Categorie 'Senioren mannen'

Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f400m800m3000m110mH110mH_f400mHSpeerDiscusKogelPolshoogVer
1 Maxim Moinat Phanos 800m
Senioren mannen 800m ------------
2 Etiènne Orbons AV Unitas Discus
Senioren m...en discus ------------
3 Mathijs Damsteegt Haag Discus
Kogel
Senioren m...en discusSenioren m...nen kogel -----------
9 Mart ten Berge SPWS Speer
Senioren m...nen speer ------------
11 Erik Cadée PH Discus
Kogel
Senioren m...en discusSenioren m...nen kogel -----------
13 Rutger Koppelaar ARV Ilion Polshoog
Senioren m... polshoog ------------
14 Nils Stok PAC Polshoog
Senioren m... polshoog ------------
16 Sam Kranse PAC Polshoog
Senioren m... polshoog ------------
17 Casper van...er Putten Eindhoven 3000m
Mannen 3000m serie A ------------
18 Koen Koenders PH Polshoog
Senioren m... polshoog ------------
23 Roman Monte GACH Polshoog
Senioren m... polshoog ------------
25 Tijke Wentink AV Attila 800m
Senioren mannen 800m ------------
27 Thijs Koers HLLS 400m
Senioren mannen 400m ------------
30 Glenn van Hamond AV Attila Ver
Senioren mannen Ver ------------
32 Manuel Sanders Duitsland 400m
Senioren mannen 400m ------------
34 Tim Olsthoorn Ciko `66 400m
Senioren mannen 400m ------------
35 Paul Olofsen SAV Discus
Kogel
Senioren m...en discusSenioren m...nen kogel -----------
37 Stefan Nieuwland Climax 110mH
110mH_f
Senioren m...nen 110mhFinale 110mh mannen -----------
38 Koen van der Wijst AV Unitas Polshoog
Senioren m... polshoog ------------
39 Arend-Jan ...ierenburg Cialfo 400mH
Senioren m...nen 400mh ------------
43 Timo de Water ARV Ilion Polshoog
Senioren m... polshoog ------------
47 Patrick Cronie AAC Kogel
Senioren m...nen kogel ------------
48 Menno Vloon AV Lycurgus Polshoog
Senioren m... polshoog ------------
49 Wout Zijlstra HRRR Discus
Senioren m...en discus ------------
56 Elmo Lakka Finland 110mH
110mH_f
Senioren m...nen 110mhFinale 110mh mannen -----------
57 Tuomo Salonen Finland 800m
3000m
Senioren mannen 800mMannen 3000m serie A -----------
58 Nick Smidt AAC `61 400mH
Senioren m...nen 400mh ------------
60 Maarten Stuivenberg VAV 400m
Senioren mannen 400m ------------
62 Casper van der Ploeg Phanos Discus
Senioren m...en discus ------------
65 Toine van Beckhoven AV Attila 400mH
Senioren m...nen 400mh ------------
66 Dimitri Juliet Rotterdam 100m
Senioren mannen 100m ------------
70 Bjorn Blauwhof Nederland 400m
Senioren mannen 400m ------------
71 Peter Emelieze Duitsland 100m
Senioren mannen 100m ------------
72 Giovanni Codrington Groningen 100m
100m_f
Senioren mannen 100mFinale 100m mannen -----------
77 Christian ...berdorfer GACH Polshoog
Senioren m... polshoog ------------
85 Jonathan Mutebwa AV Lycurgus 100m
Senioren mannen 100m ------------
86 Steven Nuytinck PH Ver
Senioren mannen Ver ------------
89 Ryan Shields Jamaica 100m
Senioren mannen 100m ------------
90 Patrick Heffernan Ierland 110mH
Senioren m...nen 110mh ------------
98 Filip Van den Hoven AV Lycurgus 100m
100m_f
Ver
Senioren mannen 100mFinale 100m mannenSenioren mannen Ver ----------
100 Jurriaan Wouters HLLS Speer
