Categorie 'Jongens Pupil B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 12
Categorie afkorting: JPB
Berekeningswijze: Pupillen B - Jongens
Meerkamp:
  • 40 meter ( 7 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 40 meter horden ( 7 pogingen )
  • Slingeren ( 7 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 7 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Verenigingen 'Jongens Pupil B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Arena Atletiek ARNA 1
    AV Archeus ARCH 5
    AV Pallas `67 PL67 4
    AV Wijchen WYCH 2

    Uitslagen Meerkamp Pupil B

    Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    Anna-Noor Wieman MPB - Climax Team 21 7,4 800,00 8,2 11,00 11,00 0,80 311 151
    Bindy van Kreij MPB - AV Wijchen Team 17 7,3 750,00 8,2 12,00 9,00 0,75 297 131
    David van Heijden JPB - AV Wijchen Team 17 7,8 750,00 8,9 13,00 14,50 0,75 276 0
    Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 16 7,5 925,00 7,7 14,50 20,50 0,80 373 373
    Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 23 7,2 1000,00 7,9 14,50 26,00 0,85 421 421
    Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 23 7,3 900,00 7,9 11,00 9,50 0,80 330 302
    Elise Aertssen MPB - AV Wijchen Team 17 7,8 700,00 8,8 9,50 13,00 0,75 264 0
    Eva Küsters MPB - AV Wijchen Team 17 7,2 800,00 7,7 11,00 14,00 0,80 342 194
    Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 8,3 800,00 8,6 11,00 11,00 0,95 302 302
    Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 21 7,1 875,00 7,4 14,00 16,00 0,80 395 341
    Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 23 7,2 925,00 8,1 10,00 23,00 0,70 341 298
    Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 23 7,3 DNS DNS 10,50 DNS 0,85 181 130
    Jenthe Prummel MPB - Climax Team 21 7,4 750,00 8,6 11,00 11,50 0,90 312 281
    Jonne Lange MPB - AV Wijchen Team 17 7,9 750,00 8,6 12,50 13,50 0,85 312 127
    Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 23 7,2 850,00 9,9 9,50 10,00 0,65 259 119
    Lisa Habraken MPB - AV Wijchen Team 17 7,8 825,00 9,0 12,50 12,00 0,85 311 170
    Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 15 7,4 1025,00 7,7 15,50 24,00 0,80 417 308
    Lorena Jonkers MPB - Climax Team 21 7,2 825,00 7,6 12,00 11,00 0,90 355 320
    Maartje Keltjens MPB - AV Wijchen Team 17 7,6 900,00 8,1 13,00 8,00 0,70 312 190
    Marit Huisman MPB - AV Wijchen Team 17 7,5 850,00 8,3 12,50 15,50 0,85 353 227
    Maud Stronks MPB - AV Archeus Team 16 8,4 700,00 9,0 9,00 10,00 0,75 227 86
    Nienke Graven MPB - AV Wijchen Team 17 7,7 875,00 8,6 16,00 14,00 0,90 373 261
    Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 8,3 800,00 8,9 11,00 10,50 0,75 265 265
    Norah de Kraker MPB - AV Wijchen Team 17 7,3 750,00 7,7 12,50 16,50 0,85 361 269
    Olaf Gijtenbeek JPB - AV Wijchen Team 17 7,2 925,00 7,8 13,00 28,00 0,90 415 351
    Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 23 7,8 DNS 8,3 11,50 16,00 0,65 265 177
    Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 23 7,9 850,00 9,9 12,50 15,50 0,65 260 111
    Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 16 10,3 675,00 9,8 14,00 12,50 0,70 200 108
    Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 23 8,2 825,00 9,4 10,50 18,00 0,70 262 62
    Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 16 8,9 775,00 9,4 9,00 8,00 0,70 187 0
    Umut Yüksel JPB - AV Archeus Team 16 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 23 7,9 850,00 9,0 11,00 9,50 0,75 276 196
    Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 16 8,2 925,00 8,7 14,50 17,00 0,75 317 274

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil B

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anna-Noor Wieman MPB - Climax Team 21 7,4 --- 66
    Bindy van Kreij MPB - AV Wijchen Team 17 7,3 --- 69
    David van Heijden JPB - AV Wijchen Team 17 7,8 --- 49
    Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 16 7,5 --- 57
    Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 23 7,2 --- 65
    Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 23 7,3 --- 69
    Elise Aertssen MPB - AV Wijchen Team 17 7,8 --- 54
    Eva Küsters MPB - AV Wijchen Team 17 7,2 --- 72
    Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 8,3 --- 42
    Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 21 7,1 --- 75
    Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 23 7,2 --- 65
    Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 23 7,3 --- 69
    Jenthe Prummel MPB - Climax Team 21 7,4 --- 66
    Jonne Lange MPB - AV Wijchen Team 17 7,9 --- 52
    Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 23 7,2 --- 72
    Lisa Habraken MPB - AV Wijchen Team 17 7,8 --- 54
    Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 15 7,4 --- 60
    Lorena Jonkers MPB - Climax Team 21 7,2 --- 72
    Maartje Keltjens MPB - AV Wijchen Team 17 7,6 --- 60
    Marit Huisman MPB - AV Wijchen Team 17 7,5 --- 63
    Maud Stronks MPB - AV Archeus Team 16 8,4 --- 39
    Nienke Graven MPB - AV Wijchen Team 17 7,7 --- 57
    Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 8,3 --- 42
    Norah de Kraker MPB - AV Wijchen Team 17 7,3 --- 69
    Olaf Gijtenbeek JPB - AV Wijchen Team 17 7,2 --- 65
    Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 23 7,8 --- 54
    Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 23 7,9 --- 47
    Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 16 10,3 --- 5
    Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 23 8,2 --- 40
    Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 16 8,9 --- 25
    Umut Yüksel JPB - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
    Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 23 7,9 --- 52
    Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 16 8,2 --- 40

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anna-Noor Wieman MPB - Climax Team 21 800,00 --- 39
    Bindy van Kreij MPB - AV Wijchen Team 17 750,00 --- 31
    David van Heijden JPB - AV Wijchen Team 17 750,00 --- 28
    Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 16 925,00 --- 55
    Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 23 1000,00 --- 68
    Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 23 900,00 --- 56
    Elise Aertssen MPB - AV Wijchen Team 17 700,00 --- 24
    Eva Küsters MPB - AV Wijchen Team 17 800,00 --- 39
    Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 800,00 --- 39
    Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 21 875,00 --- 51
    Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 23 925,00 --- 55
    Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 23 DNS --- 0
    Jenthe Prummel MPB - Climax Team 21 750,00 --- 31
    Jonne Lange MPB - AV Wijchen Team 17 750,00 --- 31
    Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 23 850,00 --- 47
    Lisa Habraken MPB - AV Wijchen Team 17 825,00 --- 43
    Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 15 1025,00 --- 73
    Lorena Jonkers MPB - Climax Team 21 825,00 --- 43
    Maartje Keltjens MPB - AV Wijchen Team 17 900,00 --- 56
    Marit Huisman MPB - AV Wijchen Team 17 850,00 --- 47
    Maud Stronks MPB - AV Archeus Team 16 700,00 --- 24
    Nienke Graven MPB - AV Wijchen Team 17 875,00 --- 51
    Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 800,00 --- 39
    Norah de Kraker MPB - AV Wijchen Team 17 750,00 --- 31
    Olaf Gijtenbeek JPB - AV Wijchen Team 17 925,00 --- 55
    Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 23 DNS --- 0
    Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 23 850,00 --- 42
    Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 16 675,00 --- 19
    Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 23 825,00 --- 39
    Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 16 775,00 --- 32
    Umut Yüksel JPB - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
    Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 23 850,00 --- 47
    Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 16 925,00 --- 55

    Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil B

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anna-Noor Wieman MPB - Climax Team 21 8,2 --- 62
    Bindy van Kreij MPB - AV Wijchen Team 17 8,2 --- 62
    David van Heijden JPB - AV Wijchen Team 17 8,9 --- 45
    Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 16 7,7 --- 66
    Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 23 7,9 --- 62
    Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 23 7,9 --- 68
    Elise Aertssen MPB - AV Wijchen Team 17 8,8 --- 51
    Eva Küsters MPB - AV Wijchen Team 17 7,7 --- 73
    Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 8,6 --- 55
    Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 21 7,4 --- 79
    Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 23 8,1 --- 58
    Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 23 DNS --- 0
    Jenthe Prummel MPB - Climax Team 21 8,6 --- 55
    Jonne Lange MPB - AV Wijchen Team 17 8,6 --- 55
    Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 23 9,9 --- 32
    Lisa Habraken MPB - AV Wijchen Team 17 9,0 --- 47
    Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 15 7,7 --- 66
    Lorena Jonkers MPB - Climax Team 21 7,6 --- 75
    Maartje Keltjens MPB - AV Wijchen Team 17 8,1 --- 64
    Marit Huisman MPB - AV Wijchen Team 17 8,3 --- 60
    Maud Stronks MPB - AV Archeus Team 16 9,0 --- 47
    Nienke Graven MPB - AV Wijchen Team 17 8,6 --- 55
    Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 8,9 --- 49
    Norah de Kraker MPB - AV Wijchen Team 17 7,7 --- 73
    Olaf Gijtenbeek JPB - AV Wijchen Team 17 7,8 --- 64
    Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 23 8,3 --- 60
    Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 23 9,9 --- 29
    Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 16 9,8 --- 31
    Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 23 9,4 --- 37
    Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 16 9,4 --- 37
    Umut Yüksel JPB - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
    Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 23 9,0 --- 47
    Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 16 8,7 --- 48

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil B

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anna-Noor Wieman MPB - Climax Team 21 11,00 --- 55
    Bindy van Kreij MPB - AV Wijchen Team 17 12,00 --- 62
    David van Heijden JPB - AV Wijchen Team 17 13,00 --- 64
    Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 16 14,50 --- 74
    Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 23 14,50 --- 74
    Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 23 11,00 --- 55
    Elise Aertssen MPB - AV Wijchen Team 17 9,50 --- 44
    Eva Küsters MPB - AV Wijchen Team 17 11,00 --- 55
    Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 11,00 --- 55
    Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 21 14,00 --- 78
    Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 23 10,00 --- 43
    Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 23 10,50 --- 51
    Jenthe Prummel MPB - Climax Team 21 11,00 --- 55
    Jonne Lange MPB - AV Wijchen Team 17 12,50 --- 66
    Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 23 9,50 --- 44
    Lisa Habraken MPB - AV Wijchen Team 17 12,50 --- 66
    Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 15 15,50 --- 81
    Lorena Jonkers MPB - Climax Team 21 12,00 --- 62
    Maartje Keltjens MPB - AV Wijchen Team 17 13,00 --- 70
    Marit Huisman MPB - AV Wijchen Team 17 12,50 --- 66
    Maud Stronks MPB - AV Archeus Team 16 9,00 --- 40
    Nienke Graven MPB - AV Wijchen Team 17 16,00 --- 93
    Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 11,00 --- 55
    Norah de Kraker MPB - AV Wijchen Team 17 12,50 --- 66
    Olaf Gijtenbeek JPB - AV Wijchen Team 17 13,00 --- 64
    Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 23 11,50 --- 59
    Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 23 12,50 --- 60
    Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 16 14,00 --- 70
    Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 23 10,50 --- 47
    Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 16 9,00 --- 37
    Umut Yüksel JPB - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
    Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 23 11,00 --- 55
    Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 16 14,50 --- 74

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anna-Noor Wieman MPB - Climax Team 21 11,00 --- 35
    Bindy van Kreij MPB - AV Wijchen Team 17 9,00 --- 26
    David van Heijden JPB - AV Wijchen Team 17 14,50 --- 47
    Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 16 20,50 --- 72
    Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 23 26,00 --- 96
    Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 23 9,50 --- 28
    Elise Aertssen MPB - AV Wijchen Team 17 13,00 --- 44
    Eva Küsters MPB - AV Wijchen Team 17 14,00 --- 49
    Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 11,00 --- 35
    Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 21 16,00 --- 58
    Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 23 23,00 --- 83
    Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 23 DNS --- 0
    Jenthe Prummel MPB - Climax Team 21 11,50 --- 37
    Jonne Lange MPB - AV Wijchen Team 17 13,50 --- 47
    Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 23 10,00 --- 30
    Lisa Habraken MPB - AV Wijchen Team 17 12,00 --- 40
    Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 15 24,00 --- 88
    Lorena Jonkers MPB - Climax Team 21 11,00 --- 35
    Maartje Keltjens MPB - AV Wijchen Team 17 8,00 --- 21
    Marit Huisman MPB - AV Wijchen Team 17 15,50 --- 56
    Maud Stronks MPB - AV Archeus Team 16 10,00 --- 30
    Nienke Graven MPB - AV Wijchen Team 17 14,00 --- 49
    Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 10,50 --- 33
    Norah de Kraker MPB - AV Wijchen Team 17 16,50 --- 61
    Olaf Gijtenbeek JPB - AV Wijchen Team 17 28,00 --- 105
    Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 23 16,00 --- 58
    Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 23 15,50 --- 51
    Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 16 12,50 --- 38
    Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 23 18,00 --- 62
    Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 16 8,00 --- 19
    Umut Yüksel JPB - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
    Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 23 9,50 --- 28
    Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 16 17,00 --- 57

    Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil B

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anna-Noor Wieman MPB - Climax Team 21 0,80 --- 54
    Bindy van Kreij MPB - AV Wijchen Team 17 0,75 --- 47
    David van Heijden JPB - AV Wijchen Team 17 0,75 --- 43
    Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 16 0,80 --- 49
    Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 23 0,85 --- 56
    Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 23 0,80 --- 54
    Elise Aertssen MPB - AV Wijchen Team 17 0,75 --- 47
    Eva Küsters MPB - AV Wijchen Team 17 0,80 --- 54
    Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 0,95 --- 76
    Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 21 0,80 --- 54
    Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 23 0,70 --- 37
    Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 23 0,85 --- 61
    Jenthe Prummel MPB - Climax Team 21 0,90 --- 68
    Jonne Lange MPB - AV Wijchen Team 17 0,85 --- 61
    Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 23 0,65 --- 34
    Lisa Habraken MPB - AV Wijchen Team 17 0,85 --- 61
    Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 15 0,80 --- 49
    Lorena Jonkers MPB - Climax Team 21 0,90 --- 68
    Maartje Keltjens MPB - AV Wijchen Team 17 0,70 --- 41
    Marit Huisman MPB - AV Wijchen Team 17 0,85 --- 61
    Maud Stronks MPB - AV Archeus Team 16 0,75 --- 47
    Nienke Graven MPB - AV Wijchen Team 17 0,90 --- 68
    Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 0,75 --- 47
    Norah de Kraker MPB - AV Wijchen Team 17 0,85 --- 61
    Olaf Gijtenbeek JPB - AV Wijchen Team 17 0,90 --- 62
    Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 23 0,65 --- 34
    Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 23 0,65 --- 31
    Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 16 0,70 --- 37
    Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 23 0,70 --- 37
    Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 16 0,70 --- 37
    Umut Yüksel JPB - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
    Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 23 0,75 --- 47
    Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 16 0,75 --- 43

    Uitslagen Teamestafette Pupil B

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 17 (Team-est) AV Wijchen - JPB 11 2:52,7 411
    2 Team 21 (Team-est) Climax - JPB 7 2:57,4 373
    3 Team 23 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 9 3:00,3 351
    4 Team 15 (Team-est) Arena Atletiek - JPB 7 3:13,9 253
    5 Team 16 (Team-est) AV Archeus - JPB 11 3:22,2 201
    6 Team 19 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    6 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0