Categorie 'Meisjes Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 29
Categorie afkorting: MPA1
Berekeningswijze: Pupillen A - Meisjes
Meerkamp:
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 7 pogingen )
  • Kogelstoten ( 7 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 7 pogingen )
  • Hoogspringen ( 7 pogingen )
  • Polsstokverspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Tijdschema 'Meisjes Pupil A1'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:15 10:35 Hoog Uitslagen
    10:15 10:35 Vortex Uitslagen
    10:15 10:35 Kogel Uitslagen
    10:15 10:35 60mH Uitslagen
    10:15 10:35 60mH Uitslagen
    10:15 10:35 Vortex Uitslagen
    10:15 10:35 Kogel Uitslagen
    10:15 10:35 Vortex Uitslagen
    10:15 10:35 60mH Uitslagen
    10:40 11:00 Kogel Uitslagen
    10:40 11:00 60mH Uitslagen
    10:40 11:00 Hoog Uitslagen
    10:40 11:00 Vortex Uitslagen
    10:40 11:00 Vortex Uitslagen
    10:40 11:00 60mH Uitslagen
    10:40 11:00 Hoog Uitslagen
    10:40 11:00 60mH Uitslagen
    10:40 11:00 Vortex Uitslagen
    11:05 11:25 60mH Uitslagen
    11:05 11:25 Hoog Uitslagen
    11:05 11:25 60mH Uitslagen
    11:05 11:25 Kogel Uitslagen
    11:05 11:25 60mH Uitslagen
    11:05 11:25 Hoog Uitslagen
    11:30 11:50 Kogel Uitslagen
    11:30 11:50 Polsver Uitslagen
    11:30 11:50 Polsver Uitslagen
    11:30 11:50 Hoog Uitslagen
    11:30 11:50 Kogel Uitslagen
    11:30 11:50 Polsver Uitslagen
    11:55 12:15 Polsver Uitslagen
    11:55 12:15 Polsver Uitslagen
    11:55 12:15 Kogel Uitslagen
    11:55 12:15 Hoog Uitslagen
    11:55 12:15 Polsver Uitslagen
    11:55 12:15 Kogel Uitslagen
    12:20 12:40 Vortex Uitslagen
    12:20 12:40 Polsver Uitslagen
    12:20 12:40 Vortex Uitslagen
    12:20 12:40 Hoog Uitslagen
    12:20 12:40 Kogel Uitslagen
    12:20 12:40 Polsver Uitslagen
    12:20 12:40 Vortex Uitslagen
    12:20 12:40 Polsver Uitslagen
    12:20 12:40 Hoog Uitslagen
    12:45 12:55 Duur Uitslagen
    12:45 12:55 Duur Uitslagen
    12:45 12:55 Duur Uitslagen
    12:45 12:55 Duur Uitslagen
    12:45 12:55 Duur Uitslagen
    12:45 12:55 Duur Uitslagen
    12:45 12:55 Duur Uitslagen
    12:45 12:55 Duur Uitslagen
    12:45 12:55 Duur Uitslagen


    Tijdschema

    10:15u12:55u
    Meisjes Pupil A1
    9 onderdelen
    9 onderdelen
    6 onderdelen
    6 onderdelen
    6 onderdelen
    9 onderdelen
    Duur

    Atleten 'Meisjes Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen M Team-est
    15 Dione van Gelder AV Lionitas - Team 05 Team-est
    Meerkamp
    a
    17 Annemijn Jipping AV Lionitas - Team 05 Team-est
    Meerkamp
    a
    20 Bette Bauk... de Vries AV Lionitas - Team 05 Team-est
    Meerkamp
    a
    74 Janne Rikst Boorsma Heerenveen - Team 02 Team-est
    Meerkamp
    a
    75 Jasmin Bosma Heerenveen - Team 02 Team-est
    Meerkamp
    a
    76 Mariame Diallo Heerenveen - Team 02 Team-est
    Meerkamp
    a
    79 Norah Keijzer Heerenveen - Team 02 Team-est
    Meerkamp
    a
    80 Femke Knijn Heerenveen - Team 02 Team-est
    Meerkamp
    a
    82 Sanne Pultrum Heerenveen - Team 02 Team-est
    Meerkamp
    a
    83 Sian Smit Heerenveen - Team 02 Team-est
    Meerkamp
    a
    89 Elisabeth de Haan Heerenveen - Team 06 Team-est
    Meerkamp
    a
    97 Marije van Achteren AV Impala - Team 10 Meerkamp
    a -
    99 Benthe Holwerda AV Impala - Team 10 Meerkamp
    a -
    102 Linda de Vries AV Impala - Team 10 Meerkamp
    a -
    103 Anouk van Wijk AV Impala - Team 10 Meerkamp
    a -
    149 Geke Jongsma AV Impala - Team 03 Meerkamp
    a -
    160 Julie Bodbijl Start `78 - Team 11 Team-est
    Meerkamp
    a
    162 Loena Duiven Start `78 - Team 11 Team-est
    Meerkamp
    a
    164 Rozemarijn van Emst Start `78 - Team 11 Team-est
    Meerkamp
