Atleten 'Meisjes Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_hf100m_f200m200m_hf200m_f400m400m_hf400m_f800m800m_f1500m1500m_f3000m100mH_hf100mH_f100mH400mH_f400mH2000m SCSpeerDiscusKogelKogelslHoogHSSPolshoogVer
4 Janneke Pluimes Scorpio Discus
Kogel
MJB - DiscusMJB - Kogel --------------------------
5 Saskia van der Boor Fortius Polshoog
MJB - Polshoog ---------------------------
8 Shanella Bleecke Almere `81 Kogel
Kogelsl
MJB - KogelMJB - Kogelsl --------------------------
9 Sara Rey Swift Kogelsl
MJB - Kogelsl ---------------------------
13 Sanne Diepen PH 400m
800m
1500m
Speer
Discus
MJB - 400mMJB - 800mMJB - 1500m -----------------------
14 Safira den Oudsten AV Spiridon Kogelsl
MJB - Kogelsl ---------------------------
15 Anna Molenberg AV Athlos Hoog
---------------------------
17 Pleun Hutten AV Sprint 400m
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400m_hf --------------------------
18 Sandra Haitsma Altis 100m
200m
Kogel
MJB - 100mMJB - 200mMJB - Kogel -------------------------
20 Desi van Emmerik Cialfo 800m
800m_f
MJB - 800mMJB - 800m_f --------------------------
21 Lotte van Schaik AV Atverni 800m
MJB - 800m ---------------------------
22 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 100mH_hf
100mH
Polshoog
Ver
MJB - 100mH_hfMJB - 100mHMJB - PolshoogMJB - Ver ------------------------
25 Claudy Nouws THOR Hoog
MJB - Hoog ---------------------------
31 Roos Hop Rotterdam 800m
800m_f
1500m
MJB - 800mMJB - 800m_fMJB - 1500m -------------------------
34 Nicole Etman PAC Hoog
MJB - Hoog ---------------------------
38 Jenny Tchedjo U-Track Discus
Kogel
MJB - DiscusMJB - Kogel --------------------------
39 Annabelle Emmen AV Spiridon Hoog
MJB - Hoog ---------------------------
44 Alida van Daalen PAC Discus
Kogel
MJB - DiscusMJB - Kogel --------------------------
52 Elsa de Lange SPOB Speer
MJB - Speer ---------------------------
53 Ella Meuwissen Swift Kogelsl
MJB - Kogelsl ---------------------------
56 Maaike Heida Clytoneus 100m
200m
MJB - 100mMJB - 200m --------------------------
62 Dorte Heideman MPM 800m
MJB - 800m ---------------------------
64 Nketia Seedo U-Track 100m
100m_f
100m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_fMJB - 100m_hf -------------------------
68 Louiza Kruiswijk AV Atverni HSS
Ver
MJB - HSSMJB - Ver --------------------------
72 Sanne van Drunen Almere `81 100mH
HSS
MJB - 100mHMJB - HSS --------------------------
75 Robin van Leijsen PH 3000m
MJB - 3000m ---------------------------
79 Fee Mok SAV 800m
1500m
1500m_f
MJB - 800mMJB - 1500mMJB - 1500m_f -------------------------
80 Esther Bolle AV `56 Kogelsl
MJB - Kogelsl ---------------------------
81 Manon Stringa AV Atverni 800m
MJB - 800m ---------------------------
83 Tessa Smits AV Sprint Kogel
MJB - Kogel ---------------------------
90 Diede van der Meer Flevo Delta Speer
Hoog
MJB - SpeerMJB - Hoog --------------------------
96 Amy Hasselton THOR 100mH_f
100mH_hf
100mH
Speer
Ver
MJB - 100mH_fMJB - 100mH_hfMJB - 100mHMJB - SpeerMJB - Ver -----------------------
100 Rozemarijn Snijders Climax 200m
400m
400m_hf
MJB - 200mMJB - 400mMJB - 400m_hf -------------------------
103 Inger van Dok AV Aalsmeer 1500m
3000m
MJB - 1500mMJB - 3000m --------------------------
104 Nienke van Dok AV Aalsmeer 3000m
MJB - 3000m ---------------------------
106 Mette Oosterink GACH 800m
400mH
MJB - 800mMJB - 400mH --------------------------
107 Roos van Elk Leiden 800m
800m_f
MJB - 800mMJB - 800m_f --------------------------
109 Lauren Gommers DJA Hoog
---------------------------
111 Marjolein Klaren MPM Polshoog
MJB - Polshoog ---------------------------
112 Janna Doumpas Eindhoven 100m
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
Ver
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 200mMJB - 200m_fMJB - 200m_hfMJB - Ver ----------------------
116 Wies Kesting AAC `61 200m
400m
MJB - 200mMJB - 400m --------------------------
120 Tosca Oudshoorn Haaksbergen 200m
400m
MJB - 200mMJB - 400m --------------------------
124 Dara Obot Haag Discus
MJB - Discus ---------------------------
127 Blanca van Haaren Fit 400m
MJB - 400m ---------------------------
133 Noa Zoon SV Noordkop 800m
1500m
MJB - 800mMJB - 1500m --------------------------
134 Charlotte Demoulin AV Sprint Polshoog
MJB - Polshoog ---------------------------
138 Elke Pronk ATNY 3000m
MJB - 3000m ---------------------------
139 Britt Roos HAC `63 800m
MJB - 800m ---------------------------
140 Sara Schouten AV Atverni 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m_f --------------------------
141 Sanne Schouten AV Atverni 1500m
MJB - 1500m ---------------------------
147 Aylan Menick AV Atverni 800m
MJB - 800m ---------------------------
148 Luzan Janssen Eindhoven 800m
800m_f
