leiden 10,89 ---
    Isa Kovács MPA2 - De Spartaan 12,70 ---
    Jack Lavrijsen JPA2 - AV Gouda 11,94 ---
    Jamie Tiehuis JPA2 - Trackstars 11,42 ---
    Jana Nagtegaal MPA2 - AAV `36 10,83 ---
    Jarit van der Ven MPA2 - De Spartaan 11,00 ---
    Jarno van Leeuwen JPA2 - AV `47 11,91 ---
    Jasper Stokman JPA2 - De Spartaan 11,98 ---
    Jelle Nieuwenhuys JPA2 - Leiden 11,27 ---
    Jelte Molendijk JPA2 - Leiden 12,92 ---
    Jente van der Lugt MPA2 - Trackstars 12,58 ---
    Jet V.d. Heijden MPA2 - Leiden 12,26 ---
    Jochem Varkevisser JPA2 - Rijnsoever 11,62 ---
    Joep Kneppers JPA2 - ARV Ilion 11,25 ---
    Jonne de Gelder MPA2 - SC Antilope 12,65 ---
    Joyce Rijsdam MPA2 - AAV `36 12,43 ---
    Jurre Dijkstra JPA2 - De Spartaan 13,34 ---
    Juul Cuypers MPA2 - Leiden 11,97 ---
    Kai Beijer JPA2 - Leiden 16,39 ---
    Kian van D...venvoorde JPA2 - Rijnsoever 13,64 ---
    Kirsten Markman MPA2 - AAV `36 11,81 ---
    Lauren Goseling MPA2 - Rijnsoever 12,84 ---
    Lenja van Rooij MPA2 - Leiden 11,54 ---
    Leonard van Eer JPA2 - Rijnsoever 11,37 ---
    Liam Parkins JPA2 - Leiden 11,32 ---
    Linde Candido MPA2 - Leiden 12,55 ---
    Lucas den Besten JPA2 - Leiden 11,38 ---
    Lucas van Leeuwen JPA2 - AV `47 13,62 ---
    Lynn Duiker MPA2 - SC Antilope 12,13 ---
    Marijn Kieft MPA2 - AAV `36 11,55 ---
    Maud van Noort MPA2 - De Spartaan 12,71 ---
    Mees Kuiper MPA2 - Leiden 12,43 ---
    Megan Breumelhof MPA2 - ARV Ilion 11,75 ---
    Merel van Reen MPA2 - AAV `36 13,10 ---
    Milan Tol JPA2 - SC Reeuwijk 11,57 ---
    Milan Esveldt JPA2 - SC Antilope 11,75 ---
    Moreno Seijsener JPA2 - De Spartaan 11,74 ---
    Nerena Brunt MPA2 - AAV `36 13,79 ---
    Nick van Leeuwen JPA2 - AAV `36 11,50 ---
    Niek Esveldt JPA2 - SC Antilope 11,56 ---
    Noah Bosman JPA2 - SC Antilope 10,74 ---
    Owen Teunissen JPA2 - ARV Ilion 12,73 ---
    Puck van der Wolf MPA2 - AV Gouda 12,16 ---
    Raemon Baak JPA2 - De Spartaan 11,78 ---
    Renske de Wilde MPA2 - AV Gouda 11,46 ---
    Rik den Duijn JPA2 - ARV Ilion 12,66 ---
    Rodin Verhulst JPA2 - ARV Ilion 13,76 ---
    Rosanne Zoetemelk MPA2 - Leiden 11,50 ---
    Rosanne Boer MPA2 - ARV Ilion 12,92 ---
    Roy Gijsen JPA2 - AV `47 11,99 ---
    Ryan Bootsma JPA2 - De Spartaan 11,02 ---
    Sietske Evovo MPA2 - Trackstars 14,13 ---
    Silke Lamberst MPA2 - AAV `36 12,25 ---
    Sjoerd de Keijzer JPA2 - SC Reeuwijk 12,13 ---