    a
    167 Tara Schenk Start `78 - Team 11 Team-est
    Meerkamp
    a
    168 Faye Trinks Start `78 - Team 11 Team-est
    Meerkamp
    a
    222 Milou Sieperda HRRR - Team 04 Team-est
    Meerkamp
    a
    223 Anthe Troost HRRR - Team 04 Team-est
    Meerkamp
    a
    225 Amarins de Boer AV Impala - Team 08 Meerkamp
    a -
    228 Annyk Kooistra AV Impala - Team 08 Meerkamp
    a -
    231 Hilde Wagenaar AV Impala - Team 08 Meerkamp
    a -
    235 Elbrich Busman HRRR - Team 12 Team-est
    Meerkamp
    a
    238 Noa IJsbrandij HRRR - Team 12 Team-est
    Meerkamp
    a
    241 Eeke Slart HRRR - Team 12 Team-est
    Meerkamp
    a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Heerenveen HRVN 8
    AV Horror Sneek HRRR 5
    AV Impala IMPL 8
    AV Lionitas LNTS 3
    AV Start `78 ST78 5

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    Alyssa Bulthuis MPA2 - Team 03 1400,00 10,5 7,50 21,00 1,25 4,65 485 485
    Amarins de Boer MPA1 - Team 08 1400,00 11,0 4,20 14,50 1,10 3,75 346 346
    Amarins Beijaard MPA2 - Team 06 1425,00 12,0 4,10 10,50 0,95 3,30 275 65
    Aniek Vreeling MPA2 - Team 04 1175,00 10,3 6,70 19,00 1,15 4,95 440 405
    Anke Hoekstra MPA2 - Team 08 1275,00 10,5 5,90 16,00 1,15 4,50 407 361
    Annemijn Jipping MPA1 - Team 05 1025,00 14,3 4,40 14,00 0,90 3,10 204 0
    Annika Brummer MPA2 - Team 01 1225,00 12,7 5,40 11,00 0,95 3,65 274 83
    Annyk Kooistra MPA1 - Team 08 1350,00 11,0 5,30 18,00 1,10 4,00 376 376
    Anouk van Wijk MPA1 - Team 10 1300,00 12,5 4,30 16,00 1,05 3,55 299 209
    Anthe Troost MPA1 - Team 04 1450,00 10,6 6,00 22,50 1,20 3,80 431 431
    Arjun Bajnath JPA2 - Team 01 1125,00 11,4 4,90 25,00 1,05 3,45 292 63
    Aurelia Broersma MPA2 - Team 03 1350,00 11,3 4,90 14,00 1,05 3,90 338 219
    Baukje Lijzenga MPA2 - Team 04 1275,00 11,3 4,70 19,00 1,10 3,75 347 305
    Baukje de Jong MPA2 - Team 10 1075,00 11,3 4,30 11,00 1,05 3,55 276 193
    Beau Faber MPA2 - Team 01 975,00 11,6 6,00 20,00 0,95 3,85 317 269
    Benthe Holwerda MPA1 - Team 10 1100,00 12,0 5,20 15,50 1,10 3,70 310 310
    Bernice Frank MPA2 - Team 01 1450,00 11,2 5,20 17,50 1,15 4,15 396 304
    Bette Bauk... de Vries MPA1 - Team 05 1175,00 15,2 3,50 11,50 0,85 2,80 169 35
    Charlotte Brandsma MPA2 - Team 07 1250,00 12,0 4,50 14,00 0,95 4,00 300 240
    Chris van der Walle JPA2 - Team 07 1375,00 10,2 7,20 26,00 1,15 3,45 379 314
    Daan Sikkema JPA2 - Team 01 1200,00 11,3 6,10 13,00 1,05 3,90 289 52
    Dafne Alkema MPA2 - Team 01 1275,00 11,2 5,00 17,50 0,95 3,55 316 162
    Dione van Gelder MPA1 - Team 05 975,00 13,8 4,90 10,50 0,95 3,40 217 147
    Douwe de Vries JPA2 - Team 03 1350,00 11,2 6,60 25,00 1,05 3,95 354 111
    Douwe Wesseling JPA1 - Team 02 1400,00 12,0 5,80 27,00 1,00 3,85 336 171
    Dylano de Boer JPA1 - Team 08 1450,00 12,3 3,80 12,00 1,00 3,00 234 91
    Eeke Slart MPA1 - Team 12 1125,00 14,0 4,50 10,00 0,90 2,60 183 71
    Elbrich Busman MPA1 - Team 12 1100,00 11,9 4,30 10,00 1,05 4,15 291 238
    Elisabeth de Haan MPA1 - Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Faye Trinks MPA1 - Team 11 1150,00 13,4 4,60 11,00 0,90 3,15 219 167
    Femke Knijn MPA1 - Team 02 1450,00 12,7 4,40 19,00 0,90 3,60 309 197
    Femke Slagman MPA2 - Team 06 1325,00 11,0 6,60 25,00 1,20 3,85 428 376
    Geke Jongsma MPA1 - Team 03 1275,00 11,6 5,70 18,00 1,15 4,05 371 225
    Hilde Wagenaar MPA1 - Team 08 1300,00 11,3 4,60 14,50 1,05 3,95 332 332
    Ian Heite JPA1 - Team 11 1275,00 11,5 5,20 14,50 1,10 3,60 284 284
    Ilya Nauta JPA1 - Team 06 1500,00 10,9 5,70 20,50 1,20 4,15 378 330
    Iris Douma MPA2 - Team 01 DNS 13,7 3,80 14,00 0,90 3,20 184 0
    Jan Elsinga JPA2 - Team 06 DNS 11,5 7,10 16,50 1,10 4,20 294 156
    Janne Rikst Boorsma MPA1 - Team 02 1375,00 12,2 5,50 20,00 1,05 3,85 356 356