MJB - 800mMJB - 800m_f --------------------------
149 Tamar Veltman Almere `81 800m
MJB - 800m ---------------------------
158 Maaike Westerdijk Flevo Delta Kogelsl
MJB - Kogelsl ---------------------------
160 Mellani Goezinnen NEAV 800m
MJB - 800m ---------------------------
166 Karlijn Schouten Fortius Polshoog
MJB - Polshoog ---------------------------
170 Lianne Huisjes Groningen 100m
100m_hf
200m
200m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 200mMJB - 200m_hf ------------------------
173 Camille van de Brug PAC Speer
MJB - Speer ---------------------------
174 Babet Roeling ARV Ilion Discus
Kogel
MJB - DiscusMJB - Kogel --------------------------
175 Aukje Vellinga Groningen 100mH
Hoog
Polshoog
MJB - 100mHMJB - Polshoog -------------------------
179 Emmy van den Berg PH 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m_f --------------------------
186 Renske Zwolle Heerenveen 100mH
Hoog
MJB - 100mHMJB - Hoog --------------------------
189 Laurien Theunissen AV Unitas HSS
---------------------------
197 Mette van der Meer Flevo Delta Polshoog
MJB - Polshoog ---------------------------
198 Shirin van Anrooij AV `56 1500m
1500m_f
3000m
MJB - 1500mMJB - 1500m_fMJB - 3000m -------------------------
199 Jorinde van Klinken Groningen Discus
Kogel
Kogelsl
MJB - DiscusMJB - KogelMJB - Kogelsl -------------------------
204 Lianne Holtermann Ciko `66 200m
200m_hf
Ver
MJB - 200mMJB - 200m_hfMJB - Ver -------------------------
207 Nina Franke AV Oss `78 200m
200m_hf
400mH_f
400mH
MJB - 200mMJB - 200m_hfMJB - 400mH_fMJB - 400mH ------------------------
218 Veerle van...er Meulen ATOP Discus
MJB - Discus ---------------------------
224 Anna Roelofs AV Lycurgus 200m
200m_f
200m_hf
Ver
MJB - 200mMJB - 200m_fMJB - 200m_hfMJB - Ver ------------------------
231 Anne Knijnenburg AV Oss `78 800m
800m_f
2000m SC
MJB - 800mMJB - 800m_fMJB - 2000m SC -------------------------
232 Fabiënne ... Hombergh Swift Kogelsl
MJB - Kogelsl ---------------------------
233 Jetske Mooldijk PAC 2000m SC
MJB - 2000m SC ---------------------------
237 Leonie Wierenga SAV 400m
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400m_hf --------------------------
239 Megan de Ruiter Phanos 100m
100m_hf
200m
200m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 200mMJB - 200m_hf ------------------------
247 Roos Vernooij PH 100m
200m
100mH
MJB - 100mMJB - 200mMJB - 100mH -------------------------
248 Cheryl Konijn Castricum 1500m
3000m
MJB - 1500mMJB - 3000m --------------------------
258 Eline Runderkamp AV Edam 1500m
3000m
MJB - 1500mMJB - 3000m --------------------------
259 Demi van d...ildenberg Eindhoven 100m
100m_f
100m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_fMJB - 100m_hf -------------------------
262 Lotte Houtman PH Hoog
---------------------------
266 Vivienne ...rssinkhof Fit 1500m
3000m
MJB - 1500mMJB - 3000m --------------------------
269 Samar Ahmed HLLS Polshoog
MJB - Polshoog ---------------------------
270 Rikst Slot Heerenveen 100mH_hf
100mH
MJB - 100mH_hfMJB - 100mH --------------------------
281 Nienke Madderom AV Trias 100mH_f
100mH_hf
100mH
MJB - 100mH_fMJB - 100mH_hfMJB - 100mH -------------------------
283 Maeve Zuijlen AV Unitas 100m
100m_hf
200m
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 200m -------------------------
289 Lichelle Scholing MPM Discus
Kogelsl
MJB - DiscusMJB - Kogelsl --------------------------
294 Lydia van Dijk KAV Holland 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m_f --------------------------
297 Suzan Plat AV PEC 1910 Ver
MJB - Ver ---------------------------
301 Djim Van den Berg PH 100m
100m_hf
200m
200m_hf
Ver
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 200mMJB - 200m_hfMJB - Ver -----------------------
304 Lotte Smink HLLS Discus
Kogelsl
MJB - DiscusMJB - Kogelsl --------------------------
306 Amerins Ypma ACO Speer
Kogel
--------------------------
313 Suzanne Libbers Groningen 400m
400m_f
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400m_fMJB - 400m_hf -------------------------
316 Floor Doornwaard De Gemzen 1500m
3000m
MJB - 1500mMJB - 3000m --------------------------
325 Minke Bisschops AV Unitas 100m
100m_f
100m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_fMJB - 100m_hf -------------------------
335 Fanny Spikman Groningen 400m
800m
MJB - 400mMJB - 800m --------------------------
338 Misha Hollaar AV Fortuna Discus
Kogel
MJB - Kogel --------------------------
340 Sarah Itiola AV Feniks 100m
100m_f
100m_hf
100mH
MJB - 100mMJB - 100m_fMJB - 100m_hfMJB - 100mH ------------------------
341 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 100mH
Kogel
Hoog
MJB - 100mHMJB - Kogel -------------------------
347 Iris Velting HAC `63 3000m
MJB - 3000m ---------------------------