    Sofie Heidinga MPA2 - De Spartaan 12,38 ---
    Soukaina Chaoui MPA2 - AV Gouda 13,53 ---
    Spiho Diderik JPA2 - De Spartaan 16,84 ---
    Steffanie Gilissen MPA2 - De Spartaan 12,30 ---
    Sterre Heemskerk MPA2 - AAV `36 11,30 ---
    Stine Nuijen MPA2 - Leiden 11,98 ---
    Tara Sierksma MPA2 - Leiden 12,00 ---
    Teije van Schaik JPA2 - De Spartaan 12,48 ---
    Tess Berghout MPA2 - Trackstars 13,13 ---
    Thijs de Groot JPA2 - ARV Ilion 10,84 ---
    Tijmen van der Hek JPA2 - Avantri 12,23 ---
    Tim Philipse JPA2 - De Spartaan 10,63 ---
    Tim van Tilburg JPA2 - AV Gouda 11,34 ---
    Twan Siegers JPA2 - AV `47 11,76 ---
    Willem van der Hoest JPA2 - ARV Ilion 11,00 ---
    Wout Vermeij JPA2 - De Spartaan 13,82 ---
    Youri Feijt JPA2 - De Spartaan 11,53 ---

    Uitslagen Kogelstoten Pupil A

    Naam Team ResOBP
    Adrian de Geus JPA2 - VS97 4,20 ---
    Anna Kooij MPA2 - AV Gouda 4,90 ---
    Anniek van Holten MPA2 - ARV Ilion 4,40 ---
    Bodil de Jong MPA2 - Leiden 6,20 ---
    Bram Smit JPA2 - SC Reeuwijk 5,40 ---
    Bram de Bruijn JPA2 - AV `47 7,30 ---
    Cathleen van Esterik MPA2 - AV Gouda 5,50 ---
    Chander Ganga JPA2 - Leiden 4,30 ---
    Charlotte Haasnoot MPA2 - Rijnsoever 3,60 ---
    Daan de Mooij JPA2 - Rijnsoever 7,10 ---
    Dani Bontebal JPA2 - ARV Ilion 6,10 ---
    Ennio Giltay Veth JPA2 - De Spartaan 5,00 ---
    Erik Molevelt JPA2 - Leiden 6,10 ---
    Esmeé de Rijke MPA2 - Trackstars 4,90 ---
    Femke Zwaan MPA2 - Leiden 5,20 ---
    Finn Leukel JPA2 - De Spartaan 7,80 ---
    Gioia Remkes MPA2 - De Spartaan 6,80 ---
    Henri Vennix JPA2 - Avantri 5,80 ---
    Hester Vooijs MPA2 - Leiden 5,60 ---
    Indy Stor MPA2 - AV Gouda 4,20 ---
    Ingmar van Andel JPA2 - Leiden 7,50 ---
    Isa Kovács MPA2 - De Spartaan 5,20 ---
    Jack Lavrijsen JPA2 - AV Gouda 7,00 ---
    Jana Nagtegaal MPA2 - AAV `36 7,00 ---
    Jarit van der Ven MPA2 - De Spartaan 7,70 ---
    Jarno van Leeuwen JPA2 - AV `47 5,50 ---
    Jasper Stokman JPA2 - De Spartaan 7,70 ---
    Jelle Nieuwenhuys JPA2 - Leiden 6,60 ---
    Jelte Molendijk JPA2 - Leiden 5,50 ---
    Jente van der Lugt MPA2 - Trackstars 3,70 ---
    Jet V.d. Heijden MPA2 - Leiden 6,40 ---
    Jochem Varkevisser JPA2 - Rijnsoever 6,50 ---
    Joep Kneppers JPA2 - ARV Ilion 4,70 ---
    Jonne de Gelder MPA2 - SC Antilope 4,30 ---
    Joyce Rijsdam MPA2 - AAV `36 5,00 ---
    Jurre Dijkstra JPA2 - De Spartaan 4,80 ---
