Atleten 'Jongens Junior A'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_hf100m_f200m200m_hf200m_f400m400m_f800m800m_f1500m1500m_f5000m110mH_f110mH400mH3000m SCSpeerDiscusKogelKogelslHoogHSSPolshoogVer
1 Max Meuleman AV Archeus 3000m SC
JJA - 3000m SC ------------------------
23 Floris Aarts AV 1923 Speer
Kogel
JJA - SpeerJJA - Kogel -----------------------
24 Sander Smits AVGM Hoog
JJA - Hoog ------------------------
26 Nicholas Mitchell AL73 Speer
Kogel
JJA - SpeerJJA - Kogel -----------------------
42 Thomas Petsch PH HSS
------------------------
43 Niels Beks AV Attila 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_hf ---------------------
47 Matthijs v...Driessche RK HAV 1500m
JJA - 1500m ------------------------
65 Tiago Smithuis ARV Ilion 110mH
JJA - 110mH ------------------------
66 Joppe Stokvis Altis 110mH
Ver
JJA - 110mHJJA - Ver -----------------------
69 Sander Kloosterziel AV PEC 1910 5000m
JJA - 5000m ------------------------
71 Stephan H...in t Veld Spado Kogelsl
JJA - Kogelsl ------------------------
77 Arthur van Essen Altis 100m
200m
110mH
Ver
JJA - 100mJJA - 200mJJA - 110mH ---------------------
84 Sven Markesteijn SPOB Speer
JJA - Speer ------------------------
93 Brian Versluis AV Atverni 800m
800m_f
JJA - 800mJJA - 800m_f -----------------------
94 Glenn Pols Atledo Speer
Discus
Kogel
JJA - SpeerJJA - DiscusJJA - Kogel ----------------------
95 Jeroen van Harmelen Avantri Speer
JJA - Speer ------------------------
102 Corné Timmer AV Aalsmeer 5000m
JJA - 5000m ------------------------
118 Daan Pauw PH Discus
Kogel
Kogelsl
JJA - DiscusJJA - KogelJJA - Kogelsl ----------------------
119 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 110mH
JJA - 110mH ------------------------
122 Joris van Gool AV Spiridon 100m
100m_f
100m_hf
200m
JJA - 100mJJA - 100m_fJJA - 100m_hfJJA - 200m ---------------------
128 Taco van der Werff AV34 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -----------------------
131 Koen Koenders PH 100m
Polshoog
JJA - 100mJJA - Polshoog -----------------------
137 Ismar Klomp Haag 1500m
JJA - 1500m ------------------------
144 Thom Reynders AV Unitas 5000m
JJA - 5000m ------------------------
146 Luc Beuckens AV NOP 1500m
JJA - 1500m ------------------------
152 Bas van Vliet AV `40 Speer
JJA - Speer ------------------------
153 Olav Donker PH 100m
100m_hf
Ver
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - Ver ----------------------
154 Maikel Peeman FLKK 5000m
JJA - 5000m ------------------------
159 Jorg Kroon PH Discus
Kogel
JJA - DiscusJJA - Kogel -----------------------
163 Rens Simons VRT 800m
3000m SC
JJA - 800mJJA - 3000m SC -----------------------
167 Hugo Roelofsen Castricum 400m
800m
JJA - 400mJJA - 800m -----------------------
172 Koen van Ruremonde GVAC 100m
100m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hf -----------------------
177 Yarán Wienneke GACH 100m
100m_hf
HSS
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - HSS ----------------------
181 Luuk Maas TRR 5000m
JJA - 5000m ------------------------
183 Luc Velzeboer Almere `81 5000m
JJA - 5000m ------------------------
184 Thomas van Haarlem PAC Speer
JJA - Speer ------------------------
185 Koen Stapel ARV Ilion Polshoog
JJA - Polshoog ------------------------
194 Daan Molleman AV Suomi 400m
JJA - 400m ------------------------
203 Casper van der Luijt Leiden 800m
1500m
JJA - 800mJJA - 1500m -----------------------
208 Tijmen van Straten AV Passaat Speer
JJA - Speer ------------------------
209 Robin van Riel AV Attila 800m
800m_f
JJA - 800mJJA - 800m_f -----------------------
211 Cain Rutgers Almere `81 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -----------------------
215 Yohance Valks Rotterdam 5000m
JJA - 5000m ------------------------
216 Shuraimy Bito Rotterdam 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -----------------------
217 Youri Driessen VRT 5000m
JJA - 5000m ------------------------
220 Niels Visser AV Jahn II 800m
800m_f
JJA - 800mJJA - 800m_f -----------------------
221 Julian de Leeuw AV Sprint Speer
JJA - Speer ------------------------
229 Alexander Soethout DEM HSS
Ver
JJA - Ver -----------------------
234 Robin Honebecke ATC `75 1500m
5000m
JJA - 1500mJJA - 5000m -----------------------
236 Hent van Schoten AV Oss `78 HSS
JJA - HSS ------------------------
245 Tom Hendrikse AAC `61 5000m
JJA - 5000m ------------------------
255 Joppe Ketting Ciko `66 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -----------------------
265 Sander Koops SPWS 110mH_f
110mH
HSS
JJA - 110mH_fJJA - 110mHJJA - HSS ----------------------
271 Reinder Prince Triathlon 800m
JJA - 800m ------------------------
272 Stein Overtoom Startbaan 800m
JJA - 800m ------------------------
273 Dominique Zwiep Rotterdam 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_fJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_fJJA - 200m_hf -------------------
282 Robin Vliem AV Athlos 110mH_f
110mH
JJA - 110mH_fJJA - 110mH -----------------------
286 Lars Dirkzwager Zeeland Hoog
JJA - Hoog ------------------------
293 Jordi van der Wal PAC HSS
Polshoog
JJA - HSSJJA - Polshoog -----------------------
296 Martijn Kroes AV NOVA Hoog
JJA - Hoog ------------------------
300 Wesley van der Holst PAC 110mH
JJA - 110mH ------------------------
311 Abdikhani Mohamed AV Cifla 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -----------------------
314 Aron Koning AV De Keien 800m
JJA - 800m ------------------------
320 Rick Hollestelle Altis 110mH
Polshoog
JJA - 110mHJJA - Polshoog -----------------------
324 Jamaal Awad DEM 100m
JJA - 100m ------------------------
326 Jordy Kluft DEM 100m
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_fJJA - 200m_hf --------------------
327 Jelte van Atten Leiden 800m
800m_f
1500m
1500m_f
JJA - 800mJJA - 800m_fJJA - 1500mJJA - 1500m_f ---------------------
331 Abdiniini Hassan AV Cifla 5000m
JJA - 5000m ------------------------
334 Arno Kapteijns PH Speer
JJA - Speer ------------------------
339 Quincy Stjeward Phanos Ver
JJA - Ver ------------------------
344 Loic Wondel Rotterdam Ver
JJA - Ver ------------------------
346 Stijn Tromp De Gemzen 200m
200m_hf
JJA - 200mJJA - 200m_hf -----------------------
348 Kristian Mos Heerenveen 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_hf ---------------------
350 Sander Klaassen De Gemzen 400m
JJA - 400m ------------------------
352 Leon Huiszoon Triathlon 5000m
JJA - 5000m ------------------------
353 Quinten van der Veer PAC Kogelsl
JJA - Kogelsl ------------------------
354 Niels Verheugd AV Sprint 100m
200m
Polshoog
JJA - 100mJJA - 200mJJA - Polshoog ----------------------
355 Joep Van Es PH 110mH
JJA - 110mH ------------------------
356 Eric Stuiver Start `78 800m
JJA - 800m ------------------------
358 Nick Godschalk AV Unitas Discus
JJA - Discus ------------------------
363 Victor van der Wel PAC 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -----------------------
364 Thomas Albers SPWS 800m
JJA - 800m ------------------------
367 Rik Reijers AL73 800m
JJA - 800m ------------------------
368 Rick Veltman AV Gouda 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -----------------------
370 Mitchell v...den Brink AV34 Polshoog
JJA - Polshoog ------------------------
371 Gijs Mourits VAV HSS
Ver
JJA - HSSJJA - Ver -----------------------
378 Jorg Schellekens AV Attila 800m
1500m
JJA - 800mJJA - 1500m -----------------------