357 Amina Maatoug Leiden 2000m SC
MJB - 2000m SC ---------------------------
361 Bowien Snepvangers DJA Kogelsl
MJB - Kogelsl ---------------------------
362 Femke Frijters DJA 100mH_f
100mH_hf
100mH
400mH_f
400mH
MJB - 100mH_fMJB - 100mH_hfMJB - 100mHMJB - 400mH_fMJB - 400mH -----------------------
366 Meike Verdaasdonk Spado 400m
400m_hf
800m
MJB - 400mMJB - 400m_hfMJB - 800m -------------------------
375 Karlijn Bongenaar PH 2000m SC
MJB - 2000m SC ---------------------------
377 Emy Guikema Groningen 100m
100m_hf
200m
200m_hf
400mH_f
400mH
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 200mMJB - 200m_hfMJB - 400mH_fMJB - 400mH ----------------------
379 Jenda de Boer HRRR 800m
MJB - 800m ---------------------------
380 Myrthe Kouwenberg PH 400m
800m
MJB - 400mMJB - 800m --------------------------
381 Madelief Kok Triathlon 2000m SC
MJB - 2000m SC ---------------------------
383 Amber Aarssen AV Fortuna 400mH
MJB - 400mH ---------------------------
384 Esra Zijderlaan AV Atverni 1500m
MJB - 1500m ---------------------------
385 Marije Hijman PAC 2000m SC
MJB - 2000m SC ---------------------------
389 Maud van Hoorn AV De Keien Discus
MJB - Discus ---------------------------
393 Pip Doesburg AV Lycurgus 100m
100m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_hf --------------------------
399 Inge Schmit AV Unitas Kogelsl
MJB - Kogelsl ---------------------------
402 Renske van...en Eijnde PH Ver
MJB - Ver ---------------------------
403 Anne Geijtenbeek U-Track 2000m SC
MJB - 2000m SC ---------------------------
404 Ankie Vermeeren DJA 400m
MJB - 400m ---------------------------
410 Eline Schwietert Ciko `66 400m
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400m_hf --------------------------
414 Femke Bol Altis 400m
400m_f
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400m_fMJB - 400m_hf -------------------------
416 Nanne Gelderblom AV `56 Speer
---------------------------
428 Ellen van Doorn AV Cifla 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m_f --------------------------
437 Marijntje Huige Spado 100mH_hf
100mH
Hoog
MJB - 100mH_hfMJB - 100mHMJB - Hoog -------------------------
439 Nikki Boon Flevo Delta Kogel
HSS
Ver
MJB - KogelMJB - HSSMJB - Ver -------------------------
443 Anne Hoeke AV Attila HSS
MJB - HSS ---------------------------
444 Pauline Hondema AV Lycurgus Ver
MJB - Ver ---------------------------
445 Kirsten Kerkhof Spartacus Discus
---------------------------
447 Stéphanie Kok AV Argo Speer
---------------------------
448 Janice Zomerman Flevo Delta Speer
MJB - Speer ---------------------------
453 Maartje Va...en Kommer Castricum 200m
400m
MJB - 200mMJB - 400m --------------------------
454 Evi Van Bladel ACW `66 800m
MJB - 800m ---------------------------
456 Fréderique Post AV Gouda 200m
200m_hf
MJB - 200mMJB - 200m_hf --------------------------
461 Danique Bosgoed AV PEC 1910 800m
1500m
MJB - 800mMJB - 1500m --------------------------
467 Justine Fleming GACH 100m
MJB - 100m ---------------------------
468 Inge Verleun SC Reeuwijk Hoog
MJB - Hoog ---------------------------
472 Tosca Smit Haag Speer
MJB - Speer ---------------------------
473 Loren Djolo Swift 100m
100m_hf
200m
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 200m -------------------------
483 Judith Ama... Essemiah AV Feniks Discus
Kogel
Kogelsl
MJB - KogelMJB - Kogelsl -------------------------
493 Janine Verhaar PAC 100m
100m_f
100m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_fMJB - 100m_hf -------------------------
495 Edikan Ekpo Haag HSS
Ver
MJB - HSSMJB - Ver --------------------------
504 Hannah Cranen Swift 200m
MJB - 200m ---------------------------
505 Iza de Kort Haag 800m
MJB - 800m ---------------------------
510 Zoe van Dijk LGAS 1500m
MJB - 1500m ---------------------------
512 Sarah van Beilen AV PEC 1910 100mH_hf
100mH
MJB - 100mH_hfMJB - 100mH --------------------------
513 Kadidja Sangare AAV `36 100mH_f
100mH_hf
100mH
Ver
MJB - 100mH_fMJB - 100mH_hfMJB - 100mHMJB - Ver ------------------------
516 Kyra Keurentjes De Liemers 400m
400m_f
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400m_fMJB - 400m_hf -------------------------
527 Nienke Voorheijen THOR HSS
MJB - HSS ---------------------------
530 Terri Talan Heerenveen 100mH
Speer
MJB - 100mH --------------------------
531 Anouk Rensink AV Unitas 200m
200m_f
200m_hf
MJB - 200mMJB - 200m_fMJB - 200m_hf -------------------------
533 Ynte Biemans AV Atverni 3000m
MJB - 3000m ---------------------------
535 Vera Derksema Groningen 100mH
400mH_f
400mH
MJB - 100mHMJB - 400mH_fMJB - 400mH -------------------------
538 Yara Schoenmakers Eindhoven 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m_f --------------------------