    Juul Cuypers MPA2 - Leiden 5,30 ---
    Kai Beijer JPA2 - Leiden 4,00 ---
    Kian van D...venvoorde JPA2 - Rijnsoever 4,90 ---
    Kirsten Markman MPA2 - AAV `36 5,20 ---
    Lauren Goseling MPA2 - Rijnsoever 5,00 ---
    Lenja van Rooij MPA2 - Leiden 6,40 ---
    Leonard van Eer JPA2 - Rijnsoever 6,80 ---
    Liam Parkins JPA2 - Leiden 5,80 ---
    Linde Candido MPA2 - Leiden 6,00 ---
    Lucas den Besten JPA2 - Leiden 7,10 ---
    Lucas van Leeuwen JPA2 - AV `47 4,80 ---
    Lynn Duiker MPA2 - SC Antilope 5,40 ---
    Marijn Kieft MPA2 - AAV `36 6,10 ---
    Maud van Noort MPA2 - De Spartaan 5,40 ---
    Mees Kuiper MPA2 - Leiden 6,10 ---
    Megan Breumelhof MPA2 - ARV Ilion 6,30 ---
    Merel van Reen MPA2 - AAV `36 4,50 ---
    Milan Tol JPA2 - SC Reeuwijk 6,10 ---
    Milan Esveldt JPA2 - SC Antilope 5,30 ---
    Moreno Seijsener JPA2 - De Spartaan 6,00 ---
    Nerena Brunt MPA2 - AAV `36 3,80 ---
    Nick van Leeuwen JPA2 - AAV `36 6,10 ---
    Niek Esveldt JPA2 - SC Antilope 7,40 ---
    Noah Bosman JPA2 - SC Antilope 7,00 ---
    Owen Teunissen JPA2 - ARV Ilion 4,70 ---
    Puck van der Wolf MPA2 - AV Gouda 5,00 ---
    Raemon Baak JPA2 - De Spartaan 5,40 ---
    Renske de Wilde MPA2 - AV Gouda 6,50 ---
    Rik den Duijn JPA2 - ARV Ilion 5,20 ---
    Rodin Verhulst JPA2 - ARV Ilion 5,40 ---
    Rosanne Zoetemelk MPA2 - Leiden 5,90 ---
    Rosanne Boer MPA2 - ARV Ilion 4,10 ---
    Roy Gijsen JPA2 - AV `47 6,20 ---
    Ryan Bootsma JPA2 - De Spartaan 6,50 ---
    Sietske Evovo MPA2 - Trackstars 5,00 ---
    Silke Lamberst MPA2 - AAV `36 5,00 ---
    Sjoerd de Keijzer JPA2 - SC Reeuwijk 6,30 ---
    Sofie Heidinga MPA2 - De Spartaan 5,30 ---
    Soukaina Chaoui MPA2 - AV Gouda 5,60 ---
    Spiho Diderik JPA2 - De Spartaan 3,20 ---
    Steffanie Gilissen MPA2 - De Spartaan 5,50 ---
    Sterre Heemskerk MPA2 - AAV `36 5,90 ---
    Stine Nuijen MPA2 - Leiden 5,40 ---
    Tara Sierksma MPA2 - Leiden 5,80 ---
    Teije van Schaik JPA2 - De Spartaan 5,30 ---
    Tess Berghout MPA2 - Trackstars 5,00 ---
    Thijs de Groot JPA2 - ARV Ilion 7,70 ---
    Tijmen van der Hek JPA2 - Avantri 6,20 ---
    Tim Philipse JPA2 - De Spartaan 8,30 ---
    Tim van Tilburg JPA2 - AV Gouda 7,70 ---
    Twan Siegers JPA2 - AV `47 5,70 ---
    Willem van der Hoest JPA2 - ARV Ilion 5,20 ---
    Wout Vermeij JPA2 - De Spartaan 5,80 ---
    Youri Feijt JPA2 - De Spartaan 7,10 ---

    Uitslagen Slingeren Pupil A

    Naam Team ResOBP