Senioren m...nen speer ------------
101 Guðni val...Guðnason IJsland Discus
Senioren m...en discus ------------
108 Michael Beuwer ASTX 800m
Senioren mannen 800m ------------
112 Maarten Plaum AV Unitas 800m
Senioren mannen 800m ------------
118 Roy van Schendel PH 800m
Senioren mannen 800m ------------
120 Stefan De Vries AAC 400m
400mH
Senioren mannen 400mSenioren m...nen 400mh -----------
125 Cédric Chambrillon PAC Polshoog
Senioren m... polshoog ------------
128 Mathijs Dirks Leiden 400m
Senioren mannen 400m ------------
130 Rob Michiels Reusel `69 800m
Senioren mannen 800m ------------
132 Lars Timmerman PH Speer
Senioren m...nen speer ------------
134 Stephan Dekker ARV Ilion Discus
Senioren m...en discus ------------
135 Olaf van den Bergh PH 400m
Senioren mannen 400m ------------
137 Marco van Erp ASTX 3000m
Mannen 3000m serie A ------------
141 David Vonk GACH 800m
Senioren mannen 800m ------------
144 Daan Meyer AV34 Speer
Senioren m...nen speer ------------
146 Tijs Wijkamp Altis 400m
Senioren mannen 400m ------------
147 Thomas Lewis Phanos 800m
Senioren mannen 800m ------------
148 Mark Jonker Isala `96 Speer
Senioren m...nen speer ------------
149 Kees Janssen PH 110mH
110mH_f
Senioren m...nen 110mhFinale 110mh mannen -----------
152 Roelf Bouwmeester SV Veendam 100m
100m_f
Senioren mannen 100mFinale 100m mannen -----------
156 Pim Jehee PH 100m
Ver
Senioren mannen 100mSenioren mannen Ver -----------
159 Luuk Wagenaar Phanos 800m
Senioren mannen 800m ------------
160 Niek Blikslager Groningen 3000m
Mannen 3000m serie A ------------
163 Jesper Arts PH 400mH
Senioren m...nen 400mh ------------
164 Cliff Ellsworth AV Lycurgus 400mH
Senioren m...nen 400mh ------------
167 Roland van Zuilen AV Gouda Discus
Senioren m...en discus ------------
168 Caspar Hattink Startbaan Discus
Senioren m...en discus ------------
173 Jos van Schijndel PH 400m
Senioren mannen 400m ------------
174 Joeri van der Hooft AAC Ver
Senioren mannen Ver ------------
176 Nils Mulder Haag Polshoog
Senioren m... polshoog ------------
180 Kalid Amin Triathlon 3000m
Mannen 3000m serie A ------------
183 Daniel de Looze Phanos 800m
Senioren mannen 800m ------------
184 Edwin Slijkhuis Groningen 3000m
Mannen 3000m serie A ------------
188 Denis Hanjoul Haag 110mH
110mH_f
Senioren m...nen 110mhFinale 110mh mannen -----------
189 Lauran Beijens TRR 3000m
Mannen 3000m serie A ------------
190 Erik Huij...Carretero Phanos Speer
Senioren m...nen speer ------------
192 Oscar Mulder Eindhoven 3000m
Mannen 3000m serie B ------------
194 Maarten Ottenhoff Phanos 400mH
Senioren m...nen 400mh ------------
195 Brian Vriend AV Lycurgus 400mH
Senioren m...nen 400mh ------------
197 Bram Ruissen PAC Ver
Senioren mannen Ver ------------
199 Maarten Nabbe PH 400mH
Senioren m...nen 400mh ------------
200 Pim Lambregts Swift 3000m
Mannen 3000m serie A ------------
203 Glenn Boessen AV Unitas 400mH
Senioren m...nen 400mh ------------
204 Ralph van ...uwelingen PH 3000m
Mannen 3000m serie A ------------
207 Wessel Boons DVTR 110mH
Ver
Senioren m...nen 110mhSenioren mannen Ver -----------
209 Thomas Ticheloven AV Lycurgus Ver