382 Sven van Merode Spado Hoog
JJA - Hoog ------------------------
388 Jan Polman Nijmegen 100m
JJA - 100m ------------------------
390 Jurgen van der Zwet De Spartaan 200m
200m_hf
400mH
JJA - 200mJJA - 200m_hf ----------------------
391 Thijs Borcheld Groningen 5000m
JJA - 5000m ------------------------
395 Guido Persoon Olympus `70 HSS
JJA - HSS ------------------------
405 Yslain Verwaal PAC 110mH_f
110mH
JJA - 110mH_fJJA - 110mH -----------------------
407 Guus Winkelmolen Swift 800m
JJA - 800m ------------------------
413 Chris Ruisch AV NOP 1500m
JJA - 1500m ------------------------
418 Daan Notenboom Castricum 800m
1500m
JJA - 800mJJA - 1500m -----------------------
420 Alexander Brons PAC 1500m
JJA - 1500m ------------------------
423 Roy van Zijl DAV Kronos HSS
JJA - HSS ------------------------
424 Marien van der Niet PAC 800m
1500m
JJA - 800mJJA - 1500m -----------------------
425 Shaquille Haverkamp Rotterdam 100m
100m_f
100m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_fJJA - 100m_hf ----------------------
427 Liam Paalvast AV Passaat Speer
JJA - Speer ------------------------
431 Ian Franssen LGDR 1500m
JJA - 1500m ------------------------
432 Teun Peeters PH 100m
Ver
JJA - 100m -----------------------
434 Elmar Koster PAC Speer
JJA - Speer ------------------------
441 Calvin Hoogland Castricum 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -----------------------
442 Tim van Noord AV PEC 1910 400m
JJA - 400m ------------------------
449 Julian Sas Almere `81 Hoog
Ver
JJA - HoogJJA - Ver -----------------------
460 Ephrem Been HAC `63 5000m
JJA - 5000m ------------------------
462 Jeroen Poelert AV Athlos Discus
Kogel
JJA - DiscusJJA - Kogel -----------------------
463 Jop Knoppers LGDR 400m
JJA - 400m ------------------------
464 Marijn Pleijsant Climax 800m
JJA - 800m ------------------------
471 Joost de Kleuver Climax 1500m
JJA - 1500m ------------------------
477 Timo in t Hout PAC Discus
Kogel
JJA - DiscusJJA - Kogel -----------------------
481 Ruben Smink AC TION Kogel
Kogelsl
JJA - KogelJJA - Kogelsl -----------------------
484 Stef Alkema AV PEC 1910 800m
1500m
JJA - 800mJJA - 1500m -----------------------
489 Justin Hoefmans AV Sprint Kogelsl
JJA - Kogelsl ------------------------
494 Glenn Kunst Haag 110mH
Discus
Polshoog
JJA - 110mHJJA - DiscusJJA - Polshoog ----------------------
498 Wilbert Dennekamp AV Rijssen Kogel
Ver
JJA - Kogel -----------------------
503 Brent van de Blaak Climax 100m
100m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hf -----------------------
506 Thieme Schmidt Leiden 400m
400m_f
JJA - 400mJJA - 400m_f -----------------------
507 Helge Giezeman U-Track Speer
JJA - Speer ------------------------
514 Stijn van Nierop DAK 200m
200m_hf
400m
400m_f
JJA - 200mJJA - 200m_hfJJA - 400mJJA - 400m_f ---------------------
515 Pelle Gelderblom Zeeland 100m
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
400m
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_fJJA - 200m_hfJJA - 400m -------------------
518 Arjen de Kock Spado 110mH
Discus
Polshoog
JJA - 110mHJJA - DiscusJJA - Polshoog ----------------------
519 August Van de Weijer AV Sprint 400m
JJA - 400m ------------------------
524 Koen van Duijnhoven THOR 800m
1500m
JJA - 800mJJA - 1500m -----------------------
537 Bob te Lindert AV Argo 5000m
JJA - 5000m ------------------------
545 Jasper de Hon AAC 400mH
Ver
JJA - Ver -----------------------
546 Mark Roosien AV Hylas 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_hf ---------------------
551 Lars Van Hoeven Heerenveen 400m
400m_f
800m
JJA - 400mJJA - 400m_fJJA - 800m ----------------------
552 Constant Huiszoon Triathlon 5000m
JJA - 5000m ------------------------
557 Stan Van Helmond Eindhoven 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -----------------------
568 Tim Verbeek AV Cifla 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -----------------------
573 Remon van Duijnen AV `47 Kogelsl
JJA - Kogelsl ------------------------
574 Thijmen Alderden AV Aalsmeer 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -----------------------
575 Noah Verboom HLLM 110mH
Discus
Kogel
JJA - 110mHJJA - DiscusJJA - Kogel ----------------------
576 Ramsey Angela PAC 400m
400m_f
400mH
JJA - 400mJJA - 400m_fJJA - 400mH_f ----------------------
586 Bouke van Belois Ciko `66 800m
1500m
1500m_f
JJA - 800mJJA - 1500mJJA - 1500m_f ----------------------
588 Bob Abotar Haag HSS
JJA - HSS ------------------------
591 Achraf Boutkabout PAC 1500m
3000m SC
JJA - 1500mJJA - 3000m SC -----------------------
595 Luuk Peters AV PEC 1910 110mH_f
110mH
JJA - 110mH_fJJA - 110mH -----------------------
596 Lorens Niehof AVV 400m
800m
JJA - 400mJJA - 800m -----------------------
605 Janco Rijpstra AV Lionitas 1500m
JJA - 1500m ------------------------
606 Wouter Nieuwhof Ciko `66 100m
100m_hf
Discus
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - Discus ----------------------
608 Niels Kok Flevo Delta 400m
JJA - 400m ------------------------
611 Bram Anderiessen AKU 800m
800m_f
JJA - 800mJJA - 800m_f -----------------------
612 Tristan Slobben AV Trias 1500m
JJA - 1500m ------------------------
617 Daan Gielen PH Hoog
JJA - Hoog ------------------------
618 Rowan Veenhuizen AAC `61 3000m SC
JJA - 3000m SC ------------------------
620 Wim Vonk Altis 100m
200m
200m_hf
Hoog
JJA - 100mJJA - 200mJJA - 200m_hfJJA - Hoog ---------------------
625 Tim de Wit Spado Hoog
JJA - Hoog ------------------------
627 Troy de Juncker AV Attila 1500m
JJA - 1500m ------------------------
628 Tijmen van t Land AV Lycurgus 800m
JJA - 800m ------------------------
636 Joost Koldijk HLLM 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m -----------------------
637 Matthijs Wezeman ASTX Hoog
JJA - Hoog ------------------------
643 Hielke Hilberts GACH 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -----------------------
645 Thom Clemens HLLS 100m
200m
200m_hf
400m
JJA - 100mJJA - 200mJJA - 200m_hfJJA - 400m ---------------------
647 Stijn van Weegberg Leiden 200m
400m
400m_f
JJA - 200mJJA - 400mJJA - 400m_f ----------------------
654 Rik Goessens AV Unitas Discus
Kogelsl
JJA - DiscusJJA - Kogelsl -----------------------
656 Gerwin De Haan Heerenveen Speer
Discus
Kogel
Polshoog
JJA - SpeerJJA - DiscusJJA - KogelJJA - Polshoog ---------------------
665 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 100m
100m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hf -----------------------
667 Thijs Heemskerk AKU 400m
JJA - 400m ------------------------
671 Bon ter Horst Atledo 100m
JJA - 100m ------------------------
678 Stein Wisse Leiden HSS
------------------------
679 Tijmen Melgers AV Sparta 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -----------------------
681 Brian Klinkenberg Flevo Delta Speer
JJA - Speer ------------------------
684 Jelle De Jong AV Lycurgus Kogel
Hoog
Ver
JJA - KogelJJA - HoogJJA - Ver ----------------------
686 Brent Cuijpers PH 800m
JJA - 800m ------------------------
693 Scott Boon Flevo Delta HSS
Ver
JJA - HSSJJA - Ver -----------------------
700 Tom de Gelder Olympus `70 800m
800m_f
1500m
1500m_f
JJA - 800mJJA - 800m_fJJA - 1500mJJA - 1500m_f ---------------------
702 Twan Pormes AV Zaanland 400m
400m_f
800m
800m_f
JJA - 400mJJA - 400m_fJJA - 800mJJA - 800m_f ---------------------
706 Samuel Chapple Olympus `70 800m
800m_f
JJA - 800mJJA - 800m_f -----------------------