543 Robina Negenman KAV Holland 200m
200m_hf
100mH_hf
100mH
MJB - 200mMJB - 200m_hfMJB - 100mH_hfMJB - 100mH ------------------------
547 Yasmine Abbes Nijmegen 800m
1500m
MJB - 800mMJB - 1500m --------------------------
548 Shaquata King AV Feniks 100m
100m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_hf --------------------------
550 Inez Bouwen AV Lycurgus Hoog
HSS
MJB - HoogMJB - HSS --------------------------
554 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 800m
MJB - 800m ---------------------------
555 Kirsten Otten Startbaan 800m
800m_f
MJB - 800mMJB - 800m_f --------------------------
560 Merel van Herp AV Lycurgus 400m
400m_hf
800m
MJB - 400mMJB - 400m_hfMJB - 800m -------------------------
565 Gabriëlle Opmeer PAC 400mH_f
400mH
MJB - 400mH_fMJB - 400mH --------------------------
567 Lieve Eising AV Lycurgus 800m
MJB - 800m ---------------------------
570 Emma De Koning AV Lycurgus Discus
---------------------------
577 Zoë Sedney ARV Ilion 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
100mH_f
100mH_hf
100mH
Hoog
MJB - 100mMJB - 100m_fMJB - 100m_hfMJB - 200mMJB - 200m_fMJB - 200m_hfMJB - 100mH_fMJB - 100mH_hfMJB - 100mHMJB - Hoog ------------------
578 Jonne Walstra AV Atos 400m
400m_f
400m_hf
800m
MJB - 400mMJB - 400m_fMJB - 400m_hfMJB - 800m ------------------------
579 Isa Leen Olympus `70 3000m
MJB - 3000m ---------------------------
580 Pien Kuiper Haag 100mH
MJB - 100mH ---------------------------
582 Sterre Bal Haag Polshoog
MJB - Polshoog ---------------------------
583 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 400m
400m_f
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400m_fMJB - 400m_hf -------------------------
599 Zoë Meyer AV Sprint 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_fMJB - 100m_hfMJB - 200mMJB - 200m_fMJB - 200m_hf ----------------------
624 Sarah Peerik Hanzesport 800m
1500m
1500m_f
MJB - 800mMJB - 1500mMJB - 1500m_f -------------------------
629 Inge van Dijk AAC Speer
MJB - Speer ---------------------------
631 Kirsten Damstra Groningen 400m
MJB - 400m ---------------------------
634 Juliëtte Pluimert De Spartaan 100m
200m
MJB - 100mMJB - 200m --------------------------
638 Thirza Matilda AAC Discus
---------------------------
644 Roos Blokhuis AV Passaat 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m_f --------------------------
646 Yara Kramer AV Salland Discus
Kogel
MJB - DiscusMJB - Kogel --------------------------
648 Sarah Dekker AV Trias 100m
100m_hf
200m
200m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 200mMJB - 200m_hf ------------------------
649 Nina Borger AV Unitas Hoog
MJB - Hoog ---------------------------
650 Marlot Bruggink AV Rijssen 800m
MJB - 800m ---------------------------
651 Amy Brendel AV Unitas Hoog
---------------------------
653 Jana Bersee Ciko `66 Speer
MJB - Speer ---------------------------
657 Yara Linnekamp HLLS 200m
200m_f
200m_hf
Ver
MJB - 200mMJB - 200m_fMJB - 200m_hfMJB - Ver ------------------------
660 Margo Schippers AV Rijssen HSS
MJB - HSS ---------------------------
664 Carmen Oosterkamp De Spartaan 800m
MJB - 800m ---------------------------
668 Joyce Schumacher Flevo Delta 100m
100m_hf
100mH_f
100mH_hf
100mH
Ver
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 100mH_fMJB - 100mH_hfMJB - 100mHMJB - Ver ----------------------
669 Nikki Taag KAV Holland 100m
200m
Ver
MJB - 100mMJB - 200mMJB - Ver -------------------------
673 Anna Hightower Ciko `66 1500m
3000m
MJB - 1500mMJB - 3000m --------------------------
677 Maureen Louws AV NOP 200m
200m_hf
MJB - 200mMJB - 200m_hf --------------------------
682 Kato Leusink GACH 100m
200m
Speer
MJB - 100mMJB - 200m -------------------------
687 Denise de Does Haag 800m
MJB - 800m ---------------------------
689 Kira van den Ham HLLS Polshoog
MJB - Polshoog ---------------------------
690 Evelien Kuiper Groningen 1500m
3000m
MJB - 1500mMJB - 3000m --------------------------
699 Anouk Hellingh AV Lycurgus 200m
200m_hf
400m
400m_hf
MJB - 200mMJB - 200m_hfMJB - 400mMJB - 400m_hf ------------------------
701 Anna Oosterwegel DVTR 100mH
400mH
MJB - 100mHMJB - 400mH --------------------------
704 Megan Broekhuis DVTR 100m
200m
100mH
Ver
MJB - 100mMJB - 200mMJB - 100mHMJB - Ver ------------------------
705 Janna van Burik Haag 400mH_f
400mH
MJB - 400mH_fMJB - 400mH --------------------------
709 Samantha Frinking AV Lycurgus 800m
MJB - 800m ---------------------------
713 Nienke Schijfsma Startbaan Kogel
---------------------------
714 Grace-Ann Pronk Haag 100m
200m
MJB - 100mMJB - 200m --------------------------
716 Marlous Hagemann Haag 200m
200m_hf
400m
MJB - 200mMJB - 200m_hfMJB - 400m -------------------------
727 Femke Been Castricum 800m
800m_f
1500m
MJB - 800mMJB - 800m_fMJB - 1500m -------------------------