Senioren mannen Ver ------------
210 Maarten Hindriks AAC `61 3000m
Mannen 3000m serie A ------------
211 Jurre Kok AV 1923 400m
Senioren mannen 400m ------------
215 Piet Wiersma AV Jahn II 3000m
Mannen 3000m serie B ------------
218 Jurgen Wielart AV Haarlem 800m
Senioren mannen 800m ------------
219 Remco Goetheer PAC Kogel
Senioren m...nen kogel ------------
224 Sven Poelmann AAC Kogel
Senioren m...nen kogel ------------
225 Cameron Assmann PAC 800m
Senioren mannen 800m ------------
228 Jurgen van der Zwet De Spartaan 400mH
Senioren m...nen 400mh ------------
229 Rik Hanswijk Climax 400mH
Senioren m...nen 400mh ------------
231 Mitchell Franken Spado 800m
Senioren mannen 800m ------------
235 Devron Jepma PAC 100m
100m_f
Senioren mannen 100mFinale 100m mannen -----------
237 Ahmed Abubakar DAK 800m
Senioren mannen 800m ------------
248 Roel Huijsmans AV Atverni 400m
Senioren mannen 400m ------------
249 Stef van der Schaaf VAV 400mH
Senioren m...nen 400mh ------------
250 Martijn Meijer PH 400mH
Senioren m...nen 400mh ------------
253 Tom Corstjens AV Unitas Kogel
Senioren m...nen kogel ------------
260 Tom de Leeuw Almere `81 800m
Senioren mannen 800m ------------
266 Ben Souwen Eindhoven 3000m
Mannen 3000m serie B ------------
267 Bas Markies AV34 110mH
110mH_f
Ver
Senioren m...nen 110mhFinale 110mh mannenSenioren mannen Ver ----------
269 Stijn van Geene Phanos 3000m
Mannen 3000m serie A ------------
270 Leon Versluijs AAC Speer
Senioren m...nen speer ------------
271 Hans Velthuis Eindhoven 400m
Senioren mannen 400m ------------
273 Gennaro Biswane Phanos 100m
Senioren mannen 100m ------------
279 Guy Maas Maastricht 800m
Senioren mannen 800m ------------
283 Shaquille Brahm AV Atverni 100m
Senioren mannen 100m ------------
285 Arjen van der Logt AV Phoenix 800m
Senioren mannen 800m ------------
288 Thijs van den Dries AV Lycurgus 100m
400m
Senioren mannen 100mSenioren mannen 400m -----------
292 Frank Reintjes De Liemers 3000m
Mannen 3000m serie B ------------
294 Job Dusch Helden 800m
Senioren mannen 800m ------------
297 Kevin Damstra AV Sprint 400m
Senioren mannen 400m ------------
302 Jochem Dobber AV Suomi 400m
Senioren mannen 400m ------------
304 Joshua Record AV 1923 Ver
Senioren mannen Ver ------------
305 Wietse Folkers AV Zeewolde Speer
Senioren m...nen speer ------------
307 Ben Vriends ASTX 3000m
Mannen 3000m serie B ------------
309 Jesper Verbruggen Castricum 400m
800m
Senioren mannen 400mSenioren mannen 800m -----------
319 Puk van Gool AV Attila 800m
Senioren mannen 800m ------------
320 Daniele Giardiello Phanos 3000m
Mannen 3000m serie A ------------
321 Niek van Son Eindhoven 3000m
Mannen 3000m serie B ------------
322 Johnny van...hooneveld AV 1923 100m
Speer
Senioren mannen 100mSenioren m...nen speer -----------
327 Paul Groen GACH 100m
100m_f
110mH
110mH_f
Senioren mannen 100mFinale 100m mannenSenioren m...nen 110mhFinale 110mh mannen ---------
331 Koen van der Meijden Rotterdam 800m
Senioren mannen 800m ------------
334 Laurens den Ouden AV Atverni 800m
Senioren mannen 800m ------------
336 Pepijn van... Westerlo Eindhoven 800m
Senioren mannen 800m ------------
343 Robin Ruyter PH 800m
Senioren mannen 800m ------------
344 Robin Ruijter PH 800m
Senioren mannen 800m ------------
345 Simon Vroemen PH 3000m
Mannen 3000m serie A ------------
346 Wesley van der Gouw PH 3000m
Mannen 3000m serie A ------------
347 Jeroen Engels PH 800m
3000m
Senioren mannen 800mMannen 3000m serie B -----------
348 Nout Wardenburg AV34 110mH
110mH_f
Ver
Senioren m...nen 110mhFinale 110mh mannenSenioren mannen Ver ----------
349 Evan Boessen AV Unitas Ver
Senioren mannen Ver ------------
351 Arne Jacobs ASTX 3000m
Mannen 3000m serie B ------------
353 Valentijn Weinans Nijmegen 800m
Senioren mannen 800m ------------
361 Rachid el Jerari AV Atverni 100m
Senioren mannen 100m ------------
362 Joris Petterson Eindhoven 400mH
Senioren m...nen 400mh ------------
363 Pieter Mijnhout GACH 800m
Senioren mannen 800m ------------
364 Jamiro Elabeidi Leiden 100m
100m_f
Senioren mannen 100mFinale 100m mannen -----------
367 Kilian van der Wolf TRR 3000m
Mannen 3000m serie A ------------
368 Bas van de Burgt GAC Gemert 100m
110mH
110mH_f
Senioren mannen 100mSenioren m...nen 110mhFinale 110mh mannen ----------
378 Rodney Hoogterp AV Impala Ver
Senioren mannen Ver ------------
379 Henrik Pröpper Phanos Speer
Senioren m...nen speer ------------
382 Jon Schouwenaar AV 1923 400mH
Senioren m...nen 400mh ------------
385 Youri Pessy AV Cifla 800m
Senioren mannen 800m ------------
387 Marijn van den Born PAC Discus
Kogel
Senioren m...en discusSenioren m...nen kogel -----------
402 Rob ter Burg Groningen 3000m
Mannen 3000m serie A ------------
403 Twan Evers AV Wijchen 100m
Senioren mannen 100m ------------
405 Royce Zaadnoordijk Leiden 400m
Senioren mannen 400m ------------
406 Yohannes Wedzinga HAC `63 100m
400m
Senioren mannen 100mSenioren mannen 400m -----------
415 Rik Jansen AV Unitas 100m
100m_f
Senioren mannen 100mFinale 100m mannen -----------
416 Lorenzo va...er Heiden AV Atverni 100m
Senioren mannen 100m ------------
418 Mischa Petie AV Phoenix 800m
Senioren mannen 800m ------------
419 Ronald Weevers PH 800m
Senioren mannen 800m ------------
423 Luuk Hendrikx AV Phoenix 800m
Senioren mannen 800m ------------
426 Wouter van der Graaf AV Atverni 400m
Senioren mannen 400m ------------
429 Tarik Chaatouf AV Unitas 100m
Senioren mannen 100m ------------
430 Rutger Postma AV Atverni 100m
Senioren mannen 100m ------------
444 Joep van Oorschot PH 800m
Senioren mannen 800m ------------
447 Paul Zwama Leiden 3000m
Mannen 3000m serie A ------------
448 Wandifa Sanneh Phanos 400m
Senioren mannen 400m ------------
449 Khalil Toumi AV Atverni 100m
400m
Senioren mannen 100mSenioren mannen 400m -----------
452 Arjen Venema TRTL 800m
Senioren mannen 800m ------------

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 5
AAC `61 AC61 2
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 1
ARV Ilion ILIO 3
Atletiek Helden HLDN 1
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV 1923 AV23 4
AV Attila ATTL 4
AV Atverni ATVN 8
AV Castricum CSTR 1
AV Cifla CFLA 1
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV De Liemers LMRS 1
AV De Spartaan SPTN 1
AV Gouda GOUD 1
AV Haarlem HRLM 1
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Impala IMPL 1
AV Jahn II JAHN 1
AV Lycurgus LYCG 7
AV Phoenix PHNX 3
AV Reusel `69 RS69 1
AV Sprint SPRN 1
AV Startbaan STBN 1
AV Suomi SOMI 1
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 8
AV Wijchen WYCH 1
AV Zeewolde ZWLD 1
AV `34 Apeldoorn AV34 3
Cialfo CLFO 1
Ciko `66 CIKO 1
Climax CLMX 2
DAK DAK 1
Duitsland GER 2
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 7
ESAV Asterix ASTX 4
Finland FIN 2
GAC Gemert GACG 1
GAC Hilversum GACH 5
Groningen Atletiek GRNG 4
Haag Atletiek HAAG 3
HAC `63 HC63 1
Hellas Utrecht HLLS 2
Ierland IRL 1
IJsland ISL 1
Isala `96 ISLA 1
Jamaica JAM 1
Leiden Atletiek LATL 4
Nederland NED 1
Nijmegen Atletiek NYMG 1
PAC PAC 8
Phanos PHNS 12
Prins Hendrik PH 20
Rotterdam Atletiek RDAM 2
SAV SAV 1
Spado SPDO 1
SV Veendam Atletiek VNDM 1
Swift Atletiek SWFT 1
Tilburg Road Runners TRR 2
VAV VAV 2
WAV Tartletos TRTL 1

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Giovanni Codrington Msen - Groningen 10,46Q +3.0 m/s10,36
2 Jamiro Elabeidi Msen - Leiden 10,77q +3.0 m/s10,93
3 Devron Jepma Msen - PAC 10,81Q +1.0 m/s10,68
3 Roelf Bouwmeester Msen - SV Veendam 10,81Q +2.2 m/s10,65
5 Rik Jansen Msen - AV Unitas 10,89q +1.0 m/s10,80
6 Isayah Boers JJA - Phanos 10,91Q +0.7 m/s10,89
7 Filip Van den Hoven Msen - AV Lycurgus 10,97q +3.0 m/s10,92
8 Paul Groen Msen - GACH 11,03q +0.7 m/s10,97
9 Jonathan Mutebwa Msen - AV Lycurgus 11,04 +2.2 m/s10,82
10 Levi Hazes JJB - AV 1923 11,06 +2.2 m/s11,11
11 Gennaro Biswane Msen - Phanos 11,12 +1.0 m/s11,12
12 Niels Beks JJA - AV Attila 11,23 +1.0 m/s11,20
13 Lauri Hulleman JJA - DVTR 11,32 +2.2 m/s11,27
14 Rutger Postma Msen - AV Atverni 11,42 +3.0 m/s11,31
15 Koen van Ruremonde JJA - GVAC 11,45 +0.7 m/s11,29
16 Pim van Bakel JJB - PH 11,46 +2.2 m/s11,52
17 Jan Polman JJA - Nijmegen 11,51 +3.0 m/s11,86
18 Lorenzo va...er Heiden Msen - AV Atverni 11,53 +0.7 m/s11,86
19 Thijs van den Dries Msen - AV Lycurgus 11,55 +0.7 m/s11,49
19 Tarik Chaatouf Msen - AV Unitas 11,55 +3.0 m/s11,40
21 Twan Evers Msen - AV Wijchen 11,59 +2.2 m/s11,64
22 Wouter Nieuwhof JJA - Ciko `66 11,63 +1.0 m/s11,61
23 Mitchell Emmers JJA - AV Attila 11,76 +3.0 m/s11,85
24 Bas van de Burgt Msen - GAC Gemert 11,77 +0.7 m/s11,82
25 Rachid el Jerari Msen - AV Atverni 11,80 +1.0 m/s12,08
26 Lars Woudenberg JJA - AV34 11,86 +1.0 m/s11,56
27 Antoine va...er Sanden JJA - DAK 11,95 +1.0 m/s12,02
28 Joppe Ketting JJA - Ciko `66 11,98 +2.2 m/s11,87
29 Teun Peeters JJA - PH 12,02 +2.2 m/s12,39
Dimitri Juliet Msen - Rotterdam DNS 10,57

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Wandifa Sanneh Msen - Phanos 46,49 47,11
2 Manuel Sanders Msen - Duitsland 46,65 47,27
3 Maarten Stuivenberg Msen - VAV 46,91 47,26
4 Bjorn Blauwhof Msen - Nederland 46,97 46,48
5 Olaf van den Bergh Msen - PH 47,99 47,67
6 Mathijs Dirks Msen - Leiden 48,47 48,83
7 Royce Zaadnoordijk Msen - Leiden 48,61 49,63
8 Jochem Dobber Msen - AV Suomi 49,45 46,67
9 Roel Huijsmans Msen - AV Atverni 49,82 48,48
10 Thijs Koers Msen - HLLS 50,07 49,28