    Jarne Koopman JPA2 - Team 02 1375,00 12,0 6,30 28,00 1,10 3,90 357 254
    Jasmin Bosma MPA1 - Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Jens Linnebank JPA2 - Team 06 1400,00 10,5 6,10 19,50 1,20 3,90 364 185
    Jens Bulten JPA2 - Team 07 1225,00 12,1 6,60 20,00 1,05 3,80 305 305
    Jesse Oostra JPA1 - Team 12 1050,00 12,1 5,70 17,00 0,90 3,70 250 158
    Jildau Schiphof MPA2 - Team 10 1150,00 11,6 5,60 16,50 1,00 3,57 308 308
    Jiri Heppener JPA1 - Team 12 1350,00 11,3 5,00 20,50 1,05 4,00 321 321
    Jort Jellema JPA1 - Team 05 1125,00 11,9 5,10 19,00 0,95 3,30 249 164
    Julie Bodbijl MPA1 - Team 11 925,00 14,5 3,50 12,00 DNS 2,75 139 0
    Kevin de Lange JPA2 - Team 07 1025,00 14,2 4,80 11,00 0,95 3,90 206 119
    Kyla Koops MPA2 - Team 06 1350,00 11,1 4,70 18,50 1,20 3,60 367 245
    Linda de Vries MPA1 - Team 10 1150,00 12,3 4,70 17,00 1,00 3,60 288 196
    Lisa Bosscha MPA2 - Team 07 1025,00 14,0 4,10 16,00 1,05 3,35 241 82
    Loek Rikhof JPA1 - Team 05 1375,00 11,5 5,20 12,50 0,85 3,80 265 229
    Loena Duiven MPA1 - Team 11 1050,00 18,1 3,50 10,50 0,80 3,10 142 61
    Luc van der Wal JPA2 - Team 01 1350,00 12,2 4,90 18,50 1,05 3,55 283 48
    Marc AV Horror JPA1 - Team 12 1075,00 10,0 4,70 21,50 1,00 3,20 280 189
    Mariame Diallo MPA1 - Team 02 1375,00 11,8 4,20 17,00 1,10 3,70 335 200
    Marije van Achteren MPA1 - Team 10 1075,00 11,8 4,60 15,50 1,05 3,50 286 210
    Marne van der Kooi JPA1 - Team 03 1450,00 10,6 7,00 29,50 1,20 4,15 422 332
    Mart Bijker JPA1 - Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Martje ter Doest MPA2 - Team 03 1450,00 10,8 6,90 23,00 1,25 4,50 480 480
    Mayke Ruige MPA2 - Team 01 1375,00 13,1 6,30 20,50 1,05 3,65 347 303
    Methe Hamstra MPA2 - Team 07 1375,00 12,2 4,10 19,50 1,00 3,75 325 290
    Milou Sieperda MPA1 - Team 04 1150,00 11,9 5,40 19,00 1,05 3,45 313 162
    Morris Hulsman JPA2 - Team 06 1400,00 11,6 5,80 18,50 1,10 4,15 337 144
    Nikki Duiven MPA2 - Team 07 1300,00 12,7 6,00 15,50 1,05 3,85 329 329
    Noa IJsbrandij MPA1 - Team 12 1300,00 12,4 5,30 19,00 1,15 3,10 322 322
    Noah Martens JPA2 - Team 12 1100,00 12,2 4,30 10,00 1,00 3,05 202 32
    Norah Keijzer MPA1 - Team 02 1450,00 11,7 4,70 14,50 1,05 3,45 325 177
    Nynke Rijpma MPA2 - Team 04 1450,00 10,2 7,00 28,00 1,15 4,20 481 481
    Quinten Geleynse JPA2 - Team 01 1225,00 12,0 5,90 23,00 1,10 3,55 306 101
    Quintijn Jansma JPA1 - Team 02 1450,00 12,6 4,80 17,00 0,95 3,15 257 59
    Reinder Andringa JPA1 - Team 05 1225,00 10,8 5,10 20,00 0,95 3,80 295 254
    Rienk Loonstra JPA1 - Team 08 1225,00 12,7 5,70 15,50 1,00 3,80 266 125
    Rosan Dussel MPA2 - Team 10 975,00 11,6 5,50 13,00 0,95 3,50 269 119
    Rozemarijn van Emst MPA1 - Team 11 1025,00 14,6 3,60 9,00 0,85 3,10 166 0
    Ruben Piek JPA2 - Team 03 1200,00 11,2 6,70 22,50 1,10 4,25 350 198
    Sander de Haan JPA1 - Team 04 1325,00 12,2 5,60 19,50 1,00 3,60 287 45
    Sanne Pultrum MPA1 - Team 02 1450,00 12,3 5,00 14,00 1,10 3,65 334 304
    Shakir Burmania JPA2 - Team 12 1300,00 12,0 5,30 21,00 1,10 3,00 281 232
    Shanara va...Zandvoort MPA2 - Team 01 1225,00 10,8 6,30 17,50 1,10 3,45 353 236
    Sian Smit MPA1 - Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Sijbren van Gelder JPA1 - Team 05 1425,00 10,7 6,10 20,50 1,10 4,35 370 370
    Simon Bouma JPA2 - Team 03 1225,00 12,1 7,20 36,50 1,10 4,15 389 168
    Simon van der Weij JPA1 - Team 05 1225,00 16,3 2,60 10,00 0,70 2,50 108 0
    Sjouke Duinstra JPA2 - Team 12 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Susan Breeuwsma MPA2 - Team 04 1275,00 12,0 5,10 12,00 1,10 4,00 324 242
    Tara Schenk MPA1 - Team 11 1150,00 15,7 3,90 13,00 0,95 3,10 198 89