728 Otte Wienese GACH Polshoog
MJB - Polshoog ---------------------------
733 Nina Jager AV PEC 1910 100m
MJB - 100m ---------------------------
734 Maartje Blanken Avantri 100mH_hf
100mH
MJB - 100mH_hfMJB - 100mH --------------------------
738 Manjorie Janssen AV Cifla 3000m
MJB - 3000m ---------------------------
742 Amber van Mourik MPM 800m
MJB - 800m ---------------------------
743 Benthe Tiegelaar AV Aquilo 400m
MJB - 400m ---------------------------
746 Lisa van Boekel Taxandria 400mH
MJB - 400mH ---------------------------
748 Janaisa Baah PAC HSS
MJB - HSS ---------------------------
755 Sanne Van der Lee Taxandria 800m
MJB - 800m ---------------------------
770 Eva Nijdam Scorpio 400m
400m_f
400m_hf
Speer
MJB - 400mMJB - 400m_fMJB - 400m_hfMJB - Speer ------------------------
771 Terra Muntjewerff Ciko `66 400m
800m
MJB - 400mMJB - 800m --------------------------
778 Sophie van den Berg AV NOP 400mH_f
400mH
MJB - 400mH_fMJB - 400mH --------------------------
779 Shurianty Mathilda CAV Energie 800m
MJB - 800m ---------------------------
780 Anna Eikendal AV Atverni 1500m
1500m_f
3000m
MJB - 1500mMJB - 1500m_fMJB - 3000m -------------------------
781 Marit van der Schaaf Groningen 3000m
MJB - 3000m ---------------------------
786 Lotte Bakx THOR 1500m
MJB - 1500m ---------------------------
787 Anouk Schoop AV NOP 100mH_f
100mH_hf
100mH
Hoog
Ver
MJB - 100mH_fMJB - 100mH_hfMJB - 100mHMJB - HoogMJB - Ver -----------------------
789 Rosalie Breems KAV Holland 100m
Ver
MJB - 100mMJB - Ver --------------------------
792 Eva Riemeijer AV Cifla 2000m SC
MJB - 2000m SC ---------------------------
793 Anouk Schoute AV Lycurgus 100mH_hf
100mH
MJB - 100mH_hfMJB - 100mH --------------------------
794 Fenna Klapwijk PAC 200m
200m_f
200m_hf
MJB - 200mMJB - 200m_fMJB - 200m_hf -------------------------
796 Britt Weerman AAC `61 Hoog
MJB - Hoog ---------------------------
804 Anouk van Gils Spado 1500m
1500m_f
2000m SC
MJB - 1500mMJB - 1500m_fMJB - 2000m SC -------------------------
809 Esmée de Jong AV Trias 200m
100mH
MJB - 200mMJB - 100mH --------------------------
810 Danique De Brabander Olympus `70 Discus
Kogel
Kogelsl
MJB - DiscusMJB - KogelMJB - Kogelsl -------------------------
811 Sarah Kortland Typhoon 100mH
MJB - 100mH ---------------------------
816 Kim van Bokhoven PH HSS
MJB - HSS ---------------------------
821 Shanna Mol AV Lycurgus 200m
200m_hf
100mH
MJB - 200mMJB - 200m_hfMJB - 100mH -------------------------
824 Jolente Bleijs GACH 800m
1500m
1500m_f
MJB - 800mMJB - 1500mMJB - 1500m_f -------------------------
826 Ruth Vogels Rotterdam 100mH_hf
100mH
MJB - 100mH_hfMJB - 100mH --------------------------
828 Sanne van Beek PAC 400mH
2000m SC
MJB - 400mHMJB - 2000m SC --------------------------
832 Eveline de Jong De Spartaan 100mH
400mH_f
400mH
Hoog
MJB - 100mHMJB - 400mH_fMJB - 400mHMJB - Hoog ------------------------
835 Sephora Bancé AV Passaat 100m
100m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_hf --------------------------
839 Maxime Beverwijk PH Speer
Kogel
MJB - SpeerMJB - Kogel --------------------------
843 Didi Wals AV Lycurgus 100m
100m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_hf --------------------------
844 Nynke van den Heuvel AAC 200m
200m_hf
Ver
MJB - 200mMJB - 200m_hfMJB - Ver -------------------------
845 Joy de Bruijne AV Atverni 200m
400m
400m_hf
MJB - 200mMJB - 400mMJB - 400m_hf -------------------------
850 Bridget Janssen PAC Speer
Kogel
Kogelsl
MJB - SpeerMJB - Kogel -------------------------
855 Ilse Kamphuis Castricum 400m
800m
800m_f
MJB - 400mMJB - 800mMJB - 800m_f -------------------------
856 Femke van den Bos Tempo AV 100m
200m
100mH
MJB - 100mMJB - 200mMJB - 100mH -------------------------
859 Anahera Tahapary Clytoneus 100m
MJB - 100m ---------------------------
861 Floor Alessie AV Attila Speer
MJB - Speer ---------------------------
864 Demi Boom ATV Venray 400m
400m_f
400m_hf
Speer
MJB - 400mMJB - 400m_fMJB - 400m_hfMJB - Speer ------------------------
866 Isabel Raap PAC Ver
MJB - Ver ---------------------------
869 Charlotte Emanuel AV Feniks Kogel
MJB - Kogel ---------------------------
873 Evy Spierings PH 400m
MJB - 400m ---------------------------
880 Cinder Vis VOLO 1500m
3000m
MJB - 1500mMJB - 3000m --------------------------
885 Laura van Langen SAV 3000m
MJB - 3000m ---------------------------
889 Ellis Huistra Phanos 200m
400m
400mH
MJB - 200mMJB - 400mMJB - 400mH -------------------------
892 Jinke Prinsen AV Sprint Speer
---------------------------
894 Febora Ridder Castricum 400m
MJB - 400m ---------------------------
897 Kimberley Booij De Spartaan 200m
200m_hf
Hoog
MJB - 200mMJB - 200m_hfMJB - Hoog -------------------------
901 Afra Jiya AV Lycurgus 100m