11 Henrik Kok JJB - AV Atverni 50,40 51,16
12 Kevin Damstra Msen - AV Sprint 50,67 49,23
13 Tunji Abisoye JJB - Ciko `66 50,80 50,41
14 Hans Velthuis Msen - Eindhoven 51,20 49,90
15 Thijs van den Dries Msen - AV Lycurgus 51,21 51,43
16 Tijs Wijkamp Msen - Altis 51,54 50,62
17 Toon IJzerman JJA - Eindhoven 51,89 51,45
18 Jos van Schijndel Msen - PH 52,35 50,92
19 Tim Olsthoorn Msen - Ciko `66 53,87 54,83
20 Jesper Verbruggen Msen - Castricum 54,02 53,40
21 Daan Notenboom JJA - Castricum 56,00 53,42

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Jurgen Wielart Msen - AV Haarlem 1:48,89 1:51,75
2 Maarten Plaum Msen - AV Unitas 1:49,48 1:50,78
3 Luuk Wagenaar Msen - Phanos 1:51,66 1:51,30
4 Thomas Lewis Msen - Phanos 1:51,91 1:52,19
5 Tom de Gelder JJA - Olympus `70 1:52,21 1:53,42
6 Najib Hassan JJB - PAC 1:52,64 1:54,19
7 Tuomo Salonen Msen - Finland 1:52,89 1:49,39
8 Samuel Chapple JJA - Olympus `70 1:53,03 1:54,19
9 Lars Van Hoeven JJA - Heerenveen 1:53,94 1:55,02
10 Youri Pessy Msen - AV Cifla 1:53,96 1:55,38
11 Daniel de Looze Msen - Phanos 1:54,16 1:54,00
12 Michael Beuwer Msen - ASTX 1:55,02 1:57,22
13 Tom de Leeuw Msen - Almere `81 1:55,15 1:53,99
14 Arjen van der Logt Msen - AV Phoenix 1:55,22 1:55,84
15 Maxim Moinat Msen - Phanos 1:55,24 1:52,25
15 Pieter Mijnhout Msen - GACH 1:55,24 1:55,40
17 Stan Schipperen JJB - Scorpio 1:56,71 1:57,43
18 David Vonk Msen - GACH 1:57,11 1:54,71
19 Mitchell Franken Msen - Spado 1:57,64 1:58,89
20 Rick Van Riel JJC - AV Attila 1:58,31 1:58,74
21 Bezuayehu Petersen JJB - AV `56 1:58,37 1:57,99
22 Victor van der Wel JJA - PAC 1:58,69 1:59,19
23 Tijke Wentink Msen - AV Attila 1:58,77 2:00,12
24 Rob Michiels Msen - Reusel `69 1:58,83 1:59,23
25 Puk van Gool Msen - AV Attila 1:59,00 1:59,46
26 Job Dusch Msen - Helden 1:59,06 1:59,22
27 Pepijn van... Westerlo Msen - Eindhoven 1:59,23 1:58,22
28 Cameron Assmann Msen - PAC 1:59,45 1:59,84
29 Cain Rutgers JJA - Almere `81 2:00,04 1:56,15
30 Tristan Slobben JJA - AV Trias 2:00,45 2:00,56
31 Rens Simons JJA - VRT 2:00,49 2:00,59
32 Hidde Leenders JJB - AV Oss `78 2:00,54 2:02,56
33 Milan Scheepers JJB - AV Unitas 2:01,00 2:02,93
34 Brik van Dusseldorp JJC - Typhoon 2:01,19 2:03,00
35 Aimane Benchellal JJB - ARV Ilion 2:01,37 2:01,72
36 Koen van Duijnhoven JJA - THOR 2:01,97 2:01,72
37 Muhameed Huseen JJC - Typhoon 2:03,15 2:04,42
38 Daan Notenboom JJA - Castricum 2:03,28 2:05,17
39 Mischa Petie Msen - AV Phoenix 2:03,32 2:04,01
40 Brent Cuijpers JJA - PH 2:03,38 2:03,96
41 Jesse Fokkenrood JJC - AV Atverni 2:04,27 2:04,88
42 Aron Koning JJA - AV De Keien 2:04,54 1:58,68
43 Jack Abernethy JJC - Eindhoven 2:05,11 2:05,63
44 Lorens Niehof JJA - AVV 2:05,25 2:04,80
45 Guy Maas Msen - Maastricht 2:05,29 2:09,89
46 Ronald Weevers Msen - PH 2:05,48 2:05,74
47 Ahmed Abubakar Msen - DAK 2:05,51 2:02,19
48 Raphaël ...bbelstein JJB - PH 2:05,80 2:08,01
49 Chiel Stikkelbroeck JJB - Eindhoven 2:05,88 2:04,52
50 Jesper Verbruggen Msen - Castricum 2:06,89 2:03,69
51 Ids van Korven JJC - Eindhoven 2:06,91 2:05,83
52 Jorg Schellekens JJA - AV Attila 2:07,18 2:06,77
