Atleten 'Meisjes Junior A'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f200m200m_f400m400m_f800m800m_f1500m5000m100mH100mH_f400mH_f400mH3000m SCSpeerDiscusKogelKogelslHoogHSSPolshoogVer
2 Joyce Kraaijenbrink AV `47 Polshoog
MJA - Polshoog ----------------------
19 Famke Heinst De Liemers 800m
800m_f
1500m
MJA - 800mMJA - 800m_fMJA - 1500m Finale --------------------
33 Dorine Huisman AV Atverni 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m ---------------------
41 Wouke van t Klooster Pijnenburg Hoog
MJA - Hoog ----------------------
45 Jamila Kerkmeester PAC Kogelsl
----------------------
49 Danique Gimbrère Groningen 800m
800m_f
MJA - 800mMJA - 800m_f ---------------------
50 Lucinde Wiersema Leiden Speer
Hoog
HSS
MJA - SpeerMJA - HoogMJA - HSS --------------------
57 Nienke Heida Clytoneus 200m
400m
MJA - 200mMJA - 400m ---------------------
73 Judeska Sheppard Rotterdam HSS
MJA - HSS ----------------------
76 Marieke Van der Laan GACH Kogelsl
MJA - Kogelsl ----------------------
78 Ilse Kuijf ARV Ilion Hoog
MJA - Hoog ----------------------
82 Tinka Broekman AV Unitas Polshoog
MJA - Polshoog ----------------------
86 Larissa Jonker Startbaan Speer
Kogel
MJA - SpeerMJA - Kogel ---------------------
92 Maayke Tjin A-Lim NEAV 100m
100m_f
100mH
100mH_f
MJA - 100mMJA - 100m_fMJA - 100mHMJA - 100mH_f -------------------
97 Robin Hassing AV Fortuna 100m
200m
Speer
MJA - 100mMJA - 200mMJA - Speer --------------------
98 Evelien Van Wijk Fit 400mH_f
400mH
MJA - 400mH_fMJA - 400mH ---------------------
121 Lorraine Gonizzi Leiden 400mH
MJA - 400mH ----------------------
126 Tamara Eleonora ARV Ilion Speer
MJA - Speer ----------------------
136 Lotte van Gerven AV Lycurgus Kogelsl
MJA - Kogelsl ----------------------
142 Lotte van der Pol AV Cifla 5000m
MJA - 5000m ----------------------
143 Sri Hollema Heerenveen 800m
1500m
3000m SC
MJA - 800mMJA - 1500m FinaleMJA - 3000m SC --------------------
156 Sterre de Booy ARV Ilion Polshoog
MJA - Polshoog ----------------------
176 Anja Bekema GACH Polshoog
MJA - Polshoog ----------------------
187 Elke Molenaar Almere `81 800m
800m_f
MJA - 800mMJA - 800m_f ---------------------
191 Jasmijn Bakker Triathlon 1500m
MJA - 1500m Finale ----------------------
192 Esmay Meinders AV NOP Hoog
MJA - Hoog ----------------------
195 Ashley Melcherts CAV Energie 800m
800m_f
MJA - 800mMJA - 800m_f ---------------------
200 Fleur Kuijpers AV Cifla 800m
MJA - 800m ----------------------
205 Sanne van den Brink HLLS Speer
Discus
MJA - SpeerMJA - Discus ---------------------
212 Enid Duut PAC Discus
Kogel
MJA - DiscusMJA - Kogel ---------------------
213 Roos van Zwam Ciko `66 400m
400m_f
Ver
MJA - 400mMJA - 400m_fMJA - Ver --------------------
214 Adrian Vrijenhoek Rotterdam Discus
Kogelsl
MJA - DiscusMJA - Kogelsl ---------------------
223 Benthe Konig Ciko `66 Discus
Kogel
MJA - DiscusMJA - Kogel ---------------------
226 Dionne Sloot HAAS 400mH
MJA - 400mH ----------------------
228 Melanie de Vries AV Athlos 400m
400m_f
MJA - 400mMJA - 400m_f ---------------------
238 Puck Van Wiltenburg PAC 400m
400mH
MJA - 400mMJA - 400mH ---------------------
240 Josephine Kandeh Phanos 100mH
100mH_f
MJA - 100mHMJA - 100mH_f ---------------------
241 Iris de Ruiter AV 1923 100mH
100mH_f
Speer
Discus
Hoog
MJA - 100mHMJA - 100mH_fMJA - SpeerMJA - DiscusMJA - Hoog ------------------
251 Marijke Wijnmaalen ARV Ilion Polshoog
MJA - Polshoog ----------------------
256 Natalie Puper AV Atverni HSS
Ver
MJA - HSSMJA - Ver ---------------------
257 Deborah Westfa CAV Energie 100m
MJA - 100m ----------------------
275 Jetske van Kampen AV Hylas 800m
800m_f
MJA - 800mMJA - 800m_f ---------------------
276 Jessica Schilder AV Hera Kogel
MJA - Kogel ----------------------
284 Marjolein Bolten HLLM Kogel
Hoog
MJA - KogelMJA - Hoog ---------------------
285 Fleur van Haaren PH 100m
MJA - 100m ----------------------
287 Merel van der Marel HLLM 1500m
MJA - 1500m Finale ----------------------
299 Rebecca Hulshof De Spartaan 400mH
MJA - 400mH ----------------------
305 Dorenda Zwaard AV `40 100mH
100mH_f
MJA - 100mHMJA - 100mH_f ---------------------
308 Danielle Spek AV34 HSS
Ver
MJA - HSSMJA - Ver ---------------------
317 Liza Jonkergouw AV Spiridon Discus
Kogel
Kogelsl
MJA - KogelMJA - Kogelsl --------------------
321 Dion Kies DEM Kogelsl
MJA - Kogelsl ----------------------
322 Nienke Veerkamp KAV Holland Speer
Discus
MJA - Speer ---------------------
