Categorie 'Meisjes Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 12
Categorie afkorting: MJA
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 5 x Kogelstoten
  • 3 x Speerwerpen
  • 3 x Hoogspringen
  • 6 x Hink-stap-springen
  • 3 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m3000mKogelSpeerHoogHSSVer
    13 Ijke Mourits KAV Holland 800m
    800 meter ...egorieën ---------
    17 Tamara Eleonora ARV Ilion 100m
    Speer
    100 meter ...egorieënSpeer Vrouwen --------
    65 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 100m
    200m
    100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën --------
    105 Imogen Beard Clytoneus 100m
    Speer
    100 meter ...egorieënSpeer Vrouwen --------
    117 Feline Molenaar Avantri 200m
    200 meter ...egorieën ---------
    119 Marije Verstegen SC Reeuwijk 100m
    200m
    100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën --------
    130 Julia Hollander AV Gouda 100m
    Speer
    100 meter ...egorieënSpeer Vrouwen --------
    133 Merel Wevers AV34 Kogel
    HSS
    Kogel VrouwenHinkstap A...egorieën --------
    134 Inga Steggink AAV `36 Speer
    Hoog
    Speer VrouwenHoog Alle ...egorieën --------
    155 Nida Huijben HLLS 100m
    200m
    100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën --------
    173 Judeska Sheppard Rotterdam HSS
    Hinkstap A...egorieën ---------
    189 Puck van Wiltenburg PAC 400m
    400 meter ...egorieën ---------

    Verenigingen 'Meisjes Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 1
    ARV Ilion ILIO 1
    AV Clytoneus CLYT 1
    AV Gouda GOUD 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 1
    Avantri AVTR 1
    Hellas Utrecht HLLS 1
    KAV Holland KAVH 1
    Leiden Atletiek LATL 1
    PAC PAC 1
    Rotterdam Atletiek RDAM 1
    SC Reeuwijk SCRW 1
  • 100m
  • 200m
  • 400m
  • 800m
  • 3000m
  • Kogel
  • Speer
  • Hoog
  • HSS
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Meisjes Junior A

    # Naam Res OBP
    1 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 12,90 -0.1 m/s12,70
    2 Nida Huijben HLLS 12,95 -0.1 m/s12,93
    3 Imogen Beard Clytoneus 13,58 +0.2 m/s13,30
    4 Tamara Eleonora ARV Ilion 14,19 -0.1 m/s---
    5 Marije Verstegen SC Reeuwijk 14,66 -0.1 m/s---
    Julia Hollander AV Gouda DNS ---

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior A

    # Naam Res OBP
    1 Nida Huijben HLLS 25,94 +0.3 m/s26,11
    2 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 26,43 +0.2 m/s26,15
    3 Feline Molenaar Avantri 28,11 +0.2 m/s26,56
    4 Marije Verstegen SC Reeuwijk 34,01 -0.2 m/s---

    Uitslagen 400 meter Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Puck van Wiltenburg PAC 1:06,16 1:03,42

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Ijke Mourits KAV Holland 2:35,22 ---

    Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior A

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Merel Wevers AV34 10,00 ---

    Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Imogen Beard Clytoneus 34,90 45,35
    2 Tamara Eleonora ARV Ilion 33,38 ---
    3 Inga Steggink AAV `36 23,16 ---
    Julia Hollander AV Gouda DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

    # Naam 1.511.561.61ResOBP
    1 Inga Steggink AAV `36 O O XXX 1,56 ---

    Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior A

    # Naam Res OBP
    1 Judeska Sheppard Rotterdam 11,49 11,55
    2 Merel Wevers AV34 10,79 ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior A

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten