Atleten 'Jongens Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_hf100m_f200m200m_hf200m_f400m400m_hf400m_f800m800m_f1500m1500m_f3000m110mH_hf110mH_f110mH400mH_f400mH2000m SCSpeerDiscusKogelKogelslHoogHSSPolshoogVer
3 Bart van de Loo Eindhoven Kogelsl
JJB - Kogelsl ---------------------------
6 Tim de Greef Altis Discus
Kogelsl
JJB - Kogelsl --------------------------
7 Jitse van Esch AAV `36 Speer
JJB - Speer ---------------------------
10 Bezuayehu Petersen AV `56 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f --------------------------
11 Deon Plak Almere `81 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_hf ------------------------
12 Bereket Petersen Zeeland 3000m
JJB - 3000m Finale ---------------------------
16 Noah Chokri Rotterdam 100m
Ver
JJB - 100m --------------------------
27 Tunji Abisoye Ciko `66 400m
400m_f
400m_hf
JJB - 400mJJB - 400m_fJJB - 400m_hf -------------------------
28 Wessel van Leur Leiden Discus
---------------------------
29 Bjorn Schats GVAC 110mH
JJB - 110mH ---------------------------
30 Joost Sinke Spado Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
32 Rens Hoogendorp GVAC 400m
JJB - 400m ---------------------------
35 Manolito Musters AAC `61 800m
1500m
JJB - 800mJJB - 1500m --------------------------
36 Duane van Dijkhuizen Fortius Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
40 Tim Mengerink AVA `70 3000m
JJB - 3000m Finale ---------------------------
46 Job IJtsma HAC `63 3000m
JJB - 3000m Finale ---------------------------
48 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 100m
100m_hf
200m
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200m -------------------------
51 Wessel Wiersema Leiden Discus
JJB - Discus ---------------------------
54 Taro Swart AV Spiridon Discus
Kogel
Kogelsl
JJB - KogelJJB - Kogelsl -------------------------
58 Jasper Slingerland Eindhoven Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
59 Youko van der Blom Leiden Kogel
JJB - Kogel ---------------------------
60 Thijmen Nouwens Leiden Speer
---------------------------
61 Maarten Emmaneel AV NOVA 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_fJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_fJJB - 200m_hf ----------------------
63 Merijn Nolet PH Discus
Kogel
JJB - Kogel --------------------------
67 Henrik Kok AV Atverni 400m
400m_f
400m_hf
JJB - 400mJJB - 400m_fJJB - 400m_hf -------------------------
70 Damian Felter PAC 100m
100m_hf
Ver
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - Ver -------------------------
74 Robin Beks Eindhoven Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
87 Koen Prud...van Reine Leiden Speer
HSS
JJB - HSS --------------------------
88 Indigo Tjan AV Gouda 400m
800m
JJB - 400mJJB - 800m --------------------------
89 Wesley van...as de Bie HLLM 2000m SC
JJB - 2000m SC ---------------------------
91 Owen Smidt AAC `61 Discus
JJB - Discus ---------------------------
99 Jort Benz CAV Energie 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f --------------------------
101 Ruud Louter Zeeland Discus
Kogel
JJB - DiscusJJB - Kogel --------------------------
105 Coen Huizer Leiden 400mH
JJB - 400mH ---------------------------
108 Sven Roosen Eindhoven 110mH_hf
110mH
400mH_f
400mH
JJB - 110mH_hfJJB - 110mHJJB - 400mH_fJJB - 400mH ------------------------
110 Menno van den Broek DJA 200m
400mH_f
400mH
JJB - 200mJJB - 400mH_fJJB - 400mH -------------------------
113 Pim van Bakel PH 100m
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_fJJB - 200m_hf -----------------------
114 Luuk Mentink Taxandria Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
115 Joep de Wit Almere `81 200m
110mH
400mH_f
400mH
JJB - 200mJJB - 110mHJJB - 400mH_fJJB - 400mH ------------------------
117 Thijs Meershoek AV Sparta Discus
Kogel
JJB - DiscusJJB - Kogel --------------------------
123 Joris Pals AV Feniks Discus
Kogel
Kogelsl
JJB - DiscusJJB - KogelJJB - Kogelsl -------------------------
125 Alberto Biswane Olympus `70 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_hf ------------------------
129 Jeroen Maas Spado Speer
JJB - Speer ---------------------------
130 Jakob Pütz PH Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
132 Niels Bosma Taxandria 2000m SC
JJB - 2000m SC ---------------------------
135 Sven Jansons Altis 110mH_f
110mH_hf
110mH
Ver
JJB - 110mH_fJJB - 110mH_hfJJB - 110mHJJB - Ver ------------------------
145 Thies Coenen Swift Kogel
JJB - Kogel ---------------------------
150 Lars Laros Scorpio 3000m
JJB - 3000m Finale ---------------------------
151 Casper Decates Nijmegen 110mH_hf
110mH
JJB - 110mH_hfJJB - 110mH --------------------------
155 Tijmen Hoedjes Castricum 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
157 Marnix Kolkman AV Edam Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
162 Djoao Lobles SV Noordkop 800m
800m_f
1500m
1500m_f
JJB - 800mJJB - 800m_fJJB - 1500mJJB - 1500m_f ------------------------
164 Jarreau S...jkerbuijk THOR 3000m
JJB - 3000m Finale ---------------------------
165 Jochem van Dijk DKEV 400m
800m
JJB - 400mJJB - 800m --------------------------
168 Julian Jansen AV NOP 100m
100m_hf
110mH_hf
110mH
Ver
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 110mH_hfJJB - 110mHJJB - Ver -----------------------
169 Stan Schipperen Scorpio 1500m
3000m
JJB - 1500mJJB - 3000m Finale --------------------------
171 Jens Dijkstra AV NOP 3000m
JJB - 3000m Finale ---------------------------
178 Bram van der Laan GACH Speer
JJB - Speer ---------------------------
180 Jasper Cobussen Eindhoven 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_hf ------------------------
182 Raphaël ...bbelstein PH 400m
800m
JJB - 400mJJB - 800m --------------------------
188 Tijmen van Hal PH Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
190 Jordan Knops Voorne 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_fJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_fJJB - 200m_hf ----------------------
193 Tijn Vaessen Swift 200m
200m_f
200m_hf
JJB - 200mJJB - 200m_fJJB - 200m_hf -------------------------
196 Bas Meeuwenoord De Spartaan 200m
200m_hf
400m
400m_hf
JJB - 200mJJB - 200m_hfJJB - 400mJJB - 400m_hf ------------------------
202 Norbert Weijenberg Spado 2000m SC
JJB - 2000m SC ---------------------------
206 Daan Spiljard PAC 110mH_f
110mH_hf
110mH
Polshoog
JJB - 110mH_fJJB - 110mH_hfJJB - 110mHJJB - Polshoog ------------------------
210 Rick Van Riel AV Attila 800m
800m_f
JJB - 800mJJB - 800m_f --------------------------
219 Tibo Visser Fortius 800m
800m_f
JJB - 800mJJB - 800m_f --------------------------
222 Toine van den Bos Delta Sport Kogel
JJB - Kogel ---------------------------
225 Bjorn Sloot AL73 110mH
Polshoog
Ver
JJB - 110mHJJB - PolshoogJJB - Ver -------------------------
227 Julian Vos AV PEC 1910 Speer
JJB - Speer ---------------------------
230 Tijmen Bouw AV34 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
235 Antonny Ediagbonya Ciko `66 Hoog
Ver
JJB - HoogJJB - Ver --------------------------
242 Najib Hassan PAC 800m
800m_f
1500m
1500m_f
JJB - 800mJJB - 800m_fJJB - 1500mJJB - 1500m_f ------------------------
243 Mattijs Mols AV Attila Discus
Kogel
JJB - DiscusJJB - Kogel --------------------------
244 Tijmen Schouws Phanos 800m
JJB - 800m ---------------------------
246 Jay Beelen AV Trias 110mH_f
110mH_hf
110mH
JJB - 110mH_fJJB - 110mH_hfJJB - 110mH -------------------------
249 Robin Boersma AV NOP 110mH_hf
110mH
400mH_f
400mH
JJB - 110mH_hfJJB - 110mHJJB - 400mH_fJJB - 400mH ------------------------
250 Mika Taag KAV Holland 100m
400m
400m_f
400m_hf
110mH_hf
110mH
JJB - 100mJJB - 400mJJB - 400m_fJJB - 400m_hfJJB - 110mH_hfJJB - 110mH ----------------------
252 Max Polak PAC 3000m
JJB - 3000m Finale ---------------------------
253 Rik Barlo Pijnenburg Speer
JJB - Speer ---------------------------
254 Fabian Biondina Spado Hoog
HSS
JJB - HoogJJB - HSS --------------------------
260 Rick van de Noort AAV `36 Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
261 Youri Sheppard Spado Speer
JJB - Speer ---------------------------
263 Hans Harting AV `47 400mH_f
400mH
JJB - 400mH_fJJB - 400mH --------------------------
264 Noah Baltus SAV 400m
800m
800m_f
JJB - 400mJJB - 800mJJB - 800m_f -------------------------
268 Jeroen Poiesz PAC Hoog
Polshoog
JJB - HoogJJB - Polshoog --------------------------
274 Viggo Parol AV Atverni 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
277 Duncan Steenbakker AV Lycurgus 3000m
JJB - 3000m Finale ---------------------------
278 Pim Groen PAC Discus
Kogel
JJB - DiscusJJB - Kogel --------------------------
279 Marvens Bruinsma Heerenveen 100m
200m
Ver
JJB - 100mJJB - 200m -------------------------
280 Teun ter Haar Nijmegen 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
288 Laurens Handels Swift Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
290 Gabriël ...rnelissen GACH 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_fJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_fJJB - 200m_hf ----------------------
291 Nigel van Varik AV Unitas Speer
Discus
--------------------------
292 Keitharo ...sterwolde Almere `81 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_fJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_fJJB - 200m_hf ----------------------
298 Jelle de Roon Atledo 800m
800m_f
JJB - 800mJJB - 800m_f --------------------------
303 Luc Krawczyk Scopias 800m
JJB - 800m ---------------------------
307 Thomas Kwint Groningen 400m
400m_f
400m_hf
800m
800m_f
JJB - 400mJJB - 400m_fJJB - 400m_hfJJB - 800mJJB - 800m_f -----------------------
309 Guus Nijkamp Spado 110mH_f
110mH_hf
110mH
JJB - 110mH_fJJB - 110mH_hfJJB - 110mH -------------------------
310 Tijn Pronk KAV Holland 200m
400m
800m
JJB - 200mJJB - 400mJJB - 800m -------------------------
312 Noah Lauwers RK HAV Kogel
JJB - Kogel ---------------------------
318 Dre Pinas DEM 100m
200m
200m_hf
JJB - 100mJJB - 200mJJB - 200m_hf -------------------------
319 Siem ter Braake GACH Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
323 Mats Beentjes DEM Kogelsl
JJB - Kogelsl ---------------------------
328 Synnargio Ignatia DEM 100m
JJB - 100m ---------------------------
332 Tim Verbaandert Eindhoven 1500m
1500m_f
3000m
JJB - 1500mJJB - 1500m_fJJB - 3000m Finale -------------------------
333 Jan Bouwknegt HAC `63 3000m
JJB - 3000m Finale ---------------------------
336 Luismiguel Randt SAV 100m
200m
JJB - 100mJJB - 200m --------------------------
337 Abdirahman Mohamed AV Cifla 800m
JJB - 800m ---------------------------
342 Kosheen Miran Groningen 200m
200m_hf
JJB - 200mJJB - 200m_hf --------------------------
349 Daan Hoogers AV Sprint Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
351 Niels Hendriks VRT 800m
2000m SC
JJB - 800mJJB - 2000m SC --------------------------
359 Thijs Houbiers Leiden 800m
1500m
1500m_f
JJB - 800mJJB - 1500mJJB - 1500m_f -------------------------
360 Twan Duvigneau AL73 200m
200m_hf
400m
400m_hf
JJB - 200mJJB - 200m_hfJJB - 400mJJB - 400m_hf ------------------------
365 Eric Wolfrat GACH Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
373 Stan de Deugd Spado 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
374 Zeb Beelen De Spartaan 1500m
3000m
JJB - 1500mJJB - 3000m Finale --------------------------
392 Remie Geurts AV Unitas Speer
Discus
JJB - Discus --------------------------
394 Mats Heine Castricum 400m
800m
JJB - 400mJJB - 800m --------------------------
396 Isiah Emanuelson PAC 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_fJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_fJJB - 200m_hf ----------------------
397 Shaquille ...manuelson PAC Discus
Kogel
JJB - DiscusJJB - Kogel --------------------------
398 Koen Grandiek Castricum 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f --------------------------
401 Arris van Deelen Climax 3000m
JJB - 3000m Finale ---------------------------
406 Timo Stegink Castricum 400m
800m
800m_f
JJB - 400mJJB - 800mJJB - 800m_f -------------------------
408 Hanke Pijlman Castricum 110mH
Hoog
JJB - 110mHJJB - Hoog --------------------------
409 Kick Castricum Castricum 800m
1500m
JJB - 800mJJB - 1500m --------------------------
411 Ruben Talstra AV Impala 3000m
JJB - 3000m Finale ---------------------------
412 Pim Bakker AV Rijssen 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
415 Jordi Ouwehand AV Edam 400m
800m
JJB - 400mJJB - 800m --------------------------
417 Mart Ruben Nijhuis MPM 2000m SC
JJB - 2000m SC ---------------------------
421 Janik Sillen Nijmegen 400m
400m_hf
JJB - 400mJJB - 400m_hf --------------------------
426 Bodhy Wijnings AV Spiridon Speer
Discus
JJB - SpeerJJB - Discus --------------------------
433 Finnian va...teenhoven PAC Speer
JJB - Speer ---------------------------
435 Mark Heiden PAC 110mH_f
110mH_hf
110mH
JJB - 110mH_fJJB - 110mH_hfJJB - 110mH -------------------------
436 Lars Adriaanse Haag 200m
200m_hf
400m
400m_hf
Ver
JJB - 200mJJB - 200m_hfJJB - 400mJJB - 400m_hf -----------------------
440 Igor Uiterwijk KAV Holland 100m
JJB - 100m ---------------------------
446 Twan L Vermeer PAC 800m
JJB - 800m ---------------------------
450 Joep Vermeulen AV Cifla 800m
2000m SC
JJB - 800mJJB - 2000m SC --------------------------
451 Sander Van Tuijl AV Passaat Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
455 Kelvin Baartwijk Almere `81 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
458 Jesse Fokkenrood AV Atverni 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f --------------------------
465 Robin Spoor AV Sparta 100m
100m_hf
200m
200m_hf
110mH
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_hfJJB - 110mH -----------------------
466 Ids van Korven Eindhoven 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
476 Bas Meester Hollandia 400mH_f
400mH
JJB - 400mH_fJJB - 400mH --------------------------
478 Brett Duff AV Sparta HSS
---------------------------
479 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 800m
JJB - 800m ---------------------------
480 Ishan Baidjoe PAC 400m
400m_hf
JJB - 400mJJB - 400m_hf --------------------------