711 Jamil Hassan Haag HSS
JJA - HSS ------------------------
717 Mustafa Ha... Mahamuud Haag 200m
200m_f
200m_hf
JJA - 200mJJA - 200m_fJJA - 200m_hf ----------------------
718 Michiel de...aasteniet SPOB Hoog
JJA - Hoog ------------------------
720 Jurriaan de Rijk Haag 400m
JJA - 400m ------------------------
721 Sawa Bezelev AV Athlos 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_fJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_fJJA - 200m_hf -------------------
723 Dave Wesselink AV Trias 110mH_f
110mH
JJA - 110mH_fJJA - 110mH -----------------------
724 Klaas de Boer AV `56 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -----------------------
730 Thomas Pe...ira Horta Haag 1500m
JJA - 1500m ------------------------
732 Daan Lubberdink Ciko `66 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_fJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_fJJA - 200m_hf -------------------
737 Sjors Visser THOR 5000m
JJA - 5000m ------------------------
739 Lucas van Klaveren ARV Ilion 110mH_f
110mH
400mH
Kogel
Polshoog
JJA - 110mH_fJJA - 110mHJJA - KogelJJA - Polshoog --------------------
741 Simon van der Horst Fit 400m
JJA - 400m ------------------------
751 Oscar Heijdra Tempo AV Kogel
JJA - Kogel ------------------------
753 Thomas van...er Heijde Tempo AV 400m
JJA - 400m ------------------------
756 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen Speer
JJA - Speer ------------------------
757 Liam van der Schaaf Phanos 110mH_f
110mH
JJA - 110mH_fJJA - 110mH -----------------------
758 David Thommassen AV Sprint 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -----------------------
761 Jesper Peterse AV Trias 110mH
JJA - 110mH ------------------------
762 Antoine va...er Sanden DAK 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -----------------------
763 Jens van Gelderen AV Lycurgus 800m
JJA - 800m ------------------------
764 Jeroen van Dijk Heerenveen 3000m SC
JJA - 3000m SC ------------------------
766 Robin Klamer LAAC Twente 5000m
JJA - 5000m ------------------------
768 Sam Kraaijeveld AV Passaat 800m
1500m
1500m_f
JJA - 800mJJA - 1500mJJA - 1500m_f ----------------------
769 Jari Kouwen ACO 110mH
Hoog
JJA - 110mHJJA - Hoog -----------------------
773 Giorgis Kampman ACO 400m
JJA - 400m ------------------------
774 Toon IJzerman Eindhoven 400m
JJA - 400m ------------------------
776 Florens De Lange PAC 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -----------------------
785 Klaas Douwe Yska HRRR 800m
1500m
JJA - 800mJJA - 1500m -----------------------
788 Sven van der Pas Scorpio 800m
JJA - 800m ------------------------
790 Thymon Houben AV Unitas 800m
JJA - 800m ------------------------
795 Wislet de Hair Spado 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -----------------------
800 Martin Oonincx Spado 400mH
JJA - 400mH_f ------------------------
801 Jim van Gorkum Spado 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_fJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_fJJA - 200m_hf -------------------
806 Ruben Garretsen AV Argo 1500m
JJA - 1500m ------------------------
807 Peter-Jan de Jong HRRR 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -----------------------
808 Tom Benerink MPM 800m
JJA - 800m ------------------------
812 Hugo van den Berg AV NOP HSS
Ver
JJA - HSSJJA - Ver -----------------------
818 Luc Vilain ATOP 800m
JJA - 800m ------------------------
825 Simon Vos AV PEC 1910 5000m
JJA - 5000m ------------------------
830 Thijs van t Land Castricum 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m -----------------------
853 Lars Woudenberg AV34 110mH
Ver
JJA - 110mHJJA - Ver -----------------------
862 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 400m
Speer
Polshoog
JJA - 400mJJA - SpeerJJA - Polshoog ----------------------
865 Jasper Rou VAV 100m
200m
200m_hf
JJA - 100mJJA - 200mJJA - 200m_hf ----------------------
867 Jeremy Wevers Castricum 400m
JJA - 400m ------------------------
870 Jerinyo Jordan AV Atos 100m
JJA - 100m ------------------------
871 Rafael Raap PAC 100m
100m_f
100m_hf
Ver
JJA - 100mJJA - 100m_fJJA - 100m_hfJJA - Ver ---------------------
875 Tim Verhoeven AV Attila 100m
JJA - 100m ------------------------
890 Luuk Nusselder AV Argo 1500m
JJA - 1500m ------------------------
898 Oxo van Kempen DVTR 800m
JJA - 800m ------------------------
909 Bram van der Jagt AV 1923 400m
400m_f
110mH
400mH
JJA - 400mJJA - 400m_fJJA - 110mH ---------------------
916 Remly Vry Phanos 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_hf ---------------------
920 Ezra Amokwandoh AV 1923 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_hf ---------------------
926 Douwe Koldijk HLLM 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m -----------------------
928 Lars Huibers Climax 400m
JJA - 400m ------------------------
935 Mitchell Emmers AV Attila 200m
200m_hf
JJA - 200mJJA - 200m_hf -----------------------
937 Floyd Van Klink AAV `36 5000m
JJA - 5000m ------------------------
938 Danu Mulyo AC TION 100m
100m_hf
200m
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 200m ----------------------
943 Rein van Houwelingen Typhoon Discus
Kogel
JJA - DiscusJJA - Kogel -----------------------
944 Tobias van Roon DAK 1500m
JJA - 1500m ------------------------
950 Julian Record AV 1923 110mH
Hoog
Ver
JJA - 110mHJJA - HoogJJA - Ver ----------------------
953 Martijn Hoogewerf KAV Holland 100m
110mH_f
110mH
Speer
Discus
Polshoog
JJA - 100mJJA - 110mH_fJJA - 110mHJJA - SpeerJJA - DiscusJJA - Polshoog -------------------
961 Mark Naaijer CAV Energie 1500m
JJA - 1500m ------------------------
968 Arnout Mak De Gemzen 200m
Hoog
JJA - 200mJJA - Hoog -----------------------
972 Jarno de Groot Flevo Delta 110mH
400mH
JJA - 110mH -----------------------
982 Jolmer Siersma AV Atos Hoog
JJA - Hoog ------------------------
988 Kevin Jansen DEM 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -----------------------
994 Koert Remijn DEM 200m
Ver
JJA - 200m -----------------------
995 Vyron Saridin DEM 100m
JJA - 100m ------------------------
999 Tristan Valkenburg Olympus `70 1500m
JJA - 1500m ------------------------
1003 Isayah Boers Phanos 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_fJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_fJJA - 200m_hf -------------------
1004 Tonnie de Benis AVGM 400m
JJA - 400m ------------------------
1006 Bryan van Ingen HLLM Kogelsl
JJA - Kogelsl ------------------------
1012 Luuk Kuijper AV `40 100m
JJA - 100m ------------------------
1013 Sergio van der Meide PAC Ver
JJA - Ver ------------------------
1018 Wolf Nederpel De Spartaan Discus
Kogel
JJA - DiscusJJA - Kogel -----------------------
1019 Dirk Aarts ATH Hoog
JJA - Hoog ------------------------
1022 Vincent Staat AV Attila Hoog
JJA - Hoog ------------------------
1023 Bram van Hastenberg U-Track 200m
200m_hf
400mH
JJA - 200mJJA - 200m_hfJJA - 400mH_f ----------------------
1025 Thomas Vo...n van der Altis 110mH
400mH
JJA - 110mH -----------------------
1026 Ruben de Vries Rotterdam 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_hf ---------------------
1028 Maurik de Groot Haag 400mH
JJA - 400mH_f ------------------------
1030 Milo Zech...allebroek Leiden 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_hf ---------------------
1036 Timo Brandehof HLLM 200m
200m_hf
400m
400m_f
JJA - 200mJJA - 200m_hfJJA - 400mJJA - 400m_f ---------------------