    Amber Spek MPA1 - SC Antilope 12,50 ---
    Anne van Rooijen MPA1 - ARV Ilion 13,00 ---
    Bambi Langenhuizen MPA1 - SC Antilope 16,00 ---
    Bas de Frankrijker JPA1 - AV `47 12,00 ---
    Bo Vermeulen MPA1 - AAV `36 10,00 ---
    Bram Jansen JPA1 - ARV Ilion 19,50 ---
    Carsten Schouten JPA1 - ARV Ilion 16,00 ---
    Casper de Winter JPA1 - ARV Ilion 21,00 ---
    Chiara Kolfin MPA1 - VS97 14,50 ---
    Chico Hoogervorst JPA1 - AAV `36 14,50 ---
    Colin Groenendijk JPA1 - De Spartaan 15,00 ---
    Daisy van Rijn MPA1 - AAV `36 9,00 ---
    Davey Ouwehand JPA1 - Rijnsoever 17,50 ---
    Elianne Hopman MPA1 - ARV Ilion 20,00 ---
    Elise Verboom MPA1 - ARV Ilion 12,00 ---
    Emma van der Linden MPA1 - ARV Ilion 14,00 ---
    Esmee Lommerse MPA1 - De Spartaan 12,50 ---
    Fenne Kauffman MPA1 - De Spartaan 17,00 ---
    Fenne van der Horst MPA1 - AV Gouda 14,00 ---
    Fien Verkleij MPA1 - AAV `36 17,00 ---
    Fleur Rietveld MPA1 - Avantri 13,50 ---
    Fleur van Zon MPA1 - ARV Ilion 13,50 ---
    Florian Bloemheuvel JPA1 - De Spartaan 21,50 ---
    Floris V.d. Rotte JPA1 - Avantri 15,50 ---
    Gideon Kreuk JPA1 - AV Gouda 13,00 ---
    Guusje van Oosten MPA1 - AV Gouda 14,50 ---
    Hamzah Salah JPA1 - Leiden 19,50 ---
    Ibrahim Maatoug JPA1 - Leiden 17,50 ---
    Isa Ong MPA1 - Leiden 13,00 ---
    Isa Hammer MPA1 - AV Gouda 14,50 ---
    Ivar Martens JPA1 - ARV Ilion 17,50 ---
    Ivar Spiering JPA1 - Trackstars 17,50 ---
    Jaco Boot JPA1 - SC Reeuwijk 10,00 ---
    Jasmijn van Tol MPA1 - Leiden 13,50 ---
    Jasper Koning JPA1 - Leiden 18,00 ---
    Jelle Hoogeveen JPA1 - AAV `36 15,00 ---
    Jente Husslage JPA1 - AV `47 17,00 ---
    Jesper Schaasberg JPA1 - ARV Ilion 15,00 ---
    Joep den Dulk JPA1 - Leiden 18,00 ---
    Joyce Nijenhuis MPA1 - Rijnsoever 11,00 ---
    Julia Pieterse MPA1 - De Spartaan 14,50 ---
    Karlijn Jansz MPA1 - Leiden 15,50 ---
    Kiira van Dijk MPA1 - Rijnsoever 10,00 ---
    Kim van Veen MPA1 - Trackstars 13,00 ---
    Konstantin...akopoulou MPA1 - Avantri 13,00 ---
    Lieke van Tol MPA1 - AAV `36 14,50 ---
    Lilian van der Ent MPA1 - De Spartaan 16,50 ---
    Lisa Zoet MPA1 - AV `47 10,00 ---
    Lizette de Jong MPA1 - AAV `36 10,50 ---
    Luuk van den Berg JPA1 - De Spartaan 15,50 ---
    Luuk de Haan JPA1 - AV Gouda 18,00 ---
    Luuk Schoonman JPA1 - AV Gouda 17,50 ---
    Maarten Hagenaars JPA1 - SC Reeuwijk 15,00 ---