MJB - 100m ---------------------------
904 Kim Lavrijsen AV Gouda 400mH
MJB - 400mH ---------------------------
906 Rachel van der Veek De Spartaan 400mH
MJB - 400mH ---------------------------
907 Evelijn van Hilten Clytoneus 400m
MJB - 400m ---------------------------
911 Danique de Haan AV34 100mH
Speer
Ver
MJB - 100mHMJB - SpeerMJB - Ver -------------------------
912 Danara Dew... Stoppels Groningen Speer
Discus
Kogel
MJB - SpeerMJB - DiscusMJB - Kogel -------------------------
913 Dionne van der Hilst CAV Energie Speer
---------------------------
918 Demi van Mourik PAC 400m
MJB - 400m ---------------------------
921 Lucie Tiemeier PAC 100m
MJB - 100m ---------------------------
923 Sophie Jebose AAC HSS
Polshoog
Ver
MJB - HSSMJB - PolshoogMJB - Ver -------------------------
925 Chantal Kruit AV Gouda 100mH
MJB - 100mH ---------------------------
930 Charlie van Gorkum Spado 100m
100m_hf
100mH_f
100mH_hf
100mH
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 100mH_fMJB - 100mH_hfMJB - 100mH -----------------------
932 Suzanne van Eijck Spado 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_fMJB - 100m_hfMJB - 200mMJB - 200m_fMJB - 200m_hf ----------------------
933 Simone Winter AV Lycurgus 400m
Hoog
MJB - 400m --------------------------
940 Willeke Stuijt AV Edam Discus
Kogel
MJB - DiscusMJB - Kogel --------------------------
946 Hieke Böhm De Spartaan 400mH
MJB - 400mH ---------------------------
947 Iris Veldt Groningen 100m
100m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_hf --------------------------
948 Sophia Mulder AV34 400m
MJB - 400m ---------------------------
952 Kellynsia Leerdam U-Track Ver
MJB - Ver ---------------------------
955 Doris Moggré AV Attila 100m
MJB - 100m ---------------------------
960 Vica van Middelkoop AV Passaat 200m
MJB - 200m ---------------------------
965 Nadine de Vries Clytoneus 400m
MJB - 400m ---------------------------
967 Marit Uilhoorn Fortius 800m
MJB - 800m ---------------------------
971 Willemijn Fuite AV Attila 1500m
2000m SC
MJB - 1500mMJB - 2000m SC --------------------------
973 Marleen Klaver MPM Kogelsl
MJB - Kogelsl ---------------------------
975 Noa Hoondert AV 1923 1500m
3000m
MJB - 1500mMJB - 3000m --------------------------
977 Bregje Sloot De Liemers 400m
400m_f
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400m_fMJB - 400m_hf -------------------------
978 Michelle van Dorth AV Hylas Speer
Ver
MJB - Ver --------------------------
979 Maud Kaarsgaren Fit 800m
MJB - 800m ---------------------------
983 Julie Jillissen Nijmegen 400m
MJB - 400m ---------------------------
992 Eden Göbbels GACH 400mH
MJB - 400mH ---------------------------
997 Isis Beentjes DEM Hoog
MJB - Hoog ---------------------------
1001 Esther vd Pijl Haag 400m
MJB - 400m ---------------------------
1005 Sheenai Muntslag AV Sprint 100m
100m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_hf --------------------------
1010 Cicely Sille AV Lionitas 100m
200m
MJB - 100mMJB - 200m --------------------------
1014 Esther Lievers Leiden 400m
MJB - 400m ---------------------------
1027 Jaleesa Seedorf Rotterdam 100m
MJB - 100m ---------------------------
1031 Anne van Heeckeren VRT 1500m
3000m
MJB - 1500mMJB - 3000m --------------------------
1032 Xiorèse Romero AV Trias 100m
200m
200m_hf
MJB - 100mMJB - 200mMJB - 200m_hf -------------------------
1033 Daphne De Koning AV Archeus 3000m
2000m SC
MJB - 3000mMJB - 2000m SC --------------------------
1035 Christel Heuseveldt Climax 200m
400m
MJB - 200mMJB - 400m --------------------------

Verenigingen 'Meisjes Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 4
AAC `61 AC61 2
AAV `36 AV36 1
ACO / Van Elderen ACO 1
ACW `66 ACW 1
Almere `81 AM81 3
Altis ALTS 2
ARV Ilion ILIO 3
ATV Venray VNRY 1
AV 1923 AV23 1
AV Aalsmeer ALSM 2
AV Achilles Top ATOP 1
AV Aquilo AQLO 1
AV Archeus ARCH 1
AV Argo ARGO 1
AV Athlos ATLS 1
AV Atletics Nijverdal ATNY 1
AV Atos ATOS 1
AV Attila ATTL 4
AV Atverni ATVN 10
AV Castricum CSTR 5
AV Cifla CFLA 3
AV Clytoneus CLYT 4
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Gemzen GMZN 1
AV De Keien KEIN 1
AV De Liemers LMRS 2
AV De Spartaan SPTN 7
AV Edam EDAM 2
AV Feniks FNKS 4
AV Flevo Delta FLDT 6
AV Fortuna FRTN 2
AV Gouda GOUD 3
AV Haaksbergen HKBG 1
AV Hanzesport HNZS 1
AV Heerenveen HRVN 4
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Hylas HYLS 1
AV Lionitas LNTS 1
AV Lycurgus LYCG 14
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV NOP NOP 3
AV Olympus `70 OL70 2
AV Oss `78 OS78 2
AV Passaat PSST 3
AV PEC 1910 PEC 4
AV Rijssen RSSN 2
AV Salland SLLN 1
AV Spartacus SPTC 1
AV Spiridon SPRD 2
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 6
AV Startbaan STBN 2
AV Trias TRAS 4
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 7