330 Ilhem Tamrouti Isala `96 Speer
MJA - Speer ----------------------
343 Tia Ackermans Scorpio Kogelsl
MJA - Kogelsl ----------------------
345 Mariska Klaver Flevo Delta Hoog
MJA - Hoog ----------------------
369 Emma van Arendonk Spado Speer
Discus
Kogel
MJA - SpeerMJA - DiscusMJA - Kogel --------------------
372 Gwen Reuver AAC 100m
100m_f
200m
200m_f
MJA - 100mMJA - 100m_fMJA - 200mMJA - 200m_f -------------------
376 Lieke Klaver SAV 100m
100m_f
200m
200m_f
MJA - 100mMJA - 100m_fMJA - 200mMJA - 200m_f -------------------
387 Mariska Poel DEM 1500m
MJA - 1500m Finale ----------------------
400 Lotte van Stijn De Spartaan 400m
400m_f
MJA - 400mMJA - 400m_f ---------------------
419 Ellen Van der Kolk AC TION 5000m
MJA - 5000m ----------------------
422 Anneloes Wonink Groningen Discus
Kogel
MJA - DiscusMJA - Kogel ---------------------
429 Elsbeth Noppers Cialfo 400m
MJA - 400m ----------------------
430 Judith de Heer TRTL 400m
MJA - 400m ----------------------
457 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion 1500m
MJA - 1500m Finale ----------------------
459 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion 3000m SC
MJA - 3000m SC ----------------------
469 Eva Vonk AV Sprint 100m
100m_f
MJA - 100mMJA - 100m_f ---------------------
470 Julia Wolbink AAC Discus
MJA - Discus ----------------------
474 Beau Winnubst AAC 100m
100m_f
Ver
MJA - 100mMJA - 100m_fMJA - Ver --------------------
475 Bowien Jansen HLLM 100m
100m_f
200m
200m_f
MJA - 100mMJA - 100m_fMJA - 200mMJA - 200m_f -------------------
482 Hilde den Engelsen Fortius Polshoog
MJA - Polshoog ----------------------
487 Ivanka Heijstee AV Atverni 100m
MJA - 100m ----------------------
490 Sanne Mooldijk Rotterdam 5000m
3000m SC
MJA - 5000mMJA - 3000m SC ---------------------
499 Janke Strijp AV 1923 100mH
100mH_f
400mH_f
400mH
MJA - 100mHMJA - 100mH_fMJA - 400mH_fMJA - 400mH -------------------
502 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam 800m
1500m
MJA - 800mMJA - 1500m Finale ---------------------
511 Nicole Schellekens ARV Ilion Hoog
MJA - Hoog ----------------------
520 Kristel van den Berg CAV Energie 1500m
3000m SC
MJA - 1500m FinaleMJA - 3000m SC ---------------------
522 Iris Bastmeijer AV Attila 400mH_f
400mH
MJA - 400mH_fMJA - 400mH ---------------------
523 Sanne van Gils Spado 5000m
MJA - 5000m ----------------------
525 Ynte Biemans AV Atverni 5000m
MJA - 5000m ----------------------
528 Andrea Bouma De Spartaan 100m
200m
200m_f
400m
400m_f
MJA - 100mMJA - 200mMJA - 200m_fMJA - 400mMJA - 400m_f ------------------
532 Loïs Oldhoff VTLS 5000m
MJA - 5000m ----------------------
553 Desirée van Beest AV Atverni 200m
400m
MJA - 200mMJA - 400m ---------------------
556 Fleur Visser AV Unitas Discus
MJA - Discus ----------------------
558 Nida Huijben HLLS 400m
400m_f
MJA - 400mMJA - 400m_f ---------------------
559 Liselot Thunnissen KAV Holland 100m
MJA - 100m ----------------------
561 Enya Hoogewoning Typhoon Speer
MJA - Speer ----------------------
563 Jolie Tops Eindhoven 5000m
MJA - 5000m ----------------------
566 Maaike Bakker Castricum 800m
1500m
MJA - 800mMJA - 1500m Finale ---------------------
571 Maaike Telkamp Almere `81 1500m
MJA - 1500m Finale ----------------------
589 Emma Dekker Olympus `70 800m
800m_f
MJA - 800mMJA - 800m_f ---------------------
597 Lena Kater AV PEC 1910 Ver
MJA - Ver ----------------------
600 Britta de Haan ARV Ilion 400mH_f
400mH
Kogel
HSS
MJA - 400mH_fMJA - 400mHMJA - KogelMJA - HSS -------------------
603 Imogen Beard Clytoneus Speer
MJA - Speer ----------------------
607 Nikki Kraaijeveld AAC 200m
200m_f
100mH
100mH_f
400mH_f
400mH
MJA - 200mMJA - 200m_fMJA - 100mHMJA - 100mH_fMJA - 400mH_fMJA - 400mH -----------------
609 Robin Post WRNG Discus
Kogelsl
MJA - DiscusMJA - Kogelsl ---------------------
615 Vera Lurvink PH 400m
400m_f
800m
800m_f
MJA - 400mMJA - 400m_fMJA - 800mMJA - 800m_f -------------------
630 Madelon Werkhoven AV Atos 100m
200m
Ver
MJA - 100mMJA - 200mMJA - Ver --------------------
635 Tamar Huijboom Startbaan 400m
MJA - 400m ----------------------
639 Judith Endstra KAV Holland 100m
MJA - 100m ----------------------
640 Isa Videler Spado 400m
400m_f
400mH_f
400mH
MJA - 400mMJA - 400m_fMJA - 400mH_fMJA - 400mH -------------------
641 Inga Steggink AAV `36 Hoog
MJA - Hoog ----------------------
642 Sophie Dielissen VRT 1500m
5000m
MJA - 1500m FinaleMJA - 5000m ---------------------
658 Maxime Brandts AV Caesar Discus