    Tessa Celine de Roos MPA2 - Team 01 1225,00 10,7 5,70 16,50 1,25 4,15 397 317
    Thialda Rinzema MPA2 - Team 04 1250,00 12,1 4,90 10,00 1,00 2,90 252 0
    Thom van der Mark JPA2 - Team 06 1300,00 11,8 7,10 26,50 1,20 4,00 374 191
    Thomas van Emst JPA1 - Team 11 1225,00 12,4 5,00 13,00 0,85 3,20 216 145
    Tieme Wiersma JPA1 - Team 08 1375,00 11,6 4,20 16,00 1,00 3,05 256 142
    Tijn Borst MPA2 - Team 06 1450,00 11,3 5,70 22,50 1,05 4,10 403 359
    Tim Meijer JPA2 - Team 06 1200,00 12,4 5,00 15,50 1,05 3,25 247 0
    Tim Duiven JPA1 - Team 11 1375,00 11,8 5,00 14,50 1,00 3,40 269 269
    Tobias Koehoorn JPA1 - Team 05 1100,00 12,5 4,50 19,50 0,80 3,25 217 44
    Tymen Paulus JPA1 - Team 11 1450,00 12,3 5,30 21,00 1,10 3,60 314 314
    Wander Schrier JPA2 - Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Wybren Dijkstra JPA2 - Team 02 1225,00 13,2 5,30 23,00 0,95 3,25 255 99
    Yanco Zuidema JPA1 - Team 05 1275,00 10,9 5,80 25,50 1,00 4,10 342 342
    Yuma Agema MPA2 - Team 02 1025,00 12,7 4,20 9,50 0,90 3,40 216 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

    Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    Alyssa Bulthuis MPA2 - Team 03 1400,00 --- 62 62
    Amarins de Boer MPA1 - Team 08 1400,00 --- 62 62
    Amarins Beijaard MPA2 - Team 06 1425,00 --- 65 65
    Aniek Vreeling MPA2 - Team 04 1175,00 --- 35 0
    Anke Hoekstra MPA2 - Team 08 1275,00 --- 46 0
    Annemijn Jipping MPA1 - Team 05 1025,00 --- 22 0
    Annika Brummer MPA2 - Team 01 1225,00 --- 41 0
    Annyk Kooistra MPA1 - Team 08 1350,00 --- 55 55
    Anouk van Wijk MPA1 - Team 10 1300,00 --- 49 49
    Anthe Troost MPA1 - Team 04 1450,00 --- 68 68
    Arjun Bajnath JPA2 - Team 01 1125,00 --- 26 0
    Aurelia Broersma MPA2 - Team 03 1350,00 --- 55 55
    Baukje Lijzenga MPA2 - Team 04 1275,00 --- 46 46
    Baukje de Jong MPA2 - Team 10 1075,00 --- 26 0
    Beau Faber MPA2 - Team 01 975,00 --- 18 0
    Benthe Holwerda MPA1 - Team 10 1100,00 --- 28 28
    Bernice Frank MPA2 - Team 01 1450,00 --- 68 68
    Bette Bauk... de Vries MPA1 - Team 05 1175,00 --- 35 35
    Charlotte Brandsma MPA2 - Team 07 1250,00 --- 43 43
    Chris van der Walle JPA2 - Team 07 1375,00 --- 51 51
    Daan Sikkema JPA2 - Team 01 1200,00 --- 33 0
    Dafne Alkema MPA2 - Team 01 1275,00 --- 46 46
    Dione van Gelder MPA1 - Team 05 975,00 --- 18 0
    Douwe de Vries JPA2 - Team 03 1350,00 --- 48 48
    Douwe Wesseling JPA1 - Team 02 1400,00 --- 54 0
    Dylano de Boer JPA1 - Team 08 1450,00 --- 59 59
    Eeke Slart MPA1 - Team 12 1125,00 --- 31 31
    Elbrich Busman MPA1 - Team 12 1100,00 --- 28 28
    Elisabeth de Haan MPA1 - Team 06 DNS --- 0 0
    Faye Trinks MPA1 - Team 11 1150,00 --- 33 0
    Femke Knijn MPA1 - Team 02 1450,00 --- 68 68
    Femke Slagman MPA2 - Team 06 1325,00 --- 52 0
    Geke Jongsma MPA1 - Team 03 1275,00 --- 46 0
    Hilde Wagenaar MPA1 - Team 08 1300,00 --- 49 49
    Ian Heite JPA1 - Team 11 1275,00 --- 40 40
    Ilya Nauta JPA1 - Team 06 1500,00 --- 65 65
    Iris Douma MPA2 - Team 01 DNS --- 0 0
    Jan Elsinga JPA2 - Team 06 DNS --- 0 0
    Janne Rikst Boorsma MPA1 - Team 02 1375,00 --- 58 58
    Jarne Koopman JPA2 - Team 02 1375,00 --- 51 0
    Jasmin Bosma MPA1 - Team 02 DNS --- 0 0
    Jens Linnebank JPA2 - Team 06 1400,00 --- 54 0
    Jens Bulten JPA2 - Team 07 1225,00 --- 35 35
    Jesse Oostra JPA1 - Team 12 1050,00 --- 21 0
    Jildau Schiphof MPA2 - Team 10 1150,00 --- 33 33
    Jiri Heppener JPA1 - Team 12 1350,00 --- 48 48
    Jort Jellema JPA1 - Team 05 1125,00 --- 26 0
    Julie Bodbijl MPA1 - Team 11 925,00 --- 14 0
    Kevin de Lange JPA2 - Team 07 1025,00 --- 19 0
    Kyla Koops MPA2 - Team 06 1350,00 --- 55 55
    Linda de Vries MPA1 - Team 10 1150,00 --- 33 33
    Lisa Bosscha MPA2 - Team 07 1025,00 --- 22 0