AV Wijchen WYCH 1
AV `34 Apeldoorn AV34 2
AV `56 AV56 3
Avantri AVTR 1
CAV Energie ENRG 2
Cialfo CLFO 1
Ciko `66 CIKO 5
Climax CLMX 2
DEM DEM 1
DJA DJA 4
Eindhoven Atletiek EHAT 4
Fit FIT 3
Fortius FORT 3
GAC Hilversum GACH 6
Groningen Atletiek GRNG 12
Haag Atletiek HAAG 11
HAC `63 HC63 2
Hellas Utrecht HLLS 4
KAV Holland KAVH 4
Leiden Atletiek LATL 3
Loopgroep Aart Stigter LGAS 1
Marathon Pim Mulier MPM 5
Nijmegen Atletiek NYMG 2
O.S.S. - VOLO VOLO 1
PAC PAC 14
Phanos PHNS 2
Prins Hendrik PH 12
Rotterdam Atletiek RDAM 3
SAV SAV 3
SC Reeuwijk SCRW 1
Scorpio SCRP 2
Spado SPDO 5
SV Noordkop NRDK 1
Swift Atletiek SWFT 5
Taxandria Atletiek TXND 2
Tempo AV TMPO 1
THOR THOR 4
Typhoon TPHN 1
U-Track UTRK 4
Venloop Running Team VRT 1

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam 100m OBP
1 Minke Bisschops AV Unitas 11,83 +0.6 m/s11,82 Toegelaten
2 Nketia Seedo U-Track 12,01 +1.0 m/s11,88 Toegelaten
3 Zoë Sedney ARV Ilion 12,20 +0.4 m/s11,83 Toegelaten
4 Janine Verhaar PAC 12,27 +0.4 m/s12,41 Toegelaten
5 Sarah Itiola AV Feniks 12,29 +0.4 m/s12,43 Toegelaten
6 Demi van d...ildenberg Eindhoven 12,41 +0.6 m/s11,78 Toegelaten
7 Shaquata King AV Feniks 12,58 +0.4 m/s12,28 Toegelaten
8 Janna Doumpas Eindhoven 12,62 +0.6 m/s12,51 Toegelaten
9 Sheenai Muntslag AV Sprint 12,65 +1.0 m/s12,68 Toegelaten
10 Zoë Meyer AV Sprint 12,70 +1.0 m/s12,42 Toegelaten
11 Charlie van Gorkum Spado 12,73 +0.6 m/s12,61 Toegelaten
12 Suzanne van Eijck Spado 12,81 +0.6 m/s12,43 Toegelaten
13 Didi Wals AV Lycurgus 12,83 +0.4 m/s13,17 Toegelaten
14 Pip Doesburg AV Lycurgus 12,90 +0.4 m/s13,04 Toegelaten
15 Sephora Bancé AV Passaat 12,90 +0.4 m/s12,90 Toegelaten
16 Lianne Huisjes Groningen 12,92 +0.4 m/s13,09 Toegelaten
17 Maeve Zuijlen AV Unitas 12,92 +0.4 m/s12,87 Toegelaten
18 Iris Veldt Groningen 12,96 +0.6 m/s13,22 Toegelaten
19 Emy Guikema Groningen 12,99 +0.4 m/s12,80 Toegelaten
20 Loren Djolo Swift 13,02 +0.6 m/s13,20 Toegelaten
21 Sarah Dekker AV Trias 13,05 +0.6 m/s13,02 Toegelaten
22 Joyce Schumacher Flevo Delta 13,06 +0.4 m/s12,62 Toegelaten
23 Djim Van den Berg PH 13,12 +1.0 m/s12,88 Toegelaten
24 Maaike Heida Clytoneus 13,14 +0.4 m/s13,28 Toegelaten
25 Megan de Ruiter Phanos 13,15 +0.6 m/s13,02 Toegelaten
26 Grace-Ann Pronk Haag 13,23 +0.6 m/s13,01 Toegelaten
27 Justine Fleming GACH 13,27 +1.0 m/s13,04 Toegelaten
28 Femke van den Bos Tempo AV 13,29 +0.4 m/s13,36 Toegelaten
29 Xiorèse Romero AV Trias 13,31 +0.6 m/s13,00 Toegelaten
30 Cicely Sille AV Lionitas 13,36 +0.6 m/s13,19 Toegelaten
31 Nikki Taag KAV Holland 13,41 +1.0 m/s13,73 Toegelaten
32 Doris Moggré AV Attila 13,41 +0.6 m/s13,18 Toegelaten
33 Juliëtte Pluimert De Spartaan 13,49 +0.4 m/s13,11 Toegelaten
34 Megan Broekhuis DVTR 13,55 +1.0 m/s13,15 Toegelaten
35 Nina Jager AV PEC 1910 13,57 +0.4 m/s13,63 Toegelaten
36 Roos Vernooij PH 13,86 +0.6 m/s13,81 Toegelaten
37 Anahera Tahapary Clytoneus 13,87 +0.6 m/s13,81 Toegelaten
38 Sandra Haitsma Altis 14,15 +0.4 m/s13,77 Toegelaten
Lucie Tiemeier PAC DNS 12,59 Toegelaten
Jaleesa Seedorf Rotterdam DNS 13,32 Toegelaten
Afra Jiya AV Lycurgus --- 12,68 Afgemeld
Kato Leusink GACH --- 12,64 Afgemeld
Rosalie Breems KAV Holland --- 13,09 Afgewezen

Uitslagen 100 meter halve finale Meisjes Junior B

# Naam 100m_hf Qm
1 Nketia Seedo U-Track 11,77 +0.1 m/s--- Toegelaten
2 Minke Bisschops AV Unitas 11,94 -0.5 m/s--- Toegelaten
3 Demi van d...ildenberg Eindhoven 12,06 +0.1 m/s--- Toegelaten
4 Zoë Sedney ARV Ilion 12,30 +0.8 m/s--- Toegelaten
5 Janine Verhaar PAC 12,45 +0.8 m/s--- Toegelaten
6 Sarah Itiola AV Feniks 12,46 -0.5 m/s--- Toegelaten
7 Zoë Meyer AV Sprint 12,47 +0.1 m/s--- Toegelaten
7 Suzanne van Eijck Spado 12,47 -0.5 m/s--- Toegelaten
9 Janna Doumpas Eindhoven 12,53 +0.1 m/s--- Toegelaten
10 Sheenai Muntslag AV Sprint 12,79 +0.8 m/s--- Toegelaten
11 Charlie van Gorkum Spado 12,93 +0.8 m/s--- Toegelaten
12 Didi Wals AV Lycurgus 12,98 -0.5 m/s--- Toegelaten
13 Maeve Zuijlen AV Unitas 13,01 +0.1 m/s--- Toegelaten
14 Loren Djolo Swift 13,07 +0.8 m/s--- Toegelaten
15 Pip Doesburg AV Lycurgus 13,09 +0.8 m/s--- Toegelaten
15 Lianne Huisjes Groningen 13,09 +0.1 m/s--- Toegelaten
17 Sarah Dekker AV Trias 13,13 +0.1 m/s--- Toegelaten
17 Emy Guikema Groningen 13,13 +0.8 m/s--- Toegelaten
19 Joyce Schumacher Flevo Delta 13,16 -0.5 m/s--- Toegelaten
20 Megan de Ruiter Phanos 13,23 +0.1 m/s--- Toegelaten
21 Djim Van den Berg PH 13,35 -0.5 m/s--- Toegelaten
22 Iris Veldt Groningen 13,40 -0.5 m/s--- Toegelaten
Shaquata King AV Feniks DQ --- Toegelaten
Sephora Bancé AV Passaat DNS --- Toegelaten

Uitslagen 100 meter finale Meisjes Junior B

# Naam 100m_f Qm
1 Minke Bisschops AV Unitas 11,77 +1.3 m/s--- Toegelaten
2 Nketia Seedo U-Track 11,84 +1.3 m/s--- Toegelaten