485 Daan Schade Flevo Delta Discus
Kogelsl
JJB - DiscusJJB - Kogelsl --------------------------
486 Riq de Wit Eindhoven 100m
JJB - 100m ---------------------------
488 Allard van Belois Ciko `66 1500m
3000m
JJB - 1500mJJB - 3000m Finale --------------------------
491 Jaden Bernabela Haag Hoog
Ver
JJB - HoogJJB - Ver --------------------------
496 Friso Lyppens Haag 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
497 Ferrie Hamer Haag 400mH_f
400mH
HSS
JJB - 400mH_fJJB - 400mHJJB - HSS -------------------------
500 Mirto Canters AV Cifla 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
501 Finn van Pijkeren Groningen 800m
JJB - 800m ---------------------------
508 Alexander Schrage PAC Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
509 Gijs van Beilen AV PEC 1910 100m
200m
200m_hf
JJB - 100mJJB - 200mJJB - 200m_hf -------------------------
517 Nelson Johnson Haag 800m
JJB - 800m ---------------------------
521 Niels Arth...uijdgeest Haag 3000m
JJB - 3000m Finale ---------------------------
526 Bas de Jong AV PEC 1910 3000m
JJB - 3000m Finale ---------------------------
529 Jan Oldhoff AV Lionitas 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f --------------------------
534 Mojalefa Kloprogge U-Track 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
536 Ezra Verboom HLLM 400mH
Speer
Polshoog
JJB - 400mHJJB - SpeerJJB - Polshoog -------------------------
539 Ruben Heijnen Zeeland 100m
200m
200m_hf
JJB - 100mJJB - 200mJJB - 200m_hf -------------------------
540 Bodhi van Selow Eindhoven 400m
400m_f
400m_hf
JJB - 400mJJB - 400m_fJJB - 400m_hf -------------------------
542 Sil Negenman KAV Holland 200m
110mH_f
110mH_hf
110mH
JJB - 200mJJB - 110mH_fJJB - 110mH_hfJJB - 110mH ------------------------
544 Yvar - Schoorlemmer MPM 800m
JJB - 800m ---------------------------
549 Kjell Segers Eindhoven 800m
JJB - 800m ---------------------------
562 Julian Freeke Almere `81 400m
400m_f
400m_hf
JJB - 400mJJB - 400m_fJJB - 400m_hf -------------------------
564 Marten Voorberg AV Lycurgus Kogel
Kogelsl
JJB - KogelJJB - Kogelsl --------------------------
569 Teun de Koning AV Lycurgus Discus
Kogelsl
JJB - DiscusJJB - Kogelsl --------------------------
572 Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta 100m
100m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_hf --------------------------
581 Sam de Paauw Haag Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
584 Mark van der Linden Haag 100m
100m_hf
110mH_hf
110mH
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 110mH_hfJJB - 110mH ------------------------
585 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 800m
JJB - 800m ---------------------------
587 Jonathan Pronk Haag 100m
JJB - 100m ---------------------------
590 Jori Verroen Haag Speer
JJB - Speer ---------------------------
592 Paavo de Leng Zeeland 800m
JJB - 800m ---------------------------
593 Erik Stok PAC 800m
JJB - 800m ---------------------------
594 Hidde Leenders AV Oss `78 400m
400m_f
400m_hf
JJB - 400mJJB - 400m_fJJB - 400m_hf -------------------------
598 Olle Bosma AV Lycurgus Speer
JJB - Speer ---------------------------
601 Jesper Vervoort Scopias 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
602 Thije Tjebbes Groningen 800m
JJB - 800m ---------------------------
604 Niels Boonstra AV Statina Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
610 Thomas Weijers HLLM 100m
400m
JJB - 100mJJB - 400m --------------------------
613 Illian Martens AV Cifla 1500m
3000m
JJB - 1500mJJB - 3000m Finale --------------------------
614 Jelle Schijfsma Startbaan Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
616 Aimane Benchellal ARV Ilion 3000m
JJB - 3000m Finale ---------------------------
619 Benjamin Schurink AV Cifla 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f --------------------------
622 Stephan van der Jagt AV `47 200m
200m_hf
JJB - 200mJJB - 200m_hf --------------------------
623 Pierre ten Holder AV PEC 1910 100m
100m_f
100m_hf
400m
JJB - 100mJJB - 100m_fJJB - 100m_hfJJB - 400m ------------------------
626 Marnix Vos Haag 800m
JJB - 800m ---------------------------
632 Yasha kenyon Chapman Startbaan 100m
100m_hf
200m
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200m -------------------------
633 Joshua Wegman Leiden HSS
Ver
JJB - HSSJJB - Ver --------------------------
652 Casper Aarnts Castricum 800m
1500m
JJB - 800mJJB - 1500m --------------------------
655 Quinten van Ommen ATOP 400m
400m_f
400m_hf
JJB - 400mJJB - 400m_fJJB - 400m_hf -------------------------
659 DSean Holaman SPWS 100m
Ver
JJB - 100m --------------------------
663 Tsega Kifle AV 1923 2000m SC
JJB - 2000m SC ---------------------------
