Categorie 'Meisjes Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 20
Categorie afkorting: MPA1
Berekeningswijze: Pupillen A - Meisjes
Meerkamp:
  • Meters maken ( 7 pogingen )
  • 60 meter horden ( 7 pogingen )
  • Kogelstoten ( 7 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 7 pogingen )
  • Hoogspringen ( 7 pogingen )
  • Polsstokverspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Meisjes Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Team M Team-est
    7 Pleun Vermeeren DJA Team-est
    Meerkamp
    Team 01 a
    13 Naomi Kocken ACHL Team-est
    Meerkamp
    Team 05 a
    18 Anouk Taks ACHL Team-est
    Meerkamp
    Team 05 a
    19 Iris Verrest ACHL Team-est
    Meerkamp
    Team 05 a
    24 Nina van Oorschot THOR Team-est
    Meerkamp
    Team 09 a
    26 Anne van Zimmeren THOR Team-est
    Meerkamp
    Team 09 a
    73 Joni Braspenning DJA Team-est
    Meerkamp
    Team 02 a
    74 Milou Clarijs DJA Team-est
    Meerkamp
    Team 02 a
    75 Lotte van Dessel DJA Team-est
    Meerkamp
    Team 02 a
    76 Aniek Laseroms DJA Team-est
    Meerkamp
    Team 02 a
    77 Eline Mol DJA Team-est
    Meerkamp
    Team 02 a
    78 Sanne van Oorschot DJA Team-est
    Meerkamp
    Team 02 a
    79 Lieve Remie DJA Team-est
    Meerkamp
    Team 02 a
    80 Georgina Blaine Spado Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    83 Jorie van der Laan Spado Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    88 Fleur van Gaans THOR Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    89 Roos Jansen THOR Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    92 Floor Schilder THOR Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    146 Luna Francois Groene Ster Team-est
    Meerkamp
    Team 03 a
    151 Tara Tilborgh Groene Ster Team-est
    Meerkamp
    Team 03 a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 3
    AV Groene Ster GRST 2
    DJA DJA 8
    Spado SPDO 2
    THOR THOR 5

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A1

    Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    Aniek Laseroms DJA Team 02 1050,00 13,3 4,10 10,00 1,00 1,95 173 72
    Anne van Zimmeren THOR Team 09 1350,00 12,7 3,60 18,50 1,05 3,45 299 196
    Anouk Taks ACHL Team 05 1150,00 11,7 5,20 13,50 1,00 3,05 271 210
    Eline Mol DJA Team 02 1275,00 12,4 3,50 11,00 0,90 2,65 214 186
    Fleur van Gaans THOR Team 10 DNS DNS DNS 8,50 DNS 2,75 57 0
    Floor Schilder THOR Team 10 1300,00 12,0 5,60 15,00 1,15 3,65 339 339
    Georgina Blaine Spado Team 06 1275,00 9,8 6,60 31,00 1,15 3,90 461 461
    Iris Verrest ACHL Team 05 950,00 15,4 4,50 10,50 0,85 2,35 142 0
    Joni Braspenning DJA Team 02 1250,00 12,2 5,30 21,50 1,05 3,20 317 317
    Jorie van der Laan Spado Team 06 1225,00 11,6 4,50 16,00 1,05 3,25 295 254
    Lieve Remie DJA Team 02 1050,00 12,3 2,60 9,50 0,80 2,70 166 101
    Lotte van Dessel DJA Team 02 1075,00 13,6 3,70 12,00 0,90 2,75 186 149
    Luna Francois Groene Ster Team 03 1400,00 11,5 4,20 14,50 0,95 3,10 289 191
    Milou Clarijs DJA Team 02 1125,00 13,3 3,60 11,00 0,80 2,85 182 171
    Naomi Kocken ACHL Team 05 1175,00 12,4 4,10 7,50 0,90 3,05 212 59
    Nina van Oorschot THOR Team 09 1375,00 13,0 4,50 17,50 0,90 3,60 289 138
    Pleun Vermeeren DJA Team 01 1375,00 12,1 4,90 20,50 0,95 3,40 319 289
    Roos Jansen THOR Team 10 1250,00 12,5 4,50 12,50 1,00 3,60 276 276
    Sanne van Oorschot DJA Team 02 1125,00 11,9 4,50 16,00 1,00 2,65 252 208
    Tara Tilborgh Groene Ster Team 03 DNS 11,7 5,00 DNS 1,10 DNS 163 163