    Mae van den Berg MPA1 - Leiden 11,50 ---
    Manne Baan JPA1 - Leiden 17,00 ---
    Mare van der Meulen MPA1 - Avantri 10,00 ---
    Marloes Timmer MPA1 - AV `47 7,50 ---
    Marwin Monteny JPA1 - Trackstars 12,00 ---
    Matt ter Steege JPA1 - SC Antilope 15,00 ---
    Maurice Moons JPA1 - SC Antilope 18,00 ---
    Merlijn Piepenbroek JPA1 - ARV Ilion 21,00 ---
    Mik Vermeulen JPA1 - AAV `36 15,00 ---
    Nathan van den Hoorn JPA1 - AAV `36 20,00 ---
    Nikki van Luling MPA1 - AAV `36 13,50 ---
    Noa Pet JPA1 - AAV `36 16,00 ---
    Ollie Meurs JPA1 - De Spartaan 11,50 ---
    Pepijn den Boer JPA1 - AAV `36 16,50 ---
    Phileine Godefrooi MPA1 - De Spartaan 9,50 ---
    Richard de Kort JPA1 - Leiden 17,50 ---
    Rick van Duijn JPA1 - SC Reeuwijk 14,00 ---
    Roberto Sira JPA1 - Rijnsoever 19,00 ---
    Robin Trap JPA1 - De Spartaan 18,50 ---
    Romy van Maaren MPA1 - SC Reeuwijk 13,50 ---
    Roos Went MPA1 - Rijnsoever 13,50 ---
    Ruth Kuipers MPA1 - AAV `36 14,00 ---
    Sam Lopes...na Fortes MPA1 - AV Gouda 20,50 ---
    Sara van der Valk MPA1 - AV `47 10,00 ---
    Sem van der Boom JPA1 - AAV `36 15,00 ---
    Sem Heijboer JPA1 - AV `47 15,50 ---
    Silke Wijnstra MPA1 - SC Antilope 11,50 ---
    Sjoerd Mikkers JPA1 - AV Gouda 11,50 ---
    Stan Berger JPA1 - VS97 18,50 ---
    Sterre Wansinck MPA1 - AAV `36 11,00 ---
    Stijn van Klaveren JPA1 - Rijnsoever 12,50 ---
    Stijn van Eijk JPA1 - AV Gouda 13,50 ---
    Thijs Paddenburg JPA1 - De Spartaan 18,00 ---
    Thijs van Bruggen JPA1 - AV `47 14,50 ---
    Tijn van Bergen JPA1 - AAV `36 18,50 ---
    Tobias Henze JPA1 - AV Gouda 13,00 ---
    Victor Waterreus JPA1 - Leiden 15,00 ---
    Viktor Zarembski JPA1 - Rijnsoever 17,00 ---
    Wytze Konijn JPA1 - AV `47 17,50 ---
    Xander Turkstra JPA1 - ARV Ilion 15,00 ---
    Xander Broer JPA1 - AV Gouda 13,00 ---

    Uitslagen Vortexwerpen Pupil A

    Naam Team ResOBP
    Adrian de Geus JPA2 - VS97 30,00 ---
    Amber Spek MPA1 - SC Antilope 16,50 ---
    Anna Kooij MPA2 - AV Gouda 12,00 ---
    Anne van Rooijen MPA1 - ARV Ilion 16,50 ---
    Anniek van Holten MPA2 - ARV Ilion 11,00 ---
    Bambi Langenhuizen MPA1 - SC Antilope 14,50 ---
    Bas de Frankrijker JPA1 - AV `47 25,50 ---
    Bo Vermeulen MPA1 - AAV `36 14,50 ---
    Bodil de Jong MPA2 - Leiden 21,50 ---
    Bram Smit JPA2 - SC Reeuwijk 22,50 ---
    Bram de Bruijn JPA2 - AV `47 37,50 ---
    Bram Jansen JPA1 - ARV Ilion 21,50 ---