666 Marlon van Zijl CAV Energie 3000m
JJB - 3000m Finale ---------------------------
672 Mats Merkelbach PH 100m
JJB - 100m ---------------------------
674 Jens Peeters Eindhoven 800m
JJB - 800m ---------------------------
675 Fabiël Wijnhoven ATOP Discus
JJB - Discus ---------------------------
688 Netanel Dorothea AV Sparta 100m
200m
JJB - 100mJJB - 200m --------------------------
694 Jesse Hendriks Spado 400m
800m
JJB - 400mJJB - 800m --------------------------
695 Juul Knoester GVAC 800m
JJB - 800m ---------------------------
707 Lars van der Salm AV `40 Speer
---------------------------
708 Nsikak Ekpo Haag 100m
100m_hf
200m
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200m -------------------------
710 Tino Claessens Haag 100m
200m
JJB - 100mJJB - 200m --------------------------
715 Jean Mattijsen SPOB 400m
400m_hf
JJB - 400mJJB - 400m_hf --------------------------
719 Maurits van der Ziel VAV Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
722 Onyema Adigida Phanos 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_fJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_fJJB - 200m_hf ----------------------
726 Dario Podda Haag Speer
---------------------------
736 Jelle van der Schoot U-Track 800m
JJB - 800m ---------------------------
747 Pepijn Bartels AV Cifla 2000m SC
JJB - 2000m SC ---------------------------
754 Milan Weeda Startbaan 400m
JJB - 400m ---------------------------
759 Thijs van Lith ATH 800m
JJB - 800m ---------------------------
760 Casper Peterse AV Trias 2000m SC
Hoog
JJB - 2000m SCJJB - Hoog --------------------------
765 Stefan de Vries Start `78 800m
JJB - 800m ---------------------------
767 Hidde Zeestraten Castricum 400m
800m
JJB - 400mJJB - 800m --------------------------
782 Levi Hazes AV 1923 100m
100m_f
100m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_fJJB - 100m_hf -------------------------
783 Kjell Venderbosch AV Argo 200m
400m
400m_hf
JJB - 200mJJB - 400mJJB - 400m_hf -------------------------
797 Haico Boer CAV Energie 2000m SC
JJB - 2000m SC ---------------------------
798 Marijn De Wit SPOB 110mH
Hoog
JJB - 110mHJJB - Hoog --------------------------
813 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna Speer
JJB - Speer ---------------------------
814 Abel Hijstek Haag 800m
JJB - 800m ---------------------------
815 Robin van Opstal SPOB 100m
Discus
Kogel
JJB - 100mJJB - DiscusJJB - Kogel -------------------------
817 Justin Martena SV Veendam 3000m
JJB - 3000m Finale ---------------------------
819 Sharif Omoyele Rotterdam 100m
100m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_hf --------------------------
820 Yohannes Wedzinga HAC `63 400m
800m
JJB - 400mJJB - 800m --------------------------
823 Omar Benyaklaf AV Atos Kogel
---------------------------
827 Thomas Bovenberg Leiden 400m
800m
JJB - 400mJJB - 800m --------------------------
829 Delano de ...Marreiros KAV Holland Ver
JJB - Ver ---------------------------
831 Rens Groot Startbaan 400m
JJB - 400m ---------------------------
833 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 800m
JJB - 800m ---------------------------
834 Daan Hoomoedt PAC HSS
JJB - HSS ---------------------------
836 Boudewijn Welkzijn Phanos 3000m
JJB - 3000m Finale ---------------------------
837 Tygo van de Weijer HAC 100m
100m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_hf --------------------------
838 Kjell Broos AV Sprint Discus
Kogel
--------------------------
840 Milan Le Bruin PAC 400m
JJB - 400m ---------------------------
841 Aleksander...arnatskiy Groningen HSS
---------------------------
846 Thimo Henraat AV Feniks 200m
JJB - 200m ---------------------------
847 Julian Van Meggelen De Spartaan 100m
110mH
400mH
JJB - 100mJJB - 110mHJJB - 400mH -------------------------
848 Roderik Cobben Voorne HSS
---------------------------
849 Aaron Donker HLLS 400mH
JJB - 400mH ---------------------------
851 Devi Robbemond AV Fortuna Kogel
---------------------------
852 Mattias Nab AAV `36 HSS
Polshoog
JJB - HSSJJB - Polshoog --------------------------
854 Youp Brouwer Flevo Delta 400mH
Kogel
JJB - 400mH --------------------------
857 Sjoerd Pastoor AV Sprint Speer
Polshoog
JJB - SpeerJJB - Polshoog --------------------------
860 Casper van den Top AV Lycurgus 100m
JJB - 100m ---------------------------
868 Olaf van de Pavert GACH Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
872 Valbor-Jaro Gorré PAC 100m
110mH
Ver
JJB - 100mJJB - 110mH -------------------------
874 Max van Groeningen GACH 800m
1500m
1500m_f
JJB - 800mJJB - 1500mJJB - 1500m_f -------------------------
876 Cas Kopmels Leiden 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
877 Shemar Martina SPLS 100m