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Meisjes Pupil A1

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aniek Laseroms DJA Team 02 1050,00 --- 24
    Anne van Zimmeren THOR Team 09 1350,00 --- 55
    Anouk Taks ACHL Team 05 1150,00 --- 33
    Eline Mol DJA Team 02 1275,00 --- 46
    Fleur van Gaans THOR Team 10 DNS --- 0
    Floor Schilder THOR Team 10 1300,00 --- 49
    Georgina Blaine Spado Team 06 1275,00 --- 46
    Iris Verrest ACHL Team 05 950,00 --- 16
    Joni Braspenning DJA Team 02 1250,00 --- 43
    Jorie van der Laan Spado Team 06 1225,00 --- 41
    Lieve Remie DJA Team 02 1050,00 --- 24
    Lotte van Dessel DJA Team 02 1075,00 --- 26
    Luna Francois Groene Ster Team 03 1400,00 --- 62
    Milou Clarijs DJA Team 02 1125,00 --- 31
    Naomi Kocken ACHL Team 05 1175,00 --- 35
    Nina van Oorschot THOR Team 09 1375,00 --- 58
    Pleun Vermeeren DJA Team 01 1375,00 --- 58
    Roos Jansen THOR Team 10 1250,00 --- 43
    Sanne van Oorschot DJA Team 02 1125,00 --- 31
    Tara Tilborgh Groene Ster Team 03 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Meisjes Pupil A1

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aniek Laseroms DJA Team 02 13,3 --- 41
    Anne van Zimmeren THOR Team 09 12,7 --- 50
    Anouk Taks ACHL Team 05 11,7 --- 65
    Eline Mol DJA Team 02 12,4 --- 54
    Fleur van Gaans THOR Team 10 DNS --- 0
    Floor Schilder THOR Team 10 12,0 --- 60
    Georgina Blaine Spado Team 06 9,8 --- 99
    Iris Verrest ACHL Team 05 15,4 --- 18
    Joni Braspenning DJA Team 02 12,2 --- 57
    Jorie van der Laan Spado Team 06 11,6 --- 66
    Lieve Remie DJA Team 02 12,3 --- 55
    Lotte van Dessel DJA Team 02 13,6 --- 37
    Luna Francois Groene Ster Team 03 11,5 --- 68
    Milou Clarijs DJA Team 02 13,3 --- 41
    Naomi Kocken ACHL Team 05 12,4 --- 54
    Nina van Oorschot THOR Team 09 13,0 --- 45
    Pleun Vermeeren DJA Team 01 12,1 --- 59
    Roos Jansen THOR Team 10 12,5 --- 52
    Sanne van Oorschot DJA Team 02 11,9 --- 62
    Tara Tilborgh Groene Ster Team 03 11,7 --- 65

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Pupil A1

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aniek Laseroms DJA Team 02 4,10 --- 35
    Anne van Zimmeren THOR Team 09 3,60 --- 29
    Anouk Taks ACHL Team 05 5,20 --- 49
    Eline Mol DJA Team 02 3,50 --- 28
    Fleur van Gaans THOR Team 10 DNS --- 0
    Floor Schilder THOR Team 10 5,60 --- 54
    Georgina Blaine Spado Team 06 6,60 --- 67
    Iris Verrest ACHL Team 05 4,50 --- 40
    Joni Braspenning DJA Team 02 5,30 --- 50
    Jorie van der Laan Spado Team 06 4,50 --- 40
    Lieve Remie DJA Team 02 2,60 --- 17
    Lotte van Dessel DJA Team 02 3,70 --- 30
    Luna Francois Groene Ster Team 03 4,20 --- 36
    Milou Clarijs DJA Team 02 3,60 --- 29
    Naomi Kocken ACHL Team 05 4,10 --- 35
    Nina van Oorschot THOR Team 09 4,50 --- 40
    Pleun Vermeeren DJA Team 01 4,90 --- 45
    Roos Jansen THOR Team 10 4,50 --- 40
    Sanne van Oorschot DJA Team 02 4,50 --- 40
    Tara Tilborgh Groene Ster Team 03 5,00 --- 46