    Loek Rikhof JPA1 - Team 05 1375,00 --- 51 51
    Loena Duiven MPA1 - Team 11 1050,00 --- 24 0
    Luc van der Wal JPA2 - Team 01 1350,00 --- 48 48
    Marc AV Horror JPA1 - Team 12 1075,00 --- 22 0
    Mariame Diallo MPA1 - Team 02 1375,00 --- 58 0
    Marije van Achteren MPA1 - Team 10 1075,00 --- 26 26
    Marne van der Kooi JPA1 - Team 03 1450,00 --- 59 59
    Mart Bijker JPA1 - Team 06 DNS --- 0 0
    Martje ter Doest MPA2 - Team 03 1450,00 --- 68 68
    Mayke Ruige MPA2 - Team 01 1375,00 --- 58 58
    Methe Hamstra MPA2 - Team 07 1375,00 --- 58 58
    Milou Sieperda MPA1 - Team 04 1150,00 --- 33 0
    Morris Hulsman JPA2 - Team 06 1400,00 --- 54 54
    Nikki Duiven MPA2 - Team 07 1300,00 --- 49 49
    Noa IJsbrandij MPA1 - Team 12 1300,00 --- 49 49
    Noah Martens JPA2 - Team 12 1100,00 --- 24 0
    Norah Keijzer MPA1 - Team 02 1450,00 --- 68 68
    Nynke Rijpma MPA2 - Team 04 1450,00 --- 68 68
    Quinten Geleynse JPA2 - Team 01 1225,00 --- 35 0
    Quintijn Jansma JPA1 - Team 02 1450,00 --- 59 59
    Reinder Andringa JPA1 - Team 05 1225,00 --- 35 35
    Rienk Loonstra JPA1 - Team 08 1225,00 --- 35 0
    Rosan Dussel MPA2 - Team 10 975,00 --- 18 0
    Rozemarijn van Emst MPA1 - Team 11 1025,00 --- 22 0
    Ruben Piek JPA2 - Team 03 1200,00 --- 33 0
    Sander de Haan JPA1 - Team 04 1325,00 --- 45 45
    Sanne Pultrum MPA1 - Team 02 1450,00 --- 68 68
    Shakir Burmania JPA2 - Team 12 1300,00 --- 43 43
    Shanara va...Zandvoort MPA2 - Team 01 1225,00 --- 41 41
    Sian Smit MPA1 - Team 02 DNS --- 0 0
    Sijbren van Gelder JPA1 - Team 05 1425,00 --- 56 56
    Simon Bouma JPA2 - Team 03 1225,00 --- 35 0
    Simon van der Weij JPA1 - Team 05 1225,00 --- 35 0
    Sjouke Duinstra JPA2 - Team 12 DNS --- 0 0
    Susan Breeuwsma MPA2 - Team 04 1275,00 --- 46 46
    Tara Schenk MPA1 - Team 11 1150,00 --- 33 33
    Tessa Celine de Roos MPA2 - Team 01 1225,00 --- 41 0
    Thialda Rinzema MPA2 - Team 04 1250,00 --- 43 0
    Thom van der Mark JPA2 - Team 06 1300,00 --- 43 0
    Thomas van Emst JPA1 - Team 11 1225,00 --- 35 35
    Tieme Wiersma JPA1 - Team 08 1375,00 --- 51 51
    Tijn Borst MPA2 - Team 06 1450,00 --- 68 68
    Tim Meijer JPA2 - Team 06 1200,00 --- 33 0
    Tim Duiven JPA1 - Team 11 1375,00 --- 51 51
    Tobias Koehoorn JPA1 - Team 05 1100,00 --- 24 0
    Tymen Paulus JPA1 - Team 11 1450,00 --- 59 59
    Wander Schrier JPA2 - Team 08 DNS --- 0 0
    Wybren Dijkstra JPA2 - Team 02 1225,00 --- 35 0
    Yanco Zuidema JPA1 - Team 05 1275,00 --- 40 40
    Yuma Agema MPA2 - Team 02 1025,00 --- 22 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    Alyssa Bulthuis MPA2 - Team 03 10,5 --- 86 86
    Amarins de Boer MPA1 - Team 08 11,0 --- 77 77
    Amarins Beijaard MPA2 - Team 06 12,0 --- 60 0
    Aniek Vreeling MPA2 - Team 04 10,3 --- 89 89
    Anke Hoekstra MPA2 - Team 08 10,5 --- 86 86
    Annemijn Jipping MPA1 - Team 05 14,3 --- 29 0
    Annika Brummer MPA2 - Team 01 12,7 --- 50 0
    Annyk Kooistra MPA1 - Team 08 11,0 --- 77 77
    Anouk van Wijk MPA1 - Team 10 12,5 --- 52 0
    Anthe Troost MPA1 - Team 04 10,6 --- 84 84
    Arjun Bajnath JPA2 - Team 01 11,4 --- 61 0
    Aurelia Broersma MPA2 - Team 03 11,3 --- 71 71
    Baukje Lijzenga MPA2 - Team 04 11,3 --- 71 71
    Baukje de Jong MPA2 - Team 10 11,3 --- 71 71
    Beau Faber MPA2 - Team 01 11,6 --- 66 66
    Benthe Holwerda MPA1 - Team 10 12,0 --- 60 60
    Bernice Frank MPA2 - Team 01 11,2 --- 73 73
    Bette Bauk... de Vries MPA1 - Team 05 15,2 --- 20 0
    Charlotte Brandsma MPA2 - Team 07 12,0 --- 60 60
    Chris van der Walle JPA2 - Team 07 10,2 --- 79 79
    Daan Sikkema JPA2 - Team 01 11,3 --- 62 0
    Dafne Alkema MPA2 - Team 01 11,2 --- 73 73
    Dione van Gelder MPA1 - Team 05 13,8 --- 35 0
    Douwe de Vries JPA2 - Team 03 11,2 --- 64 0