MJA - Discus ----------------------
661 Annebel Jaarsma AV Lycurgus Polshoog
MJA - Polshoog ----------------------
662 Lisanne Brouwer Flevo Delta 100m
100m_f
100mH
Ver
MJA - 100mMJA - 100m_fMJA - 100mH -------------------
670 Thelma Solleveld Olympus `70 400m
400m_f
MJA - 400mMJA - 400m_f ---------------------
676 Zyra van Oers AV Unitas Discus
Kogel
MJA - DiscusMJA - Kogel ---------------------
680 Annemarie Slangewal Altis 800m
MJA - 800m ----------------------
683 Eveline Saalberg GVAC 200m
200m_f
MJA - 200mMJA - 200m_f ---------------------
685 Jasmijn Lau Ciko `66 1500m
5000m
MJA - 1500m FinaleMJA - 5000m ---------------------
691 Shaya van Houdt PAC HSS
Ver
MJA - HSSMJA - Ver ---------------------
696 Laura Leijen DKEV Speer
Discus
Kogel
MJA - SpeerMJA - DiscusMJA - Kogel --------------------
697 Iva Klein Baltink DVTR Hoog
MJA - Hoog ----------------------
698 Emma Oosterwegel DVTR Speer
Hoog
MJA - SpeerMJA - Hoog ---------------------
725 Suzanne Giezeman Haag Discus
MJA - Discus ----------------------
729 Jasmijn van Iersel PAC 400m
800m
MJA - 400mMJA - 800m ---------------------
731 Merel Wevers AV34 200m
200m_f
MJA - 200mMJA - 200m_f ---------------------
735 Feline Molenaar Avantri 100mH
400mH_f
400mH
MJA - 100mHMJA - 400mH_fMJA - 400mH --------------------
740 Susan Wouda MPM 200m
Ver
MJA - 200mMJA - Ver ---------------------
744 Pippa Hofman Leiden 5000m
MJA - 5000m ----------------------
745 Anouk Prop Spado 800m
800m_f
1500m
MJA - 800mMJA - 800m_fMJA - 1500m Finale --------------------
749 Isabelle Andriessen ATOP 400mH_f
400mH
MJA - 400mH_fMJA - 400mH ---------------------
750 Laura Schelling Eindhoven 400m
MJA - 400m ----------------------
752 Rianne Beuling AV NOP 100m
100mH
100mH_f
MJA - 100mMJA - 100mHMJA - 100mH_f --------------------
772 Judy Van der Drift PAC Kogelsl
MJA - Kogelsl ----------------------
775 Janneke Lemmerzaal Leiden 100mH
MJA - 100mH ----------------------
777 Eva Mollema VTLS 100m
100m_f
200m
200m_f
MJA - 100mMJA - 100m_fMJA - 200mMJA - 200m_f -------------------
784 Manon Schoop AV NOP 100mH
100mH_f
Hoog
MJA - 100mHMJA - 100mH_fMJA - Hoog --------------------
791 Lianne Daan De Spartaan Speer
Polshoog
MJA - SpeerMJA - Polshoog ---------------------
799 Kirsten Kuntz AV Passaat 100m
200m
Polshoog
MJA - 100mMJA - 200mMJA - Polshoog --------------------
802 Emmie Weekers AV Weert 5000m
MJA - 5000m ----------------------
803 Diane van Es PAC 1500m
5000m
MJA - 1500m FinaleMJA - 5000m ---------------------
805 Zoë de De Jong AV Trias 200m
400m
MJA - 200mMJA - 400m ---------------------
822 Anna Gommer ATOP 800m
1500m
MJA - 800mMJA - 1500m Finale ---------------------
842 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m ---------------------
858 Marieke Mul KAV Holland Kogel
Kogelsl
MJA - KogelMJA - Kogelsl ---------------------
863 Elise Lauret MPM Speer
MJA - Speer ----------------------
881 Daphne Linnekamp HLLS 100m
200m
Ver
MJA - 100mMJA - 200mMJA - Ver --------------------
884 Lisan Duijvestijn Olympus `70 5000m
MJA - 5000m ----------------------
895 Anouk Haverkort AV Lycurgus 100m
200m
Ver
MJA - 100mMJA - 200mMJA - Ver --------------------
931 Daphne de Koning AV Archeus 3000m SC
MJA - 3000m SC ----------------------
936 Jinke van der Sluis AV Phoenix HSS
Ver
MJA - HSSMJA - Ver ---------------------
945 Sienna Klous AV Lycurgus 100m
200m
Ver
MJA - 100mMJA - 200mMJA - Ver --------------------
954 Sophie De Ruijter Castricum 200m
400m
MJA - 200mMJA - 400m ---------------------
956 Casey de Graaff SPOB 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m ---------------------
958 Diede Gerdsen AV Wijchen 200m
MJA - 200m ----------------------
963 Justine Zwier AV 1923 200m
Ver
MJA - 200mMJA - Ver ---------------------
964 Kyara Bijker Ciko `66 400m
100mH
MJA - 400mMJA - 100mH ---------------------
981 Danique Verdellen Scopias 1500m
MJA - 1500m Finale ----------------------
985 Mariska Hoogkamer De Spartaan Kogel
MJA - Kogel ----------------------
989 Sophie van Veen AV Gouda Discus
Kogel
MJA - DiscusMJA - Kogel ---------------------
1000 Mirte Kok PAC Polshoog
MJA - Polshoog ----------------------
1008 Bo Smit HAC Hoog
MJA - Hoog ----------------------
1015 Livia Tromp Haag 200m
Ver
MJA - 200mMJA - Ver ---------------------
1020 Milou van der Schaaf MPM 200m
Ver
MJA - 200mMJA - Ver ---------------------
1024 Maggi Kamara AV Athlos 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m ---------------------