    Carsten Schouten JPA1 - ARV Ilion 22,00 ---
    Casper de Winter JPA1 - ARV Ilion 40,00 ---
    Cathleen van Esterik MPA2 - AV Gouda 17,00 ---
    Chander Ganga JPA2 - Leiden 15,00 ---
    Charlotte Haasnoot MPA2 - Rijnsoever 16,00 ---
    Chiara Kolfin MPA1 - VS97 16,50 ---
    Chico Hoogervorst JPA1 - AAV `36 19,00 ---
    Colin Groenendijk JPA1 - De Spartaan 29,50 ---
    Daan de Mooij JPA2 - Rijnsoever 36,50 ---
    Daisy van Rijn MPA1 - AAV `36 12,00 ---
    Dani Bontebal JPA2 - ARV Ilion 29,50 ---
    Davey Ouwehand JPA1 - Rijnsoever 22,50 ---
    Elianne Hopman MPA1 - ARV Ilion 23,50 ---
    Elise Verboom MPA1 - ARV Ilion 19,50 ---
    Emma van der Linden MPA1 - ARV Ilion 19,00 ---
    Ennio Giltay Veth JPA2 - De Spartaan 17,50 ---
    Erik Molevelt JPA2 - Leiden 17,50 ---
    Esmeé de Rijke MPA2 - Trackstars 18,00 ---
    Esmee Lommerse MPA1 - De Spartaan 18,50 ---
    Femke Zwaan MPA2 - Leiden 23,00 ---
    Fenne Kauffman MPA1 - De Spartaan 20,00 ---
    Fenne van der Horst MPA1 - AV Gouda 17,00 ---
    Fien Verkleij MPA1 - AAV `36 21,00 ---
    Finn Leukel JPA2 - De Spartaan 29,00 ---
    Fleur Rietveld MPA1 - Avantri 13,50 ---
    Fleur van Zon MPA1 - ARV Ilion 18,00 ---
    Florian Bloemheuvel JPA1 - De Spartaan 32,00 ---
    Floris V.d. Rotte JPA1 - Avantri 24,50 ---
    Gideon Kreuk JPA1 - AV Gouda 19,50 ---
    Gioia Remkes MPA2 - De Spartaan 20,00 ---
    Guusje van Oosten MPA1 - AV Gouda 17,00 ---
    Hamzah Salah JPA1 - Leiden 26,50 ---
    Henri Vennix JPA2 - Avantri 19,00 ---
    Hester Vooijs MPA2 - Leiden 21,00 ---
    Ibrahim Maatoug JPA1 - Leiden 21,50 ---
    Indy Stor MPA2 - AV Gouda 14,00 ---
    Ingmar van Andel JPA2 - Leiden 36,00 ---
    Isa Ong MPA1 - Leiden 14,00 ---
    Isa Hammer MPA1 - AV Gouda 18,00 ---
    Isa Kovács MPA2 - De Spartaan 19,50 ---
    Ivar Martens JPA1 - ARV Ilion 29,00 ---
    Ivar Spiering JPA1 - Trackstars 19,00 ---
    Jack Lavrijsen JPA2 - AV Gouda 27,50 ---
    Jaco Boot JPA1 - SC Reeuwijk 12,00 ---
    Jamie Tiehuis JPA2 - Trackstars 29,50 ---
    Jana Nagtegaal MPA2 - AAV `36 30,50 ---
    Jarit van der Ven MPA2 - De Spartaan 22,50 ---
    Jarno van Leeuwen JPA2 - AV `47 23,00 ---
    Jasmijn van Tol MPA1 - Leiden 12,50 ---
    Jasper Stokman JPA2 - De Spartaan 35,00 ---
    Jasper Koning JPA1 - Leiden 23,50 ---
    Jelle Nieuwenhuys JPA2 - Leiden 25,00 ---
    Jelle Hoogeveen JPA1 - AAV `36 15,50 ---
    Jelte Molendijk JPA2 - Leiden 21,00 ---