    Douwe Wesseling JPA1 - Team 02 12,0 --- 52 52
    Dylano de Boer JPA1 - Team 08 12,3 --- 48 0
    Eeke Slart MPA1 - Team 12 14,0 --- 32 0
    Elbrich Busman MPA1 - Team 12 11,9 --- 62 62
    Elisabeth de Haan MPA1 - Team 06 DNS --- 0 0
    Faye Trinks MPA1 - Team 11 13,4 --- 40 40
    Femke Knijn MPA1 - Team 02 12,7 --- 50 0
    Femke Slagman MPA2 - Team 06 11,0 --- 77 77
    Geke Jongsma MPA1 - Team 03 11,6 --- 66 66
    Hilde Wagenaar MPA1 - Team 08 11,3 --- 71 71
    Ian Heite JPA1 - Team 11 11,5 --- 59 59
    Ilya Nauta JPA1 - Team 06 10,9 --- 68 68
    Iris Douma MPA2 - Team 01 13,7 --- 36 0
    Jan Elsinga JPA2 - Team 06 11,5 --- 59 0
    Janne Rikst Boorsma MPA1 - Team 02 12,2 --- 57 57
    Jarne Koopman JPA2 - Team 02 12,0 --- 52 0
    Jasmin Bosma MPA1 - Team 02 DNS --- 0 0
    Jens Linnebank JPA2 - Team 06 10,5 --- 74 74
    Jens Bulten JPA2 - Team 07 12,1 --- 51 51
    Jesse Oostra JPA1 - Team 12 12,1 --- 51 0
    Jildau Schiphof MPA2 - Team 10 11,6 --- 66 66
    Jiri Heppener JPA1 - Team 12 11,3 --- 62 62
    Jort Jellema JPA1 - Team 05 11,9 --- 54 54
    Julie Bodbijl MPA1 - Team 11 14,5 --- 27 0
    Kevin de Lange JPA2 - Team 07 14,2 --- 26 0
    Kyla Koops MPA2 - Team 06 11,1 --- 75 75
    Linda de Vries MPA1 - Team 10 12,3 --- 55 0
    Lisa Bosscha MPA2 - Team 07 14,0 --- 32 0
    Loek Rikhof JPA1 - Team 05 11,5 --- 59 59
    Loena Duiven MPA1 - Team 11 18,1 --- 1 0
    Luc van der Wal JPA2 - Team 01 12,2 --- 49 0
    Marc AV Horror JPA1 - Team 12 10,0 --- 82 82
    Mariame Diallo MPA1 - Team 02 11,8 --- 63 63
    Marije van Achteren MPA1 - Team 10 11,8 --- 63 63
    Marne van der Kooi JPA1 - Team 03 10,6 --- 73 73
    Mart Bijker JPA1 - Team 06 DNS --- 0 0
    Martje ter Doest MPA2 - Team 03 10,8 --- 80 80
    Mayke Ruige MPA2 - Team 01 13,1 --- 44 0
    Methe Hamstra MPA2 - Team 07 12,2 --- 57 57
    Milou Sieperda MPA1 - Team 04 11,9 --- 62 62
    Morris Hulsman JPA2 - Team 06 11,6 --- 58 0
    Nikki Duiven MPA2 - Team 07 12,7 --- 50 50
    Noa IJsbrandij MPA1 - Team 12 12,4 --- 54 54
    Noah Martens JPA2 - Team 12 12,2 --- 49 0
    Norah Keijzer MPA1 - Team 02 11,7 --- 65 65
    Nynke Rijpma MPA2 - Team 04 10,2 --- 91 91
    Quinten Geleynse JPA2 - Team 01 12,0 --- 52 0
    Quintijn Jansma JPA1 - Team 02 12,6 --- 44 0
    Reinder Andringa JPA1 - Team 05 10,8 --- 70 70
    Rienk Loonstra JPA1 - Team 08 12,7 --- 43 0
    Rosan Dussel MPA2 - Team 10 11,6 --- 66 66
    Rozemarijn van Emst MPA1 - Team 11 14,6 --- 26 0
    Ruben Piek JPA2 - Team 03 11,2 --- 64 0
    Sander de Haan JPA1 - Team 04 12,2 --- 49 0
    Sanne Pultrum MPA1 - Team 02 12,3 --- 55 55
    Shakir Burmania JPA2 - Team 12 12,0 --- 52 52
    Shanara va...Zandvoort MPA2 - Team 01 10,8 --- 80 80
    Sian Smit MPA1 - Team 02 DNS --- 0 0
    Sijbren van Gelder JPA1 - Team 05 10,7 --- 71 71
    Simon Bouma JPA2 - Team 03 12,1 --- 51 0
    Simon van der Weij JPA1 - Team 05 16,3 --- 9 0
    Sjouke Duinstra JPA2 - Team 12 DNS --- 0 0
    Susan Breeuwsma MPA2 - Team 04 12,0 --- 60 0
    Tara Schenk MPA1 - Team 11 15,7 --- 15 0
    Tessa Celine de Roos MPA2 - Team 01 10,7 --- 82 82
    Thialda Rinzema MPA2 - Team 04 12,1 --- 59 0
    Thom van der Mark JPA2 - Team 06 11,8 --- 55 0
    Thomas van Emst JPA1 - Team 11 12,4 --- 47 47
    Tieme Wiersma JPA1 - Team 08 11,6 --- 58 58
    Tijn Borst MPA2 - Team 06 11,3 --- 71 71
    Tim Meijer JPA2 - Team 06 12,4 --- 47 0
    Tim Duiven JPA1 - Team 11 11,8 --- 55 55
    Tobias Koehoorn JPA1 - Team 05 12,5 --- 46 0
    Tymen Paulus JPA1 - Team 11 12,3 --- 48 48
    Wander Schrier JPA2 - Team 08 DNS --- 0 0
    Wybren Dijkstra JPA2 - Team 02 13,2 --- 37 0
    Yanco Zuidema JPA1 - Team 05 10,9 --- 68 68
    Yuma Agema MPA2 - Team 02 12,7 --- 50 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

    Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    Alyssa Bulthuis MPA2 - Team 03 7,50 --- 78 78
    Amarins de Boer MPA1 - Team 08 4,20 --- 36 36
    Amarins Beijaard MPA2 - Team 06 4,10 --- 35 0
    Aniek Vreeling MPA2 - Team 04 6,70 --- 68 68
    Anke Hoekstra MPA2 - Team 08 5,90 --- 58 58
    Annemijn Jipping MPA1 - Team 05 4,40 --- 39 0
    Annika Brummer MPA2 - Team 01 5,40 --- 51 0
    Annyk Kooistra MPA1 - Team 08 5,30 --- 50 50
    Anouk van Wijk MPA1 - Team 10 4,30 --- 38 0
    Anthe Troost MPA1 - Team 04 6,00 --- 59 59
    Arjun Bajnath JPA2 - Team 01 4,90 --- 39 0
    Aurelia Broersma MPA2 - Team 03 4,90 --- 45 0
    Baukje Lijzenga MPA2 - Team 04 4,70 --- 42 0
    Baukje de Jong MPA2 - Team 10 4,30 --- 38 0
    Beau Faber MPA2 - Team 01 6,00 --- 59 59
    Benthe Holwerda MPA1 - Team 10 5,20 --- 49 49
    Bernice Frank MPA2 - Team 01 5,20 --- 49 0
    Bette Bauk... de Vries MPA1 - Team 05 3,50 --- 28 0
    Charlotte Brandsma MPA2 - Team 07 4,50 --- 40 40
    Chris van der Walle JPA2 - Team 07 7,20 --- 65 65
    Daan Sikkema JPA2 - Team 01 6,10 --- 52 52
    Dafne Alkema MPA2 - Team 01 5,00 --- 46 0
    Dione van Gelder MPA1 - Team 05 4,90 --- 45 45
    Douwe de Vries JPA2 - Team 03 6,60 --- 58 0
    Douwe Wesseling JPA1 - Team 02 5,80 --- 49 49
    Dylano de Boer JPA1 - Team 08 3,80 --- 27 0
    Eeke Slart MPA1 - Team 12 4,50 --- 40 40
    Elbrich Busman MPA1 - Team 12 4,30 --- 38 0
    Elisabeth de Haan MPA1 - Team 06 DNS --- 0 0
    Faye Trinks MPA1 - Team 11 4,60 --- 41 41
    Femke Knijn MPA1 - Team 02 4,40 --- 39 0
    Femke Slagman MPA2 - Team 06 6,60 --- 67 67
    Geke Jongsma MPA1 - Team 03 5,70 --- 55 0
    Hilde Wagenaar MPA1 - Team 08 4,60 --- 41 41
    Ian Heite JPA1 - Team 11 5,20 --- 42 42
    Ilya Nauta JPA1 - Team 06 5,70 --- 48 0
    Iris Douma MPA2 - Team 01 3,80 --- 31 0
    Jan Elsinga JPA2 - Team 06 7,10 --- 64 64
    Janne Rikst Boorsma MPA1 - Team 02 5,50 --- 53 53
    Jarne Koopman JPA2 - Team 02 6,30 --- 54 54
    Jasmin Bosma MPA1 - Team 02 DNS --- 0 0
    Jens Linnebank JPA2 - Team 06 6,10 --- 52 52
    Jens Bulten JPA2 - Team 07 6,60 --- 58 58
    Jesse Oostra JPA1 - Team 12 5,70 --- 48 48
    Jildau Schiphof MPA2 - Team 10 5,60 --- 54 54
    Jiri Heppener JPA1 - Team 12 5,00 --- 40 40
    Jort Jellema JPA1 - Team 05 5,10 --- 41 41
    Julie Bodbijl MPA1 - Team 11 3,50 --- 28 0
    Kevin de Lange JPA2 - Team 07 4,80 --- 38 38
    Kyla Koops MPA2 - Team 06 4,70 --- 42 0
    Linda de Vries MPA1 - Team 10 4,70 --- 42 42
    Lisa Bosscha MPA2 - Team 07 4,10 --- 35 0
    Loek Rikhof JPA1 - Team 05 5,20 --- 42 42
    Loena Duiven MPA1 - Team 11 3,50 --- 28 0
    Luc van der Wal JPA2 - Team 01 4,90 --- 39 0
    Marc AV Horror JPA1 - Team 12 4,70 --- 37 0
    Mariame Diallo MPA1 - Team 02 4,20 --- 36 0
    Marije van Achteren MPA1 - Team 10 4,60 --- 41 41
    Marne van der Kooi JPA1 - Team 03 7,00 --- 62 62
    Mart Bijker JPA1 - Team 06 DNS --- 0 0
    Martje ter Doest MPA2 - Team 03 6,90 --- 71 71
    Mayke Ruige MPA2 - Team 01 6,30 --- 63 63
    Methe Hamstra MPA2 - Team 07 4,10 --- 35 0
    Milou Sieperda MPA1 - Team 04 5,40 --- 51 51
    Morris Hulsman JPA2 - Team 06 5,80 --- 49 0
    Nikki Duiven MPA2 - Team 07 6,00 --- 59 59
    Noa IJsbrandij MPA1 - Team 12 5,30 --- 50 50
    Noah Martens JPA2 - Team 12 4,30 --- 33 0
    Norah Keijzer MPA1 - Team 02 4,70 --- 42 0
    Nynke Rijpma MPA2 - Team 04 7,00 --- 72 72
    Quinten Geleynse JPA2 - Team 01 5,90 --- 50 0
    Quintijn Jansma JPA1 - Team 02 4,80 --- 38 0
    Reinder Andringa JPA1 - Team 05 5,10 --- 41 0
    Rienk Loonstra JPA1 - Team 08 5,70 --- 48 48
    Rosan Dussel MPA2 - Team 10 5,50 --- 53 53
    Rozemarijn van Emst MPA1 - Team 11 3,60 --- 29 0
    Ruben Piek JPA2 - Team 03 6,70 --- 59 59