Verenigingen 'Meisjes Junior A'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 4
AAV `36 AV36 1
AC TION TION 1
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 1
ARV Ilion ILIO 8
AV 1923 AV23 3
AV Achilles Top ATOP 2
AV Archeus ARCH 1
AV Athlos ATLS 2
AV Atos ATOS 1
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 5
AV Caesar CAES 1
AV Castricum CSTR 2
AV Cifla CFLA 2
AV Clytoneus CLYT 2
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Liemers LMRS 1
AV De Spartaan SPTN 5
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
AV Flevo Delta FLDT 2
AV Fortuna FRTN 1
AV Gouda GOUD 1
AV Haarlemmermeer HLLM 3
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hera HERA 1
AV Hylas HYLS 1
AV Lycurgus LYCG 4
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV NOP NOP 3
AV Olympus `70 OL70 3
AV Passaat PSST 1
AV PEC 1910 PEC 1
AV Phoenix PHNX 1
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 1
AV Startbaan STBN 2
AV Trias TRAS 1
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 3
AV Weert WRT 1
AV Wieringermeer WRNG 1
AV Wijchen WYCH 1
AV `34 Apeldoorn AV34 2
AV `40 AV40 1
AV `47 AV47 1
Avantri AVTR 1
CAV Energie ENRG 3
Cialfo CLFO 1
Ciko `66 CIKO 4
DEM DEM 2
Eindhoven Atletiek EHAT 2
Fit FIT 1
Fortius FORT 1
GAC Hilversum GACH 2
Groningen Atletiek GRNG 2
GSAV Vitalis VTLS 2
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 2
HAC HAC 1
Hellas Utrecht HLLS 3
Isala `96 ISLA 1
KAV Holland KAVH 4
Leiden Atletiek LATL 5
Marathon Pim Mulier MPM 3
NSAV `t Haasje HAAS 1
PAC PAC 8
Phanos PHNS 1
Prins Hendrik PH 2
Rotterdam Atletiek RDAM 4
SAV SAV 1
Scopias Atletiek SCPS 1
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 4
Typhoon TPHN 1
Venloop Running Team VRT 1
WAV Tartletos TRTL 1