53 Thijs van Lith JJC - ATH 2:08,03 2:08,21
54 Laurens den Ouden Msen - AV Atverni 2:08,59 1:53,76
54 Joep van Oorschot Msen - PH 2:08,59 1:59,50
56 Kjell Segers JJB - Eindhoven 2:08,82 2:05,64
57 Daan Roosenschoon JJC - GVAC 2:09,60 2:08,51
58 Jorrit Ivens JJB - ACW `66 2:09,61 2:14,72
59 Jeff Tesselaar JJC - AV Hera 2:09,69 2:12,35
60 Fraon Bischoff JJC - AV Unitas 2:13,18 2:15,81
61 Guus Winkelman JJC - Eindhoven 2:15,48 2:14,35
62 Niels Verhagen JJA - AV Oss `78 2:17,45 2:08,00
63 Lucas Jansen JJC - AV Oss `78 2:23,64 2:29,85
64 Lars Schellekens JJB - AV Attila 2:24,73 2:26,27
65 Ian de Juncker JJB - AV Attila 2:25,57 2:25,86
66 Gijs Houtman JJC - PH 2:29,94 2:30,01
Robin Van Riel JJB - AV Attila DNF 1:52,97
Thymon Houben JJA - AV Unitas DNF 1:56,25
Stan van Helmond JJA - Eindhoven DNF 1:57,25
Luuk Hendrikx Msen - AV Phoenix DNF 2:02,87
Arjen Venema Msen - TRTL DNF 2:10,00
Roy van Schendel Msen - PH DNF 1:56,00
Robin Ruyter Msen - PH DNF 1:49,00
Robin Ruijter Msen - PH DNF 2:02,00
Jeroen Engels Msen - PH DNF 2:04,00
Koen van der Meijden Msen - Rotterdam DNF 1:56,41

Uitslagen 3000 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Ralph van ...uwelingen Msen - PH 8:21,39 8:32,93
2 Paul Zwama Msen - Leiden 8:24,72 8:27,36
3 Kalid Amin Msen - Triathlon 8:28,50 8:39,99
4 Niek Blikslager Msen - Groningen 8:30,78 8:20,39
5 Luuk Maas JJA - TRR 8:34,19 8:30,68
6 Bob te Lindert JJA - AV Argo 8:37,43 8:47,82
7 Rob ter Burg Msen - Groningen 8:42,91 8:27,22
8 Thijs Borcheld JJA - Groningen 8:43,01 8:57,52
9 Daniele Giardiello Msen - Phanos 8:43,84 8:48,60
10 Maarten Hindriks Msen - AAC `61 8:43,85 8:40,08
11 Tim Verbaandert JJB - Eindhoven 8:44,32 8:35,00
12 Pim Lambregts Msen - Swift 8:44,40 8:50,53
13 Lauran Beijens Msen - TRR 8:45,02 8:49,41
14 Wesley van der Gouw Msen - PH 8:45,83 8:36,00
15 Marco van Erp Msen - ASTX 8:48,89 8:47,50
16 Stijn van Geene Msen - Phanos 8:51,44 8:57,12
17 Kilian van der Wolf Msen - TRR 8:57,31 8:42,77
18 Casper van...er Putten Msen - Eindhoven 9:40,66 8:22,44
Tuomo Salonen Msen - Finland DNS 8:29,07
Simon Vroemen Msen - PH DNF 8:20,00
Pablo Velt JJC - AV Atverni --- 9:47,13
William Webster JJC - GVAC --- 9:53,64
Marlon van Zijl JJB - CAV Energie --- 10:39,72
Max Polak JJB - PAC --- 9:01,72
Jaïr van Winkel JJB - Atledo --- 9:32,14
Jarreau S...jkerbuijk JJB - THOR --- 8:58,68
Bram Maas JJB - TRR --- 9:43,90
Bereket Petersen JJB - Zeeland --- 9:06,59
Mesereth ...om Tsegay JJA - Phanos --- 9:12,79
Corné Timmer JJA - AV Aalsmeer --- 9:07,00
Troy de Juncker JJA - AV Attila --- 9:13,34
Youri Driessen JJA - VRT --- 9:34,90
Oscar Mulder Msen - Eindhoven --- 9:05,46
Ben Souwen Msen - Eindhoven --- 9:06,68
Niek van Son Msen - Eindhoven --- 9:04,89
Ben Vriends Msen - ASTX --- 9:21,72
Arne Jacobs Msen - ASTX --- 9:19,24
Jeroen Engels Msen - PH --- 9:00,00
Piet Wiersma Msen - AV Jahn II --- 9:09,24

Uitslagen 110 meter horden (99cm) Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Liam van der Schaaf JJA - Phanos 13,91 +1.8 m/s14,07
2 Léon Mak JJA - De Gemzen 14,84 +1.8 m/s15,67
3 Martijn Hoogewerf JJA - KAV Holland 14,95 +1.8 m/s14,87
