Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 31
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 6 x Kogelstoten
  • 3 x Speerwerpen
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Hink-stap-springen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m3000mKogelSpeerHoogHSSVer
    2 Lars van der Salm AV `40 Speer
    Speer Mannen ---------
    21 Noah Chokri Rotterdam 400m
    400 meter ...RA SERIES ---------
    22 Mischa Lips ARV Ilion 100m
    200m
    Ver
    100 meter ...egorieën200 meter ...egorieënVerspringen Mannen -------
    28 Jordan Knops Voorne 400m
    400 meter ...RA SERIES ---------
    29 Sharif Omoyele Rotterdam 400m
    400 meter ...RA SERIES ---------
    31 Thom den Boer AV Statina 100m
    200m
    100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën --------
    39 Ruben Koning AV Gouda 400m
    400 meter ...RA SERIES ---------
    44 Indy Wekker U-Track 400m
    400 meter ...RA SERIES ---------
    57 Ezra Verboom HLLM 400m
    400 meter ...egorieën ---------
    66 Thijs Van Daal AV Sparta 800m
    800 meter ...egorieën ---------
    68 Matthias Danner AV `47 100m
    200m
    100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën --------
    70 Ivo van de Pasch AV Gouda 100m
    Kogel
    Speer
    100 meter ...egorieënKogel MannenSpeer Mannen -------
    73 Wietse Bosman AV Gouda 100m
    Kogel
    Speer
    100 meter ...egorieënKogel MannenSpeer Mannen -------
    76 Luuk Peeters AV Gouda 100m
    Kogel
    Speer
    100 meter ...egorieënKogel MannenSpeer Mannen -------
    82 Aron Schott Delta Sport 100m
    100 meter ...egorieën ---------
    87 Thomas Wassenaar AV `47 100m
    Kogel
    100 meter ...egorieënKogel Mannen --------
    95 Koen Grandiek Castricum 400m
    400 meter ...egorieën ---------
    109 Tijmen Hoedjes Castricum 800m
    800 meter ...egorieën ---------
    111 Faas Ignatius AV Gouda 400m
    400 meter ...egorieën ---------
    135 Jelen Franjic AV Sprint 100m
    200m
    100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën --------
    136 Robin Spoor AV Sparta 100m
    100 meter ...egorieën ---------
    138 Jim van 't Schip AAV `36 800m
    800 meter ...egorieën ---------
    140 Daan Schuurman AV `47 100m
    Kogel
    Speer
    100 meter ...egorieënKogel MannenSpeer Mannen -------
    143 Raphael Van de Linde Rotterdam 800m
    800 meter ...egorieën ---------
    144 Lars Thode Castricum 800m
    800 meter ...egorieën ---------
    158 Tino Claessens Haag 400m
    400 meter ...egorieën ---------
    168 Rik van der Zwan AV `40 200m
    Ver
    200 meter ...egorieënVerspringen Mannen --------
    174 Jonathan Dol AV Gouda 400m
    3000m
    Kogel
    Speer
    400 meter ...egorieën3000 meter...egorieënKogel MannenSpeer Mannen ------
    181 Ilias el Khattabi Rotterdam 800m
    800 meter ...egorieën ---------
    186 Ernst Cancrinus AAV `36 400m
    800m
    400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën --------
    188 Aimane Benchellal ARV Ilion 400m
    400 meter ...egorieën ---------

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 2
    ARV Ilion ILIO 2
    AV Castricum CSTR 3
    AV Gouda GOUD 6
    AV Haarlemmermeer HLLM 1
    AV Sparta SPRT 2
    AV Sprint SPRN 1
    AV Statina STTN 1
    AV `40 AV40 2
    AV `47 AV47 3
    Delta Sport DLSP 1
    Haag Atletiek HAAG 1
    Rotterdam Atletiek RDAM 4
    U-Track UTRK 1
    Voorne Atletiek VRNE 1
  • 100m
  • 200m
  • 400m
  • 800m
  • 3000m
  • Kogel
  • Speer
  • Hoog
  • HSS
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Robin Spoor AV Sparta 11,62 +0.4 m/s11,52
    2 Daan Schuurman AV `47 11,77 +0.1 m/s---
    3 Mischa Lips ARV Ilion 11,80 -0.1 m/s---
    4 Jelen Franjic AV Sprint 11,87 -0.5 m/s11,77
    5 Aron Schott Delta Sport 12,37 +0.4 m/s12,30
    6 Matthias Danner AV `47 12,77 -0.1 m/s---
    7 Thomas Wassenaar AV `47 12,89 -0.1 m/s12,58
    8 Ivo van de Pasch AV Gouda 13,22 -0.1 m/s13,12
    9 Luuk Peeters AV Gouda 13,68 -0.1 m/s---
    10 Thom den Boer AV Statina 14,34 +0.2 m/s14,46
    Wietse Bosman AV Gouda DNS ---

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Jelen Franjic AV Sprint 24,49 -0.2 m/s23,58
    2 Mischa Lips ARV Ilion 24,72 +0.2 m/s---
    3 Rik van der Zwan AV `40 25,11 +0.3 m/s24,65
    4 Matthias Danner AV `47 26,72 -0.2 m/s---
    5 Thom den Boer AV Statina 30,00 +0.2 m/s29,98

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Tijmen Hoedjes Castricum 2:03,34 2:02,90
    2 Raphael Van de Linde Rotterdam 2:07,67 2:07,91
    3 Ilias el Khattabi Rotterdam 2:08,00 2:08,25
    4 Thijs Van Daal AV Sparta 2:13,99 2:08,50
    5 Jim van 't Schip AAV `36 2:15,34 2:12,14
    6 Lars Thode Castricum 2:22,21 ---
    7 Ernst Cancrinus AAV `36 2:26,41 2:18,00

    Uitslagen 3000 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Jonathan Dol AV Gouda 10:54,85 ---

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Daan Schuurman AV `47 12,82 ---
    2 Thomas Wassenaar AV `47 11,06 11,67
    3 Luuk Peeters AV Gouda 10,80 ---
    4 Ivo van de Pasch AV Gouda 10,00 ---
    5 Wietse Bosman AV Gouda 9,99 ---
    6 Jonathan Dol AV Gouda 8,96 9,20

    Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Luuk Peeters AV Gouda 43,73 ---
    2 Lars van der Salm AV `40 42,07 ---
    3 Daan Schuurman AV `47 38,32 ---
    4 Ivo van de Pasch AV Gouda 28,97 ---
    5 Jonathan Dol AV Gouda 25,79 30,00
    6 Wietse Bosman AV Gouda 22,23 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Mischa Lips ARV Ilion 5,87 ---
    2 Rik van der Zwan AV `40 5,37 5,93