Verenigingen 'Jongens Junior A'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 1
AAC `61 AC61 2
AAV `36 AV36 1
AC TION TION 2
ACO / Van Elderen ACO 2
AKU AKU 2
Almere `81 AM81 3
Altis ALTS 5
ARV Ilion ILIO 3
ATC `75 AT75 1
Atledo ATLD 2
Atletico `73 AL73 2
Atletiekvereniging ATH ATH 1
AV 1923 AV23 4
AV Aalsmeer ALSM 2
AV Achilles Top ATOP 1
AV Archeus ARCH 1
AV Argo ARGO 3
AV Athlos ATLS 3
AV Atos ATOS 2
AV Attila ATTL 7
AV Atverni ATVN 1
AV Castricum CSTR 5
AV Cifla CFLA 3
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV De Gemzen GMZN 3
AV De Keien KEIN 1
AV De Spartaan SPTN 2
AV Flevo Delta FLDT 4
AV Fortuna FRTN 1
AV Generaal Michaelis AVGM 2
AV Gouda GOUD 1
AV Haarlemmermeer HLLM 5
AV Heerenveen HRVN 4
AV Horror Sneek HRRR 2
AV Hylas HYLS 1
AV Jahn II JAHN 1
AV Lionitas LNTS 1
AV Lycurgus LYCG 4
AV NOP NOP 3
AV NOVA NOVA 1
AV Olympus `70 OL70 4
AV Oss `78 OS78 1
AV Passaat PSST 3
AV PEC 1910 PEC 5
AV Rijssen RSSN 1
AV Sparta SPRT 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 2
AV Sprint SPRN 5
AV Start `78 ST78 1
AV Startbaan STBN 1
AV Suomi SOMI 1
AV Trias TRAS 3
AV Triathlon Triathlon 3
AV Unitas UNTS 4
AV Valkenswaard AVV 1
AV Wijchen WYCH 1
AV Zaanland ZNLD 1
AV `34 Apeldoorn AV34 3
AV `40 AV40 2
AV `47 AV47 1
AV `56 AV56 1
Avantri AVTR 1
CAV Energie ENRG 2
Ciko `66 CIKO 4
Climax CLMX 4
DAK DAK 3
DAV Kronos KRNS 1
DEM DEM 6
EAC De Sperwers SPWS 2
Eindhoven Atletiek EHAT 2
ESAV Asterix ASTX 1
Fit FIT 1
GAC Hilversum GACH 2
Groningen Atletiek GRNG 1
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 8
HAC `63 HC63 1
Hellas Utrecht HLLS 1
KAV Holland KAVH 1
LAAC Twente LAAC 1
Leiden Atletiek LATL 6
Lopersgroep Deurne LGDR 2
Marathon Pim Mulier MPM 1
MSV en AV Flakkee FLKK 1
Nijmegen Atletiek NYMG 1
PAC PAC 15
Phanos PHNS 4
Prins Hendrik PH 10
RK HAV RKHV 1
Rotterdam Atletiek RDAM 6
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 7
Swift Atletiek SWFT 1
Tempo AV TMPO 2
THOR THOR 2
Tilburg Road Runners TRR 1
Typhoon TPHN 1
U-Track UTRK 2
VAV VAV 2
Venloop Running Team VRT 2
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 2