4 Lars Woudenberg JJA - AV34 15,20 +1.8 m/s15,11
5 Lauri Hulleman JJA - DVTR 15,47 +1.8 m/s15,51
6 Joep van Es JJA - PH 15,62 +1.8 m/s14,59
7 Arno Kapteijns JJA - PH 16,65 +1.8 m/s17,50

Uitslagen 300 meter horden (76cm) Senioren mannen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Speerwerpen 800 gram Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lars Timmerman Msen - PH 66,57 69,50 69,69 72,52 73,02 73,02 74,50
2 Daan Meyer Msen - AV34 66,84 67,01 68,47 72,43 70,12 71,67 72,43 78,24
3 Mark Jonker Msen - Isala `96 63,45 62,54 64,29 65,23 64,45 65,23 66,13
4 Henrik Pröpper Msen - Phanos 61,14 58,88 62,49 63,94 59,72 58,42 63,94 62,94
5 Erik Huij...Carretero Msen - Phanos 56,93 58,47 61,77 61,15 60,07 61,77 66,59
6 Leon Versluijs Msen - AAC 56,53 58,53 59,15 58,86 59,15 61,42
7 Lauri Hulleman JJA - DVTR 51,95 51,18 50,81 44,77 51,41 52,61 52,61 54,09
8 Wouter Nieuwhof JJA - Ciko `66 48,01 42,67 42,13 41,70 42,01 42,73 48,01 47,18
9 Martijn Hoogewerf JJA - KAV Holland 44,02 45,00 48,00 48,00 54,26
10 Arno Kapteijns JJA - PH 43,84 44,30 44,93 44,93 48,40

Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Erik Cadée Msen - PH X 58,73 X 59,92 X 60,03 60,03 64,24
2 Guðni val...Guðnason Msen - IJsland 57,08 56,06 X X 59,29 X 59,29 61,85
3 Caspar Hattink Msen - Startbaan 55,49 56,74 X 55,72 54,07 X 56,74 56,49
4 Stephan Dekker Msen - ARV Ilion 50,53 54,86 54,66 53,60 X 52,79 54,86 57,91
5 Roland van Zuilen Msen - AV Gouda 51,75 52,99 54,16 X X 54,11 54,16 56,48
6 Etiènne Orbons Msen - AV Unitas 52,26 51,47 49,20 X 49,04 X 52,26 52,59
7 Mathijs Damsteegt Msen - Haag 50,07 X X 49,14 X 48,84 50,07 51,54
8 Paul Olofsen Msen - SAV 37,99 42,83 43,33 41,26 45,38 X 45,38 47,67
9 Marijn van den Born Msen - PAC 38,37 X 42,80 42,80 47,71

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mathijs Damsteegt Msen - Haag 17,67 17,71 17,74 17,47 18,08 18,17 18,17 17,89
2 Remco Goetheer Msen - PAC X 18,03 17,74 X X X 18,03 18,07
3 Patrick Cronie Msen - AAC 16,99 17,31 17,33 17,27 17,89 17,71 17,89 19,24
4 Erik Cadée Msen - PH 17,29 X X 17,57 X 17,41 17,57 18,32
5 Tom Corstjens Msen - AV Unitas 16,25 15,71 X X X 16,23 16,25 17,22
6 Marijn van den Born Msen - PAC 15,00 15,44 15,21 15,31 15,15 X 15,44 15,68
7 Sven Poelmann Msen - AAC 15,27 X X X X 15,25 15,27 15,63
8 Paul Olofsen Msen - SAV 13,73 X 13,41 14,38 14,97 X 14,97 16,55

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Pim Jehee Msen - PH X 7,61 7,47 7,50 X X 7,61 +1.0 m/s7,53
2 Bas Markies Msen - AV34 X 7,23 7,20 - - - 7,23 +2.4 m/s7,33
3 Joeri van der Hooft Msen - AAC X 7,14 X 7,00 7,18 7,15 7,18 +1.0 m/s7,33
4 Lauri Hulleman JJA - DVTR X 6,52 7,04 X 7,04 +2.0 m/s6,90
5 Glenn van Hamond Msen - AV Attila 6,67 6,32 6,66 6,74 X X 6,74 +2.1 m/s6,80
6 Filip Van den Hoven Msen - AV Lycurgus 6,70 6,62 X 6,55 X X 6,70 +0.8 m/s7,16
7 Olav Donker JJA - PH 6,48 6,60 4,40 X 4,16 X 6,60 +1.6 m/s6,82
8 Martijn Hoogewerf JJA - KAV Holland 6,38 6,44 X 6,39 3,50 - 6,44 +1.7 m/s6,85
9 Wessel Boons Msen - DVTR 6,41 X 6,38 6,41 +0.4 m/s7,00
10 Evan Boessen Msen - AV Unitas 6,23 6,36 X 6,36 +1.4 m/s6,67
Nout Wardenburg Msen - AV34 - DNS 6,63