Ver
JJB - 100mJJB - Ver --------------------------
878 Mischa Lips ARV Ilion 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_hf ------------------------
879 Martijn Geerts AV Sparta 200m
200m_hf
400mH_f
400mH
HSS
Ver
JJB - 200mJJB - 200m_hfJJB - 400mH_fJJB - 400mHJJB - HSSJJB - Ver ----------------------
882 Job van den End Tempo AV 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
883 Jorrit Hildebrand SPLS Ver
JJB - Ver ---------------------------
886 Boris Hoogervorst KAV Holland 100m
200m
Ver
JJB - 100mJJB - 200mJJB - Ver -------------------------
887 Julian Erkelens AV Passaat 100m
200m
Ver
JJB - 100mJJB - 200mJJB - Ver -------------------------
888 David Cairo Phanos Ver
JJB - Ver ---------------------------
891 Job Visscher Spado 400m
JJB - 400m ---------------------------
893 Jelen Franjic AV Sprint 100m
200m
200m_hf
JJB - 100mJJB - 200mJJB - 200m_hf -------------------------
896 Tom Hoogeboom AV NOVA 3000m
JJB - 3000m Finale ---------------------------
899 Philip van de Beek Phanos 110mH_f
110mH_hf
110mH
Polshoog
JJB - 110mH_fJJB - 110mH_hfJJB - 110mHJJB - Polshoog ------------------------
900 Olle Van der Walle AV Attila 100m
400m
JJB - 100mJJB - 400m --------------------------
902 Thijs de Wit PAC 100m
JJB - 100m ---------------------------
903 Jaap Miessen AV Wijchen Kogel
JJB - Kogel ---------------------------
905 Koen van Perse HLLS 110mH
JJB - 110mH ---------------------------
908 Wybe Sesink AV Wijchen 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f --------------------------
910 Sjors van der Schot AV 1923 110mH
400mH
JJB - 110mHJJB - 400mH --------------------------
914 Joost van Deudekom AV Lycurgus 400m
Polshoog
JJB - 400mJJB - Polshoog --------------------------
915 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 800m
JJB - 800m ---------------------------
917 Elton Nahr AV Attila 100m
JJB - 100m ---------------------------
919 Neal Ott Phanos Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
922 Thijs Van Daal AV Sparta 800m
JJB - 800m ---------------------------
924 Sam Versluijs Spado 110mH
JJB - 110mH ---------------------------
927 Jaïr van Winkel Atledo 3000m
JJB - 3000m Finale ---------------------------
929 Thijs Veenstra Groningen 800m
JJB - 800m ---------------------------
934 Wouter de Does AAC `61 110mH
JJB - 110mH ---------------------------
939 Tabi Weiland AV Atos 100m
JJB - 100m ---------------------------
941 Owen Beuckens AV NOP HSS
Polshoog
JJB - Polshoog --------------------------
942 Karel Gimbergh AV 1923 100m
JJB - 100m ---------------------------
949 Jasper Oskam AV 1923 400m
JJB - 400m ---------------------------
951 Gijs Hopman AV Lycurgus Ver
JJB - Ver ---------------------------
962 Léon Mak De Gemzen 110mH_f
110mH_hf
110mH
Discus
Kogel
Hoog
Polshoog
JJB - 110mH_fJJB - 110mH_hfJJB - 110mHJJB - DiscusJJB - KogelJJB - HoogJJB - Polshoog ---------------------
966 Jos Hoogewerf KAV Holland 110mH_hf
110mH
Speer
Polshoog
JJB - 110mH_hfJJB - 110mHJJB - Polshoog ------------------------
969 Bruno Oele PAC 100m
JJB - 100m ---------------------------
970 Bo Herrewijnen Olympus `70 Speer
---------------------------
974 Jelco Köhlenberg DEM 800m
JJB - 800m ---------------------------
976 Jelle van de Wal SPOB Ver
---------------------------
980 Dylan Langeveld DEM 1500m
Speer
Kogel
Kogelsl
Polshoog
JJB - 1500mJJB - KogelJJB - KogelslJJB - Polshoog -----------------------
984 Lars Hogendoorn Altis 100m
JJB - 100m ---------------------------
986 Floris Meeuwse AV Attila 400mH
JJB - 400mH ---------------------------
987 Alexander Meijkamp HLLS 100m
HSS
JJB - 100m --------------------------
990 Ole van der Horst Eindhoven 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_hf ------------------------
991 Enrique van Zutven PH Discus
Kogel
JJB - Kogel --------------------------
993 Jelle Kriek AV Zuidwal 100m
400m
JJB - 100mJJB - 400m --------------------------
996 Sander van Elk Leiden 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
998 Cas Van den Bergh U-Track 200m
JJB - 200m ---------------------------
1002 Rogier Derksen PAC 100m
200m
Polshoog
JJB - 100mJJB - 200mJJB - Polshoog -------------------------
1007 Luc Giele Voorne 400m
400m_hf
JJB - 400mJJB - 400m_hf --------------------------
1009 Luuk Peeters AV Gouda Speer
---------------------------
1011 Lucas Cohen AAC Speer
---------------------------
1016 Timo van der Stoep DEM 100m
JJB - 100m ---------------------------
1017 Kep Schouenberg Scopias 800m
JJB - 800m ---------------------------
1021 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 100m
JJB - 100m ---------------------------
1029 Daan Woldring AV 1923 800m
JJB - 800m ---------------------------