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior A

# Naam 100m OBP
1 Bowien Jansen HLLM 11,78 +1.3 m/s11,84
2 Maayke Tjin A-Lim NEAV 11,92 +1.6 m/s12,23
3 Lieke Klaver SAV 12,20 +0.1 m/s11,75
4 Gwen Reuver AAC 12,39 +1.6 m/s12,33
5 Eva Vonk AV Sprint 12,49 +1.6 m/s12,76
6 Beau Winnubst AAC 12,62 +0.1 m/s12,58
7 Lisanne Brouwer Flevo Delta 12,66 +1.3 m/s12,54
8 Eva Mollema VTLS 12,70 +0.1 m/s12,68
9 Rianne Beuling AV NOP 12,73 +0.1 m/s12,82
10 Judith Endstra KAV Holland 12,75 +1.6 m/s12,77
11 Deborah Westfa CAV Energie 12,77 +0.1 m/s12,78
12 Fleur van Haaren PH 12,84 +1.6 m/s12,97
13 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 12,85 +1.3 m/s12,85
14 Casey de Graaff SPOB 12,91 +1.6 m/s13,32
15 Maggi Kamara AV Athlos 12,93 +1.3 m/s13,08
16 Kirsten Kuntz AV Passaat 13,02 +1.6 m/s12,88
17 Ivanka Heijstee AV Atverni 13,16 +1.3 m/s13,22
18 Robin Hassing AV Fortuna 13,24 +0.1 m/s13,15
19 Liselot Thunnissen KAV Holland 13,26 +1.3 m/s12,74
20 Madelon Werkhoven AV Atos 13,28 +0.1 m/s13,16
21 Sienna Klous AV Lycurgus 13,33 +1.6 m/s13,51
22 Dorine Huisman AV Atverni 14,02 +1.3 m/s13,76
23 Anouk Haverkort AV Lycurgus 14,08 +0.1 m/s14,22
Daphne Linnekamp HLLS DQ 12,77
Andrea Bouma De Spartaan --- 11,87

Uitslagen 100 meter finale Meisjes Junior A

# Naam 100m_f Qm
1 Lieke Klaver SAV 11,74 -1.1 m/s---
2 Bowien Jansen HLLM 11,83 -1.1 m/s---
3 Maayke Tjin A-Lim NEAV 12,07 -1.1 m/s---
4 Gwen Reuver AAC 12,55 -1.1 m/s---
5 Beau Winnubst AAC 12,74 -1.1 m/s---
6 Eva Mollema VTLS 12,82 -1.1 m/s---
7 Eva Vonk AV Sprint 12,83 -1.1 m/s---
Lisanne Brouwer Flevo Delta DNS ---

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior A

# Naam 200m OBP
1 Bowien Jansen HLLM 24,21 +0.4 m/s24,12
2 Lieke Klaver SAV 25,12 +0.0 m/s23,84
3 Eveline Saalberg GVAC 25,34 +0.4 m/s25,27
4 Andrea Bouma De Spartaan 25,73 +0.4 m/s23,93
5 Nikki Kraaijeveld AAC 25,79 +0.0 m/s25,55
6 Gwen Reuver AAC 25,90 +0.4 m/s25,28
7 Merel Wevers AV34 25,98 +0.0 m/s26,20
8 Eva Mollema VTLS 26,13 +0.4 m/s26,29
9 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 26,15 +0.0 m/s26,51
10 Maggi Kamara AV Athlos 26,24 +0.4 m/s26,31
11 Zoë de De Jong AV Trias 26,34 +0.0 m/s26,57
12 Kirsten Kuntz AV Passaat 26,89 +0.4 m/s26,49
13 Robin Hassing AV Fortuna 27,26 +0.4 m/s26,63
14 Justine Zwier AV 1923 27,36 +0.4 m/s27,34
15 Casey de Graaff SPOB 27,44 +0.0 m/s28,81
15 Diede Gerdsen AV Wijchen 27,44 +0.4 m/s26,41
17 Sienna Klous AV Lycurgus 27,86 +0.4 m/s27,67
18 Madelon Werkhoven AV Atos 28,24 +0.4 m/s29,49
19 Anouk Haverkort AV Lycurgus 28,60 +0.4 m/s28,46
20 Milou van der Schaaf MPM 28,70 +0.4 m/s29,29
21 Dorine Huisman AV Atverni 29,01 +0.4 m/s29,38
22 Susan Wouda MPM 29,29 +0.0 m/s29,08
23 Desirée van Beest AV Atverni 29,34 +0.4 m/s29,33
24 Sophie De Ruijter Castricum 30,46 +0.0 m/s30,94
Nienke Heida Clytoneus --- 26,82
Livia Tromp Haag --- 27,58
Daphne Linnekamp HLLS --- 26,28

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior A

# Naam 200m_f Qm
1 Lieke Klaver SAV 23,90 +1.6 m/s---
2 Andrea Bouma De Spartaan 24,34 +1.6 m/s---
3 Eveline Saalberg GVAC 24,92 +1.6 m/s---
4 Nikki Kraaijeveld AAC 25,82 +1.6 m/s---
5 Gwen Reuver AAC 25,88 +1.6 m/s---
6 Merel Wevers AV34 26,14 +1.6 m/s---
7 Eva Mollema VTLS 26,35 +1.6 m/s---
Bowien Jansen HLLM DNS ---