    Jente Husslage JPA1 - AV `47 21,50 ---
    Jente van der Lugt MPA2 - Trackstars 10,00 ---
    Jesper Schaasberg JPA1 - ARV Ilion 25,50 ---
    Jet V.d. Heijden MPA2 - Leiden 31,00 ---
    Jochem Varkevisser JPA2 - Rijnsoever 25,50 ---
    Joep Kneppers JPA2 - ARV Ilion 21,50 ---
    Joep den Dulk JPA1 - Leiden 21,50 ---
    Jonne de Gelder MPA2 - SC Antilope 14,50 ---
    Joyce Nijenhuis MPA1 - Rijnsoever 12,50 ---
    Joyce Rijsdam MPA2 - AAV `36 11,50 ---
    Julia Pieterse MPA1 - De Spartaan 26,00 ---
    Jurre Dijkstra JPA2 - De Spartaan 20,00 ---
    Juul Cuypers MPA2 - Leiden 21,50 ---
    Kai Beijer JPA2 - Leiden 22,00 ---
    Karlijn Jansz MPA1 - Leiden 22,50 ---
    Kian van D...venvoorde JPA2 - Rijnsoever 17,50 ---
    Kiira van Dijk MPA1 - Rijnsoever 13,00 ---
    Kim van Veen MPA1 - Trackstars 21,00 ---
    Kirsten Markman MPA2 - AAV `36 17,00 ---
    Konstantin...akopoulou MPA1 - Avantri 13,00 ---
    Lauren Goseling MPA2 - Rijnsoever 23,00 ---
    Lenja van Rooij MPA2 - Leiden 26,50 ---
    Leonard van Eer JPA2 - Rijnsoever 29,00 ---
    Liam Parkins JPA2 - Leiden 25,50 ---
    Lieke van Tol MPA1 - AAV `36 22,00 ---
    Lilian van der Ent MPA1 - De Spartaan 16,50 ---
    Linde Candido MPA2 - Leiden 15,00 ---
    Lisa Zoet MPA1 - AV `47 9,00 ---
    Lizette de Jong MPA1 - AAV `36 14,50 ---
    Lucas den Besten JPA2 - Leiden 31,50 ---
    Lucas van Leeuwen JPA2 - AV `47 18,50 ---
    Luuk van den Berg JPA1 - De Spartaan 27,00 ---
    Luuk de Haan JPA1 - AV Gouda 24,00 ---
    Luuk Schoonman JPA1 - AV Gouda 20,50 ---
    Lynn Duiker MPA2 - SC Antilope 22,00 ---
    Maarten Hagenaars JPA1 - SC Reeuwijk 21,50 ---
    Mae van den Berg MPA1 - Leiden 16,50 ---
    Manne Baan JPA1 - Leiden 31,00 ---
    Mare van der Meulen MPA1 - Avantri 12,00 ---
    Marijn Kieft MPA2 - AAV `36 18,00 ---
    Marloes Timmer MPA1 - AV `47 9,50 ---
    Marwin Monteny JPA1 - Trackstars 15,50 ---
    Matt ter Steege JPA1 - SC Antilope 21,50 ---
    Maud van Noort MPA2 - De Spartaan 18,00 ---
    Maurice Moons JPA1 - SC Antilope 26,50 ---
    Mees Kuiper MPA2 - Leiden 21,00 ---
    Megan Breumelhof MPA2 - ARV Ilion 31,00 ---
    Merel van Reen MPA2 - AAV `36 20,00 ---
    Merlijn Piepenbroek JPA1 - ARV Ilion 33,00 ---
    Mik Vermeulen JPA1 - AAV `36 22,00 ---
    Milan Tol JPA2 - SC Reeuwijk 26,50 ---
    Milan Esveldt JPA2 - SC Antilope 19,50 ---
    Moreno Seijsener JPA2 - De Spartaan 26,00 ---