1034 Stan Nijhuis AV Trias Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
1037 Benjamin Coolen Haag 110mH_hf
110mH
Speer
Discus
Polshoog
JJB - 110mH_hfJJB - 110mHJJB - SpeerJJB - DiscusJJB - Polshoog -----------------------

Verenigingen 'Jongens Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 1
AAC `61 AC61 3
AAV `36 AV36 3
Almere `81 AM81 5
Altis ALTS 3
ARV Ilion ILIO 3
Atledo ATLD 2
Atletico `73 AL73 2
Atletiekvereniging ATH ATH 1
AV 1923 AV23 6
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Achilles Top ATOP 2
AV Argo ARGO 1
AV Atos ATOS 2
AV Attila ATTL 5
AV Atverni ATVN 3
AV Castricum CSTR 8
AV Cifla CFLA 6
AV De Gemzen GMZN 1
AV De Spartaan SPTN 3
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
AV Edam EDAM 2
AV Feniks FNKS 2
AV Flevo Delta FLDT 2
AV Fortuna FRTN 2
AV Gouda GOUD 2
AV Haarlemmermeer HLLM 3
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hollandia HLLD 1
AV Impala IMPL 1
AV Lionitas LNTS 1
AV Lycurgus LYCG 8
AV NOP NOP 4
AV NOVA NOVA 2
AV Olympus `70 OL70 2
AV Oss `78 OS78 1
AV Passaat PSST 2
AV PEC 1910 PEC 4
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Rijssen RSSN 1
AV Sparta SPRT 7
AV Spiridon SPRD 2
AV Spirit Lelystad SPLS 2
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 4
AV Sprint SPRN 4
AV Start `78 ST78 1
AV Startbaan STBN 4
AV Statina STTN 1
AV Trias TRAS 3
AV Unitas UNTS 2
AV Wijchen WYCH 2
AV Zuidwal ZDWL 2
AV `34 Apeldoorn AV34 1
AV `40 AV40 1
AV `47 AV47 2
AV `56 AV56 1
AVA `70 AV70 1
CAV Energie ENRG 3
Ciko `66 CIKO 3
Climax CLMX 1
Delta Sport DLSP 1
DEM DEM 6
DJA DJA 1
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 13
Fortius FORT 2
GAC Hilversum GACH 6
Groningen Atletiek GRNG 6
GVAC GVAC 3
Haag Atletiek HAAG 16
HAC HAC 1
HAC `63 HC63 3
Hellas Utrecht HLLS 3
KAV Holland KAVH 7
Leiden Atletiek LATL 11
Marathon Pim Mulier MPM 2
Nijmegen Atletiek NYMG 3
PAC PAC 20
Phanos PHNS 6
Prins Hendrik PH 7
RK HAV RKHV 1
Rotterdam Atletiek RDAM 3
SAV SAV 2
Scopias Atletiek SCPS 3
Scorpio SCRP 2
Spado SPDO 10
SV Noordkop NRDK 1
SV Veendam Atletiek VNDM 1
Swift Atletiek SWFT 3
Taxandria Atletiek TXND 2
Tempo AV TMPO 1
THOR THOR 1
U-Track UTRK 3
VAV VAV 1
Venloop Running Team VRT 1
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 4
Voorne Atletiek VRNE 3

Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

# Naam 100m OBP
1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,19 +0.1 m/s11,31 Toegelaten
2 Keitharo ...sterwolde Almere `81 11,25 +0.1 m/s11,37 Toegelaten
3 Isiah Emanuelson PAC 11,26 +0.4 m/s11,08 Toegelaten
4 Jordan Knops Voorne 11,32 +1.1 m/s10,95 Toegelaten
5 Onyema Adigida Phanos 11,37 -0.1 m/s10,87 Toegelaten
6 Levi Hazes AV 1923 11,37 +1.4 m/s10,97 Toegelaten
7 Alberto Biswane Olympus `70 11,40 +0.4 m/s11,41 Toegelaten
8 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,45 +0.4 m/s11,38 Toegelaten
9 Gabriël ...rnelissen GACH 11,49 +1.0 m/s11,35 Toegelaten
10 Pim van Bakel PH 11,50 -0.1 m/s11,52 Toegelaten
11 Mischa Lips ARV Ilion 11,51 +1.1 m/s11,45 Toegelaten
12 Robin Spoor AV Sparta 11,52 +0.4 m/s11,55 Toegelaten
13 Nsikak Ekpo Haag 11,54 +1.1 m/s11,53 Toegelaten
14 Tygo van de Weijer HAC 11,55 +1.0 m/s11,33 Toegelaten
15 Julian Jansen AV NOP 11,57 -0.1 m/s11,53 Toegelaten
16 Deon Plak Almere `81 11,63 +0.4 m/s11,55 Toegelaten
17 Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta 11,64 +1.4 m/s11,42 Toegelaten
18 Damian Felter PAC 11,64 +1.0 m/s11,63 Toegelaten
19 Sharif Omoyele Rotterdam 11,67 +1.0 m/s11,89 Toegelaten
20 Mark van der Linden Haag 11,68 +0.4 m/s11,68 Toegelaten
21 Jasper Cobussen Eindhoven 11,68 +0.1 m/s11,87 Toegelaten
22 Ole van der Horst Eindhoven 11,68 +1.0 m/s11,63 Toegelaten
23 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 11,80 +1.4 m/s11,75 Toegelaten
24 Yasha kenyon Chapman Startbaan 11,83 +1.4 m/s11,99 Toegelaten
25 DSean Holaman SPWS 11,84 +0.4 m/s11,83 Toegelaten
26 Dre Pinas DEM 11,86 +1.0 m/s12,35 Toegelaten
27 Mats Merkelbach PH 11,87 +1.1 m/s12,10 Toegelaten
28 Riq de Wit Eindhoven 11,87 +1.1 m/s11,80 Toegelaten
29 Jelle Kriek AV Zuidwal 11,88 +0.4 m/s11,81 Toegelaten
30 Jelen Franjic AV Sprint 11,92 -0.1 m/s11,77 Toegelaten
31 Jonathan Pronk Haag 12,02 +0.1 m/s11,66 Toegelaten
32 Julian Erkelens AV Passaat 12,03 +1.1 m/s11,99 Toegelaten
33 Marvens Bruinsma Heerenveen 12,05 +1.4 m/s12,11 Toegelaten
34 Elton Nahr AV Attila 12,05 +1.1 m/s11,75 Toegelaten
35 Synnargio Ignatia DEM 12,08 -0.1 m/s11,77 Toegelaten
36 Shemar Martina SPLS 12,09 +0.4 m/s11,71 Toegelaten
37 Bruno Oele PAC 12,11 +0.4 m/s11,96 Toegelaten
38 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 12,14 -0.1 m/s12,06 Toegelaten
39 Boris Hoogervorst KAV Holland 12,15 +1.0 m/s11,90 Toegelaten