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior A

# Naam 400mOBP
1 Andrea Bouma De Spartaan 57,99 57,28
2 Melanie de Vries AV Athlos 58,73 56,80
2 Roos van Zwam Ciko `66 58,73 57,00
4 Thelma Solleveld Olympus `70 59,12 57,55
5 Lotte van Stijn De Spartaan 59,39 59,59
6 Vera Lurvink PH 59,58 59,05
7 Judith de Heer TRTL 1:00,08 59,81
8 Nida Huijben HLLS 1:00,11 57,39
9 Isa Videler Spado 1:00,20 56,96
10 Jasmijn van Iersel PAC 1:01,41 59,29
11 Tamar Huijboom Startbaan 1:02,51 1:04,01
12 Zoë de De Jong AV Trias 1:03,01 1:02,17
13 Puck Van Wiltenburg PAC 1:03,85 1:03,46
14 Elsbeth Noppers Cialfo 1:04,10 1:05,22
15 Sophie De Ruijter Castricum 1:07,55 1:08,51
16 Laura Schelling Eindhoven 1:08,14 1:09,06
17 Desirée van Beest AV Atverni 1:08,88 1:09,24
Nienke Heida Clytoneus --- 1:01,25
Kyara Bijker Ciko `66 --- 59,60

Uitslagen 400 meter finale Meisjes Junior A

# Naam 400m_fQm
1 Andrea Bouma De Spartaan 55,70 ---
2 Melanie de Vries AV Athlos 55,96 ---
3 Isa Videler Spado 56,77 ---
4 Nida Huijben HLLS 57,94 ---
5 Roos van Zwam Ciko `66 58,45 ---
6 Lotte van Stijn De Spartaan 59,09 ---
7 Thelma Solleveld Olympus `70 59,42 ---
8 Vera Lurvink PH 1:00,04 ---

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

# Naam 800mOBP
1 Ashley Melcherts CAV Energie 2:16,32 2:10,12
2 Jetske van Kampen AV Hylas 2:16,40 2:12,53
3 Anouk Prop Spado 2:16,92 2:13,58
4 Emma Dekker Olympus `70 2:16,99 2:18,09
5 Famke Heinst De Liemers 2:17,00 2:12,96
6 Danique Gimbrère Groningen 2:17,24 2:18,88
7 Vera Lurvink PH 2:17,69 2:15,50
8 Elke Molenaar Almere `81 2:18,58 2:16,82
9 Jasmijn van Iersel PAC 2:20,58 2:20,79
10 Fleur Kuijpers AV Cifla 2:21,15 2:18,23
11 Sri Hollema Heerenveen 2:25,22 2:26,75
12 Anna Gommer ATOP 2:27,17 2:25,99
13 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam 2:30,39 2:20,56
14 Maaike Bakker Castricum 2:41,67 2:26,67
Annemarie Slangewal Altis --- 2:11,23

Uitslagen 800 meter finale Meisjes Junior A

# Naam 800m_fQm
1 Ashley Melcherts CAV Energie 2:11,16 ---
2 Jetske van Kampen AV Hylas 2:12,79 ---
3 Anouk Prop Spado 2:13,26 ---
4 Famke Heinst De Liemers 2:15,07 ---
5 Elke Molenaar Almere `81 2:17,07 ---
6 Emma Dekker Olympus `70 2:26,79 ---
7 Danique Gimbrère Groningen 2:27,99 ---
Vera Lurvink PH DNF ---

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior A

# Naam 1500mOBP
1 Jasmijn Bakker Triathlon 4:28,55 4:25,41
2 Diane van Es PAC 4:28,61 4:25,31
3 Maaike Telkamp Almere `81 4:34,29 4:33,65
4 Famke Heinst De Liemers 4:35,15 4:37,55
5 Merel van der Marel HLLM 4:36,26 4:21,78
6 Kristel van den Berg CAV Energie 4:36,70 4:35,21
7 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion 4:40,48 4:42,89
8 Anouk Prop Spado 4:43,23 4:39,53
9 Mariska Poel DEM 4:45,38 4:47,79
10 Anna Gommer ATOP 5:11,44 5:16,32
11 Sri Hollema Heerenveen 5:12,39 5:15,29
12 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam 5:20,07 4:55,99
13 Maaike Bakker Castricum 5:42,92 5:25,62
Danique Verdellen Scopias --- 4:43,85
Jasmijn Lau Ciko `66 --- 4:28,57
Sophie Dielissen VRT --- 4:42,86

Uitslagen 5000 meter Meisjes Junior A

# Naam 5000mOBP
1 Diane van Es PAC 16:46,80 16:54,95
2 Jasmijn Lau Ciko `66 16:51,37 16:25,55
3 Jolie Tops Eindhoven 17:19,87 10:25,64
4 Ellen Van der Kolk AC TION 17:21,27 17:44,00
5 Lisan Duijvestijn Olympus `70 18:13,07 17:05,45
6 Lotte van der Pol AV Cifla 18:19,82 18:03,10
7 Pippa Hofman Leiden 18:20,41 10.46:7,00
8 Sanne van Gils Spado 18:43,36 17:56,83
9 Emmie Weekers AV Weert 20:33,71 18:04,63
Ynte Biemans AV Atverni --- 17:34,66
Sanne Mooldijk Rotterdam --- 10:39,15
Loïs Oldhoff VTLS --- 18:55,73
Sophie Dielissen VRT --- 17:48,76