    Nathan van den Hoorn JPA1 - AAV `36 35,00 ---
    Nerena Brunt MPA2 - AAV `36 20,00 ---
    Nick van Leeuwen JPA2 - AAV `36 24,50 ---
    Niek Esveldt JPA2 - SC Antilope 28,00 ---
    Nikki van Luling MPA1 - AAV `36 16,50 ---
    Noa Pet JPA1 - AAV `36 28,50 ---
    Noah Bosman JPA2 - SC Antilope 30,50 ---
    Ollie Meurs JPA1 - De Spartaan 19,00 ---
    Owen Teunissen JPA2 - ARV Ilion 21,50 ---
    Pepijn den Boer JPA1 - AAV `36 29,50 ---
    Phileine Godefrooi MPA1 - De Spartaan 12,00 ---
    Puck van der Wolf MPA2 - AV Gouda 18,50 ---
    Raemon Baak JPA2 - De Spartaan 25,50 ---
    Renske de Wilde MPA2 - AV Gouda 29,00 ---
    Richard de Kort JPA1 - Leiden 20,50 ---
    Rick van Duijn JPA1 - SC Reeuwijk 15,50 ---
    Rik den Duijn JPA2 - ARV Ilion 22,50 ---
    Roberto Sira JPA1 - Rijnsoever 28,50 ---
    Robin Trap JPA1 - De Spartaan 23,50 ---
    Rodin Verhulst JPA2 - ARV Ilion 16,50 ---
    Romy van Maaren MPA1 - SC Reeuwijk 16,00 ---
    Roos Went MPA1 - Rijnsoever 11,00 ---
    Rosanne Zoetemelk MPA2 - Leiden 25,00 ---
    Rosanne Boer MPA2 - ARV Ilion 12,00 ---
    Roy Gijsen JPA2 - AV `47 30,00 ---
    Ruth Kuipers MPA1 - AAV `36 14,50 ---
    Ryan Bootsma JPA2 - De Spartaan 22,00 ---
    Sam Lopes...na Fortes MPA1 - AV Gouda 24,50 ---
    Sara van der Valk MPA1 - AV `47 12,50 ---
    Sem van der Boom JPA1 - AAV `36 26,00 ---
    Sem Heijboer JPA1 - AV `47 19,00 ---
    Sietske Evovo MPA2 - Trackstars 20,00 ---
    Silke Wijnstra MPA1 - SC Antilope 11,50 ---
    Silke Lamberst MPA2 - AAV `36 20,00 ---
    Sjoerd de Keijzer JPA2 - SC Reeuwijk 22,50 ---
    Sjoerd Mikkers JPA1 - AV Gouda 16,50 ---
    Sofie Heidinga MPA2 - De Spartaan 20,50 ---
    Soukaina Chaoui MPA2 - AV Gouda 14,50 ---
    Spiho Diderik JPA2 - De Spartaan 7,50 ---
    Stan Berger JPA1 - VS97 26,50 ---
    Steffanie Gilissen MPA2 - De Spartaan 27,50 ---
    Sterre Wansinck MPA1 - AAV `36 18,00 ---
    Sterre Heemskerk MPA2 - AAV `36 24,00 ---
    Stijn van Klaveren JPA1 - Rijnsoever 16,00 ---
    Stijn van Eijk JPA1 - AV Gouda 16,00 ---
    Stine Nuijen MPA2 - Leiden 22,50 ---
    Tara Sierksma MPA2 - Leiden 28,00 ---
    Teije van Schaik JPA2 - De Spartaan 21,00 ---
    Tess Berghout MPA2 - Trackstars 20,50 ---
    Thijs de Groot JPA2 - ARV Ilion 31,00 ---
    Thijs Paddenburg JPA1 - De Spartaan 27,50 ---
    Thijs van Bruggen JPA1 - AV `47 21,50 ---
    Tijmen van der Hek JPA2 - Avantri 30,00 ---
    Tijn van Bergen JPA1 - AAV `36