40 Mika Taag KAV Holland 12,16 +0.4 m/s11,99 Toegelaten
41 Thomas Weijers HLLM 12,16 +0.4 m/s12,33 Toegelaten
42 Tino Claessens Haag 12,23 +1.4 m/s11,80 Toegelaten
43 Tabi Weiland AV Atos 12,23 -0.1 m/s12,03 Toegelaten
44 Olle Van der Walle AV Attila 12,33 +0.4 m/s12,11 Toegelaten
45 Karel Gimbergh AV 1923 12,33 +0.1 m/s12,34 Toegelaten
45 Valbor-Jaro Gorré PAC 12,33 +1.0 m/s12,41 Toegelaten
47 Timo van der Stoep DEM 12,99 +0.4 m/s12,66 Toegelaten
Thijs de Wit PAC DQ 12,45 Toegelaten
Gijs van Beilen AV PEC 1910 DQ 11,54 Toegelaten
Igor Uiterwijk KAV Holland DNS 11,93 Toegelaten
Netanel Dorothea AV Sparta DNS 11,25 Toegelaten
Lars Hogendoorn Altis DNS 11,62 Toegelaten
Casper van den Top AV Lycurgus --- 11,81 Afgemeld
Luismiguel Randt SAV --- 11,45 Afgemeld
Julian Van Meggelen De Spartaan --- 12,48 Afgemeld
Alexander Meijkamp HLLS --- 12,75 Afgemeld
Rogier Derksen PAC --- 11,74 Afgemeld
Noah Chokri Rotterdam --- 11,72 Afgemeld
Ruben Heijnen Zeeland --- 11,87 Afgemeld
Robin van Opstal SPOB --- --- Afgemeld

Uitslagen 100 meter halve finale Jongens Junior B

# Naam 100m_hf Qm
1 Levi Hazes AV 1923 11,13 +0.2 m/s--- Toegelaten
2 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,19 +1.7 m/s--- Toegelaten
3 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,22 +1.7 m/s--- Toegelaten
4 Isiah Emanuelson PAC 11,26 +0.2 m/s--- Toegelaten
5 Keitharo ...sterwolde Almere `81 11,27 +0.2 m/s--- Toegelaten
6 Onyema Adigida Phanos 11,29 +0.3 m/s--- Toegelaten
7 Jordan Knops Voorne 11,33 +0.3 m/s--- Toegelaten
8 Gabriël ...rnelissen GACH 11,34 +1.7 m/s--- Toegelaten
9 Pim van Bakel PH 11,43 +0.3 m/s--- Toegelaten
10 Mischa Lips ARV Ilion 11,56 +0.2 m/s--- Toegelaten
11 Alberto Biswane Olympus `70 11,59 +0.3 m/s--- Toegelaten
12 Robin Spoor AV Sparta 11,61 +1.7 m/s--- Toegelaten
13 Julian Jansen AV NOP 11,68 +0.3 m/s--- Toegelaten
14 Tygo van de Weijer HAC 11,70 +1.7 m/s--- Toegelaten
15 Deon Plak Almere `81 11,71 +0.2 m/s--- Toegelaten
16 Ole van der Horst Eindhoven 11,74 +0.2 m/s--- Toegelaten
17 Sharif Omoyele Rotterdam 11,77 +0.3 m/s--- Toegelaten
18 Jasper Cobussen Eindhoven 11,79 +1.7 m/s--- Toegelaten
19 Damian Felter PAC 11,81 +1.7 m/s--- Toegelaten
20 Yasha kenyon Chapman Startbaan 11,86 +1.7 m/s--- Toegelaten
21 Mark van der Linden Haag 11,88 +0.2 m/s--- Toegelaten
Nigel Steenwinkel ARV Ilion DNS --- Toegelaten
Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta DNS --- Toegelaten
Nsikak Ekpo Haag DNS --- Toegelaten

Uitslagen 100 meter finale Jongens Junior B

# Naam 100m_f Qm
1 Onyema Adigida Phanos 10,91 -1.2 m/s--- Toegelaten
2 Jordan Knops Voorne 10,99 -1.2 m/s--- Toegelaten
3 Levi Hazes AV 1923 10,99 -1.2 m/s--- Toegelaten
4 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,10 -1.2 m/s--- Toegelaten
5 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,28 -1.2 m/s--- Toegelaten
6 Keitharo ...sterwolde Almere `81 11,33 -1.2 m/s--- Toegelaten
7 Isiah Emanuelson PAC 11,35 -1.2 m/s--- Toegelaten
8 Gabriël ...rnelissen GACH 11,49 -1.2 m/s--- Toegelaten

Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

# Naam 200m OBP
1 Onyema Adigida Phanos 21,63 +0.5 m/s21,55 Toegelaten
2 Pim van Bakel PH 22,45 +2.2 m/s22,76 Toegelaten
3 Isiah Emanuelson PAC 22,47 +2.2 m/s22,58 Toegelaten
4 Gabriël ...rnelissen GACH 22,72 +1.5 m/s22,60 Toegelaten
5 Keitharo ...sterwolde Almere `81 22,83 +0.1 m/s22,69 Toegelaten
6 Jordan Knops Voorne 23,06 +1.4 m/s22,52 Toegelaten
7 Robin Spoor AV Sparta 23,07 +2.2 m/s23,12 Toegelaten
7 Tijn Vaessen Swift 23,07 +0.1 m/s22,74 Toegelaten
9 Alberto Biswane Olympus `70 23,10 +1.5 m/s23,28 Toegelaten
10 Mischa Lips ARV Ilion 23,12 +0.5 m/s23,10 Toegelaten
10 Maarten Emmaneel AV NOVA 23,12 +0.5 m/s23,06 Toegelaten
10 Stephan van der Jagt AV `47 23,12 +1.4 m/s23,83 Toegelaten
13 Kosheen Miran Groningen 23,25 +1.5 m/s22,74 Toegelaten
14 Jasper Cobussen Eindhoven 23,32 +0.1 m/s23,64 Toegelaten
15 Dre Pinas DEM 23,44 +2.2 m/s24,60 Toegelaten
16 Deon Plak Almere `81 23,48 +1.4 m/s22,85 Toegelaten
17 Ole van der Horst Eindhoven 23,51 +2.2 m/s23,82 Toegelaten
18 Gijs van Beilen AV PEC 1910 23,57 +1.4 m/s23,11 Toegelaten
19 Jelen Franjic AV Sprint 23,58 +0.1 m/s24,32 Toegelaten
20 Twan Duvigneau AL73 23,59 +1.5 m/s23,81 Toegelaten
21 Martijn Geerts AV Sparta 23,66 +0.1 m/s24,31 Toegelaten
22 Ruben Heijnen Zeeland 23,97 +0.5 m/s24,19 Toegelaten
23 Bas Meeuwenoord De Spartaan 24,04 +2.2 m/s24,22 Toegelaten
24 Lars Adriaanse Haag 24,11 +0.1 m/s23,45 Toegelaten
25 Yasha kenyon Chapman Startbaan 24,24 +1.5 m/s24,51 Toegelaten
26 Tijn Pronk KAV Holland 24,26 +1.4 m/s24,20 Toegelaten
27 Boris Hoogervorst KAV Holland 24,27 +0.5 m/s24,89 Toegelaten
27 Julian Erkelens AV Passaat 24,27 +1.5 m/s24,28 Toegelaten
29