Uitslagen 100 meter Jongens Junior A

# Naam 100m OBP
1 Daan Lubberdink Ciko `66 10,97 -0.5 m/s10,93
2 Isayah Boers Phanos 10,98 +0.1 m/s10,71
3 Dominique Zwiep Rotterdam 11,01 +0.9 m/s10,93
4 Rafael Raap PAC 11,03 +0.9 m/s11,08
5 Jim van Gorkum Spado 11,08 -0.5 m/s10,80
6 Shaquille Haverkamp Rotterdam 11,16 +0.1 m/s10,62
7 Sawa Bezelev AV Athlos 11,16 -0.5 m/s10,98
8 Joris van Gool AV Spiridon 11,21 +1.1 m/s10,53
9 Milo Zech...allebroek Leiden 11,23 -0.5 m/s11,17
10 Pelle Gelderblom Zeeland 11,26 +1.1 m/s11,33
11 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 11,31 +0.1 m/s11,37
12 Ezra Amokwandoh AV 1923 11,37 +1.1 m/s11,29
13 Jordy Kluft DEM 11,43 +0.1 m/s11,23
13 Niels Beks AV Attila 11,43 -0.5 m/s11,23
15 Kristian Mos Heerenveen 11,50 -0.5 m/s11,47
16 Koen van Ruremonde GVAC 11,51 +0.1 m/s11,29
17 Olav Donker PH 11,53 +0.9 m/s11,40
18 Ruben de Vries Rotterdam 11,56 -0.5 m/s11,38
19 Mark Roosien AV Hylas 11,58 +0.9 m/s11,73
20 Wouter Nieuwhof Ciko `66 11,59 +0.1 m/s11,61
21 Brent van de Blaak Climax 11,59 +0.1 m/s11,58
22 Remly Vry Phanos 11,61 -0.5 m/s11,56
23 Danu Mulyo AC TION 11,61 +0.9 m/s11,52
24 Yarán Wienneke GACH 11,69 +0.1 m/s11,36
25 Jan Polman Nijmegen 11,72 -0.5 m/s11,51
26 Florens De Lange PAC 11,77 +0.1 m/s11,92
27 Tijmen Melgers AV Sparta 11,78 -0.5 m/s11,70
28 Wim Vonk Altis 11,80 +1.1 m/s11,66
29 Joppe Ketting Ciko `66 11,87 +1.1 m/s12,02
30 Luuk Kuijper AV `40 11,95 +0.9 m/s11,89
31 Jasper Rou VAV 11,95 -0.5 m/s11,82
32 David Thommassen AV Sprint 11,95 -0.5 m/s11,80
33 Tim Verhoeven AV Attila 11,98 +0.1 m/s11,67
34 Antoine va...er Sanden DAK 12,06 -0.5 m/s11,91
35 Teun Peeters PH 12,08 -0.5 m/s12,39
36 Bon ter Horst Atledo 12,13 +0.1 m/s12,09
37 Taco van der Werff AV34 12,17 +0.1 m/s11,94
38 Arthur van Essen Altis 12,19 -0.5 m/s12,12
39 Klaas de Boer AV `56 12,22 +0.1 m/s12,09
40 Rick Veltman AV Gouda 12,28 +1.1 m/s12,09
41 Vyron Saridin DEM 12,45 +0.9 m/s12,37
Niels Verheugd AV Sprint DQ 11,67
Thom Clemens HLLS DNS 11,63
Martijn Hoogewerf KAV Holland --- 11,40
Calvin Hoogland Castricum --- 10,81
Jerinyo Jordan AV Atos --- 11,89
Jamaal Awad DEM --- 11,28
Kevin Jansen DEM --- 11,73
Koen Koenders PH --- 11,58
Shuraimy Bito Rotterdam --- 11,36
Wislet de Hair Spado --- 11,20