3 Demi van d...ildenberg Eindhoven 11,95 +1.3 m/s--- Toegelaten
4 Zoë Sedney ARV Ilion 12,06 +1.3 m/s--- Toegelaten
5 Janine Verhaar PAC 12,33 +1.3 m/s--- Toegelaten
6 Sarah Itiola AV Feniks 12,49 +1.3 m/s--- Toegelaten
7 Zoë Meyer AV Sprint 12,58 +1.3 m/s--- Toegelaten
8 Suzanne van Eijck Spado 12,61 +1.3 m/s--- Toegelaten

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam 200m OBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 24,52 +2.3 m/s24,21 Toegelaten
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 24,62 +0.2 m/s25,00 Toegelaten
3 Anouk Rensink AV Unitas 25,49 +1.9 m/s25,48 Toegelaten
4 Zoë Meyer AV Sprint 25,68 +0.7 m/s25,98 Toegelaten
5 Yara Linnekamp HLLS 25,75 +1.9 m/s25,75 Toegelaten
6 Fenna Klapwijk PAC 25,79 +0.7 m/s25,35 Toegelaten
7 Janna Doumpas Eindhoven 26,05 +2.3 m/s25,99 Toegelaten
8 Suzanne van Eijck Spado 26,08 +1.8 m/s25,51 Toegelaten
9 Kimberley Booij De Spartaan 26,09 +0.2 m/s25,98 Toegelaten
10 Lianne Holtermann Ciko `66 26,12 +1.9 m/s26,33 Toegelaten
11 Robina Negenman KAV Holland 26,16 +0.7 m/s26,28 Toegelaten
12 Nina Franke AV Oss `78 26,17 +1.8 m/s26,98 Toegelaten
13 Fréderique Post AV Gouda 26,22 +1.8 m/s25,70 Toegelaten
14 Nynke van den Heuvel AAC 26,23 +2.3 m/s26,18 Toegelaten
15 Maureen Louws AV NOP 26,30 +1.8 m/s26,38 Toegelaten
16 Lianne Huisjes Groningen 26,51 +0.7 m/s26,84 Toegelaten
17 Xiorèse Romero AV Trias 26,54 +1.9 m/s26,54 Toegelaten
18 Sarah Dekker AV Trias 26,64 +0.7 m/s26,60 Toegelaten
19 Marlous Hagemann Haag 26,72 +1.9 m/s27,42 Toegelaten
20 Megan de Ruiter Phanos 26,75 +0.2 m/s26,26 Toegelaten
21 Shanna Mol AV Lycurgus 26,76 +1.8 m/s26,48 Toegelaten
22 Anouk Hellingh AV Lycurgus 26,90 +1.8 m/s27,07 Toegelaten
22 Emy Guikema Groningen 26,90 +0.2 m/s26,71 Toegelaten
24 Maeve Zuijlen AV Unitas 26,94 +1.9 m/s26,87 Toegelaten
25 Maaike Heida Clytoneus 26,96 +0.2 m/s27,38 Toegelaten
26 Djim Van den Berg PH 26,98 +2.3 m/s26,79 Toegelaten
27 Joy de Bruijne AV Atverni 26,99 +2.3 m/s27,32 Toegelaten
28 Hannah Cranen Swift 27,07 +0.2 m/s26,79 Toegelaten
29 Ellis Huistra Phanos 27,24 +0.7 m/s27,12 Toegelaten
30 Femke van den Bos Tempo AV 27,29 +0.2 m/s27,16 Toegelaten
31 Nikki Taag KAV Holland 27,33 +0.7 m/s28,24 Toegelaten
32 Christel Heuseveldt Climax 27,34 +2.3 m/s27,32 Toegelaten
33 Esmée de Jong AV Trias 27,42 +1.9 m/s28,07 Toegelaten
34 Megan Broekhuis DVTR 27,61 +1.9 m/s27,09 Toegelaten
35 Maartje Va...en Kommer Castricum 27,72 +2.3 m/s28,69 Toegelaten
36 Juliëtte Pluimert De Spartaan 27,88 +2.3 m/s26,75 Toegelaten
37 Tosca Oudshoorn Haaksbergen 27,89 +1.8 m/s27,49 Toegelaten
38 Vica van Middelkoop AV Passaat 28,26 +1.8 m/s27,95 Toegelaten
39 Roos Vernooij PH 28,33 +0.2 m/s28,34 Toegelaten
Cicely Sille AV Lionitas DNF 27,39 Toegelaten
Kato Leusink GACH --- 26,14 Afgemeld
Sandra Haitsma Altis --- 28,95 Afgemeld
Grace-Ann Pronk Haag --- 26,68 Afgemeld
Wies Kesting AAC `61 --- 27,37 Afgemeld
Rozemarijn Snijders Climax --- 26,34 Afgemeld
Loren Djolo Swift --- 19,92 Afgewezen

Uitslagen 200 meter halve finale Meisjes Junior B

# Naam 200m_hf Qm
1 Anna Roelofs AV Lycurgus 24,45 +2.9 m/s--- Toegelaten
2 Zoë Sedney ARV Ilion 24,76 +0.1 m/s--- Toegelaten
3 Zoë Meyer AV Sprint 25,40 +0.6 m/s--- Toegelaten
4 Suzanne van Eijck Spado 25,53 +2.9 m/s--- Toegelaten
5 Anouk Rensink AV Unitas 25,63 +0.6 m/s--- Toegelaten
6 Fenna Klapwijk PAC 25,66 +0.1 m/s--- Toegelaten
7 Yara Linnekamp HLLS 25,75 +0.1 m/s--- Toegelaten
8 Janna Doumpas Eindhoven 25,84 +2.9 m/s--- Toegelaten
9 Robina Negenman KAV Holland 25,98 +0.1 m/s--- Toegelaten
10 Lianne Holtermann Ciko `66 26,00 +2.9 m/s--- Toegelaten
11 Kimberley Booij De Spartaan 26,18 +0.6 m/s--- Toegelaten
12 Nynke van den Heuvel AAC 26,20 +2.9 m/s--- Toegelaten
13 Nina Franke AV Oss `78 26,36 +0.6 m/s--- Toegelaten
14 Lianne Huisjes Groningen 26,38 +2.9 m/s--- Toegelaten
15 Xiorèse Romero AV Trias 26,46 +0.1 m/s--- Toegelaten
16 Fréderique Post AV Gouda 26,48 +0.1 m/s--- Toegelaten
17 Maureen Louws AV NOP 26,67 +0.6 m/s--- Toegelaten
18 Sarah Dekker AV Trias 26,73 +0.6 m/s--- Toegelaten
19 Megan de Ruiter Phanos 26,82 +0.6 m/s--- Toegelaten
20 Emy Guikema Groningen 26,89 +0.1 m/s--- Toegelaten
21 Shanna Mol AV Lycurgus 27,00 +2.9 m/s--- Toegelaten
22 Djim Van den Berg PH 27,21 +2.9 m/s--- Toegelaten
23 Marlous Hagemann Haag 27,31 +0.6 m/s--- Toegelaten
24 Anouk Hellingh AV Lycurgus 28,28 +0.1 m/s--- Toegelaten

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior B

# Naam 200m_f Qm
1 Zoë Sedney ARV Ilion 23,92 +1.4 m/s--- Toegelaten
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 24,10 +1.4 m/s--- Toegelaten
3 Zoë Meyer AV Sprint 25,24 +1.4 m/s--- Toegelaten
4 Anouk Rensink AV Unitas 25,43 +1.4 m/s--- Toegelaten
5 Suzanne van Eijck Spado 25,60 +1.4 m/s--- Toegelaten