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil A1

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aniek Laseroms DJA Team 02 10,00 --- 15
    Anne van Zimmeren THOR Team 09 18,50 --- 47
    Anouk Taks ACHL Team 05 13,50 --- 28
    Eline Mol DJA Team 02 11,00 --- 19
    Fleur van Gaans THOR Team 10 8,50 --- 9
    Floor Schilder THOR Team 10 15,00 --- 34
    Georgina Blaine Spado Team 06 31,00 --- 97
    Iris Verrest ACHL Team 05 10,50 --- 17
    Joni Braspenning DJA Team 02 21,50 --- 59
    Jorie van der Laan Spado Team 06 16,00 --- 38
    Lieve Remie DJA Team 02 9,50 --- 13
    Lotte van Dessel DJA Team 02 12,00 --- 22
    Luna Francois Groene Ster Team 03 14,50 --- 32
    Milou Clarijs DJA Team 02 11,00 --- 19
    Naomi Kocken ACHL Team 05 7,50 --- 6
    Nina van Oorschot THOR Team 09 17,50 --- 43
    Pleun Vermeeren DJA Team 01 20,50 --- 55
    Roos Jansen THOR Team 10 12,50 --- 24
    Sanne van Oorschot DJA Team 02 16,00 --- 38
    Tara Tilborgh Groene Ster Team 03 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil A1

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aniek Laseroms DJA Team 02 1,00 --- 37
    Anne van Zimmeren THOR Team 09 1,05 --- 44
    Anouk Taks ACHL Team 05 1,00 --- 37
    Eline Mol DJA Team 02 0,90 --- 23
    Fleur van Gaans THOR Team 10 DNS --- 0
    Floor Schilder THOR Team 10 1,15 --- 59
    Georgina Blaine Spado Team 06 1,15 --- 59
    Iris Verrest ACHL Team 05 0,85 --- 17
    Joni Braspenning DJA Team 02 1,05 --- 44
    Jorie van der Laan Spado Team 06 1,05 --- 44
    Lieve Remie DJA Team 02 0,80 --- 11
    Lotte van Dessel DJA Team 02 0,90 --- 23
    Luna Francois Groene Ster Team 03 0,95 --- 30
    Milou Clarijs DJA Team 02 0,80 --- 11
    Naomi Kocken ACHL Team 05 0,90 --- 23
    Nina van Oorschot THOR Team 09 0,90 --- 23
    Pleun Vermeeren DJA Team 01 0,95 --- 30
    Roos Jansen THOR Team 10 1,00 --- 37
    Sanne van Oorschot DJA Team 02 1,00 --- 37
    Tara Tilborgh Groene Ster Team 03 1,10 --- 52

    Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Meisjes Pupil A1

    Naam Team Res OBPPunten totaal
    Aniek Laseroms DJA Team 02 1,95 --- 21
    Anne van Zimmeren THOR Team 09 3,45 --- 74
    Anouk Taks ACHL Team 05 3,05 --- 59
    Eline Mol DJA Team 02 2,65 --- 44
    Fleur van Gaans THOR Team 10 2,75 --- 48
    Floor Schilder THOR Team 10 3,65 --- 83
    Georgina Blaine Spado Team 06 3,90 --- 93
    Iris Verrest ACHL Team 05 2,35 --- 34
    Joni Braspenning DJA Team 02 3,20 --- 64
    Jorie van der Laan Spado Team 06 3,25 --- 66
    Lieve Remie DJA Team 02 2,70 --- 46
    Lotte van Dessel DJA Team 02 2,75 --- 48
    Luna Francois Groene Ster Team 03 3,10 --- 61
    Milou Clarijs DJA Team 02 2,85 --- 51
    Naomi Kocken ACHL Team 05 3,05 --- 59
    Nina van Oorschot THOR Team 09 3,60 --- 80
    Pleun Vermeeren DJA Team 01 3,40 --- 72
    Roos Jansen THOR Team 10 3,60 --- 80
    Sanne van Oorschot DJA Team 02 2,65 --- 44
    Tara Tilborgh Groene Ster Team 03 DNS --- 0

    Uitslagen Teamestafette Meisjes Pupil A1

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 02 (Team-est) DJA - MPA1 7 3:20,4 80