    Sander de Haan JPA1 - Team 04 5,60 --- 47 0
    Sanne Pultrum MPA1 - Team 02 5,00 --- 46 46
    Shakir Burmania JPA2 - Team 12 5,30 --- 43 43
    Shanara va...Zandvoort MPA2 - Team 01 6,30 --- 63 63
    Sian Smit MPA1 - Team 02 DNS --- 0 0
    Sijbren van Gelder JPA1 - Team 05 6,10 --- 52 52
    Simon Bouma JPA2 - Team 03 7,20 --- 65 65
    Simon van der Weij JPA1 - Team 05 2,60 --- 15 0
    Sjouke Duinstra JPA2 - Team 12 DNS --- 0 0
    Susan Breeuwsma MPA2 - Team 04 5,10 --- 47 47
    Tara Schenk MPA1 - Team 11 3,90 --- 33 0
    Tessa Celine de Roos MPA2 - Team 01 5,70 --- 55 55
    Thialda Rinzema MPA2 - Team 04 4,90 --- 45 0
    Thom van der Mark JPA2 - Team 06 7,10 --- 64 64
    Thomas van Emst JPA1 - Team 11 5,00 --- 40 40
    Tieme Wiersma JPA1 - Team 08 4,20 --- 31 0
    Tijn Borst MPA2 - Team 06 5,70 --- 55 55
    Tim Meijer JPA2 - Team 06 5,00 --- 40 0
    Tim Duiven JPA1 - Team 11 5,00 --- 40 40
    Tobias Koehoorn JPA1 - Team 05 4,50 --- 35 0
    Tymen Paulus JPA1 - Team 11 5,30 --- 43 43
    Wander Schrier JPA2 - Team 08 DNS --- 0 0
    Wybren Dijkstra JPA2 - Team 02 5,30 --- 43 43
    Yanco Zuidema JPA1 - Team 05 5,80 --- 49 49
    Yuma Agema MPA2 - Team 02 4,20 --- 36 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

    Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    Alyssa Bulthuis MPA2 - Team 03 21,00 --- 57 57
    Amarins de Boer MPA1 - Team 08 14,50 --- 32 32
    Amarins Beijaard MPA2 - Team 06 10,50 --- 17 0
    Aniek Vreeling MPA2 - Team 04 19,00 --- 49 49
    Anke Hoekstra MPA2 - Team 08 16,00 --- 38 38
    Annemijn Jipping MPA1 - Team 05 14,00 --- 30 0
    Annika Brummer MPA2 - Team 01 11,00 --- 19 0
    Annyk Kooistra MPA1 - Team 08 18,00 --- 45 45
    Anouk van Wijk MPA1 - Team 10 16,00 --- 38 38
    Anthe Troost MPA1 - Team 04 22,50 --- 63 63
    Arjun Bajnath JPA2 - Team 01 25,00 --- 63 63
    Aurelia Broersma MPA2 - Team 03 14,00 --- 30 0
    Baukje Lijzenga MPA2 - Team 04 19,00 --- 49 49
    Baukje de Jong MPA2 - Team 10 11,00 --- 19 0
    Beau Faber MPA2 - Team 01 20,00 --- 53 53
    Benthe Holwerda MPA1 - Team 10 15,50 --- 36 36
    Bernice Frank MPA2 - Team 01 17,50 --- 43 0
    Bette Bauk... de Vries MPA1 - Team 05 11,50 --- 20 0
    Charlotte Brandsma MPA2 - Team 07 14,00 --- 30 0
    Chris van der Walle JPA2 - Team 07 26,00 --- 67 67
    Daan Sikkema JPA2 - Team 01 13,00 --- 23 0
    Dafne Alkema MPA2 - Team 01 17,50 --- 43 43
    Dione van Gelder MPA1 - Team 05 10,50 --- 17 0
    Douwe de Vries JPA2 - Team 03 25,00 --- 63 63
    Douwe Wesseling JPA1 - Team 02 27,00 --- 70 70
    Dylano de Boer JPA1 - Team 08 12,00 --- 19 0
    Eeke Slart MPA1 - Team 12 10,00 --- 15 0
    Elbrich Busman MPA1 - Team 12 10,00 --- 15 0
    Elisabeth de Haan MPA1 - Team 06 DNS --- 0 0
    Faye Trinks MPA1 - Team 11 11,00 --- 19 0
    Femke Knijn MPA1 - Team 02 19,00 --- 49 49
    Femke Slagman MPA2 - Team 06 25,00 --- 73 73
    Geke Jongsma MPA1 - Team 03 18,00 --- 45 0
    Hilde Wagenaar MPA1 - Team 08 14,50 --- 32 32
    Ian Heite JPA1 - Team 11 14,50 --- 28 28
    Ilya Nauta JPA1 - Team 06 20,50 --- 48 48
    Iris Douma MPA2 - Team 01 14,00 --- 30 0
    Jan Elsinga JPA2 - Team 06 16,50 --- 34 0
    Janne Rikst Boorsma MPA1 - Team 02 20,00 --- 53 53
    Jarne Koopman JPA2 - Team 02 28,00 --- 74 74
    Jasmin Bosma MPA1 - Team 02 DNS --- 0 0
    Jens Linnebank JPA2 - Team 06 19,50 --- 44 0
    Jens Bulten JPA2 - Team 07 20,00 --- 46 46
    Jesse Oostra JPA1 - Team 12 17,00 --- 36 36
    Jildau Schiphof MPA2 - Team 10 16,50 --- 39 39
    Jiri Heppener JPA1 - Team 12 20,50 --- 48 48
    Jort Jellema JPA1 - Team 05 19,00 --- 43 43
    Julie Bodbijl MPA1 - Team 11 12,00 --- 22 0
    Kevin de Lange JPA2 - Team 07 11,00 --- 16 0
    Kyla Koops MPA2 - Team 06 18