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Meisjes Junior A

# Naam 100mH OBP
1 Maayke Tjin A-Lim NEAV 13,80 -1.0 m/s13,63
2 Janke Strijp AV 1923 14,69 +1.3 m/s14,28
3 Rianne Beuling AV NOP 14,74 +1.3 m/s14,50
4 Manon Schoop AV NOP 14,92 -1.0 m/s14,55
5 Iris de Ruiter AV 1923 15,19 +1.3 m/s15,19
6 Nikki Kraaijeveld AAC 15,20 -1.0 m/s15,26
7 Dorenda Zwaard AV `40 15,40 +1.3 m/s15,16
8 Josephine Kandeh Phanos 15,44 +1.3 m/s15,86
9 Feline Molenaar Avantri 15,47 -1.0 m/s15,27
Janneke Lemmerzaal Leiden DNS 14,80
Lisanne Brouwer Flevo Delta --- 15,26
Kyara Bijker Ciko `66 --- 14,69

Uitslagen 100 meter horden (84cm) finale Meisjes Junior A

# Naam 100mH_f Qm
1 Maayke Tjin A-Lim NEAV 13,61 +0.6 m/s---
2 Janke Strijp AV 1923 14,63 +0.6 m/s---
3 Rianne Beuling AV NOP 14,76 +0.6 m/s---
4 Manon Schoop AV NOP 14,80 +0.6 m/s---
5 Iris de Ruiter AV 1923 15,14 +0.6 m/s---
6 Dorenda Zwaard AV `40 15,27 +0.6 m/s---
7 Josephine Kandeh Phanos 15,54 +0.6 m/s---
8 Nikki Kraaijeveld AAC 15,59 +0.6 m/s---

Uitslagen 400 meter horden finale Meisjes Junior A

# Naam 400mH_fQm
1 Isa Videler Spado 1:01,17 ---
2 Janke Strijp AV 1923 1:03,10 ---
3 Nikki Kraaijeveld AAC 1:03,86 ---
4 Feline Molenaar Avantri 1:04,34 ---
5 Iris Bastmeijer AV Attila 1:06,86 ---
6 Britta de Haan ARV Ilion 1:08,22 ---
7 Isabelle Andriessen ATOP 1:08,67 ---
8 Evelien Van Wijk Fit 1:11,62 ---

Uitslagen 400 meter horden (76cm) Meisjes Junior A

# Naam 400mHOBP
1 Janke Strijp AV 1923 1:04,03 1:02,04
2 Isa Videler Spado 1:04,05 1:01,83
3 Nikki Kraaijeveld AAC 1:04,80 1:06,75
4 Feline Molenaar Avantri 1:05,55 1:04,49
5 Britta de Haan ARV Ilion 1:05,73 1:04,24
6 Iris Bastmeijer AV Attila 1:05,78 1:02,57
7 Isabelle Andriessen ATOP 1:08,51 1:07,09
8 Evelien Van Wijk Fit 1:11,24 1:08,63
9 Puck Van Wiltenburg PAC 1:11,50 1:09,96
10 Lorraine Gonizzi Leiden 1:12,12 1:14,01
11 Dionne Sloot HAAS 1:14,50 1:13,24
Rebecca Hulshof De Spartaan --- 1:03,75

Uitslagen 3000 meter steeple Meisjes Junior A

# Naam 3000m SCOBP
1 Kristel van den Berg CAV Energie 11:04,63 10:26,93
2 Sanne Mooldijk Rotterdam 11:24,15 11:26,39
3 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion 11:57,56 11:59,03
4 Sri Hollema Heerenveen 12:34,47 13:15,73
Daphne de Koning AV Archeus --- 7:58,93

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Meisjes Junior A

# Naam SpeerOBP
1 Emma Oosterwegel DVTR 51,94 52,45
2 Emma van Arendonk Spado 45,54 46,21
3 Ilhem Tamrouti Isala `96 45,39 45,41
4 Iris de Ruiter AV 1923 40,38 41,00
5 Sanne van den Brink HLLS 39,40 40,73
6 Lucinde Wiersema Leiden 36,94 38,49
7 Nienke Veerkamp KAV Holland 36,26 34,65
8 Enya Hoogewoning Typhoon 35,83 36,34
9 Imogen Beard Clytoneus 35,25 42,95
10 Robin Hassing AV Fortuna 33,83 37,03
11 Tamara Eleonora ARV Ilion 32,75 38,07
12 Laura Leijen DKEV 32,11 31,69
13 Lianne Daan De Spartaan 29,78 33,21
14 Elise Lauret MPM 28,69 30,69
15 Larissa Jonker Startbaan 22,87 24,02

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior A

# Naam DiscusOBP
1 Enid Duut PAC 50,25 49,11
2 Benthe Konig Ciko `66 48,61 44,31
3 Iris de Ruiter AV 1923 41,34 45,01
4 Adrian Vrijenhoek Rotterdam 40,43 41,39
5 Julia Wolbink AAC 39,12 40,33
6 Sanne van den Brink HLLS 38,89 36,53
7 Maxime Brandts AV Caesar 37,76 37,05
8 Emma van Arendonk Spado 35,72 35,82
9 Fleur Visser AV Unitas 33,64 39,03
10 Anneloes Wonink Groningen 33,32 38,52
11 Suzanne Giezeman Haag 31,11 33,97
12 Zyra van Oers AV Unitas 30,76 31,43
13 Laura Leijen DKEV 26,81 32,13
Robin Post WRNG NM 32,06
Sophie van Veen AV Gouda NM 34,10
Nienke Veerkamp KAV Holland --- 29,94
Liza Jonkergouw AV Spiridon --- 30,84