Uitslagen 100 meter halve finale Jongens Junior A

# Naam 100m_hf Qm
1 Dominique Zwiep Rotterdam 10,82 +0.0 m/s---
2 Isayah Boers Phanos 10,89 -0.9 m/s---
3 Daan Lubberdink Ciko `66 10,95 -1.2 m/s---
4 Shaquille Haverkamp Rotterdam 10,99 -0.9 m/s---
5 Joris van Gool AV Spiridon 11,01 -1.2 m/s---
5 Jim van Gorkum Spado 11,01 +0.0 m/s---
7 Rafael Raap PAC 11,09 -1.2 m/s---
8 Sawa Bezelev AV Athlos 11,10 -0.9 m/s---
9 Milo Zech...allebroek Leiden 11,14 +0.0 m/s---
10 Niels Beks AV Attila 11,22 -0.9 m/s---
11 Pelle Gelderblom Zeeland 11,37 +0.0 m/s---
12 Remly Vry Phanos 11,40 +0.0 m/s---
12 Jordy Kluft DEM 11,40 +0.0 m/s---
14 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 11,42 -0.9 m/s---
15 Ruben de Vries Rotterdam 11,52 -1.2 m/s---
16 Ezra Amokwandoh AV 1923 11,54 -1.2 m/s---
17 Kristian Mos Heerenveen 11,58 +0.0 m/s---
18 Koen van Ruremonde GVAC 11,60 -1.2 m/s---
19 Olav Donker PH 11,61 -0.9 m/s---
19 Danu Mulyo AC TION 11,61 -0.9 m/s---
21 Wouter Nieuwhof Ciko `66 11,68 -1.2 m/s---
21 Brent van de Blaak Climax 11,68 +0.0 m/s---
23 Yarán Wienneke GACH 11,72 -1.2 m/s---
24 Mark Roosien AV Hylas 11,77 -0.9 m/s---

Uitslagen 100 meter finale Jongens Junior A

# Naam 100m_f Qm
1 Shaquille Haverkamp Rotterdam 10,71 +0.1 m/s---
2 Isayah Boers Phanos 10,75 +0.1 m/s---
3 Dominique Zwiep Rotterdam 10,89 +0.1 m/s---
4 Joris van Gool AV Spiridon 10,91 +0.1 m/s---
5 Daan Lubberdink Ciko `66 10,92 +0.1 m/s---
6 Jim van Gorkum Spado 11,01 +0.1 m/s---
Rafael Raap PAC DNS ---
Sawa Bezelev AV Athlos DNS ---

Uitslagen 200 meter Jongens Junior A

# Naam 200m OBP
1 Isayah Boers Phanos 21,81 -0.7 m/s21,27
2 Mustafa Ha... Mahamuud Haag 21,90 +1.1 m/s21,56
2 Daan Lubberdink Ciko `66 21,90 +0.6 m/s21,76
4 Sawa Bezelev AV Athlos 22,10 +2.4 m/s21,88
5 Pelle Gelderblom Zeeland 22,66 +2.4 m/s22,69
6 Jordy Kluft DEM 22,68 +1.1 m/s22,76
7 Dominique Zwiep Rotterdam 22,78 -0.9 m/s22,24
8 Ruben de Vries Rotterdam 22,86 -0.7 m/s22,87
9 Milo Zech...allebroek Leiden 22,98 -0.7 m/s22,76
10 Thom Clemens HLLS 23,02 -0.9 m/s23,91
11 Jim van Gorkum Spado 23,05 -0.9 m/s21,94
12 Stijn Tromp De Gemzen 23,13 +1.1 m/s22,92
13 Timo Brandehof HLLM 23,19 +0.6 m/s23,00
14 Bram van Hastenberg U-Track 23,26 +1.1 m/s23,73
15 Jurgen van der Zwet De Spartaan 23,44 +2.4 m/s23,30
16 Kristian Mos Heerenveen 23,46 +2.4 m/s23,08
17 Niels Beks AV Attila 23,48 +0.6 m/s22,70
18 Ezra Amokwandoh AV 1923 23,53 -0.9 m/s23,13
19 Remly Vry Phanos 23,55 -0.7 m/s23,67
19 Stijn van Nierop DAK 23,55 +2.4 m/s24,10
21 Jasper Rou VAV 23,66 +0.6 m/s23,86
22 Wim Vonk Altis 23,67 +2.4 m/s23,90
23 Mark Roosien AV Hylas 23,72 +0.6 m/s23,63
23 Mitchell Emmers AV Attila 23,72 -0.9 m/s23,21
25 Niels Verheugd AV Sprint 23,82 +1.1 m/s23,66
26 David Thommassen AV Sprint 23,87 +1.1 m/s24,15
27 Tijmen Melgers AV Sparta 23,89 -0.7 m/s23,70
28 Joost Koldijk HLLM 23,92 +2.4 m/s24,82
29 Joppe Ketting Ciko `66 24,20 +0.6 m/s24,55
30 Koert Remijn DEM 24,27 +1.1 m/s24,37
31 Antoine va...er Sanden DAK 24,37 -0.9 m/s24,06
32 Arthur van Essen Altis 24,44 -0.7 m/s24,21
33 Taco van der Werff AV34 24,57 +0.6 m/s24,15
34 Klaas de Boer AV `56 24,73 -0.9 m/s24,89
35 Douwe Koldijk HLLM 24,74 -0.9 m/s24,83
36 Rick Veltman AV Gouda 25,01 -0.7 m/s24,35
37 Arnout Mak De Gemzen 25,05 +2.4 m/s25,04
Calvin Hoogland Castricum --- 22,49
Thijs van t Land Castricum --- 23,78
Stijn van Weegberg Leiden --- 22,74
Kevin Jansen DEM --- 24,18
Florens De Lange PAC --- 24,18
Joris van Gool AV Spiridon --- 21,51
Shuraimy Bito Rotterdam --- 23,01
Wislet de Hair Spado --- 22,92
Danu Mulyo AC TION --- 23,41