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Meisjes Junior A

# Naam KogelOBP
1 Jessica Schilder AV Hera 15,63 15,56
2 Benthe Konig Ciko `66 15,09 15,23
3 Enid Duut PAC 13,78 13,39
4 Anneloes Wonink Groningen 13,14 12,81
5 Marjolein Bolten HLLM 11,67 11,67
6 Emma van Arendonk Spado 11,56 11,44
7 Britta de Haan ARV Ilion 11,35 11,31
8 Mariska Hoogkamer De Spartaan 10,54 11,97
9 Laura Leijen DKEV 10,21 10,14
10 Sophie van Veen AV Gouda 10,11 10,79
11 Zyra van Oers AV Unitas 10,06 10,28
12 Marieke Mul KAV Holland 10,03 9,61
13 Liza Jonkergouw AV Spiridon 9,36 10,00
14 Larissa Jonker Startbaan 7,98 8,43

Uitslagen Kogelslingeren 4 kilogram Meisjes Junior A

# Naam KogelslOBP
1 Tia Ackermans Scorpio 43,16 39,33
2 Adrian Vrijenhoek Rotterdam 41,63 39,83
3 Judy Van der Drift PAC 39,14 33,81
4 Marieke Van der Laan GACH 37,70 38,76
5 Lotte van Gerven AV Lycurgus 34,96 33,84
6 Liza Jonkergouw AV Spiridon 33,79 33,25
7 Robin Post WRNG 33,41 29,75
8 Marieke Mul KAV Holland 22,01 25,06
Dion Kies DEM NM 27,28
Jamila Kerkmeester PAC --- 30,69

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

# Naam HoogOBP
1 Manon Schoop AV NOP 1,74 1,71
2 Emma Oosterwegel DVTR 1,68 1,72
3 Marjolein Bolten HLLM 1,68 1,68
3 Wouke van t Klooster Pijnenburg 1,68 1,70
5 Ilse Kuijf ARV Ilion 1,68 1,74
6 Mariska Klaver Flevo Delta 1,65 1,65
7 Iris de Ruiter AV 1923 1,60 1,65
7 Inga Steggink AAV `36 1,60 1,63
7 Lucinde Wiersema Leiden 1,60 1,66
10 Esmay Meinders AV NOP 1,60 1,70
11 Iva Klein Baltink DVTR 1,60 1,60
Nicole Schellekens ARV Ilion --- 1,65
Bo Smit HAC --- 1,60

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior A

# Naam HSS OBP
1 Judeska Sheppard Rotterdam 11,55 -1.2 m/s11,69
2 Danielle Spek AV34 11,51 -1.1 m/s11,33
3 Natalie Puper AV Atverni 11,39 -1.1 m/s10,93
4 Lucinde Wiersema Leiden 11,21 +1.1 m/s11,18
5 Shaya van Houdt PAC 10,46 +0.9 m/s10,52
Jinke van der Sluis AV Phoenix --- 11,22
Britta de Haan ARV Ilion --- 11,57

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior A

# Naam PolshoogOBP
1 Marijke Wijnmaalen ARV Ilion 3,90 4,05
2 Sterre de Booy ARV Ilion 3,65 3,76
3 Tinka Broekman AV Unitas 3,60 3,76
4 Annebel Jaarsma AV Lycurgus 3,50 3,30
5 Mirte Kok PAC 3,50 3,30
6 Anja Bekema GACH 3,10 3,00
7 Kirsten Kuntz AV Passaat 3,00 3,30
8 Hilde den Engelsen Fortius 2,90 2,80
9 Joyce Kraaijenbrink AV `47 2,90 2,90
10 Lianne Daan De Spartaan 2,80 2,60

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior A

# Naam Ver OBP
1 Natalie Puper AV Atverni 5,92 +0.8 m/s5,73
2 Jinke van der Sluis AV Phoenix 5,74 +1.1 m/s5,72
3 Lena Kater AV PEC 1910 5,49 +0.7 m/s5,26
4 Beau Winnubst AAC 5,41 +1.3 m/s5,58
5 Danielle Spek AV34 5,40 +0.9 m/s5,19
6 Daphne Linnekamp HLLS 5,32 -0.6 m/s5,43
7 Livia Tromp Haag 5,10 +1.0 m/s5,00
8 Madelon Werkhoven AV Atos 5,07 -1.2 m/s4,91
9 Shaya van Houdt PAC 5,03 +1.2 m/s5,08
10 Justine Zwier AV 1923 4,88 +1.1 m/s4,92
11 Milou van der Schaaf MPM 4,79 -1.3 m/s4,74
12 Susan Wouda MPM 4,46 +0.8 m/s4,56
13 Anouk Haverkort AV Lycurgus 4,46 +0.9 m/s5,02
Sienna Klous AV Lycurgus NM 5,17
Roos van Zwam Ciko `66 NM 5,44
Lisanne Brouwer Flevo Delta --- 5,33