Uitslagen 200 meter halve finale Jongens Junior A

# Naam 200m_hf Qm
1 Isayah Boers Phanos 21,75 +0.5 m/s---
2 Sawa Bezelev AV Athlos 21,82 +1.5 m/s---
3 Daan Lubberdink Ciko `66 22,05 +1.5 m/s---
4 Jim van Gorkum Spado 22,37 +0.5 m/s---
5 Pelle Gelderblom Zeeland 22,43 +0.5 m/s---
6 Mustafa Ha... Mahamuud Haag 22,47 +0.3 m/s---
7 Dominique Zwiep Rotterdam 22,53 +0.3 m/s---
8 Jordy Kluft DEM 22,55 +0.5 m/s---
9 Milo Zech...allebroek Leiden 22,67 +0.3 m/s---
10 Niels Beks AV Attila 22,70 +1.5 m/s---
11 Ruben de Vries Rotterdam 22,72 +0.3 m/s---
12 Timo Brandehof HLLM 22,81 +1.5 m/s---
13 Thom Clemens HLLS 23,04 +1.5 m/s---
14 Ezra Amokwandoh AV 1923 23,09 +0.5 m/s---
15 Stijn Tromp De Gemzen 23,23 +0.5 m/s---
16 Bram van Hastenberg U-Track 23,39 +1.5 m/s---
17 Remly Vry Phanos 23,44 +0.5 m/s---
17 Kristian Mos Heerenveen 23,44 +0.3 m/s---
19 Jurgen van der Zwet De Spartaan 23,63 +0.3 m/s---
20 Jasper Rou VAV 23,69 +0.3 m/s---
21 Mark Roosien AV Hylas 23,73 +0.3 m/s---
22 Wim Vonk Altis 23,80 +1.5 m/s---
23 Stijn van Nierop DAK 23,84 +1.5 m/s---
Mitchell Emmers AV Attila DNS ---

Uitslagen 200 meter finale Jongens Junior A

# Naam 200m_f Qm
1 Isayah Boers Phanos 21,48 -1.1 m/s---
2 Daan Lubberdink Ciko `66 21,90 -1.1 m/s---
3 Mustafa Ha... Mahamuud Haag 21,95 -1.1 m/s---
4 Sawa Bezelev AV Athlos 21,99 -1.1 m/s---
5 Dominique Zwiep Rotterdam 22,33 -1.1 m/s---
6 Pelle Gelderblom Zeeland 22,74 -1.1 m/s---
7 Jordy Kluft DEM 22,95 -1.1 m/s---
8 Jim van Gorkum Spado 23,12 -1.1 m/s---

Uitslagen 400 meter Jongens Junior A

# Naam 400mOBP
1 Lars Van Hoeven Heerenveen 50,19 49,39
2 Ramsey Angela PAC 50,32 47,40
3 Bram van der Jagt AV 1923 50,41 49,73
4 Timo Brandehof HLLM 50,48 51,84
5 Thieme Schmidt Leiden 50,50 48,95
6 Stijn van Nierop DAK 51,13 51,65
7 Stijn van Weegberg Leiden 51,16 51,17
8 Twan Pormes AV Zaanland 51,32 51,45
9 Simon van der Horst Fit 51,44 52,35
10 Jurriaan de Rijk Haag 51,45 51,05
11 Toon IJzerman Eindhoven 51,64 51,79
12 Joost Koldijk HLLM 51,77 53,13
13 Thijs Heemskerk AKU 51,95 51,84
14 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 52,04 52,58
15 Niels Kok Flevo Delta 52,29 52,07
16 August Van de Weijer AV Sprint 53,05 53,57
17 Tim van Noord AV PEC 1910 53,25 52,97
18 Douwe Koldijk HLLM 53,54 53,25
19 Jop Knoppers LGDR 54,50 52,30
20 Sander Klaassen De Gemzen 55,22 55,16
21 Daan Molleman AV Suomi 55,41 55,37
22 Lars Huibers Climax 55,92 58,60
23 Tonnie de Benis AVGM 56,89 57,30
Hugo Roelofsen Castricum DNS 52,88
Thijs van t Land Castricum --- 51,83
Jeremy Wevers Castricum --- 52,76
Thomas van...er Heijde Tempo AV --- 52,47
Thom Clemens HLLS --- 52,23
Lorens Niehof AVV --- 55,90
Giorgis Kampman ACO --- 53,86
Pelle Gelderblom Zeeland --- 49,73

Uitslagen 400 meter finale Jongens Junior A

# Naam 400m_fQm
1 Ramsey Angela PAC 49,03 ---
2 Lars Van Hoeven Heerenveen 49,52 ---
3 Thieme Schmidt Leiden 49,60 ---
4 Bram van der Jagt AV 1923 50,06 ---
5 Stijn van Weegberg Leiden 51,04 ---
6 Twan Pormes AV Zaanland 51,41 ---
7 Timo Brandehof HLLM 51,83 ---
8 Stijn van Nierop DAK 51,96 ---

Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

# Naam 800mOBP
1 Bram Anderiessen AKU 1:56,90 1:53,00
2 Samuel Chapple Olympus `70 1:57,12 1:51,53
3 Robin van Riel AV Attila 1:57,65 1:50,32
4 Tom de Gelder Olympus `70 1:57,79 1:51,90
5 Twan Pormes AV Zaanland 1:57,89 1:53,42
6 Brian Versluis AV Atverni 1:58,18 1:52,57
7 Niels Visser AV Jahn II 1:58,42 2:00,94
8 Jelte van Atten Leiden 1:58,47 1:54,55
9 Jens van Gelderen AV Lycurgus 1:58,51 1:56,36
10 Thymon Houben AV Unitas 1:58,63 1:56,25
11 Hugo Roelofsen Castricum 1:58,68 1:58,63
12 Reinder Prince Triathlon 1:59,24 1:58,02
13 Tom Benerink MPM 1:59,40 2:01,54
14 Rik Reijers AL73 1:59,69 2:00,09
15 Aron Koning AV De Keien 1:59,88 1:58,68
16 Bouke van Belois Ciko `66 1:59,94 1:59,28
17 Tijmen van t Land AV Lycurgus 2:00,09 2:01,09
18 Oxo van Kempen DVTR 2:00,27 2:01,55
19 Daan Notenboom Castricum 2:01,58 2:02,98
20 Luc Vilain ATOP 2:01,87 2:01,05
21 Brent Cuijpers PH 2:02,75 2:03,38
22 Rens Simons VRT 2:03,12 2:00,49
23 Eric Stuiver Start `78 2:03,71 2:06,82
24 Jorg Schellekens AV Attila 2:03,81 2:06,77
25 Lorens Niehof AVV 2:05,53 2:04,80
26 Thomas Albers SPWS 2:05,99 2:01,48
27 Stein Overtoom Startbaan 2:06,03 2:06,54
28 Klaas Douwe Yska HRRR 2:07,63 2:05,96
29 Sven van der Pas Scorpio 2:08,45 2:07,18
Guus Winkelmolen Swift DNS 1:56,47
Lars Van Hoeven Heerenveen --- 1:53,94
Casper van der Luijt Leiden --- 2:07,94
Sam Kraaijeveld AV Passaat --- 1:55,17
Marien van der Niet PAC --- 2:07,93
Koen van Duijnhoven THOR --- 2:01,72
Stef Alkema AV PEC 1910 --- 2:03,90
Marijn Pleijsant Climax --- 2:05,47

Uitslagen 800 meter finale Jongens Junior A

# Naam 800m_fQm
1 Robin van Riel AV Attila 1:53,00 ---
2 Bram Anderiessen AKU 1:53,26 ---
3 Twan Pormes AV Zaanland 1:53,55 ---
4 Samuel Chapple Olympus `70 1:53,56 ---
5 Brian Versluis AV Atverni 1:54,35 ---
6 Jelte van Atten Leiden 1:54,74 ---
7 Tom de Gelder Olympus `70 1:55,18 ---
8 Niels Visser AV Jahn II 1:57,76 ---

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior A

# Naam 1500mOBP
1 Tom de Gelder Olympus `70 4:13,50 3:54,57
2 Sam Kraaijeveld AV Passaat 4:13,73 4:03,05
3 Abdikhani Mohamed AV Cifla 4:13,88 4:03,22
4 Jelte van Atten Leiden 4:14,07 4:07,67
5 Bouke van Belois Ciko `66 4:14,14 4:22,79
6 Peter-Jan de Jong HRRR 4:14,83 4:12,43
7 Hielke Hilberts GACH 4:16,83 4:15,50
8 Thijmen Alderden AV Aalsmeer 4:17,14 4:28,95
9 Koen van Duijnhoven THOR 4:17,53 4:12,09
10 Mark Naaijer CAV Energie 4:20,37 4:08,42
11 Victor van der Wel PAC 4:21,82 4:07,21
12 Cain Rutgers Almere `81 4:23,14 3:59,30
13 Stan Van Helmond Eindhoven 4:24,22 4:02,18
14 Tim Verbeek AV Cifla 4:24,40 4:03,98
15 Joost de Kleuver Climax 4:24,87 4:16,74
16 Tristan Valkenburg Olympus `70 4:25,43 4:13,30
17 Tristan Slobben AV Trias 4:25,54 4:09,60
18 Luc Beuckens AV NOP 4:27,71 4:24,16
19 Ismar Klomp Haag 4:28,95 4:24,87
20 Ian Franssen LGDR 4:29,52 4:25,03
21 Ruben Garretsen AV Argo 4:31,28 4:22,65
22 Casper van der Luijt Leiden 4:34,18 4:27,40
23 Janco Rijpstra AV Lionitas 4:35,65 4:24,49
24 Thomas Pe...ira Horta Haag 4:35,96 4:26,87
25 Troy de Juncker AV Attila 4:38,36 4:12,02
26 Tobias van Roon DAK 4:39,43 4:28,28
27 Alexander Brons PAC 4:40,13 4:32,43
28 Jorg Schellekens AV Attila 4:40,53 4:29,00
29 Marien van der Niet PAC 4:49,02 4:21,98
Achraf Boutkabout PAC DNF 4:13,70
Daan Notenboom Castricum --- 2.44:43,00
Chris Ruisch AV NOP --- 4:31,20
Matthijs v...Driessche RK HAV --- 4:52,71
Robin Honebecke ATC `75 --- 4:15,23
Luuk Nusselder AV Argo --- 4:18,11
Klaas Douwe Yska HRRR --- 4:29,99
Stef Alkema AV PEC 1910 --- 4:15,96

Uitslagen 1500 meter finale Jongens Junior A

# Naam 1500m_fQm
1 Sam Kraaijeveld AV Passaat 4:17,14 ---
2 Tom de Gelder Olympus `70 4:17,37 ---
3 Jelte van Atten Leiden 4:17,48 ---